Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-20, 20:38   #4141
dorisek11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Mezoterapia
Polega na wstrzykiwaniu bodajże witamin i składników mineralnych w skórę głowy.
Moja znajoma też z tego korzystała i teraz mówi że włosy juz jej nie wypadaja(i zapuszcza)
A nie orientujesz się ile zabiegów miała Twoja znajoma?

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Mi również Alpicort E nic a nic nie pomógł
ja również wcieram w skóre głowy Alpicort...ale słyszałam od innego dermatologa ze dobry jest "specyfik" KAMIWAZA, i chyba to kupie jak skonczy mi sie alpicort, trzeba próbować....

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-04 o 07:56 Powód: post pod postem
dorisek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:48   #4142
agattex
Raczkowanie
 
Avatar agattex
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 140
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

też mam kurcze ten problem włosy od jakiegoś czasu wypadają mi garściami... przy każdym myciu i czesaniu... ;/
agattex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:59   #4143
Morganah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 66
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

chyba nie ma takiej osoby której by nie wypadały ... mi ostatnio wypada dosyć sporo ale już nie zwracam na to uwagi bo jakoś objętościowo nie biednieję póki co ... jakby mi tak "garściami" miały wypadać codziennie to już po tygodniu bym była łysa ... tak tu narzekacie a wyłysiała któraś? ... wypadły - odrosną!

ludzie nie dajmy się zwariować naprawdę są gorsze problemy w życiu i szkoda się zadręczać
Morganah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 21:02   #4144
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

I mi wypadają.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 21:17   #4145
bubaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

No nic! Zaczynam wcieranie...dam jeszcze szansę alpicortovi i wypróbuję ten loxon. Mam nadzieję, że się uda:-/
bubaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 21:17   #4146
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Morganah Pokaż wiadomość
chyba nie ma takiej osoby której by nie wypadały ... mi ostatnio wypada dosyć sporo ale już nie zwracam na to uwagi bo jakoś objętościowo nie biednieję póki co ... jakby mi tak "garściami" miały wypadać codziennie to już po tygodniu bym była łysa ... tak tu narzekacie a wyłysiała któraś? ... wypadły - odrosną!

ludzie nie dajmy się zwariować naprawdę są gorsze problemy w życiu i szkoda się zadręczać
och, piszesz tak bo nie doświadczyłaś Wyobraź sobie, że np przy myciu włosów po masowaniu masz w ręce garść włosów. A jak przeczeszesz to po jednym razie cała szczotka we włosach. To naprawdę załamuje, to jest po prostu przerażające. I to wcale nie jest tak, że one odrastają. Po pewnym czasie gołym okiem widać, że włosów jest dużo mniej. Kiedyś puszyste, teraz smętnie wiszę... Nikt tu nie pisze, że to jego najgorszy problem w życiu, ale ty widać nie wiesz co to znaczy


Chyba spróbuje tej nowej serii Dove. Szkoda, że na KWC jeszcze jej nie ma. Ale brzmi obiecująco
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 21:21   #4147
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez dorisek11 Pokaż wiadomość
A nie orientujesz się ile zabiegów miała Twoja znajoma?
Niestety nie
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 21:34   #4148
Morganah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 66
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
och, piszesz tak bo nie doświadczyłaś
nie? a może się tym poprostu nie przejmuję bo tak to już jest że każdy jest inny ... jednemu wypada mniej drugiemu więcej ale na to miejsce wyrastają nowe (gwarantuję) o ile samemu nie działa się przeciwko włosom czyt. zażywa po czym odstawia pigułki antykoncepcyjne, nieumiejętnie pielęgnuje, wyolbrzymia się problem (tylko na co wtedy narzekać ... chyba na samego siebie a nie na matkę naturę?) ... naprawdę mam wrażenie że część z was nie wie co to jest stracić wszystkie włosy (po chemii czy po operacji) ... te przykładowo 100 włosów dziennie to jest pestka! i to tyle ... poprostu chciałam wyrazić swoje zdanie na ten temat
Morganah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 21:46   #4149
mamawiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 63
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez jusii Pokaż wiadomość
Ja też czekam na zdjęcia
Nie stosowałam Clotrimazol'u ani Lacoid Crelo
Daj zna znać jak bedzie po tym poprawa
Wiesz mnie Locoid tez nie pomogł. Strasznie mialam po nim przetłuszczone wlosy. Alel mam nadzije jez Tobie pomoze i bedziesz zadowolona
mamawiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 21:51   #4150
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Morganah,niestety to nie jest az takie pienke jak tutaj piszesz widac faktycznie nie masz az takiego problemu-i nie zycze Ci abys miala.Ja bardzo(jak my wszystkie tutaj)dbam o wlosy.Wydalam juz na nie fortune w przeciagu tych kat i jakos te 3/4 (albo i wiecej)wlosow nie odroslo...
nitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 22:01   #4151
Morganah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 66
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Nitek ... czy ja wiem ... zależy jak na to spojrzeć bo ja np. całe życie mam super mega cieńkie włosy i powinnam narzekać że są a prawie ich nie ma ... a jednak cieszę się z tego że w dalszym ciągu je mam i nie jestem całkowicie łysa także gorzej jak u mnie to rzadko tu w tym wątku widuję i stąd też te moje przemyślenia bo sobie śledzę ten wątek od czasu do czasu

a czemu się nie przejmuję ... bo nie tylko włosy zdobią człowieka

Edytowane przez Morganah
Czas edycji: 2007-09-20 o 22:02 Powód: dopisek
Morganah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 00:13   #4152
babethka
Raczkowanie
 
Avatar babethka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
GG do babethka
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez dorisek11 Pokaż wiadomość
ja również wcieram w skóre głowy Alpicort...ale słyszałam od innego dermatologa ze dobry jest "specyfik" KAMIWAZA, i chyba to kupie jak skonczy mi sie alpicort, trzeba próbować....
kamiwaza w mej ocenie strata pieniedzy.uzylam2butelki i rozczarowalam sie .jedynie na poczatku,chwilowo przestaly mi masowo wypadac,ale juz po 3tygodniu wszystko wrocilo.a wloski przetuszczaly sie niemilosiernie po kamiwazie i wygladaly mocno niehalo.nie polecam podsumowujac.
pozdrawiam
babethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 07:45   #4153
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez dorisek11 Pokaż wiadomość
ja również wcieram w skóre głowy Alpicort...ale słyszałam od innego dermatologa ze dobry jest "specyfik" KAMIWAZA, i chyba to kupie jak skonczy mi sie alpicort, trzeba próbować....
Przeszukaj wątek wpisując Kamiwaza a dowiesz się co to naprawdę jest. Jeśli chcesz wydać kupę kasy za coś co tak naprawdę jest mieszanką soków z pokrzywy, brzozy i łopianu to powodzenia . Ja taką miksturkę sobie sama sporządzam za ok. 10 zeta i jak na razie jestem zadowolona.

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Chyba spróbuje tej nowej serii Dove. Szkoda, że na KWC jeszcze jej nie ma. Ale brzmi obiecująco
Wiesz.. ja chyba jestem sceptycznie nastawiona , muszę obejrzeć tą reklamę
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 07:47   #4154
IIserenityII
Raczkowanie
 
Avatar IIserenityII
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 141
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Też mam z tym problem , zwłaszcza jak jest taka jesienna pora to tym bardziej
IIserenityII jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 08:38   #4155
nataszka908
Raczkowanie
 
Avatar nataszka908
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wieś z tramwajami
Wiadomości: 111
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

A wlasnie, chciałam sie jeszcze zapytac bo nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi a nie usmiecha mi sie płacenie 50 zł u dermatologa: Czy to dobrze, że włosy wypadają z cebulkami? bo mi wlasnie takie wypadają ;/ a podobno to dobrze bo to znaczy że ten włos ma szanse NIBY jeszcze odrosnąć..
Pokręciłam coś?
Nie żebym sie martwiła, tylko tak pytam, z czystej ciekawości ;]
nataszka908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 08:51   #4156
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
I mi wypadają.
To się nie odchudzaj
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 09:31   #4157
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

a mi od gdzieś od 7 m-cy baaaardzo wypadają włosy. Są długie- za łopatki. Wyglądają zdrowo, ale nie wiem co się im dzieje!
Mimo, że z natury mam b.gęste włosy- nieraz narzekałam na ich za dużą ilość to teraz widocznie (!) się przerzedziły...
Czuję po grubości robiąc kucyka, widze kiedy je rozpuszczę...
Napewno wypada mi dziennie ponad 100 włosów- dużo ponad.
Martwię się
Czy to może mieć związek z doustną antykoncepcją? (brałam tabsy 3.5 roku ) teraz odstawiłam...
Co polecacie na włosy? Witaminy centrum mnie uczulają -cos mają w sobie ze zle się czuję i mam pryszczarnie na buzi...


PS: nie farbuje włosów, nie używam żadnych środków do styliazacji,nie katuje prostownicą ani suszarką. tylko szampon i odżywkę Wax +biosilk
dolare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 11:49   #4158
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dolare- to może byc po odstaiwniu pigułek będziez juz czwarta tylko w tym tygodniu u której akurat to było przyczyną

ale mi przechodzi.. widze, że włosków na sitku i na szczotce jest dużo mniej.. jeszcze sporo ponad sto, ale nie sa juz WSZĘDZIE jak jeszcze do niedawna najgorsze jest to jak znajdujesz je po całym domu- w pościeli, w jedzeniu, w kremach, wbijają się w dywan... przy zdrowych włosach w ogóle ich nie widać .... teraz już ich nie ma porozrzucanych po mieszkaniu. Sa tylko w sitku i na szczotce, tam, gdzie ich miejsce
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 12:07   #4159
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

No więc wklejam moje włosy. Na 1 zdjęciu przed fryzjerem, na 2 zdjęciu po wizycie u fryzjera. Chciałabym żeby włosy wyglądały zawsze tak jak na 2 zdjęciu no ale ja nie używam suszarki (prawie wogóle, tylko w wyjątkowych sytuacjach) i o takiego efektu bez suszarki na pewno nie otrzymam ale zrobiłam sobie zdjecie i w ciężkich chwilach będę się nim pocieszać teraz jestem już 2 dni po ścięciu, ale włosy umyję dopiero jutro. Jak przecięgałam dłonią po włosach to wychodziły 2-3 za jednym razem,ale fryzjerka tak mi włosy szarpała, że chyba 3 dniową normę wyciągnęła i to pewnie dlatego tak mało przy przeciąganiu wychodziło. Zobaczymy co jutro będzie z tymi moimi kłaczkami i skrupulatnie policzę wszystkie które wyjdą przy myciu Jutro też będę miała już te toniki i mleczka które mi dermatolog przepisała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0266.jpg (106,8 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Schowek01.jpg (56,4 KB, 96 załadowań)
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 12:10   #4160
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
No więc wklejam moje włosy. Na 1 zdjęciu przed fryzjerem, na 2 zdjęciu po wizycie u fryzjera. Chciałabym żeby włosy wyglądały zawsze tak jak na 2 zdjęciu no ale ja nie używam suszarki (prawie wogóle, tylko w wyjątkowych sytuacjach) i o takiego efektu bez suszarki na pewno nie otrzymam ale zrobiłam sobie zdjecie i w ciężkich chwilach będę się nim pocieszać teraz jestem już 2 dni po ścięciu, ale włosy umyję dopiero jutro. Jak przecięgałam dłonią po włosach to wychodziły 2-3 za jednym razem,ale fryzjerka tak mi włosy szarpała, że chyba 3 dniową normę wyciągnęła i to pewnie dlatego tak mało przy przeciąganiu wychodziło. Zobaczymy co jutro będzie z tymi moimi kłaczkami i skrupulatnie policzę wszystkie które wyjdą przy myciu Jutro też będę miała już te toniki i mleczka które mi dermatolog przepisała
masz bardzo ladne wloski, teraz po tym scieciu i ulozeniu wygladasz jak gwiazda filmowa!tak zdrowo wygladajai balejaz nie jest natretny
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 12:19   #4161
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
No więc wklejam moje włosy. Na 1 zdjęciu przed fryzjerem, na 2 zdjęciu po wizycie u fryzjera. Chciałabym żeby włosy wyglądały zawsze tak jak na 2 zdjęciu no ale ja nie używam suszarki (prawie wogóle, tylko w wyjątkowych sytuacjach) i o takiego efektu bez suszarki na pewno nie otrzymam ale zrobiłam sobie zdjecie i w ciężkich chwilach będę się nim pocieszać teraz jestem już 2 dni po ścięciu, ale włosy umyję dopiero jutro. Jak przecięgałam dłonią po włosach to wychodziły 2-3 za jednym razem,ale fryzjerka tak mi włosy szarpała, że chyba 3 dniową normę wyciągnęła i to pewnie dlatego tak mało przy przeciąganiu wychodziło. Zobaczymy co jutro będzie z tymi moimi kłaczkami i skrupulatnie policzę wszystkie które wyjdą przy myciu Jutro też będę miała już te toniki i mleczka które mi dermatolog przepisała

Nie wyglądają Twoje włoski na cienkie a wyglądaja na bardzo zdrowe nawet przed ścięciem
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 12:29   #4162
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
masz bardzo ladne wloski, teraz po tym scieciu i ulozeniu wygladasz jak gwiazda filmowa!tak zdrowo wygladajai balejaz nie jest natretny
Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Nie wyglądają Twoje włoski na cienkie a wyglądaja na bardzo zdrowe nawet przed ścięciem
Dzięki dziewczyny ja już od kilku miesięcy smaruję włosy różnymi maseczkami nawilżającymi i od głowy do ramion w w miarę, ale końcówki były już tak przesuszone, że nie było mocnych - trzeba było podciąć, ale cieszę się, bo chociaż przez 2 dni miałam ładne włosy niestety sa bardzo cienkie( i co gorsza wypadają ) i aż fryzjerka się zdziwiła, ze tak szybko się rozjaśniły (a robiłam tylko odrosty i to nie na całej głowie tylko od przedziałka 3 rzędy bo skoro rzadko je związuje to po co farbować te których i tak nikt nie widzi ) tu na tym 2 zdjęciu bardzo fajnie wyglądają własnie końcówki, ale ja normalnie najwyżej będę je prostować, bo ze szczotką i suszarką się dawno pożegnałam

Muszę tylko znaleźć gdzieś w sklepie jakiś nabłyszczacz do włosów w sprayu bo fryzjerka poradziła mi spryskać troche włosy jak już będą tylko wilgotne po umyciu i że wtedy wyglądają o niebo zdrowiej ona pewnie też mi czymś takim popryskała włosy
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 12:37   #4163
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez dolare Pokaż wiadomość
a mi od gdzieś od 7 m-cy baaaardzo wypadają włosy. Są długie- za łopatki. Wyglądają zdrowo, ale nie wiem co się im dzieje!
Mimo, że z natury mam b.gęste włosy- nieraz narzekałam na ich za dużą ilość to teraz widocznie (!) się przerzedziły...
Czuję po grubości robiąc kucyka, widze kiedy je rozpuszczę...
Napewno wypada mi dziennie ponad 100 włosów- dużo ponad.
Martwię się
Czy to może mieć związek z doustną antykoncepcją? (brałam tabsy 3.5 roku ) teraz odstawiłam...
Co polecacie na włosy? Witaminy centrum mnie uczulają -cos mają w sobie ze zle się czuję i mam pryszczarnie na buzi...


PS: nie farbuje włosów, nie używam żadnych środków do styliazacji,nie katuje prostownicą ani suszarką. tylko szampon i odżywkę Wax +biosilk
Jeśli wypadają ci z powodu odstawienia antykoncepcji (a z tego co piszesz to myślę że właśnie tak jest) to bardzo mi przykro ale jest to czysto hormonalna sprawa i nic na to nie poradzisz, musisz przeczekać. W tym czasie powinnaś je dodatkowo wzmocnić dobrą odżywką i połykać witaminki. Zwłaszcza z grupy B bo przyjmowanie tabletek powoduje ich duże niedobory w organizmie
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 13:00   #4164
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Kobietki ale ja nie biorę tabsów dopiero od 1 m-ca a włoski wypadają mi od marca
i to tak jak opisujecie- są wszędzie- na ubraniach, w samochodzie, wbite w dywan, na szczotce, na sitku, w łazience, na pościeli- to jest ohydne i przedtem narzekałam, że moglabym miec tych włosów mniej a teraz..... widocznie jest ich mniej
Wyglądają b.zdrowo, więc nie mam zielonego czemu wypadają.
Odżywiam się zdrowo, stan paznkoci nawet ostatnio -gdzieś od 2 m-cy znacznie (naprawde) znacznie mi się poprawił-zniknęły bruzdki, są mocniejsze, cera to samo- jest jakby "mocniejsza" i mniej delikatna.
A chyba to wszystko się ze sobą wiąże nie wiem co robic lekarz znó zapisze mi vitaminki centrum albo skrzyp który mi nic nie pomaga a centrum uczula i czuję się jakbym miała kitnąć
Dzięki za rady Kobitetki
dolare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 13:48   #4165
zrozpaczona77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 25
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
No więc wklejam moje włosy. Na 1 zdjęciu przed fryzjerem, na 2 zdjęciu po wizycie u fryzjera. Chciałabym żeby włosy wyglądały zawsze tak jak na 2 zdjęciu no ale ja nie używam suszarki (prawie wogóle, tylko w wyjątkowych sytuacjach) i o takiego efektu bez suszarki na pewno nie otrzymam ale zrobiłam sobie zdjecie i w ciężkich chwilach będę się nim pocieszać teraz jestem już 2 dni po ścięciu, ale włosy umyję dopiero jutro. Jak przecięgałam dłonią po włosach to wychodziły 2-3 za jednym razem,ale fryzjerka tak mi włosy szarpała, że chyba 3 dniową normę wyciągnęła i to pewnie dlatego tak mało przy przeciąganiu wychodziło. Zobaczymy co jutro będzie z tymi moimi kłaczkami i skrupulatnie policzę wszystkie które wyjdą przy myciu Jutro też będę miała już te toniki i mleczka które mi dermatolog przepisała
Masz super ładne włoski i przed i po fryzjerze Oczywiście po ścięciu bardzo ładnie się końcówki układają i wcale nie wyglądają na cieńkie.

Napisz jak długo Ci wypadają włoski? bo nie zdążyłam przeczytać całości.
Moje to są dopiero cieńkie i przeżedzone
zrozpaczona77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 15:58   #4166
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Moje wlosy nadal wypadaja a trwa to juz kolo roku!Jestem zalamana!I pomyslec,ze kiedys narzekalam na nadmiar wlosow!Obecnie mam prawie polowe mniej niz kiedys i jak tak dalej mi wlosy wypadac beda to nie wiem co mi zostanie!
Mam takie pytanko,tylko nie smiejcie sie- czy na miejscu tych wypadajacych wlosow odrosna mi jeszcze nowe?Bo jak na razie to nic nie zauwazylam...
A tak w ogole to bylam dzis u dermatologa i dostalam recepte na 2 nowe preparaty- locxon i Alpicart.Tylko ze jak zobaczylam cene, to troche sie zalamalam ok.135 zl!No dla mnie to spore pieniadze...Dlatego jestem ciekawa,czy ktoras z Was juz tego uzywala i jakie byly efekty?


Cytat:
Napisane przez dorisek11 Pokaż wiadomość
Byłam u dermatologa i to ona mi poleciła te zabiegi. Jeden zabieg to koszt 150 zł. Polega to na tym ze wstrzykuje mi jakies cudo w skóre głowy strzykawką z chyba 5-ma maleńkimi igiełkami (wygladaja jak grabie), takich wstrzyknięc w ciagu jednego zabiegu jest kilkaset....mam juz "nowe" krótkie włoski ale te "stare" dalej wypadają:-((
Mi tez dermatolog o czyms takim mowila! To sie chyba mezoterapia nazywa?
CZy jest bolesne?Ja jestem malo odporna na bol I czy warto zainwestowac?Bo jednak sporo kasy...
__________________


Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-04 o 07:54 Powód: post pod postem
karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 19:20   #4167
zrozpaczona77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 25
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

[quote=karolinka86;5340673]Moje wlosy nadal wypadaja a trwa to juz kolo roku!Jestem zalamana!I pomyslec,ze kiedys narzekalam na nadmiar wlosow!Obecnie mam prawie polowe mniej niz kiedys i jak tak dalej mi wlosy wypadac beda to nie wiem co mi zostanie!
Mam takie pytanko,tylko nie smiejcie sie- czy na miejscu tych wypadajacych wlosow odrosna mi jeszcze nowe?Bo jak na razie to nic nie zauwazylam...
A tak w ogole to bylam dzis u dermatologa i dostalam recepte na 2 nowe preparaty- locxon i Alpicart.Tylko ze jak zobaczylam cene, to troche sie zalamalam ok.135 zl!No dla mnie to spore pieniadze...Dlatego jestem ciekawa,czy ktoras z Was juz tego uzywala i jakie byly efekty?
[/qu
Witaj musisz przeczytać forum bo na temat alpicortu i loxonu było tu dużo napisane.
Ja też na pierwszej wizycie u dermatologa dostałam receptę na alpicort e Zużyłam 2 opakowania potem miałam przejść na loxon ale następnej recepty już nie wykupiłam, ponieważ dużo zaczęłam czytać na ten temat i po odstawieniu loxonu i alpicortu włosy mogą znowu wypadać. W trakcie używania włosy mi cały czas wypadały i zaczęły robić się prześwity, spanikowałam i przestałam to stosować. Pani dermatolog tłumaczyła mi, że efekty stosowanie są różne. Niektórym przestają wypadać po 2 lub 6 m-c a nawet roku stosowania tego specyfiku.
W sumie nie rozumiem dermatologów dlaczego od razu przepisują te środki. To takie leczenie w ciemno jeżeli nie znają przyczyny wypadania włosów.
Tak cena mnie także przeraziła
Zastanawiam się dlaczego przepisała ci razem alpicort i loxon, przecież to środki o podobnym składzie.

Karolinka86---> Czy robiłaś badania? morfologia, mocz, poziom żelaza?
tarczyca?
To podstawa

Decyzja należy Ciebie czy będziesz to używać- może doradzą inne dziewczyny czy loxon i alpicort pomógł komuś?

Kup sobie zaraz jakieś witaminki- dużo tu tego polecają dziewczyny.
Serie seboradin lub radical- szampony i odżywki do włosów.

A przede wszystkim zadaj sobie pytanie czy w ostatnim czasie nie miałaś dużo stresu?
zrozpaczona77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 19:43   #4168
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

stosuję Alpicort od ponad miesiąca. Widać pojedyncze wloski odrastające, ale nie mam pojęcia czy to od Alpicortu czy od tabletek itd. poza tym są chyba trochę za długie. Mają jakieś 2 cm, to chyba za duzo jak na miesiac?
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 20:01   #4169
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Moje wlosy nadal wypadaja a trwa to juz kolo roku!Jestem zalamana!I pomyslec,ze kiedys narzekalam na nadmiar wlosow!Obecnie mam prawie polowe mniej niz kiedys i jak tak dalej mi wlosy wypadac beda to nie wiem co mi zostanie!
Ja sie szczerze przyznam, ze pomimo, iż intensywnie linieję, to grubość kucyka jest największą jaką kiedykolwiek miałam. Włosy są krótkie ale jest ich dosyć dużo.
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 20:17   #4170
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez zrozpaczona77 Pokaż wiadomość
Masz super ładne włoski i przed i po fryzjerze Oczywiście po ścięciu bardzo ładnie się końcówki układają i wcale nie wyglądają na cieńkie.

Napisz jak długo Ci wypadają włoski? bo nie zdążyłam przeczytać całości.
Moje to są dopiero cieńkie i przeżedzone
Włosy wypadają mi od jakiś 3 lat w tym czasie miałam co prawda jakies tam momenty poprawy, ale trwały krótko i co najgorsze, włosy ciągle wypadają w ilości ponad 200 przy cyklu mycia (mycie 2 razy i raz odżywka+płukanie+ rozczesanie + nałożenie toniku na skórę głowy + ewentualne kosmetyki prostujące i nawilżające włosy) a do tego wypadają też w ciagu dnia jak przeciągnę reką po włosach i przy porannym i wieczornym czesaniu
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.