Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-04, 11:23   #3661
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Tak, samiutkim olejkiem. Zaraz polece umyc łepek i potem napisze jakie są. Chcialam teraz tez wax nałożyc, ale nie wiem czy to nie bedzie za duzo?
Moim zdaniem nie będzie za dużo, bo przecież wax ma "trochę" inne właściwości niż olejek, tym bardziej, że przecież po olejku myjesz włosy i dopiero wtedy wax.
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 12:00   #3662
zadziorek
Raczkowanie
 
Avatar zadziorek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 139
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Czuje żółtko nie lubię tego zapachu. A umyłam włoski 3 razy i tak to w sumie za dużo bo ja myję włosy codziennie (próbuję sie odzwyczaić i w miarę możliwości tak co drugi dzień ) i tylko raz !! Fuuuj fuuuj
__________________
"My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać."







zadziorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 12:25   #3663
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie będzie za dużo, bo przecież wax ma "trochę" inne właściwości niż olejek, tym bardziej, że przecież po olejku myjesz włosy i dopiero wtedy wax.
Naszczescie Waxa juz nie nakladalam

Umylam wlosy najpierw zaczelam w Seboradinie (wlosy nic sie nie pienily) i potem dokonczylam w Herbalu do wł. farbowanych. Włosy są grubsze, bo to czuc ale troche takie oklapnięte i obciazone. Aha po tym wszystkim jeszcze nałożyłam lotion z seboradinu.
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 12:37   #3664
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Kompletnie nie rozumiem swoich włosów.. Ostatnio chciałam im dać trochę spokój i nie suszyłam ich suszarką.. no i co? Przy głowie są prawie płaskie, a reszta też nie za ciekawie - ni to proste ni kręcone, do tego wyglądają jak zniszczone (choć z bliska nie są). To jakiś objaw przekarmienia? Bo normalnie to suszę włosy u nasady dla objętości, a na reszte nakładam piankę i jest ok.. A tu chciałam żeby same się pokręciły bez wspomagania i taki zonk
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 13:33   #3665
zadziorek
Raczkowanie
 
Avatar zadziorek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 139
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

A olejek rycynowy na paznokcie jak sie daje ? Podgrzany czy taki jak jest i nalać go do jakiejś miseczki czy paluchem nacierać ?
__________________
"My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać."







zadziorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 13:38   #3666
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Eksperyment

Cytat:
Napisane przez zadziorek Pokaż wiadomość
włosy fajne są za tydzień spróbuję na całą noc
a tak to dzisiaj wieczorem może na rzęsy i brwi ?
Próbowałaś ?
Nie, nie nakładałam nigdy na rzęsy, chociaż czytałam tutaj na wizażu, że to daje super efekt, tylko uważaj, żeby Ci oczu nie podrażniło, bo to ponoć przy olejku jest możliwe
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 13:45   #3667
zadziorek
Raczkowanie
 
Avatar zadziorek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 139
Dot.: Eksperyment

hmn... oczy mam bardzo wrażliwe bo często łzawią i bolą ale zobaczymy zaraz zamierzam dać sobie olejek rycynowy na paznokcie i skórki tylko zastanawiam sie czy do miseczki nalać i podgrzać czy podgrzac i palcem wcierać
__________________
"My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać."







zadziorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 14:03   #3668
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja nacieram wacikiem Nieraz tez mocze i na noc pozostawiam na wyschniecie. I nie podgrzewam
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 14:12   #3669
zadziorek
Raczkowanie
 
Avatar zadziorek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 139
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

A podobno ciepły jest lepszy
__________________
"My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać."







zadziorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 15:09   #3670
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez zadziorek Pokaż wiadomość
A podobno ciepły jest lepszy
ciepły łatwiej się nakłada bo jest bardziej rzadki.
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 17:50   #3671
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez zielonejabłuszko Pokaż wiadomość
ciepły łatwiej się nakłada bo jest bardziej rzadki.
dokładnie
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 18:31   #3672
zadziorek
Raczkowanie
 
Avatar zadziorek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 139
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

A na rzęsy i brwi to patyczek od tuszu zamoczyć (w ciepłym czy zimnym olejku rycynowym? ) i czy to oczu nie podrażnia ? A rano to normalnie twarz myjemy i wszystko jest w porządku ?
__________________
"My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać."







zadziorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 19:03   #3673
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ja na rzęsy nakładam zimny olejek. Czasami jak nałoży się zbyt dużo to trochę do oczu leci więc czystą szczoteczką usuwam nadmiar olejku z rzęs i jest okay. nawet jak trochę podrażni to wystarczy przemyć oczy wodą. Rano normalnie myję twarz tym samym żelem co zawsze i nie ma problemu.
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 19:23   #3674
nargothrond
Rozeznanie
 
Avatar nargothrond
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 560
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Witajcie! To moja pierwsza wizyta w "fryzjerskim". Mam pytanie, może któraś z Was mi doradzi. Mam rozjaśniane i zniszczone (gł. końcówki) włosy. Borykam się z żółtym odcieniem. Planuję zakup profesjonalnych kosmetyków do włosów bo te "drogeryjne" zawiele mi nie pomagają. I nie wiem czy kupić szampon i odżywkę do włosów rozjaśnianych, niwelujący żółty odcień czy odżywkę do włosów b.zniszczonych. Czy jedną i drugą i używać na zmianę
Z góry dziękuję
nargothrond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 09:59   #3675
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez zadziorek Pokaż wiadomość
Dziewczęta czy można ojejek rycynowy bądz nafte kosmetyczną zostawić na całą noc ? A jeśli tak to którą ? I czy nie pobrudzi czegoś ?
Jak nie chcesz zostac łysa to nie zostawiaj na cała noc nafty. Na opakowaniu pisze 10-15 min wiec mysle ze nawet 30 min (góra 1h)spokojnie wystarczy zeby zadzialala. Ja nie ryzykuje po tym jak jedna dziewczyna opisala bąble jakie jej wyskoczyly na skorze po tym jak za dlugo trzymala ta nafte na wlosach.

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie będzie za dużo, bo przecież wax ma "trochę" inne właściwości niż olejek, tym bardziej, że przecież po olejku myjesz włosy i dopiero wtedy wax.
Ale może obciążyc, a pozatym co za dużo to nie zdrowo i wlosy można łatwo przekarmic

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
Kompletnie nie rozumiem swoich włosów.. Ostatnio chciałam im dać trochę spokój i nie suszyłam ich suszarką.. no i co? Przy głowie są prawie płaskie, a reszta też nie za ciekawie - ni to proste ni kręcone, do tego wyglądają jak zniszczone (choć z bliska nie są). To jakiś objaw przekarmienia? Bo normalnie to suszę włosy u nasady dla objętości, a na reszte nakładam piankę i jest ok.. A tu chciałam żeby same się pokręciły bez wspomagania i taki zonk
Ja też mam ostatnio straszne wlosy Szybko sie przetluszczaja i ogólnie sa takie przylizane Myslalam ze to wina szamponu do ktorego sie przyzwyczaily ale mimo tego ze umylam je kilkoma rożnymi szamponami to za kazdym razem byly takie same. Śmię twierdzic ze to wina substancji ktore osiadly na wlosach (wax, silikony, olejki) i przez ktore sa one takie obciażone I wydaje mi sie ze u Ciebie może o to samo chodzic jesli ostatnio intensywnie dbalas o wlosy. Ja zamierzam kupic sobie ktorys z szamponow Joanny (Rzepa albo Naturia) ktory polecala Estelle - zero silikonów i dużo subst. myjacych i za jego pomoca oczyscic wlosy Mam nadzieje ze to cos pomoże.

Cytat:
Napisane przez nargothrond Pokaż wiadomość
Witajcie! To moja pierwsza wizyta w "fryzjerskim". Mam pytanie, może któraś z Was mi doradzi. Mam rozjaśniane i zniszczone (gł. końcówki) włosy. Borykam się z żółtym odcieniem. Planuję zakup profesjonalnych kosmetyków do włosów bo te "drogeryjne" zawiele mi nie pomagają. I nie wiem czy kupić szampon i odżywkę do włosów rozjaśnianych, niwelujący żółty odcień czy odżywkę do włosów b.zniszczonych. Czy jedną i drugą i używać na zmianę
Z góry dziękuję
Mysle ze jakbys kupila obydwie to bylo by najlepiej, a jak nie to szampon do rozjaśnianych i odżywke do bardzo zniszczonych. No chyba ze ta odzywka do rozniasnianych rowniez regenruje, bo jak tak to wtedy nie bedzie juz potrzebna ta druga. Troche namieszalam
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 11:44   #3676
majo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

[quote=karla_92;5701189]Jak nie chcesz zostac łysa to nie zostawiaj na cała noc nafty. Na opakowaniu pisze 10-15 min wiec mysle ze nawet 30 min (góra 1h)spokojnie wystarczy zeby zadzialala. Ja nie ryzykuje po tym jak jedna dziewczyna opisala bąble jakie jej wyskoczyly na skorze po tym jak za dlugo trzymala ta nafte na wlosach.


To prawda z naftą trzeba ostrożnie, jeśli ktoś ma włosy nieprzetłuszczające się lub suche nie powinien jej używać. Ja sobie tak zrobiłam mam taki wielki łupież, czasami wychodzą z nim włosy. W związku z tym mam pytanie czy te olejki np.rycynowy pomagają na łupież i czy choć trochę nawilżają skórę głowy. Mam wrażenie że te wszystkie szampony pogarszają tylko mój stan bo są strasznie agresywne i bardzo wysuszają, czy znacie jakiś fajny szampon który tak nie wysusza?
majo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 12:19   #3677
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez majo Pokaż wiadomość
To prawda z naftą trzeba ostrożnie, jeśli ktoś ma włosy nieprzetłuszczające się lub suche nie powinien jej używać. Ja sobie tak zrobiłam mam taki wielki łupież, czasami wychodzą z nim włosy. W związku z tym mam pytanie czy te olejki np.rycynowy pomagają na łupież i czy choć trochę nawilżają skórę głowy. Mam wrażenie że te wszystkie szampony pogarszają tylko mój stan bo są strasznie agresywne i bardzo wysuszają, czy znacie jakiś fajny szampon który tak nie wysusza?
To koncu jak to jest z ta nafta? Wysusza czy nawilza

Może sprobuj jakiegos szamponu dla dzieci typu "hipp" albo cos takiego Sa delikatniejsze niz te wszystkie pantene itp. A o olejku rycynowym slyszalam ze ponoc podrażnia skore (pobudza do wzrostu wlosow) wiec nie radze nakladac go na skore zwlaszcza jak sie ma takie problemy. Ja tez jak go naloze na skore to potem strasznie mnie swedzi (tez mam podrażniona skore)
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 13:07   #3678
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Pregaine też ma dobre opinie na KWC, ma krótki skład i nie ma silikonów, ale nie każdemu służy, jednak to chyba cecha każdego kosmetyku - jednemu pasuje, drugiemu przeszkadza :|
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 13:56   #3679
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

[quote=majo;5701847]
Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Jak nie chcesz zostac łysa to nie zostawiaj na cała noc nafty. Na opakowaniu pisze 10-15 min wiec mysle ze nawet 30 min (góra 1h)spokojnie wystarczy zeby zadzialala. Ja nie ryzykuje po tym jak jedna dziewczyna opisala bąble jakie jej wyskoczyly na skorze po tym jak za dlugo trzymala ta nafte na wlosach.


To prawda z naftą trzeba ostrożnie, jeśli ktoś ma włosy nieprzetłuszczające się lub suche nie powinien jej używać. Ja sobie tak zrobiłam mam taki wielki łupież, czasami wychodzą z nim włosy. W związku z tym mam pytanie czy te olejki np.rycynowy pomagają na łupież i czy choć trochę nawilżają skórę głowy. Mam wrażenie że te wszystkie szampony pogarszają tylko mój stan bo są strasznie agresywne i bardzo wysuszają, czy znacie jakiś fajny szampon który tak nie wysusza?
jeżeli ci chodzi o szampon p/łupiezowy, ale delikatny... to moja mama chwaliła sobie Denotrex z odżywką, ale to raz na parę dni chyba a tak normalnie to szampon Bambi taki dla dzieci i było ok
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 14:39   #3680
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez majo Pokaż wiadomość
To prawda z naftą trzeba ostrożnie, jeśli ktoś ma włosy nieprzetłuszczające się lub suche nie powinien jej używać. Ja sobie tak zrobiłam mam taki wielki łupież, czasami wychodzą z nim włosy. W związku z tym mam pytanie czy te olejki np.rycynowy pomagają na łupież i czy choć trochę nawilżają skórę głowy. Mam wrażenie że te wszystkie szampony pogarszają tylko mój stan bo są strasznie agresywne i bardzo wysuszają, czy znacie jakiś fajny szampon który tak nie wysusza?

Ja ze swojej strony polecam Fitomed do włosów suchych i normalnych. Mam bardzo wrażliwą skórę głowy i większość szamponów powodowała u mnie megaswędziawkę i łuszczenie, a dzięki niemu pozbyłam się problemu na dobre (używam go z małymi przerwami od prawie dwóch lat). Warta uwagi przy takich problemach jak opisujesz jest Odżywka Ekstraziołowa tej samej firmy - działa łagodząco i przeciwłupieżowo. Hipp też nie jest zły, aktualnie jestem na etapie testowania i nie zauważyłam żadnych oznak podrażnienia. Wiem jednak, że niektóre dziewczyny skarżyły się na łupież i swędzenie.

Co do olejów to świetny jest olej kokosowy z sokiem z cytryny.
Pozwolę sobie zacytować samą siebie

Cytat:
Ajurwedyjski sposób na łupież (wypróbowany na sobie i członkach rodziny )

2 części oleju kokosowego rozpuścić w kąpieli wodnej. Do letniego olejku dodać 1 część soku z cytryny, wymieszać. Wmasować dokładnie w skórę głowy. Zostawić na kilka godzin lub najlepiej na noc. Następnie dokładnie umyć głowę delikatnym szamponem.

Po pierwszym zastosowaniu może sie wydawać, że problem się nasilił, ponieważ łuski odklejają się od skóry głowy. Za to po drugim użyciu nie ma już śladu po łupieżu. Mimo to warto stosować miksturę regularnie.
Olej kokosowy oprócz tego, że świetnie się wchłania i nawilża, ma również właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Sok z cytryny ma również działanie antybiotyczne, a przy okazji działa złuszczająco i pomaga pozbyć się przylegających do skóry płatków łupieżu.
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 16:40   #3681
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

A o co chodzi z tymi 2 cześciami oleju Bo troche tępawa jestem
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 16:50   #3682
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Chodzi o to, żeby wymieszać olej z sokiem w proporcji 2:1 (przykładowo: 2 łyżeczki oleju i 1 łyżeczka soku z cytryny)

Prawie jak winegret
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 16:58   #3683
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Chodzi o to, żeby wymieszać olej z sokiem w proporcji 2:1 (przykładowo: 2 łyżeczki oleju i 1 łyżeczka soku z cytryny)

Prawie jak winegret
Już rozumiem
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 20:12   #3684
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Eksperyment

Zadziorek:
po co zakladasz nowy wątek?
udzielasz sie w watku "Walka o zdrowe i piękne włosy "

więc dlaczego nie moglas tam napisac swoich spostrzeżen?

łączę ale prosze na przyszlosc nie tworzyc watkow, ktore sa powieleniem wiekszych watkow, nie chcemy bałaganu na Wizazu

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-05 o 21:42
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 21:31   #3685
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Eksperyment

juz moj 20 dzien walki : )
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 13:36   #3686
majo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: Eksperyment

Chciałam bardzo serdecznie podziękowac za wszystkie porady, bardzo dla mnie cenne bo tonący brzytwy się chwyta.
Powoli będę stosować. Właśnie siedzę z olejkiem kokosowym z sokiem cytrynowym na głowie.
Dzięki
majo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 16:35   #3687
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Eksperyment

A ja czekam na mój olejek kokosowy zamówiony na mazidłach i się niecierpliwię, bo taki jest przez wszystkich chwalony, że chciałabym już wypróbować
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 16:42   #3688
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Eksperyment

Też mam chrapkę na ten olejek, daj znać jak u Ciebie będzie z nim.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 20:44   #3689
majo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: Eksperyment

Ojejku przy zmywaniu tego olejku tyle włosów mi wyleciało że mało nie zemdlałm jak zobaczyłam taki wielki kłąb w odpływie, czy wy tez tak miałyście? Myłam włosy szamponem dwa razy, czy nie zaduzo, może wystarczy raz? Natomiast włosy wyglądają wspaniale delikatne wcale nie obciążone,błyszczące. Faktycznie działa na zmniejszenie łupieżu,fajnie nawilżona skóra. Ale nie wiem czy odważę się powtórzyć bo właśnie udało mi się uporać z wypadaniem włosów,wypadło mi ich chyba połowę i wszystko co powoduje że więcej wypada doprowadza mnie do skrajnego stresu. Chyba nabawiłam się już jakiejś obsesji. Boję się o resztę moich kłaczków.
majo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 07:47   #3690
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja też jestem w trakcie kuracji regenerująco-zapuszczającej Zrezygnowalam z farbowania, choc z trudem. Stopniowo cieniuje tez moje wlosy nie schodzac z dlugosci, zeby pozbyc sie paskudnych spalonych koncowek. Wygladaja juz znacznie lepiej, ale wciaz wiele im brakuje do szczescia Mialam w planach farbowanie przed sylwestrem, ale chyba nawet z tego bede musiala zrezygnowac na rzecz jakiejs szamponetki. Ale czego sie nie robi dla odzyskania swoich swietej pamieci pukli
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.