Moda, która Cię ''rozwala''. - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-10, 09:31   #1471
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Maritza14 Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się tez bo często widzę ludzi ,,zbyt skromnie ubranych''takich szarych bez jakiego kolwiek stylu.. .
a może ich stylem jest "brak stylu"?
może nie chcą być w centrum zainteresowania, totalnie nie obchodzi ich, czy mają na sobie szary sweter, czy może różowiutki pulowerek, nie lubią się wyróżniać?
Zresztą - na podstawie tego wątku, gdzie wielokrotnie pojawiały się negatywne opinie na temat przesadnie kolorowych strojów, takie z pozoru "szare" osoby będą się na ich tle wyróżniać, czyż nie? podobno mamy zalew żółci, zieleni etc na ulicach.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 11:27   #1472
Maritza14
Raczkowanie
 
Avatar Maritza14
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 59
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
a może ich stylem jest "brak stylu"?
może nie chcą być w centrum zainteresowania, totalnie nie obchodzi ich, czy mają na sobie szary sweter, czy może różowiutki pulowerek, nie lubią się wyróżniać?
Zresztą - na podstawie tego wątku, gdzie wielokrotnie pojawiały się negatywne opinie na temat przesadnie kolorowych strojów, takie z pozoru "szare" osoby będą się na ich tle wyróżniać, czyż nie? podobno mamy zalew żółci, zieleni etc na ulicach.
No wiem,że jest zalew żółci i zieleni,ale ja na ogół widzę taakich ludzi,nie chodzi mi o to,że są na szaro ubrani,nie wiem jak to wytłumaczyć zeby nikogo nie urazic,ale w ich stroju nie ma życia,np.proste jeansy i zwykły ,,obdary T-SHIRT''mówimy tu o modzie która nas rozwala a ja nie napisalam ze mnie to rozwala tylko,że nie lubie itp.Nie mam nic do takich ludzi tylko wspomnialam co mi się nie podoba.A jeśli chodzi o żółć to mi to nie przeszkadza jesli ktos z tym nie przesadza i potrafi odpowiednio dobrac kolory,natomiast powala mnie nie umiejętność dobierania kolorów np.Harajuku Lovers,poprostu wydaje mi się to zbyt kolorowe i niecodzienne
Maritza14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 15:07   #1473
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
natomiast powala mnie nie umiejętność dobierania kolorów np.Harajuku Lovers,poprostu wydaje mi się to zbyt kolorowe i niecodzienne
Tak właśnie, kolory są powalające, ale przecież to o to chodzi w tym stylu. Tak samo jak możemy powiedzieć, że skejci są trochę zbyt hip-hopowi, ale przecież nie powiemy, bo o to chodzi, prawda? Każdy ma swój styl, albo jego brak. W sumie jak ktoś lubi nosić skarpetki i sandały to niech nosi, jego sprawa
Trochę zaczynam zmieniać podejście co do wyglądu ludzi i mojej opinii na ten temat, a dzieje się to po dniu wczorajszym, kiedy idąc przez owy "rozkopany deptak" wszyscy gapili się na mnie jak na wariatkę, nie wiem czemu, bo byłam ubrana normalnie...
I nie było to miłe, dlatego pomyślałam sobie, że trzeba być trochę bardziej tolerancyjnym co do ubioru.
Niektórym te żarówiaste kolory trafiają w gust, więc nie wiem, dlaczego te osoby nie miałyby ich nosić. Dlatego, że ich tu jedziemy? Jak lubią, niech noszą.
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 15:39   #1474
Nicość
Raczkowanie
 
Avatar Nicość
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 340
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Jakies niespelna 2 tygodnie temu wzielam udzial w dyskusji odnośnie noszenia rajtuz latem.Pisalam, ze ich w ogole nie nosze, nawet jeśli by to było dobrze widziane w moich poprzednich pracach czy na rozmowach kwalif.
Bylam wczoraj na rozmowie w sprawie pracy: praca normalna, raczej z gornej półki, podobno chodzi się tam w rajtuzach i w butach z zakrytym palcem nawet w upale 40st.C, a ja sie ubralam tradycyjnie w niebieskie sandaly na 7 cm obcasie, oczywiscie bose nogi z paznokciami pomalowanymi na rozowo.
Pomimu żaru lejącego się z nieba 99% kandydatow w pelnym rynsztunku:panowie w garniturach , panienki w rajtuzach , marynarkach i szpilkach, no i do tego ja w stroju opisanym powyżej i moja kolezanka w szerokich lnianych portkach, bawelnianym topie na ramiaczkach, sandalach na plaskim obcasie i do tego dlugie, rozpuszczone wlosy.Ja wygladalam jak manekin a ona jak Jezus Chrystus. Wszyscy sie na nas gapili , szturchali, a komisja zamarla na nasz widok (tez się podśmiewywali i nie traktowali poważnie - vice versa).

I ci - dostalysmy tą prace)
A panienki na szpileczkach i kolesie w garniturkach wyruszyli ze smutnymi minami topić się w miejskim warze.
Nicość jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 18:44   #1475
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

O Boże, Boże.
A ja lubię nosić rajstopy albo legginsy latem, zwłaszcza jak muszę latać cały dzień po mieście i po prostu nie zniosłabym gdyby w metrze czy autobusie noga przyklejała mi się do nogi w czasie siedzenia - po prostu umieram wtedy. I lubię sukienki i obcasy, nawet na codzień, tak też ubrałabym się na rozmowę o pracę...i czy to jest powód aby traktować mnie z góry jako 'panienkę na szpilkach' ? Ręce opadają, zwłaszcza gdy czytam to od kogoś z pracą raczej z górnej półki.
I czy jeśli już ktoś idzie na taką rozmowę i chce sprawić dobre wrażenie,to czy naprawdę jest to powód aby taką osobę krytykować ? Dla jednego pracodawcy ważne jest to, co w głowie,dla innego całokształt - naprawdę różnie można trafić. Na rozmowie można też zapytać o zasady ubierania, jeśli są i komuś nie odpowiadają to lepiej zrezygnować od razu.
__________________
No brain,no pain.
Nie cierpię "włosków", "fryzurek", "ciałka", "kremików", "kolorków", "zapaszków" etc.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:46   #1476
mala94
Raczkowanie
 
Avatar mala94
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 319
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez taxii Pokaż wiadomość
O Boże, Boże.
A ja lubię nosić rajstopy albo legginsy latem, zwłaszcza jak muszę latać cały dzień po mieście i po prostu nie zniosłabym gdyby w metrze czy autobusie noga przyklejała mi się do nogi w czasie siedzenia - po prostu umieram wtedy.
Ja też. Czuję się łysa bez rajstop/legginsów :P


Cytat:
Napisane przez Nicość
Ja wygladalam jak manekin a ona jak Jezus Chrystus.
Rozbawił mnie ten Jezus Chrystus.



Mnie jeszcze nie tyle co rozwala, ale jest smutne, że dziewczyny [tak! dziewczyny! o ile dbają o siebie i wyglądają ładnie] w wieku nawet 25 lat wskakują w ciasne garsonki i się smażą. Dziś widziałam z jakim utęsknieniem patrzyła na mnie [a raczej na moje krótkie spodenki] pani w wieku jakichś 35 lat ubrana jak ja na wczesną wiosnę... No ale cóż, witamy w Polsce...
mala94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 16:54   #1477
lara152
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 287
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Hehehe czytam watek i leje;]

A propos rajtuz, kiedys moja kolezanka ubrala rajtuzy do japonek xd bardzo ciekawe <lol2> (wiem brzmi troche fanastycznie ale to tak swietnie wygladalo xd) no i do tego przykrotkie spodnie, wyciagniete z szafy chyba... lezaly tam (na moje oko) z 3 lata xd
spodnie wychodzace za kostke. Dzinsy xd

ROZOWY! Ubostwiam xd przynajmniej jest sie z czego posmiac
(chodzi mi glownie o rushowe cukiereczkoffe i slit llaski)

aha i te muchozole. Nie podobaja mi sie po prostu i tyle

moge tez dodac te oczoje*ne balerinki xd
lara152 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 17:33   #1478
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Maritza14 Pokaż wiadomość
No wiem,że jest zalew żółci i zieleni,ale ja na ogół widzę taakich ludzi,nie chodzi mi o to,że są na szaro ubrani,nie wiem jak to wytłumaczyć zeby nikogo nie urazic,ale w ich stroju nie ma życia,np.proste jeansy i zwykły ,,obdary T-SHIRT''mówimy tu o modzie która nas rozwala a ja nie napisalam ze mnie to rozwala tylko,że nie lubie itp.Nie mam nic do takich ludzi tylko wspomnialam co mi się nie podoba.A jeśli chodzi o żółć to mi to nie przeszkadza jesli ktos z tym nie przesadza i potrafi odpowiednio dobrac kolory,natomiast powala mnie nie umiejętność dobierania kolorów np.Harajuku Lovers,poprostu wydaje mi się to zbyt kolorowe i niecodzienne

Myśle tak jak ty. I to zwykle te osoby urbrane tak, jakby ich nie obchodziło co maja na sobie, zwykle spodnie i jakis tshirt tak lubia krytykowac i obgadywac te ktore lubią byc na czasie i wyróżniać się z tłumu;/ moze dlatego ze same nie maja czasu/pieniedzy/odwagi ubrac sie tak jak one. Osobiscie taki stylu nie lubie. Ubiór może wyrażać człowieka a te osoby jakby mówiły :"jestem szary, przeciętny, nie wyróżniam się nie mam osobowości";/
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 21:21   #1479
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

no to kobietki... powiedzcie co sądzicie o bluzkach w stylu dody:
"szukam króla- królowa"
i odpowiedź na jej koszulke- inna koszulka- "królowa jest tylko jedna"
? u mnie na rynku tego peeeeeeeeeeeeeeeeeeeełno


a ubiór do szkoły- stosowny- bez dupy, cycków i brzucha na wierzchu. Dzisiejszej młodzieży brakuje kultury osobistej... Tak można ubrać się na dwór, na miasto, na plaże- Bóg wie gdzie jeszcze. Ale jeśli tak do szkoły? Mała dziw...ka chce oceny zdobyć swoimi niewyrośniętymi do końca walorami? tak mi się to kojarzy. Ot co moje małe zdanie i brak tolerancji dla takich lasek. Było już pisane: założyć w upał zwiewną spódniczkę, albo te spodenki są teraz przed kolankiem co się kończą.
Kiedyś było tak, że człowiekowi wstyd było pokazać brzuszek w szkole, czy ramiona, a teraz? państwo bezprawia i burdelu? grrr
Mi się wprowadzenie mundurków podoba-szkoła to szkoła. I tyle.
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 21:29   #1480
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez ziaaa Pokaż wiadomość
Kiedyś było tak, że człowiekowi wstyd było pokazać brzuszek w szkole, czy ramiona, a teraz? państwo bezprawia i burdelu? grrr
Echm... A kiedy Ty w liecuem byłaś? Pytam się poważnie, bo ja na początku lat osiendziesiątych. wszystkie kochałyśmy krótkie spódniczki. Przy wejściu do szkoły często nam je mierzono, czy nie konczą się broń Boże więcej niż 10cm nad kolanem. To się wtedy nie kńczyły. W szatni szły natomiast w ruch agrafki, nitki, zapinki i nagle w tajemniczy sposób zaaprobowane spódniczki zmieniały się w mini. I sytuacja wyglądała dokąłdnie jak teraz, tylko materiały były gorsze.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 21:34   #1481
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez mala94 Pokaż wiadomość
Mnie jeszcze nie tyle co rozwala, ale jest smutne, że dziewczyny [tak! dziewczyny! o ile dbają o siebie i wyglądają ładnie] w wieku nawet 25 lat wskakują w ciasne garsonki i się smażą. Dziś widziałam z jakim utęsknieniem patrzyła na mnie [a raczej na moje krótkie spodenki] pani w wieku jakichś 35 lat ubrana jak ja na wczesną wiosnę... No ale cóż, witamy w Polsce...
Może wracała z pracy i nie mogła się inaczej ubrać. Poza tym w biurach, gdzie rzeczywiście wymagany jest taki strój najczęściej jest klimatyzacja.
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 21:43   #1482
Maritza14
Raczkowanie
 
Avatar Maritza14
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 59
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez ziaaa Pokaż wiadomość
no to kobietki... powiedzcie co sądzicie o bluzkach w stylu dody:
"szukam króla- królowa"
i odpowiedź na jej koszulke- inna koszulka- "królowa jest tylko jedna"
? u mnie na rynku tego peeeeeeeeeeeeeeeeeeeełno


a ubiór do szkoły- stosowny- bez dupy, cycków i brzucha na wierzchu. Dzisiejszej młodzieży brakuje kultury osobistej... Tak można ubrać się na dwór, na miasto, na plaże- Bóg wie gdzie jeszcze. Ale jeśli tak do szkoły? Mała dziw...ka chce oceny zdobyć swoimi niewyrośniętymi do końca walorami? tak mi się to kojarzy. Ot co moje małe zdanie i brak tolerancji dla takich lasek. Było już pisane: założyć w upał zwiewną spódniczkę, albo te spodenki są teraz przed kolankiem co się kończą.
Kiedyś było tak, że człowiekowi wstyd było pokazać brzuszek w szkole, czy ramiona, a teraz? państwo bezprawia i burdelu? grrr
Mi się wprowadzenie mundurków podoba-szkoła to szkoła. I tyle.
Nie powiedzialabym że młodzieży brak kultury osobistejBynajmniej nie wszystkim,większosc osób jakich znam np blond włosy róz potrafi zachowac kulture osobista i wiele takich blondynek(sama nia jestem)nie wygląda nie przyzwoicie.A wogóle to chyba pomyliłaś watek,bo nie napisałaś dosłownie,że to Cie powala tylko ni z gruszki ni z pietruszki napisalas o niestosownym zachowaniu nastolatek.A wogóle to nie wszyztskie nastolatki sie tak zachowują.A jesli nawet dziewczyna załozy sobie miniówe czy szorty to ma do tego prawo jesli jest upał.Co ma się ,,kisic'' w mundurku czy w sweterku i w długich spodniach i raczej to nie jest powod do nazywania takiej dziewczyny dziwką
Maritza14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 21:59   #1483
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Zastanawiam się, co jeszcze tu przeczytam,naprawdę.
__________________
No brain,no pain.
Nie cierpię "włosków", "fryzurek", "ciałka", "kremików", "kolorków", "zapaszków" etc.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 22:45   #1484
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Już wiem do czego mogę sie przyczepić!!

Ta moda na najzwyklejsze w świecie sandały!!
Na facetach to jeszcze trzeba znosić (jest sie tym atakowanym ze wszytskich stron) ale zeby połowa dziew. w mojej szkole nosiła te męskie, bronzowe sandały??
Może nawet niektórym z nich pasują one do ubioru i do stylu...nawet większości. Ale te czerwone palce i czerwone "podeszwy stop"?? To jakies nieporozumienie... Do tego paznokcie wygladajace tak jakby właścicielka zapomiala o ich istnieniu. Dlatego ja prosze dziewczyny, żeby zadbały o stopy.
A swoja droga dziwne, że co widze dziewczyne w sandalach to ma zaniedbane stopy, a dziewczyna w japonkach np to sie zadziej zdarza
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 23:02   #1485
Dead Flowers
Raczkowanie
 
Avatar Dead Flowers
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: z drugiej strony lustra
Wiadomości: 88
GG do Dead Flowers
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

A ja apeluję do k0chanej, żeby zadbała o ortografię...
__________________
nine night of matter
black flowers blossom
feathers on my breath
Dead Flowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 23:49   #1486
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Dead Flowers Pokaż wiadomość
A ja apeluję do k0chanej, żeby zadbała o ortografię...
(Niestety) na wizażu nie można innym wypominać braku poprawności językowej. Zresztą tu trudno o poprawny post, więc nie dziwię się tej zasadzie Ale ona zrobiła chyba jeden błąd i jakieś literówki

Co do sandałów - ja mam przeciwne odczucia. Podoba mi się jak tak mało kobiece buty kontrastują z zadbanymi stopami - szczególnie jeśli paznokcie są pomalowane na brązowy kolor. Ale sama takich bym nie założyła.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 04:01   #1487
mala94
Raczkowanie
 
Avatar mala94
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 319
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez ziaaa Pokaż wiadomość
Mi się wprowadzenie mundurków podoba-szkoła to szkoła. I tyle.
Mundurków [przynajmniej u mnie] od przyszłego roku nie będzie.
Dostaliśmy kamizelki, które nie zakrywały ani ramion/brzuchów/dekoltów/pleców [i jak ktoś nie wierzy to ja chętnie zdjęcie wyślę], które i tak mogliśmy ściągać. Mi się nie podoba, zapłaciłam 45 zł. za lnianą szmatę której i tak nie noszę...
mala94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 09:29   #1488
izus123
Raczkowanie
 
Avatar izus123
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 316
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Dead Flowers Pokaż wiadomość
A ja apeluję do k0chanej, żeby zadbała o ortografię...
Dead Flowers Apeluje!!! o przeczytanie regulaminu!!!


A ja pozwolicie,ze nie dodam swojej opinii,bo nie mieszkam w PL i tak wlasnie czytam co to sie u nas teraz nosi...he,he,czaszki-malolatki,brytyjki tez mialy fiola na tym punkcie.pozdrawiam.
izus123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 09:29   #1489
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Echm... A kiedy Ty w liecuem byłaś? Pytam się poważnie, bo ja na początku lat osiendziesiątych. wszystkie kochałyśmy krótkie spódniczki. Przy wejściu do szkoły często nam je mierzono, czy nie konczą się broń Boże więcej niż 10cm nad kolanem. To się wtedy nie kńczyły. W szatni szły natomiast w ruch agrafki, nitki, zapinki i nagle w tajemniczy sposób zaaprobowane spódniczki zmieniały się w mini. I sytuacja wyglądała dokąłdnie jak teraz, tylko materiały były gorsze.
LO skonczylam 3lata temu. Chodzilo mi o gimnazjum, byłam pierwszym rocznikiem gimnazjum... i bynajmniej u mnie w mieście w gimnazjach był zakaz pokazywania pupy. Nie mówię tu o krótkiej spódniczce... tylko o doslownym pokazywaniu pupy. Krótka spódniczka ok... ale jak widziałam nawet i w tv o tym było- dziewczynki w gimnazjum w mini, z brzuchem na wierzchu a w pępku kolczyk + dekolt. Nie za wyzywająco do szkoły?
Nie mówie o wszystkich. Nie wiem dlaczego wy od razu uogólniacie.

dalej..
Cytat:
Napisane przez Maritza14 Pokaż wiadomość
Nie powiedzialabym że młodzieży brak kultury osobistejBynajmniej nie wszystkim,większosc osób jakich znam np blond włosy róz potrafi zachowac kulture osobista i wiele takich blondynek(sama nia jestem)nie wygląda nie przyzwoicie.A wogóle to chyba pomyliłaś watek,bo nie napisałaś dosłownie,że to Cie powala tylko ni z gruszki ni z pietruszki napisalas o niestosownym zachowaniu nastolatek.A wogóle to nie wszyztskie nastolatki sie tak zachowują.A jesli nawet dziewczyna załozy sobie miniówe czy szorty to ma do tego prawo jesli jest upał.Co ma się ,,kisic'' w mundurku czy w sweterku i w długich spodniach i raczej to nie jest powod do nazywania takiej dziewczyny dziwką
cofnij pare stronek wstecz to będziesz widziała, że nie wyskoczyłam ni z gruszki ni z pietruszki. Kto komu każe chodzić w swetrze do szkoły w upały? nie przesadzasz? jeśli to napisałam to prosze mi to przedstaw, a jeśli nie to zastanów się co piszesz. Powtarzam- pisałam o wyzywającym ubraniu. Liceum to liceum, ale mowa o gimnazjum. Możesz ich bronić z tego co widze, bo właśnie chodzisz do gim. Ale dziecko jest dzieckiem i nie pasuje, żeby szło wymalowane i wypindrowane do szkoly. Ileż powtarzać? czytaj ze zrozumieniem.
Jeśli Tobie w szkole wymyślili tylko sweterek jako mundurek i długie spodnie- to gratuluje pomysłowości. Ja widziałam mundurki w stylu: sama tunika bądź spódniczka i do tego koszulka z krótkim rękawem.
Temat jest o tym co rozwala w modzie, więc chyba za każdym razem nie trzeba podkreślać:
a mnie rozwala to...ble ble i tamto mnie rozwala ble ble i nie rozwala jeszcze to...
no bez przesady. Domyślić się można.
ps a szorty? teraz są szorty, takie że pół tyłka widać, więc takie szorty odpadają. Nie pisałam o zakrywaniu kolan jak w zakonie- tylko trochę granic w ubieraniu. i tak TO MNIE ROZWALA
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 12:02   #1490
Maritza14
Raczkowanie
 
Avatar Maritza14
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 59
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez ziaaa Pokaż wiadomość
LO skonczylam 3lata temu. Chodzilo mi o gimnazjum, byłam pierwszym rocznikiem gimnazjum... i bynajmniej u mnie w mieście w gimnazjach był zakaz pokazywania pupy. Nie mówię tu o krótkiej spódniczce... tylko o doslownym pokazywaniu pupy. Krótka spódniczka ok... ale jak widziałam nawet i w tv o tym było- dziewczynki w gimnazjum w mini, z brzuchem na wierzchu a w pępku kolczyk + dekolt. Nie za wyzywająco do szkoły?
Nie mówie o wszystkich. Nie wiem dlaczego wy od razu uogólniacie.

dalej..

cofnij pare stronek wstecz to będziesz widziała, że nie wyskoczyłam ni z gruszki ni z pietruszki. Kto komu każe chodzić w swetrze do szkoły w upały? nie przesadzasz? jeśli to napisałam to prosze mi to przedstaw, a jeśli nie to zastanów się co piszesz. Powtarzam- pisałam o wyzywającym ubraniu. Liceum to liceum, ale mowa o gimnazjum. Możesz ich bronić z tego co widze, bo właśnie chodzisz do gim. Ale dziecko jest dzieckiem i nie pasuje, żeby szło wymalowane i wypindrowane do szkoly. Ileż powtarzać? czytaj ze zrozumieniem.
Jeśli Tobie w szkole wymyślili tylko sweterek jako mundurek i długie spodnie- to gratuluje pomysłowości. Ja widziałam mundurki w stylu: sama tunika bądź spódniczka i do tego koszulka z krótkim rękawem.
Temat jest o tym co rozwala w modzie, więc chyba za każdym razem nie trzeba podkreślać:
a mnie rozwala to...ble ble i tamto mnie rozwala ble ble i nie rozwala jeszcze to...
no bez przesady. Domyślić się można.
ps a szorty? teraz są szorty, takie że pół tyłka widać, więc takie szorty odpadają. Nie pisałam o zakrywaniu kolan jak w zakonie- tylko trochę granic w ubieraniu. i tak TO MNIE ROZWALA
Jak byś chciała wiedziec to u mnie w szkole nie ma i nie bedzie mundurków
Ps.czytałam cały wątek,ale mniejsza z tym chodzi mi oprostu o to,ze nawet ta dziewczyna która wyzywająco się ubiera nie musi byc zaraz ,,dziwka''
Maritza14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:21   #1491
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

ziaaa tez bylam za mundurkami dopoki dziewczyny na wizazu nie zaczely ich wklejac - jak kamizelki wiezienne takze jak szkola nie potrafi zalatwic normalnych mundurkow, to niech sobie lepiej odpusci. Ale fakt faktem, niektorzy nie znaja granic w ubiorze, ja uwazam ze to jest kwestia wychowania, bo niby co, rodzice nie widza co ich 14letnia coreczka ma w szafie i ze ma kolczyk w pepku? Dla mnie to jest nie do pomyslenia...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 18:22   #1492
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Maritza14 Pokaż wiadomość
Jak byś chciała wiedziec to u mnie w szkole nie ma i nie bedzie mundurków
Ps.czytałam cały wątek,ale mniejsza z tym chodzi mi oprostu o to,ze nawet ta dziewczyna która wyzywająco się ubiera nie musi byc zaraz ,,dziwka''
no przepraszam Cię, ale ja taką młodą dziewczynkę z tyłkiem na wierzchu właśnie tak odczytuje
na stronie 46-47 było o szkole więc całkiem świeżo.

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
ziaaa tez bylam za mundurkami dopoki dziewczyny na wizazu nie zaczely ich wklejac - jak kamizelki wiezienne takze jak szkola nie potrafi zalatwic normalnych mundurkow, to niech sobie lepiej odpusci. Ale fakt faktem, niektorzy nie znaja granic w ubiorze, ja uwazam ze to jest kwestia wychowania, bo niby co, rodzice nie widza co ich 14letnia coreczka ma w szafie i ze ma kolczyk w pepku? Dla mnie to jest nie do pomyslenia...
no właśnie to jest najdziwniejsze. Cóż...rodzice zapracowani, a dziewczynki szaleją a te mundurki- na ulicach mojego miasta widziałam dziewczynki właśnie w takich tunikach, z całkiem fajnego materiału.

Są u Was te bluzki, o których pisałam wcześniej??
"Szukam króla- królowa"
i "Królowa jest tylko jedna"
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 21:26   #1493
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Są u Was te bluzki, o których pisałam wcześniej??
"Szukam króla- królowa"
i "Królowa jest tylko jedna"
U siebie nie widziałam, ale sądzę, że to jest głupie. Tak samo można wyskoczyć w koszulce z napisem "Jestem Rysio z KLANU- bądź moją Grażynką!". A poza tym, że koszulki wypromowane przez taką "gwiazdę" jaką jest Doda, sprzedaje się na rynkach...
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 21:57   #1494
28361a6f3ad076da1194a510c23b31d135d74533_62be2b666b6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 112
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Mnie osobiście powala na kolana pewne dziewczę z mojej szkoły (dodam, że nie tylko mnie, bo szkoła renomowana, a lwia część dziewczyn ubiera się z eleganckim smaczkiem ), mianowicie - mini pod sam tyłek, koronkowy top, brzuch i cycki na wierzchu, full plastikowej biżuterii, plastikowe szpile + dopełniające piorunującego efektu wysmolone oczy i czarne, strasznie natapirowane wlosy. Istna Baba Jaga... Za to mniemam, że cel takiego ubierania się osiąga ustawicznie - oglądają się za nią wszyscy :P
28361a6f3ad076da1194a510c23b31d135d74533_62be2b666b6c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 21:59   #1495
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

[1=28361a6f3ad076da1194a51 0c23b31d135d74533_62be2b6 66b6c0;7865210]Mnie osobiście powala na kolana pewne dziewczę z mojej szkoły (dodam, że nie tylko mnie, bo szkoła renomowana, a lwia część dziewczyn ubiera się z eleganckim smaczkiem ), mianowicie - mini pod sam tyłek, koronkowy top, brzuch i cycki na wierzchu, full plastikowej biżuterii, plastikowe szpile + dopełniające piorunującego efektu wysmolone oczy i czarne, strasznie natapirowane wlosy. Istna Baba Jaga... Za to mniemam, że cel takiego ubierania się osiąga ustawicznie - oglądają się za nią wszyscy :P[/quote]

i zapewne ktoś zaraz stwierdzi, że opisanej panience przynajmniej przewiewnie i wygodnie, bo w szkole NIE obowiązuje dress code


;-P
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 06:31   #1496
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
i zapewne ktoś zaraz stwierdzi, że opisanej panience przynajmniej przewiewnie i wygodnie, bo w szkole NIE obowiązuje dress code


;-P
a wiesz, szczerze powiedziawszy, to mi takie osoby nie przeszkadzają. niech się ubiera jak chce, mnie się nie musi podobać ale jej nie zabronię.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 07:30   #1497
mala94
Raczkowanie
 
Avatar mala94
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 319
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez chromonikielnia Pokaż wiadomość
U siebie nie widziałam, ale sądzę, że to jest głupie. Tak samo można wyskoczyć w koszulce z napisem "Jestem Rysio z KLANU- bądź moją Grażynką!". A poza tym, że koszulki wypromowane przez taką "gwiazdę" jaką jest Doda, sprzedaje się na rynkach...
Jakby Rysio szukał Grażynki to już by to pedofilią śmierdziało. : P

U mnie na 'wsi' te koszulki były. Nie sprzedawały się dobrze, bo kiepski materiał jak mniemam.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
i zapewne ktoś zaraz stwierdzi, że opisanej panience przynajmniej przewiewnie i wygodnie, bo w szkole NIE obowiązuje dress code


;-P
mala94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 09:42   #1498
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Wczoraj po raz kolejny przeżyłam szok na widok pewnej dziewczyny. Farbowana czarnulka, spieczona na solarium jak z grilla, styl ubioru iście targowy... ale nie o to chodzi. Otóż patrząc na tą "piękność" zawsze nasuwa mi się to samo pytanie: "Czy jej nie jest zimno?!". Już tłumaczę... kiedyś, już kilka razy , podczas typowo jesiennej pogody (wszyscy w kurtkach, długich spodniach) ona wyskoczyła w mini, szpilach, odsłoniętym brzuchem i w ogóle strasznie cienko ubrana. Było zimno jak cholera! Wczoraj moze nie było takiego mrozu jak wtedy, ale wydaje mi się, że również przesadziła - krótkie spodenki i top, a ja sobie spokojnie marzłam w sweterku... No cóż... może ona jest zmiennocieplna??
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 11:19   #1499
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
Wczoraj po raz kolejny przeżyłam szok na widok pewnej dziewczyny. Farbowana czarnulka, spieczona na solarium jak z grilla, styl ubioru iście targowy... ale nie o to chodzi. Otóż patrząc na tą "piękność" zawsze nasuwa mi się to samo pytanie: "Czy jej nie jest zimno?!". Już tłumaczę... kiedyś, już kilka razy , podczas typowo jesiennej pogody (wszyscy w kurtkach, długich spodniach) ona wyskoczyła w mini, szpilach, odsłoniętym brzuchem i w ogóle strasznie cienko ubrana. Było zimno jak cholera! Wczoraj moze nie było takiego mrozu jak wtedy, ale wydaje mi się, że również przesadziła - krótkie spodenki i top, a ja sobie spokojnie marzłam w sweterku... No cóż... może ona jest zmiennocieplna??
Bo to pewnie gorrrąca dziewczyna jest

Mnie takie panienki nie przeszkadzają, moje piękno jest bardziej widoczne na brzydkim tle
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 13:27   #1500
mala94
Raczkowanie
 
Avatar mala94
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 319
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
Wczoraj po raz kolejny przeżyłam szok na widok pewnej dziewczyny. Farbowana czarnulka, spieczona na solarium jak z grilla, styl ubioru iście targowy... ale nie o to chodzi. Otóż patrząc na tą "piękność" zawsze nasuwa mi się to samo pytanie: "Czy jej nie jest zimno?!". Już tłumaczę... kiedyś, już kilka razy , podczas typowo jesiennej pogody (wszyscy w kurtkach, długich spodniach) ona wyskoczyła w mini, szpilach, odsłoniętym brzuchem i w ogóle strasznie cienko ubrana. Było zimno jak cholera! Wczoraj moze nie było takiego mrozu jak wtedy, ale wydaje mi się, że również przesadziła - krótkie spodenki i top, a ja sobie spokojnie marzłam w sweterku... No cóż... może ona jest zmiennocieplna??

Tyle spędzić na solarium to i zimno nie jest.
mala94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.