Okiem Faceta - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-19, 20:59   #241
BaBy Girl
Rozeznanie
 
Avatar BaBy Girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 630
Dot.: Okiem Faceta

ja mysle że Dubaj po prostu jest psychologiem...składam Ci wielkie dzieki o Panie nasz dobrodziejco !Rozgryzłes nasze problemy i dzieki Tobie znikneły nasze kompleksy!
Juz wiemy jak postepowac i jak życ!!!!!!!
Jakze jestem zaszczycona iz mogłam uczestniczyc z Toba w tej elokwentnej dyskusji !
o Zbawco!
Dziekujemy Ci serdecznie ze przewidziałes nasza przyszłosc i za to ze zaszczyciłes nas swoja obecnoscia w tym watku!Mysle ze bez Twoich seksistowskich uwag po prostu...nie dałybysmy rady.






__________________
BaBy Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:15   #242
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
zgadzam sie;/

dziewczyny trafnie wytykacie brak kultury w wypowiedzi dubaja, ale niektore z Was przeginaja :/
Afra86 - o to mi chodzi od początku....
a nie o sens tego co on napisał, bo to wiadomo, ile ludzi tyle gustów, nie o jego styl, bo ma jaki ma. Bardziej o styl w jakim odpowiedziały wizażanki - to już mnie poruszyło. No. Nie dawało mi to spokoju
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:51   #243
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Okiem Faceta

Niestety, ktoś rzucił kamień, a dziewczyny odpowiedziały poziomem, do którego by się same nigdy nie przyznały i chętnie wytknęły innym.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 22:03   #244
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Niestety, ktoś rzucił kamień, a dziewczyny odpowiedziały poziomem, do którego by się same nigdy nie przyznały i chętnie wytknęły innym.
Masz rację, zagrałam taktyką dubaja. ale skoro jesteśmy przy metaforach biblijnych, to ja posłużę się przysłowiem: "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie."

I przyznałam się
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 22:38   #245
taka pani
Raczkowanie
 
Avatar taka pani
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 110
Dot.: Okiem Faceta

Uh, przeczytałam całość i szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego napadu na Dubaja. Zmasowany atak rozhisteryzowanych kobiet. Trochę dystansu, wizażanki i kultury przede wszystkim, bo tej brakuje najbardziej.

Dubaju - pozdrawiam serdecznie i dołączam do małego grona Twoich zwolenniczek


Tak właściwie o co tyle szumu? Żadnej rewolucji w jego myśleniu nie ma - chłopak zauważył, że wiele kobiet nie ma wobec siebie żadnego samokrytycyzmu, jeśli chodzi o modę. Ubiera co modne, a nie patrzy jak w tym wygląda. A wygląda niejednokrotnie źle. A wystarczy kilka podstawowych zasad, zaczynając od tej, żeby ubierać się optymalnie do swojej sylwetki.
I nie ma w tym żadnej filozofii.
taka pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 22:49   #246
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Okiem Faceta

Widać nie przeczytałaś ze zrozumieniem. Kilka osób to już wytłumaczyło o co jest ten szum, kulturalnie i bez histerii. W sumie bezsensu wałkować w kółko to samo.
__________________
No brain,no pain.
Nie cierpię "włosków", "fryzurek", "ciałka", "kremików", "kolorków", "zapaszków" etc.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 23:04   #247
taka pani
Raczkowanie
 
Avatar taka pani
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 110
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez taxii Pokaż wiadomość
Widać nie przeczytałaś ze zrozumieniem. Kilka osób to już wytłumaczyło o co jest ten szum, kulturalnie i bez histerii. W sumie bezsensu wałkować w kółko to samo.
Widać przeczytałam ze zrozumieniem wypowiedzi Dubaja. Z dystansem i zrozumieniem.
Nie doczepiając się oczywiście do pierwszej wypowiedzi Dubaja, skopiowanej z innego forum, która przecież docelowo nie była dedykowana do nas.
taka pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 23:11   #248
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez taka pani Pokaż wiadomość
Widać przeczytałam ze zrozumieniem wypowiedzi Dubaja. Z dystansem i zrozumieniem.
Nie doczepiając się oczywiście do pierwszej wypowiedzi Dubaja, skopiowanej z innego forum, która przecież docelowo nie była dedykowana do nas.
no widzisz, a ja na nawet w postach dubaja na tym forum potrafilam znalezc jego brak kultury
i nawet dostal czerwona kartke na tym watku. to chyba o czyms swiadczy.
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 23:16   #249
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Okiem Faceta

Taaa, najlepiej, żebyśmy codziennie chodziły w wydekoltowanych sukienkach i szpilkach. Rzeczywiście niektóre dziewczyny/kobiety przesadzają z "modnym" ubiorem, ale osobiście nie czuję się jak baleron, nosząc dłuższą bluzkę (przynajmniej sobie dróg rodnych nie przeziębię ), wąskie spodnie i balerinki. W momencie, kiedy jestem na nogach przez ponad 10 godzin, nawet te 5 cm obcasa idzie... w pięty. Swoją droga, polscy faceci też się jakoś super nie ubierają. Wręcz powiedziałabym, że zazwyczaj przeginają w drugą stronę, unikając czegokolwiek, co łączy się z pojęciami "moda", czy nawet "własny styl".
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 23:20   #250
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Okiem Faceta

Nie podoba mi się ten tekst, a panowie pokroju dubaja nie mają u mnie szans. Panie dubaju, przełknij Pan gorzką prawdę - rola kobiety nie jest przypodobanie sie mezczyznie. Jestes jednym z wielu tych slabych, zakompleksionych mezczyzn, ktorzy boja sie wyzwolonych, nowoczesnych, swiadomych siebie kobiet - kobiet, ktore ubieraja sie i wygladaja, jak chca.

I jeszcze jedno. Co najczesciej robi zakompleksiony mezczyzna, chcac sie dowartosciowac? Mowi kobiecie: "idz do lustra, spojrz na siebie", gdyz wie, ze trafi w jej czuly punkt. Dlatego cieszy mnie negatywny w wiekszosci odzew na wypowiedz dubaja. Brawo, kobiety! Takich panom mowimy stanowcze "NIE!"
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 23:34   #251
Inqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: Okiem Faceta

Co do leginsow do połowy łydki to koles jednak ma racje, tez tego nie znosze
Inqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 23:51   #252
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Okiem Faceta

Po części się zgadzam, nie moge patrzeć ani na rurki, legginsy i balerinku w oczorąbnych kolorach. Najgorsze jest to, że do jakiego sklepu nie wejdziesz to rzeczy są do siebie bardzo podbne. Wszędzie są plastikowe buty w mocno zielonym albo kanarkowym kolorze.
Zgadzam się jednak co do obuwia nie ma faceta na tym świecie dla którego bym codzienie zakładała buty na obcasie. Po pierwsze bo jestem już wystarczająco wysoka a po drugie dziennie piesze ide coś koło 1-2 godzin i bym po tym czasie chyba bym, sobie chchiała odciąc stopy niż się dalej tak męczyć. Trampki są najlepsze
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 01:58   #253
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Okiem Faceta

Huh, przyznam ze nie czytalam wszystkich komentarzy, ale te z 3 pierwszych stron sa... zaskakujace. Jak dla mnie tekst byl zabawny, oczywiscie poziom wypowiedzi, stylistyka, czy tez porownania nie sa najwyzszych lotow, ale czy mialy takie byc? to nie esej... Zdecydowanie niektore wypowiedzi forumowiczek sa znacznie nizszych lotow. Nie ma to jak hurtowo obrazic wszystkich kibicow, przeciez kazdy z nich to idiota, gosc ktory napisal cos, co nam nie w smak - zakompleksiony duren pomiatajacy kobietami. Klania sie tez brak umiejetnosci czytania tekstu ze zrozumieniem, gdzie tam jest napisane, ze kobieta powinna non stop w szpilkach latac z dekoltem do pepka... Ja wyczytalam cos zupelnie innego. Krytykowal waskie spodnie? doprawdy? Ja przeczytalam, ze te z krokiem w kolanach (nota bene slusznie, bo to nawet modelke szpeci)

Wracajac zas do mody... Sama nosze balerinki i uwielbiam wrecz "post-peerelowskie trampki", ale mam swiadomosc, ze to sie moze nie podobac.

Mam juz dosc legginsow, zwlaszcza ich koszmarkowych odmian - zolte, panterki, koronki, dla mnie to paskudztwo jakich malo, w dodatku pasujace wylaczni szczuplym i wysokim, podobnie jak tuniki.

Zeby nie bylo niedomowien, to MOJ gust, nie narzucam go innym, nie podchodze to "modowo okaleczonej panny" i nie sprowadzam jej na dobra (wg mnie) droge.

To forum ma sluzyc dyskusjom, nie obrazaniu. Nie zapominajcie o tym.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 07:58   #254
PaTrYcJa1989
Wtajemniczenie
 
Avatar PaTrYcJa1989
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraina Mlekiem i Miodem płynąca ;)
Wiadomości: 2 434
Dot.: Okiem Faceta

w wiekszosci sie absolutnie zgadzam pomijajac balerinki...bo nie kazdy zawsze musi sie meczyc na szpilkach czy tez koturnach (nawet tych niewielkich) ...ale co do kolorow to naorawde widac na ulicach przesade ,
rurki owszem sama bym nie zalozyla ale niektorym w nich bardzo dobrze..jesli jest to drobniutka malutka dziewczyna ktorej rurki optycznie wydluza nogi ,a nie osoba z nadwaga a fee ,
Tuniki ...co do tego akurat absolutnie sien ie zgadzam ...zdecydowanie odzwyczailam sie od krotkich bluzek..
__________________
[CENTER]
..... ŻOŁNIERZE HARDCORU WALCZĄ DO OPORU ..... .


PaTrYcJa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 11:51   #255
dubaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: Okiem Faceta

Ciekawym doświadczeniem jest powiedzieć Wam niewygodną prawdę prosto w twarz i obserwować histeryczną reakcje większości kobiet.
Interesująco powiedzieć coś w dosadny i szczery sposób (a kobiety zawsze mówią, że szczerości cenią) by zostać przez kulturalne wizażystki chamsko i często prymitywnie zjechanym za...chamstwo. Niezrozumienie i pseudoobrona przez obrażanie, szukanie kompleksów, braku dziewczyny - to też niestety typowe kobiece zachowania.

Podsumujmy ten wątek: ponieważ większość pań pisze, że sie właściwie ze mną zgadza, ale... i tu następuje czepianie sie szczegółów i pokazywanie obrażonej godności - wszak wyraźnie piszę, że duża ilość z Was (to nie znaczy wszystkie) nie ma gustu (spójrzcie tylko na tematy wątków - biedne bezradne kobietki nie patrzą w lustro czy w czymś im ładnie, tylko pytają się na forum czy coś jest ładne bądz trendy) - to teraz zadam Wam dwa pytania.

Proszę nie komentować czepliwie tego wpisu, proszę nie wmawiać mi kompleksów - po prostu, jeśli to nie za trudne, odpowiedzcie na dwa moje pytania:


1. Czy zgodzisz się ze mną, że w większości opisywanych przeze mnie przypadków większość (nie wszystkie, ale większość) kobiet naprawdę wygląda...niekorzystnie?


Kolejną rzeczą, tu podnoszoną, jest wierutne kłamstwo które wiele kobiet pisze, że absolutnie nie zależy im na opinii mężczyzn. Nie mówię tu, że kobieta ma się czuć jak mięso armatnie i świecić cyckami, nie mówię, że ma się ubierać wyłącznie dla samczych oczu, ale nie znam kobiety której nie zrobi się miło, gdy kolega skomentuje, że "wyglądasz w tej bluzeczce bardzo ładnie" i która nie przejmie się, gdy znajomy jej szczerze powie:"co Ty na siebie założyłaś? Beznadziejnie w tym wyglądasz". Wiem, że najbardziej Wam zależy na opinii równie modnych koleżanek, ale zdanie mężczyzny też sie dla Was liczy. Bo przecież niemal każda z Was tam podświadomie gdzieś w głębi marzy o wyjątkowym mężczyznie, a nie zapominajcie, że my jesteśmy też wzrokowcami... i nie lubimy jak nas straszycie swoim wyglądem.
Jedyne wyjątki to młode kobiety, które koniecznie chcą się wyróżnić i zazwyczaj bezmyślnie kopiują wszystko co "modne", "inne" i "kontrowersyjne"- tłumaczą sobie, że są "trendy", ślepo w to wierzą i czują sie wręcz dumne, gdy ktoś ze zdziwieniem spojrzy, że...o boże...co to za nieproporcjonalna kaczka?


2. Czy byłoby fair gdybym napisał, że to całkiem normalne, że mężczyźni też zwracają uwagę na Twój ubiór i całkiem miło Ci się zrobi jak normalny(a może i nawet ten który tak Ci się podoba) mężczyzna oceni Twój ubiór jako bardzo atrakcyjny i podkreślający korzystne cechy Twojej figury?



ps)nie obrażaj swojej inteligencji usiłując czepiać sie mojej wypowiedzi, ale po prostu jak jest wyraźnie napisane tylko odpowiedz na moje dwa pytania.
dubaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 12:09   #256
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Okiem Faceta

chłopie zrozum wreszcie, że naprawdę SĄ kobiety, których nie obchodzi zdanie innych. Serio serio. A już na pewno nie znajomego czy kolesia z forum. Jakby mi własny facet powiedział, że w czymś brzydko wyglądam, a ja czułabym się w tym dobrze to wytłumaczyłabym mu to i mtslę, że jest na tyle wyrozumialy, że by to zrozumiał. A poza tym zwróć uwagę, że kobiety potrafią się ubierać modnie i być seksowne. A Ciebie moze to nadal nie podniecac. Po prostu o gustach się nei dyskutuje. Wydaje ci się, że wydajesz jakieś nośne w meskim środowisku opinie? Niektórym podobają się tuniki na kobietach. Niektórym się podoba, że ich kobieta ma inny niż wszystkie laski na mieście styl i jest w stanie nawet zaakceptować kalesony.

A poza tym zrozum również że są faceci, którzy nie przeżywają tak tego co mają na sobie kobiety, które mija na ulicy - w odróżnieniu do ciebie.
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 12:21   #257
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez dubaj Pokaż wiadomość
1. Czy zgodzisz się ze mną, że w większości opisywanych przeze mnie przypadków większość (nie wszystkie, ale większość) kobiet naprawdę wygląda...niekorzystnie?


Nie rozumiem pytania. Co to znaczy "niekorzystnie"?

Mam to oceniać wg jakiegoś konkretnego kanonu (Twojego? ) czy wg własnego gustu?


Cytat:
Napisane przez dubaj Pokaż wiadomość
Kolejną rzeczą, tu podnoszoną, jest wierutne kłamstwo które wiele kobiet pisze, że absolutnie nie zależy im na opinii mężczyzn.
O wypraszam sobie.

Na pewno wielu kobietom w tym i mi naprawdę NIE zależy by się podobać mężczyznom, innym kobietom czy komukolwiek innemu...

Nosimy to co nam się podoba po to by sprawić przyjemność wyłącznie sobie.

Może to egoistyczne podejście, ale po co mam się ubierać tak by przypodobać się innym ludziom? Ja jestem dla siebie najważniejsza, inni się pod tym względem nie liczą.

Cytat:
Napisane przez dubaj Pokaż wiadomość
ale nie znam kobiety [ciach] która nie przejmie się, gdy znajomy jej szczerze powie:"co Ty na siebie założyłaś? Beznadziejnie w tym wyglądasz".
No to masz WIELKIE szczęście, że możesz poznać mnie, wprawdzie jedynie w świecie wirtualnym, ale jednak. Będę promykiem słońca wśród ciemności Twoich znajomości.

Cytat:
Napisane przez dubaj Pokaż wiadomość
ps)nie obrażaj swojej inteligencji usiłując czepiać sie mojej wypowiedzi
Padłam...
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 12:27   #258
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez dubaj Pokaż wiadomość
Ciekawym doświadczeniem jest powiedzieć Wam niewygodną prawdę prosto w twarz i obserwować histeryczną reakcje większości kobiet.
Interesująco powiedzieć coś w dosadny i szczery sposób (a kobiety zawsze mówią, że szczerości cenią) by zostać przez kulturalne wizażystki chamsko i często prymitywnie zjechanym za...chamstwo. Niezrozumienie i pseudoobrona przez obrażanie, szukanie kompleksów, braku dziewczyny - to też niestety typowe kobiece zachowania.

Podsumujmy ten wątek: ponieważ większość pań pisze, że sie właściwie ze mną zgadza, ale... i tu następuje czepianie sie szczegółów i pokazywanie obrażonej godności - wszak wyraźnie piszę, że duża ilość z Was (to nie znaczy wszystkie) nie ma gustu (spójrzcie tylko na tematy wątków - biedne bezradne kobietki nie patrzą w lustro czy w czymś im ładnie, tylko pytają się na forum czy coś jest ładne bądz trendy) - to teraz zadam Wam dwa pytania.

Proszę nie komentować czepliwie tego wpisu, proszę nie wmawiać mi kompleksów - po prostu, jeśli to nie za trudne, odpowiedzcie na dwa moje pytania:


1. Czy zgodzisz się ze mną, że w większości opisywanych przeze mnie przypadków większość (nie wszystkie, ale większość) kobiet naprawdę wygląda...niekorzystnie?


Kolejną rzeczą, tu podnoszoną, jest wierutne kłamstwo które wiele kobiet pisze, że absolutnie nie zależy im na opinii mężczyzn. Nie mówię tu, że kobieta ma się czuć jak mięso armatnie i świecić cyckami, nie mówię, że ma się ubierać wyłącznie dla samczych oczu, ale nie znam kobiety której nie zrobi się miło, gdy kolega skomentuje, że "wyglądasz w tej bluzeczce bardzo ładnie" i która nie przejmie się, gdy znajomy jej szczerze powie:"co Ty na siebie założyłaś? Beznadziejnie w tym wyglądasz". Wiem, że najbardziej Wam zależy na opinii równie modnych koleżanek, ale zdanie mężczyzny też sie dla Was liczy. Bo przecież niemal każda z Was tam podświadomie gdzieś w głębi marzy o wyjątkowym mężczyznie, a nie zapominajcie, że my jesteśmy też wzrokowcami... i nie lubimy jak nas straszycie swoim wyglądem.
Jedyne wyjątki to młode kobiety, które koniecznie chcą się wyróżnić i zazwyczaj bezmyślnie kopiują wszystko co "modne", "inne" i "kontrowersyjne"- tłumaczą sobie, że są "trendy", ślepo w to wierzą i czują sie wręcz dumne, gdy ktoś ze zdziwieniem spojrzy, że...o boże...co to za nieproporcjonalna kaczka?


2. Czy byłoby fair gdybym napisał, że to całkiem normalne, że mężczyźni też zwracają uwagę na Twój ubiór i całkiem miło Ci się zrobi jak normalny(a może i nawet ten który tak Ci się podoba) mężczyzna oceni Twój ubiór jako bardzo atrakcyjny i podkreślający korzystne cechy Twojej figury?



ps)nie obrażaj swojej inteligencji usiłując czepiać sie mojej wypowiedzi, ale po prostu jak jest wyraźnie napisane tylko odpowiedz na moje dwa pytania.
Walnales super-trendi-szczery artykulik o kobiecym ubiorze, rozpowszechnil sie on i teraz dorabiasz jakies gadanie, aby co? Ukryc chamstwo?
Skrytykowac slepa mode?

A jak dla mnie TY zjechales kobiety tak jak jada na siebie dzieci w gimnazjum i teraz probujesz dac sensowne argumenty czemu to zrobiles. po co ta batalia?
My mamy przyznawac to a tamto a siamto, a ty przyznaj, ze walnales niekulturalny tekst.

Ale, wybaczcie, szczerosc jest modna
'Pisze, mowie, to co mysle to najczesciej ladna nakrywka na chamstwo. Tak jest w tym wypadku.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 12:27   #259
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Okiem Faceta

Widzę, że Dubajowi trzeba chyba pogrubić, bo chyba inaczej nie załapie.

* Szczerość NIE równa się PROSTACTWO.
( a twój tekst taki był, ale to już omówiliśmy)

* nie powiedziałeś nam niewygodnej prawdy - większości z nas nie chodzi o to CO krytykujesz, ale JAK to robisz, i właściwie po co.

* tak, kobiety kochają komplementy, ale nie od BYLE KOGO.

* nie, nie uważam, że kobiety noszące rurki czy baleriny (nawet te niskie bądź grubsze) nie wyglądają korzystnie. Piękno to nie tylko FIGURA. Na szczęśćie wiele z nas zadaje się z bardziej inteligentnymi ludźmi od ciebie, a zatem zdanie kogoś z ulicy mało nas interesuje.

* wielu kobietom zależy, aby ten jedyny interesował się czymś więcej niż ich wyglądem.

* kobiety są różne, faceci są różni. Nie każdy facet i kobieta lubią to co TY.

* ocknij się i przestan gadać jak zgrzybiały emeryt - "bezmyślne" młode kobiety lubią eksperymentować z modą i wyglądem, bo to jest ich najlepszy czas na takie eksperymenty i naprawdę mają gdzieś trendy i zdanie innych. Poza tym kobiety już dawno przestały być niewolnicami facetów, także wiele nie zdziałasz swoim 'blablaniem'.



__________________
No brain,no pain.
Nie cierpię "włosków", "fryzurek", "ciałka", "kremików", "kolorków", "zapaszków" etc.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 12:48   #260
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Okiem Faceta

co do tych spodni z krokiem w połowie uda i balerinek się zgodzę. Balerinki są przeznaczone dla wysokich długonogich dziewczyn ale jak niektóre lubią się tak ubierać to kto zabroni? Zresztą tak naprawdę faceci nie zapamiętują od góry do dołu co dziewczyna miała na sobie, wystarczy że umie podkreślić swoje atuty czyli biust pupę ładną talię i to facet zapamięta. Większość kobiet wie jak się ubrać i w czym wygląda korzystnie ale autor uważa że WSZYSTKIE kobiety wyglądają do d...y?
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 12:57   #261
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Okiem Faceta

Z obserwacji - pracy, kolezanek ze szkoly, uczelni, kolezanek mojej mamy, dziewczyn kolegow, czy ich kolezanek... z jednym sie nie moge dziewczyny zgodzic.

Ok, kiedy robotnik zagwizdze za nami na ulicy nie musimy sie usmiechnac same do siebie, a jednak wiele sie usmiechnie, jesli kumpel powie "wow, nie moge sie napatrzec, super masz te wlosy", jesli kolezanka zazdrosnie spojrzy, a inna powie "dziewczyno jakie ja mam przy tobie kompleksy, zawsze ci zazdroscilam (wstaw odpowiednie)", a sąsiad stwierdzi, ze "wypiekialas i promieniujesz szczesciem", czy chłopak stojacy z kolegą obroci sie za Tobą i krzyknie "ale laska!", choc nie jest to szczyt finezji, czy bedzie ci tak samo, dokladnie tak samo jak wtedy, gdy starsza pani skrytykuje nowa tunike w tramwaju slowami "taka mloda, a w ciazy, co to tez sie teraz dzieje...", ktoś nazwie kwoką, bo sie spieszyl, a ty smiesz akurat przechodzic przez jezdnie, albo kumpel z pracy powie "oj przytylas..."?

Czy jesteście w stanie z czystym sumieniem stwierdzić, że nie wywoła uśmiechu, czy nie polepszy wam dnia czyjś komplement, miłe słowo, nawet usmiech na ulicy, a nie przywoła paru chmur opryskliwa ekspedientka, uwaga tesciowej czy kolezanki, ze zle wygladasz, że masz cellulit (kiedy doskonale wiesz o tym, ze go masz)?
Bo ja w to po prostu nie uwierze, wszyscy ludzie jestesmy podobie skonstruowani, wszyscy lubimy, jesli inni sa dla nas mili i jesteśmy łasi na pochlebstwa, czy to w pracy czy na gruncie towarzyskim. Oo dziecinstwa chcemy byc chwaleni, bo to podbdowuje nasza wartosc w naszych oczach.

Moja osobista siła, choć inni dziwia sie, keidy to mowie, bo wydaje sie baba, ktora jak pajak na nia wejdzie to go zezre, plynie wlasie z tego, ze podobam sie innym, Nazwijcie to plytkim, nazwijcie jak chcecie, powiedzcie, ze to charakter jest wazny, a uroda przemija. Dlaczego tlyko w takim razie takie wziecie maja gazety krzyczace tytulami jak wypiekniec, nowa ty, 3 kg w tydzien, 8 zabiegow dla urody, jak byc znow super laska. Dlaczego to forum ma kilkanascie tys uzytkowniczek, ktore pytaja o to w czym ladniej, jaka fryzura,w jakim kolorze wlosow im lepiej? Dlaczego podforum metamorfozy ma sie tak dobrze? Czy to nie jednak potrzeba dowartosciowania siebie przez dopieszczenie urody, zadbanie? No i w koncu co w tym zlego? Mówi się, że podobno każda kobieta chce być piekna. Dlaczego tak bardzo stajecie w opozycji?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 13:29   #262
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Okiem Faceta

oj dziewczyny ! naprawde poziom tej dyskusji jest minusowy. nie czytacie ze zrozumieniem , czepiacie sie slow wyrwanych z kontekstu..az dziw bierze ze tak malo widzicie . na ulicach roi sie od zle ubranych dziewczat niestety!ech.... szkoda ze czasu nie mam choc moze i lepiej bo i tak byscie wyczytaly co chcecie wyczytac a nie to co mam do powiedzenia( nie tylko ja). naszczescie nie wszystkie....
coz "prawda w oczy kole"..


pushit sama lepiej bym tego nie napisala . wow . brawo
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 13:39   #263
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Okiem Faceta

każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie a już najbardziej miłe jest to gdy to druga kobieta a nie mężczyzna powie komplement, przykłady tak ubranych kobiet jak opisał autor są chyba dość rzadkie bo ja osobiście widzę ładnie i ze smakiem ubrane dziewczyny a taka jarmarczna moda też mi się nie podoba. Najbardziej z modą szaleją nastolatki które noszą takie wściekle różowe czy żółte buty ale już dwudziestolatki ubierają się z większym smakiem. Moi koledzy śmieją się z takich wycudowanych panienek ale jak one się z tym dobrze czują? Moda to też zabawa i nie trzeba tak śmiertelnie poważnie jej traktować ale tekst autora jest tak prostacki że mam wrażenie że to prowokacja, panowie chyba chcą żebyśmy biegały w szpilach, mini która wydłuży nogi i dekolt taki żeby brodawki było widać inne ciuchy chyba dla Pana Dubaja nie istnieją?
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 13:56   #264
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Okiem Faceta

Dyskusja z niektórymi paniami tutaj nie ma sensu ...Klapki na oczach, ciemnota i ograniczenie do tego co sobie na tych kamiennych tabliczkach w główkach wyryły.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 13:57   #265
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
na ulicach roi sie od zle ubranych dziewczat niestety!
Bo co, bo Ty tak mówisz?

Masz monopol na gust?

Tylko Twój gust jest jedyny i słuszny, a inni powinni się nim kierować?

Dziewczyno, daj spokój....

To, że Tobie czy Dubajowi czy komukolwiek innemu nie podoba się jak ktoś się ubiera nie znaczy to, że dana osoba jest źle ubrana.
Znaczy to jedynie tyle, że jej ubiór nie jest w Twoim guście, ale na pewno nie znaczy, że jest zły.

O rany, nie potraficie zrozumieć, że ludzie są różni i mają różne gusta, różne poglądy na to co im się podoba, a co nie? I że nie wszyscy chcą się podobać i przypodobać wszystkim innym ludziom?

Naprawdę jest tak trudno to zrozumieć?

Litości...

Cytat:
Napisane przez kaziaa23
każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie
Nie, nie każda.
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 14:07   #266
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Okiem Faceta

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;7950622]Bo co, bo Ty tak mówisz?

Masz monopol na gust?

Tylko Twój gust jest jedyny i słuszny, a inni powinni się nim kierować?

Dziewczyno, daj spokój....

To, że Tobie czy Dubajowi czy komukolwiek innemu nie podoba się jak ktoś się ubiera nie znaczy to, że dana osoba jest źle ubrana.

O rany, nie potraficie zrozumieć, że ludzie są różni i mają różne gusta, różne poglądy na to co im się podoba, a co nie? I że nie wszyscy chcą się podobać i przypodobać wszystkim innym ludziom?

Naprawdę jest tak trudno to zrozumieć?

Litości...



Nie, nie każda. [/quote]
Nie kazda.
No wlasnie, ja jestem jedna z tych co paraduja w sukienkach po domu, a wychodza w jeansach i T-shircie i adidasach na dwor.
Jak wychodze na ulice lubie czuc sie neutralnie, wcale nie podziwiana, wcale nie komplementowana. Dobrze i pewnie lubie sie czuc w domu. I sile czerpie z tego, ze nikogo nie ma w domu, ja stoje przez lustrem i mysle, ze sie sobie podobam.

Kiedys Dominika Ostalowska powiedziala, ze wyrosla juz z przegladania sie w cudzych oczach.

Co do mody, no po co sie czepiac innych... No po co... Jak taki bluszcz siedziec i wysysac z ludzi soki krytyka.

Widac, jak bardzo nietolerancyjny jest nasz kraj, nawet na taka bzdure (dla mnie) jak cudzy ubior.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 14:10   #267
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Okiem Faceta

Maromavath nie chcesz wyglądać atrakcyjnie? pierwszy raz się spotykam z czymś takim ;-/
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 14:12   #268
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Okiem Faceta

Lanessa napisałaś że jak stajesz przed lustrem to czujesz się dobrze atrakcyjnie i chyba o to w tym wszystkim chodzi żeby czuć się dobrze ze sobą
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 14:13   #269
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez kaziaa23 Pokaż wiadomość
Maromavath nie chcesz wyglądać atrakcyjnie? pierwszy raz się spotykam z czymś takim ;-/

No nie rozumiem, ona mowi o tym, ze nie zalezy jej by ktos postrzegal ja jako atrakcyjna, bo przede wszystkim dla niej liczy sie to jak ona siebie postrzega, chyba,ze ja cos zle rozumiem?
Cytat:
Lanessa napisałaś że jak stajesz przed lustrem to czujesz się dobrze atrakcyjnie i chyba o to w tym wszystkim chodzi żeby czuć się dobrze ze sobą
i o ile sie nie myle to samo miala na mysli Maromavath...
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 14:16   #270
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Okiem Faceta

usmialam sie przeokrutnie ale facet ewidentnie przesadza - po odliczeniu wszystkiego co wymienil nie zostaje juz prawie zaden fason...

i wydaje mi sie ze wymienione przez niego 'gowna' moga prezentowac sie wspaniale na niektorych osobach...

ja tam nosze balerinki (dla wygody uwierzcie mi, bo kocham szpilki ale jestem len i wole biegac w balerinkach) i moje nogi nic na tym nie traca (sa dlugie) a jak do tych 'gownianych balerinek' ubiore krociutkie szorty i 'gowniana' tunike o 'gownianym' odcinanym pod biustem fasonie to co chwile slysze gwizdy i okrzyki podziwu na ulicy oczywiscie od strony plci meskiej
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.