Kosmetyki M.A.C - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-04, 09:47   #661
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Cienie MAC

Cytat:
Napisane przez anexxa Pokaż wiadomość
Geonia, no to zgłoś to ASAP do Allegro. Najczęściej odnosi to pożądany skutek. Podaj linki do jego i swoich aukcji, wytknij oczywiste podobieństwa. Kwestia oryginalności lub braku jest trudna do udowodnienia, ale plagiat - bardzo łatwy.
Na razie napisałam do niego, zobacze czy zareaguje. Jeśli nie, zgłoszę sprawę do allegro.

Dziekuje anexxa
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 09:50   #662
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Cienie MAC

Powodzenia, ale wątpię, żeby zareagował. Sprzedawcy na Allegro, którzy oferują podróbki, zazwyczaj bronią swoich racji jak lwica małych - ostatnio to przerabiałam z chustą Hermesa, świetnie podrobioną. I dotyczy to wszystkich aspektów ich działania, nie tylko samego faktu oryginalności lub jej braku.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 11:13   #663
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C


I na dodatek pan złodziej opisow ma taki wpis na swojej aukcji

"Wszystkie opisy oraz zdjęcia są mojego autorswa, zabraniam kopiowania oraz używiania ich bez mojej zgody."

Smiechu warte, przekiopiował częśc MOICH opisów, bardzo charakterystycznych zwrotów z moich aukcji i jeszcze ma tupet na taką uwage, po tym jak bezczelnie przywłaszczył sobie moją własnosc intelektualną
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 11:18   #664
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Geoniu obawiam się ,że Allegro nie zareaguje
Miałam 4 takie sytuacje gdzie kopiowano mój opis i zdjęcia,a Allegro rozkładało ręce i kazało następnym razem zabezpieczyć zdjęcia...napisałam im to w takim razie jak mam zabezpieczyć opis??? nie odnieśli się do tego przykra i wkurzająca sprawa
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 11:22   #665
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Geoniu obawiam się ,że Allegro nie zareaguje
Miałam 4 takie sytuacje gdzie kopiowano mój opis i zdjęcia,a Allegro rozkładało ręce i kazało następnym razem zabezpieczyć zdjęcia...napisałam im to w takim razie jak mam zabezpieczyć opis??? nie odnieśli się do tego przykra i wkurzająca sprawa
Wiesz co Nevado, w takim razie pojade osobiście do siedziby allegro , do dyrekcji zapytam czemu służy regulamin i czy allegro nie ma zamiaru reagować w tak ewidentnych przypadkach.
Użyłam bardzo charakterystycznych zwrotów i latwo ustalic kto jest ich autorem.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 11:23   #666
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Szkoda mi Was Dziewczyny ! Macie bardzo ładnie rozplanowane aukcje i widać, że się staracie i poświęcacie czas, a ktoś bezkarnie sobie przywłaszcza czyjąś pracę! Szkoda, że allegro Cię tak potraktowało Nevadko! Liczmy na to, że Geoni się uda !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 11:29   #667
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Wiesz co Nevado, w takim razie pojade osobiście do siedziby allegro , do dyrekcji zapytam czemu służy regulamin i czy allegro nie ma zamiaru reagować w tak ewidentnych przypadkach.
Użyłam bardzo charakterystycznych zwrotów i latwo ustalic kto jest ich autorem.
Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Szkoda mi Was Dziewczyny ! Macie bardzo ładnie rozplanowane aukcje i widać, że się staracie i poświęcacie czas, a ktoś bezkarnie sobie przywłaszcza czyjąś pracę! Szkoda, że allegro Cię tak potraktowało Nevadko! Liczmy na to, że Geoni się uda !
Wiecie dziewczyny, najlepsze jest to ,że ja dowiedziałam się o tym ,bo jakiś Allegrowicz napisał mi donos i sam się zaśmiał ,że ktoś tak nieudolnie kopiuje moją aukcję...czyli wszyscy widzą, a Allegro nie widzi

Aby rozluźnić atmosferę powiem ,że wczoraj doleciały do mnie nowe cudeńka, jeszcze dzisiaj postaram się wkleić fotkę
Pozdrawiam
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 11:39   #668
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Wiecie dziewczyny, najlepsze jest to ,że ja dowiedziałam się o tym ,bo jakiś Allegrowicz napisał mi donos i sam się zaśmiał ,że ktoś tak nieudolnie kopiuje moją aukcję...czyli wszyscy widzą, a Allegro nie widzi

Aby rozluźnić atmosferę powiem ,że wczoraj doleciały do mnie nowe cudeńka, jeszcze dzisiaj postaram się wkleić fotkę
Pozdrawiam
To takie " donosy" też miałam od wielu klientek, również w innych sprawach. Wnikliwe czytelniczki zauważają wiele spraw .
Ciekawa jestem Agatko Twoich nowych nabytkow, ja tez skromnie coś tam zakupiłam, postaram sie zrobić zdjęcia
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 11:56   #669
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A ja mam dla was pomysł racjonalizatorski.

Zamiast opisów w formie pisemnej - wklejajcie (oznaczone watermarkiem, jak Nev ostatnio) obrazki. Trudniej jest takie coś skopiować, mało komu będzie się chciało przepisywać - więc może się to ukróci.

Nevada, wklejaj zdjęcia

Poniżej - Tempting Quad z Cult of Cherry. Jeszcze nietknięty, nie mam teraz głowy do myślenia nad nim.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie.jpg (43,3 KB, 72 załadowań)
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 12:18   #670
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Eh i wlasnie dlatego boje sie kupowac na ebayu,ja bym nie rozpoznala ktore to sa podrobki;D A dziewczyny spotkalyscie sie z tym zeby na ebayu podrabiali limitowanki maca?Bo sie czaje wlasnie i boje sie zeby syfu nie kupic.
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 12:37   #671
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
To takie " donosy" też miałam od wielu klientek, również w innych sprawach. Wnikliwe czytelniczki zauważają wiele spraw .
Ciekawa jestem Agatko Twoich nowych nabytkow, ja tez skromnie coś tam zakupiłam, postaram sie zrobić zdjęcia
Cytat:
Napisane przez anexxa Pokaż wiadomość
A ja mam dla was pomysł racjonalizatorski.

Zamiast opisów w formie pisemnej - wklejajcie (oznaczone watermarkiem, jak Nev ostatnio) obrazki. Trudniej jest takie coś skopiować, mało komu będzie się chciało przepisywać - więc może się to ukróci.

Nevada, wklejaj zdjęcia

Poniżej - Tempting Quad z Cult of Cherry. Jeszcze nietknięty, nie mam teraz głowy do myślenia nad nim.
No to wklejam to nie wszystko, bo część rzeczy nie wyląduje w moim ''kuferku'', po wczorajszym teście również dwa cienie pójdą w inne łapki, aczkolwiek nad warming trend jeszcze się zastanawiam
No i pigmenty...moja kolekcja urosła do ponad 70
Gdzie upolowałaś Quad z Cult of Cherry? właśnie na taki sam miałam ochotę

Cytat:
Napisane przez domininia Pokaż wiadomość
Eh i wlasnie dlatego boje sie kupowac na ebayu,ja bym nie rozpoznala ktore to sa podrobki;D A dziewczyny spotkalyscie sie z tym zeby na ebayu podrabiali limitowanki maca?Bo sie czaje wlasnie i boje sie zeby syfu nie kupic.
Podrabiają limitowane pigmenty, ale raczej palety,szminki,pudry czy limitowane róże nie bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowe.jpg (71,6 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowe1.jpg (89,3 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowe2.jpg (79,7 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowe3.jpg (95,2 KB, 87 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 12:58   #672
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevadko, ale masz fajnie - możesz się już cieszyć rzeczami z kolekcji Cool Heat! Ja się chyba nie doczekam ! U nas jak zwykle wszystko z opóźnieniem!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 13:27   #673
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nev - ładne skarby. Szminki mi się podobają, ale muszę popróbować na żywo (gentle simmer jest bardziej brzoskwiniowa, a tropic glow to chłodniejszy róż, tak? bo tak to wygląda na zdjęciu). Quad mam ze swoich specjalnych źródeł

Princess - Cool Heat akurat jest już dostępne.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 13:35   #674
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja to jak zwykle niedoinformowana jestem ! Prosiłam koleżankę, żeby zajrzała do Maca w środę i niby tam poszła i jeszcze tej kolekcji nie było! Anexxa a dawno już przyszła, bo troszkę w Wawie mnie nie było?!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 13:37   #675
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Princess - nie wiem. Wystarczy zadzwonić do sklepu i można się wszystkiego dowiedzieć. Ja tak właśnie zrobiłam, może podjadę w tygodniu po perfumy z tej linii.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 13:43   #676
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevado piękne zdobycze szczególnie róż
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 13:43   #677
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja także chciałabym zobaczyć te zapachy ! Jeszcze nigdy nie miałam żadnego perfumu z Maca i bardzo jestem ciekawa czy długo się utrzymują! Następnym razem będę dzwonić sama - tak jak mówisz !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 13:49   #678
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Princess - to zależy, jakie perfumy i jaka skóra. Miałam kilka lat temu MV1 (biały korek, chyba jest albo był za grosze na Allegro ostatnio) - był szalenie trwały, ale ja mam raczej normalną, dobrze nawilżoną skórę. Na mojej znajomej z suchą skórą perfumy są o wiele bardziej ulotne.

A te turkusiki z opisu są letnie, lekkie. Mam nadzieję, że nie nazbyt kwiatowe.

Postaram się pojechać po weekendzie - dam znać, jak testy.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 14:07   #679
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Anexxa - dziękuję Ci bardzo ! Na pewno będę czekać na Twoją relacje! Jeśli będę w weekend w Wawie to też napiszę jak u mnie wypadły testy perfumek!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 16:14   #680
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Grr, wyłączyła mi się subskrypcja i ominęło mnie tyle postów :/
Tempting quad jest świetny, ciekawa jestem tej żarówkowatej limonki I te pomadki które kupiła Nevada to dokładnie te na które ja się zasadzam, zwłaszcza na gentle simmer
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 16:20   #681
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja także jestem ciekawa tego tuszu Plushlash ! Nevadko proszę o relację !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 20:06   #682
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość

I na dodatek pan złodziej opisow ma taki wpis na swojej aukcji

"Wszystkie opisy oraz zdjęcia są mojego autorswa, zabraniam kopiowania oraz używiania ich bez mojej zgody."

Smiechu warte, przekiopiował częśc MOICH opisów, bardzo charakterystycznych zwrotów z moich aukcji i jeszcze ma tupet na taką uwage, po tym jak bezczelnie przywłaszczył sobie moją własnosc intelektualną
I to SKLEP sprzedaje podróbki?!
Jak dobrze,że jest wizaż bo wiadomo gdzie kupować.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 20:32   #683
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez anexxa Pokaż wiadomość
Nev - ładne skarby. Szminki mi się podobają, ale muszę popróbować na żywo (gentle simmer jest bardziej brzoskwiniowa, a tropic glow to chłodniejszy róż, tak? bo tak to wygląda na zdjęciu). Quad mam ze swoich specjalnych źródeł

Princess - Cool Heat akurat jest już dostępne.
Anexxo zrobiłam foto tropic glow na gołych ustach
Jutro dokleję gentle simmerek
A może tak po koleżeńsku udałoby się zdobyć taki quadzik dla mnie

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Nevadko, ale masz fajnie - możesz się już cieszyć rzeczami z kolekcji Cool Heat! Ja się chyba nie doczekam ! U nas jak zwykle wszystko z opóźnieniem!
Princess w sumie to ta kolekcja nie jest najfajniejsza, ja czekam na te podwójne pudry wypiekane, kolekcję flashtronic, no i moje dwie zdobycze z kolekcji sonic chic

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Nevado piękne zdobycze szczególnie róż
Dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Ja także chciałabym zobaczyć te zapachy ! Jeszcze nigdy nie miałam żadnego perfumu z Maca i bardzo jestem ciekawa czy długo się utrzymują! Następnym razem będę dzwonić sama - tak jak mówisz !
Ja uwielbiam zapach MV3, cudowny waniliowy orient
Po za tym znam mv1 i mv2, pierwszy kwiatowy z nutą spożywczą, drugi to tłuściutka czekoladka


Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Ja także jestem ciekawa tego tuszu Plushlash ! Nevadko proszę o relację !
Tusz świetnie rozdziela rzęsy - wręcz mistrzowsko, myślałam ,że mam już swoje ulubione tusze i żaden inny nie jest ich w stanie pobić...plushlash zrobił to oceniając pod kryterium rozdzielenia i wydłużenia lecz nie nadaje teatralnego efektu - nie zauważyłam efektu pogrubienia, być może trzeba nałożyć dwie warstwy
Ja najpierw nakładam plushlash ,a potem tusz deborah i mam rzęsy do nieba, naprawdę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tropicglow.jpg (35,6 KB, 60 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 21:17   #684
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

kusi mnie zeby kliknac pigmenty maca szary i czarny oj oj oj lubie takie "ciemnosciowe" klimaty, na all sa 15 zl sztuka ktokolwiek widzial ktokolwiek wie?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 23:25   #685
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

[quote/]Princess w sumie to ta kolekcja nie jest najfajniejsza, ja czekam na te podwójne pudry wypiekane, kolekcję flashtronic, no i moje dwie zdobycze z kolekcji sonic chic

Tusz świetnie rozdziela rzęsy - wręcz mistrzowsko, myślałam ,że mam już swoje ulubione tusze i żaden inny nie jest ich w stanie pobić...plushlash zrobił to oceniając pod kryterium rozdzielenia i wydłużenia lecz nie nadaje teatralnego efektu - nie zauważyłam efektu pogrubienia, być może trzeba nałożyć dwie warstwy
Ja najpierw nakładam plushlash ,a potem tusz deborah i mam rzęsy do nieba, naprawdę[/quote]

A mi się bardzo podobają (przynajmniej na obrazku) trzy cienie z tej kolekcji - aczkolwiek nie jest ona nadzwyczajna! I te perfumki chciałabym zobaczyć!
A na ten tusz chyba sama zapoluje skoro tak chwalisz - wydłużenie by się przydało ! Ja ogólnie używam tuszy Lancome i jestem bardzo zadowolona, ale popróbować czegoś nowego nie zaszkodzi !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 16:00   #686
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja tak się wbiję do wątku, bo MACiem zainteresowałam się stosunkowo niedawno. Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej o tych kosmetykach, to baaaardzo polecam filmiki pewnej przemiłej amerykanki na youtube, oto adres jej profilu: http://www.youtube.com/user/eyelovemac?ob=1
Dziewczyna ma bzika na punkcie MACa i wszelako pojętych kosmetyków [górnopółkowych, trzeba dodać] i ma rękę do makijażu! Oprócz tutoriali do różnych typów makijażu, opowiada o dobrych i złych stronach komsmetyków, jak pielęgnować pędzle i w ogóle ;P Wiele się nauczyłam od niej o makijażu, a więc polecam xD
Ale reklamę zrobiłam xD
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 18:17   #687
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Hej,
Myślicie, że to oryginał? Jakieś takie krzywe. No i bez pudełka.
http://cgi.ebay.co.uk/MAC-Antiquitea...d=p3286.c0.m14

Bardzo na nie zachorowałam, wic muszę polować na Ebayu, ale ja tam głupieję.
__________________
No brain,no pain.
Nie cierpię "włosków", "fryzurek", "ciałka", "kremików", "kolorków", "zapaszków" etc.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 10:58   #688
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny, doradźcie, gdzie można jeszcze kupić MACa, oprócz sklepów stacjonarnych (daleko ) i ebaya?
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 14:01   #689
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Cienie MAC

Mam pytanie o palety MAC. Czy ich składanie działa tak samo jak w Inglocie? Idę do sklepu, wybieram i pani na miejscu składa paletę, czy może trzeba czekać kilka dni? Chodzi mi o duże palety, nie czwóreczki, tylko te gdzie jest 15 cieni. Ile mniej więcej kosztuje taka paleta?

Będę wdzieczna za odp.

Pozdrawiam MACowe maniaczki
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 14:25   #690
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie, gdzie można jeszcze kupić MACa, oprócz sklepów stacjonarnych (daleko ) i ebaya?
na allegro....?
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.