Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-19, 22:43   #3841
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez StigmatA
Uła...a podobno nastolatki maja taaaką króciutką pamięć, czyżby tutaj trafil sie rodzynek ?
no możliwe ale ja takie pierdoły zawsze pamietam gorzej z czyms co naprawde powinnam zapamietac
Wiec co z tymi fotkami
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 22:54   #3842
StigmatA
Raczkowanie
 
Avatar StigmatA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 333
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
no możliwe ale ja takie pierdoły zawsze pamietam gorzej z czyms co naprawde powinnam zapamietac
Wiec co z tymi fotkami

Pozwol ze uzyje ulubionej broni z arsenału dziewczyn - czyli hasła : " Sie pomysli "
__________________
W tym chorobliwie zdrowym świecie - żyć jak najwiekszą schizą...

Łona
StigmatA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 22:56   #3843
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez StigmatA
Pozwol ze uzyje ulubionej broni z arsenału dziewczyn - czyli hasła : " Sie pomysli "
nie ma 'sie pomysli' bo juz myslales od polowy kwietnia az wkoncu zniknołes z wizażu, z myslą że Pallitkaa zapomni, a tu sie nie udało
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 23:13   #3844
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Nie zrobiłam piątego dnia a6w
Miałam senior party i niezły młyn przez cały dzień, nie miałam chwili spokoju!
No to mam jeden dzień przerwy Wiem, że jeden może być, ale nie chciałam, żeby to było tak szybko. A teraz już nie mam siły
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 23:59   #3845
noemi18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: strumien
Wiadomości: 221
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Dziewuszki, a ja mam takie pytanko, bo chcialabym od jutra, a w sumie to od dzis zaczac A6W, tylko tak sie zastanawiam, czy jak robi sie cwiczenia to czy robi sie 1 cwiczenie 6 razy, drugie 6, trzecie 6 itd. czy robie najpierw jedno pozniej, drugie, trzecie itd i tak 6 razy??czy mozna i tak i tak??bo w sumie na jedno wychodzi. nie wiem czy wiecie o co mi chodzi, bo kapeczke zakrecilam . Pozdrawiam cieplutko
noemi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 06:28   #3846
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez noemi18
Dziewuszki, a ja mam takie pytanko, bo chcialabym od jutra, a w sumie to od dzis zaczac A6W, tylko tak sie zastanawiam, czy jak robi sie cwiczenia to czy robi sie 1 cwiczenie 6 razy, drugie 6, trzecie 6 itd. czy robie najpierw jedno pozniej, drugie, trzecie itd i tak 6 razy??czy mozna i tak i tak??bo w sumie na jedno wychodzi. nie wiem czy wiecie o co mi chodzi, bo kapeczke zakrecilam . Pozdrawiam cieplutko
Noemi, ta pierwsza wersja
No i nie chce już wspominać, ale było na tym wątku to 1500 razy
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 06:29   #3847
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Zostało mi już tylko 8 dni do końca
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 08:28   #3848
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

beoneself- jestes rozgrzeszona Poniewaz czytałam ze miałas jakies party, a i tak jestes na początku to nic nie powinno zaszkodzic ALe teraz Sie pilnuj
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 09:38   #3849
midim
Raczkowanie
 
Avatar midim
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 43
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Witam wszystkich! od dluzszego czasu tylko czytalam stosy watkow a teraz postanowilam takze zaczac sie udzielac! A wiec dzis mija u mnie 14 dzien A6W, widze ze pare z was juz konczy, och ale zazdroszcze ja z kazdym dniem mam coraz mniej zapalu wiec mam nadzieje ze tu znajde motywacje
midim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 10:32   #3850
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

czy stosujecie jakąś diete oprócz roobienia a6W jak tak to jaką
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 12:36   #3851
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez mav
czy stosujecie jakąś diete oprócz roobienia a6W jak tak to jaką
Mav, ja zaczynam od dzisiaj, a właściwie to przestaje .....jeść po 19
I musze sie tego trzmac bo ostatnio sobie pdjadałam o 21 i przez to nie ma rewelacyjnych efektów A6W

Midim, dobrze trafiłaś Ja też około 14 miałam załamkę a 16 dnia zrobiłam sobie przerwe. Ale dzięki dziewczynom wytrwałam i ty też dasz rade
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 12:39   #3852
midim
Raczkowanie
 
Avatar midim
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 43
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Wiec mam nadzieje ze znajde tu dodatkowa motywacje ktorej potrzebuje dzis juz po cwiczeniach a teraz w ramach odtluszczania lece sprzatac chalupke
midim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 12:44   #3853
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

A ja będę zaraz wytapiać tłuszcz leżąc na słoneczku Tylko czemu tu tyle chmur...
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 13:07   #3854
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

jakie ćwiczenia rozciągające robicie po tej 6 ? może z jakiegoś filmiku? albo książki?

i jak się rozgrzewacie przed robieniem tych "brzuszków"?

ja wprawdzie zaczynam nieco inne ćwiczenia na brzuszek..ale pewnie to co przed i po może być podobne
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 13:14   #3855
midim
Raczkowanie
 
Avatar midim
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 43
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

mysza_87 niestety ale na sloneczku to sie tylko woda wytapia ehh gdyby spalanie tluszczu bylo takie przyjemne

obca jesli chodzi o rozgrzewke to za duzo powiedziec nie moge a jesli chodzi o rozciaganie, to staje w lekkim rozkroku rece do gory, brzuch wciagniety i wyciagam sie maksymalnie do gory na stronce fit jest to pokazane
midim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 15:38   #3856
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Długo się wykręcałam a to sesją , a to wzmocnieniem mięśni, ale nareszcie wczoraj zaliczyłam mój 1 dzień i kręcę hula hop, a przynajmniej
próbuję Zobaczymy ile wytrzymam
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 18:18   #3857
Bzajk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Dziewczęta czytam tak wybiórczo Wasze wypowiedzi co do aerobicznej szóstki Weider'a. Powiem Wam tylko byście nie próbowały wprowadzać zmian ani jeśli chodzi o technikę (układanie rąk czy nóg) ani ilości powtórzeń. Weider to był naprawdę mądry facet i trenował najlepszych. W tym treningu progresja intensywności ćwiczeń jest dobrze wyliczona jak i limit czasu na nie przeznaczony. Jeśli nie możecie wytrzymać tego obciążenia albo nie możecie zamknąć się w 25 minutach to odpuście sobię ten trening bo nie osiągniecie nawet połowy rezultatów jakie może on Wam dać. Jeśli już tak się zdarzy, że zrobicie więcej niż jeden dzień w tygodniu przerwy to skończcie trening bo kontynuowanie go nie ma większego sensu. Po przerwaniu treningu powinno się odczekać koło miesiąca zanim się znowu do niego powróci. To chyba byłoby wszystko. Życzę Wam wszystkim wytrwałości i wspaniałych efektów. Pozdrawiam!
Bzajk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 18:22   #3858
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

20 dzień zaliczony Pięknie było
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 19:31   #3859
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

jak szybko robiłyście brzuszki w pierwsze trzy dni bo mnie to jakoś bardzo szybko idzie :/
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 19:50   #3860
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Ja w pierwszych dniach nie mierzylam raczej czasu ale wychodzilo miedzy 10-15 min chyba. Wtedy staralam się robić dłuższe spięcia.

A tak wogóle 37 dzień za mną
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 19:52   #3861
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez Bzajk
Dziewczęta czytam tak wybiórczo Wasze wypowiedzi co do aerobicznej szóstki Weider'a. Powiem Wam tylko byście nie próbowały wprowadzać zmian ani jeśli chodzi o technikę (układanie rąk czy nóg) ani ilości powtórzeń. Weider to był naprawdę mądry facet i trenował najlepszych. W tym treningu progresja intensywności ćwiczeń jest dobrze wyliczona jak i limit czasu na nie przeznaczony. Jeśli nie możecie wytrzymać tego obciążenia albo nie możecie zamknąć się w 25 minutach to odpuście sobię ten trening bo nie osiągniecie nawet połowy rezultatów jakie może on Wam dać. Jeśli już tak się zdarzy, że zrobicie więcej niż jeden dzień w tygodniu przerwy to skończcie trening bo kontynuowanie go nie ma większego sensu. Po przerwaniu treningu powinno się odczekać koło miesiąca zanim się znowu do niego powróci. To chyba byłoby wszystko. Życzę Wam wszystkim wytrwałości i wspaniałych efektów. Pozdrawiam!
Bzajk, a powiedz bo jak widzę się znasz, czy jeśli wypadła mi ta fatalna przerwa (3-dniowa) w 38 dniu treningu a6w to faktycznie mogłam sobie podarować dalsze 4 dni? Bo efekty chyba już jakieś są po tylu tygodniach ćwiczeń, pomimo przerwy w tym 38 dniu Zła jestem okrutnie, że przerwałam, żeby to chociaż moja wina była ehhh...
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 20:30   #3862
Joovika
Raczkowanie
 
Avatar Joovika
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 55
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Witajcie
Moge sie dolaczyc. Od wczoraj cwicze a6w i po drugim dniu czuje moje miesnie Cwicze rano po przebudzeniu bo niestety tylko wtedy mam czas. Doczytalam gdzies ze ktoras sie chwalila efektami. Moglabym tez zobaczyc? bardzo by mnie to zmotywowalo do pracy nad soba. Nie mam tlustego brzuszka. chce go po prostu wzmocnic i zobaczyc miesnie
Joovika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 20:36   #3863
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez Bzajk
Dziewczęta czytam tak wybiórczo Wasze wypowiedzi co do aerobicznej szóstki Weider'a. Powiem Wam tylko byście nie próbowały wprowadzać zmian ani jeśli chodzi o technikę (układanie rąk czy nóg) ani ilości powtórzeń. Weider to był naprawdę mądry facet i trenował najlepszych. W tym treningu progresja intensywności ćwiczeń jest dobrze wyliczona jak i limit czasu na nie przeznaczony. Jeśli nie możecie wytrzymać tego obciążenia albo nie możecie zamknąć się w 25 minutach to odpuście sobię ten trening bo nie osiągniecie nawet połowy rezultatów jakie może on Wam dać. Jeśli już tak się zdarzy, że zrobicie więcej niż jeden dzień w tygodniu przerwy to skończcie trening bo kontynuowanie go nie ma większego sensu. Po przerwaniu treningu powinno się odczekać koło miesiąca zanim się znowu do niego powróci. To chyba byłoby wszystko. Życzę Wam wszystkim wytrwałości i wspaniałych efektów. Pozdrawiam!
Bzajk, a ja jestem pewna, że nawet jeśli teraz troche zmodyfikowałam ten trening, to nie ma powodu go odpuszczać, bo mięśnie na pewno wzmocnię dzięki niemu i za miesiąc z większym doświadczeniem będę dążyć do ślicznego brzuszka. Jeśli ktoś si,ę nie mieści w limicie czasu - 25 minutach - to jesli będzie ćwiczył te 5 czy 7 minut więcej to myślę że też mu to wyjdzie na dobre. A nie ma co na łeb na szyję trzymać się tych 25 minut i robić krótsze spięcia lub wykonywać ćwiczenia niedokładnie. Każda z nas jest po prostu inna i minimalne zmiany mogą tylko nam pomóc przetrwać do końca

Tak więc dziewczyny, cycki do góry i walczyć proszę

Ja dziś robie 35 dzień i do końca wytrwam na pewno
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 20:40   #3864
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez Joovika
Witajcie
Moge sie dolaczyc. Od wczoraj cwicze a6w i po drugim dniu czuje moje miesnie Cwicze rano po przebudzeniu bo niestety tylko wtedy mam czas. Doczytalam gdzies ze ktoras sie chwalila efektami. Moglabym tez zobaczyc? bardzo by mnie to zmotywowalo do pracy nad soba. Nie mam tlustego brzuszka. chce go po prostu wzmocnic i zobaczyc miesnie
Joovika, cofnij się o 10-20 stron, tam sa śliczne brzuszki dziewczyn, które już pokończyły Ja mimo że za tydzień koczę A6W to mam nadal za dużo tłuszczu pod pępkiem i wogóle Ale wierzę, że gdy zacznę te cwiczenia w sierpniu, to już wtedy efekty będą super
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 20:42   #3865
StigmatA
Raczkowanie
 
Avatar StigmatA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 333
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez bergamia
Bzajk, a powiedz bo jak widzę się znasz, czy jeśli wypadła mi ta fatalna przerwa (3-dniowa) w 38 dniu treningu a6w to faktycznie mogłam sobie podarować dalsze 4 dni? Bo efekty chyba już jakieś są po tylu tygodniach ćwiczeń, pomimo przerwy w tym 38 dniu Zła jestem okrutnie, że przerwałam, żeby to chociaż moja wina była ehhh...

Bzajk napisał swojego posta troszku zbyt hmm pesymistycznie , ale ogólnie ma racje

Oczywiscie ze jesli zrobimy wiecej niz dzień przerwy to juz nie jest A6W.
Oczywiscie ze jesli bedziemy robili ją 40 minut, to tez juz nie jest A6W, bo to juz nie ta intensywność..

Kazda zmiana i odstępstwo od regul to juz jest - jakby - rezygnacja z A6W...ale...

Nasz brzuch i wogóle organizm nie wie co to A6W i nie wie ze ma ona trwac 42 dni wiec jesli skonczymy na 38 dniu to nie jest tak ze wszystko na marne i to co juz " mamy " - wyparuje, poprostu nie otrzymamy dokładnie tego co nam Weider "obiecuje" - a wkońcu obiecuje wiele

Cos za coś
__________________
W tym chorobliwie zdrowym świecie - żyć jak najwiekszą schizą...

Łona
StigmatA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 20:59   #3866
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Ja sobie doskonale zdawałam sprawę, że z mojego obrośniętego w tłuszcz brzucha nie da się zrobić kaloryferka w miesiąc Ale różnicę w mocy mięśni czuję, bo kiedyś to 5 ćwiczenie przychodziło mi z wielkim trudem a teraz śmigam 20 czy 22 powtórzenia i idzie jak po maśle
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 21:54   #3867
moowi
Przyczajenie
 
Avatar moowi
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 11
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Bzjak troche przesadzil piszac, ze jesli nie wyrabiamy sie w czasie itp to powinnysmy sobie odposcic czyzby mu zalezalo na zniecheceniu??? Nawet jesli ktos robi kilka minut dluzej to i tak efekty sa moze troche dluzej trzeba cwiczyc ale co z tego kazde takie cwiczenie to praca miesni brzucha wiec mimo wszystko brzuszek sie ksztaltuje
moowi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 22:02   #3868
Joovika
Raczkowanie
 
Avatar Joovika
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 55
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

dziewczyny, pytanko czy w cwiczeniach od 1 do 4 i 6 czy po kazdym powtorzeniu kladziemy nogi na ziemi czy one zostaja ugiete w powietrzu, bo teraz ogladajac jpga z tymi cwiczeniami mam watpliwosci
Joovika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 22:10   #3869
moowi
Przyczajenie
 
Avatar moowi
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 11
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez Joovika
dziewczyny, pytanko czy w cwiczeniach od 1 do 4 i 6 czy po kazdym powtorzeniu kladziemy nogi na ziemi czy one zostaja ugiete w powietrzu, bo teraz ogladajac jpga z tymi cwiczeniami mam watpliwosci
Wiesz ja tez sie nad tym zastanawialam ale mysle ze nie trzeba klasc nog, moze ugiete postawic na podlodze tak mi najbardziej pasuje
moowi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 05:54   #3870
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez Joovika
dziewczyny, pytanko czy w cwiczeniach od 1 do 4 i 6 czy po kazdym powtorzeniu kladziemy nogi na ziemi czy one zostaja ugiete w powietrzu, bo teraz ogladajac jpga z tymi cwiczeniami mam watpliwosci
od 1 do 4 kładziesz wyprostowane nogi na podłodze a w 6 możesz mieć zgięte
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.