Sztywne suche włosy a żelazko? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-29, 20:51   #1
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71

Sztywne suche włosy a żelazko?


Mam długie, gęste, proste i sztywne włosy. Trudno cokolwiek z nimi zrobić. Na domiar tego jakis czas temu zostaly pożadne zniszczone przez farbowanie a dokładnie balejaż. Dlugo musialam czekac żeby choc w czesci wróciły do stanu normalności. Niestety do gładkości jeszcze im daleko! Jeszcze troche przypominają sianko. Co bardzo mnie smuci!!! Co bym dała żeby wyglądały tak jak po żelazku - parę razy sie o tym przekonałam, bomba Chciałabym z niego korzystać raz na tydzien (bo tak czesto myje głowę) ale boję się że znowu będzie tak jak po farbie - chyba bym sie załamała Słyszę różne opinie na ten temat, więc proszę doradzcie mi drogie Panie czy korzystać z niego czy używać może jakiś odżywek do zadań specjalnych - o ile są jakies które poradziły by sobie z wygładzeniem choć w części moich suchych włosów (jesli tak to podajcie jakies przykłady, firmy)
Serdecznie dziekuję.
Ps.wiem ze zachwalacie zel Goldwella do stylizacji.Postaram sie wypróbować!
Ps.Podajcie prosze jakies super odzyweczki ze spłukiwaniem do ujazmiania
Ps.A co z tymi kosmetykami Matrixa? Juz cos wiadomo? Ale sie rozpisałam...he he
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-30, 22:02   #2
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
Re:Sztywne suche włosy a żelazko?

Halo czy ktos tam jeszcze jest? Doczytałam ze mocne środki do stylizacji sa niewskazane dla przesuszonych włosków - takich jak moje. Czy żelik Goldwella tez mam do tego zaliczać???
Może jak poskacze to mnie ktoś dostrzeże
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-31, 22:00   #3
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re:Sztywne suche włosy a żelazko?

Hi!
o prostowaniu włosów i kosmetykach do nich pisałyśmy tu wiele,wyszukiwarka znaidziesz napewno cos dla siebie i o matrixie i goldwellu , jak to nie wystarczy to zapytaj o jeszcze
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 07:18   #4
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
Re:Sztywne suche włosy a żelazko?

Dzieki Grażynko!
Przejzałam juz wszystkie fora ze suchymi włoskami. Wczoraj kupilam żelik Goldwella oraz maseczkę nawilżającą Schwarzkopfa "BC bonacure". Owszem włoski sa miękkie ale aż takie super super gładkie to raczej nie I juz nie wiem czy to maseczka bardziej pomogla czy ten zelik. Choć te przy skórze naturalne zrobiły sie swiecące ale te wysuszone...Bynajmniej nie zalezy mi na efekcie puszystości-co to to nie-mam ich wystarczająco duzo!!! (może skorzystać z L'anzy, seria urban elements-leave-in-conditioner. Podobno lekko obciąża włoski).Fakt faktem ze nigdy tak nie naprostuje włosków Zelikiem na szczotce jak ty profesjonalnie badz jak po prostownicy.

Sądzisz ze ten Schwarzkopf to dobry produkt (jesli chodzi o nawilżenie)czy wybrac jakis inny, lepszy. Może zmienić szampon-uzywam zwykłego rumiankowego "Familijny" (jestem jasną szatynką).

Czy sądzisz że WAX bylby dla mnie odpowiedni bądz nafta kosmetyczna (a zaznaczam ze lykam skrzyp)? Czytałam że henna zamyka i otacza luske ale powoduje ze farba lub inne specyfiki może zle zareagować. Czy to prawda? Może kiedyś zrobię sobie jakąś delikatną plukaneczkę albo cos?

Co do prostownicy to jakos nie znalazlam odnosnika do suchych włosków na forum- a przejżałam na prawde nie mało

Ps.Mam problem z wejsciem na Twoją stronkę-nic sie nie otwiera. Gdzie stacjonujesz?
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 07:54   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re:Sztywne suche włosy a żelazko?


musisz troche uzyc tej odzywki
od razu nie zadziała, dobrze ze lykasz skrzyp, nie jest to najlepsza firma , ale daj troche czasu,stronka mi sie nie otwiera , gdyz przerabiam ja na jeszce bardziej profesjonalna, i pod katem firmy ktora teraz pracuje, Renee Blanche

__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 09:15   #6
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
Re:Sztywne suche włosy a żelazko?

Grazynko to podaj prosze jakąś inną odżyweczkę. Oczywiscie nie super drogie. Może ta L'anza albo Farouk-Silk Therapy? Chętnie skorzystam szczególnie jezeli bedzie polecona przez Ciebie

Jezeli chodzi o odżywkę to jakie są lepsze: ze splukiwaniem czy bez splukiwania? Rożne opinie czytałam.

A może czasami jesteś w Poznaniu..ha ha
Napisz w jakim miescie sie znajdujesz
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.