Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-25, 16:47   #91
Mona27
Raczkowanie
 
Avatar Mona27
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rumunia - Arad, Grudziądz
Wiadomości: 49
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Super_karo założyła ten wątek i przedstawiając swoje zdjęcia musiała się liczyć zarówno z krytyką jak i zadowoleniem. Każdy ma prawo do własnego zdania i oceny. Ja nie jestem tak odważna żeby zrobić sobie awangardową fryzurę, ona się odważyła, jest zadowolona i tak trzymać. Trzeba jednak pamiętać, że prosiła o ocenę - zarówno dziewczyny którym się nie podoba jej nowy wizerunek jak i te które są nim zachwycone wyraziły swoją opinię - na tym polega udział WIZAŻ.PL
Mona27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 17:02   #92
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Cytat:
Napisane przez Mona27
Super_karo założyła ten wątek i przedstawiając swoje zdjęcia musiała się liczyć zarówno z krytyką jak i zadowoleniem. Każdy ma prawo do własnego zdania i oceny. Ja nie jestem tak odważna żeby zrobić sobie awangardową fryzurę, ona się odważyła, jest zadowolona i tak trzymać. Trzeba jednak pamiętać, że prosiła o ocenę - zarówno dziewczyny którym się nie podoba jej nowy wizerunek jak i te które są nim zachwycone wyraziły swoją opinię - na tym polega udział WIZAŻ.PL
zgadzam się. jednak niektóre 'niezadowolone' dziewczyny posuwają się do chamstwa, a na tym wizaz.pl nie polega.
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 17:31   #93
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Jeszcze nikt mi nigdy nie zarzucił chamstwa, czy zawiści - bardzo ciekawe rzeczy tu można usłyszeć i to od tych osób rzekomo bardzo kulturalnych

Jeśli chodzi o chamstwo, to chamskie były słowa o "grzebaniu komuś w spodniach", ale nie odpowiem nawet na to, bo to nie mój poziom

Nie chciałam nikogo zranić, nie jestem zazdrosna o to, że Karo dała za fryzurę ponad 100 zł. Pytała o opinie, więc swoją wyraziłam. Na jednym ze zdjęć wygląda moim zdaniem jak chłopak, ale chłopak zniewieściały (chodziło mi o takich modeli z "grzyweczką na bok"), więc nie jest to jakaś ogromna ujma chyba.

Gdybym powiedziała, że dziewczyna jest brzydka, to by była faktycznie przesada. Nie uważam tak i wyraźnie zaznaczyłam, że w długich włosach mi się bardzo podobało.

Tak jak ktoś wyżej napisał - żeby prosić o szczere opinie trzeba mieć odwagę. A jeśli się nie jest na to gotowym, to zaznaczyć - proszę o szczerość posłodzoną.

Pozdrawiam wszystkich - nawet te osoby, które mają w końcu okazję zachować się agresywnie i sobie ulżyć na kimś
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 17:46   #94
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Zgadzam się z kamilak.
Asystent to w końcu nie Mistrz. Pozatym czego tu zazdrościć? Niebardzo rozumiem . W sumie pozazdrościłabym świetnego ścięcia, ale niestety zaprezentowane tutaj za takowe nie uważam. Gaga mistrz-stylista wyłapała nawet pewne błędy w technice cięcia...
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 10:02   #95
des
Raczkowanie
 
Avatar des
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Cytat:
Napisane przez super_karo
Czy ta twoja stylistka jest z krakowa? Skoro polecasz to mzoe za rok jak bede tam czesciej przebywala wybiore sie
tak, pani Małgosia jest z Krakowa i ma swoj salon na Kurdwanowie. Jedzie sie do niej jak na koniec swiata bo to strasznie daleko od centrum. Ale kobieta jest rewelacyjna. Bardzo dlugo szukalam dobrej fryzjerki, ktora nie bedzie szablonowa i fryzure bedzie traktowala jako odpowiedni dodatek do konkretnej osoby a nie jako helmofon ktory nalezy zrobic kazdej pani ktora przyjdzie do salonu w sezonie jesien -zima 2006. Noi znalazlam
Poza tym jej nagrody w konkursach polskich i europejskich mowia same za siebie.
Ale jej strzelilam reklame!!
Powinna mnie strzyc za darmo
Salon miesci sie zaraz obok petli tramwajowej 36 na Kurdwanowie.
des jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 18:07   #96
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Cytat:
Napisane przez Mona27
Super_karo założyła ten wątek i przedstawiając swoje zdjęcia musiała się liczyć zarówno z krytyką jak i zadowoleniem. Każdy ma prawo do własnego zdania i oceny. Ja nie jestem tak odważna żeby zrobić sobie awangardową fryzurę, ona się odważyła, jest zadowolona i tak trzymać. Trzeba jednak pamiętać, że prosiła o ocenę - zarówno dziewczyny którym się nie podoba jej nowy wizerunek jak i te które są nim zachwycone wyraziły swoją opinię - na tym polega udział WIZAŻ.PL
Tak zgadzam sie z Toba, wlasnie po to dalam tutaj moje zdjecia zeby dowiedziec sie od innych wizazanek i "wizazankow"? jak im sie podoba. Na zadne koemntarze nie narzekam, cenie i ciesze sie ze wypowiedzieliscie sie. Moze jedna opinia mi sie nie podobala, a tak jest wszystko ok.



Cytat:
Napisane przez Ehinokokus
Zgadzam się z kamilak.
Asystent to w końcu nie Mistrz. Pozatym czego tu zazdrościć? Niebardzo rozumiem . W sumie pozazdrościłabym świetnego ścięcia, ale niestety zaprezentowane tutaj za takowe nie uważam. Gaga mistrz-stylista wyłapała nawet pewne błędy w technice cięcia...
Asystent to prawie mistrz. Ja uwazam ze jest swietne i to mi wystarcza A do co stylistow, kazdy ma swoja wizje, ta fryzurja byla zamierzona i wymyslona przez osobe,ktora zna sie na tym a nie przez przypadkowego czlowieka


Cytat:
Napisane przez des
tak, pani Małgosia jest z Krakowa i ma swoj salon na Kurdwanowie. Jedzie sie do niej jak na koniec swiata bo to strasznie daleko od centrum. Ale kobieta jest rewelacyjna. Bardzo dlugo szukalam dobrej fryzjerki, ktora nie bedzie szablonowa i fryzure bedzie traktowala jako odpowiedni dodatek do konkretnej osoby a nie jako helmofon ktory nalezy zrobic kazdej pani ktora przyjdzie do salonu w sezonie jesien -zima 2006. Noi znalazlam
Poza tym jej nagrody w konkursach polskich i europejskich mowia same za siebie.
Ale jej strzelilam reklame!!
Powinna mnie strzyc za darmo
Salon miesci sie zaraz obok petli tramwajowej 36 na Kurdwanowie.

dziekuje za informacje. No pewnie ze powinnas cjhodzic tam za darmo, a jak nie to z jakimis promocjami :P Taka reklama ..

Jak kiedys zrezygnuje z atelier w stolicy, to pewnie wybioire sie do Twojej stylistki. Duzo infroamcji podalas wiec sobie to zapamietam.Na razie pozostane przy czajce Co Tobie tez polecam

Pozdrawiam
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 19:44   #97
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Cytat:
Napisane przez super_karo
Asystent to prawie mistrz. Ja uwazam ze jest swietne i to mi wystarcza A do co stylistow, kazdy ma swoja wizje, ta fryzurja byla zamierzona i wymyslona przez osobe,ktora zna sie na tym a nie przez przypadkowego czlowieka
"Prawie robi różnicę !" (spot reklamowy chyba wszyscy znają).
Zresztą nie bedę się sprzeczać, i powtarzać, że na Tobie ta fryzurka mi się nie podoba.
Wklejam w załączniku podobne cięcie.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 19:53   #98
@netka
Raczkowanie
 
Avatar @netka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 150
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Bardzo bardzo podoba mi się twoja nowa fruzyrka, kiedyś miałam podobną tylko że nie za 110 zł.
__________________
Man lernt fürs Leben, nicht für die Schule.
@netka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 19:58   #99
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Cytat:
Napisane przez @netka
Bardzo bardzo podoba mi się twoja nowa fruzyrka, kiedyś miałam podobną tylko że nie za 110 zł.
Nawiązując wklejam kawałek artykułu z Wysokich Obcasów:

"Zaczęłam się zastanawiać, czy z designerskimi fryzjerami nie jest podobnie jak z ciuchami - liczy się metka. Bo jak spojrzeć (zwłaszcza po dwóch myciach) na wynik czesania, to czy masz je od pani Krysi na rogu, czy od stylisty za 500 zł, zwykle nie widać różnicy."

Zastanawiające.
Jednak dla mnie jedno jest pewne, że świat dzieli się na fryzjerów lepszych, i tych gorszych.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 20:52   #100
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Na nikim nie chcę się wyżywac, po prostu zdenerwowalo mnie to, ze porownalas ja do chlopaka, a to musialo zabolec. Najwidoczniej nie wszyscy mysla, gdy cos pisza
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 21:10   #101
bugbear
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Wersja PRZED bardziej przypadla mi do gustu Jest po prostu bardziej w "moim stylu". Najwazniejsze zebys Ty czula sie dobrze w Swojej fryzurce - jak czlowiek sam sobie sie podoba to mu sie mordka cieszy i pieknieje
bugbear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 09:44   #102
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus
"Prawie robi różnicę !" (spot reklamowy chyba wszyscy znają).
Zresztą nie bedę się sprzeczać, i powtarzać, że na Tobie ta fryzurka mi się nie podoba.
Wklejam w załączniku podobne cięcie.
Zeby mistrz, byl mistrzem musial byc kiedys asystentem Nie musisz mowic ze podoba Ci sie fryzurka ,chcialam zyskac opinie za i przeciw i je dostalam.

Cytat:
Napisane przez @netka
Bardzo bardzo podoba mi się twoja nowa fruzyrka, kiedyś miałam podobną tylko że nie za 110 zł.
Dziekuje Ja nie ustalam ceny ,chcialam po prostu scic wlosy u innego fryzjera niz zawsze.

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus
Nawiązując wklejam kawałek artykułu z Wysokich Obcasów:

"Zaczęłam się zastanawiać, czy z designerskimi fryzjerami nie jest podobnie jak z ciuchami - liczy się metka. Bo jak spojrzeć (zwłaszcza po dwóch myciach) na wynik czesania, to czy masz je od pani Krysi na rogu, czy od stylisty za 500 zł, zwykle nie widać różnicy."

Zastanawiające.
Jednak dla mnie jedno jest pewne, że świat dzieli się na fryzjerów lepszych, i tych gorszych.

Nie wybralam sie do atelier Czajki dlatego ze jest znany w telewizji, ze czesze gwiazdy .Wybralam go dlatego ze UMIE scinac i wie w czym komu bedzie dobrze.Nie bedzie wciskal na sile jakiejs fryzury. Poszlam i przekonalam sie , ze place na to co mi zrobili na glowie a nie za firme.
I wedlug Twojego podzialu uwazam ze ten fryzjer ejst lepszy niz ten do ktorego dotychxczas chodzilam i nie umial doradzic mi fryzury.Przez kilka lat mialam ta sama.


Cytat:
Napisane przez bugbear
Wersja PRZED bardziej przypadla mi do gustu Jest po prostu bardziej w "moim stylu". Najwazniejsze zebys Ty czula sie dobrze w Swojej fryzurce - jak czlowiek sam sobie sie podoba to mu sie mordka cieszy i pieknieje

I wlasnie o to chodzi .ja jestem zadowolona,usmiech na twarzy jest i co chciec wiecej Pozdrawiam
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:09   #103
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Fotki bez fryzjera ;)

Tak jak obiecalam zamieszczam zdjecia prostowane i ukladane przeze mnie , nie u fryzjera. A teraz tez jest dobrze ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (20,3 KB, 401 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (92,0 KB, 821 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (35,6 KB, 530 załadowań)
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:23   #104
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

EXTRA!!!!!!!Pięknie KaruśMi się podobaja i prostowane i nie prostowane!Extra wyglądasz, młodo, odważnie, po prostu crazy!I uwazaj na włoski, odpowiednio dbaj, żeby ich ta prostownica nie zniszczyła, ja kiedyś też szalałam po ścięciu włosów i wypadła mi ponad połowa, teraz muszę je regenerować, więc zapobiegaj takim "wypadkom"I jeszce raz mówię SUPER!
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:25   #105
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

No i niech teraz ktos powie, że nie wygląda dziewczeco!Przeciez na tych fotkach wyszła jak anioł!
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:28   #106
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Fotki bez fryzjera ;)

Cytat:
Napisane przez super_karo
Tak jak obiecalam zamieszczam zdjecia prostowane i ukladane przeze mnie , nie u fryzjera. A teraz tez jest dobrze ??
świetnie. Środkowe zdjęcie wymiata!!!!
Edit: SuperKaro słuchaj tylko nas!!! My mamy oko!!! Wyglądasz fantastycznie,pewnie szczęka opadła wszystkim wybrzydzaczom.....
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 17:12   #107
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Fotki bez fryzjera ;)

Karo na tych zdjeciach wygladasz duzo lepiej niz po ulozeniu przez fryzjera Nie ma efektu hełmu jaki był wczesniej -teraz jest naprawde dziewczeca i ladnie,nadal jednak nie podoba mi się tył fryzurki
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 20:25   #108
olakm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

wcześniej nie wyglądałaś dobrze bo masz cienkie włosy. Teraz może siętrochę wzmocnią i odsłoniłaś twarz. Gratulacje.papa
olakm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 23:44   #109
immortality
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 44
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Moim zdaniem Twoja nowa fryzura jest świetna Bardzo podobają mi się tego rodzaju uczesania, może z tyłu włosy mogłyby być ostrzyżone w trochę inny sposób, jednak i tak przecież odrosną, więc po co w tej chwili zawracać sobie tym głowę Uważam, że jest Ci do twarzy, fryzura podkreśla Twoją urodę Osobiście nie zdecydowałabym się na takie strzyżenie, bo zwyczajnie mi nie pasuje. Ale dla Ciebie to był strzał w dziesiątkę W porzedniej fryzurze też było Ci ładnie, jednak niczym Cię ona nie wyróżniała. A w chwili obecnej jest super Pozdrawiam
immortality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 00:21   #110
quality
Rozeznanie
 
Avatar quality
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 548
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Moim zdaniem tył fryzurki jest fatalny.
Przód może być, ale nie ma to jak długie włosy.
quality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 07:28   #111
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Teraz po wyprostowaniu widzę, że tył, się nie do konca dobrze układa nawet po ułożeniu, ale na pocieszenie napiszę, że miałam jakieś 5lat temu fryzurkę dokładnie taką, tylko o jakieś 3cm dłuższą. Bardzo mi się podobała i ładnie układała. włoski Ci odrobinkę podrosną, podetniesz grzywkę i będzie super fryzurka, (bo z przodu jest ślicznie w grzyweczce na skos )
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 07:49   #112
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

z prostymi, juz ulozonymi przez Ciebie super karo wygladasz lepiej. jednak ten tyl wciaz mi nie pasuje .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 19:57   #113
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Cytat:
Napisane przez wrednazasysara
EXTRA!!!!!!!Pięknie KaruśMi się podobaja i prostowane i nie prostowane!Extra wyglądasz, młodo, odważnie, po prostu crazy!I uwazaj na włoski, odpowiednio dbaj, żeby ich ta prostownica nie zniszczyła, ja kiedyś też szalałam po ścięciu włosów i wypadła mi ponad połowa, teraz muszę je regenerować, więc zapobiegaj takim "wypadkom"I jeszce raz mówię SUPER!

Cytat:
Napisane przez aga_xy
świetnie. Środkowe zdjęcie wymiata!!!!
Edit: SuperKaro słuchaj tylko nas!!! My mamy oko!!! Wyglądasz fantastycznie,pewnie szczęka opadła wszystkim wybrzydzaczom.....
Dziekuje Wam dziewczyny Od razu humorek sie poprawia , jak slyszy sie pozytywne opinie

Oj wiem, prostuje dosyc czesto, ale zawsze je jakos chronilam kosmetykami.na razie nie sa ani suche, ani nie wypadaja.Wiec jest ok . Pozdrawiam


Cytat:
Napisane przez prowokacja17
Karo na tych zdjeciach wygladasz duzo lepiej niz po ulozeniu przez fryzjera Nie ma efektu hełmu jaki był wczesniej -teraz jest naprawde dziewczeca i ladnie,nadal jednak nie podoba mi się tył fryzurki
Naprawda? Ciesze sie ze moze byc A jak to nazywasz ,helmu moja fatalna prostownica nie da sie zrrobic
Tyl nie jest najgorszy-wierz mi.



Cytat:
Napisane przez quality
Moim zdaniem tył fryzurki jest fatalny.
Przód może być, ale nie ma to jak długie włosy.
Tak jak pisalam wyzej, tyl jest naprawde ok. DObrze sie uklada u ciekaiwe wyglada. Z krotkich tez mozna wiele rzeczy wyczarowac, dlugie wlosy pomimo tego ze ladne to duzy klopot


Cytat:
Napisane przez olakm
wcześniej nie wyglądałaś dobrze bo masz cienkie włosy. Teraz może siętrochę wzmocnią i odsłoniłaś twarz. Gratulacje.papa
Wlasnie to samio powiedzial mi fryzjer ze ta fryzura powinna dodac objetosci i wydawac sie ze wlosy nie beda takie cienkie.Dzieki



Cytat:
Napisane przez immortality
Moim zdaniem Twoja nowa fryzura jest świetna Bardzo podobają mi się tego rodzaju uczesania, może z tyłu włosy mogłyby być ostrzyżone w trochę inny sposób, jednak i tak przecież odrosną, więc po co w tej chwili zawracać sobie tym głowę Uważam, że jest Ci do twarzy, fryzura podkreśla Twoją urodę Osobiście nie zdecydowałabym się na takie strzyżenie, bo zwyczajnie mi nie pasuje. Ale dla Ciebie to był strzał w dziesiątkę W porzedniej fryzurze też było Ci ładnie, jednak niczym Cię ona nie wyróżniała. A w chwili obecnej jest super Pozdrawiam

Dziekuje
Wlasnie chcialam cos zmienic, na taka ktorej nigdy nie mialam. I widze ze byl to dobry wybor. Fryzurka wiele wniosla.

Wychodze z tego samego zalozenia- wloski odrosna, a wtedy wymysle inne rowniez ciekawie sciecie.Pozdrawiam.

Cytat:
Napisane przez eklerka
Teraz po wyprostowaniu widzę, że tył, się nie do konca dobrze układa nawet po ułożeniu, ale na pocieszenie napiszę, że miałam jakieś 5lat temu fryzurkę dokładnie taką, tylko o jakieś 3cm dłuższą. Bardzo mi się podobała i ładnie układała. włoski Ci odrobinkę podrosną, podetniesz grzywkę i będzie super fryzurka, (bo z przodu jest ślicznie w grzyweczce na skos )
Dziekuje
Moze na zdjeciu tak wyglada, ale tyl sie latwo wyglada, a przede wszystkim bardzo oryginlnie wyglada-jestem zadowlona.



Cytat:
Napisane przez AaniaA
z prostymi, juz ulozonymi przez Ciebie super karo wygladasz lepiej. jednak ten tyl wciaz mi nie pasuje .
Tyl naprawde nie jest zly


A co inne WIZAZANNKI ? Lepiej czy gorzeej
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 09:39   #114
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

super-karo: wreszcie fryzurka odsłoniła Twoją ładną buzię
podoba mi sie Twoje cięcie
sama miałam bardzo podobne tylko jeszcze z irokezem
jest superowo,ciesze sie że Ty tez sie dobrze czujesz w tym fryzie a to najwazniejsze przeciez

co do tyłu-myślę,że to kwestia Twoich włosów-ja tez ma raczej cienkie i efekt byl podobny
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć

Edytowane przez kariera85
Czas edycji: 2006-08-31 o 10:19
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 12:34   #115
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Moim zdaniem lepiej po
Młodzieżowo, lekko, nowocześniej, fajniej.

Tył troszkę dziwny, jak dla mnie. Ale przód jest po prostu fantastyczny!
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 13:47   #116
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

mi się bardziej podoba po, bo fryzura jest bardziej nowoczesna i ma konkretny kształt [mam nadzieje że rozumiesz co mam na myśli ] ale zmieniłabym tył - jakiś taki dziwny mi się wydaje, i zapuściła grzywkę, mam wrażenie że w trochę dłuższej wyglądałabyś lepiej. ale i tak jest świetnie,pozdrawiam
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 21:59   #117
skilly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 31
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Eeeee.... przed było lepiej xD
skilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 12:14   #118
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

teraz super karo na pewno ma inna fryzure .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 18:22   #119
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

fryzurka nie podoba mi się jest taka niby nowoczesna, a jednak babciowata, Ty tez nie wyglądasz w niej zbyt korzystnie wg mnie masz do niej zbyt pociągłą twarz, przykro mi, ale w starej fryzurce wyglądałaś o wiele lepiej
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 19:18   #120
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

oo widze jeszcze sa odpowiedzi w watku dziekuje Wam za odpowiedzi

Chcialam pokazac roznice od sierpnia.teraz tak wygladam

i mysle ze na wakacjch znowu wybiore sie do atelier-tylko tym razem sprobuje cos wyczarowac z dluzszych wlosow.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (106,7 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (75,3 KB, 87 załadowań)
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.