Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-02, 21:11   #1021
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
Dziewczyna odpisała,podobno od razu ale dopiero wczoraj doszło.Zgodziła się zwrócić pieniądze.Ale uważa,że ją obrażam bo te perfumy nie są używane i są takie od nowości.Przed zakupem pisałam do niej bo dopytywałam się o tę wersję czy to jest jakaś nowość czy dostępna kiedyś tam .Odpisała mi ,że prowadziła kiedyś stoisko i teraz zapewnia,ze takie dostała do sprzedaży więc są nowe.
W wątku weryfikacyjnym wstawiłam zdjęcia aby upewnić się,że to nie ja się mylę(ostatnia strona od postu 396):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=414736&page=14
Łoooo, w YR to ja testery widziałam w lepszym stanie
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 21:22   #1022
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Chamstwo i draństwo sprzedawać używki nie określając tego w opisie aukcji i nie informując o faktycznej ilości zapachu. To jawne oszustwo.
Też bym nie odpuściła
W opisie było jak byk : NEBLINA LA NUIT 25 ML. WODY PERFOMOWANEJ .
i jak najbardziej sugerowało, że sprzedaż dotyczy 25ml wody.

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
Jak na razie sprzedająca nie ma ochoty udzielić mi odpowiedzi pomimo ,że na allegro logowała wczoraj i dziś . Napisałam jej jeszcze jedną wiadomość i jak też nie będzie odzewu to napiszę do serwisu.
Napisz , bo to jest oszustwo.
Ja bym po prostu wystawiła nega informującego o oszustwie i ostrzegającego innych.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 08:42   #1023
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
W opisie było jak byk : NEBLINA LA NUIT 25 ML. WODY PERFOMOWANEJ .
i jak najbardziej sugerowało, że sprzedaż dotyczy 25ml wody.



Napisz , bo to jest oszustwo.
Ja bym po prostu wystawiła nega informującego o oszustwie i ostrzegającego innych.
Odpisała.Trochę niżej pod tamtym postem pisałam ale zacytuję jeszcze tu:

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
Dziewczyna odpisała,podobno od razu ale dopiero wczoraj doszło.Zgodziła się zwrócić pieniądze.Ale uważa,że ją obrażam bo te perfumy nie są używane i są takie od nowości.Przed zakupem pisałam do niej bo dopytywałam się o tę wersję czy to jest jakaś nowość czy dostępna kiedyś tam .Odpisała mi ,że prowadziła kiedyś stoisko i teraz zapewnia,ze takie dostała do sprzedaży więc są nowe.
W wątku weryfikacyjnym wstawiłam zdjęcia aby upewnić się,że to nie ja się mylę(ostatnia strona od postu 396):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=414736&page=14
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 10:51   #1024
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Ona czuje sie obrazona?! Ona to jest bezczelna! Ciebie powinna przepraszac, za taki bubel ktory Ci wyslala. A w komentarzu zrobilabym o tym wzmianke.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:36   #1025
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Witam!
Mam pytanie jako sprzedająca. Właśnie dostałam maila od kupującej, żeby wycofać jej ofertę, bo się trochę pośpieszyła, i że sukienka trochę za krótka itp. Czy ja mogę coś takiego zrobić? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam...
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:08   #1026
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
To ja wychodzę na najbardziej wredną Bo domagam się zwrotu kosztów przesyłki. U mnie to 450 km i nie czuję się w obowiązku pokrywania sama kosztów przesyłki ani ustawiania przyjazdów tak, żeby odebrać paczki z all. Nie po to mam adres na all, żeby mi przesyłali wg przelewu.
zadna wredna! w takiej sytuacji jest to jak najbardziej zasadne

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Wiesz co, wcale się Tobie nie dziwię jak masz taki kawał drogi .
U mnie to kwestia dwóch dzielnic dalej, widzę się z rodzicami ok. 2 razy w tygodniu także niby nie ma problemu ale wkurza mnie to bo potem mi gadają, że znowu zamówiłam perfumy... a ja nie chcę, żeby mi prawili kazania .
Asiek, to co, piszemy pozew o zadoscuczynienie za krzywdy moralne zwiazane z faktem "zmywania" Ci glowy przez rodzicow?

troche zartuje, ale tak po prawdzie, to doskonale Cie rozumiem^^

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanie jako sprzedająca. Właśnie dostałam maila od kupującej, żeby wycofać jej ofertę, bo się trochę pośpieszyła, i że sukienka trochę za krótka itp. Czy ja mogę coś takiego zrobić? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam...
hej

oczywiscie, mozesz to uczynic - acz nie jest to Twoj obowiazek. kupujaca niestety, sama sobie winna i moze Cie prosic o wycofanie oferty, jednak Ty nie musisz jej prosby spelnic.
ja sama mialam kiedys taka sytuacje - sie rowniez pospieszylam z kliknieciem, prosilam o wycofanie, sprzedajaca sie nie zgodzila, wiec potulnie kupilam ten za duzy stanik^^
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 17:42   #1027
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Ja kiedys poprosilam o wycofanie oferty i mialam to szczescie, ze sprzedajaca sie zgodzila No coz....zalezy to pewnie od tego na jaki humorek sie natrafi
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 17:58   #1028
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Co powiecie na takie wprowadzanie w błąd?
http://www.allegro.pl/item1015835506...tal_blanc.html

Sprzedająca pisze że zostało 90ml z 100ml. Nie wiem mnie oczy mylą ale na pudełeczku napisane jest 50ml 1.69FZ OZ
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 18:04   #1029
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
Co powiecie na takie wprowadzanie w błąd?
http://www.allegro.pl/item1015835506...tal_blanc.html

Sprzedająca pisze że zostało 90ml z 100ml. Nie wiem mnie oczy mylą ale na pudełeczku napisane jest 50ml 1.69FZ OZ
W pojemności 100 ml jest chyba tylko L'Eau reszta 50 ml (prostokątne) i 75 ml (dzwony) oraz czasem małe 15 ml "peny".
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 18:20   #1030
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
Co powiecie na takie wprowadzanie w błąd?
http://www.allegro.pl/item1015835506...tal_blanc.html

Sprzedająca pisze że zostało 90ml z 100ml. Nie wiem mnie oczy mylą ale na pudełeczku napisane jest 50ml 1.69FZ OZ
Nie mylą Cię oczy - ja widzę to samo. I też jestem zdania, że nie ma w setkach Lutków w tych flakonach. Są tylko pięćdziesiątki A L'Eau i tak ma zupełnie inny kształt butelki

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Swoją drogą Sprzedająca ma chyba tylko chwilowe zaćmienie bo flaszkę wystawiła w pojemności do 50 ml, czyli prawidłowo

Edytowane przez Daffodilka
Czas edycji: 2010-05-03 o 18:21
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 18:27   #1031
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Nie mylą Cię oczy - ja widzę to samo. I też jestem zdania, że nie ma w setkach Lutków w tych flakonach. Są tylko pięćdziesiątki A L'Eau i tak ma zupełnie inny kształt butelki

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Swoją drogą Sprzedająca ma chyba tylko chwilowe zaćmienie bo flaszkę wystawiła w kategorii do 50 ml, czyli prawidłowo
Dokładnie, tak samo - zwalam na zaćmienie Też mi było wiadome, że Lutens nie produkuje w takich prostokątach setek dlatego się zdziwiłam
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 19:46   #1032
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Asiek, to co, piszemy pozew o zadoscuczynienie za krzywdy moralne zwiazane z faktem "zmywania" Ci glowy przez rodzicow?

troche zartuje, ale tak po prawdzie, to doskonale Cie rozumiem^^

To nie USA . Ale poważnie, potem się tłumaczę jak winna .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 20:30   #1033
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Przeglądam sobie na all próbki i miniaturki w poszukiwaniu okazji, olśnienia i inspiracji. Trafiłam na takie coś: http://allegro.pl/item1016731299_tes...ance_3_ml.html
Zaintrygowała mnie nietypowa pojemność, bo próbki chanel mają zwykle 2 ml, ale cena prawie "szanelkowa". Zresztą same spójrzcie. Nowe wcielenie "kompozycji zapachowych" w stylu FM w cenie, która niedługo dorówna cenie oryginału?
No bo nie wierzę, że ta pani przelewa oryginały do swoich fiolek i nakleja na nie numerki... a może to ja żyje w jakiejś wielkiej nieświadomości
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 20:42   #1034
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
No bo nie wierzę, że ta pani przelewa oryginały do swoich fiolek i nakleja na nie numerki... a może to ja żyje w jakiejś wielkiej nieświadomości
Elfio, w to nie wierze... no, chyba, ze pani nazywa sie Emilie Paris
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 18:55   #1035
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Nienawidzę tępych ludzi, którzy nie rozumieją jaka jest różnica między przedpłatą a pobraniem.
Kupiłam materiał i dostaję maila:

Cytat:
Proszę o wpłatę powyższej kwoty - oto dane potrzebne do wpłaty:
[nr konta]

[dane adresowe]

Proszę nie pisać w tytule przelewu nr.-y aukcji, nazwy tkanin, iłość, jedynie nick(login) z Allegro lub nazwisko odbiorcy.

W tytule niezbędne jest podanie Nicku(Loginu) z Allegro, lub nazwiska odbiorcy.
Brak Nicku(Loginu) znacząco opóżni nadanie paczki.
Wpłaciłam wg. opisu z aukcji kwota za przedmiot + 12 pln za paczkę pocztową. Po czym dostaję maila:
Cytat:
Witam Sz.P. [moje dane],

Dziękuję za udział w transakcji i zakup następujących przedmiotów:
Aukcja Ilość sztuk
Suma: 3

Koszt zakupu wynosi:
19,50 zł

Proszę pamiętać o tym, że przy odbiorze kurier ma otrzymać kwotę 17zł za dostawę.

Proszę o wpłatę 19,50 zł - oto dane potrzebne do wpłaty:
[nr konta]

[dane adresowe]

Proszę nie pisać w tytule przelewu nr.-y aukcji, nazwy tkanin, iłość, jedynie nick(login) z Allegro lub nazwisko odbiorcy.

W tytule niezbędne jest podanie Nicku(Loginu) z Allegro, lub nazwiska odbiorcy.
Brak Nicku(Loginu) znacząco opóżni nadanie paczki.

Towar wyślę po otrzymaniu pieniędzy na adres:
[mój adres]

Życzę zadowolenia z kupionego towaru i zapraszam do korzystania z mojej oferty w przyszłości.

Pozdrawiam.
W treści aukcji nic o kurierze nie było wiec napisałam kobicie na ile i za co przelew poszedł.
Babka odpisała, że wysyła tylko kurierem. Oczywiście to, że takiej informacji nie było w opisie aukcji, pominęła.
Pal licho te 5 pln, dopłacę, ale dopytałam jeszcze ku ścisłości czemu mam płacić kurierowi 17 skoro robię jej bezpośrednio przedpłatę i jaki w takim razie jest to typ przesyłki, za pobraniem czy z przedpłatą, a baba za nic nie pojmuje o co mi chodzi i tak już w 3-cim emailu tłumaczę...
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 19:45   #1036
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Nienawidzę tępych ludzi, którzy nie rozumieją jaka jest różnica między przedpłatą a pobraniem.
Kupiłam materiał i dostaję maila:



Wpłaciłam wg. opisu z aukcji kwota za przedmiot + 12 pln za paczkę pocztową. Po czym dostaję maila:


W treści aukcji nic o kurierze nie było wiec napisałam kobicie na ile i za co przelew poszedł.
Babka odpisała, że wysyła tylko kurierem. Oczywiście to, że takiej informacji nie było w opisie aukcji, pominęła.
Pal licho te 5 pln, dopłacę, ale dopytałam jeszcze ku ścisłości czemu mam płacić kurierowi 17 skoro robię jej bezpośrednio przedpłatę i jaki w takim razie jest to typ przesyłki, za pobraniem czy z przedpłatą, a baba za nic nie pojmuje o co mi chodzi i tak już w 3-cim emailu tłumaczę...
No ja bym sie wkur...o to, ze zmienia koszty wysylki. I faktycznie, baba inteligencja nie grzeszy. Tez nie znosze takich niedorobionych ludzi. Wiec co...wychodzi na to, ze masz tylko przelac 19,50 zl za materialy, a jak przyjdzie kurier to jemu masz zaplacic 17zl? No, ale przeciez Ty juz przelalas 12 zl za przesylke (ktora mialabyc paczka wyslana poczta, tak?) czyli co, teraz masz dac tylko 5 zl kurierowi? chyba, ze Ci babka odda przelewem te 12zl i Ty wtedy osobiscie dasz w lape kurierowi

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Przypomnialo mi sie, ja na poczatku bytowania na allegro wyklocalam sie z baba o 1 zl bo w aukcji nic nie bylo podane, ze za dodatkowe 50ml olejku koszt wysylki sie zwieksza. Cena podana byla za 50ml, a ja bralam 100ml, wiec zwiekszyla mi koszty. Wkurzylam sie i napisalam, ze ja rezygnuje z aukcji. Babka wtedy chyba sie lekko wystraszyla i powiedziala, ze ok, mam zaplacic normalnie. Ale potem mi sie jakos tak glupio zrobilo, bo babka byla mila i wogole, ze wplacilam ta zlotowke.
Ale kurcze, niech ludzie pisza co i jak, a nie mnie tak z zaskoczenia biora...bo ja sie wtedy agresywna i bojowa robie
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 20:13   #1037
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
No ja bym sie wkur...o to, ze zmienia koszty wysylki. I faktycznie, baba inteligencja nie grzeszy. Tez nie znosze takich niedorobionych ludzi. Wiec co...wychodzi na to, ze masz tylko przelac 19,50 zl za materialy, a jak przyjdzie kurier to jemu masz zaplacic 17zl? No, ale przeciez Ty juz przelalas 12 zl za przesylke (ktora mialabyc paczka wyslana poczta, tak?) czyli co, teraz masz dac tylko 5 zl kurierowi? chyba, ze Ci babka odda przelewem te 12zl i Ty wtedy osobiscie dasz w lape kurierowi
Dokładnie z tym jest problem - babsko mi nie potrafi (?), nie chce (?) jednoznacznie napisać ile, komu i za co mam ostatecznie zapłacić.

I żeby nie było, że ja coś ściemniam - link:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1014555438
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!

Edytowane przez d'ou vient le vent
Czas edycji: 2010-05-04 o 20:24
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 20:32   #1038
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Dokładnie z tym jest problem - babsko mi nie potrafi (?), nie chce (?) jednoznacznie napisać ile, komu i za co mam ostatecznie zapłacić.

I żeby nie było, że ja coś ściemniam - link:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1014555438
Kupującego obowiązuje tylko i wyłącznie cena i rodzaj przesyłki podana w aukcji . Możesz nawet odstąpić od kupna, bo ona zmienia warunki zawarte w "umowie" .
Myślę, że jednak może zrozumie w końcu i zgodzi się na paczkę prio za 12 zł...
Ciemne babisko .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 20:37   #1039
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Dokładnie z tym jest problem - babsko mi nie potrafi (?), nie chce (?) jednoznacznie napisać ile, komu i za co mam ostatecznie zapłacić.

I żeby nie było, że ja coś ściemniam - link:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1014555438
Nie no, nie znam baby, ale jakos wirtualnie mnie wkur....
Ja to bym sie nie cackala, tylko napisala jej ostatniego juz maila (albo moze zadzwonila) i powiedziala, ze przelew zrobilam zgodnie z opisem w aukcji i nie mam zamiaru juz nikomu wiecej placic. Jesli chce to niech sama sie rozlicza z kurierem, bo Ty zaplacilas za paczke pocztowa priorytetowa, a jak ona to wysle to juz nie Twoja sprawa i powiedz, ze to cie nie obchodzi.
Jesli jej cos jeszcze nie bedzie pasowac, to powiedz ze w takim razie prosisz o calkowity zwrot przelanych pieniedzy, bo rezygunujesz z powodu niezgodnosci przeprowadzenia transkacji z tym co pisze na aukcji.
Wiesz, to moze byc tak troche dla podpuchy, bo jesli ci zalezy na materiale to trzeba wziac gleboki oddech i wytrzymac to co wyprawia to babsko.
Co to ma byc...dlaczego masz placic za jakiejs ukryte koszty
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 20:41   #1040
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Nie no, nie znam baby, ale jakos wirtualnie mnie wkur....
Ha ha, my to chyba mamy nerwy koło bo mnie sie też ciśnienie podniosło .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 21:03   #1041
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Na materiale mi zależy bo kupiłam do zmajstrowania prezentu. Jednak uważam, że dla zasady powinnam babę zgłosić za jawne łamanie regulaminu - Sprzedający jest zobowiązany do jasnego i jednoznacznego określenia zasad i warunków płatności i dostawy

Odpowiedziała - przesyłka płatna osobno w łapy kuriera, towar płatny z przedpłatą na konto.
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 21:26   #1042
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Na materiale mi zależy bo kupiłam do zmajstrowania prezentu. Jednak uważam, że dla zasady powinnam babę zgłosić za jawne łamanie regulaminu - Sprzedający jest zobowiązany do jasnego i jednoznacznego określenia zasad i warunków płatności i dostawy

Odpowiedziała - przesyłka płatna osobno w łapy kuriera, towar płatny z przedpłatą na konto.
Przedpłata na konto już jest (wedle jej życzenia i warunków aukcji), o kurierze nie ma mowy w aukcji i nie musisz się na to godzić. Pewnie wystąpi o zwrot kosztów prowizji, będziesz musiała to oprotestować i wszystko opisać, żeby nie dostać punktu karnego .
Wkurzająca jest, uparta oślica ...
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 10:48   #1043
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

To teraz ja się muszę pożalić. Wylicytowałam kilka dni temu na allegro wodę Aquolina krem ryżowy za całe 7 zł Woda była używana. Zostało jakieś 50ml. Niestety nie było w aukcji zdjęcia rzeczywistego stanu ubytku tylko zdjęcie ściągnięte z internetu i zaznaczona kreską ilość. Ale nie o tym chciałam pisać bo ilość się zgadza. Wczoraj otrzymałam paczkę. Butelka była inna niż te które obecnie widzę w sklepach. Kupiłam zapach w ciemno więc jeszcze zanim przyszłam z poczty do domu wzięłam i psiknęłam na nadgarstek gdyż byłam bardzo ciekawa zapachu. Wącham a tu ewidentnie czuć spirytusem. Myślę sobie co jest grane. Oblukałam całą butelkę a tam: termin ważności do grudnia 2008 .Jestem strasznie wściekła. Nawet mi nie przyszło do głowy by zapytać czy woda jest świeża. Myślałam że takie starocie to już mało kto sprzedaje. Najlepsze w tym wszystkim jest to że nie mam jak się skontaktować ze sprzedającą. Emaile od niej wykasowałam. Z listy kupionych przedmiotów też. W wystaw komentarz też nie ma jej na liście Ostatnio chciałam powystawiać komentarze i widzę że poznikało mi kilka aukcji Jak to możliwe ?

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2010-05-08 o 10:52
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 11:06   #1044
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Miszono, wysłałam Ci na PW link do tej aukcji (tak mi się wydaje). Jeśli dobrze trafiłam, to w danych kontrahenta znajdziesz wszystko co potrzebujesz
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 12:36   #1045
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Chyba im tam w tym Allegro jeszcze nie wszystko gra,tak ulepszają ulepszają i póki co jeden bajzel.Też miałam taka jak Miszona,kupiłam przedmiot a na liście mi się nie wyświetlał,i nie miałam jak wystawić komentarza,w końcu weszłam przez link z maila.
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 14:33   #1046
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

sie przyszlam bulwersowac na samo Allegro

otoz, dostalam dzis mejla, ze moja oferta jest aktualnie najwyzsza, przy czym nie podano aukcji, ktorej ten mejl dotyczyl, a jedynie nicka sprzedajacego, gdy zas kliknelam w tego nicka, poinformowano mnie (All, a jakze), ze taki uzytkownik nie istnieje

teraz weszlam PRZYPADKIEM (zle mi sie kliknelo, normalnie bym nie weszla tam) w "licytuje" na swoim Allegrowym koncie i sie okazuje, ze jednak sprzedajaca istnieje, jak najbardziej, nadto faktycznie wygrywam u niej licytacje aktualnie (swoja droga, przedwczoraj kliknelam u kogos innego ten sam produkt, w momencie gdy ktos mnie przebil w powyzszej aukcji ).
mogloby to Allegro lepiej informowac
ze juz nie wspomne o tym, ze mam podejrzenie, ze czesc moich zapytan do sprzedajacych tez nie dochodzi...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:06   #1047
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Kupiłam wczoraj przedmiot, w aukcji zaznaczona tylko i wyłącznie opcja PzA bez opcji zwykłego przelewu bankowego, zrobiłam wpłatę a dziś otrzymuję maila z prośbą o wpłate na konto: ..."widziałem ,że była płatność przez płace z Allegro ale moj nr konta podany na allegro już jest niestety nie aktualny(zmieniłem bank i zamknąłem rachunek)wiec pieniązki wrócą do panstwa.Przepraszam za utrudnienie i juz zmieniam nr rachunku".
I co ja mam teraz zrobić, nie wyślę drugi raz pieniędzy. Skąd ja wiem czy tamte wrócą o ile w ogóle... Czy ktoś małą takie przypadek? Ile takie pieniądze mogą wracać i czy w ogóle wrócą?
Ale jestem wkurzona...
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:28   #1048
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Asiuuuuuulko - Sprzedawca Cię coś buja, bo Ty już przelałaś pieniądze na "konto Allegro" Sprzedawcy, a to, czy podał nieaktualny nr bankowy, czy aktualny, to już jego brocha i sprawa pomiędzy nim a allegro
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:42   #1049
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

On mi napisał, że on skasował to konto i że na pewno wrócą bo nie mają gdzie dotrzeć. Przed chwilą dostałam od niego maila, że przeprasza i jutro zadzwoni do banku, w którym miał to konto i się zapyta co zrobić i że przejrzał komentarze i ponieważ jestem sprawdzonym allegrowiczem to jutro postara się wysłać mi towar (perfumy ) a ja mu przeleję pieniądze jak do mnie wrócą .
Zobaczymy jak to będzie w praktyce z tym powrotem pieniędzy .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:49   #1050
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

te pieniądze dalej będą u niego na Allegro.
on może tam zmienić nr rachunku na nowy...i dopiero wtedy klika żeby mu te pieniądze na to konto wpłynęły.
Nic Ci Asiu nie wróci....
on ma sobie to pozmieniać...

edit.
on niech nie dzwoni do banku tylko zaloguje się na allegro
wejdzie w sprzedaż i tam będzie miał "Płacę z Allegro", edycję danych zw. z rach.bank. i wypłatę środków.

Edytowane przez jessica855
Czas edycji: 2010-05-10 o 19:51
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.