Czy w przyszłości KW to powinien być sklepem intern.? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-12, 09:09   #1
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818

Czy w przyszłości KW to powinien być sklepem intern.?


Drogie Wizażanki
Stawiam to pytanko, ale zaznaczam, że jest to na razie czysta teoria. I jeśli już, to daleeeka przyszłość.
Pomysłodawcą tego jest Drogi Zło [img]icons/icon7.gif[/img] Już od jakiegoś czasu prowadzę rozmowy i dyskusje z nim na ten temat.

Ale jestem przede wszystkim ciekawa Waszych opinii na ten temat. Są one dla mnie najważniejsze. Co sądzicie o tym pomyśle?

Zaznaczam jedynie, że katalog i możliwość ocen pozostałyby bez zmian. I ewentualnie czekam na otwarcie granic po wejściu unii. Wtedy wszystkie zagraniczne kosmetyki będą dużo tańsza [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam gorąco i proszę o szczerą opinię, bo w końcu to Wy macie być ewentualnymi przyszłymi klientkami [img]icons/icon10.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:14   #2
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklep?

Agus [img]icons/icon7.gif[/img] To byłby dla mnie szczyt szczescia [img]icons/icon7.gif[/img] jesli to wykonalne za jakis tam czas, no wiadomo, to...byłoby bosssko [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:15   #3
mamsonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 192
GG do mamsonka
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklep?

Jestem jak najbardziej ZA...strasznie by mi to ułatwiło życie [img]icons/icon40.gif[/img]
mamsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:17   #4
ewazja
Raczkowanie
 
Avatar ewazja
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 56
GG do ewazja
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklep?

[img]icons/icon7.gif[/img] a chodzi Ci Aguś o sklep wysyłkowy? coś w tym stylu?
To moim zdaniem bardzo dobry pomysł, nie każda z Nas ma stały dostęp do przyzwoicie zaopatrzonych sklepów... Sklep o jakim mówisz na pewno dawałby szansę szybkiego i skutecznego [img]icons/icon12.gif[/img] zaopatrzenia się w to co potrzebne każdej Pudernicy [img]icons/icon12.gif[/img]
ewazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:20   #5
babi
Raczkowanie
 
Avatar babi
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 67
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklep?

Super pomysł!Ala się cieszę!Wiem,że na to potrzeba czasu,będę czekać z utęsknieniem!Jesteście KOCHANI !!! [img]icons/1jupi.gif[/img]
babi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:23   #6
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklep?

Agusiu to najlepszy pomysł pomysł na jaki mogliście wpaść!!Wreszcie byłby sklepik dobrze zaopatrzony bo takich mi brakuje!!Podpisuję się pod tym pomysłem dwiema rękami!!!!!
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:24   #7
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklep?

Aga [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja też byłabym za. Kiedyś już coś było na ten temat i ZŁO coś wspomniał, że mogłoby to naruszyć niezależność opinii w KW. Dla mnie pomysł trafiony jak najbardziej, ułatwiłoby to nam życie- to pewne, a wpływu na oceny mieć nie będzie miało.

[img]icons/icon40.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-12, 09:29   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklep?

Witaj Ewazjo [img]icons/icon7.gif[/img]
Tak chodzi mi o sklep internetowy, w którym płaciło by się kartą lub za zaliczeniem pocztowym [img]icons/icon7.gif[/img]

Poprawiłam zadane pytanko [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:34   #9
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklep?

Tak, tak, tak. Tylko dlaczego dopiero w bardzo dalekiej przyszłości? Wiem że to musi potrwać, uruchomienie takiego sklepu wymaga czasu, zaangażowania i pewnie pieniędzy, ale myślę że byłoby to wielkie ułatwienie dla użytkowniczek wizażu. Nie zawsze można spotkać kosmetyki oceniane na KW w sklepach i szlag mnie trafia w poszukiwaniu jakiegoś mazidełka. Świetny pomysł, pomyślcie o tym poważnie.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:40   #10
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklep?

Asieńka napisał(a):
> Aga [img]icons/icon7.gif[/img]
> Ja też byłabym za. Kiedyś już coś było na ten temat i ZŁO coś wspomniał, że mogłoby to naruszyć niezależność opinii w KW.
>
No właśnie Droga Asieńko, ja ciągle mam takie obawy, że wizaż dla nowych czytelniczek będzie odbierany już tylko jako sklep [img]icons/icon9.gif[/img] A bardzo bym tego nie chciała. Ciągle się tylko łudzę, że dzięki możliwości opiniowania każdego kosmetyku nie będzie to odczytywane jako próba wciskania kitu czy dorabiania się kosztem Waszej mozolnej i wspaniałej pracy.

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 10:02   #11
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklepem intern.?

WITAJ AGNIESZKO [img]icons/icon40.gif[/img]

przede wszyskim bardzo sie ucieszylam z samego faktu postawienia takiego pytania [img]icons/icon7.gif[/img]

moja odpowiedz [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img]

*najwieksza zaleta dla mnie bylo by to ze kupuje na witrynie ZAUFANEJ i SPRAWDZONEJ
*nizsze ceny
*szybki dostep (rzadko odwiedzam np Seforke [img]icons/icon9.gif[/img] dojazd itp...) do markowych kosmetykow


pozdrawiam
trzymam kciuki za ....przyszlosc [img]icons/icon7.gif[/img]
wiola
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-12, 10:02   #12
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklep?

Agnieszka Zembrzycka napisał(a):
> >
> No właśnie Droga Asieńko, ja ciągle mam takie obawy, że wizaż dla nowych czytelniczek będzie odbierany już tylko jako sklep [img]icons/icon9.gif[/img] A bardzo bym tego nie chciała. Ciągle się tylko łudzę, że dzięki możliwości opiniowania każdego kosmetyku nie będzie to odczytywane jako próba wciskania kitu czy dorabiania się kosztem Waszej mozolnej i wspaniałej pracy.
>
Istnieje takie niebezpieczeństwo, ale myślę, że można je łatwo zmniejszyć pozostwiając na 1 stronie to co jest, a robiąc tylko linka "sklep". Wtedy sklep będzie dodatkiem do wizażu i kolejność będzie taka: nowa uczestniczka najpierw zapozna się z ocenami, forum, artykułami, a potem zorientuje się, że kupić też może... I to prawidłowa kolejność, a dla starych hehehhehe wizażanek ułatwienie wprost bossssskie... i wygoda i bezpieczeństwo... tylko kto to będzie obrabiał, nie Zło przecież, któren czasu JUŻ nie ma... Znajoma znajomych prowadzi popularny sklep internetowy z bielizną i zajmuje jej to jakieś 20 godzin na dobę... Nie, żebym chciała zniechęcać, ale sklep wymaga masy roboty, a szybkość reakcji ma tu znaczenie zasadnicze, inaczej cały pomysł umrze śmiercią naturalną...
W kazdym razie pomysł jest super i trzymama [img]icons/icon14.gif[/img] za realizację.

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 10:16   #13
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklep?

Wspaniały pomysł.Zgłaszam się na pierwszą klientkę.
Mam tylko pytanie czy byłyby kosmetyki kolorowe?
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 10:20   #14
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklep?

Aga pomysł jest świetny !!! [img]icons/icon25.gif[/img] .
Jestem pewna ze jesli sklepik ruszy to ja zostane jego stałą klientką [img]icons/icon10.gif[/img] Jest mnostwo rzeczy w KW ktore chcialabym miec, tym bardziej jesli widze, ze dany kosmetyk ma duzo pozytywnych opinii. Mozliwosc kupienia ich na wizazu, to bylaby duza oszczednosc czasu. Obawiam sie jedynie, ze stale "wizazynki" [img]icons/icon12.gif[/img] juz w ogole nie odchodzilyby od komputera, no moze tylko po to zeby odebrac paczuszke od listonosza [img]icons/icon10.gif[/img]
A Babcia ma racje,dobrze gdyby byl link do sklepu to wtedy nie stanie sie on jedyna i glowna atrakcja wizazu.
Trzymam kciuki i gratuluje Zło i Tobie pomysłu [img]icons/icon14.gif[/img]
pozdrawiam
[img]icons/icon40.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 10:23   #15
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
KW to powinien być sklepem intern :)

Dorixx tez jest Za [img]icons/icon7.gif[/img]
mieszkam w mieście, w którym niestety ciężko jest dostać niektóre kosmetyki, a niektórych typu Lancome, czy YSL nie ma wcale i aby coś "lepszego" kupić muszę się do większego miasta-Katowic, czy Krakowa wybierać [img]icons/icon9.gif[/img]
To byłoby dobre rozwiązanie dla takich osób jak ja [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 10:32   #16
Hana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 111
GG do Hana
Re: KW to powinien być sklepem intern :)

Jestem za. Taka forma zakupu jest czasami bardzo wygodna i potrzebna. Korzystałabym przede wszystkim z dwóch powodów: słabej dostepności niektórych produktów w "moim" mieście oraz ze względu na brak czasu na tropienie niektórych produktów.

Hana [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
Hana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 13:19   #17
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklepem intern.?

Witka!
Pomysł sam w sobie jest świetny - na pewno byłabym Waszą klientką, bo mam do Was wielkie zaufanie, a to podstawa. Jedynym zagrożeniem jest to, o czym już wspomniano: gdzie pojawiaja się duże pieniądze tam zachodzi obawa przed utratą wiarygodności ocen... i nad tym, jak tego uniknąć trzeba pomyśleć. Pierwszą rzeczą na jaką wpadłam jest formalne "rozdzielenie" strony do oceniania i samego sklepu - i o tym też już ktoś napisał. Bedę myśleć dalej (w przerwach między magisterką [img]icons/icon7.gif[/img] )
Pozdrawiam i trzymam kciuki za udaną realizację tego projektu [img]icons/icon7.gif[/img] - musi się udać!
:papa:
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 14:07   #18
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklepem intern.?

Właściwie ja i tak nie kupuję w takich sklepach, ale to by dobre było... Robimy dziewczynie metamorfozę a ona od razu kupuje co trzeba nie ruszająć się z domu... Taka wizja mi się nasunęła.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 14:15   #19
pannaM
Rozeznanie
 
Avatar pannaM
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 526
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklepem intern.?

Uważam, że jest to bardzo fajny pomysłk: - mieć wszystkie kosmetyki w jednym miejscu bez ruszania się z jednego na drugi koniec miasta. Taki sklepik byłby szczytem szczęścia i komfortu
pannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-12, 17:48   #20
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklepem intern.?

Ja popieram pomysł jako rozwojowy oraz ułatwienie dla wielu Wizażanek. [img]icons/icon7.gif[/img]Na pewno miałby wielu chętnych kupujących bo Wizaż cieszy się naprawdę wielkim zaufaniem.

Z drugiej strony trzeba przemyśleć to co wspomniałaś sama Agnieszko - że to może zacząć być traktowane jako tylko sklep, oraz możliwych oskarżeń o stronniczość ocen.

A już w ogóle odrębną sprawą jest zorganizowanie tego od strony logistycznej - to jednak duże przedsiewzięcie - nawet jeżeli ten sklep ma działać tylko w skali krajowej. Sama obsługa wysyłek i zwrotów (te też mogą się zdarzyć) to będzie dość duża praca. Nie mówiąc o tym że trudno jest zebrać wszystko do kupy jeżeli jedynymi odbiorcami są odbiorcy drobni (znaczy my [img]icons/icon7.gif[/img] ) Bo raczej hurtowo nikt kupował nie będzie. No i załatwienie tego z hurtownikami - bo nie wiem jak oni widzą jeżeli się zamawia selektywnie wyroby danej firmy, a nie jakiś pakiet.

Jak uda się to zorganizować będę pod ogromnym wrazeniem. [img]icons/icon35.gif[/img] Ale obawiam się że jeżeli tylko (przepraszam AŻ [img]icons/icon12.gif[/img] ) Zło będzie nad tym czuwał od strony internetowej i programistycznej to doba dla niego musialaby miec co najmniej 48h. Jak nam ma paść to ja już wolę bez sklepu [img]icons/icon7.gif[/img]

pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 19:20   #21
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklepem intern.?

Jestem za [img]icons/icon20.gif[/img]
Podoba mi się ten pomysł. Tak jak już zostało napisane, obawiam się niestety o oceny w KW. Jakiś kosmetyk ma przypuśćmy wysokie noty, ktoś go kupuje, ale temu komuś nie służy. I ten ktoś ma pretensje [img]icons/icon9.gif[/img] Uważam, że niesłuszne byłyby takie pretensje, ale ludzie są tylko ludźmi i zawsze się taki ktoś trafi.
W sumie tak samo może być z tymi pretensjami i teraz, ale jak będzie sklep...
W każdym bądź razie ja bym żadnych pretensji nie miała i pomysł uważam za fantastyczny [img]icons/icon7.gif[/img]
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 19:50   #22
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Ja uwazam, ze nie..

"reklama dzwignia handlu".. dlatego mowie NIE [img]icons/icon7.gif[/img].. Uwazam, ze zrobi sie z tego miejsca jedna wielka reklamowka. A skad bedziemy mogly wiedziec, ze informacje o danych kosmetykach beda uczciwe? Moze bedzie chodzilo tylko o to aby je sprzedac? No bo w koncu po to otwiera sie sklepy, prawda?

Oczywiscie rozumiem, ze Wy jako zalozyciele, wlasciele tej strony mozecie robic z nia wszystko i ze na pewno strona stalaby sie dla Was bardzo dochodowa. Ja to rozumiem, bo w koncu to jest Wasza praca..a jak jest praca to musi i byc placa [img]icons/icon7.gif[/img]. Zrobicie jak uwazacie. Ja tylko chce wyrazic moja obawe, ze KW nie bedzie juz taka jak jest.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 21:13   #23
aaggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 57
Re: a ja ze tak :)

Moim zdaniem to super pomysl ! Bedzie mozna kierujac sie wszytskimi opiniami kupic jakis dobry kosmetyk i jestem pewna, ze wiele (oj bardzo wiele) klientek by bylo [img]icons/icon12.gif[/img]
Mysle, ze to naprawde bardzo fajne- i jak pani Aga pisze, ze najpierw potencjalna klientka wejdzie na opinie, a potem zobaczy ze mozna kupic [img]icons/icon7.gif[/img]
A cio do tych reklam i ze to mialoby niby na celu cos komus wcisnac.. zupelnie sie z tym nie zgadzam- wizaz jest po to, by obiektywnie cos ocenic, pomoc, doradzic a decyzja nalezy juz do nas samych czy kupimy czy nie - ja to przynajmniej tak odbieram [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja na pewno bede kupowala, bo mam straaaszne zaufanie do wizazu [img]icons/icon7.gif[/img]
A tak na marginesie, to nie wiecie ile dokladnie beda tansze kosmetyki po wejsciu do UE ?
3mam kciuki, zeby sie udal ten kapitalny, wg mnie [img]icons/icon12.gif[/img], pomysl [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
aaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-13, 14:41   #24
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Od autora pomyslu: Czy w przyszłości KW to powinien być sklepem intern.?

Jako promotor pomyslu nie moge sie nie zgodzic sam ze soba [img]icons/icon12.gif[/img]

Ale, tak zeby uzupelnic obraz do konca pozwole sobie wyluszczyc argumentacje dlaczego zaczalem namawiac Agnieszke na otwarcie takiego biznesu.

Mianowicie:

<ul>[*]Obecnie wplywy z banerow reklamowych nie pokrywaja nawet czesci kosztow utrzymania serwisu, a te niestety wraz ze wzrostem ogladalnosci rosna w zastraszajacym tempie. Poki co koszty te pokrywa w calosci Agnieszka z wlasnej kieszeni, ale... alternatywa jest... oczywista. I chyba domyslacie sie jaka.
[*]Standardowo Agnieszka jest chodzaca fabryka pomyslow co i jak poprawic w serwisie. Wydaje mi sie, ze wy tez o tym doskonale wiecie, ale dla przykladu przytocze tutaj kilka juz wiele razy dyskutowanych pomyslow:

- metamorfozy on-line (zdjecia z opisem). Koszt jednej sesji zdjeciowej to ok. 1000 zl fotograf + 200-500 zl modelka. Teraz nie ma na to po prostu kasy.

- wiecej porad specjalistow (paznokcie, fryzjerzy itp.). Takich specjalistow nie udalo sie nam namowic do bezplatnej wspolpracy od ponad 2 lat - jedyne, co teraz oferujemy wszystkim wspolpracownikom to reklama u nas w serwisie (w gruncie rzeczy tez mocno wymierna finansowo, ale trudno za to cos kupic w sklepie). I raczej nie jest to kwestia szczescia, jak sie zapewne domyslacie.

- webadmin: ja swoja prace wykonuje nieodplatnie, z czystej sympatii do Agnieszki i do was. Ale moze sie okazac, ze za jakis czas bede musial nieco odpuscic (kwestie zawodowe). Wniosek: Agnieszka bedzie potrzebowac webadmina. A webadmin bedzie potrzebowac jesc i spac...
[*]Uwazam, ze wprowadzenie mozliwosci zakupu produktow kosmetycznych za posrednictwem wizaz.pl nie bedzie mialo negatywnego wplywu na jakosc ocen. Mialoby - moze - gdyby strony te byly od poczatku prowadzone po to, aby na nich zarobic i KW byloby jedynie przykrywka. Ale jest to juz szpiegowska teoria dziejow i jakos nie pasujaca ani do Agnieszki, ani do mnie.

Poza tym sklep internetowy i KW to beda dwa niezalezne dzialy serwisu, bo KW nie ma i nie bedzie miec mozliwosci odslugi zamowien, jest po prostu inaczej skonstruowane od podstaw i przepisanie kodu nie wchodzi w gre.
A jesli nawet ktos kupi cos w sklepie i zawiedzie sie na kosmetyku, to KW bedzie bardzo zadowolone z dodatkowej opinii o produkcie [img]icons/icon7.gif[/img] Dlatego wiarygodnosc KW nie bedzie nadszarpnieta, a dla Agnieszki bedzie to doskonale narzedzie pomagajace w polepszaniu oferty, bo przeciez nie oszukujmy sie - TOP 20 kosmetykow powinno sprzedawac sie jak cieple buleczki.
Natomiast aluzje, ze moze ktos zacznie manipulowac przy KW, zeby wypromowac w sztuczny sposob te najbardziej dochodowe kosmetyki uwazam - po przejsciach z konsultantkami Avonu i Oriflame - za bezpodstawne. Takie cos bedzie GRUBYMI nicmi szyte i na pewno zauwazylybyscie to w kilka minut.
[*]Agnieszka spedza na stronach dziennie ponad 10 godzin. To jest jej praca. PRACA, za ktora nalezy sie jej wynagrodzenie, w koncu 2 lata po 10 godzin dziennie bez weekendow...
[*]Ja nie bede miec w tym zadnych udzialow. Ale chcialbym powiedziec tylko, ze oczekiwalismy razem z Agnieszka znacznie bardziej negatywnego odzewu, a tutaj prosze, mile zaskoczenie [img]icons/icon7.gif[/img][/list]
Dlatego ciesze sie, ze Agnieszka zaczela sie na powaznie zastanawiac nad tym, bo dla wizaz.pl bedzie to oznaczac po prostu nowy etap rozwoju, ktory nie bedzie juz tak mocno krepowany kosztami.

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-13, 15:12   #25
Ofelia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 425
GG do Ofelia
Re: Czy w przyszłości KW to powinien być sklepem intern.?

Tak, tak, tak! Ja też się podpisuję obiema rękami pod tym pomysłem. Fantastycznie byłoby mieć możliwość kupić na wizażu to, na co właśnie się zdecydowałam po lekturze KW, zamiast szpiegować po całym mieście ten właśnie kosmetyk.
No i, tak sobie myślę, że już teraz, masz Aga w garści baaardzo ważny atut - zaufanie Wizażanek [img]icons/icon10.gif[/img]
My chcemy sklep! [img]icons/icon7.gif[/img]
Ofelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-13, 15:24   #26
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Od autora pomyslu: Czy w przyszłości KW to powinien być sklepem intern.?

<font color = red>Droga Aguś, Drogi Zło [img]icons/icon7.gif[/img]</font>

Nie zabierałam głosu dotychczas w tej sprawie - głównie dlatego, że jeśli ktoś w ten sposób stawia pytanie, to ja od razu próbuję sobie wyobrazić, jakby to w praktyce miało wyglądać.

Sam pomysł istnienia sklepu internetowego na wizażu uważam za doskonały i potrzebny. Sama byłabym zachwycona i na pewno korzystałabym !!!

Pomysł dynamicznego powiązania sklepu z KW (jeśli tak mam rozumieć temat wątku) jest jeszcze bardziej atrakcyjny [img]icons/icon20.gif[/img]

Nie mogłam tylko sobie wyobrazić dosłownego przekształcenia KW sklep (co tytuł wątku trochę sugerował - i być może stąd wzięło się parę sceptycznych opinii); z tej prostej przyczyny, że nie wyobrażam sobie, jak (od techniczno-organizacyjnej strony) oferta takiego sklepu mogłaby być kształtowana pod wpływem zgłoszeń recenzentek.

Więc doszłam do wniosku, że to musiałyby być dwa odrębne moduły serwisu, być może powiązane ze sobą (na zasadzie : jestem w sklepie - zastanawiam się nad zakupem produktu - mam do dyspozycji opcję "zobacz oceny tego produktu w KW" i vice versa : jestem w KW - przeglądam recenzje - zdecydowałam się na produkt - mam do dyspozycję opcję "zobacz czy mamy to sklepie".

Tylko potwierdziłeś, że dobrze to sobie wyobrażam, więc pozostaje tylko przyklasnąć i trzymać kciuki za szybką realizację [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-13, 15:30   #27
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Od autora pomyslu: Czy w przyszłości KW to powinien być sklepem intern.?

Droga Magus [img]icons/icon29.gif[/img]

Wlasnie dokladnie o to mi chodzilo, ewentualny sklep (bo finalna decyzja ciagle nie zapadla i chyba jeszcze na nia troche poczekamy) i KW beda MUSIALY byc oddzielnymi modulami, powiazanymi jedynie przez linki pomiedzy nimi.

Czyli w KW bedzie dodatkowy link na ekranie przegladania produktu pt. np.: "Kup w naszym sklepie" - a w samym sklepie link: "Zobacz oceny kosmetyku w KW" [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
Zlo
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-13, 15:52   #28
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Od autora pomyslu: Czy w przyszłości KW to powinien być sklepem intern.?

ja jak zwykle chwilowo [img]icons/icon12.gif[/img] ale mozna by sie zastanowic nad opcją "zamów w sklepie" [img]icons/icon7.gif[/img] bo przeciez, o ile dobrze kojarze temat- nie bedzei w sklepie WSZYSTKICH kosmetyków , wiec moze warto nad taką opcją pomyslec ? [img]icons/icon7.gif[/img]

glupio wymysliłam , nie >? [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-13, 15:54   #29
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Od autora pomyslu: Czy w przyszłości KW to powinien być sklepem intern.?

Alez skad, wlasnie w ten sposob ma to wygladac od strony KW [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-13, 15:57   #30
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Od autora pomyslu: Czy w przyszłości KW to powinien być sklepem intern.?

yyyy..w morde! [img]icons/icon12.gif[/img] to budujące dla Blondyny [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] podziekowala [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.