Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-04, 09:34   #331
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Kolczyk na języku...

Cytat:
Napisane przez Laura_85
Hehehehe oki....nie ma sprawy powiem
mam nadzieje
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 15:51   #332
liberka
Raczkowanie
 
Avatar liberka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraśnik ;)
Wiadomości: 48
Dot.: Kolczyk na języku...

... ja miałam kiedyś kolczyka ale miałam go zaledwie przez 3dni...a dlaczego? bo był za krotki i mi sie odpinał a zeby bylo tego malo to przkluwalam go sobie sama ajjjj igłą .... samo przeklucie nie bolalo tylko pozniej yhm troche... ale nie doczekałam takiej "papki" tylko fakt faktem sepleniłam sie hehehe i miałam taką gulke w jezyku (po wyciągnięciu kolczyka) i troche trudno bylo sie calowac z chlopakiem (po przkluciu) bo bolało wyjelam kolczyk po 3 dniach i dałam sobie spokój do tej pory (było to ze 3lata temu) ale zamierzam sobie zrobic jeszcze raz ale jeszcze pomysle nad tym...
__________________
...Idę tam gdzie poprowadzi mnie życie...

liberka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 17:01   #333
Laura_85
Rozeznanie
 
Avatar Laura_85
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 692
Dot.: Kolczyk na języku...

Pani powiedziła że język ładnie sie goi, i że we wtorek mam przyjść jeszzce raz, to wymieni mi sztange na krótszą. A te czerwone gulki pod językiem to jest wynik ocierania kulki. juz to prawie znika hehehe chyba sie przyzwyczaiło . Cmok
__________________
Nie bój się zrobić wielkiego kroku... nie pokonasz przepaści dwoma małymi...

David Lloyd George



Patryk urodził się 11.11.2007 r.
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200711111762.png
Laura_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 10:13   #334
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Kolczyk na języku...

Cytat:
Napisane przez liberka
... ja miałam kiedyś kolczyka ale miałam go zaledwie przez 3dni...a dlaczego? bo był za krotki i mi sie odpinał a zeby bylo tego malo to przkluwalam go sobie sama ajjjj igłą .... samo przeklucie nie bolalo tylko pozniej yhm troche... ale nie doczekałam takiej "papki" tylko fakt faktem sepleniłam sie hehehe i miałam taką gulke w jezyku (po wyciągnięciu kolczyka) i troche trudno bylo sie calowac z chlopakiem (po przkluciu) bo bolało wyjelam kolczyk po 3 dniach i dałam sobie spokój do tej pory (było to ze 3lata temu) ale zamierzam sobie zrobic jeszcze raz ale jeszcze pomysle nad tym...
ja bym się bała sama sobie przebić język, zwłaszcza że łatwo o jakieś komplikacje, gdyż można natrafić na jakiś nerw, można nawet przestać przez to mówić (przynajmniej tak słyszałam ), a ty całowałas się od razu po przebiciu języka?!przecież tego nie powinno się robić aż do całkowitego zagojenia się przekłucia , a co do tego że odpinał ci się kolczyk, to może miałaś za krótką sztangę ? a teraz też będziesz sobie sama przebijała czy wybierasz sie może do jakiegoś profesjonalnego studia? życze powodzenia w dalszym eksperymentowaniu i żeby się dobrze goiło jak już się na to zdecydujesz
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 10:31   #335
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Kolczyk na języku...

Cytat:
Napisane przez Laura_85
Pani powiedziła że język ładnie sie goi, i że we wtorek mam przyjść jeszzce raz, to wymieni mi sztange na krótszą. A te czerwone gulki pod językiem to jest wynik ocierania kulki. juz to prawie znika hehehe chyba sie przyzwyczaiło . Cmok
to dobrze że wszystko jest dobrze ja na początku miałam taką gulke na górze na języku pod kulką no i płukałam szałwią i też znikło
oby tak dalej
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 23:53   #336
sugar-krk
Raczkowanie
 
Avatar sugar-krk
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 141
Kolczyk w języku - dwa pytania.

Heej
Zamierzam przekluc sobie jezyk w przyszlym tygodniu (jeszcze brakuje mi troche kasy, a mama stanowczo nie chce sie dorzucic), wiec pomyslalam ze zdaze sie jeszcze dowiedziec paru rzeczy :P

Moje pierwsze pytanie, wydaje się może troche głupie, ale te najważniejsze rzeczy już czytałam tutaj na wizażu i na stronach o piercingu.. A więc... Po jakim czasie od przekłucia można się zacząć całować?
Rozstaje się na całe dwa miesiące z chłopakiem i, cóż chce się nim niecieszyć, więc jak dopiero za miesiąc bede mogła go pocałować to chyba przekłuje kolczyk po jego wyjeździe... Ale jeżeli np. tydzień po przekłuciu, to zrobie to już teraz


A moje drugie pytanie.. Nie wiecie przypadkiem czy rankę po przekłuciu można pryskać sprayem "X-Pression" (jakiś taki piercing aftercare).
Jak przekłuwałam pępek, to polecono mi ten spray, koleś mówił też coś o tym, że można go używać na język, ale ja wtedy nie myślałam jeszcze o tongue piercingu więc go nie słuchałam :P Na opakowaniu jest napisane, że należy go stosować ileś tam razy i "po każdym posiłku" więc chyba nadaje się również do leczenia ranek po przekłuwaniu języka... Może któraś z was próbowała..?


Ale się rozpisałam :P
sugar-krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 00:49   #337
ptiszonek
Raczkowanie
 
Avatar ptiszonek
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 128
GG do ptiszonek
Dot.: Kolczyk w języku - dwa pytania.

Cytat:
Napisane przez sugar-krk
Heej
Zamierzam przekluc sobie jezyk w przyszlym tygodniu (jeszcze brakuje mi troche kasy, a mama stanowczo nie chce sie dorzucic), wiec pomyslalam ze zdaze sie jeszcze dowiedziec paru rzeczy :P

Moje pierwsze pytanie, wydaje się może troche głupie, ale te najważniejsze rzeczy już czytałam tutaj na wizażu i na stronach o piercingu.. A więc... Po jakim czasie od przekłucia można się zacząć całować?
Rozstaje się na całe dwa miesiące z chłopakiem i, cóż chce się nim niecieszyć, więc jak dopiero za miesiąc bede mogła go pocałować to chyba przekłuje kolczyk po jego wyjeździe... Ale jeżeli np. tydzień po przekłuciu, to zrobie to już teraz


A moje drugie pytanie.. Nie wiecie przypadkiem czy rankę po przekłuciu można pryskać sprayem "X-Pression" (jakiś taki piercing aftercare).
Jak przekłuwałam pępek, to polecono mi ten spray, koleś mówił też coś o tym, że można go używać na język, ale ja wtedy nie myślałam jeszcze o tongue piercingu więc go nie słuchałam :P Na opakowaniu jest napisane, że należy go stosować ileś tam razy i "po każdym posiłku" więc chyba nadaje się również do leczenia ranek po przekłuwaniu języka... Może któraś z was próbowała..?


Ale się rozpisałam :P

Dawno, dawno temu jeszcze w ogólniaku miałam przekłuty język, więc na kilka pytań mogę Ci odpowiedzieć
Możesz się całować nawet po zabigu, ale nie będziesz mogła, bo język spuchnie i będzie bolał po prostu. Jeść Ci się odechce a całowania to na pewno przez pierwsze dni.
Tego preparatu nie znam, mnie w studio chłopak zapisał kilka płynów dezynfekującyc do kupienia potem w aptece, ze wskazaniem na jeden b. dobry, ten kupiłam i wszystko było ok.
Powodzenia!
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=262535
ptiszonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 04:45   #338
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Kolczyk w języku - dwa pytania.

Ja przeklulam jezyk jakies 5-6 lat temu, wiec dobrze nie pamietam, ale na poczatku(przynajmniej ja tak mialam)bedziesz obolala i spuchnieta, ze nawet nie bedziesz miala ochoty na caluski
Ja bylam spuchnieta ok 2 tyg. nic nie moglam przelknac na pocz. tylko plyny, schudlam nawet 5kg
Mialam taki plyn do plukania ust, jakis antyseptyczny, Chlorhexidine czy Héxétidine, nie pamietam nazwy. Nie znam tego plynu w sprayu, ktory wymienilas, gdyz nie mieszkam w PL, tak, ze sorki, ale nie pomoge Ci za bardzo.
Jesli sie zdecydujesz na piercing, to koniecznie musisz znalezc kogos sprawdzonego i CZYSTEGO!!!!. Na poczatku bedziesz miala kolczyk lekarski, bardzo dlugi(ja nie moglam domknac ust ), bo jak wiadomo, jezyk Ci spuchnie. Po jakims czasie, u mnie po 2 tyg, wracasz do studio i facet Ci wymienia kolczyk na "zwykly", troche boli.
Wiesz, samo przeklucie tak bardzo nie boli, tylko, jak on wkladal ten kolczyk to nie bylo zbyt mile...ale to jeszcze nic, gorzej bylo, jak srodek znieczulajacy przestal dzialac W kazdym razie, ciesze sie, ze mam moj piercing i gdybym miala powtorzyc, zrobilabym to 2 raz
Pozdro!
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 05:57   #339
pEtArdA
Raczkowanie
 
Avatar pEtArdA
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: Kolczyk w języku - dwa pytania.

moja siostra przekluwala 2 lata temu z relacji wiem ze praktycznie wcale nie bolalo przekluwanie a opuchlizna jej zeszla po 2-3 dniach. nie pryskala ani nie plukala zadnym plynem tylko ssała zamrozone kostki lodu zrobione z szałwii i rumianku szybko tez jej sie zagoil chyba 1,5 tyg jakos mysle ze to bardziej sprawa indywidualna niektorym sie goi w tydzien a innym w miesiac
__________________
cieszę się życiem...
pEtArdA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 06:15   #340
mogiła13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku - dwa pytania.

ja chyba około tygodnia nie dałam rady sie całować, bo po pierwsze to bolało a po drugie to niewygodnie jakoś ze spuchniętym jęzorkiem, ale myśle że to u każdego jest inaczej w zależności od tego jak długo utrzymuje sie opuchlizna, ale maxymalnie to 2 tygodnie. co do tego spreyu to nie słyszałam o nim, ale ja płukałam dentoseptem (jedni mówią że można, drudzy że nie wolno, ale mi pomógł ) i masowo ssałam kostki lodu
mogiła13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 09:56   #341
sugar-krk
Raczkowanie
 
Avatar sugar-krk
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 141
Dot.: Kolczyk w języku - dwa pytania.

Dzieki za odpowiedzi
A ta wymiana kolczyka na krotszy jest "w cenie" czy jakos sie doplaca??
sugar-krk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 10:03   #342
eve83
Przyczajenie
 
Avatar eve83
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczyk w języku - dwa pytania.

ja zrobiłam sobie kolczyk jakieś 6 lat temu i wtedy wymiana kolczyka była w cenie zabiegu, wiec myśle ze i teraz tak jest
__________________
"Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie."



Jean Paul Sartre
eve83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 15:56   #343
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Kolczyk w języku - dwa pytania.

Cytat:
Napisane przez sugar-krk
Heej
Zamierzam przekluc sobie jezyk w przyszlym tygodniu (jeszcze brakuje mi troche kasy, a mama stanowczo nie chce sie dorzucic), wiec pomyslalam ze zdaze sie jeszcze dowiedziec paru rzeczy :P

Moje pierwsze pytanie, wydaje się może troche głupie, ale te najważniejsze rzeczy już czytałam tutaj na wizażu i na stronach o piercingu.. A więc... Po jakim czasie od przekłucia można się zacząć całować?
Rozstaje się na całe dwa miesiące z chłopakiem i, cóż chce się nim niecieszyć, więc jak dopiero za miesiąc bede mogła go pocałować to chyba przekłuje kolczyk po jego wyjeździe... Ale jeżeli np. tydzień po przekłuciu, to zrobie to już teraz


A moje drugie pytanie.. Nie wiecie przypadkiem czy rankę po przekłuciu można pryskać sprayem "X-Pression" (jakiś taki piercing aftercare).
Jak przekłuwałam pępek, to polecono mi ten spray, koleś mówił też coś o tym, że można go używać na język, ale ja wtedy nie myślałam jeszcze o tongue piercingu więc go nie słuchałam :P Na opakowaniu jest napisane, że należy go stosować ileś tam razy i "po każdym posiłku" więc chyba nadaje się również do leczenia ranek po przekłuwaniu języka... Może któraś z was próbowała..?


Ale się rozpisałam :P
przekłuwałam język ponad rok temu, więc mogę powiedzieć ci co nieco na ten temat z tego co ja wiem nie powinnaś całować się z chłopakiem do czasu zagojenia się przekłucia, bo jednak może przenieść on jakieś bakterie co nie jest polecane (tak samo jak np. z nabiałem ), ja nie używałam żadnego płynu do płukania jamy ustnej, płukałam ją szałwią kilka razy dziennie i dokładnie po każdym posiłku, ssałam także kostki lodu z szałwi (tak jak już było wyżej wspomniane ) aby opuchlizna zeszła. nie wiem czy zaglądałas do tego wątku ale jest tam dużo napisane o przekłuwaniu języka i spraw z tym związanych, oto link: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=22527
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 19:57   #344
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Kolczyk w języku - dwa pytania.

Cytat:
Napisane przez sugar-krk
Dzieki za odpowiedzi
A ta wymiana kolczyka na krotszy jest "w cenie" czy jakos sie doplaca??
Ja doplacalam
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 20:50   #345
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Kolczyk w języku - dwa pytania.

Cytat:
Napisane przez sugar-krk
Dzieki za odpowiedzi
A ta wymiana kolczyka na krotszy jest "w cenie" czy jakos sie doplaca??
Cytat:
Napisane przez Reign_of_light
Ja doplacalam
a ja nie dopłacałam a byłam skracać kolczyk chyb a ze dwa razy
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-14, 23:45   #346
sugar-krk
Raczkowanie
 
Avatar sugar-krk
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 141
Piercing - Kraków - ul. Szewska.

Czy ktoras z was przekluwala sobie jezyk na ulicy Szewskiej (kolo sklepu Dr. Martens) w Krakowie??
Jezeli tak, to czy wszystko bylo ok?
Ja przebijalam tam pepek i wszystko bylo jak najlepiej, ale jezyk wydaje mi sie bardziej ryzykowny wiec chce pojsc do jak najlepszego i poleconego salonu...
sugar-krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 14:33   #347
sugar-krk
Raczkowanie
 
Avatar sugar-krk
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 141
Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

Przepraszam, ze na taka glupote zakladam nowy watek ale mi zalezy na waszych odpowiedziach


Czy z kolczykiem w jezyku mozna jesc lody? :P
I pic np. shake'i przez rurke, albo inne koktajle itp zawierajace mleko/kefir, z tym ze przez rurke... Wydaje mi sie ze to nie ma wtedy takiego bezposredniego kontaktu z rana... Bede wdzieczna za odpowiedzi :P
sugar-krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 17:02   #348
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

z kolczykiem w jezyku wrecz wskazane jest jesc lody... nio i wlasciwie wszystko co nie sprawia ci bolu.
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 17:35   #349
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

Można jeść lody owocowe - wodne.
Nie wolno jeść lodów na mleku jak i również zadnych produktów mlecznych!
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-15, 19:02   #350
sugar-krk
Raczkowanie
 
Avatar sugar-krk
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 141
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

Heh ja przed przeczytaniem waszych odpowiedzi zdazylam sobie zjesc loda, oczywiscie mlecznego... Takiego na patyku, na wierzchu z czekolada i myslalam ze bez problemu to zjem, a ciagle przygryzalam kulke, bolala cala czynnosc niesamowicie, wiec chyba przez najblizsze dni sobie nie pojem

Ogolnie mam nadzieje, ze cos sie szybko zmieni bo jakos srednio jestem zadowolona. Kolczyk wydaje mi sie za daleko, okolo 2cm w glab od konca (ale napewno nie 1,5 tak jak wiekszosc ludzi ma tylko 2cm). Nie moge robic zupelnie nic, boli mnie nawet przy przelykaniu ;(
sugar-krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 19:12   #351
daiva7
Raczkowanie
 
Avatar daiva7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 66
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

Idź i zrób awanturę w salonie
daiva7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 19:16   #352
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

Nikt w zakładzie piercingu Cie nie poinformował czego nie możesz jeść ?
Płucz szałwią i rumiankiem - powinno pomóc .
Z czego masz kolczyk?
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 20:12   #353
sugar-krk
Raczkowanie
 
Avatar sugar-krk
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 141
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

Coz, pani sie zapytala czy wiem, ja powiedzialam ze tak, zdaje sobei sprawe z tego ze nie wolno raczej nic co jest z mleka jesc, ale coz glupota ;D Ale to byl pierwszy i ostatni raz. Ale zastanawiam sie czy nie mozna przez rurke? Np. takiego shake'a z Mc Donalda...? Kolczyk mam ze stali chirurgicznej, mialam do wyboru z tytanu, ale ze sie za bardzo nie znam, to wzielam pierwszy lepszy.
Uzywam sprayu X-Pression i kupie sobie jeszcze ten Dentosept. Kostki lodu mi sie juz prawie zamrozily, mam nadzieje ze juz jutro bedzie lepiej, bo narazie to tragedia... I jestem taka glodna ze az trudno to opisac :P
sugar-krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 20:31   #354
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

No tak ale tego szejka sobie prosto do gardła nie lejesz... coś tam na język sie dostaje .
Polecała bym Ci raczej kolczyk z teflonu lub tytanu - są lzejsze i szybciej sie goją.
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 20:35   #355
sugar-krk
Raczkowanie
 
Avatar sugar-krk
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 141
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

Teraz juz niestety czasu nie cofne, ale mam nadzieje ze jutro rano possam sobie kostki lodu i bedzie troszke lepiej. Podobno pierwsza doba najgorsza...

A tak poza tym to dodaje fotke mojego nowego nabytku Ta plamka, to nie rana tylko takie fioletowe do dezynfekcji :P

Strasznie daleko ten kolczyk... W zasadzie sama poprosilam zeby byl dosc daleko (bo mialam jakas obawe ze zrobi mi go bardzo blisko, bo tak ma pare moich kolezanek) a tutaj az za daleko wyszlo...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1147707907_f.jpg (28,5 KB, 219 załadowań)
sugar-krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 20:35   #356
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

No tak ale tego szejka sobie prosto do gardła nie lejesz... coś tam na język sie dostaje .
Polecała bym Ci raczej kolczyk z teflonu lub tytanu - są lzejsze i szybciej sie goją.
Rozumiem że zakazany owoc kusi najbardziej ale ja bym sie wstyrzymała.
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 21:59   #357
sugar-krk
Raczkowanie
 
Avatar sugar-krk
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 141
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

Mam kolejne pytanie:P
czy jak juz ma sie wszystko zagojone itd, to jedzenie wchodzi za kolczyk?:P
Hmmm chodzi mi o cos takiego jak jest z aparatem ortodontycznym Czy to tez tak 'utrudnia zycie'.

Ja juz jem wiekszosc rzeczy, poza tymi mlecznymi i juz tak bardzo nie boli...
sugar-krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 22:22   #358
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

a czemu nie można jeść produktów mlecznych? co się wtedy dzieje?
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 22:51   #359
sugar-krk
Raczkowanie
 
Avatar sugar-krk
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 141
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

Podobno zawieraja jakies kultury bakterii, ktore nie powinny sie dostawac do tej ranki po przekluciu...


Czy to ze mam prawie caly bialy jezyk od kad go przebilam jest normalne? Kiedy to minie?
sugar-krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 19:07   #360
sugar-krk
Raczkowanie
 
Avatar sugar-krk
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 141
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

Uppppp
sugar-krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.