Województwo Pomorskie - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-30, 14:29   #1651
Monikita
Raczkowanie
 
Avatar Monikita
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 464
GG do Monikita
Dot.: Województwo Pomorskie

To ja bede nstp wizazanka z pomorza
Monikita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 18:16   #1652
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witajcie kobitki
heh Łucja dziekuje za kwiatuszka jakos zyje ale wygladam jak bym sie zderzyła z ciezarówka cały siny nos limo pod okiem i gula na glowie
Najwazniejsze ze TZecik juz sie nie gniewa na mnie


Ja jak wam mija weekend ??? ja wlasnie wstałam z łózka bo sobie lerzałam i wypoczywałam i ide sobie zrobic cos do jedzonka
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 10:29   #1653
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej dziewczyny...

No i po weekendzie Jakos mi smutno, nie lubie zaczynac nowego tygodnia, poprostu nie lubie poniedzialkow
W sumie nic takiego specjalnego wczoraj nie robilam, jednak to zawsze jest dzien spedzony z TZem.

Dzis dziwnie sie czuje, to cieplo mnie rozwala
Kurde, znowu rano i ja znowu marudze

Ehhh Aga - uparta z Ciebie baba
Twoj TZ powinien przelozyc Cie przez kolano i Dobrze, ze nic powaznego sie nie stalo.Uwazaj na siebie, odpoczywaj! Zdrowie jest najwazniejsze!

Teraz uciekam.
Napisze pozniej.

Buziaki
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 19:17   #1654
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam kobitki


Gdzie wy sie podziewacie???

Oj wiem Asiu ze bylam uparta strasznie mi sie za to dostało mam nauczke i teraz zmieniłam postepowanie.

Cały dzien lezałam w łóżku ale gołabeczki zrobiłam bo dzis TŻecik przyjechał domnie na obiadek
Ale sie przyjemnie zrobiło na dworzu deszczyk pada poprostu az sie na spacerk chce wyjsc Wiec skorzystałam i przeszłam sie do sklepu zmokłam i cieszyłam sie jak dziecko

pozdrowionka
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 20:57   #1655
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam
a ja dzis wrocilam z wekendowego pobytu w stegnie ale fajowo bylo tylko w sobote padalo, ale wczoraj i dzis pogoda sie zrehabilitowala i sie ladnie oplalilismy mowie wam jedzcie sobie gdzie na weekend a woda super..rybka zjedzona, lody tez
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 15:43   #1656
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam kobitki ale nasz watek opustoszał

Agata gratuluje i ciesze sie ze wyjazd sie udał
eeh tez bym sie tak gdzies na weekend wybrała ale moze w nastepny zobacze jak to bedzie


oki zmykam kupiłam sobie cały zestawik lamigłowek sudoku biore zimny napój i ide do ogrodka korzystac z pogody tez goraco polecam


pozdrowionka
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 17:38   #1657
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej hej

Ja wczoraj byłam na Uniwerku zaneść papiery, a potem w kinie z bratem () na Piratach z Karaibów 2. Polecam, świetny filmik. Dzisiaj nudny dzień w pracy, pierwszy raz po 2 tygodniowej przerwie (którą sama sobie zrobiłam). No ale kiedyś trzeba zacząć pracować I zarabiać

Aguś dla Ciebie : http://www.toys4boys.pl/item28__Papi...wy_Sudoku.html
aisne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 21:40   #1658
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

heh wpadłam na chwile by tylko dobranoc napisac

Marysia dziekuje ci bardzo ale pomysł z tymi sudoku ale bym miała do rozwiazywania to mialas udany dzien wczoraj ahh jak aj juz dawno w kinie nei byłam



Miłej mocy pomorzanki niech wam sie misie i aniołki snia
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 22:05   #1659
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Ojeja ja tu tak sobie pisze niby nic az tu patrze i 3000 post wiec postanowiłam go wpisac własnie tu w mojim ulubionym watku


Jeszcze raz pomorzanki słodkich snów
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-02, 11:08   #1660
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam dziewczynki

aga gratulacje 3000 postu..kiedys ty to wszystko napisala...szaaalona :P

a ja mialam wczoraj zaczac praktyki w urzedzie miasta..poszlam na 7 (ledwo co wstalam ) czekam i czekam pod drzwiami..baby nie ma, mysle sobie moze na 8 prezychodzi bo sie z nia nie zgadalam co do godziny...poszlam przed urzad, posiedzialam na lawce wracam przed 8 czekam i czekam, dobijam sie do drzwi a tej baby nie ma....poczekalam do 8:20 i poszlam...pierdziele..wku rzyla mnie okropnie..ja nie rozumiem, co to za kadrowa ktorej w pracy nie ma, juz jak chcialam zlozyc podanie o praktyke to chyba 3 razy zachodzilam tam do niej bo jej nie bylo..nie kumam tego...a mowila to prosze sie zjawic 1 sierpnia...no i kurde co? dzis to olalam i nie poszlam, musialam sie wyspac, bo od miesiaca nie moglam tego zrobic...moze jutro pojde, a jak jej nie bedzie to olewam sprawe w sumie do do niczego mi to niepotrzebne
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-02, 18:24   #1661
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam kobity
Agata i masz racje jak oni to olewaja to czemu ty masz sie denerwowac


oki ja zmykam prosze trzymacjie zamnie kciuki jak wszystko sie uda to napisze dzis wieczorem co i jak oby było co swietowac


pozdrówki


EDIT:
hurrrraaaaa!!!!!!
udało sie mam prace. od jutra zaczynam praca lekka i przyjemna bo w wyporzyczalni kaset wideo

tak ze z tej okazji dla wszystkich was po piwku
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]

Edytowane przez aga21087
Czas edycji: 2006-08-02 o 20:29
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 21:08   #1662
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Województwo Pomorskie

Heloł wróciłam na chwilę i oczywiście zagladam na ulubiony wątek
witam nowa pomorzanke Monikitę
Aguś GRATULACJE opowiadaj :ile godzin dziennie bedziesz w tej wypozyczalni? Miałas rozmowe kwalifikacyjną? kiedyś próbowałam w Multikinie pracowac,ale zaczeli wypytywac mnie o aktorów,rózne filmy,reżyserów,muzyke filmową( ) i odpadłam. Twój pracodawca tez mial takie wymagania?Tak czytam ,ze sobie guza nabiłas Oj kochana na dupsko Ci powinien Tż dać Pogoda teraz lepsza,więc oby takie incydenty juz Ci się nie przytrafily. I niechaj praca faktycznie bedzie przyjemną
Agata całe wakacje bedziesz miała praktyki? Bo co czytam to Ty na praktykach I podzielam zdanie:nie ma jak wypad nawet w weekend poza miasto
Aisne To już niedługo bedziesz Tża ściskać Widze ,ze tylko ja się w wakacje obijam gdzie pracujesz? Jeśli mozna oczywiscie spytać bo nie pamiętam
Łucja w sobotę planuję imprezę działkowa, tak więc już przesyłam wizażowo-imprezowe fluidki
Do naklikanie Pomorzanki
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 08:07   #1663
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Siema kobitki

szkubana witam opowiadaj gdzie to sie podzirewalas
Z ta praca heh ale sie denersuje o 10 zaczynam narazie bede do konca tygodnia pracowac po 6 godzin bo dziewczyna ma mnie pouczyc a wtedy po 10 lub 11 bo to bedzie tak zmianowo z 2 dziewczyna Rozmowa była szef taki bardzo sympatyczny młody pomogł atuty ze znam sie na obsludze komputera ksera i biondownicy bo tam tez maja takie usługi tak ze mam nadzieje ze bedzie oki Mowil ze praca raczej łatwa tylko filmy mam ogladac

oki zmykam sie szykowac do pracy napisze jak wróce jak było
wieczorem mam wypad do przyjaciołki ktora ma urodzinki swoje 21 wiosenki MONIA wszystkjiego naj


miłego dzionka
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 08:13   #1664
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej Dziewczyny!

Pierwsza wiadomosć: dostałam się na Anglistykę!!! Wprawdzie dopiero w drugiej turze Ale ważne że się dostałam, nie wierzyłam w to. Papiery na rusycystykę już zaniosłam ale mogę je odebrać i przenieść Ale się cieszę

Aguś Gratulacje z powodu pracy!! Będziesz nam teraz zdawać relację o nowościach filmowych

Szkubana Pracuję w Pracowni Badań Społecznych w Sopocie jak ankieterka Na szczęście ja żadnej rozmowy kwalifikacyjnej nie miałam jeszcze tego by brakowało Tak w ogóle nie wiedziałam ze by pracować w kinie trzeba się znać na filmach Nie wiem po co, ja tam się pracowników kina o filmy nie pytam
aisne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 11:38   #1665
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hejka

na poczatek aga i aisne gratuluje pracy i anglistyki

a ja wypoczywam..w koncu mam wakacje w poniedzialek pojde jeszcze raz do tego urzedu sprawdzic czy jest babka i jak jej nie bedzie to juz przykro mi bardzo niech zaluja ze traca darmowego pracownika...ja nie rozumiem ich, sama sie zglaszam pracowac za darmoche troche ich odciazyc a oni takie problemy robia..juz w zeszlym roku chcialam isc na praktyke do urzedu miasta ale od razu baba mnie z kwitkiem odprawila....no glupki jakies, łache robia ...

milego dnia zycze cmokas
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 16:44   #1666
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

uuuff juz wróciłam ale zmokłam

Rozpadało sie jak niewiem i jaka burza

Marysiu GRATULACJE ciesze sie razem z toba
Agata masz racje co to za ludzie błagac ich i prosic bys mogła za darmo pracowac to juz paranoja co sie tam w tych urzedach sie dzieje


Ja juz wróciłam niebyło tak ciezko fakt ze sporo tam filmów czesc to tytuły pierwszy raz słysze a co dopiero wiedziec o czym sa teraz siedze w domu i zaraz szykuje sie do ogladania dvd wyporzyczyłam sobie 4 filmy praca domowa na dzis oczywiscie siedzialam tam i czytałam sobie opisy ale 3/4 to juz zapomniałm o czym były Swoja droga niewiedziałm ze tak duzo ludzi jeszcze wyporzycza filmy teraz kiedy wszystko mozna sobie z internetu csiagnac Ale to dobrze bo dzieki takim ludzia mam prace

Miałam isc do przyjaciółki ale ona cos sie dzis zle czuje jeszcze rodzinka jej sie zwaliła na jej urodzinki to sie jutro umowiłysmy jeszce musze isc mamie cos kupic bo ma dzis imieninki (moze jakies winko to i ja skorzystam )

tak ze ruszam do sklepu a potem ogladac filmy

Milego popołudnia i wieczoru
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 18:44   #1667
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

eeejjjj co to za zwyczaje? od wczorajszego popoludnia zadnego nowego posta? co to ma znaczyc? oj chyba zaraz sie pogniewamy!!

agnieszka pewnie oglada filmy jak jej nakazali...lucja szykuje sie na impreze...a co u reszty? ja tez dzis ide podensic..znowu pewnie jutro polamana wstane i bede wyklinac ze jestem za stara na tance hihi ale co tam, nie mozna dewociec w domu co nie? trzeba meza szukac hahaha

zycze wam udanego wieczorku i w ogole weekendu cmokas wielki
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 08:17   #1668
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam w deszczowy weekend

Masz racje AGATA cos pomorzanki zaniedbuja watek
Ja wwczoraj byłam rano na ploteczkach u przyjaciólki na jej zaległe urodzinki a potem szłam do pracy na 15 do 21 uczyłam sie dalej szef przyszedł zobaczyc jak sobie radze i w sumie juz dobrze gdyby nie do tez slabo znam filmy sciagelam sobie opisy co nowszych filmów i czytałam wczoraj do wieczora

Dzis tez ide na 15 do 21 jutro tez nawet czasu dla TŻecika niemam ale musze sie uczyc bo od wtorku mam byc sama


heh ciekawe jak tam Łucja i Agata po tancach ??

heh Agata powiadasz ze szukasz na dyskotekach meza ja nigdy nie lubiłam takich znajomosci a jednak mojego TZecika tam poznałam

Udanego weekendu do zklikania
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 12:41   #1669
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witanm


ihihih agus z ta dyskoteka i mezem to sie smialam, i ironizowalam, bo tez hm jakby to powiedziec "nie uznaje" takich znajomosci..ale widac na twoim przykladzie, ze czasem na dobre to wyjdzie, ale poki co mnie to nie spotkalo, wiec twardo upieram sie, ze szukanie faceta na dyskotece mija sie z celem...ale co przyniesie przyszlosc...lubi platac figle wiec sie nie zarzekam
a na imprezce bylo tak sobie, wkurzal mnie dj bo non stop te same kawalki puszczal...jak ok godziny 1:30 usiadlam to momentalnie odechcialo mi sie wszystkiego, spac mi sie zachcialo i w ogole bleeee....poszlam jeszcze pozniej troche potanczyc, zeby nie robic przykrosci i nie psuc zabawy psiapsiolce, bo zamulam tak okropnie...ale jak uslyszalam po raz setny ta sama piosenke i te glupie przerobki do ktorych nie wiadomo jak tanczyc jak jest sie trzezwym to odechcialo mi sie wszystkiego ale na dobre mi to wyszlo, bo nie jestem dzis obolala od skakania hihihi

pogode mam dzis bleee...mama robi pyszny obiadzik, juz czuje zapaszek..ide robic mizerie milego dnia dziewuszki
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-06, 09:52   #1670
Ona_17
Zadomowienie
 
Avatar Ona_17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 450
Talking Dot.: Województwo Pomorskie

Hello

Dawno mnie tu nie bylo Ale juz wszysciutko nadrobilam...

Wczorajszego dnia niestety nie spedzialam na tancach, a to ze wzgledu na to ze dzis lekko po 5 mialam pociag do Torunia (skad wlasnie do was pisze ) takze najblizsze 3 dni spedze w gronie rodzinnym hehe
Ale pogode to mamy okropna Takze jak wroce to z pierniczkami dla kazdej Pomorzanki

Agus gratuluje nowej pracy
Szkubana pewno odsypia wczorajsza imprezke
Marysiu Tobie rowniez gratuluje
i rowniez wielki buziak dla poszukujacej meza Agatki

pozdrawiam
Postaram sie czesciej wpadac ale gdyby mi sie to nie udalo (dosc ciezki miesiac )to prosze o mnie nie zapominiec! Bo i
__________________
Pozdrawiam

Corpus Delicta
Ona_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 10:35   #1671
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witajcie kobitki


Ledwo zwlokłam sie dzis z łóżka padam wczoraj tak sie wykonczyłam w pracy kto by przypuszczał ze tyle ludzi filmy wyporzycza wczoraj to normalnie oblerzenie było a dzis tez na 15 do 21 i pewnie tez duzo ludzi a od jutra co gorsze siedze sama OJ oby wszystko sie udało


heh Agata ja tez nigdy nie uznawalam znajomosci z dyskoteki a jednak mój TZecika to poprostu zrzadzenie losu Ciesze sie ze ci sie udały nocne tance

Łucja to czekam na pierniczki niemartw sie nie zapomnimy o tobie ja tez ostatnio niemam duzo czasu by cos napisac ale wpadam chociaz na troszke by lukonac co tu sie dzieje


udanej niedzieli zycze choc widze ze pogoda taka
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 14:41   #1672
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez aga21087


heh Agata ja tez nigdy nie uznawalam znajomosci z dyskoteki a jednak mój TZecika to poprostu zrzadzenie losu Ciesze sie ze ci sie udały nocne tance
hehe aga chyba naprawde jestes zmeczona, bo pisalam ze imprezka byla srednia i na pewno tance sie nie udaly a pewnioe taki ruch byl wczoraj bo w koncu sobota byla

a ja dzis mam taki lazy day..jak zwykle w niedziele za oknem deszcz nic sie nie chce..oczywiscie w tv nic nie ma ciekawego..standard..
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 12:48   #1673
maracuja
Raczkowanie
 
Avatar maracuja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 76
Wyślij wiadomość przez ICQ do maracuja GG do maracuja
Talking Dot.: Województwo Pomorskie

Witam Pomorzanki
Chciałam sie tylko przywitac i pochwalic ze juz wrocilam z jUKej, kooocham samoloty, nic jescze nie zdazylam przeczytac i nie bardzo wiem co tu sei dziej na watku ale jak tylko dojde do siebie to przeczytam wszystko ( spałam dzis 2,5 h a moja norma to 10h )
pozdrawiam i zalaczam mnie w nowej fryzurze i w moich ukochanych goglach na lawce w greenwich parku ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo0050.jpg (69,7 KB, 13 załadowań)
__________________
" Przez higienę mózgu wystrzegam sie przede wszystkim kontaktu z durniami. "

Stanisław Cat-Mackiewicz


maracuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 13:21   #1674
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam popołódniowa pora

maracujo i jak było opowiadaj fajna foteczka
Ja własnie szykuje sie do wyjscia do pracy miałam dzis juz sama siedziec ale szef powiedziała ze dzis nowy koputer zainstaluje wiec od srody bede juz samiutka jak palec tylko ja kasety wideo i płyty ale dam rade


co tam słychac po weekendzie ja dawno nei miaąłm tak meczacego weekendu niewypoczełam nic a przedemna ciezki tydzien

oki zmykam milego popołudnia i wieczoru
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 19:25   #1675
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

noo dziewuszki co sie nie odzywacie?
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 19:38   #1676
catarina1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. pomorskie
Wiadomości: 50
Dot.: Województwo Pomorskie

hej pomorzanki! jestem z Rumii ale od zawsze czuję się gdynianką, mieszkałam tam kiedyś. Pozdrowionka))))))))))) )))))))))))))))))
catarina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 20:12   #1677
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej dziewczyny
przyszlam was wszystkie pozdrowić i ucsałować bo dawno mnie tu nie było a czesto o was mysle;P

heh
rzadko jestem na wizazu bo sie zniechecilam..zreszta na pewno wiecie przez co
nie bede sie rozpisywala
a tak mi go troche brakuje

u mnie ok
mam wakacje
jestem studentka
nie wiem czy pisalam chyba nie
wiec napisze

Akademia Marynarki Wojennej
Pedagogika :dewiacje i patologie spoleczne
wita mnie od pazdziernika
jestem zajarana ciesze sie bardzo

Od piatku ide do roboty tym razem czeka mnie Gdynia bulwar jezdzenie na trajku i rozdawanie bezplatnych probek nestle fitness
ostatnio bylam w lebie i juracie
fajna promocja fajnie placa czyli sie ogolnie ciesze
a od wrzesnia bede chopdzila po gimnazjach i liceach i rozdawala probki kosmetykow

teraz zaczelam planowac z tż wyjazd na sylwestra w gory
on sie smieje ze to za pol roku a ja juz przezywam ale co tam
trzeba zaczac bo potem z apozno bedzie wszystko zajete
oki dziewczyny nie zameczam

sciskam kazda z osobna i caluję ;* paaaaa

Agus w ktorej wypozyczalni bedziesz pracowala
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 21:58   #1678
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez 1141655
heh
rzadko jestem na wizazu bo sie zniechecilam..zreszta na pewno wiecie przez co
nie bede sie rozpisywala
a tak mi go troche brakuje
..hmm oczywiscie ja jak zwykle nie wiem o co chodzi..

gratukuje pani studentko a na AMW sa takie kierunki? szok..ja myslalam ze tam tylko wszystko zwiazane z marynarka...
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 23:07   #1679
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam dziewuszki

O RANY padam na pyszczek ledwo zyje dzis(znaczy to juz wczoraj ) pierwszy dzien byłam sama w pracy na popołudniu ledwo dalam sobie rade narobiłam manko za 7 złoty nawet wiem co i jak zle zrobilam czyli ogólem poradziłam sobie dobrze dzis na rano nareszcie sobie odpoczne troszke bo rano to luzy i nareszcie bede miec czas dla TZecika

1141655 oj faktycznie troszke nas zaniedbałas ale gratuluje studiow a z tym sylwkiem macie racje

Agata hehe ja tez nie w temacie czemu 1141655 sie zniechęciła

catarina1 bój sie Boga Rumi pisze sie przez jedno "i" a tak pozatym witam i zapraszam na nasz wateczek


słodkich snów
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 22:12   #1680
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

ładne rzyczy nikt sie nie dozywa No no no gdzie wy sie dziewczyny podziewacie ja dzis styrana po całym dniu najpierw do 16 w pracy a potem na Jarmark Dominikanski jechałam z TZecikiem(nareszcie troche pobylismy z soba bo ostatnio oboje zapracowani)a tam mnustwo ludu pełno stojisk kupiłam sobie komplecik bielizny , biale spodnie koraliki i zapachowe drewienko ogólem zakupy udane a od Tżecika dostałam takiego ogromniastego lizaka serduszko wiec mam na pared dni


w weekend wybieramy sie z TZecikiem na impreze do jego znajomych wiec nareszcie sie troszke rozerwe i zapomne o ostatnich przykrosciach i kłopotach

zycze słodkich snów i miłego dzionka
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.