nowości Oriflame - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-06, 16:04   #4231
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
ja tej bazy jednak nie zamawiam. Poczekam na dalsze opinie i wtedy zadecyduje...
ja tez na razie w ciemno nie będę ryzykować choć już prawie chciałam zamówić ten produkt...
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 16:48   #4232
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez asienkaa87 Pokaż wiadomość
dziewczyny a testowalyscie moze ten srodek antycelluitowy z seriii SWEDISH SPA? bo go zamowilam, w sumie 18.90 moze podziala
Mam go i jestem z niego bardzo zadowolona... błyskawicznie się wchłania i bardzo fajnie napina i ujędrnia skórę.
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 16:53   #4233
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Właśnie sobie z czystej ciekawości patrzę na braki i już nie ma słonecznego naszyjnika, Volare wiosenny kwiat i okulary GG już wyprzedane.. Mam nadzieję że jak ja będę składać, a chyba pod sam koniec, bo wcześniej nie mam kiedy to jeszcze będzie to co chcę..
ja składałam zamówienie wczoraj wieczorem i na Volare Spring Flower jeszcze się załapałam

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
U mnie Volare Spring Flower też nie ma...
Miałam zamówienie na 2 gąbki złuszczające (te ze strony z serią Swedish Spa) i już są wyprzedane, całe szczęście, że dla mnie wystarczyło! Okulary są niedostępne, więc jeszcze będą. Nie ma żadnych kremów z serii Optimals Sensitive.
Swoją drogą takie braki w pierwszy dzień zamówienia to porażka.

W ogóle po raz kolejny na fakturze mam jakąś próbkę, a w paczce jej nie mam - praktycznie za każdym razem mam taki problem... Tym razem GG Adaptive. Ale już nie chciało mi się stać w tłumie, żeby jedną próbkę wziąć...
To ile oni tych okularów zamówili? 100 sztuk????

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
tutaj moja recenzja, żeby nie powtarzać się: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html

Nie mam takiej inf. Nie mam jeszcze cennika 05 i nie wiem jakie są produkty na biuro.

Które wody?

Co do braków u mnie jeszcze nie ma mydła którego brakowało w 2-gim dniu obowiązywania katalogu 3! To już 3 tyg. a mydła ciągle nie ma Nie ma też żeli kokosowych.
ja też czekam na żel kokosowy juz ze 3 tygodnie

Cytat:
Napisane przez asienkaa87 Pokaż wiadomość
dziewczyny a testowalyscie moze ten srodek antycelluitowy z seriii SWEDISH SPA? bo go zamowilam, w sumie 18.90 moze podziala

ja mam ten żel - jest raczej niewydajny i wysusza skórę. Trochę napina, ale nie widzę żadnych spektakularnych efektów
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 17:42   #4234
asicka1
Raczkowanie
 
Avatar asicka1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: nowości Oriflame

Witam Was nie jestem konsultantkoa Oriflame ale chcialam sobie cos zamowic a nie mam w ogole orientacji jesli chodzi o kosmetyki z tej firmy. Co jest warto miec?? Macie moze takie produkty ulubione na ktore warto sie skusic?
asicka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 17:51   #4235
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
dzięki, przeczytałam jeszcze wczoraj, tylko mało tych recenzji a dziś muszę zdecydować czy na pewno go chce Najbardziej zalezy mi aby dokładnie zmywał rzęsy z tuszu
Co do tego dokładnego zmywania tuszu to nie jest całkiem gienialny. Trzeba dużo wylać aby zmyć tusz i trzeba troszkę dłużej potrzymać, na pewno też zależy to od tuszu (ja mam masterpiece i tak do końca to sobie z nim od razu nie radzi, muszę dłuższą chwilę poświęcić). Jednak mimo tego ponownie go kupię, bo w ogole mnie nie podrażnia.
Cytat:
Napisane przez asicka1 Pokaż wiadomość
Witam Was nie jestem konsultantkoa Oriflame ale chcialam sobie cos zamowic a nie mam w ogole orientacji jesli chodzi o kosmetyki z tej firmy. Co jest warto miec?? Macie moze takie produkty ulubione na ktore warto sie skusic?
Może zobacz na KWC w kosmetykach Oriflame co ile ma gwiazdek. Wiem trochę tego jest, ale trudno tak wyliczyć spośród wszystkich kosmetyków co jest dobre. Na pewno wszystko nie jest ci potrzebne tylko niektóre, więc również możesz doraźnie sprawdzać na KWC jaką ma opinię dany produkt. Dodatkowo tutaj możesz pytać o konkretny kosmetyk, bo tak wszystkich dobrych to chyba nikt nie jest w stanie wypisać...
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 17:54   #4236
asicka1
Raczkowanie
 
Avatar asicka1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Co do tego dokładnego zmywania tuszu to nie jest całkiem gienialny. Trzeba dużo wylać aby zmyć tusz i trzeba troszkę dłużej potrzymać, na pewno też zależy to od tuszu (ja mam masterpiece i tak do końca to sobie z nim od razu nie radzi, muszę dłuższą chwilę poświęcić). Jednak mimo tego ponownie go kupię, bo w ogole mnie nie podrażnia.

Może zobacz na KWC w kosmetykach Oriflame co ile ma gwiazdek. Wiem trochę tego jest, ale trudno tak wyliczyć spośród wszystkich kosmetyków co jest dobre. Na pewno wszystko nie jest ci potrzebne tylko niektóre, więc również możesz doraźnie sprawdzać na KWC jaką ma opinię dany produkt. Dodatkowo tutaj możesz pytać o konkretny kosmetyk, bo tak wszystkich dobrych to chyba nikt nie jest w stanie wypisać...
acha rozumie dzieki ale gdyby ktoras z was chciala podzielic sie wrazeniami z jakiegos cudenka to bedzie fajnie nie mam konretnego kosmetyku poprostu tak chcialam cos miec z tej firmy co jest godne polecenia
asicka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 17:59   #4237
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez asicka1 Pokaż wiadomość
acha rozumie dzieki ale gdyby ktoras z was chciala podzielic sie wrazeniami z jakiegos cudenka to bedzie fajnie nie mam konretnego kosmetyku poprostu tak chcialam cos miec z tej firmy co jest godne polecenia
cienie sa dosc dobre, oraz zel jagodowy ktory wycofuja , a no i akcesoria typu pedzle do powiek
majula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 18:05   #4238
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez asicka1 Pokaż wiadomość
acha rozumie dzieki ale gdyby ktoras z was chciala podzielic sie wrazeniami z jakiegos cudenka to bedzie fajnie nie mam konretnego kosmetyku poprostu tak chcialam cos miec z tej firmy co jest godne polecenia
Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
cienie sa dosc dobre, oraz zel jagodowy ktory wycofuja , a no i akcesoria typu pedzle do powiek
To jak tak ogólnie się pytasz, to zgadzam się z majulą Seria giordani gold jest dobra. Cienie kremowe forever, jak dla mnie idealne Mydełka fajne, żele raczej bez rewelacji, chociaż może ten z serii Milk&Honey Gold, ogólnie ta seria jest przyjemna, seria swedish spa do polecenia (krem do rąk i balsam do ciałam mam). To tak "po łebkach" przeleciałam

Edytowane przez wskazówka
Czas edycji: 2007-03-06 o 18:32 Powód: poprawka
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 18:05   #4239
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez asicka1 Pokaż wiadomość
acha rozumie dzieki ale gdyby ktoras z was chciala podzielic sie wrazeniami z jakiegos cudenka to bedzie fajnie nie mam konretnego kosmetyku poprostu tak chcialam cos miec z tej firmy co jest godne polecenia
Moimi ulubionymi produktami Oriflame są - ujędrniający żel na brzuch, błyszczyki i pomadki Giordani Gold, puder w perełkach oraz wody Nomadic i Divine oraz różne pudry nabłyszczające (bardzo fajny jest nowy cukierkowy). Inne kosmetyki Oriflame też lubię, ale te które wymieniłam są u mnie stale
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 18:23   #4240
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: nowości Oriflame

Ja mogę polecić serię Silk (chociaż zdecydowanie bardziej ze względu na zapach odpowiadła mi stara ), aloesowy żel do mycia twarzy (naprawdę dobrze oczyszcza i nie wysusza mojej skóry ), podkład korekcyjny, który ładnie rozświetla cerę, dobrze stapia się z kolorem skóry, ma przyjemny zapach, odpowiednią konystencję, matuje i całkiem, całkiem kryje , nowy puder curkierkowy ładnie rozświetlajcy, przyjemny w użyciu i cieszący oko, jak dla mnie bardzo wydajny, a w promocji naprawdę w rozsądnej cenie oraz wodę toaletową Fire do złudzenia przypominajc Amor Amor bardzo dobrze trzymającą się na mojej skórze
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 18:28   #4241
asicka1
Raczkowanie
 
Avatar asicka1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: nowości Oriflame

Jejku dziewczyny jestescie kochane dziekuje za wypowiedzi naparwde pomoglyscie cos sobie wezme buziaczki Dziekuje Wam wszytskim!!!!!
asicka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 18:36   #4242
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Co do tego dokładnego zmywania tuszu to nie jest całkiem gienialny. Trzeba dużo wylać aby zmyć tusz i trzeba troszkę dłużej potrzymać, na pewno też zależy to od tuszu (ja mam masterpiece i tak do końca to sobie z nim od razu nie radzi, muszę dłuższą chwilę poświęcić). Jednak mimo tego ponownie go kupię, bo w ogole mnie nie podrażnia
Hmm, no to teraz musze się powaznie zastanowić czy jest sens go brać... Masterpiece nie należał do ciężkozmywalnych i jak go uzywałam to radziłam sobie dobrze. Ale już Avonowy SuperFull schodzi baaardzo ciężko i nawet tłustą oliwką Bielendy nie daję mu rady
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 19:10   #4243
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczyny, mam pytanie....Złożyłam dzisiaj zamówienie, przez internet...no i oczywiście teraz mi się przypomniało, że zapomniałam o pędzelkach w promocji, a miałam je sprezentować przyjaciółce dostawę mam na czwartek, czy jest jakaś możliwość dopisania tego do zamówienia bo przecież nie złoże potem 2 zamówienia na 2 pędzelki
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 19:13   #4244
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie....Złożyłam dzisiaj zamówienie, przez internet...no i oczywiście teraz mi się przypomniało, że zapomniałam o pędzelkach w promocji, a miałam je sprezentować przyjaciółce dostawę mam na czwartek, czy jest jakaś możliwość dopisania tego do zamówienia bo przecież nie złoże potem 2 zamówienia na 2 pędzelki

niestety...
ostatnio chcialam tak yrobic, nawet wzslalam maila do Ori, ale nic sie nie dalo zrobic... Zlozonego zamowienia juz nie mozna edytowac w zaden sposob...
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 19:26   #4245
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: nowości Oriflame

O Boże, no to dałam ciała obiecałam jej te pędzelki do prezentu urodzinowego...
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 19:51   #4246
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
niestety...
ostatnio chcialam tak yrobic, nawet wzslalam maila do Ori, ale nic sie nie dalo zrobic... Zlozonego zamowienia juz nie mozna edytowac w zaden sposob...
Złożone zamówienie w filii można anulować, tam do jakiegoś czasu, a internetowego chyba nie?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 20:51   #4247
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
To jak tak ogólnie się pytasz, to zgadzam się z majulą Seria giordani gold jest dobra. Cienie kremowe forever, jak dla mnie idealne Mydełka fajne, żele raczej bez rewelacji, chociaż może ten z serii Milk&Honey Gold, ogólnie ta seria jest przyjemna, seria swedish spa do polecenia (krem do rąk i balsam do ciałam mam). To tak "po łebkach" przeleciałam
a ja zapomniałam o mydełkach są super jak dla mnie zwłaszcza body&mind
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 21:00   #4248
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
a ja zapomniałam o mydełkach są super jak dla mnie zwłaszcza body&mind
To mnie ucieszyłaś, bo wzięłam jedno mydełko.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 21:57   #4249
marteczka83
Raczkowanie
 
Avatar marteczka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
GG do marteczka83
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
a ja zapomniałam o mydełkach są super jak dla mnie zwłaszcza body&mind
No tak a propos mydełek to jak długo trzyma się ich zapach? Jakiś czas temu kupiłam sobie dwa - jednego używam, drugie leży i czeka na swoją kolej. Teraz kusi mnie żeby zamówić jeszcze inne, ale boję się, że zanim któreś z nich doczeka się na swoją kolej to już nie będzie pachniało, a zapach jest ich największym atutem przecież Wiem, że niby jest termin ważności, ale jak to się ma w rzeczywistości?
P.S. Używam Milk&Honey Gold, w kolejce czeka truskawka+passiflora a mam ochotę wziac teraz Body&Mind i może mango+jogurt oraz limonka+imbir...
marteczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 22:12   #4250
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowości Oriflame

Zgłasza się kolejna mydełkomaniaczka
właśnie zużywam ostatnie z AquaVibes (niebieskie), w kolejce czekają:
truskawka&passiflora oraz kiwi&limonka z poprzedniej owocowej serii
zielone i czerwone Traditional christmas
a w kat 5 kupuję 3 nowe owocowe
Body&Mind bardzi dobrze wspominam, ale nie lubię powtarzac zakupów

Edit: najgorzej wspominam różane- zapach starego gumiaka tudzież opony, bleeeh
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 22:17   #4251
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna mydełkomaniaczka
właśnie zużywam ostatnie z AquaVibes (niebieskie), w kolejce czekają:
truskawka&passiflora oraz kiwi&limonka z poprzedniej owocowej serii
zielone i czerwone Traditional christmas
a w kat 5 kupuję 3 nowe owocowe
Body&Mind bardzi dobrze wspominam, ale nie lubię powtarzac zakupów
ale Ci zazdroszczę, że jeszcze tyle ich masz, wszystkie pachną extra... mi zostało jeszcze tylko zielone świąteczne, kilka body&mind i nowe kokosowe.........
ale jak sobie przypomnę AquaVibes i truskawkę+passiflore to mmmmmmmmmmmm
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 22:18   #4252
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Ja używam teraz Milk&Honey Gold, a w kolejce jest to z passiflorą Musze napisać że już ze 4 m-ce je mam:| Zapomniałam o nich, ciągle żeli używałam, teraz robiłam porządki a tu 2 mydełka I zapach w ogóle! nie stracił na intensywności, ciągle pięknie pachną

Zauważyłyście że nie ma promocji od 100pp?

Edytowane przez wskazówka
Czas edycji: 2007-03-06 o 22:20 Powód: promocji nie ma
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 22:25   #4253
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Ja używam teraz Milk&Honey Gold, a w kolejce jest to z passiflorą Musze napisać że już ze 4 m-ce je mam:| Zapomniałam o nich, ciągle żeli używałam, teraz robiłam porządki a tu 2 mydełka I zapach w ogóle! nie stracił na intensywności, ciągle pięknie pachną

Zauważyłyście że nie ma promocji od 100pp?

Jakiej promocji?

ps. wskazówko daj trochę mydełka z passi
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 22:35   #4254
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez cosmo82 Pokaż wiadomość
Jakiej promocji?

ps. wskazówko daj trochę mydełka z passi
Wcześniej były jakieś promocji od 100pp na początku katalogu, a teraz nie ma
A mydełka moge trochę ci odciąć/odskrobać w koperte i wyśle, będzie ładnie pachniało ci
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 06:55   #4255
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez cosmo82 Pokaż wiadomość
Mam go i jestem z niego bardzo zadowolona... błyskawicznie się wchłania i bardzo fajnie napina i ujędrnia skórę.
Mam podobne odczucia, używam już drugiej tubki i widzę różnicę Skóra jest jędrna, napięta, wydaje mi się też, że zmniejszył się tez cellulit

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
To ile oni tych okularów zamówili? 100 sztuk????

ja też czekam na żel kokosowy juz ze 3 tygodnie

ja mam ten żel - jest raczej niewydajny i wysusza skórę. Trochę napina, ale nie widzę żadnych spektakularnych efektów
Jesli chodzi o te okulary, to po prostu śmieszne. Tak samo gąbka. I nie rozumiem tłumaczenia, że nie przewidzieli takiego zainteresowania

Na żel kokosowy poprzednio też załapałam się od razu - używam i moim zdaniem jest świetny, pięknie pachnie i nawet nawilża skórę.

Natomiast z żelu - jak napisałam już wyżej - jestem zadowolona i widzę efekty Natomiast wątpię, czy rzeczywiście wyszczupla

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna mydełkomaniaczka
właśnie zużywam ostatnie z AquaVibes (niebieskie), w kolejce czekają:
truskawka&passiflora oraz kiwi&limonka z poprzedniej owocowej serii
zielone i czerwone Traditional christmas
a w kat 5 kupuję 3 nowe owocowe
Body&Mind bardzi dobrze wspominam, ale nie lubię powtarzac zakupów
Ja nawet nie wiedziałam, że były takie mydełka! Te owocowe brzmią cudownie, szkoda, że nigdy nie miałam nawet okazji poznać ich zapachu...
Swoją drogą sporo masz tych mydełek

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Wcześniej były jakieś promocji od 100pp na początku katalogu, a teraz nie ma
No nie ma żadnych promocji, w poprzednim była tylko ta walentynkowa od 75 PP, ale dla mnie nei było tam nic ciekawego i nie skorzystałam. Mogliby coś wymyślić jako rekompensatę za te braki
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 11:18   #4256
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez marteczka83 Pokaż wiadomość
No tak a propos mydełek to jak długo trzyma się ich zapach? Jakiś czas temu kupiłam sobie dwa - jednego używam, drugie leży i czeka na swoją kolej. Teraz kusi mnie żeby zamówić jeszcze inne, ale boję się, że zanim któreś z nich doczeka się na swoją kolej to już nie będzie pachniało, a zapach jest ich największym atutem przecież Wiem, że niby jest termin ważności, ale jak to się ma w rzeczywistości?
P.S. Używam Milk&Honey Gold, w kolejce czeka truskawka+passiflora a mam ochotę wziac teraz Body&Mind i może mango+jogurt oraz limonka+imbir...
zapach się utrzymuje ale na skórze tak sobie za to moja całą rodzinka sobie chwali mydełka z Ori
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna mydełkomaniaczka
właśnie zużywam ostatnie z AquaVibes (niebieskie), w kolejce czekają:
truskawka&passiflora oraz kiwi&limonka z poprzedniej owocowej serii
zielone i czerwone Traditional christmas
a w kat 5 kupuję 3 nowe owocowe
Body&Mind bardzi dobrze wspominam, ale nie lubię powtarzac zakupów

Edit: najgorzej wspominam różane- zapach starego gumiaka tudzież opony, bleeeh
oj tak te z owocowej serii mam zrobiony mały zapasik
i tez ze mnie maniaczka mydelek z Ori
Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Ja używam teraz Milk&Honey Gold, a w kolejce jest to z passiflorą Musze napisać że już ze 4 m-ce je mam:| Zapomniałam o nich, ciągle żeli używałam, teraz robiłam porządki a tu 2 mydełka I zapach w ogóle! nie stracił na intensywności, ciągle pięknie pachną

Zauważyłyście że nie ma promocji od 100pp?


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość



Ja nawet nie wiedziałam, że były takie mydełka! Te owocowe brzmią cudownie, szkoda, że nigdy nie miałam nawet okazji poznać ich zapachu...
Swoją drogą sporo masz tych mydełek


oj byly byly ostanio byly one w ostanim katalogu lata w tamtym roku jelsi mnie pamiec nie myli
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 13:38   #4257
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Złożone zamówienie w filii można anulować, tam do jakiegoś czasu, a internetowego chyba nie?
każde zamówienie można anulować, wystarczy zadzwonić do działu obsługi i poprosić o jego anulowanie, a później złożyć kolejne zamówienie już na wszystkie produkty.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 13:39   #4258
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
każde zamówienie można anulować, wystarczy zadzwonić do działu obsługi i poprosić o jego anulowanie, a później złożyć kolejne zamówienie już na wszystkie produkty.
Ale do jakiegoś czasu? Np. do godziny od złożonego zamówienia?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 14:34   #4259
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
każde zamówienie można anulować, wystarczy zadzwonić do działu obsługi i poprosić o jego anulowanie, a później złożyć kolejne zamówienie już na wszystkie produkty.
Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Ale do jakiegoś czasu? Np. do godziny od złożonego zamówienia?
Mnie się kiedyś udało anulować zamówienie mailowo, ale zorientowałam się, że czegoś brakuje praktycznie parę minut po fakcie, więc odkręcić było łatwo.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 15:01   #4260
dorotade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 406
Dot.: nowości Oriflame

Odebrałam dzisiaj swoje zamówienie, a teraz siedzę i zachwycam się zapachem żelu pod prysznic granat i wiśnia Żel kokosowy się przy nim chowa

Któraś w Was wcześniej pytała o produkty na biuro w katalogu 5. Oto one:
8151 kulka Glacier
6577 krem z witaminami do paznokci
7119 scrub Optimals Balance
6790 krem do ciała Silk&Cashmere
2273 korektor pod oczy Flawless
4854 balsam pod oczy Men
7033 rózany krem pod prysznic 2 szt.
8020 woda toaletowa S8
no i oczywiście opłata 8,00 zł

Załączam jeszcze dla porównania zdjęcie pudru nabłyszczającego Candy Pink
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1845.JPG (24,9 KB, 32 załadowań)
dorotade jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.