potrzebuje 3 tys $ na dentyste - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-06, 19:55   #31
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
Smile Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Tak i nie, poniewaz moj dentysta jest z korei ,pracuje tam na implantach od 1o lat, a do nyc przylecial na kontrakt, i pracuje w Department of Implant Dentistry , co do innych dentystow to nie moge nic wiecej powiedziec, jest duze prawdopodobienstwo, ze to studenci, bo jak sama nazwa mowi to New York University .
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:57   #32
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Cytat:
Napisane przez natii4
Ja po wczorajszej wizycie u dentystki stwierdziłam,że chyba poszukam sobie męża po stomatologii Mam zęby jak ser szwajcarski i wiem,że będzie gorzej Mnie się marzą 3 licówki 1500 zł W porówniu do cen amerykańskich to i tak mało,ale na warunki Polskie sporo
Za licówki?? Niemożliwe natii. Nawet 3 najlepsze korony tyle nie kosztują a licówka to przecież tylko nakładka z przodu zęba
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 21:00   #33
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Cytat:
Napisane przez Reese
Za licówki?? Niemożliwe natii. Nawet 3 najlepsze korony tyle nie kosztują a licówka to przecież tylko nakładka z przodu zęba
Licowki sa drozsze od koron. U mojej dentystki koronka kosztuje 550zl + wypelnienia (nie wiem dokladnie ile, to zalezy od rodzaju), a licowka 700. Sama mysle o zalozeniu czterech koron...ale waham sie a razie. Troche musialabym za taka impreze zaplacic
Na razie jestem na etapie wybielania
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 19:02   #34
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

No i jak Gosia, zrobiłaś tego zęba? Jeśli tak to napisz jak tam wrażenia Pytam bo właśnie ukruszyłam zęba
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 19:43   #35
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

bzyczku dobrze,ze wyciagnelas watek dziewczyny moze ktoras mi tak po krotce wyjasni roznice miedzy implantem,mostkiem a koronka???
jedyne co mialam robione to wypelnianie ubytkow...ale teraz szykuje sie chyba cos wiekszego,ze o mezu juz nie wspomne.....na szczescie na wiosne lecimy do Polski...heh
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 19:53   #36
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

[QUOTE=sunapee]bzyczku dobrze,ze wyciagnelas watek dziewczyny moze ktoras mi tak po krotce wyjasni roznice miedzy implantem,mostkiem a koronka???
Ja też chętnie sie dowiem Dla mnie to coś w rodzaju czary-mary
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:47   #37
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

[QUOTE=bzyku]
Cytat:
Napisane przez sunapee
bzyczku dobrze,ze wyciagnelas watek dziewczyny moze ktoras mi tak po krotce wyjasni roznice miedzy implantem,mostkiem a koronka???
Ja też chętnie sie dowiem Dla mnie to coś w rodzaju czary-mary
http://www.estetica.wroc.pl/zab7.html Tutaj jest co nieco na ten temat

Swoja droga...jak patrze na te zdjecia po prawiej stronie, to odechciewa mi sie koronek [w tym miejscu powinna byc rzygajaca emotka].
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-16, 06:31   #38
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Dzięki Megaan Żeczywiście nie za pięknie to wygląda
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 01:11   #39
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

A ja z ciekawosci przeszlam sie do dentysty-ortodonty robiacego wlasnie czary-mary z zebami, czyli usmiechy gwiazd hollywoodzkich. Makeover moich zebow (tylko gornych) wycenil na 10.000$ - gotowe w ciagu dwoch tygodni. Prostowanie zabkow aparacikiem plus wybielanie - 5.000$. Oczywiscie sie nie zdecydowalam, az taka prozna to nie jestem W Polsce takie uslugi sa nieporownywalnie tansze.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 01:16   #40
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

wybielanie $5000? a co to za metoda?? wybielanie u dentysty to jakies $500 wiem, bo mialam .. tzn zrobili mi odlewy z zebow.. uformowali silikownowe wkladki i dali zel.. faktycznie wybielilo ale dolne zeby byly tak wrazliwe, ze nie moglam tego stosowac
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 01:58   #41
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

To nie tylko mialobyc wybielanie, ale rowniez aparacik, po prostu kompleksowa "naprawa" wszystkich niedoskonalosci. Samo wybielanie jest w takich cenach jak podalas.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-18, 02:10   #42
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Cytat:
Napisane przez svenja
Makabra! Ja zawsze chodze do dentysty w Polsce, w Niemczech chodze do lekarza tylko w naglych przypadkach Tutaj nie jest tanio, ale w porownaniu z USA... straszne, ubezpieczenie zdrowotne tylko dla elit?
moj dentysta tutaj zabrania kategorycznie mi chodzic do polskich dentystow. on jest sam polakiem z pochodzenia i mieszka w miasteczku gdzie wiele jest polakow, wiec ciagle naprawia szkody po polskich dentystach, ma o nich wrecz koszmarne zdanie twierdzi tez, ze polscy dentysci szybcy sa do usuwania zebow, za szybcy. chociaz jak kiedys mialam robione w polsce leczenie kanalowe (nagle mnie zab strasznie zaczal bolec, okazalo sie, ze psul sie od srodka i trzeba bylo natychmiast leczyc) to byl zasskoczony, ze tak dobrze zrobili - no ale to byl drogi dentysta w warszawie, domyslam sie, ze ludzie w np malych miejscowosciach w polsce maja mniej szczescia...
z ubezpieczeniem zdrowotnym tutaj jest faktycznie koszmarnie
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 02:16   #43
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Cytat:
Napisane przez jenn
To nie tylko mialobyc wybielanie, ale rowniez aparacik, po prostu kompleksowa "naprawa" wszystkich niedoskonalosci. Samo wybielanie jest w takich cenach jak podalas.
moj tez tak mniej wiecej wycenil prostowanie moich zebow, powiedzial, ze miedzy 3000 a 5000. robilby to invisiligne, a wybielanie przy okazji, bo do prostowania i tak sie nosi te nakladki na zeby, gdzie mozna dac wybielacz.
ja jestem prozna i zrobie to jak tylko bede mogla. mam lekko krzywe zeby i jakos mi to przeszkadza...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 02:54   #44
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

najgorsze jest jednak to, ze wiekszosc osob odczuwa bol przy wybielaniu.. a i tak trzeba zaplacic. Najpierw dentysta zrobil mi tylko nasadke na gorne zeby zeby sprawdzic czy bede mogla wytrzymac bol. Gdy mialam niskie steznie tego wybielacza to nic nie czulam.. i prawie nic sie nie wybielilo. potem dostalam silniejszy i zaczelo dzialac..zeby ladnie wybielily i tylko czasami czulam (jak mialam ta wkladke) jakby ktos wkul mi igle w dziasla. Potem zrobilam na dolna szczeke.. i po dwoch nocach, musialam zrezygnowac, bo bol byl ogromny, czulam sie tak jakby ktos wsadzal mi igly w dziasla.. nawet budzialam sie w nocy bo tak bolalo.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 16:18   #45
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Cytat:
Napisane przez bzyku
No i jak Gosia, zrobiłaś tego zęba? Jeśli tak to napisz jak tam wrażenia Pytam bo właśnie ukruszyłam zęba
Jestem po pierwszym etapie - tzn mialam juz zabieg wstawiania implanta (rozcinanie i rozwiercanie dziasla). Za kilka miesiecy, jak implant sie przyjmie, przykreca mi sztucznego zeba
Wrazenia - hmm... Po pierwsze bylam tylko na jedej wizycie i na drugiej juz mialam zabieg, o czym nie wiedzialam, myslalam, ze beda mi cos jeszcze mierzyc i sprawdzac. A tu zaprowadzili mnie do gabinetu chirurgicznego, posadzili na krzesle i sie zaczelo. Dali mi znieczulenie, pozniej jeszcze dodawali w trakcie, nie czulam bolu, tylko takie nieprzyjemne uczucie, ze wiesz ze oni tam kroja, wierca wiertlem, krew i nieprzyjemne odglosy. W sumie najbardziej bolalo przy zakladaniu szwow - bo juz znieczulenie bylo slabsze i nie chcieli dodawac na koniec. Dostalam do domu silne srodki przeciwbolowe,ktore bralam przez kolejen dwa dni i wszystko bylo OK.
W sumie to chyba lepiej ze nie wiedzialam, ze jade na zabieg. Denerwowalam sie znacznie krocej
Moja dentystka akurat miala wolny czas (pracuje w tym szpitalu) i przyszla zobaczyc jak sobie radze i jak dowiedziala sie, ze ja tu tak calkiem bezwiedni to tylko sie usmiechnela i pokiwala glowa - oj Gosia, Gosia


__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 19:27   #46
moonka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 34
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

widzisz,moge Ci cos zasugerowac,mam podobny problem niestety siedze tu na tym forum od dluzszego czasu,czytam posty,twoje tez oczywiscie,nie chce CIE URAZIC ale ciagle opowiadasz co to nie kupilas sobie,czego tam nie masz w zamiarze kupic,wiem,wiem przeceny,promocje itp.....tak jak ja juz wspomnialam tez mam podobny problem pytasz co zrobic?ano przystopowac z zakupami,ja sobie prawie nic nie kupuje,wywarzam sobie co jest dla mnie wazniejsze kupmo kiecki(nawet jezeliby byla z promocji),czy zdrowie,tez mieszkam w USA i znam tutejsze realia dlatego wkurzaja mnie troszke takie lekkomyslace osobki!wydam na to a nie mam na cos wazniejszego

p.s.nienapisalam tego aby Cie obrazic tylko aby ci powiedziec moja opinie na ten temat..
moonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 00:48   #47
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Cytat:
Napisane przez moonka
widzisz,moge Ci cos zasugerowac,mam podobny problem niestety siedze tu na tym forum od dluzszego czasu,czytam posty,twoje tez oczywiscie,nie chce CIE URAZIC ale ciagle opowiadasz co to nie kupilas sobie,czego tam nie masz w zamiarze kupic,wiem,wiem przeceny,promocje itp.....tak jak ja juz wspomnialam tez mam podobny problem pytasz co zrobic?ano przystopowac z zakupami,ja sobie prawie nic nie kupuje,wywarzam sobie co jest dla mnie wazniejsze kupmo kiecki(nawet jezeliby byla z promocji),czy zdrowie,tez mieszkam w USA i znam tutejsze realia dlatego wkurzaja mnie troszke takie lekkomyslace osobki!wydam na to a nie mam na cos wazniejszego

p.s.nienapisalam tego aby Cie obrazic tylko aby ci powiedziec moja opinie na ten temat..
Wkurzaja Cie takie lekkomyslne osobki jak ja? Mam dla Ciebie rozwiazanie - dodaj mnie do listy ignorowanych osob - nie bedziesz musiala sie wtedy denerwowac.

__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 01:54   #48
moonka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 34
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

to nie laz i nie chwal sie czegos sobie to nie kupila a pozniej "nie mam na to nie mam na tamto"...dziecinada...ile masz lat jesli wolno spytac?16?
moonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 02:18   #49
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Nikt tu nie lazi i sie niczym nie chwali!! Wydawalo mi sie, ze kazda z nas wkleja fotki ciuchow, ktore upolowalysmy za kilka dolcow i nie przyszloby mi do glowy, zeby to komukolwiek wypominac. Niezaleznie od wszystkiego, bolu zeba, dlugow, potrzeby zaciskania pasa, niezaleznie czy masz 16, 26 czy 50 pare groszy na "cos slodkiego" do ubrania zawsze sie z kieszeni wysupla. Jestesmy kobietami w koncu. Ja Gosie usprawiedliwiam bez zastrzezen.
__________________
Never give up. Under any circumstances, never give up.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 06:35   #50
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Cytat:
Napisane przez moonka
to nie laz i nie chwal sie czegos sobie to nie kupila a pozniej "nie mam na to nie mam na tamto"...dziecinada...ile masz lat jesli wolno spytac?16?

nikt Cie nie zmusza abys czytala to forum,znajdz miejsce w sieci gdzie udzielaja sie intelektualisci a nie "takie lekkomyslace osobki" jak my!!!! a swoje dobre "rady"zachowaj dla siebie i swoich bliskich.
pozdrawiam
__________________
03.29---60

Edytowane przez sunapee
Czas edycji: 2006-03-24 o 07:06
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 11:52   #51
mimi764
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 414
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Gratuluje owagi z tym implantem. U mnie tez sie szykuje na niego miejsce.
Ale jezeli zrobie to w Polsce bo tutaj tez potwornie drogo.
Nie ufam zbytnio tutejszym dentystom.
Nie wiem gdzie chodzilyscie do stomatologa w kraju ale moj byl super. I daleki byl od lekkomyslnego wyrywania zebow. Czego nie moge powiedziec o tutejszym(mieszkam w Holandii). Jak poszlam do niego 1 raz bardzo byl zaskoczony ze w Posce jest taki poziom, u mnie kazdy zab polatany bo mam je bardzo slabe. Stwiedzil, ze zeby zrobione sa bardzo dobrze.
Na 1 wizycie wypelnilam tylko karte, zrobil przeglad, i zdiecie na 1 zab. Nie zrobil mi sdiecia calej szczeki bo chyba nie ma takiego aparatu! Sprzet byl raczej stary(porownujac do tego w Polsce). Nie pyta mnie przy kazdej wizycie czy jestemw ciazy! Az dziwne a jestem w wieku w ktorym prawdopodobienstwo jest spore.
mimi764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 08:21   #52
CMT
Raczkowanie
 
Avatar CMT
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: San Francisco, CA
Wiadomości: 289
Wyślij wiadomość przez Yahoo do CMT
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Jesli moge cos doradzic. Nie majac ubezbieczenia dentystycznego, najlepiej udac sie do kliniki uniwersyteckiej (przy wydzialach dentystycznych). Ceny sa w miare przystepne (na pewno nizsze niz u zawodowcow) i chociaz leczenie wykonuja studenci, ktorzy nie maja "doswiadczenia", ale (z wlasnego doswiadczenia wiem), robia bardzo dobra robote.
__________________
Nie myla sie tylko ci, ktorzy nic nie robia...
CMT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:07   #53
betka72
BAN stały
 
Avatar betka72
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pld.Francja
Wiadomości: 431
GG do betka72 Send a message via Skype™ to betka72
Dot.: mam super dentystke

Ja w koncu moge bez zadnych obaw oddac swoja szczeke w rece super dentystki i do tego nic a nic nie place.Tylko wybielania moje ubezpieczenie nie pokryje a poza tym wszystko za darmo.
O,i nie jestem pewna jak z implantami...
betka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 20:18   #54
ajula
Raczkowanie
 
Avatar ajula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 255
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Mam pytanie do wizażanek z Niemiec. Jak kształtują się ceny usług dentystycznych, a konkretnie leczenie kanałowe zęba i koszt koronki?
__________________
"niech będzie i to"
ajula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 09:39   #55
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

do dziewczyn mieszkajacych w poludniowych stanach,w szczegolnosci z granica z meksykiem proponuje leczenie zebow wlasnie w meksyku tano i rewelacyjnie,powazniejsze zabiegi czyli leczenie kanalowe ok 300$ wiec niesamowite roznice
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 14:02   #56
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky Pokaż wiadomość
moj dentysta tutaj zabrania kategorycznie mi chodzic do polskich dentystow. on jest sam polakiem z pochodzenia i mieszka w miasteczku gdzie wiele jest polakow, wiec ciagle naprawia szkody po polskich dentystach, ma o nich wrecz koszmarne zdanie twierdzi tez, ze polscy dentysci szybcy sa do usuwania zebow, za szybcy. chociaz jak kiedys mialam robione w polsce leczenie kanalowe (nagle mnie zab strasznie zaczal bolec, okazalo sie, ze psul sie od srodka i trzeba bylo natychmiast leczyc) to byl zasskoczony, ze tak dobrze zrobili - no ale to byl drogi dentysta w warszawie, domyslam sie, ze ludzie w np malych miejscowosciach w polsce maja mniej szczescia...
z ubezpieczeniem zdrowotnym tutaj jest faktycznie koszmarnie
przykre takie uogolnianie ja sama jestem dentystka i przyznam sie szczerze ,ze mialam juz okazje poprawiac"amerykanska super jakosc"
cenie amerykanska stomatologie przede wszystkim za wysoko rozwinieta profilaktyke, ktora jest na pewno na wyzszym poziomie niz w Polsce, ale sama jakosc leczenia u nas wcale nie jest gorsza, a czasem i lepsza...zalezy do kogo sie trafi..jak to ze wszystkim bywa
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 01:00   #57
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
przykre takie uogolnianie ja sama jestem dentystka i przyznam sie szczerze ,ze mialam juz okazje poprawiac"amerykanska super jakosc"
cenie amerykanska stomatologie przede wszystkim za wysoko rozwinieta profilaktyke, ktora jest na pewno na wyzszym poziomie niz w Polsce, ale sama jakosc leczenia u nas wcale nie jest gorsza, a czasem i lepsza...zalezy do kogo sie trafi..jak to ze wszystkim bywa
zgadzam sie z Toba calkowicie.czasami ameykanscy dentysci niemaja pojecia o leczeniu.sama jestes dentystka i wiesz zapewne o czyms takim jak wybielanie zeba od srodka(wybielanie dokomorowe czy cos takiego)chodzilo mi o to jak zab zaczyna ciemniec po leczeniu kanalowym.wiem na 100% ,ze cos takiego jest,bo czytalam na ten temat a po drugie mam znajoma na stomatologii w Warszawie.dentysta mi powiedzial,ze niema czegos takeigo i ,ze on nigdy o tym nieslyszal.stwierdzil,ze to moze jakas nowosc w Europie.myslalam,ze zwariuje.dodam,ze to bylo w bardzo dobrej i dosyc znanej klinice.wyszlam z tamtad z para w uszach.
a tak na marginesie od maja zaczynam nauke w dental assistant school.takze przyjdzie mi kiedys pracowac z takimi nieukami.
__________________
bcbg
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 05:14   #58
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Jestem przekonana ze znajdą się dobrzy dentyści i w Polsce i w Stanach, i to samo można powiedzieć o tych nieudacznikach. Ja leczę zęby w Polsce, tutaj chętnie bym je wybieliła. Zgodzę się z progfilaktyką. W USA jest znacznie lepsza. Zresztą sam wybór past i środków do higieny zębów jest tutaj conajmniej 3x taki jak ten w Polsce.

Co mnie denerwuje, to to, że wszyscy straszą niewiadomo jak wysokimi cenami. Ile ja się stresu przez to najadłam, jak zaczęłam mieć problemy ze zdrowiem, a nie miałam ubezpieczenia. Okazało się że łączny koszt wizyty i lekarstw u lekarza przy problemach z zastawkami serca wyniósł mnie 70$ !!! I tak było w kilku przypadkach... Nie słucham już opowieści o setkach lub tysiącach dolarów... ja zawsze pytam o cene, zanim wejde do gabinetu.
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 06:53   #59
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

to moge ci na wlasnym doswiadczeniu powiedziec ze ja mam ubezpieczenie i jak wyladowalam w szpitalu to malo ze niewiele mi pomogli to za badania i pobyt na er zaplacilam ponad 5000$ zas za kanalowe leczenie 1200$ wiec teraz wole pojechac do meksyku i zrobic sobie zeby za 300$ malo tego sami amerykanscy dentysci twierdza ze meksykamscy ich koledzy w niczym im nie ustepuja a nawet sa lepsi w niektorych dziedzinach
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 11:45   #60
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Jestem przekonana ze znajdą się dobrzy dentyści i w Polsce i w Stanach, i to samo można powiedzieć o tych nieudacznikach. Ja leczę zęby w Polsce, tutaj chętnie bym je wybieliła. Zgodzę się z progfilaktyką. W USA jest znacznie lepsza. Zresztą sam wybór past i środków do higieny zębów jest tutaj conajmniej 3x taki jak ten w Polsce.

Co mnie denerwuje, to to, że wszyscy straszą niewiadomo jak wysokimicenami. Ile ja się stresu przez to najadłam, jak zaczęłam mieć problemy ze zdrowiem, a nie miałam ubezpieczenia. Okazało się że łączny koszt wizyty i lekarstw u lekarza przy problemach z zastawkami serca wyniósł mnie 70$ !!! I tak było w kilku przypadkach... Nie słucham już zyopowieści o setkach lub tysiącach dolarów... ja zawsze pytam o cene, zanim wejde do gabinetu.
niewiem jak u Was ale w Nowym Jorku jak zadzwonisz do gabinetu dentystycznego to nigdzie Ci ceny niepodadza tylko zawsze kaza przychodzic na wizyte ,zea ktora czesto trzeba placic.to mnie strasznie denerwuje ,bo niemajac ubezpieczenia na dentyste dla mnie to bardzo wazne.a dentysci tylko zacieraja raczki jak ktos niema ubezpeczenia.
jak do tej pory trafilam na razie na jedna dobra dentyske.cala reszta ,u ktorej bylam to naciagacze.zaraz wszystkie zeby by chcieli wymieniac na korony co oczywiscie kosztuje.
czy,ktoras z Was korzystala z uslug Brite Smile,bo niewiem czy lepiej isc na wybielanie tam czy do zwyklego gabinetu?
__________________
bcbg
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.