Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-03, 14:11   #211
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ja pomyslalam o zabojstwie.
Ja popelnilam grzech nie wobec bliznich.
Ale nie liczy się sam fakt popełnienia grzechu. Czy zabójstwo pod wpływem choroby, impulsu jest grzechem poważniejszym od bluźnienia przeciw Bogu? Nie stopniowałabym ciężkości grzechu.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:12   #212
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Wiem, że od Ilony mam ignora (cóż, płakać nie będę), ale jedno mnie dziwi i nie mogę przemilczeć. Gdzieś w jakimś wątku wypisywała, że chce spróbować seksu z kobietą, a tu pisze jakieś rzeczy o karze, grzechu, lęku przed Bogiem...

Pachnie hipokryzją...
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:14   #213
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Od paru lat zmagam się ze stanami depresyjnymi. Miewałam nie raz mysli samobójcze, ale zawsze coś mnie powstrzymywało, nie miałam dość odwagi. Nie ważne było czy miałam dobry etap w życiu czy nie. Potrafiłam się jednego dnia obudzić rano i czuć niesamowity ból i cierpienie, nie wiedząc dlaczego, strach przed wyjściem z domu. Najchętniej zostałabym w łóżku, zasuneła rolety i schowała się pod kołdrę. Zmuszałam się do wyjścia i szłam na uczelnię lub później do pracy. W moim juz niestety zakończonym związku, który był (jak mi się wydawało na początku) związkiem szczęsliwym, tylko raz odważyłam się opowiedzieć juz eks facetowi ,że mam stany depresyjne, które potrafią bardzo długo się utrzymywać tak że trace siły, boję się i czuje się kompletnie zagubiona. Wstydziłam się tego, ale pamiętam że zachował się wtedy wspaniale, przytulił mnie mocno, pocałował i powiedział, że jeśli kiedykolwiek będzie mi źle to mam mu to powiedzieć, on będzie przy mnie i postara się odegnać ode mnie całe przygnębienie i smutki. Byłam mu wdzięczna, ale juz potem nigdy się przed nim w taki sposób nie otwarłam, bałam się że będzie mnie postrzegać jako wariatkę czy histeryczke, więc z nawrotami zmagałam się sama. Brałam lekko uspokajające tabletki ,piłam herbatki, ale pomagały bardzo słabo.
Teraz kiedy od 3 tygodni jestem sama, wszystko powróciło ze zdwojoną siłą, czuje się bezradna, zagubiona, nawet jak wydaje mi się, że jest dobrze, to za pare godzin jest źle, nie jest to związane tylko z rozstaniem, ale ogólnym stanem osamotnienia. Zaczełam dzisiaj mysleć juz o fachowej poradzie u psychologa, bo nie wiem jak długo sama dam rade. Mam wsparcie przyjaciół i znajomych, ale jest to krótkoterminowe. Wczoraj, a właściwie dzisiaj w nocy wróciłam ze spotkania ze znajomymi, było bardzo fajnie, ale przed pójściem spać łyknełam nie jedną ale 4 tabletki uspokajająco nassenne z myslą, że chciałabym przesapć cały dzień a najlpiej byłoby w ogóle się nie obudzić., mogłam wziąść garść ale nie miałam dość odwagi, może byłoby tak lepiej...
Nie chce i nie mogę ciągle zadręczać moich znajomych problemami,bo ile mozna? Generalnie uchodze za osobę pogodną i silną, ale wcale taka nie jestem.
Racją jest, że prawdziwa odwaga to nie śmierć a życie, ale osobie chorej cięzko jest taką rzecz wytłmaczyć. One cierpię, odczuwają ból egzystencji, sam fakt, że musza przezyć kolejny dzień napawa ich przerażeniem. Tak jest w każdym razie ze mną.
Dodam jeszcze że jestem katoliczką, ale nie praktykującą, wiem, ze samobójstwo to grzech śmiertelny, ale tak naprawdę, kiedy człowiek jest chory, to się dla niego nie liczy.
EDIT: Napisanie tego postu wiele mnie kosztowało.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:14   #214
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Wiem, że od Ilony mam ignora (cóż, płakać nie będę), ale jedno mnie dziwi i nie mogę przemilczeć. Gdzieś w jakimś wątku wypisywała, że chce spróbować seksu z kobietą, a tu pisze jakieś rzeczy o karze, grzechu, lęku przed Bogiem...

Pachnie hipokryzją...
Akurat nie mowie o tym.Nie robilam tego i o tym tu nie pisze.
Sledzisz mnie?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:14   #215
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

no moze chodzi o nieczyste mysli,albo jakies czyny byly???
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:14   #216
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Ja nazwałabym to kompletną niedojrzałością.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:15   #217
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Najgorszy grzech czyli?
czyli to nie moj wiec nie moge o nim mowic ale poniekąd tak bylo.Łatwo sie chyba domyslic.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 14:15   #218
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Ja jeszcze niedawno myślałam o samobójstwie,było mi tak źle że chciałam umrzeć ale teraz,gdy dziś zginęła moja koleżanka i jeszcze dwie osoby w wypadku nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak można sie zabić! Śmierć bliskiej osoby tak bardzo boli! Dlaczego jak ktoś zginie w wypadku ludzie mówią "widocznie tak miało być"?To bez sensu! Czy Oni zasłużyli na taką śmierć? Dlaczego? Jestem załamana,wiem że to ostatnie moejsce w którym powinnam to pisać ale nie potrafie wyrazić tego co czuje,zabrakło mi łez
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:17   #219
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
no moze chodzi o nieczyste mysli,albo jakies czyny byly???
Akurat nie.

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ja nazwałabym to kompletną niedojrzałością.
Nie bede o tym opowiadac to co pisalam tam nijak sie ma do tego co bylo dawno temu...
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:21   #220
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Od paru lat zmagam się ze stanami depresyjnymi. Miewałam nie raz mysli samobójcze, ale zawsze coś mnie powstrzymywało, nie miałam dość odwagi. Nie ważne było czy miałam dobry etap w życiu czy nie. Potrafiłam się jednego dnia obudzić rano i czuć niesamowity ból i cierpienie, nie wiedząc dlaczego, strach przed wyjściem z domu. Najchętniej zostałabym w łóżku, zasuneła rolety i schowała się pod kołdrę. Zmuszałam się do wyjścia i szłam na uczelnię lub później do pracy. W moim juz niestety zakończonym związku, który był (jak mi się wydawało na początku) związkiem szczęsliwym, tylko raz odważyłam się opowiedzieć juz eks facetowi ,że mam stany depresyjne, które potrafią bardzo długo się utrzymywać tak że trace siły, boję się i czuje się kompletnie zagubiona. Wstydziłam się tego, ale pamiętam że zachował się wtedy wspaniale, przytulił mnie mocno, pocałował i powiedział, że jeśli kiedykolwiek będzie mi źle to mam mu to powiedzieć, on będzie przy mnie i postara się odegnać ode mnie całe przygnębienie i smutki. Byłam mu wdzięczna, ale juz potem nigdy się przed nim w taki sposób nie otwarłam, bałam się że będzie mnie postrzegać jako wariatkę czy histeryczke, więc z nawrotami zmagałam się sama. Brałam lekko uspokajające tabletki ,piłam herbatki, ale pomagały bardzo słabo.
Teraz kiedy od 3 tygodni jestem sama, wszystko powróciło ze zdwojoną siłą, czuje się bezradna, zagubiona, nawet jak wydaje mi się, że jest dobrze, to za pare godzin jest źle, nie jest to związane tylko z rozstaniem, ale ogólnym stanem osamotnienia. Zaczełam dzisiaj mysleć juz o fachowej poradzie u psychologa, bo nie wiem jak długo sama dam rade. Mam wsparcie przyjaciół i znajomych, ale jest to krótkoterminowe. Wczoraj, a właściwie dzisiaj w nocy wróciłam ze spotkania ze znajomymi, było bardzo fajnie, ale przed pójściem spać łyknełam nie jedną ale 4 tabletki uspokajająco nassenne z myslą, że chciałabym przesapć cały dzień a najlpiej byłoby w ogóle się nie obudzić., mogłam wziąść garść ale nie miałam dość odwagi, może byłoby tak lepiej...
Nie chce i nie mogę ciągle zadręczać moich znajomych problemami,bo ile mozna? Generalnie uchodze za osobę pogodną i silną, ale wcale taka nie jestem.
Racją jest, że prawdziwa odwaga to nie śmierć a życie, ale osobie chorej cięzko jest taką rzecz wytłmaczyć. One cierpię, odczuwają ból egzystencji, sam fakt, że musza przezyć kolejny dzień napawa ich przerażeniem. Tak jest w każdym razie ze mną.
Dodam jeszcze że jestem katoliczką, ale nie praktykującą, wiem, ze samobójstwo to grzech śmiertelny, ale tak naprawdę, kiedy człowiek jest chory, to się dla niego nie liczy.
EDIT: Napisanie tego postu wiele mnie kosztowało.
trzymaj sie Camilio
Pamietam Cie z makijazy jako usmiechnieta i wesola osoba.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:27   #221
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Od paru lat zmagam się ze stanami depresyjnymi. Miewałam nie raz mysli samobójcze, ale zawsze coś mnie powstrzymywało, nie miałam dość odwagi. Nie ważne było czy miałam dobry etap w życiu czy nie. Potrafiłam się jednego dnia obudzić rano i czuć niesamowity ból i cierpienie, nie wiedząc dlaczego, strach przed wyjściem z domu. Najchętniej zostałabym w łóżku, zasuneła rolety i schowała się pod kołdrę. Zmuszałam się do wyjścia i szłam na uczelnię lub później do pracy. W moim juz niestety zakończonym związku, który był (jak mi się wydawało na początku) związkiem szczęsliwym, tylko raz odważyłam się opowiedzieć juz eks facetowi ,że mam stany depresyjne, które potrafią bardzo długo się utrzymywać tak że trace siły, boję się i czuje się kompletnie zagubiona. Wstydziłam się tego, ale pamiętam że zachował się wtedy wspaniale, przytulił mnie mocno, pocałował i powiedział, że jeśli kiedykolwiek będzie mi źle to mam mu to powiedzieć, on będzie przy mnie i postara się odegnać ode mnie całe przygnębienie i smutki. Byłam mu wdzięczna, ale juz potem nigdy się przed nim w taki sposób nie otwarłam, bałam się że będzie mnie postrzegać jako wariatkę czy histeryczke, więc z nawrotami zmagałam się sama. Brałam lekko uspokajające tabletki ,piłam herbatki, ale pomagały bardzo słabo.
Teraz kiedy od 3 tygodni jestem sama, wszystko powróciło ze zdwojoną siłą, czuje się bezradna, zagubiona, nawet jak wydaje mi się, że jest dobrze, to za pare godzin jest źle, nie jest to związane tylko z rozstaniem, ale ogólnym stanem osamotnienia. Zaczełam dzisiaj mysleć juz o fachowej poradzie u psychologa, bo nie wiem jak długo sama dam rade. Mam wsparcie przyjaciół i znajomych, ale jest to krótkoterminowe. Wczoraj, a właściwie dzisiaj w nocy wróciłam ze spotkania ze znajomymi, było bardzo fajnie, ale przed pójściem spać łyknełam nie jedną ale 4 tabletki na spanie z myslą, że chciałabym przesapć cały dzień a najlpiej byłoby w ogóle się nie obudzić., mogłam wziąść garść ale nie miałam dość odwagi, może byłoby tak lepiej...
Nie chce i nie mogę ciągle zadręczać moich znajomych problemami,bo ile mozna? Generalnie uchodze za osobę pogodną i silną, ale wcale taka nie jestem.
Racją jest, że prawdziwa odwaga to nie śmierć a życie, ale osobie chorej cięzko jest taką rzecz wytłmaczyć. One cierpię, odczuwają ból egzystencji, sam fakt, że musza przezyć kolejny dzień napawa ich przerażeniem. Tak jest w każdym razie ze mną.
Dodam jeszcze że jestem katoliczką, ale nie praktykującą, wiem, ze samobójstwo to grzech śmiertelny, ale tak naprawdę, kiedy człowiek jest chory, to się dla niego nie liczy.
EDIT: Napisanie tego postu wiele mnie kosztowało.
Ja powiem tylko tyle.. Jeśli chcesz idź do psychologa. Nie umiem pocieszać, a sama jestem w nie lepszej sytuacji.
Będzie dobrze.

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
czyli to nie moj wiec nie moge o nim mowic ale poniekąd tak bylo.Łatwo sie chyba domyslic.
Nigdy nie używałam określenia najgorszy grzech więc lepiej nie będę się domyślać.

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze niedawno myślałam o samobójstwie,było mi tak źle że chciałam umrzeć ale teraz,gdy dziś zginęła moja koleżanka i jeszcze dwie osoby w wypadku nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak można sie zabić! Śmierć bliskiej osoby tak bardzo boli! Dlaczego jak ktoś zginie w wypadku ludzie mówią "widocznie tak miało być"?To bez sensu! Czy Oni zasłużyli na taką śmierć? Dlaczego? Jestem załamana,wiem że to ostatnie moejsce w którym powinnam to pisać ale nie potrafie wyrazić tego co czuje,zabrakło mi łez
Czuję dokładnie to samo. W ostatnim czasie 3 młode osoby (w tym jedna najbliższa..) z mojego otoczenia zmarły tragicznie. Nie wiem czy sprawiedliwe czy nie, nie mi to oceniać. Tak miało być, to chyba tylko wytłumaczenie, a raczej wmawianie sobie. Półtora miesiąca temu mój świat się zatrzymał. Teraz snuję się po nim, mam żal do wszystkiego co mnie otacza. Tydzień temu wydawało mi się że jest lepiej, wszystko znowu wróciło. Duszę się życiem.

Ilono, nie wiem jaki grzech popełniłaś i szczerze powiedziawszy nie obchodzi mnie to. Wróćmy do właściwego tematu wątku.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 14:28   #222
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość

Ilono, nie wiem jaki grzech popełniłaś i szczerze powiedziawszy nie obchodzi mnie to. Wróćmy do właściwego tematu wątku.
Zgadzam sie
Koncze temat i ten grzech to nic z domyslow podkreślam slowo domyslow calkiem-spoko.Malo ma ze soba wspolnego jedno z drugim.
Wracajac do samobojczej smierci..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:30   #223
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Nie mogę znaleść sobie miejsca,wczoraj sie z Nią widziałamumawialiśmy sie niedanwo na kawe...nie przyjdzie już Ciągle Ją widzę,słysze Jej głos,zawsze usmiechnięta,wesoła dziewczyna,znamy sie od zerówki...a teraz...Już Jej nie zobacze,nie pogadam,nie pobawie na dyskotece...a to właśnie z Niej wracała... Jestem zła wręcz,tak młodzi ludzie,mający po 20 lat,dopiero wkraczający w życie,już je kończą! To że życie nie jest sprawiedliwe to wiem,ale śmierć jest jeszcze gorsza i zbyt często sie myli!
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:34   #224
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

a jak to sie stało????Z czyjej winy byl wypadek?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:34   #225
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
Nie mogę znaleść sobie miejsca,wczoraj sie z Nią widziałamumawialiśmy sie niedanwo na kawe...nie przyjdzie już Ciągle Ją widzę,słysze Jej głos,zawsze usmiechnięta,wesoła dziewczyna,znamy sie od zerówki...a teraz...Już Jej nie zobacze,nie pogadam,nie pobawie na dyskotece...a to właśnie z Niej wracała... Jestem zła wręcz,tak młodzi ludzie,mający po 20 lat,dopiero wkraczający w życie,już je kończą! To że życie nie jest sprawiedliwe to wiem,ale śmierć jest jeszcze gorsza i zbyt często sie myli!
Płacz, pamiętaj o niej.. To jedyne co Ci teraz pozostało.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:47   #226
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Nie wiem jeszcze z czyjej winy ale kierowca też zginął Idę za godzinke do kumpeli to sie dowiem może więcej,teraz zrozumiałam jak bardzo ważne są dla mnie niektóre osoby,ludzie z którymi sie wychowałam a teraz Nasze drogi sie rozeszły,nie może tak być,musimy sie trzymać razem i nie zapominac o sobie chodź życie tak szybko ucieka i nie ma sie czasu na nic.Strasznie mi źle,nie chce być sama,nie chce sama spać ale mój misiek jest na Mazurach w pracy Może uda Mu sie do środy zjechać bo chyba we środe pogrzeb Nie chcę być teraz sama
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:54   #227
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
mój świat się zatrzymał. Teraz snuję się po nim, mam żal do wszystkiego co mnie otacza. Tydzień temu wydawało mi się że jest lepiej, wszystko znowu wróciło. Duszę się życiem.
Dobrze Cie rozumem, bo ja czuje tak samo.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 14:21   #228
snorg
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

MI LUDZIE POMOŻCIE ;(

więc tak

w Czwartek zmarła mi moja Babcia, w szpitalu

i ja za tą śmierć się w 100% obwiniam ;(

niewiem co mam ze sobą zrobić , mam 18 lat

więc tak:

podczas choroby ś.p Babci (robiłem pewnego rodzaju świństwo) każdego wieczora , po tym u Babci bóle się nasilały , kilka dni po TYM jak przestałem to robić (nie moge powiedziec co ;( ) ale uwierzcie to swinstwo
Babci ustąpiły bóle , zrobiłem to znowu ;( i znów to zrobiłem , i Babcia dostała takich bóli że pojechała do szpitala, wtedy dopiero uświadomiłem sobie, że to przezemnie Babcia ma takie bóle ! i obiecałem sobie i Bogu że JUZ TEGO NIE BEDE ROBIL .. i tak było ,,, Babcia przyszedła ze szpitala , 3 tygodnie było dobrze (nie robilem tego) I Babci bóle były wytrzymalne głowy , szczególnie ,, aale niewiem co wemnie wstąpiło ;( i zrobiłem to poraz kolejny ;( bóle się nasiliły , trafiła Babcia do szpitala i po kilku dniach zmarła ;( ;(

JESTEM TEARZ NIE DO ŻYCIA ;( , tak Babcie Kocham .. modliłem się o zdrowie po tym (ostatnim razie) przepraszalem Boga za poprzednie obietnice ;( ze juz tego nie bede robil ,, a jednak zraniłem Boga ;( i już mi nie dał kolejnej szansy na życie Babci ;(


co tu robić ;(
snorg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 17:50   #229
snorg
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Pomóżcie ;(
snorg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 18:18   #230
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Cytat:
Napisane przez snorg Pokaż wiadomość
MI LUDZIE POMOŻCIE ;(

więc tak

w Czwartek zmarła mi moja Babcia, w szpitalu

i ja za tą śmierć się w 100% obwiniam ;(

niewiem co mam ze sobą zrobić , mam 18 lat

więc tak:

podczas choroby ś.p Babci (robiłem pewnego rodzaju świństwo) każdego wieczora , po tym u Babci bóle się nasilały , kilka dni po TYM jak przestałem to robić (nie moge powiedziec co ;( ) ale uwierzcie to swinstwo
Babci ustąpiły bóle , zrobiłem to znowu ;( i znów to zrobiłem , i Babcia dostała takich bóli że pojechała do szpitala, wtedy dopiero uświadomiłem sobie, że to przezemnie Babcia ma takie bóle ! i obiecałem sobie i Bogu że JUZ TEGO NIE BEDE ROBIL .. i tak było ,,, Babcia przyszedła ze szpitala , 3 tygodnie było dobrze (nie robilem tego) I Babci bóle były wytrzymalne głowy , szczególnie ,, aale niewiem co wemnie wstąpiło ;( i zrobiłem to poraz kolejny ;( bóle się nasiliły , trafiła Babcia do szpitala i po kilku dniach zmarła ;( ;(

JESTEM TEARZ NIE DO ŻYCIA ;( , tak Babcie Kocham .. modliłem się o zdrowie po tym (ostatnim razie) przepraszalem Boga za poprzednie obietnice ;( ze juz tego nie bede robil ,, a jednak zraniłem Boga ;( i już mi nie dał kolejnej szansy na życie Babci ;(


co tu robić ;(
A co takiego robiłeś ??

Jak mamy cokolwiek powiedzieć,jak nie wiemy o co chodzi??
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 18:20   #231
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

oczekujesz, ze Ci wytlumaczymy, ze to nie Twoja wina?
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 18:31   #232
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Miło byłoby się czegoś więcej dowiedzieć, bo jak na razie to mi wygląda na zwykłą podpuchę.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 18:37   #233
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Miło byłoby się czegoś więcej dowiedzieć, bo jak na razie to mi wygląda na zwykłą podpuchę.
Ojjj,mi też tak to wygląda niestety...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 18:40   #234
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

stary, jesli to prawda, to o 6 rano jutro masz nalot CBŚ...
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 18:45   #235
svhs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 23
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Moim zdaniem ktoś powinien uświadomić młodzież jak cenne jest życie i pokazać im jak radzić sobie z problemami sfery psychologicznej ( bo najczęściej problemy tej sfery doprowadzają to samobujstwa młodego człowieka). Życie dostarcza nam wiele radości ale i wiele cierpienia i to nie my decydujemy o tym. Przede wszystkim musimy nauczyć nowe pokolenia życia w "stadzie" gdzie każdemu możemy opowiedzieć o naszych problemach. Tak ja to widze.....
__________________
Miłość daje nieopisaną radość ale czasami nieopisany ból
svhs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 18:52   #236
snorg
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Poprostu oglądałem firmy pornograficzne i się masturbowałem

NIE SMIEJCIE SIE ;(
snorg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 19:05   #237
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

a mi sie wydaje, ze jestes jakim dzieckiem, ktore sie naogladalo American Pie kto widzial czesc z babcia wchodzaca i umierajaca na zawal, to wie o co chodzi :P
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 19:18   #238
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Więc snorg musi poszukać publiczki do śmiechu, gdzie indziej
Mierzi mnie taka głupota.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 19:51   #239
0898koi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Proszę zablokujcie mnie ;(

ale ja naprawdę dostrzegłem taki zbieg okoliczności ;( i dusi mnie to
niewiecie jak to było, wy się śmiejecie a ja płaczę ;(

możecie mnie nazywać trollem etc.

ale niewiem gdzie szukać pomocy juz ;(

Dowidzenia ;( jak pomóc niechcecie
0898koi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 20:07   #240
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Śmierć. Dlaczego młodzi ludzie ją wybierają?

Cytat:
Napisane przez 0898koi Pokaż wiadomość
Proszę zablokujcie mnie ;(

ale ja naprawdę dostrzegłem taki zbieg okoliczności ;( i dusi mnie to
niewiecie jak to było, wy się śmiejecie a ja płaczę ;(

możecie mnie nazywać trollem etc.

ale niewiem gdzie szukać pomocy juz ;(

Dowidzenia ;( jak pomóc niechcecie
Prośba trolla o zablokowanie jest dla mnie rozkazem.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.