Odchudzanie po 30 i pozniej 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-06, 13:56   #1
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Talking

Odchudzanie po 30 i pozniej 10


Linki do poprzednich części:
Pierwsza pełna wiedzy
Druga
Trzecia
Czwatra
Piata
Szosta
siódma
ósma
dziewiąta
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:02   #2
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Ewuś, coś tam źle linka wklepałaś... błąd wyskakuje
Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jak zwał, tak zwał
Cudne są

Hihi cieliste są bleee, jeszcze lakierki, kolorowe kupuj
W cielistych będziesz latac jak stara będziesz
Aaaa... a kobaltowe do czego?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:06   #3
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

I znowu kolejna część
Śliczne te butki.... kobaltowe do fioletów, szarości, na 100% super do jeansów... do czerwieni... eh... dużo by tak można... nawet do soczystej zieleni

Ja się poważnie zastanawiam czy kupować kolejne buty czy nie... mam takie szpilki jak Iwonka wstawiła, tylko czarne i matowe - takie klasyczne i może w takie powinnam się ubrać na wesele... a może jakieś fajne wygodne sandałki sobie kupić... no sama nie wiem... umówiłam się z koleżanką na stadion, może coś taniego wypatrzę....
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:06   #4
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Do wszystkiego
Trzeba byc otwartym na nowe doznania
Będziesz trendsetterką czy jakos tak

Mariolka sandałki sobie kup, jakieś takie delikatne, czarne szpilkii za cięzkie są do takich sukienek
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2010-05-06 o 14:11
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:09   #5
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
I znowu kolejna część
Śliczne te butki.... kobaltowe do fioletów, szarości, na 100% super do jeansów... do czerwieni... eh... dużo by tak można... nawet do soczystej zieleni

Ja się poważnie zastanawiam czy kupować kolejne buty czy nie... mam takie szpilki jak Iwonka wstawiła, tylko czarne i matowe - takie klasyczne i może w takie powinnam się ubrać na wesele... a może jakieś fajne wygodne sandałki sobie kupić... no sama nie wiem... umówiłam się z koleżanką na stadion, może coś taniego wypatrzę....
Mariolu, jeśli chodzi o buty, to ja jestem zdania, że ich nigdy dość I niestety nie potrafię od lat tego z siebie wyplenić... pamiętam, że kiedyś, jak miałam taki trudniejszy okres w życiu, to wpadałam w butoholizm absolutny, potrafiłam wypaść na miasto, kupić 3 pary butów i za 2 dni znowu...
Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Do wszystkiego
Trzeba byc otwartym na nowe doznania
Będziesz trensetterką czy jakos tak
Podobają mi się SZALEŃCZO te kobalciki, ale się boję treoszkę, że wydam 3 stówki na buty i w przyszłym sezonie ich nie nałożę ani razu, bo będą już niemodne.. a ja jestem z tych, co to buty czasami noszą i 3-4sezonów, nie lubię takich co to za 3 miesiące już się nie nadadzą do noszenia...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:14   #6
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Ja tam może też bym chętnie wpadła w butoholizm a nawet w inne holizmy, ale niestety finanse mocno mnie ograniczają.... dzisiaj wystawić na all muszę te za duże szpilki i tę sukienkę różową (co byłąm na weselu) może chociaż część kasy się zwróci.... i jeszcze zakupiłam na boohooo różową spódnicę i jest teraz za duża, też chyba ją wystawię i myślę jeszcze nad jedną kiecką... tylko raz w niej byłam i jakoś nie zanosi się na koleje No po prostu muszę trochę kasy "zarobić"
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:19   #7
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Hihi - hehe chyba jesteśmy "po jednych pieniądzach" miałam takie same zapytania i odczucia, jak Ty odnosnie tych cielistych. Dziewczyny na watku Zarowym tak mnie nakrecily, ze teraz mi sie strasznie podobaja ja je nosze np. dzis mam juz na sobie do cielistych rajstop mam jeansy i na zewnatrz brazowy plaszcz zamszowy, torebke mam czerwona bo apaszke mam w takim kolorze. Planuje nosic je do wszystkiego, noge wyszczuplaja i optycznie wydluzaja a wtym deszczu podoba mi sie, ze s ato lakierki ale innych kolorow lakierkow nie planuje

Doczytalam Hihi nudowe sa generalnie modne praktyczne ja tez nie nosze butow jeden sezon kobaltowe bym brala, ale za polowe ich ceny

Mariola - a jaki rozmiar nosisz spodnic?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2010-05-06 o 14:20
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 14:21   #8
bella105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Hej!
Takiego długiego posta wywaliłam i mi przepadł i jeszcze nie mogłam tu dotrzeć
No i teraz nie wiem co mam napisać
Co do insanity to mi syn nie z chomika tylko z innej stronki ściągnął jeśli dobrze kojarzę ale przejrzałam i stwierdziłam że muszę sie do tego przygotować choć mam ochotę zrobić ten test i zobaczyć.
A co do bucików to uwielbiam ale jakoś zawsze ciężko mi na wygodne trafić chyba mam jakieś nietypowe nogi
No i za dużo to nie mam bo wiadomo kasa!
bella105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:24   #9
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Hihi - hehe chyba jesteśmy "po jednych pieniądzach" miałam takie same zapytania i odczucia, jak Ty odnosnie tych cielistych. Dziewczyny na watku Zarowym tak mnie nakrecily, ze teraz mi sie strasznie podobaja ja je nosze np. dzis mam juz na sobie do cielistych rajstop mam jeansy i na zewnatrz brazowy plaszcz zamszowy, torebke mam czerwona bo apaszke mam w takim kolorze. Planuje nosic je do wszystkiego, noge wyszczuplaja i optycznie wydluzaja a wtym deszczu podoba mi sie, ze s ato lakierki ale innych kolorow lakierkow nie planuje
Hmm... w sumie ja mam apaszkę klasyczną beżową burberry, mam piaskowy trencz na wiosnę/jesień... ale ogólnie to ja jestem zima południowa, ubieram się w kolory soczyste (te fuksje, kobalty, karmazyny...) i jakoś tak nie czuję Ale z drugiej strony - bardziej czuję te cieliste niż np. fuksjowe buty.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:27   #10
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Co do Insanity to ja jeszcze nie moge zwyklych pompek robic wiec i tak musze poczekac
a butow nie ogladalam, wpadlam, wstawilam obiad i zaraz lece dalej
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:29   #11
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez bella105 Pokaż wiadomość
Hej!
Takiego długiego posta wywaliłam i mi przepadł i jeszcze nie mogłam tu dotrzeć
No i teraz nie wiem co mam napisać
Co do insanity to mi syn nie z chomika tylko z innej stronki ściągnął jeśli dobrze kojarzę ale przejrzałam i stwierdziłam że muszę sie do tego przygotować choć mam ochotę zrobić ten test i zobaczyć.
A co do bucików to uwielbiam ale jakoś zawsze ciężko mi na wygodne trafić chyba mam jakieś nietypowe nogi
No i za dużo to nie mam bo wiadomo kasa!
No o kase we wszystkich namietnosciach chodzi niestety

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Hmm... w sumie ja mam apaszkę klasyczną beżową burberry, mam piaskowy trencz na wiosnę/jesień... ale ogólnie to ja jestem zima południowa, ubieram się w kolory soczyste (te fuksje, kobalty, karmazyny...) i jakoś tak nie czuję Ale z drugiej strony - bardziej czuję te cieliste niż np. fuksjowe buty.
Hihi ja jestem zima zimowa i w takich bladzioszkach to wygladam jakbym sie wybierala juz na tamten swiat, ale buty mi sie jakos podobaja naprawde fajnie na stopie wygladaja powiedzialabym, ze slicznie
http://coco-chanel.pinger.pl/m/29413...ilki-zara-nude
http://www.allegro.pl/item1023711378...e.html#gallery
Zobacz po ile one chodza na allegro najpierw zobacz czy sa w sklepie Twoje rozmiary, bo one nie stoja i nie czekaja niestety
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 14:33   #12
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Kochana, jest mój rozmiar, jest, amerykańską dychę noszę

Ale ja to bym chciała nie takie zarowe, tylko z okrąglejszym noskiem, takim bardziej migdałkowym...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:34   #13
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Iwonko, zależy od firmy... od 36 do 40... a ta z boohoo to nie pamiętam jaki rozmiar... sprawzę wieczorem ... a miałabyś ochotę dla Ciebie to za duże, ale jak masz kogoś z 10 cm szerszego od siebie to ja chętnie spzedam
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:36   #14
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Iwonka, a mozesz strzelic fote sobie w tych butach i w dzinsach?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:39   #15
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Kochana, jest mój rozmiar, jest, amerykańską dychę noszę

Ale ja to bym chciała nie takie zarowe, tylko z okrąglejszym noskiem, takim bardziej migdałkowym...
Ale ja nie pytalam, czy maja romziarówke Twoja tylko czy w sklepie sa, bo schodza na pniu

Ja tez wolalabym z innym czubkiem, ale w tych skusila mnie cena wygodne sa! i daja dodatkowe fleczki

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Iwonko, zależy od firmy... od 36 do 40... a ta z boohoo to nie pamiętam jaki rozmiar... sprawzę wieczorem ... a miałabyś ochotę dla Ciebie to za duże, ale jak masz kogoś z 10 cm szerszego od siebie to ja chętnie spzedam
Mariolu o sobie myslalam moje kolezanki maja niestety inny gust

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Iwonka, a mozesz strzelic fote sobie w tych butach i w dzinsach?
Nie moge mowilam, ze musze kupic akumulatorki ale poszukam zaraz ich na watku zarowym
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:40   #16
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Ja to powinnam pojechac do zary i rzeczywiście sprawdzić jak w takich butach wyglądam na żywo, bo tak, to jest dyskusja dość czcza
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:42   #17
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Oj Iwonko, ja szersza w jestem od Ciebie... a jak spadło mi teraz ze 3 cm to już mi lata za bardzo więc myślę, że na Ciebie nie będzie dobre...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:44   #18
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja to powinnam pojechac do zary i rzeczywiście sprawdzić jak w takich butach wyglądam na żywo, bo tak, to jest dyskusja dość czcza
One maja taki odcien:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1272039602
to w watku o Zarze i Hihi zobacz najlepiej w sklepie, bo naprawde sa badrzo popularne i w Lodzi np. ich nie ma wcale, ja cudem kupilam wczoraj w Porcie bo jest na obrzezach miasta i tam malo kto jezdzi.

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Oj Iwonko, ja szersza w jestem od Ciebie... a jak spadło mi teraz ze 3 cm to już mi lata za bardzo więc myślę, że na Ciebie nie będzie dobre...
A pokazesz ja Mariola??
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:58   #19
Lide
Zadomowienie
 
Avatar Lide
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 962
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja to powinnam pojechac do zary i rzeczywiście sprawdzić jak w takich butach wyglądam na żywo, bo tak, to jest dyskusja dość czcza
Czesc Slicznotki

Please, please NO MORE SHOES - juz na prawde nie mam miejsca

Te kobaltowe cudne i nawet nabralam ochoty na te lakierki - Iwonko juz cie widze jak smigasz po Lodzi

Ja tez lakierowanych nie - ale last summer kupilam szpile czerwone bez palcy i piet i nawet mi sie dobrze nosza - ale te bezowe brdzo fajne - musze przyznac ze nie pomyslala bym o takim kolorze

Makowiec i pierogi zrobione, lece pospac bo jutro dluga droga
__________________
This is Australia


************************* ************************* ************
Before you speak, ask yourself is it kind, is it necessary, is it true, does it improve on the silence? (Pipi)





Lide jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 15:28   #20
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Lide Pokaż wiadomość
Te kobaltowe cudne i nawet nabralam ochoty na te lakierki - Iwonko juz cie widze jak smigasz po Lodzi

Ja tez lakierowanych nie - ale last summer kupilam szpile czerwone bez palcy i piet i nawet mi sie dobrze nosza - ale te bezowe brdzo fajne - musze przyznac ze nie pomyslala bym o takim kolorze

Makowiec i pierogi zrobione, lece pospac bo jutro dluga droga
Hehehe Lide

Szpilki czerwone sandalki lakierowane sa dla mnie poza konkurencja i ja ich nie licze, bo mi sie baaardzo podobaja zawsze sa takie teraz w Zarze na takiej szpili, ze moja stopa po kuligu sie ich boi ale kusza cena tez mnie stopuje

Lide tez bym nie pomyslala o takim kolorze, ale on modny teraz i podobno optycznie stope wydluza

Lide baw sie dobrze! moze jakies fotki pocykaj! Dobranocka


Hihi - zamilklas, bo polecialas po buty do Zary?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:22   #21
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Ja lubie lakierowane buty - szczególnie czerwone mam też lakierowane sandałki w kolorze fuksji Ale takie cieliste lakierowane to mi się zawsze wydawały bleee, a na tych zdjęciach co Iwonka wkleiła nawet nie są takie złe, chyba mi sie udzieliło od Was
Za to strasznie mi się podobają cieliste zamszowe
Iwonko fajnie ze jesteś zadowolona i ze buty wygodne
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:28   #22
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja lubie lakierowane buty - szczególnie czerwone mam też lakierowane sandałki w kolorze fuksji Ale takie cieliste lakierowane to mi się zawsze wydawały bleee, a na tych zdjęciach co Iwonka wkleiła nawet nie są takie złe, chyba mi sie udzieliło od Was
Za to strasznie mi się podobają cieliste zamszowe
Iwonko fajnie ze jesteś zadowolona i ze buty wygodne
Beatko ja mam tak samo, jak Ty czerwone lakierki szczególnie sandałki i w ogóle są poza konkurencja i dyskusja, bo sa piekne po prostu zawsze i wszędzie

A cieliste lakierowane to ja też zawsze ale na watku Zarowym dziewczyny tyle o nich pisały i poszukiwaly, ze postanowilam kupic Wizazankom, ktore nie maja Zary u siebie i im wyslac, bo ceny na allegro z kosmosu i poszlam, ale nie bylo numerow dla Wizazanek, a dla mnie byly, mysle sobie zmierze sobie bo na oko to mi sie nie podobaly w realu a mialam na sobie matowe peep toe cieliste, mierze, a one bardzo ladnie wygladaja! no i wzielam, myslac sobie, ze jak pochodze po domu i mi sie nie spodobaja to mam 30dni na oddanie, a cena zachecajaca, w srodku zamszowa skorka po bokach, fleczki w komplecie
A wczesniej sama na watku Zarowym zadalam pytanie, czy dziewczynom ten lakier nie pzreszkadza, z czym je lacza itd. to samo, co Wy no i jak juz je przymierzylam i kupilam to wszelkie watpliwosci prysly
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:30   #23
bella105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Oj dziewczyny coś czuję że krzyż mi nawala chyba przesadziłam z siłowymi
bella105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:46   #24
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez bella105 Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny coś czuję że krzyż mi nawala chyba przesadziłam z siłowymi
To uważaj bo Ci jeszcze cos wyskoczy dysk jakis, czy cUs
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:03   #25
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Dostałam nawigację po reklamacji
3 reklamacje na ten sam problem, wkurzyłam się i napisałam, że żądam wymiany na nowy bo ileż można i nareszcie mi wymienili i to na wyższy model. Mam nadzieję bezusterkowy.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:12   #26
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Xal - no to super!

Dziewczynki możeci mi może polecic jakąs sprawdzona stronke sklepowa gdzie moglabym kupic akumulatorki i ladowarke do aparaty?

I zasmucilo mnie to: http://wiadomosci.onet.pl/2165854,11...rwca,item.html
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:23   #27
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Iwonko, ja zawsze szukam po ceneo, ale w przypadku jak znam markę tego co chcę kupić. Lepiej idź kiedyś przy okazji do sklepu, zobacz co mają i za ile i poszperaj na ceneo czy bardziej się opłaca przez neta czy nie.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:29   #28
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Iwonko, ja zawsze szukam po ceneo, ale w przypadku jak znam markę tego co chcę kupić. Lepiej idź kiedyś przy okazji do sklepu, zobacz co mają i za ile i poszperaj na ceneo czy bardziej się opłaca przez neta czy nie.
Jutro sie przejde do Media i zobacze co maja. Jakos nie bardzo wierze w porady pracujacych tam osob, a temat akumulatorkow i ladowarek kompletnie mnie nie interesuje zeby samemu to zglebic ale chyba posiedze pozniej nad tym w necie, bo zrobic
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:33   #29
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Jutro sie przejde do Media i zobacze co maja. Jakos nie bardzo wierze w porady pracujacych tam osob, a temat akumulatorkow i ladowarek kompletnie mnie nie interesuje zeby samemu to zglebic ale chyba posiedze pozniej nad tym w necie, bo zrobic
Patrz przede wszystkim na pojemność akumulatorów i żeby ładowarka była na tyle ile na raz wchodzi do aparatu, bo mniej to kicha.
Kiedyś były fajne zestawy chyba energiser takie srebrno-zilono-czarne z ładowarką na 2 lub 4. Ładowarki nie mam, ale akumulatorki były fajne.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:38   #30
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Patrz przede wszystkim na pojemność akumulatorów i żeby ładowarka była na tyle ile na raz wchodzi do aparatu, bo mniej to kicha.
Kiedyś były fajne zestawy chyba energiser takie srebrno-zilono-czarne z ładowarką na 2 lub 4. Ładowarki nie mam, ale akumulatorki były fajne.
A nie no to to wiem u mnie wchodza 2 paluszki na raz, ale potrzebuje miec od razu parę w zapasie, bo aparat szybko zzera, wiec intersuja mnie tylko 4 paluszki. Tylko pojecia nie mam zcemu niektore (dla tej samej pojemnosci) kosztuja 45zl np. a inne 160zl. Ja wiem, ze o firme tez chodzi, ale zeby taki rozrzut?
W kazdym razie dziekuje i jakby ktos moze o stronce sprawdzonej ze sklepem wiedzial to tez poprosze
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.