Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-27, 12:03   #1
tomek868686867
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1

Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...


Witajcie
Założyłem tu konto aby poznać wasze prawdziwe opinie na temat bycia z facetem który dobrze radzi sobie finansowo.

Otóż chodzi o to że w kwestiach miłosnych zawsze poznaje kobiety którym bardziej zależy na pieniądzach i wygodnym życiu niż na spędzaniu ze mną czasu i mojej miłości.

Ogólnie do 25 lat miałem 2 dziewczyny, obie okazały się totalnymi materialistkami. Później na przyjęciu poznałem dziewczynę 25 lat i byłem pewien że jest to ta jedyna, po roku zamieszkaliśmy razem, byłem tak zaślepiony i zakochany w niej że niczego nie widziałem poza nią, miała wszystko co chciała, jeździliśmy na wycieczki, kochaliśmy się, niemal nigdy nie było między nami kłótni, dogadywaliśmy się we wszystkich sprawach, zacząłem budowę domu który razem wybraliśmy, ogólnie bardzo długo by pisać... Skończyło się w skrócie na tym że gdy zacząłem prosić o pomoc w prowadzeniu firmy aby czegoś przypilnowała lub zaniosła dokumenty do księgowej wolała wydawać moje pieniądze które dałem aby za coś zapłaciła na ubrania i kosmetyki a później przepraszała i udawała że tak bardzo tego potrzebowała , zrozumiał bym jakieś drobne kwoty ale miesięcznie szły na to kwoty które przeciętny polak zarabia w pół roku, gdy przestałam dawać pieniądze zaczęła się obrażać aż zerwała ze mną przed nowym rokiem(zabierając ze sobę ubrania i kosmetyki kupione za moje pieniądze.)

Przez 2 miesiące nie mogłem się pozbierać dopiero teraz zaczynam się ogarniać z tym wszystkim.
Czy ja mam takiego pecha w miłości czy po prostu źle zabieram się za związki.
Gdzie poznać normalną dziewczynę której nie będzie zależało na tym co mam tylko na mnie?
tomek868686867 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 12:23   #2
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Cytat:
Napisane przez tomek868686867 Pokaż wiadomość
Witajcie
Założyłem tu konto aby poznać wasze prawdziwe opinie na temat bycia z facetem który dobrze radzi sobie finansowo.

Otóż chodzi o to że w kwestiach miłosnych zawsze poznaje kobiety którym bardziej zależy na pieniądzach i wygodnym życiu niż na spędzaniu ze mną czasu i mojej miłości.

Ogólnie do 25 lat miałem 2 dziewczyny, obie okazały się totalnymi materialistkami. Później na przyjęciu poznałem dziewczynę 25 lat i byłem pewien że jest to ta jedyna, po roku zamieszkaliśmy razem, byłem tak zaślepiony i zakochany w niej że niczego nie widziałem poza nią, miała wszystko co chciała, jeździliśmy na wycieczki, kochaliśmy się, niemal nigdy nie było między nami kłótni, dogadywaliśmy się we wszystkich sprawach, zacząłem budowę domu który razem wybraliśmy, ogólnie bardzo długo by pisać... Skończyło się w skrócie na tym że gdy zacząłem prosić o pomoc w prowadzeniu firmy aby czegoś przypilnowała lub zaniosła dokumenty do księgowej wolała wydawać moje pieniądze które dałem aby za coś zapłaciła na ubrania i kosmetyki a później przepraszała i udawała że tak bardzo tego potrzebowała , zrozumiał bym jakieś drobne kwoty ale miesięcznie szły na to kwoty które przeciętny polak zarabia w pół roku, gdy przestałam dawać pieniądze zaczęła się obrażać aż zerwała ze mną przed nowym rokiem(zabierając ze sobę ubrania i kosmetyki kupione za moje pieniądze.)

Przez 2 miesiące nie mogłem się pozbierać dopiero teraz zaczynam się ogarniać z tym wszystkim.
Czy ja mam takiego pecha w miłości czy po prostu źle zabieram się za związki.
Gdzie poznać normalną dziewczynę której nie będzie zależało na tym co mam tylko na mnie?
Niestety nie da się Nie oszukujmy się, wszystkie kobiety chcą od nas trzech rzeczy - kasy, kasy oraz więcej kasy. Nawet związki są oparte tylko na tym, że jesteśmy chodzącymi bankomatami dla ich niezaspokojonych potrzeb konsumpcyjnych Słyszałem, że niby są normalne dziewczyny, ale nie wierzę w to - wg mnie wszystkie kobiety mają to w genach, i różnią się tylko tym, że jedne żerują na nas bardziej, a inne mniej

Trzymaj się, towarzyszu bankomacie! Ironia jak coś
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 12:23   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Nie masz pecha. "Mam pecha" albo "mam szczęście" to kwestia percepcji.
Może stale wybierasz jeden i ten sam typ kobiety. Od taki archetyp atrakcyjności seksualnej wybrałeś a nie inny. Możliwe też, że tak ustawiasz relację, że stawiasz się na pozycji ofiary, dawcy, pokazujesz, że to, co masz kobiecie do zaoferowania to głównie dobra materialne.
Ja bym wybrała się do psychologa, żeby dojść do tego według jakiego klucza dobieram sobie partnerów i w jaką rolę wchodzę jako partner w nowym związku. Ja tam od faceta wolę np. rano kawę do łóżka czy przytulanie niż drogie prezenty, ale są faceci, którzy raczej kupią kobiecie kolię z diamentami niż zrobią rano kawę. No i są kobiety, dla których coś takiego jest atrakcyjniejsze.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 12:27   #4
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Nie można generalizować. Ja z kolei jestem osobą, która strasznie sobie ceni swoją niezależność finansową, oszczędzałam już na studiach więc mam swoje pieniądze i wciąż zarabiam poza normalnym etatem, a w związku jestem zwolenniczką wspólnoty finansowej. Więc szukaj dalej po prostu Dwa związki to nie koniec świata.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 12:41   #5
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Może jak poznasz nową dziewczynę to bądź bardziej powściągliwy w okazywaniu, ile masz pieniędzy, ile zarabiasz? Odpuść sobie drogie knajpy, drogie prezenty, cokolwiek, co wskazuje, że "masz kasę". Unikniesz w ten sposób sytuacji, kiedy laska poleci na kasę, a nie na Ciebie, przynajmniej tak mi się zdaje. Rozumiem, że chcesz być "mężczyzną z prawdziwego zdarzenia", utrzymywać dom i kobietę - to się chwali (ja lubię takie podejście, chociaż sama pracuję - teraz jestem sama, ale jak byłam w związku i zarabiałam już konkretne pieniądze to cholernie mi przeszkadzał niepracujący facet...), ale to nie znaczy, że baba ma być pasożytem albo co gorsza okradać Cię z kasy (bo tamto to była kradzież, jeśli masz jakieś wątpliwości). Takie sytuacje, kiedy kobieta staje się utrzymanką i jej się to podoba, często kończą się tak, że jak Ci się powinie noga, będziesz miał gorszy moment, stracisz pieniądze, będziesz musiał je zainwestować czy wydać na coś poważnego typu operacja, to kobieta zniknie bez śladu, bo nie będziesz dla niej atrakcyjną partią, jeśli nie będziesz miał takiej kasy do jakiej przywykła.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 12:44   #6
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Niestety nie da się Nie oszukujmy się, wszystkie kobiety chcą od nas trzech rzeczy - kasy, kasy oraz więcej kasy. Nawet związki są oparte tylko na tym, że jesteśmy chodzącymi bankomatami dla ich niezaspokojonych potrzeb konsumpcyjnych Słyszałem, że niby są normalne dziewczyny, ale nie wierzę w to - wg mnie wszystkie kobiety mają to w genach, i różnią się tylko tym, że jedne żerują na nas bardziej, a inne mniej

Trzymaj się, towarzyszu bankomacie! Ironia jak coś
Dzieki za obrazanie
Nigdy nie chcialam czyichs pieniedzy i nie bede chciala. Moim zwyczajem jest placenie sobie samej.
Nawret jak facet zarabialby 10 000 i nie mialco z tym zrobic to nie chcialabym od niego drogich prezentów i nigdy takich NIE przyjęłam.

Wiec proszenie wrzucac kobiet do jednego worka.

Oczywiste,ze fajnie jak facet ma spore pieniądze- ale jedynie bym to rozpatrywała,ze bede miala co jesc i zaplacic za rachunki. I w przyszlosci bede miala jak dziecku cos kupic.
Od razu tez powiem- PO CO KOBIECIE sponsorowac cokolwiek?
Kazdy na siebie zarabia.Rozumiemjak ktos ma duzo pieniedzy , czasem za kolacje zaplaci- to jest ok.
Ale po co kupywać ciuchy i drogie rzeczy?
Przestancie to robic,to zobaczycie na czym kobiecie zalezy.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 12:44   #7
henryzlasu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 67
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Cytat:
Napisane przez tomek868686867 Pokaż wiadomość
Witajcie
Założyłem tu konto aby poznać wasze prawdziwe opinie na temat bycia z facetem który dobrze radzi sobie finansowo.

Otóż chodzi o to że w kwestiach miłosnych zawsze poznaje kobiety którym bardziej zależy na pieniądzach i wygodnym życiu niż na spędzaniu ze mną czasu i mojej miłości.

Ogólnie do 25 lat miałem 2 dziewczyny, obie okazały się totalnymi materialistkami. Później na przyjęciu poznałem dziewczynę 25 lat i byłem pewien że jest to ta jedyna, po roku zamieszkaliśmy razem, byłem tak zaślepiony i zakochany w niej że niczego nie widziałem poza nią, miała wszystko co chciała, jeździliśmy na wycieczki, kochaliśmy się, niemal nigdy nie było między nami kłótni, dogadywaliśmy się we wszystkich sprawach, zacząłem budowę domu który razem wybraliśmy, ogólnie bardzo długo by pisać... Skończyło się w skrócie na tym że gdy zacząłem prosić o pomoc w prowadzeniu firmy aby czegoś przypilnowała lub zaniosła dokumenty do księgowej wolała wydawać moje pieniądze które dałem aby za coś zapłaciła na ubrania i kosmetyki a później przepraszała i udawała że tak bardzo tego potrzebowała , zrozumiał bym jakieś drobne kwoty ale miesięcznie szły na to kwoty które przeciętny polak zarabia w pół roku, gdy przestałam dawać pieniądze zaczęła się obrażać aż zerwała ze mną przed nowym rokiem(zabierając ze sobę ubrania i kosmetyki kupione za moje pieniądze.)

Przez 2 miesiące nie mogłem się pozbierać dopiero teraz zaczynam się ogarniać z tym wszystkim.
Czy ja mam takiego pecha w miłości czy po prostu źle zabieram się za związki.
Gdzie poznać normalną dziewczynę której nie będzie zależało na tym co mam tylko na mnie?
Eee tam, widać, że na biednego nie trafiło
Zamiast użalać się nad sobą to lepeij zarabiaj więcej mamony to i następna przyleci
Ps. tylko broń boże sie nie chajtaj bo oskubią cię do cna
henryzlasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 12:45   #8
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Nie masz pecha. "Mam pecha" albo "mam szczęście" to kwestia percepcji.
Może stale wybierasz jeden i ten sam typ kobiety. Od taki archetyp atrakcyjności seksualnej wybrałeś a nie inny.
Jak sie wybiera dziewczyne z silikonami,która tylko trzepocze rzęsami...
Jak sie chce znaleźć mądrą dziewczynę , to zazwyczaj trzeba szukać kobiety przeciętnej...
Ale faceci niestety )
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 12:48   #9
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Trzymaj się, towarzyszu bankomacie! Ironia jak coś
Padłam. Leże. Turlam się ze śmiechu

Kochany wrzuć wszystko do jednego wora. Dobrze wstrząśnij i wymieszaj przed otwarciem.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 12:52   #10
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Dzieki za obrazanie
Nigdy nie chcialam czyichs pieniedzy i nie bede chciala. Moim zwyczajem jest placenie sobie samej.
Nawret jak facet zarabialby 10 000 i nie mialco z tym zrobic to nie chcialabym od niego drogich prezentów i nigdy takich NIE przyjęłam.

Wiec proszenie wrzucac kobiet do jednego worka.

Oczywiste,ze fajnie jak facet ma spore pieniądze- ale jedynie bym to rozpatrywała,ze bede miala co jesc i zaplacic za rachunki. I w przyszlosci bede miala jak dziecku cos kupic.
Od razu tez powiem- PO CO KOBIECIE sponsorowac cokolwiek?
Kazdy na siebie zarabia.Rozumiemjak ktos ma duzo pieniedzy , czasem za kolacje zaplaci- to jest ok.
Ale po co kupywać ciuchy i drogie rzeczy?
Przestancie to robic,to zobaczycie na czym kobiecie zalezy.
Zanim się zaczniesz unosić, to weź przeczytaj co cytujesz.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 13:02   #11
unber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 283
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Zanim się zaczniesz unosić, to weź przeczytaj co cytujesz.
Nazwałeś wszystkie kobiety materialistkami mającymi w genach żerowanie na innych. Ciężko, żeby się nie poczuć lekko urażonym.

Autorze, a próbowałeś szukac po prostu kobiety zarabiającej tyle co ty, albo bogatszej? Taka na kasę raczej nie poleci.
unber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 13:04   #12
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Ironia rzecz obca

Autorze a czy jesteś nieatrakcyjny fizycznie i słaby w łóżku ?
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 13:05   #13
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Cytat:
Napisane przez unber Pokaż wiadomość
Nazwałeś wszystkie kobiety materialistkami mającymi w genach żerowanie na innych. Ciężko, żeby się nie poczuć lekko urażonym.
Magiczne słowo "ironia" będzie Twoim kluczem do zrozumienia. Jakoś misia_bella nie miała z tym problemów
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 13:07   #14
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Jak sie chce znaleźć mądrą dziewczynę , to zazwyczaj trzeba szukać kobiety przeciętnej...
Ale faceci niestety )
Tylko my musimy być nieprzeciętni.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 13:12   #15
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

nie masz pecha, jesteś po prostu niemądry skoro nie zauważyłeś wcześniej że pannie zależy tylko na kasie, a takie rzeczy widać gołym okiem... także tego...

P.S. wątek brzmi trollowato.
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 13:20   #16
takbonie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 457
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Cytat:
Napisane przez unber Pokaż wiadomość
Nazwałeś wszystkie kobiety materialistkami mającymi w genach żerowanie na innych. Ciężko, żeby się nie poczuć lekko urażonym.

Autorze, a próbowałeś szukac po prostu kobiety zarabiającej tyle co ty, albo bogatszej? Taka na kasę raczej nie poleci.
Dopisane jest jeszcze coś na biało przed kwiatkiem, też tego na początku nie zauważyłam

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

[1=818b6f2de5dfa79adb4775d e183f054ac63b96e9_6594a3f aefca2;46200014]

P.S. wątek brzmi trollowato.[/QUOTE]

dokładnie, tak jakby był kontynuacją innego niedawno założonego wątku


Naprawdę wierzycie,że jeden mężczyzna miał tyle kobiet w wieku 25 lat, które by leciały tylko na kasę?

Kiedy on by miał jej tyle zdobyć,żeby w tym wieku mieć 3 kobiety i każda leciałaby na kase

Edytowane przez takbonie
Czas edycji: 2014-04-28 o 10:36
takbonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 13:25   #17
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

To jest taka sama sytuacja jak dziewczyna zawsze wybiera ten sam typ faceta który już od początku ją obraża, olewa i zdradza, a później zakłada wątek "Czy ja mam pecha? Czemu wszyscy faceci to dupki?". Problem nie jest w dziewczynach, tylko w Tobie bo zwracasz uwagę podświadomie na tylko jeden typ kobiet.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 15:16   #18
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Cytat:
Napisane przez tomek868686867 Pokaż wiadomość
Czy ja mam takiego pecha w miłości czy po prostu źle zabieram się za związki.
Gdzie poznać normalną dziewczynę której nie będzie zależało na tym co mam tylko na mnie?
Wiesz... zeby komus zalezalo na nas - na takich jakimi jestesmy, musimy cos soba reprezentowac. Miec cos do zaoferowania ( i nie chodzi tutaj wcale o pieniadze). Jezeli mezczyzna cala swoja wartosc opiera na pieniadzach i mozliwosciach za tym idacych - to bedzie trafial na kobiety, ktore materialistkami sa.

Pomijam juz watek, ktory poruszyly poprzednie Wizazanki tj. o schemacie doboru partnerek.

Moim zdaniem to mezczyzna " z pieniedzmi" powinien umiec postawic granice. Nie napychac kobiety " w imie milosci" tymi wszystkimi dobrami - to wtedy wyjdzie czego taka kobieta od Ciebie oczekuje.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 15:38   #19
flamina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Byłam w podobnym związku, nie możesz myśleć tak o wszystkich kobietach, z czasem znajdzie się taka której będzie zależało na Tobie a nie na materialnych rzeczach bo przecież nie o to w życiu chodzi... Życzę powodzenia i trzymam kciuki!
flamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 15:52   #20
201604220918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 412
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Cytat:
Napisane przez tomek868686867 Pokaż wiadomość
Witajcie
Założyłem tu konto aby poznać wasze prawdziwe opinie na temat bycia z facetem który dobrze radzi sobie finansowo.

Otóż chodzi o to że w kwestiach miłosnych zawsze poznaje kobiety którym bardziej zależy na pieniądzach i wygodnym życiu niż na spędzaniu ze mną czasu i mojej miłości.

Ogólnie do 25 lat miałem 2 dziewczyny, obie okazały się totalnymi materialistkami. Później na przyjęciu poznałem dziewczynę 25 lat i byłem pewien że jest to ta jedyna, po roku zamieszkaliśmy razem, byłem tak zaślepiony i zakochany w niej że niczego nie widziałem poza nią, miała wszystko co chciała, jeździliśmy na wycieczki, kochaliśmy się, niemal nigdy nie było między nami kłótni, dogadywaliśmy się we wszystkich sprawach, zacząłem budowę domu który razem wybraliśmy, ogólnie bardzo długo by pisać... Skończyło się w skrócie na tym że gdy zacząłem prosić o pomoc w prowadzeniu firmy aby czegoś przypilnowała lub zaniosła dokumenty do księgowej wolała wydawać moje pieniądze które dałem aby za coś zapłaciła na ubrania i kosmetyki a później przepraszała i udawała że tak bardzo tego potrzebowała , zrozumiał bym jakieś drobne kwoty ale miesięcznie szły na to kwoty które przeciętny polak zarabia w pół roku, gdy przestałam dawać pieniądze zaczęła się obrażać aż zerwała ze mną przed nowym rokiem(zabierając ze sobę ubrania i kosmetyki kupione za moje pieniądze.)

Przez 2 miesiące nie mogłem się pozbierać dopiero teraz zaczynam się ogarniać z tym wszystkim.
Czy ja mam takiego pecha w miłości czy po prostu źle zabieram się za związki.
Gdzie poznać normalną dziewczynę której nie będzie zależało na tym co mam tylko na mnie?
Gdziekolwiek, nawet w kolejce do wucetu
Serio, skoro masz za sobą takie doświadczenia to znaczy ni mniej ni więcej że takie kobiety wybierasz sobie sam; skoro zachowują się tak jak w opisie podejrzewam, że inteligencją to one nie grzeszą, czyli muszą mocno nadrabiać urodą Skup się na lepszym poznaniu kogoś zanim zaczniesz szastać forsą na lewo i na prawo.
201604220918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 16:05   #21
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

to jest tak
ludzie dzielą się na koty i na myszy

jedni radzą sobie w życiu i spadną na cztery łapy, inni zaś nie wyciągają wniosków i popełniają wciąż te same błędy i oni są ofiarami cwańszych kotów!


autorze, czy czytałeś Sherlocka Holmesa?
ja polecam ci taką czytankę, którąkolwiek książkę z nim
zobaczysz tam w działaniu pewną ważną umiejętność: umiejętność wnioskowania
wyciągania wniosków

no i jak już trafiłeś trzy takie same dziewczyny, to należałoby co zrobić? Nie, nie zatapiać smutku przy kupnie nowego lexusa, źle. Trzeba co zrobić? Podpowiem: Sherlock Holmes... tak! Trzeba zacząć wyciągać wnioski ze swych doświadczeń!

A na czym polega ta umiejętność?
Na spojrzeniu wstecz i zadumaniu się nad takim problemem: co te dziewczyny łączyło?
Jakie zdradzały już od początku symptomy materializmu? Bo takowe były na pewno, to ty ich nie widziałeś. Ale były.
No i czym sie zdradzały?
Co te dziewczyny łączy? Nie, nie w wyglądzie, Watsonie, tylko w charakterze. Co je łączyło.
Oraz: jakie ty błędy popełniałeś?

Odpowiedz na powyższe pytania.

to znaczy, możesz wypłakiwać oczy nad sobą, popadać w depresję nad swym trudnym losem, bić pięściami w podłogę i przecierać zapłakane oczęta stuzłotówkami
ale ja wolałabym zacząć używać głowy na twoim miejscu, po to ona jest

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2014-04-27 o 16:22
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 16:10   #22
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Niestety nie da się Nie oszukujmy się, wszystkie kobiety chcą od nas trzech rzeczy - kasy, kasy oraz więcej kasy. Nawet związki są oparte tylko na tym, że jesteśmy chodzącymi bankomatami dla ich niezaspokojonych potrzeb konsumpcyjnych Słyszałem, że niby są normalne dziewczyny, ale nie wierzę w to - wg mnie wszystkie kobiety mają to w genach, i różnią się tylko tym, że jedne żerują na nas bardziej, a inne mniej

Trzymaj się, towarzyszu bankomacie! Ironia jak coś

i jeszcze seksu, nie zapomnij o seksie. No i śmieci przydałoby się wyrzucić i jakiś słoik otworzyć
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 18:52   #23
zadziora85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 206
Dot.: Czy ja mam pecha? Jak tu byś szczęśliwy...

Wstyd mi, że istnieją jeszcze ludzie, którzy generalizują wszystko i wszystkich. Napiszę o sobie, bo nie znam podejścia innych kobiet w tym temacie. Wychodzę z założenia, że pieniądze raz są, raz ich nie ma więc nie należy przykładać do tego tak wielkiej wagi. Poza tym branie pieniędzy od faceta, liczenie tylko i wyłącznie na jego pomoc jest poniżające i skrajnie nieodpowiedzialne- facet odejdzie, różnie to w życiu bywa i laska zostaje z ręką w nocniku. Poza tym lepsze wydaje mi się samodzielne zapracowanie na pieniądze, na luksusy, można czerpać z tego ogromną satysfakcję. No ale...
zadziora85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-27 19:52:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.