Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-10-20, 21:48   #1921
Koko88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Nowa fryzura

znam ten problem.nam ten problem. kiedys jak jeszcze uzywalam szczotki do wlosow mialam podobnie, poszlam do fryzjera, ten mi pocieniowal i zamiast ukladac sie lepiej wygladalam jakbym miala siano na glowie bo wlosy byly lzejsze. teraz juz wiem, ze jak sie ma wlosy falowane lub krecone lub po prostu podatne nie powinien uzywac szczotki do wlosow, jdynie przeczesac palcami po myciu, a po wysuszeniu wlosow naloz jedwab do wlosow (10 z³ mala tubeczka chyba w kazdym salonie fryzjerskim do kupienia. starcza na ok pol roku, bo dajesz doslownie kapke na cala dlugosc), jest rewelacyjny, od kiedy go poznalam nie wyobrazam sobie bez niego zycia, polcila mi go kumpela ktorej wlosy tez sie pusz±, po nim sa g³adkie, blyszczace i miekkie i najwazniejsze - dziala naprawde a efekt jest natychmiastowy. obciecie na prosto byloby rozwiazaniem, jednak wyprobuj najpierw to co napisalam, bo pocieniowane wlosy wygladaja duzo ciekawiej.
Koko88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-21, 13:42   #1922
kingala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 68
Dot.: Nowa fryzura

Dziêkujê bardzo Koko88, ale tak siê zastanawiam czy to naprawdê pomo¿e..Spróbujê, zawsze warto spróbowaæ.
A masz mo¿e jak±s radê dotycz±c± obciêcia gdybym siê na nie zdecydowa³a?
kingala jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-21, 13:51   #1923
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 242
Dot.: Jak zrobic ta fryzure?

a nie zale¿y to te¿ od sposobu suszenia i na³o¿enia pianki?
truskawkax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-21, 15:10   #1924
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 383
Dot.: Jak zrobic ta fryzure?

podniesienie u nasady jest zasluga tylko i wylacznie wysokiego modelowania na gruba szczotke i tapiru. a loki prostownica
an0138 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-21, 15:17   #1925
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 294
Dot.: Jak zrobic ta fryzure?

Cytat:
Napisane przez truskawkax Poka¿ wiadomo¶æ
a nie zale¿y to te¿ od sposobu suszenia i na³o¿enia pianki?
suszenie wlosow po myciu z glowa w dol ponoc dodaje objetosci - ale na mnie to nie dziala, a juz napewno nie daje takiego efektu jak na foto.
chyba bez tapiorowania sie nie obejdzie, tak jak dziewczyny pisaly...

hmm, przydalaby mi sie taka gruba lokowka
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-21, 15:29   #1926
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 242
Dot.: Jak zrobic ta fryzure?

dok³adnie mi te¿ mam cienk± ale fale robiê prostownica.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

[QUOTE=eloania;14847556]suszenie wlosow po myciu z glowa w dol ponoc dodaje objetosci - ale na mnie to nie dziala, a juz napewno nie daje takiego efektu jak na foto.

a próbowa³a¶ suszyæ dyfuzorem ponoæ to pomaga i u nasady jak±¶ piakn± co nie wysusza w³osów? mo¿e to co¶ da
truskawkax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-21, 15:37   #1927
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 294
Dot.: Jak zrobic ta fryzure?

Cytat:
Napisane przez eloania Poka¿ wiadomo¶æ
suszenie wlosow po myciu z glowa w dol ponoc dodaje objetosci - ale na mnie to nie dziala, a juz napewno nie daje takiego efektu jak na foto.

a próbowa³a¶ suszyæ dyfuzorem ponoæ to pomaga i u nasady jak±¶ piakn± co nie wysusza w³osów? mo¿e to co¶ da
z piankami probowalam sporo, ale obecnie jestem na etapie regeneracji wloskow i nie uzywam zadnych lakierow ani pianek;p
a takiej co nie wysusza to nie znalazlam wiec zrezygnowalam calkiem z takich kosmetykow poki co;p
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 19:52   #1928
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 033
Fryzura na studniówke

witam , w tym roku mam studniówke . mam pytanie co do fryzury . wlosy musza byc napewno spiete , to napewno. ktora najlepsza ? czy w przypadku pierwszej fryzury(pierwsze zdjecie , nie to z numerem 1 ) , fryzjerka da rade zrobic to z moich wlosow do ramion?
__________________
PM 5 wrze¶nia 2015


Edytowane przez biala lila
Czas edycji: 2009-10-21 o 19:53
biala lila jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-22, 09:07   #1929
vanes
Wtajemniczenie
 
Avatar vanes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: czêstochowa
Wiadomo¶ci: 2 462
GG do vanes
Dot.: Jak zrobic ta fryzure?

po pierwsze je¶li chcecie uzyskaæ tak± fryzurkê to musicie umyæ w³osy szamponem zwiêkszaj±cym objêto¶æ nastêpnie na³o¿yæ od¿ywkê ¿eby w³osy wygl±da³y na zdrowe i od¿ywione.
suszyæ w³osy od do³u na szczotce ,kiedy s± jeszcze lekko wilgotne rozczesujemy je i robimy przedzia³ek ale nie na ¶rodku g³owy tylko lekko z boku (to nadaje równie¿ objêto¶ci)
nastêpnie podsuszamy w³osy ale nie gor±cym strumieniem powietrza tylko zimnym ugniataj±c w³osy dziêki czemu tworz± siê niedba³e fale.
nastêpnie rozpoczynamy tapirowanie w³osów...z tym ¿e tam gdzie zrobi³y¶my przedzia³ek odgarniamy w³osy z obu stron po ok 2 cm i spinamy je (irokez bez tapirowania)
resztê w³osów (pod irokezem) tapirujemy tylko u nasady na ok 1 cm kiedy skoñczymy rozpuszczamy w³osy z irokeza aby nie by³o widaæ tapirowania
nastêpnie nie krêcimy na lokówce wszystkich w³osów tylko pojedyncze kosmyki aby fryzura wygl±da³a na naturaln±...spryskujemy w³osy delikatnie ¶rodkiem nab³yszczaj±cym do w³osów i fryzura gotowa
my¶lê ¿e wszystko jest podane do¶æ opisowo i nie bêdzie problemów ze zrobieniem tej fryzurki
__________________
g³ówny cel: powrót do dawnej sylwetki

80 79 78 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66
6564 63 62 61 60 59 58 57 56 55
vanes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-22, 18:48   #1930
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 294
Dot.: Fryzura na studniówke

ja na swojej 100dniowce mialam fryzure bardzo podobna do tej z ostatniego zdjecia
a co do tej pierwszej, to wydaje mi sie ze raczej dlugie wlosy sa potrzebne, aczkolwiek bardzo fajna fryzurka na 100dniowke podobaja mi sie te warkoczyki, sliczne
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-23, 18:57   #1931
Ruski Pionier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 63
GG do Ruski Pionier
Fryzura na pó³metek-w³osy cienkie i rzadkie :(

hej pomó¿cie, proszê. zbli¿a siê pó³metek liceum, a ja nie mam pojêcia co zrobiæ z moimi w³osami. Mam ich malutko, do tego s± cienkie tak do ramion. no i grzywka na bok nie chcê wygl±daæ jak codziennie(rozpuszczone, wyprostowane) pasowa³oby pewnie jakie¶ upiêcie... ale nie mam pojêcia co zrobiæ macie mo¿e jakie¶ pomys³y, zdjêcia?
__________________


,, nie wiem, czego chcê ani czego potrzebujê..."

<3
Ruski Pionier jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 12:07   #1932
Kikusia1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 19
Exclamation Potrzebujê porady - fryzura

Witam serdecznie. Mam ma³y problem i szukam porady. A wiêc: obecnie mam ¶redniej d³ugo¶ci w³osy, s± cienkie i s³abe. Du¿o wypada. Planujê ¶ci±æ w³osy aby je trochu zregenerowaæ i wzmocniæ. M.in. ³atwiej na krótkich w³osach stosowaæ ró¿nego rodzaju od¿ywki.
I w zwi±zku z tym 2 pytania do Was:
1) Za³±czam moje zdjêcie i zdjêcie fryzury - czy takie ¶ciêcie bêdzie pasowa³o do mnie?
2) Co polecacie stosowaæ na wzmocnienie w³osów. Wiem ¿e takich w±tków jest ju¿ masa co do 2 pytania.
Bardzo proszê o pomoc.
Z góry wszystkim serdecznie dziêkujê.
Pozdrawiam Kika

Edytowane przez Kikusia1990
Czas edycji: 2009-10-25 o 14:50
Kikusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-24, 13:09   #1933
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 383
Dot.: Potrzebujê porady - fryzura

bedzie pasowac bardzo!!! nie chce Cie straszyc ale niestety nasi fryzjerzy maja problem z tego typu cieciami musisz wybrac dobrego specjaliste (co niekoniecznie oznacza drogiego ) i polecanego, no i oczywiscie wybrac sie ze zdjeciem i pilnowac kazdego jej ruchu bo pewnie jak wiekszosc bedzie miala sklonnosci do skracania za bardzo grzywki...
an0138 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-24, 16:55   #1934
Ruski Pionier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 63
GG do Ruski Pionier
Dot.: Fryzura na pó³metek-w³osy cienkie i rzadkie :(

up, up!
__________________


,, nie wiem, czego chcê ani czego potrzebujê..."

<3
Ruski Pionier jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-25, 09:25   #1935
Sajmon88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 1
Jaka fryzura? pro¶ba o pomoc

Mam 18 lat i mam problem z w³osami.. Zrobi³y mi siê chyba zakola ... Nie wiem jaka fryzura pasuje do tego problemu? Nie chce goliæ siê na ³yso... Mo¿e kto¶ ma takie zakola i poleci jak sie strzyc? Albo jakies zdjecia fryzur? z góry bardzo dziêkuje

Oto zdjêcia jak obecnie wygladam:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f7c126a95.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f612e8d6d.html
Sajmon88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-26, 16:50   #1936
Ruski Pionier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 63
GG do Ruski Pionier
Fryzura na pó³metek-w³osy cienkie i rzadkie :(

hej pomó¿cie, proszê. zbli¿a siê pó³metek liceum, a ja nie mam pojêcia co zrobiæ z moimi w³osami. Mam ich malutko, do tego s± cienkie tak do ramion. no i grzywka na bok nie chcê wygl±daæ jak codziennie(rozpuszczone, wyprostowane) pasowa³oby pewnie jakie¶ upiêcie... ale nie mam pojêcia co zrobiæ macie mo¿e jakie¶ pomys³y, zdjêcia?
__________________


,, nie wiem, czego chcê ani czego potrzebujê..."

<3
Ruski Pionier jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-26, 17:01   #1937
aniksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 458
Dot.: Fryzura na pó³metek-w³osy cienkie i rzadkie :(

mamy chyba identyczne w³osy [ tylko ja mam troche d³u¿sze ] i to samo z nimi robimy i na dodatek ja te¿ szukam pomys³u tyle ¿e studniówkowego na ten rok ;p
chetnie podpatrze podpowiedzi
__________________
in love!




clothes

Edytowane przez aniksa
Czas edycji: 2009-10-26 o 17:03
aniksa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-27, 07:58   #1938
Siwan88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Fryzura na pó³metek-w³osy cienkie i rzadkie :(

Hej,

Ja te¿ mam takie w³osy i te¿ mia³am taki problem

Mój fryzjer wymy¶li³ mi co¶ dziwnego na g³owie, ale w sumie ³adnie to wygl±da³o.
Grzywka zosta³a rozszczesana na ca³e czo³o, ale by³a u³o¿ona na bok. Z reszty w³osów zrobi³ mi co¶ w stylu loków. A ile lakieru na tym by³o Bo bez ¿adnych spinek itd i siê same tak trzyma³y
Z moimi w³osami by³ ten problem, ¿e by³y tak ¶ciête, ¿e nie bardzo da³o siê je jako¶ spi±æ.

Wrzucam fotkê, ale w³osy s± ju¿ na niej po przej¶ciach i czê¶æ 'wpad³a' pod ko³nierzyk, a ¿e tañczy³am akurat poloneza wiêc nie mia³am czasu ich poprawiæ

A drugie by³o robione jeszcze przed wyj¶ciem.
Siwan88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-27, 14:46   #1939
aniksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 458
Dot.: Fryzura na pó³metek-w³osy cienkie i rzadkie :(

prze³adnie to z przodu wygl±da
w sumie fakt, jak sie ma cienkie w³osy, to przez loki sprawiaj± wrazenie, ze jest ich wiecej.
__________________
in love!




clothes
aniksa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 21:01   #1940
Ruski Pionier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 63
GG do Ruski Pionier
Dot.: Fryzura na pó³metek-w³osy cienkie i rzadkie :(

Cytat:
Napisane przez Siwan88 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej,

Ja te¿ mam takie w³osy i te¿ mia³am taki problem

Mój fryzjer wymy¶li³ mi co¶ dziwnego na g³owie, ale w sumie ³adnie to wygl±da³o.
Grzywka zosta³a rozszczesana na ca³e czo³o, ale by³a u³o¿ona na bok. Z reszty w³osów zrobi³ mi co¶ w stylu loków. A ile lakieru na tym by³o Bo bez ¿adnych spinek itd i siê same tak trzyma³y
Z moimi w³osami by³ ten problem, ¿e by³y tak ¶ciête, ¿e nie bardzo da³o siê je jako¶ spi±æ.

Wrzucam fotkê, ale w³osy s± ju¿ na niej po przej¶ciach i czê¶æ 'wpad³a' pod ko³nierzyk, a ¿e tañczy³am akurat poloneza wiêc nie mia³am czasu ich poprawiæ

A drugie by³o robione jeszcze przed wyj¶ciem.
ale masz s³odk± buziê!^^
rzeczywi¶cie, ³adnie nawet mi dzi¶ kole¿anka co¶ takiego proponowa³a
mo¿e macie jeszcze jakie¶ pomys³y i zdjêcia?
__________________


,, nie wiem, czego chcê ani czego potrzebujê..."

<3
Ruski Pionier jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-27, 22:41   #1941
aniabetty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 1
Jaki makija¿ i fryzura na codzieñ?

Witam. Mam w³osy do pasa i nigdy nie wiem jak je uczesaæ. Chodzi mi g³ównie o upiêcia (bo ile mo¿na je nosiæ rozpuszczone). Z góry dziêkuje za porady.
aniabetty jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-28, 08:17   #1942
Sexi_Pistol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 405
Dot.: Jaki makija¿ i fryzura na codzieñ?

A zrobiæ dwa warkocze i zakrêciæ je w 'baranie rogi' po obu stronach g³owy?

Albo czasem, od ¶wiêta, nakrêciæ na lokówkê ¶rodek w³osow, ¿eby powsta³y lu¼ne loki, co¶ a la moja fryzura.

Hm... i jszcze jedna któr± noszê - wysoki kucyk. Taki jak w teledysku ma Ciara 'love, sex, magic' czy jako¶ tak.
__________________
...
Sexi_Pistol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-28, 18:05   #1943
Siwan88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Fryzura na pó³metek-w³osy cienkie i rzadkie :(


Dziêkujê za mi³e komentarze
W sumie to dziêki kosmetyczce taka ³adna buzia wysz³a Przyjació³ka mojego Taty tak siê postara³a i zrobi³a mi piêkny makija¿ ( http://www.sol-lar.pl/ )
Jakby kto¶ chcia³ to polecam (£ód¼)

A fryzurka by³a efektowna no i oczywi¶cie nikt takiej nie mia³ Wrêcz kole¿anki siê pyta³y "kto mnie tak urz±dzi³" hehe
Aaa i pazurki te¿ mi super zrobi³a.
Siwan88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:17   #1944
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomo¶ci: 8 404
Dot.: w jaki sposób u³o¿yæ tak± fryzurê?

A jak zrobiæ tak± fryzurê? Dodam, ¿e mam krêcone w³osy.
Zdjêcie z flickr.com.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-30, 19:30   #1945
bajeczka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2
Fryzura a owal twarzy

Witajcie !! mam pro¶bê mam do¶æ d³ugie w³osy i zastanawiam siê nad zmian± fryzury a mianowicie grzywki która jest juz do¶c d³uga i która jest mêcz±ca bo musze j± ci±gle prostowaæ ( kreci siê albo faluje.. ) i moze co¶ mi doradzicie ?? mam poci±g³± twarz trochu ma³e oczy i zawsze w rozpuszczonych w³osach wygl±dam jak pulpecik hmm dodaje tez zdjecie choæ ma ono juz ze 4 miesi±ce ;d
__________________
Welcome to my... life xD
bajeczka02 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-30, 20:35   #1946
Ca_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Fryzura a owal twarzy

Hej
To jest tylko i wy³±cznie moje zdanie,ale ja bym te w³osy napewno skróci³a ,wycieniowa³a,zmieni³a kolor na bardziej wyrazisty.Grzywkê bym skróci³a tak na boczek do brwi.Problem jest pewnie w tym,¿e w³osy ci siê faluj± wiêc trzeba by by³o i tak chyba je prostowac
Pozdrawiam
Ca_s jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-31, 16:08   #1947
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 703
Dot.: Fryzura a owal twarzy

Trochê nie na temat, ale jeste¶ ¶liczna i masz bardzo ³adne w³osy Rozumiem, ¿e chcesz zmiany, ale mi sie bardzo podobasz taka, jaka jeste¶, ten lekki skrêt Twoich w³osów te¿ jest ³adny
__________________
Provocateur jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-31, 17:22   #1948
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 2 647
Dot.: Fryzura a owal twarzy

Cytat:
Napisane przez Provocateur Poka¿ wiadomo¶æ
Trochê nie na temat, ale jeste¶ ¶liczna i masz bardzo ³adne w³osy Rozumiem, ¿e chcesz zmiany, ale mi sie bardzo podobasz taka, jaka jeste¶, ten lekki skrêt Twoich w³osów te¿ jest ³adny
Moim zdaniem tez teraz jest super bardzo ladne wloski, takie naturalne fale, zazdroszcze ci bo ja odziedziczylam proste hmm... mi sie podoba taka troche wystrzepiona grzywka ale nie umiem powiedziec czy tobie by pasowala
Agaciok xD jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-31, 17:28   #1949
Inv3ntion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomo¶ci: 446
Dot.: Fryzura a owal twarzy

Jejku ¿e te¿ ja nie mam takich ³adnych wlosów po falowanych ..xD ahh ;p
A co do w±tku to je¶li pocieniujesz wlosy i nie bêdziesz ich np prostowaæ to pofalowane mog± sprawiaæ k³opoty.. najlepiej pogadaj tez z kolezankami ktore Cie widz± na codzien bo nie mowie ze z fryzjerk± bo do nich to nie mam zaufania a sama musze nied³ugo do niej i¶æ i siê z lekka boje ;phehe
__________________
Namaluj têczê o³ówkiem.


Mów mi Malina
Inv3ntion jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-31, 17:40   #1950
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 2 647
Dot.: Fryzura a owal twarzy

Cytat:
Napisane przez Inv3ntion Poka¿ wiadomo¶æ
Jejku ¿e te¿ ja nie mam takich ³adnych wlosów po falowanych ..xD ahh ;p
A co do w±tku to je¶li pocieniujesz wlosy i nie bêdziesz ich np prostowaæ to pofalowane mog± sprawiaæ k³opoty.. najlepiej pogadaj tez z kolezankami ktore Cie widz± na codzien bo nie mowie ze z fryzjerk± bo do nich to nie mam zaufania a sama musze nied³ugo do niej i¶æ i siê z lekka boje ;phehe
ja tez powinnam sie wybrac podciac koncowki ale nienawidze fryzjerow prawie same klopoty z nimi historia pierwsza: w wieku chyba przedszkolnym mama mowi do fryzjerki zeby obciela mnie do ramion, ona sciachala na grzybka historia druga: moja kuzynka przyszla do domu podciac mi koncowki, mowie do niej zeby je tylko malo podciela i wiecej niz sa nie cieniowala. Ona obciela mi chyba z 7cm i wycieniowala z przodu. historia trzecia: wybralam sie do salonu podciac koncowki, fryzjerka pyta sie ile tych koncowek podciac, duzo czy malo, ja oczywiscie z wielkim naciskiem na MALO. Ona najpierw sciela konce maszynka, potem chyba z ich polowe wyciachala nozyczkami a na koncu jeszcze mi scieniowala bardziej wlosy mimo ze ja nawet o tym nie wspomnialam mam po tym wszystkim wielki zal bo wlosy zapuszczam do pasa ale niestety koncowki sie juz poniszczyly i musialabym wybrac sie znowu...
A co do tematu, to strasznie ci zazdroszcze takich wloskow, sa piekne
Agaciok xD jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.