Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-10-31, 22:42   #1951
bajeczka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Fryzura a owal twarzy

Heheh D dziêki chyba zdecydujê sie zrobiæ grzywke na bok i rozja¶niæ w³osy )
__________________
Welcome to my... life xD
bajeczka02 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-01, 16:41   #1952
Inv3ntion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomo¶ci: 446
Dot.: Fryzura a owal twarzy

Na pewno bêdzie bosko;** dodaj zdjêcia jak ju¿ zrobisz!!:p Hehe strze¿ siê fryzjerów xD;ppp
__________________
Namaluj têczê o³ówkiem.


Mów mi Malina
Inv3ntion jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-01, 20:02   #1953
przem9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 8
Fryzura dla ch³opaka

Witam! Jako ¿e zapuszczam d³u¿sze w³osy, chcia³em poradziæ siê fryzjerki odno¶nie takiej fryzury:http://bi.gazeta.pl/im/9/5729/z5729009X.jpg
Podoba mi siê taki rozczochrany i w sumie luzacki styl tej fryzury, ale zastanawia mnie, czy równie dobrze bêdzie wygl±da³a w jednym kolorze (ciemny blond). Chcia³em zapytaæ równie¿, jak d³ugie trzeba mieæ do niej mniej wiêcej w³osy. Interesuje mnie te¿ czy to jest tylko obciêcie czy te¿ stylizacja..
Na koniec proszê o ewentualne polecenie kilku fryzur w takim stylu, mo¿e co¶ spodoba mi siê jeszcze bardziej, Pozdrawiam!
przem9 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-01, 21:18   #1954
kkkkarolajn
Raczkowanie
 
Avatar kkkkarolajn
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wroc³aw
Wiadomo¶ci: 298
GG do kkkkarolajn
Kszta³t twarzy, a fryzura.

Hej. Byæ mo¿e by³ ju¿ taki temat na forum, ale nie chce mi siê go ca³ego przekopywaæ Chcia³abym siê dowiedzieæ do jakiego kszta³tu twarzy pasuje taki d³ugi bob (co¶ takiego jak ma Nicole Richie)
kkkkarolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-02, 03:15   #1955
kasienka5g
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 844
GG do kasienka5g
Dot.: Kszta³t twarzy, a fryzura.

tez jestem ciekawa, chcialabym cos takiego zrobic....ale mam okragla twarz
kasienka5g jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-02, 09:12   #1956
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamo¶æ
Wiadomo¶ci: 2 554
Dot.: Kszta³t twarzy, a fryzura.

Ca³y w±tek na temat fryzurki na boba https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=237007
znajdziesz tam linki do ró¿nych artyku³ów a tak¿e porady co do kszta³tu twarzy
__________________
Nazywam siê Emilka i... JestemW£OSOMANIACZK¡!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-02, 14:39   #1957
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 383
Dot.: Fryzura dla ch³opaka

w jednym kolorze moim zdaniem bedzie to nawet lepiej wygladalo
stylizacja tej fryzury polega na odznaczeniu i podkresleniu ciecia innym kolorem niekoniecznie skutecznie... na pewno pasuje do wielu i osobiscie mi sie podoba!
to proste cieniowanie mniej wiecej z ta sama projekcja na calej glowie. Idz do fryzjerki ze zdjeciem a na pewno Ci zrobi. zeby podtrzymac efekt susz wlosy czochrajac z odrobina zelu lub pianki, ponastraszaj i gotowe prosta wygodna i latwa.pozdr

http://ikf.styl.fm/fryzury-meskie/fryzura346207.htm tu masz tego duzo

Edytowane przez an0138
Czas edycji: 2009-11-02 o 14:41
an0138 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-11-02, 15:56   #1958
przem9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Fryzura dla ch³opaka

Okej, a jakiej d³ugo¶ci w³osy s± potrzebne do zrobienia czego¶ takiego?
przem9 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:29   #1959
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 383
Dot.: Fryzura dla ch³opaka

mysle ze wystarcza juz takie 4centymertowe, lepszy efekt bedzie z kolei jesli z przodu beda nawet 6-7cm, to juz zalezy od Ciebie jak Ci sie podoba.
an0138 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-06, 19:01   #1960
verva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 8
Czy na rewolucjê mogê liczyæ? - fryzura

Mam cienkie w³osy (ale to bardzo), dodatkowo blond. Po zaczesaniu do ty³u widaæ zakola, natomiast po upiêciu takiego "irokeza" nad czo³em w³osy siê ¶ci±gaj± i widaæ skórê g³owy. Rozpuszczone w³osy odpadaj±, bo siê faluj± (i to nie jest krêcone, tylko jak ze ¶redniowiecza ), poza tym wygl±dam fatalnie. Noszê upiêtê w kucyk (mimo wszystko). Oczywi¶cie przylizane (co mnie do³uje i zniechêca do codziennego czesania) oraz z ala'irokezem (jak wy¿ej wspomnia³am). To jest istna tandeta. Chcia³abym aby kucyk by³ uniesiony (¿eby nie by³o widaæ skóry) i aby te zaczesanie do ty³u nie by³o ulizane, ale lekko podniesione. Jak próbujê siê tak uczesaæ, to w³osy nie unosz± siê, ale opadaj± na boki... co¶ w tym stylu bym chcia³a + irokezik :


no mo¿e te uniesienie to przesada, ale liczê na co¶ podobnego. B³agam, ja ju¿ siê wstydzê wychodziæ z domu!
Ps. Moje w³osy nie s± wycieniowane.
Pss. szuka³am odp w w±tkach, ale ic nie znalaz³am.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Proszê odp!!
verva jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-07, 15:59   #1961
avila1810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: okolice Szczecina:)
Wiadomo¶ci: 10
Paowa³aby mi taka fryzura?

Witam, mam dylemat. Chcia³am zapu¶ciæ w³osy, jednak po kilku farbowaniach, po u¿ywaniu prostownicy i suszeniu w³osów suszark±, strasznie mi siê zniszczy³y... s± suche i siê ³ami±. Postanowi³am je ¶ci±æ, ale nie wiem czy pasowa³yby mi takie fryzury, bo jestem wysoka i czy nie wygl±da³oby ¶miesznie, ale du¿o modelek ma krótkie w³osy, choæby Anja Rubik i Agnes Deyn - dlatego postanowi³am siê poradziæ
Na podpisanym zdjêciu jestem ja, a reszta to propozycje fryzur

[img=http://img39.imageshack.us/img39/185/avila.th.jpg]
[img=http://img200.imageshack.us/img200/4245/1102071.th.jpg]
[img=http://img81.imageshack.us/img81/9488/mojfryzprawie357egr2.th.j pg]

Edytowane przez avila1810
Czas edycji: 2009-11-07 o 16:01
avila1810 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 20:39   #1962
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 423
Dot.: Paowa³aby mi taka fryzura?

my¶lê ¿e mo¿esz spróbowaæ
agacia_cz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-08, 20:55   #1963
adorable
Raczkowanie
 
Avatar adorable
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 108
Dot.: Paowa³aby mi taka fryzura?

my¶lê, ¿e by³oby Ci ³adnie we fryzurze a'la Rihanna na tym zdjêciu które za³±czy³a¶
adorable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-08, 23:42   #1964
Eferelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 184
Dot.: Czy na rewolucjê mogê liczyæ? - fryzura

Nakrêæ sobie ¶redniej wielko¶ci podnosz±ce w³osy wa³ki i natapiruj pó¼niej na dole zbierz w³osy w kucyk, umiejêtnie zaczesz w³osy ¿eby nie by³o widaæ skóry g³owy, utrwal lakierem i gotowe. Powodzenia
Eferelle jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-09, 11:04   #1965
martini±tko
Zadomowienie
 
Avatar martini±tko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 1 166
Dot.: Czy na rewolucjê mogê liczyæ? - fryzura

nie napisa³a¶ czego u¿ywasz do stylizacji i w jaki sposób uk³adasz w³osy - mo¿e tu le¿y problem? Po opisie wyobra¿am sobie ¿e twoje w³osy s± cienkie i jednocze¶nie bardzo ¶liskie - je¿eli tak jest, to ja mam podobnie (a raczej mia³am zanim nie zaczê³am niszczyæ w³osów farbami ). Powinna¶ u¿ywaæ du¿o pianki nadaj±cej objêto¶æ, zrezygnowaæ ze wszystkich kosmetyków obci±¿aj±cych w³osy - od¿ywek, nab³yszczaczy, itd. Pomaga te¿ tapirowanie w³osów od spodu i lakier
martini±tko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-09, 12:11   #1966
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: Czy na rewolucjê mogê liczyæ? - fryzura

Bez tapirowania ani takiego kucyka ani irokeza siê nie zrobi.
__________________
"Rudy to nie kolor w³osów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-09, 16:21   #1967
verva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Czy na rewolucjê mogê liczyæ? - fryzura

No tak...du¿o od¿ywek u¿ywam codziennie. Owszem robi±c tego irokeza, tapirujê go..ale to nie jest taki "hoho" na pó³ g³owy, ale lekkie zaczesanie w³osów do ty³u, a wiêc tu nie pa problemu...i lakier...i tak: moje w³osy s± tak jakby "¶liskie", ale i tak dziêkujê za pomoc, wiem chocia¿, co zmieniæ i wypróbujê sposób z wa³kami
verva jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:57   #1968
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 19 594
Dot.: Czy na rewolucjê mogê liczyæ? - fryzura

Mo¿liwe, ¿e przesadzasz z od¿ywkami. Tak mi siê nasunê³o.
Z w³asnego do¶wiadczenia polecam suszenie na ¶redniej, okr±g³ej szczotce. Efekt nie do zabicia kup sobie te¿ wa³ki takie hmm... przezroczyste w sensie nie wype³nione niczym, najlepiej rzepy. W³osy od nasady z ty³u nakrêæ, pójd¼ zrobiæ sobie herbatkê, zje¶æ ¶niadanie, wymaluj siê, spodnie wyprasuj, potem wa³ek ¶ci±gnij i voila! przy kucyku uniesionym du¿e u³atwienie.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-09, 22:09   #1969
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Czy na rewolucjê mogê liczyæ? - fryzura

Kochana, nie za³amuj siê, bo nawet z najcieñszych w³osów mo¿na wyczarowac co¶ ³adnego przy tak du¿ym wyborze kosmetyków i akcesoriów do stylizacji, jakie s± dostêpne w drogeriach Ja mam d³ugie i równie¿ cieniutkie w³osy, zawsze mnie denerwowa³o, ¿e brak im objêto¶ci i ¿e s± takie wiecznie "przyklapniête" i wygl±daj± jakby by³o ich ma³o (mimo,¿e s± w miare gêste, tylko bardzo cieniutkie). W dodatku proste jak druty i kompletnie niepodatne na uk³adanie w fale czy loki, wiêc wa³ki odpadaj± :P Od kiedy nieco wspomagam efekt odpowiedni± stylizacj±, ca³o¶æ wygl±da ju¿ lepiej Uzywam pianki dodaj±cej objêto¶ci Wella Shock Waves - nak³adam j± g³ównie u nasady w³osów na ca³ej g³owie, potem w mniejszej ilo¶ci na restzê w³osów i rozczesujê w celu równomiernego rozprowadzenia. Potem suszê w³osy suszark± z dyfuzorem, trzymaj±c g³owê do do³u (wa¿ne, aby dok³adnie wysuszyæ - pianka zawiera sk³adniki chroni±ce przed dzia³aniem wysokiej temperatury, wiêc nie obawiaj siê zniszczenia w³osów). Potem w razie potrzeby mo¿na spryskaæ ca³o¶æ lakierem dodaj±cym objêto¶ci i/lub natapirowac lekko u nasady. Jednak je¶li i to nie da po¿±danego przez Ciebie efektu, to zawsze mo¿na spróbowaæ ostatecznej metody jak± jest zagêszczanie w³osów dopinanymi pasmami Na jak±kolwiek metode siê zdecydujesz, ¿yczê powodzenia!
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 22:44   #1970
Dragunov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 2
Cool Jaka Fryzura dla ch³opaka ? :)

Witam, jestem tu nowy wiêc je¶li z³y dzia³ to wiadomo co zrobiæ xD .

Otó¿ mam taki problem ¿e szukam fryzury dla siebie.
Moje w³osy s± lekko krêcone i gêste. Pode¶le kilka zdjêæ i bêdzie mo¿na ³atwiej "znale¿æ" fryzurê któr± chce wstawiam równie¿ kilka zdjêæ z fryzurami które bra³em pod uwagê. Je¶li animowane nie wchodzi w grê to spróbuje inne znale¼æ. Najbardziej podobaj± mi siê fryzury ¶rednie które "opadaj±" Narazie tyle fotek. Jutro wstawie wiêcej je¶li bêdzie taka potrzeba.
Dragunov jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-10, 09:42   #1971
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 383
Dot.: Jaka Fryzura dla ch³opaka ? :)

masz krecone wlosy co nie sprzyja im w ukladaniu na 'sredniej' dlugosci dlatego mi sie bardziej podobasz i na pewno praktyczniejsze bede krotkie wlosy,no ale... jak chcesz dluzsze to moje gadanie nic tu nie da
powiem tak:mam kolege z podobna struktura wlosa jak TY i mimo wszytsko postanowil zapuscic wlosy do ok 4-5cm, za to codziennie je prostuje, to moze i TY sprobuj? czesto chlopaki teraz tak robia Staram sie zrozumiec jaka fryzurke chcesz uzyskac i stwierdzilam ze chodzi Ci jedynie o ta opadajaca na czolo grzywe, przy Twoich moze to byc ok jesli bardziej podetniesz boki i tyl
an0138 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-10, 09:52   #1972
Dragunov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Jaka Fryzura dla ch³opaka ? :)

Krótkie w³a¶nie nie bardzo zdaje mi siê bo mam lekko odstaj±ce uszy xD Pode¶le inne zdjêcia (bardziej tera¼niejsze xD) dzi¶ wieczorem

Edit:
Przepraszam teraz nie mam ¿adnych fotek by wstawiæ ale zrobiê to przy 1 lepszej okazji.
Prosze ¿eby inni fachowcy te¿ napisali co my¶l±

Edytowane przez Dragunov
Czas edycji: 2009-11-10 o 18:27 Powód: Dodanie tekstu
Dragunov jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-10, 15:06   #1973
glamurous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 6
Fryzura

Witam.

Mam 15 lat :P. Mam zamiar zmieniæ troszkê swoj± fryzurê tylko nie wiem na jak±. Mam rzadkie, lekko krêcone w³osy. Chodzi mi bardziej o w³osy krótkie. Aktualnie mam irokeza, ale trochê mi siê ju¿ znudzi³ :P Czekam na odpowiedzi :P

Pozdrawiam,
Micha³
glamurous jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-12, 15:55   #1974
avila1810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: okolice Szczecina:)
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Paowa³aby mi taka fryzura?

Dziêki ;*
Jednak stwierdzi³am, ¿e nie zetnê w³osów, bo zbyt d³ugo je zapuszcza³am [2 lata] i bêdê ¿a³owaæ, jak to nierzadko bywa
Wiêêêêc, bêdê regularnie podcinaæ koñcówki
avila1810 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-12, 15:57   #1975
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 423
Dot.: Paowa³aby mi taka fryzura?

jak wolisz teraz zosta³o tylko od¿ywianie...
agacia_cz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-12, 21:39   #1976
avila1810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: okolice Szczecina:)
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Paowa³aby mi taka fryzura?

Tak wiem
muszê kupiæ jakie¶ od¿ywki bo te co mam to trochê ju¿ wiekowe s± W ka¿dym b±d¼ razie dziêkujê za odpowiedzi
avila1810 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-15, 18:07   #1977
Grzechuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 2
Wink Fryzura mêska: kilka pytañ

Witam szanowne Panie!

Na wstêpie zaznaczê, ¿e czujê siê co najmniej g³upio. Forum dla kobiet, kobiety rozmawiaj± o kobiecych w³osach, a¿ tu nagle wpada facet i prosi o radê Ale có¿, i tak bywa.

Mam problem, a w zasadzie kilka pytañ. Mam 16 lat i... co tu ukrywaæ. Lubiê siê podobaæ dziewczyn±. Jestem co¶ a'la typu Cristiano Ronaldo, chocia¿ go nienawidzê. Od dwóch lat stawiam w³oski na ¿el. ¦redniej d³ugo¶ci, stara³em siê stawiaæ na co¶ co przypomina³oby irokeza, na punkcie czego mam FIO£A Czasem bywa³o tak, ¿e wszystkie w³osy ³adnie mi siê uk³ada³y, ale mi nie pasowa³ jaki¶ pojedynczy. Wiêc rozwala³em i robi³em od nowa. Tym sposobem w takiej ³azience mog³em przesiedzieæ 30 minut. A jak kto¶ próbowa³ zniszczyæ mi w³osy to dostawa³em gor±czki. Niestety, mam bardzo wysokie czo³o i g³upio siê z tym czu³em. Zrezygnowa³em. Postanowi³em zapu¶ciæ trochê w³osy, które dzi¶ mnie przera¿aj± jak wstaje rano i patrzê w lustro.

Dzi¶ mam do¶æ. Chcia³bym siê obci±æ, ale nie tak jak zawsze. Chcia³bym co¶ zrobiæ z w³oskami. Mam pewn± koncepcjê.

http://najfryzury.pl/images/zoom/MJL...e_%2811%29.jpg

http://www.efryzury.pl/img/meskie/m5.jpg

Przychyla³bym siê do tego drugiego. I tu mam kilka pytañ do specjalistów:

1) Czy jest w ogóle taka mo¿liwo¶æ? Czy jest tak, ¿e np. na niektórych w³osach nie da siê zrobiæ nic?

2) Ile bym musia³ wydaæ kasy?

3) Jak d³ugo by to siê trzyma³o kupy?

4) Jak my¶licie, jak wygl±da³bym w tych fryzurach?

5) Czy moje wysokie czo³o stanowi jak±¶ przeszkodê?

6) Móg³bym prosiæ o jakie¶ rady?

Oto ja. To jedno zdjêcie, ale w dwóch linkach, bo ten pierwszy nie zawsze wchodzi. Nk sie pieprzy ;P

http://photos.nasza-klasa.pl/2079600...e677b4abb.jpeg

http://nasza-klasa.pl/profile/20812375/gallery/23

P.S: Mogê jeszcze dodaæ, ¿e NIENAWIDZÊ jak jestem ulizany. Lubiê taki chaos. Jak nie u¿ywa³em ¿elu (czyli jakie¶ pó³ roku) to robi³em tak: my³em g³owê, suszy³em lekko rêcznikiem, stawia³em wszystko do góry i jak wysch³o to modelowa³em tak ¿eby by³ taki chaos.

Pozdrawiam gor±co wszystkie Panie i z góry dziêkujê.
Grzechuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-15, 21:34   #1978
Xylsyde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Fryzura mêska: kilka pytañ

Witaj! Mia³em ten sam problem co ty te¿ mam wysokie czo³o jedynym rozwi±zaniem jest skombinowaæ podobna fryzure do tej ja to nazywam irokezem z grzywk±

http://img4.imageshack.us/i/gggno.png/

Pozdrawiam,Xyl'syde
Xylsyde jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-15, 22:08   #1979
Grzechuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Fryzura mêska: kilka pytañ

No tak, jednak chcia³bym siê dowiedzieæ co nieco na moich pytañ. ;P

Ale dziêkujê za propozycjê.
Grzechuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-16, 12:39   #1980
kliminho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 12
Fryzura dla mnie

Mam problem... Postanowi³em wiêc zadaæ pytanie na typowo kobiecym forum. Zdecydowa³em siê wybraæ do fryzjera, ale nie wiem jak siê obci±æ...
Aktualnie mam taka fryzure...
Jezeli mozecie mi cos doradzic to bede wdziêczny

Edytowane przez kliminho
Czas edycji: 2009-11-17 o 09:27
kliminho jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.