Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-15, 19:31   #241
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
LOL
W Nowym Roku stara Ahi ) Bez obrazy )))
Ale w miarę jara.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
ku
ku ku na muniu ?
czy inne ku ?
Zupełnie inne ku.

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
No jakie to wszystko mądre się porobiło!
Nic się nie porabia same i/lub z niczego. Miałam potencjał.


Nie mam humoru. Zupełnie. Ku.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 22:30   #242
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Ku.
Fajne to ku. chyba je sobie użyczę.
Mamy z tatą postanowienie noworoczne, że nie przeklinamy i tylko mi się nie udaje, a takie 'ku' jest zupełnie niewinne..

A panna co znowu markotna? Współpracowniczki denerwują?

Powiedz lepiej jak Zocha ma jakiegoś przyjaciela czy jest biednym, samotnym kotem?
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 08:57   #243
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
A panna co znowu markotna? Współpracowniczki denerwują?
Środowisko i charakter pracy, włącznie z współpracowniczkami. Musiałam wziąć robote do domu do zrobienia na poniedziałek, a w zasadzie na wczoraj, plus spodziewam się jakichś je.bitnych weekendowych służbowych wypadów w teren, ku.

Cytat:
Napisane przez Wru
Powiedz lepiej jak Zocha ma jakiegoś przyjaciela czy jest biednym, samotnym kotem?
Zocha jest postrachem weterynarzy
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 23:44   #244
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

chora jestem ku. i nie mam sily na nic
chcialam cos odpisac, podyskutowac
ale to nie na moje sily, ku.
najgorsze, ze uczyc sie tez nie moge :/
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 21:48   #245
honey091
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Każda część mnie w innym świecie.
Wiadomości: 2 757
GG do honey091
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Mogę się dołączyć.?
Otóż mam problem podobny do Was. I strasznie długo się ciągnie. Myślałam, że łatwiej będzie zapomnieć, a to zostało zakończone już prawie 3 miesiące temu, a ja wciąż pamiętam.
honey091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 22:54   #246
skorpionica3
Raczkowanie
 
Avatar skorpionica3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 114
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

To ja dołączam do zdołowanych przez faceta.... jestem zła, smutna, mam powoli wszystkiego dosyć ... już nie chce mi się walczyć, czuję się jak w starym dobrym małżeństwie i w ogóle. Już mi trochę lepiej....
skorpionica3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 14:50   #247
sboja
Przyczajenie
 
Avatar sboja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 18
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Sądziłam, że nigdy nie będę się zastanawiać nad czymś takim. Ale ja niestety w praktyce zostałam postawiona w takiej sytuacji. Jestem z moim mężczyzną już 5,5 roku. Zawsze byłam najpewniejsze w świecie że mnie nigdy nie zdradzi. Tydzień temu podczas wyjazdu służbowego zdradził mnie z koleżanką z pracy dokładnie w walentynki. Wrócił w niedziele, był nad wyraz czuły i wrażliwy. W poniedziałek po pracy chciał ze mną porozmawiać. Przyznał mi sie do tego co się wydarzyło, zrezygnował z pracy i błagał o przebaczenie.
Przez całe życie uważałam ze nigdy bym nie wybaczyła zdrady. Ale nigdy nie nie chciał brać ze mną ślubu, a teraz po zdradzie uznał, że był to największy błąd w jego życiu i nie chce nikogo innego niż mnie, że nie mógł mnie okłamywać, ze nic sie nie stało.
Nie umiem zapomnieć tego co zrobił, serce mi bije tak szybko, że aż boli kiedy o tym myślę. Tak strasznie go kocham, że zawsze chciałam z nim być i choć wiem że nie jest bez winy bo facet ma swój rozum to najbardziej nienawidzę tej k... która przyjaźniła sie z nim, zawsze mówiła mu że jest po mojej stronie kiedy sie jej zwierzał, a gdy byli sami rozebrała się przed nim.

Trudno mi sie pogodzić z całą tą sytuacją. Chciałabym ją skrzywdzić, ale nikt się o tym nie może dowiedzieć, bo nasz związek nie miałby szansy dłuższego bytu. Czy warto nie wiem, ale nie wiem jak sobie inaczej poradzić.
Co chwile wpadam w nostalgię i zaczynam płakać,a potem jest moment że jest dobrze. Rana jest jeszcze taka świeża.
__________________
Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia!
sboja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 16:15   #248
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

ahh mnie też dół złapał :/ Ferie mam ... juz 2 tydzien sie zaczął...TŻ obiecywał mi że spędzimy też czas jakoś fajnie. że nie będę sie nudzić , że będziemy sie widywać. itp , itd. No , ale on woli jeżdzić na narty , bo wkoncu jedzie z rodzinka która do niego wpadła i mu funduje wszystko ...jedym słowem on ani dnia sie nie nudzi...
Przykład z Dziś.. od wczoraj obiecuje mi że dziś wpadnie... o 11 na narty a o 15 wsiada w busa i jedzie do mnie... no uwierzyłam bo co . i tak sobie czekam na niego od rana... Staram sie do niego dodzwonić od godz 13..no ale nikt nie odbiera kom...;/ Dodzownilam sie fuksem o godz 16... i moje kochanie oznajmia mi że nie wpada do mnie, bo go w domu jeszcze nie ma...no ok...o 17 tez nie wpadnie bo jest zmęczony... i nie obchodzi go to że mógł dac mi znać z rana że nie wpadnie. bo ja ksie okazało z gówy wiedział że go dziś nie będzie,...a ja wtedy mogłabym wymyślic coś innego...
No i on jeszcze mado mnie pretensje... no ale ciagle mi obiecuje cudpwne ferie..itp... a dzien w dzien jest to samo ...( a ja tylko całe ferie w domu siedzi..kiedy on sie dobrze bawi

ahhh... mam dośc ;(
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 17:47   #249
adia82
Zadomowienie
 
Avatar adia82
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 1 209
GG do adia82
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

hop.hop....to ja ja tez mam dola.Jest mi zle.o chyba nie tak ma wygladac,ze babka placze przez faceta....A ja placze tylko przez nich.Banda idiotow.Bog nas nimi pokaral.
__________________
25-05-2014
Moje szczęście przyszło na świat
adia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 18:22   #250
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Cytat:
Napisane przez sboja Pokaż wiadomość
Sądziłam, że nigdy nie będę się zastanawiać nad czymś takim. Ale ja niestety w praktyce zostałam postawiona w takiej sytuacji. Jestem z moim mężczyzną już 5,5 roku. Zawsze byłam najpewniejsze w świecie że mnie nigdy nie zdradzi. Tydzień temu podczas wyjazdu służbowego zdradził mnie z koleżanką z pracy dokładnie w walentynki. Wrócił w niedziele, był nad wyraz czuły i wrażliwy. W poniedziałek po pracy chciał ze mną porozmawiać. Przyznał mi sie do tego co się wydarzyło, zrezygnował z pracy i błagał o przebaczenie.
Przez całe życie uważałam ze nigdy bym nie wybaczyła zdrady. Ale nigdy nie nie chciał brać ze mną ślubu, a teraz po zdradzie uznał, że był to największy błąd w jego życiu i nie chce nikogo innego niż mnie, że nie mógł mnie okłamywać, ze nic sie nie stało.
Nie umiem zapomnieć tego co zrobił, serce mi bije tak szybko, że aż boli kiedy o tym myślę. Tak strasznie go kocham, że zawsze chciałam z nim być i choć wiem że nie jest bez winy bo facet ma swój rozum to najbardziej nienawidzę tej k... która przyjaźniła sie z nim, zawsze mówiła mu że jest po mojej stronie kiedy sie jej zwierzał, a gdy byli sami rozebrała się przed nim.

Trudno mi sie pogodzić z całą tą sytuacją. Chciałabym ją skrzywdzić, ale nikt się o tym nie może dowiedzieć, bo nasz związek nie miałby szansy dłuższego bytu. Czy warto nie wiem, ale nie wiem jak sobie inaczej poradzić.
Co chwile wpadam w nostalgię i zaczynam płakać,a potem jest moment że jest dobrze. Rana jest jeszcze taka świeża.
Szczerze mówiąc nie wiem co ty chcesz od tamtej kobiety. Jak sama napisałaś Tż ma rozum i jakkolwiek to przykro zabrzmi, gdyby nie chciał to by z nią seksu nie uprawiał i żadne zaloty, rozbieranki czy inne śmielsze rzeczy nie są w stanie zmusić tżta to zdrady.
Jeśli zaś chodzi o wybaczenie teżetowi to musisz się zastanowić czy jesteś w stanie zapomnieć o tym incydencie i nigdy mu tego nie wypominać, nie kontrolować go itp. Jeśli Twoja odpowiedź brzmi nie to uważam, że Wasz związek wcześniej czy później się i tak posypie.
Oczywiście bardzo współczuję sytuacji.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 12:41   #251
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
ahh mnie też dół złapał :/ Ferie mam ... juz 2 tydzien sie zaczął...TŻ obiecywał mi że spędzimy też czas jakoś fajnie. że nie będę sie nudzić , że będziemy sie widywać. itp , itd. No , ale on woli jeżdzić na narty , bo wkoncu jedzie z rodzinka która do niego wpadła i mu funduje wszystko ...jedym słowem on ani dnia sie nie nudzi...
Przykład z Dziś.. od wczoraj obiecuje mi że dziś wpadnie... o 11 na narty a o 15 wsiada w busa i jedzie do mnie... no uwierzyłam bo co . i tak sobie czekam na niego od rana... Staram sie do niego dodzwonić od godz 13..no ale nikt nie odbiera kom...;/ Dodzownilam sie fuksem o godz 16... i moje kochanie oznajmia mi że nie wpada do mnie, bo go w domu jeszcze nie ma...no ok...o 17 tez nie wpadnie bo jest zmęczony... i nie obchodzi go to że mógł dac mi znać z rana że nie wpadnie. bo ja ksie okazało z gówy wiedział że go dziś nie będzie,...a ja wtedy mogłabym wymyślic coś innego...
No i on jeszcze mado mnie pretensje... no ale ciagle mi obiecuje cudpwne ferie..itp... a dzien w dzien jest to samo ...( a ja tylko całe ferie w domu siedzi..kiedy on sie dobrze bawi

ahhh... mam dośc ;(
wspolczuje naprawde .. głupia sytuacja .. ;/
Twoj tż chyba traktuje Ciebie dosc przedmiotowo ...
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 12:51   #252
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
ahh mnie też dół złapał :/ Ferie mam ... juz 2 tydzien sie zaczął...TŻ obiecywał mi że spędzimy też czas jakoś fajnie. że nie będę sie nudzić , że będziemy sie widywać. itp , itd. No , ale on woli jeżdzić na narty , bo wkoncu jedzie z rodzinka która do niego wpadła i mu funduje wszystko ...jedym słowem on ani dnia sie nie nudzi...
Przykład z Dziś.. od wczoraj obiecuje mi że dziś wpadnie... o 11 na narty a o 15 wsiada w busa i jedzie do mnie... no uwierzyłam bo co . i tak sobie czekam na niego od rana... Staram sie do niego dodzwonić od godz 13..no ale nikt nie odbiera kom...;/ Dodzownilam sie fuksem o godz 16... i moje kochanie oznajmia mi że nie wpada do mnie, bo go w domu jeszcze nie ma...no ok...o 17 tez nie wpadnie bo jest zmęczony... i nie obchodzi go to że mógł dac mi znać z rana że nie wpadnie. bo ja ksie okazało z gówy wiedział że go dziś nie będzie,...a ja wtedy mogłabym wymyślic coś innego...
No i on jeszcze mado mnie pretensje... no ale ciagle mi obiecuje cudpwne ferie..itp... a dzien w dzien jest to samo ...( a ja tylko całe ferie w domu siedzi..kiedy on sie dobrze bawi

ahhh... mam dośc ;(
A zamiast siedzieć i się denerwować nie możesz sobie sama czegoś zorganizować? Rozumiem, że Tżet obiecywał i jest Ci smutno ale skoro on nie ma dla Ciebie czasu to przecież nie będziesz z tego powodu miała zepsutych ferii?
Chłopak ma być Twoim towarzyszem życia, a nie sposobem na nudę
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 21:31   #253
dziewczyna z ambicjami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna z ambicjami
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 428
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3


Cholernie ciężko i zle... A TŻ czasem w ogóle nie pomaga
A ja już naprawde nie daje rady z tym wszystkim najnormalniej w świecie nie daje rady
To TŻ jeszcze potrafi mieć pretensje ,że chce wybrać najłatwiejsza drogę dla siebie (ale nie dla niego,bo nie po jego myśli)
;( ;( ;(
dziewczyna z ambicjami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:46   #254
Darcia137
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 221
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Mam doła, ponieważ mój TŻ robi sobie co chce Ja dla niego rezygnuje ze wszystkiego, a on robi sobie co chce, nie pytajac mnie o zdanie Nie przejmuje sie tym, ze sie o niego martwie i wogole ma mnie za przeproszeniem w dupie
__________________
Przy tobie życie nabiera kolorowych barw Kocham Cię
Darcia137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:48   #255
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
A zamiast siedzieć i się denerwować nie możesz sobie sama czegoś zorganizować? Rozumiem, że Tżet obiecywał i jest Ci smutno ale skoro on nie ma dla Ciebie czasu to przecież nie będziesz z tego powodu miała zepsutych ferii?
Chłopak ma być Twoim towarzyszem życia, a nie sposobem na nudę
ani sposobem na życie!
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:49   #256
pieluchomajtek
Rozeznanie
 
Avatar pieluchomajtek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 928
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Cytat:
Napisane przez Darcia137 Pokaż wiadomość
Mam doła, ponieważ mój TŻ robi sobie co chce Ja dla niego rezygnuje ze wszystkiego, a on robi sobie co chce, nie pytajac mnie o zdanie Nie przejmuje sie tym, ze sie o niego martwie i wogole ma mnie za przeproszeniem w dupie
to po co rezygnujesz ze wszystkiego? On tego od Ciebiee wymaga czy co?
pieluchomajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:49   #257
Darcia137
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 221
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Cytat:
Napisane przez pieluchomajtek Pokaż wiadomość
to po co rezygnujesz ze wszystkiego? On tego od Ciebiee wymaga czy co?

nie, alwe poprostu nie chce wawantur
__________________
Przy tobie życie nabiera kolorowych barw Kocham Cię
Darcia137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:55   #258
pieluchomajtek
Rozeznanie
 
Avatar pieluchomajtek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 928
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Cytat:
Napisane przez Darcia137 Pokaż wiadomość
nie, ale poprostu nie chce awantur
on sie awanturuje kiedy z czegos nie zrezygnujesz?

Napisz troszke jasniej bo ciezko doradzic.
pieluchomajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 15:13   #259
Darcia137
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 221
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Nie o to chodzi, napisze wszystko od poczatku... wiem ze to moze jest blachostka ale to boli...
wiec on co wieczor siedzial sobie u kolegow nie patrzac na nauke i na to ze sie martwie, nie odbieral nie odpisywal. przyznam nie ma swietych kolegow, dzez nie dzez, trawa. Wiem, ze ine pali, ale samo to mnie denerwuje, ze z nimi przebywa... Wracal do domu o 23, 24 piszac pozniej tylko, ze byl u tego i tego, albo jezdzil z tym i tym po miescie, ze jest zmeczony dobranoc. Ja chodzilam na zajecia, ktore mu sie nie podobaly, pozniewaz mialam pozniej po nich duzo obrazen. Wiec mu powiedzialam, ze ja zrezygnuje z zajec a on z kolegow, ze kazdy wieczor ma siedziec w domu. On sie zgodzil, byl w domu zaledwie dwa wieczory. Dzisiaj mi powiedzial, ze nie idzie do szkoly, bo sie zle czuje... Powiedzialam, mu ok, przyszedl pozniej po mnie do szkoly, i mowi, ze wieczorem idzie do kolegi jednego i drugiego... Mi sie to nie spodobalo i zrobilam mu awanture... Powiedzialam, zeby mnie juz nie odprowadzal, dzwonie do niego niedawno, i mowi ze idzie na trening. To juz mi nerwy calkiem puscily, powiedzialam, to co myslalam. Ze wogole sie nie liczy z moim zdaniem, ma to w dupie co ja mowie, i nie szanuje tego ze sie martwie, ze rezygnuje dla niego z zajec i ze wszystkiego, aby bylo dobrze, a on sie tak odplaca, ze nie wie co to za bol, jak robi sobie cos nie pytajac sie mnie o zdanie. on sie obrazil, i mi powiedzial, ze moge sobie chodzic na zajecia, i wogole, to mu powiedziala,. ze nie bede, bo nie chce awantur i wszystkiego. On sie jak zwykle obrazil, to mu powiedzialam, ze mowie mu to dlatego, co mnie boli i co mnie denerwuje, zeby on o tym wiedzial, i zeby tego bylo coraz mniej, ale sie na nim zawiodlam bo tego jest coraz wiecej, wogole tego nie bierze pod uwage. To on znowu do mnie z pretensja, ze sie pytal czy moze isc na trening, ze juz jest zdrowy... Pozniej sie pytam go co bedzie robic po tym treningu, czy bedzie u kolegi, czy moze pod sklepem z kolegami, albo bedzie sobie jezdzic po miescie samochodem z kolegami... a on, ze idzie do domu i ze mam sie go o wszystko nie czepiac... to juz mu to wykrzyczalam, ze sie nie czepiam, tylko mam dosc tego ze ma mnie w dupie, ze robi sobie co chce, ze ja w jego strone tak nie dzialam, bo chce uniknac awantur i wszystkiego. a on tylko odpowiedzial, nie moge juz gadac, pa kocham cie... I co ja mam zrobic, ja juz naprawde nie wytrzymuje, juz nawet nie mam sil na plakanie, przychodzi wieczor a ja znowu sie martwie denerwuje bo on sie dobrze bawi z kolegami prosze doradzcie cos
__________________
Przy tobie życie nabiera kolorowych barw Kocham Cię
Darcia137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 15:40   #260
myilussion
Raczkowanie
 
Avatar myilussion
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 339
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Cytat:
Napisane przez Darcia137 Pokaż wiadomość
Nie o to chodzi, napisze wszystko od poczatku... wiem ze to moze jest blachostka ale to boli...
wiec on co wieczor siedzial sobie u kolegow nie patrzac na nauke i na to ze sie martwie, nie odbieral nie odpisywal. przyznam nie ma swietych kolegow, dzez nie dzez, trawa. Wiem, ze ine pali, ale samo to mnie denerwuje, ze z nimi przebywa... Wracal do domu o 23, 24 piszac pozniej tylko, ze byl u tego i tego, albo jezdzil z tym i tym po miescie, ze jest zmeczony dobranoc. Ja chodzilam na zajecia, ktore mu sie nie podobaly, pozniewaz mialam pozniej po nich duzo obrazen. Wiec mu powiedzialam, ze ja zrezygnuje z zajec a on z kolegow, ze kazdy wieczor ma siedziec w domu. On sie zgodzil, byl w domu zaledwie dwa wieczory. Dzisiaj mi powiedzial, ze nie idzie do szkoly, bo sie zle czuje... Powiedzialam, mu ok, przyszedl pozniej po mnie do szkoly, i mowi, ze wieczorem idzie do kolegi jednego i drugiego... Mi sie to nie spodobalo i zrobilam mu awanture... Powiedzialam, zeby mnie juz nie odprowadzal, dzwonie do niego niedawno, i mowi ze idzie na trening. To juz mi nerwy calkiem puscily, powiedzialam, to co myslalam. Ze wogole sie nie liczy z moim zdaniem, ma to w dupie co ja mowie, i nie szanuje tego ze sie martwie, ze rezygnuje dla niego z zajec i ze wszystkiego, aby bylo dobrze, a on sie tak odplaca, ze nie wie co to za bol, jak robi sobie cos nie pytajac sie mnie o zdanie. on sie obrazil, i mi powiedzial, ze moge sobie chodzic na zajecia, i wogole, to mu powiedziala,. ze nie bede, bo nie chce awantur i wszystkiego. On sie jak zwykle obrazil, to mu powiedzialam, ze mowie mu to dlatego, co mnie boli i co mnie denerwuje, zeby on o tym wiedzial, i zeby tego bylo coraz mniej, ale sie na nim zawiodlam bo tego jest coraz wiecej, wogole tego nie bierze pod uwage. To on znowu do mnie z pretensja, ze sie pytal czy moze isc na trening, ze juz jest zdrowy... Pozniej sie pytam go co bedzie robic po tym treningu, czy bedzie u kolegi, czy moze pod sklepem z kolegami, albo bedzie sobie jezdzic po miescie samochodem z kolegami... a on, ze idzie do domu i ze mam sie go o wszystko nie czepiac... to juz mu to wykrzyczalam, ze sie nie czepiam, tylko mam dosc tego ze ma mnie w dupie, ze robi sobie co chce, ze ja w jego strone tak nie dzialam, bo chce uniknac awantur i wszystkiego. a on tylko odpowiedzial, nie moge juz gadac, pa kocham cie... I co ja mam zrobic, ja juz naprawde nie wytrzymuje, juz nawet nie mam sil na plakanie, przychodzi wieczor a ja znowu sie martwie denerwuje bo on sie dobrze bawi z kolegami prosze doradzcie cos
Ty chcesz byc wobec niego fair i wobec tego co siebie powiedzieliscie, obiecaliscie... Ty dotrzymujesz slowa, on nie i jeszcze ma pretensje, ze sie czepiasz... najpierw pomyslalam sobie, ze moze bys robila tak jak on tzn. wychodzila sobie gdzies z kolezankami i mysle, ze to jest dobry pomysl. musisz tez miec swoje zycie, swoich znajomych, swoje rozrywki. zrozumialam, ze jak on gdzies wychodzi to Ty w domu siedzisz tak? ile razy w tygodniu sie widujecie? mi sie wydaje, ze juz do Ciebie juz 'przywyknal' tzn. wie, ze bedziesz, ze chwile sie pofochasz na niego i Ci przejdzie... czasem dobrze jest wstrzasnac facetem np. wyjsc gdzies sobie z kolezankami na wieczor i zapomniec przypadkiem telefonu w domu ile facetow tyle roznych sytuacji zycze powodzenia
__________________
kocham Cię
(15.07.2007)

jeśli dane Ci będzie żyć 100 lat to ja chciałabym żyć 100 lat minus 1 dzień abym nie musiała żyć ani jednego dnia bez Ciebie...

Edytowane przez myilussion
Czas edycji: 2009-02-26 o 15:45
myilussion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 16:40   #261
Darcia137
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 221
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

widujemy sie codziennie, ale ja nawet tak nie potrafie, ze nie mam fona, bo ja wiem co pozniej bedzie. jestem dziewczyna po takim zwiazku z bylym, ze teraz rozne ploty chodza, i poprostu chce miec z nim kontakt, jak gdzies ide, zeby on wiedzial o tym, wiem ze moze zle robie, ale chyba tez dobrze robie ze mu to wszystko wygarniam, bede robic to do tej pory az on to zrozumie ( wkoncu kiedys musi)...
__________________
Przy tobie życie nabiera kolorowych barw Kocham Cię
Darcia137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 19:20   #262
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Ja mam doła i jestem wściekła strasznie. Jaśniepan ma focha, nic mu sie nie chce, jest zmęczony i w ogole jest najwazniejszy na swiecie. MOje starania zeby mu poprawc humor albo chociaz pogadac zbywa milczeniem. NIech sie goni!!!! wrrrr
Też chcialabym strzelać fochy i zeby ktoś latał kolo mnie, ale niestety ja nie moge, bo jakże to tak. Ja zawsze jestem mila i uśmiechnięta. A nawet jesli nie to nikogo to nie obchodzi.

Troche lepiej.
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 18:53   #263
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Zglaszam sie z dolem.
Krotko opisze o co kaman.
Uderzalam do kolegi z klasy-olal mnie a ja sobie nadzieje zrobilam(chodz on mi tez)
i musze go codziennie w szkole widziec a mnie to boli
Najchetniej bym nie chodzila do szkoly.. bo mi smutno jak go widze..ale klasa maturalna
Jakas rada?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 19:03   #264
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

I ja. Tymbardziej, że siedzi sobie teraz na gg i się nie odzywa. Ja pierwsza się nie odezwę, nie ja zawaliłam, nie ja sprawiłam przykrość. Co jeszcze mnie dołuje? Że jak będę chciała mu powiedzieć co mie zabolało, stwierdzi, że przesadzam...
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 19:03   #265
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Co tu taka cisza...nadal mam doła.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 19:35   #266
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

ahh ...
mnie też dołek łapie
Czemu On mysli że ja uczuć nie potrzebuję jesteśmy ze soba 2 lata... nie wiem ( czuje jakby to był układ kumpelski... nie przytuli mnie , nie pocałuje wstydzi sie mnie w szkole? poza? dotykał by mine tylko ,ale nie tak jakby mtego chaciała...
Ja sie teraz tak bardzo staram, nie krzycze już na niego jak coś robi żle, przeciw mnie..rozmawiam z nim spokojnie , staram sie być cały czas przy nim To ja sie czuje jak chłopak , jak go obejmuję ramieniem, przytulam
Tak bardzo mi brakuje tej czułości ;(
Mówie mu o tym , ale on bierze to na żarty zreszta jak wszystko ;( Mam dość potrzebuję przyjacioł którym mogłabym sie wypłakać ;( ale komu ??;(
Wy mi zostałyście ( Ehh wizaż = najlepsi przyjaciele!!
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 22:12   #267
@licja
Raczkowanie
 
Avatar @licja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 118
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Tez tak macie ,ze piszecie do niego "Kocham tesknie,jest mi smutno , zrob cos abym poczula sie kochana" a on "nie w****iaj mnie,znow chcesz sie klocic" , jestesmy ze soba 2 lata ,ponad 20 lat na karku...od pewnego czasu pochłoneła go praca... spotykamy się tylko na "cześć" ... Siedze i płacze. To jest bezsensu... Po co jest milosc
__________________

@licja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 07:57   #268
201804171603
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Mój TŻ, właściwie już były wyjechał miesiąc temu za granicę. Przed jego wyjazdem zerwaliśmy, ale sama nie wiem czemu. To wszystko przeze mnie, bo on tego nie chciał. Nie wyobrażałam sobie życia z nim na odległość. Nie wiedział kiedy wróci. Jego bracia mówią, że zostaje tam na stałe, a do Polski chyba nie przyjedzie..
201804171603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 08:29   #269
RYBACZEK33
Raczkowanie
 
Avatar RYBACZEK33
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 81
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

Cytat:
Napisane przez akwem Pokaż wiadomość
Mój TŻ, właściwie już były wyjechał miesiąc temu za granicę. Przed jego wyjazdem zerwaliśmy, ale sama nie wiem czemu. To wszystko przeze mnie, bo on tego nie chciał. Nie wyobrażałam sobie życia z nim na odległość. Nie wiedział kiedy wróci. Jego bracia mówią, że zostaje tam na stałe, a do Polski chyba nie przyjedzie..
jeżeli zdecydowałaś się na to aby z nim zerwać, to musisz pamiętać ze już nigdy nie będzie tak samo jak było wcześniej w waszym związku. Kiedy ktoś raz naruszy fundament miłości, to tak naprawdę cała budowla stworzona przez niego będzie zachwiana. Stąd powiedzenie nigdy nie wchodź dwa razy do tej samej wody.
RYBACZEK33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 02:19   #270
TaakaPani
Raczkowanie
 
Avatar TaakaPani
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 271
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część 3

jest mi tak ciężko.:/
Mój tż nie dodaje mi lekkości, nie uskrzydla mnie. Nie mówi mi komplementów, nie jest jakoś specjalnie miły.. Od taki, kochający, troskliwy tż, dla którego nigdy nie będę tą 'naj'.
Niby wiem, że jest mnóstwo pięknych dziewczyn, piękniejszych ode mnie.
Ale jest mi smutno, gdy on tak mówi.
Tym bardziej, że mam kilka propoyzcji zostania modelką i wyjazdu zagranicę. JAk rozmawiałam ot tym z tż, stwierdził, że mam się aż tak nie nastawiać na ten wyjazd, bo nie jestem aż tak piękną osobą.
Chciałabym być dla niego tą the best, ale jednocześnie wiem, że nigdy nią nie będę..
__________________
Matma!!!
Matma!!!

TaakaPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.