facet, któremu wszystko jedno - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 08:57   #31
fredzia1990
Raczkowanie
 
Avatar fredzia1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 358
Dot.: facet, któremu wszystko jedno

dziękuję wszystkim za miłe słowa
rzeczywiście zrobię tak jak mówicie, widzę że on sam ma świadomość że już mnie ma, że już mu się nie wyślizgnę to po co ma zabiegać o mnie... a właśnie mu się wyślizgnę mam swoje życie swoje pasje, życie nie kończy się na wiecznym czekaniu na niego
dziś jak gdyby nigdy nic pisze mi sms, a raczej krótkie informacje gdzie teraz jest co robi i że życzy mi miłego dnia, używając zwrotów skarbku itp itd jakby nigdy nic.... jest takim egoistą że jak mu wczoraj napisałam że nie chce dłużej się z nim męczyć to napisał że i tak wie że to nieprawda itp jakby był pewien że takiego IDEAŁA nie można zostawić
fredzia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 09:21   #32
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: facet, któremu wszystko jedno

Cytat:
Napisane przez fredzia1990 Pokaż wiadomość
dziękuję wszystkim za miłe słowa
rzeczywiście zrobię tak jak mówicie, widzę że on sam ma świadomość że już mnie ma, że już mu się nie wyślizgnę to po co ma zabiegać o mnie... a właśnie mu się wyślizgnę mam swoje życie swoje pasje, życie nie kończy się na wiecznym czekaniu na niego
dziś jak gdyby nigdy nic pisze mi sms, a raczej krótkie informacje gdzie teraz jest co robi i że życzy mi miłego dnia, używając zwrotów skarbku itp itd jakby nigdy nic.... jest takim egoistą że jak mu wczoraj napisałam że nie chce dłużej się z nim męczyć to napisał że i tak wie że to nieprawda itp jakby był pewien że takiego IDEAŁA nie można zostawić
Oj żeby się nie zdziwił... Niech on się teraz troche postara.Powodzenia!.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 10:28   #33
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: facet, któremu wszystko jedno

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja z kolei pomyślałam, że się wycofuje rakiem już teraz bo chce na tych studiach w odległym mieście być już wolny, korzystać sobie ze swobody i uroków studenckiego życia. Może uznał, że ten wyjazd to będzie i tak koniec związku, więc nie ma co się teraz starać i w ten związek inwestować.

Jakoś nie wygląda mi to na akt dobrej woli, "żeby później było łatwiej". Czy człowiek, który jest zakochany, któremu zależy, który chce spędzać razem czas - rezygnuje z ostatniej takiej okazji, jak najdłuższe wakacje w życiu?
Dokladnie Zakochany facet sie tak nie zachowuje.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 12:35   #34
fredzia1990
Raczkowanie
 
Avatar fredzia1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 358
Dot.: facet, któremu wszystko jedno

wiem że to co mówicie jest prawdą ale to jednak boli
fredzia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 17:00   #35
magaraga89
Raczkowanie
 
Avatar magaraga89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 33
Dot.: facet, któremu wszystko jedno

miałam podobnie jak Ty fredzia.. miał dla mnie coraz mniej czasu, przyjezdzał sobie tylko cos zjesc , 4 dni temu napisał ze jest zmęczony i sie nie zobaczymy a umówił sie z inną , zresztą pisał sobie z nią smsy i to takie jakie powinien pisać do swojej dziewczyny, zmarnowane ponad pół roku
magaraga89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 17:33   #36
fredzia1990
Raczkowanie
 
Avatar fredzia1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 358
Dot.: facet, któremu wszystko jedno

Cytat:
Napisane przez magaraga89 Pokaż wiadomość
miałam podobnie jak Ty fredzia.. miał dla mnie coraz mniej czasu, przyjezdzał sobie tylko cos zjesc , 4 dni temu napisał ze jest zmęczony i sie nie zobaczymy a umówił sie z inną , zresztą pisał sobie z nią smsy i to takie jakie powinien pisać do swojej dziewczyny, zmarnowane ponad pół roku
a u mnie 2,5 roku trzymaj się mocno
fredzia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 19:02   #37
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: facet, któremu wszystko jedno

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Może uznał, że ten wyjazd to będzie i tak koniec związku, więc nie ma co się teraz starać i w ten związek inwestować.

Jakoś nie wygląda mi to na akt dobrej woli, "żeby później było łatwiej".
Może uznał, że koniec. Może uznał, że "się zobaczy" a jak mu nie podpasi, to się wycofa na dobre. Chwilowo na jedno wychodzi, dla autorki wątku. Wątpie, żeby pan był już zdecydowany.
Nie wiedzieć czemu, może z racji pewnych moich pryzmato-schematów , pan teżet jawi mi się jako taki "zbawiciel-wychowawca" swojej teżetowej. On jej wypomina hormony i mówi, żeby dorosła A tekst o tym, że on powinien być odskocznią od jej życia (a nie, w domyśle, całym życiem) położył mnie na łopatki. Obserwowałam u mężczyzn takie aroganckie "wujekdobrarada" podejście nie raz.
Mogę się ofkorsik mylić.

Cytat:
Napisane przez lexie
Czy człowiek, który jest zakochany, któremu zależy, który chce spędzać razem czas - rezygnuje z ostatniej takiej okazji, jak najdłuższe wakacje w życiu?
Tak jak różni są ludzie, tak różne są podejścia do "miłości". Tego nikomu tłumaczyć nie trzeba.
Nawet jeśli nie myśli od niej odchodzić, to może ma "misje" (brrrrrrr), żeby ją "wyprowadzić na ludzi". Nie wiem, co gorsze. W dalszym ciągu współczuję.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.