Płacz - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-12, 09:53   #31
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Płacz

wstaje, wchodze na wizaż, czytam coś takiego i ... od razu dobry humor na cały dzień
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 10:15   #32
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Płacz

Kurcze, wiecie co, trochę chamsko zareagowałyście.

Ja bardzo często płaczę przy muzyce klasycznej, zwłaszcza przy grze skrzypiec. No, nie tyle płaczę, co mam łzy w oczach i gulę w gardle, czasem jednak nie dam rady się powstrzymać i leci szloch. I to nieważne, gdzie, czy na koncercie, czy słuchając muzyki w domu.

Pomogło jak poszłam do szkoły muzycznej, oswoiłam się i przyzwyczaiłam, aczkolwiek dopóki do tej szkoły chodziłam, zdarzało mi się uronić łzę na próbach orkiestry, albo nawet na koncercie, na którym grałam

Po prostu słysząc coś takiego niesamowicie się wzruszam i łzy same mi do oczu płyną

Wyśmianie Autorki wątku było niemiłe. Dla was to pierdoła, a jej może naprawdę utrudniać życie. Sama wiem, jakie to irytujące i uciążliwe, gdy w tłumie ludzi nagle lecą łzy, ot tak, bez powodu.
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 10:27   #33
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Płacz

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
Kurcze, wiecie co, trochę chamsko zareagowałyście.

Ja bardzo często płaczę przy muzyce klasycznej, zwłaszcza przy grze skrzypiec. No, nie tyle płaczę, co mam łzy w oczach i gulę w gardle, czasem jednak nie dam rady się powstrzymać i leci szloch. I to nieważne, gdzie, czy na koncercie, czy słuchając muzyki w domu.

Pomogło jak poszłam do szkoły muzycznej, oswoiłam się i przyzwyczaiłam, aczkolwiek dopóki do tej szkoły chodziłam, zdarzało mi się uronić łzę na próbach orkiestry, albo nawet na koncercie, na którym grałam

Po prostu słysząc coś takiego niesamowicie się wzruszam i łzy same mi do oczu płyną

Wyśmianie Autorki wątku było niemiłe. Dla was to pierdoła, a jej może naprawdę utrudniać życie. Sama wiem, jakie to irytujące i uciążliwe, gdy w tłumie ludzi nagle lecą łzy, ot tak, bez powodu.
Ty tak na serio ?
Jesteście fantastyczne, dziewczyny
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 10:34   #34
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Płacz

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
Ty tak na serio ?
Jesteście fantastyczne, dziewczyny
Nie, robię sobie jaja, żeby dać wam jeszcze więcej powodów do śmiechu.

Bawi cię to? Chcesz się pośmiać?

Ok, to dodam jeszcze, że zawsze jak jest piękna muzyka to płaczę na filmach, nieważne, czy na ekranie ktoś się całuje, seksi czy morduje.

Hahaha. Ubaw po pachy, nie?
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 10:36   #35
nieswiadoma90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 191
Dot.: Płacz

Mówiłam,że opętana

Nauczyciele już oceny wystawili
__________________
...miłość jest wtedy, gdy dobro drugiej osoby jest ważniejsze niż Twoje...


nieswiadoma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 10:44   #36
suzyyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 248
Dot.: Płacz

ja tez uwazam ze to nie prowokacja i delikatnie mowiac przesadziłyście...
Autorko mysle ze powinnas skontaktowac sie z psychologiem. tez mi sie zdarza łatwo wzruszać i potrafie przeryczeć cały film, nawet jesli nie jest jakis bardzo wzruszający
suzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 10:44   #37
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Płacz

Wiecie co, są rożne problemy, większe i mniejsze, ale po co te podśmiechujki i podejrzenia o prowokację?

Są ludzie wrażliwi na piękno, także muzyki, więc ich reakcją jest płacz. Są ludzie z traumatycznymi przejściami z dzieciństwa i też na dźwięki muzyki kościelnej reagują jak reagują.

Takie to dla was śmieszne? Trochę empatii...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-12, 10:49   #38
suzyyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 248
Dot.: Płacz

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Wiecie co, są rożne problemy, większe i mniejsze, ale po co te podśmiechujki i podejrzenia o prowokację?

Są ludzie wrażliwi na piękno, także muzyki, więc ich reakcją jest płacz. Są ludzie z traumatycznymi przejściami z dzieciństwa i też na dźwięki muzyki kościelnej reagują jak reagują.

Takie to dla was śmieszne? Trochę empatii...
dokładnie fakt, ostatnio była kilka wątków ktore były prowokacjami no ale nie popadajmy w paranoje. I teraz kazdego z troche nietypowym problemem bedziemy podejrzewac o prowokacje? no bez przesady...
suzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 10:51   #39
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Płacz

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
Wyśmianie Autorki wątku było niemiłe. Dla was to pierdoła, a jej może naprawdę utrudniać życie. Sama wiem, jakie to irytujące i uciążliwe, gdy w tłumie ludzi nagle lecą łzy, ot tak, bez powodu.
Nic mnie tak ostatnio nie irytuje, jak polowanie na trolle na wizażu
Wystarczy, że wątek trochę odbiega od "normy": "mam tż", "nie mam tż", "gdzie kupić te buty/tą sukienkę/...?", "wpisujcie się fanki serialu X!"... i od razu wakacje, trolle i prowokacje.
Przedrzeć się przez gąszcze takich głupich komentarzy ostatnimi czasy praktycznie niesposób. Nie rozdawali za to ostrzeżeń, przypadkiem?!

Ten wątek akurat nie jest z cyklu "problem z d...", bo ja osobiście uciążliwość takiegoż rozumiem (łaaaał, c'nie?)
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 11:03   #40
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Płacz

Mnie np wzruszają pieśni i wiersze patriotyczne, przemówienia z okazji świąt narodowych.A kiedyś nawet wzruszyłam się czytając kondolencje gazety wyborczej po śmierci Gustawa Holubka

Różnych ludzi, o różnym stopniu wrażliwości ,wzruszają różne rzeczy.
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 11:05   #41
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Płacz

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
Ty tak na serio ?
Jesteście fantastyczne, dziewczyny
Co Cię tak rozbawiło w poście Aivilo?

Mnie też zdarzyło się pary razy wzruszyć w "dziwnych" okolicznościach i co?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-12, 11:13   #42
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Płacz

Cytat:
Napisane przez suzyyy Pokaż wiadomość
ja tez uwazam ze to nie prowokacja i delikatnie mowiac przesadziłyście...
Autorko mysle ze powinnas skontaktowac sie z psychologiem. tez mi sie zdarza łatwo wzruszać i potrafie przeryczeć cały film, nawet jesli nie jest jakis bardzo wzruszający
Mam identycznie. Film komediowy, a ja we łzach.

Na Avatarze - filmie, na którzy nie chciałam iść i mąż wyciągnął mnie podstępem i szantażem ryczałam tak, że wyszłam szlochająca z kina i nie mogłam się uspokoić, nic powiedzieć. To samo Władca Pierścieni, Juno, Alicja w Krainie Czarów, Czerwony, Amelia... można wyliczać.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 11:22   #43
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Płacz

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Mam identycznie. Film komediowy, a ja we łzach.

Na Avatarze - filmie, na którzy nie chciałam iść i mąż wyciągnął mnie podstępem i szantażem ryczałam tak, że wyszłam szlochająca z kina i nie mogłam się uspokoić, nic powiedzieć. To samo Władca Pierścieni, Juno, Alicja w Krainie Czarów, Czerwony, Amelia... można wyliczać.
Przeszłam dokładnie to samo, zwłaszcza z tym Avatarem

Ponadto szlochałam jak bóbr na Sin City, ale tak głośno, że mnie ludzie w kinie uspokajali, znajomi poszturchiwali, wyszłam stamtąd w spazmach.

W autobusie ostatnio kilkakrotnie słuchając MP3 zdarzyło mi się uronić łzę i to tak widocznie.
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 11:33   #44
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Płacz

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
Przeszłam dokładnie to samo, zwłaszcza z tym Avatarem

Ponadto szlochałam jak bóbr na Sin City, ale tak głośno, że mnie ludzie w kinie uspokajali, znajomi poszturchiwali, wyszłam stamtąd w spazmach.

W autobusie ostatnio kilkakrotnie słuchając MP3 zdarzyło mi się uronić łzę i to tak widocznie.
Łoj, niechcący wzięłam raz ze sobą na discmena (kilka lat temu) w miejsce publiczne płytę Lacrimosy. Ryczałam jak bóbr. Przy muzyce chóralnej lub szczególnie wzruszającej też mi się zdarza, ostatnio ryczałam jak bobrzyca przy końcówce Lux Perpetui Sapkowskiego (audiobook). Czemu on ukrzywdza tak mocno tych swoich bohaterów?

Aaaa, przypomniało mi się: czytałam w samochodzie Oczekiwaną Katleen McGowan. Wraca mąż (wyszedł do sklepu) i zastaje mnie we łzach, zaszlochaną, półprzytomną. Pyta, co się stało. Ja mu na to: bbbooo Jeeezuuusaaa ukrzyyyżowali buuuuu! Popukał się w głowę i stwierdził: jeśli już, to dawno temu! (wziąwszy pod uwagę, że ja agnostyczka, a on ateista).
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 11:36   #45
maadz91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: Płacz

Są jednak dziewczyny, które rozumieją mój problem.
Dziękuję wam
Może to po prostu był zły pomysł dodawania tutaj wątku z moją przypadłością... eh
maadz91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 11:45   #46
amy7
Zadomowienie
 
Avatar amy7
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 025
Dot.: Płacz

Ja wierzę ,ze dziewczyna serio pisze bo ja tez się łatwo wzruszam .
Np. byłam na koncercie Chóru Aleksandrowa to mi łezka poleciała . Podobnie na filmach niektórych np Hachiko- dog's story. Film i koncerty Aleksandrowa polecam

Ps. na Avatarze tez oczywiście płakałam , co lepsze ostatnio nawet na Jak wytresować smoka- ( bardzo polecam )

Edytowane przez amy7
Czas edycji: 2010-06-12 o 11:48
amy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 12:15   #47
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Płacz

Też zdarza mi się wzruszyć przy słuchaniu muzyki. Czasami po prostu umysł sam podsuwa obrazy i wspomnienia związane z tą muzyką; utożsamiamy się z nią. Gdzieś czytałam, że muzyka jest jak narkotyk, potrafi rozweselić, ale też nieźle dać kopa (że tak powiem). Zgadzam się z tym. To jest normalne. Szczerze nie wiem co doradzić. Może po prostu staraj się nie wsłuchiwać w muzykę tylko tak jakby grała gdzieś z boku, albo stopniowo przygotowuj się w domu słuchając. Może jakoś się przyzwyczaisz. Możesz także w trakcie muzyki myśleć o czymś wesołym, co miłego się spotka, albo po prostu przyzwyczaić się do tego jak jest; do swojej wrażliwości. Nie ma się czego wstydzić. Taka Twoja i wielu innych uroda.
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 12:39   #48
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Płacz

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------


Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
Nie, robię sobie jaja, żeby dać wam jeszcze więcej powodów do śmiechu.

Bawi cię to? Chcesz się pośmiać?

Ok, to dodam jeszcze, że zawsze jak jest piękna muzyka to płaczę na filmach, nieważne, czy na ekranie ktoś się całuje, seksi czy morduje.

Hahaha. Ubaw po pachy, nie?
Nie, nie, źle mnie zrozumiałyście! Akurat ja jestem osobą, która wzrusza się nawet w najmniej oczekiwanych momentach więc nie chodzi mi o to, że ktoś też tak ma. Raczej o te posty poniżej. Po prostu stwierdziłam, że dziewczyna sobie zartuje. Ale może się mylę.

Cytat:
Napisane przez maadz91 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny!
Ksiądz powiedział, że mam w sobie demona.
Na początku skumałam się z tą laską od grzesznego lizania pochwy i kazała mi robic to co ona, jednak żadnych skutków nie przynosiło.
Chcę się zdecydowac na egzorcyzmy. Skoro to mój ostatni ratunek?! To czemu nie spróbowac?
Cytat:
Napisane przez maadz91 Pokaż wiadomość
Stosuje akupunkture tęczówki no i nic!
Dziewczyny, dajcie jakieś rady!
Łzy lecą bez końca... Myślę, by otworzyc sklep z łzami.
Hm.... 5,99 zł to dobra cena za butelkę tej cudownej cieczy?
Butelka 1,5 litrowa Żeby nie było ;P ?
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 12:41   #49
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Płacz

Cytat:
Napisane przez maadz91 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny!
Ksiądz powiedział, że mam w sobie demona.
Na początku skumałam się z tą laską od grzesznego lizania pochwy i kazała mi robic to co ona, jednak żadnych skutków nie przynosiło.
Chcę się zdecydowac na egzorcyzmy. Skoro to mój ostatni ratunek?! To czemu nie spróbowac?
i dalej uważacie że to nie prowokacja???
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-12, 12:42   #50
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Płacz

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisan

Nie, nie, źle mnie zrozumiałyście! Akurat ja jestem osobą, która wzrusza się nawet w najmniej oczekiwanych momentach więc nie chodzi mi o to, że ktoś też tak ma. Raczej o te posty poniżej. Po prostu stwierdziłam, że dziewczyna sobie zartuje. Ale może się mylę.

A jak wg Ciebie miała odpisać na ten ogrom GŁUPICH, wyśmiewających ją postów, które się pojawiły? Widać, że dziewczyna ma poczucie humoru i dystans do siebie. Cóż, jakie komentarze - taka odpowiedź.

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
i dalej uważacie że to nie prowokacja???
Nawiązując do tego co napisałam wyżej- tak, nie uważam by to byla prowokacja. Zobacz na jakie posty odpowiadała ta dziewczyna- Wizażanki sprowadziły jej problem do tej "od lizania pochwy", więc w jaki sposób miała im odpisać? Serio, istnieje coś takiego jak IRONIA.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2010-06-12 o 12:45
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 12:50   #51
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Płacz

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
ja myślę że spiknij się z tą laską od grzesznego lizania pochwy idźcie do zakonu i przy okazji nawróćcie skromną nałożnicę wykładowcy.
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 13:25   #52
hermajona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 598
Dot.: Płacz

Dziewczyny, ogarnijcie się z tymi podejrzeniami o prowokację! Chamskie jest takie wyśmiewanie się z ludzi:/

Ja uważam, że to nie prowokacja.

Sama płaczę praktycznie na każdym filmie. Jak oglądałam ten o psie Hachiko to od 15. minuty do końca ryczałam jak bóbr. Tak samo mam jak jest gdzieś smutna muzyka, lub jak ktoś w filmie płacze. Ja od razu też płaczę, choć to nieracjonalne i niczym nieuzasadnione. Po prostu nie mogę się powstrzymać:/
__________________
Si abres el estuche lo que debes encontrar
Es una joya que te deslumbrar
á
hermajona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 13:33   #53
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Płacz

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Służę uprzejmie: grzeszne lizanie pochwy
Dziękuję!

No tak... to też dobre było
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 13:37   #54
JoAnne90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 45
Dot.: Płacz

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
Kurcze, wiecie co, trochę chamsko zareagowałyście.

Ja bardzo często płaczę przy muzyce klasycznej, zwłaszcza przy grze skrzypiec. No, nie tyle płaczę, co mam łzy w oczach i gulę w gardle, czasem jednak nie dam rady się powstrzymać i leci szloch. I to nieważne, gdzie, czy na koncercie, czy słuchając muzyki w domu.

Pomogło jak poszłam do szkoły muzycznej, oswoiłam się i przyzwyczaiłam, aczkolwiek dopóki do tej szkoły chodziłam, zdarzało mi się uronić łzę na próbach orkiestry, albo nawet na koncercie, na którym grałam

Po prostu słysząc coś takiego niesamowicie się wzruszam i łzy same mi do oczu płyną

Wyśmianie Autorki wątku było niemiłe. Dla was to pierdoła, a jej może naprawdę utrudniać życie. Sama wiem, jakie to irytujące i uciążliwe, gdy w tłumie ludzi nagle lecą łzy, ot tak, bez powodu.
Mam to samo! Mimo, że nie wybucham płaczem tak jak Autorka, nie szlocham jakoś strasznie to zawsze się wzruszam i płaczę. I to JEST problem bo to strasznie męczy. Zwłaszcza wśród ludzi którzy mnie nie rozumieją i widząc moje zachowanie mają mnie za idiotkę. Płakałam nawet na beznamiętnych scenach filmowych, gdzie bohater mógł robić sobie śniadanie ale w tle leciała poruszająca muzyka i nic nie mogłam na to poradzić. Najczęściej wyłączałam tv, albo przełączałam kanał :P Jak byłam mała strasznie się tego wstydziłam, zwłaszcza przy miłosnych scenach i chcąc ukryć wzruszenie przed rodzicami zaczęłam się złościć na cokolwiek. Agresją zasłaniałam nadwrażliwość
JoAnne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 13:52   #55
molly17
Rozeznanie
 
Avatar molly17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 662
Dot.: Płacz

Jak przeczytałam pierwszy post nawet przez myśl mi nie przeszło, że to moze być prowokacja. Owszem, problem jest dość "dziwny", nietypowy ale nieoznacza ze moze nieistnieć :/ Choć mało się udzielam, podczytuję forum od dłuższego czasu i obserwuję, że czasami dziewczyny tak jakby ścigają się, która pierwsza napisze że wątek to prowokacja. Poza tym, jeśli wątek jest faktyczną prowokacją to po co piszecie 'ooo ale mi humor poprawiłas' , 'dawno sie tak nie uśmiałam'. Przecież o to chyba chodzi ich autorom? Odnoszą sukces i wymyślają kolejne bzdurne wątki A wy ich do tego prowokujecie Najlepiej ignorować moim zdaniem.

A co do tematu to zauważyłam, że ostatnio zrobiłam się bardzo wrażliwa, szybko się wzruszam, co wcześniej mi się nie zdażało. I właśnie najczęściej przez piękną muzykę. Któraś z dziewczyn pisała, że gdy zapisała się do szkoły muzycznej, problem minął. Może ściągnij jaką muzyke z neta, słuchaj jej sobie, staraj sie nie myśleć o płaczu, powstrzymywać go? Może przyzwyczaisz się? Wiem, łatwo powiedzieć, trudniej zrobić heh. Ale nie mam innego pomysłu.
__________________

Rzucam słodycze i internet!

Edytowane przez molly17
Czas edycji: 2010-06-12 o 13:54
molly17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 13:58   #56
maadz91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: Płacz

Jeszcze raz dziękuję wyrozumiałym dziewczynom
A dla tych mniej zainteresowanych- to nie była prowokacja
maadz91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 14:30   #57
Still_Alive
Rozeznanie
 
Avatar Still_Alive
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 562
Dot.: Płacz

ojej a mi się ten wątek podoba, ponieważ ja sama wzruszam się rzeczami którymi nikt inny się nie wzrusza.
- oglądam wiadomości o powodzi i jak ktoś płacze bo mu dom zalało to ja płaczę razem z nim - dlatego omijam wiadomości szerokim łukiem albo zatykam uszy i coś śpiewam jak są "złe" informacje

-jedzie karetka pogotowia, łzy i gula w gardle, teraz jakoś to opanowałam bo wyobraźcie sobie, że stoję na przejściu ludzie na około jedzie karetka i mi łzy lecą

-na scenach z filmu takich ehm;d szczególnie jak dzieci tańczą , to mi chyba się wzięło że długo na tańce chodziłam i teraz mi się tęskni

- na ślubach to już w ogóle szał mam;d jak pipczą auta jadąc do kościoła, jak jest błogosławieństwo

-przy filmie "pamiętnik" to nawet jak sobie ściągnęłam trailer na youtube to się rozpłakałam

-na pogrzebach, opowieściach o tragediach

-jak czytam niektóre książki

a na avatarze to się powstrzymałam tylko kilka łez ale ja lubię to w sobie, czasem mam potrzebę popłakać więc wtedy włączam fimik

ooo zapomniałabym najgorsza rzecz bo wtedy rycze - filmiki pokazujące wypadki po alkoholu są takie na youtubie boooże

zaraz poszukam linku bo był już wątek o płaczkach dlatego się zdziwiłam, że dziewczyny tak zareagowały agresywnie...

i jest link : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=263054
__________________
...Ja w tym co dobre i leciutkie chce zanurzyć się i w tym pływać...

I love my live


Sprawdź czy nie popełniasz błędów w związku :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487527

Edytowane przez Still_Alive
Czas edycji: 2010-06-12 o 14:32 Powód: dodanie linku:)
Still_Alive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 14:56   #58
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.Śl.
Wiadomości: 550
Dot.: Płacz

WAKACJEE


zapomniałam, że to trolle zaczynają sezon.
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.


sty-love.blogspot.com




Kaluch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 16:09   #59
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: Płacz

chciałabym w końcu natrafiać tu na poważne wątki a nie jakieś wakacyjne wymysły znudzonych nastolatków :P
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 16:12   #60
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Płacz

Cytat:
Napisane przez RiotKitty Pokaż wiadomość
chciałabym w końcu natrafiać tu na poważne wątki a nie jakieś wakacyjne wymysły znudzonych nastolatków :P
Brawo, trafiłaś! Zadowolona?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.