Galerie artystyczne w internecie cz. II - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-11, 12:12   #3901
samadhi14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 62
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Samadhi, jeśli chcesz się dostać do innych galerii - MUSISZ poprawić zdjęcia. Zerkam sobie na Twojego bloga i powiem Ci, że wg mnie to jest główny powód dla którego przyjmują Cię tylko galerie bez wyrobionej renomy. Za duży kontrast, za ostre światło (jednopunktowe, do tego niewystarczająco jasne). Spróbuj oświetlić przedmiot z kilku stron albo użyj folii kuchennej jako "ścianki" do odbicia światła.
Zdjęcia są bardzo złe, w tym niektóre nieostre w najważniejszym punkcie (tryb super makro się kłania).
Szkoda, bo biżu zła nie jest -technicznie poprawna i ciekawie łączysz elementy.
Hmm dopiero zaczynam robić zdjecia, więc pewnie robię jeszcze sporo błędów. Będę starała się je poprawić. Natomiast światło nie jest jednopunktowe, przedmiot jest oświetlony z kilku stron w namiocie bezcieniowym. Mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej.
samadhi14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 12:47   #3902
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez samadhi14 Pokaż wiadomość
Hmm dopiero zaczynam robić zdjecia, więc pewnie robię jeszcze sporo błędów. Będę starała się je poprawić. Natomiast światło nie jest jednopunktowe, przedmiot jest oświetlony z kilku stron w namiocie bezcieniowym. Mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej.
Skoro robisz w namiocie to po prostu pokombinuj z róznymi ustawieniami bizu i wybierz te, na których rzeczywiście wyglada korzystnie. Kadruj tez zdjęcia pod wymogi większosci z galerii- czyli do formy kwadratu- zajrzałam na twój profil w galerii i nie wyglada to zachęcająco gdy zarówno góra jak i dół przedmiotu są obcięte - taka hmmm amatorszczyzna. Z moich subiektywnych odczuć ja bym zrezygnowała z wieszania kolcy na kieliszku. Raz że fotka wychwyci wszelkie smugi na szkle dwa, że ja osobiści odkąd zobaczyłam gdzieś tam fotki kolczyków na kieliszku właśnie, brudnym i z resztkami czerwonego wina na dnie działa to na mnie równie odrażająco jak zdjęcia bizutów na uchu.
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 22:25   #3903
samadhi14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 62
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez Reverie1 Pokaż wiadomość
Skoro robisz w namiocie to po prostu pokombinuj z róznymi ustawieniami bizu i wybierz te, na których rzeczywiście wyglada korzystnie. Kadruj tez zdjęcia pod wymogi większosci z galerii- czyli do formy kwadratu- zajrzałam na twój profil w galerii i nie wyglada to zachęcająco gdy zarówno góra jak i dół przedmiotu są obcięte - taka hmmm amatorszczyzna. Z moich subiektywnych odczuć ja bym zrezygnowała z wieszania kolcy na kieliszku. Raz że fotka wychwyci wszelkie smugi na szkle dwa, że ja osobiści odkąd zobaczyłam gdzieś tam fotki kolczyków na kieliszku właśnie, brudnym i z resztkami czerwonego wina na dnie działa to na mnie równie odrażająco jak zdjęcia bizutów na uchu.
Co do formatu masz rację, galeria ucina zdjęcie w miniaturce i dopiero po kliknięciu można zobaczyć prawidłowo :/
samadhi14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 22:27   #3904
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez samadhi14 Pokaż wiadomość
Hmm dopiero zaczynam robić zdjecia, więc pewnie robię jeszcze sporo błędów. Będę starała się je poprawić. Natomiast światło nie jest jednopunktowe, przedmiot jest oświetlony z kilku stron w namiocie bezcieniowym. Mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej.
Zatem zdecydowanie za słabo oświetlasz.
To też może być przyczyną nie łapania ostrości przez sprzęt, mimo Twoich starań.
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 07:16   #3905
samadhi14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 62
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Zatem zdecydowanie za słabo oświetlasz.
To też może być przyczyną nie łapania ostrości przez sprzęt, mimo Twoich starań.
Być może. W każdym razie będę próbowała to zmienić i bardzo dziękuję wszystkim za rady
samadhi14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 19:08   #3906
orangecountry
Zadomowienie
 
Avatar orangecountry
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 397
GG do orangecountry
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez almien Pokaż wiadomość
A skoro już o cenach wyżej wspomniano, to czasami jak patrzę na ceny w galeriach to się naprawdę ciężko zastanawiam nad tym, jak niektóre dziewczyny wychodzą na zero - bo już nie mówię o wyjściu na plus - wystawiając na przykład dość skomplikowane wrappy za 100zł lub 150zł. Jak ostatnio sprawdzałam to cena drutu 0.8mm 50cm pr. 999 najtaniej wynosiła 14zł. Ja pracuję głównie na tym drucie więc tym ciężej westchnęłam widząc tą cyfrę za 50cm. Doliczając robociznę, marżę galerii czy też użyte minerały to w tym rachunku nie widzę zarobionych drobnych na waciki, a mimo to niektórzy wystawiają swoje prace po wręcz śmiesznych cenach. Naprawdę czasami mnie to kompletnie zdumiewa bo zdarzają się takie prace za bezcen, że człek musi oczy ze zdumienia ze dwa razy przetrzeć, żeby się upewnić czy aby przypadkiem jedno zero lub jakaś inna cyfra się nie zgubiła. Ma ktoś na to zjawisko jakąś teorię bo bardzo chciałabym zrozumieć co to jest za mechanizm, może w tym szaleństwie jest jakaś metoda.
[ no cóż... smutna prawda] może i nie ma metody.. co najmniej nie magazynuje się w domu
__________________
------------------------------------------

my world , my love, my wire [czyli mój wąteczek z biżuterią.]-


wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post30284685
orangecountry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 15:56   #3907
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez samadhi14 Pokaż wiadomość
Być może. W każdym razie będę próbowała to zmienić i bardzo dziękuję wszystkim za rady
A może spróbuj przy świetle dziennym, w cieniu? Teraz, wiosną naprawdę długo można robić fotki i daje to naprawdę zadowalające efekty.
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 13:39   #3908
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Właśnie zgłupiałam do reszty....

Każda galeria zastrzega sobie, że projektant nie może podawać danych do kontaktu klientowi, i niedopuszczalny jest kontakt i zakupy poza galerią. A co, jeżeli galeria sama daje klientowi mail do mnie, klient pisze bezpośrednio do mnie, i chce dokupić coś do poprzednich zakupów, no i nie wie czy to przez galerię, czy bezpośrednio u mnie... Jakiś pomysł?
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 13:45   #3909
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
Właśnie zgłupiałam do reszty....

Każda galeria zastrzega sobie, że projektant nie może podawać danych do kontaktu klientowi, i niedopuszczalny jest kontakt i zakupy poza galerią. A co, jeżeli galeria sama daje klientowi mail do mnie, klient pisze bezpośrednio do mnie, i chce dokupić coś do poprzednich zakupów, no i nie wie czy to przez galerię, czy bezpośrednio u mnie... Jakiś pomysł?
a jesteś pewna, że to galeria dała namiar? mnie kiedyś klientka na naszej klasie znalazła..może i ta cię odszukała tylko jej głupio się przyznac czy coś... innego wytłumaczenia nie mam...
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 13:47   #3910
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez PiLLow Pokaż wiadomość
a jesteś pewna, że to galeria dała namiar? mnie kiedyś klientka na naszej klasie znalazła..może i ta cię odszukała tylko jej głupio się przyznac czy coś... innego wytłumaczenia nie mam...
No właśnie nie. Klient sam napisał, że mój mail dostał od firmy tej i tej, właściciela galerii na E :-] Wcześniej przez nią ode mnie kupował.

No ok, przyzwoitośc nakazuje sprzedać mu to przez galerię. Ale tylko przyzwoitość, bo w regulaminie nie ma słowa, że TAKA sytuacja wyklucza zakup bezpośrednio u mnie ;P

Edytowane przez clementinne
Czas edycji: 2011-05-17 o 13:50
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 14:21   #3911
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

hmm, a czy to TA galeria na E, która ostatnio zmieniła właściciela?? Może sami właściciele nie zapoznali się dostatecznie z regulaminem
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 14:23   #3912
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez PiLLow Pokaż wiadomość
hmm, a czy to TA galeria na E, która ostatnio zmieniła właściciela?? Może sami właściciele nie zapoznali się dostatecznie z regulaminem
Też mi to przeszło przez myśl ;P Bo tak to trochę wygląda ;P
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 14:40   #3913
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Ostatnio miałam dziwną sytuację w Stylandii. Dwa tygodnie temu ktoś zarezerwował moją bransoletkę, dostałam maila, ze ma siedem dni na zapłacenie, wszystko ok. Siedem dni minęło, nikt nie zapłacił, sprzedaż anulowana, wkurzyło mnie to trochę, ale cóż, zdarza się. Po pięciu dniach dostaję następnego maila: znowu rezerwacja tej samej bransoletki, tym razem klient ma na wpłatę trzy dni (nie pytajcie dlaczego). Ucieszyłam się, ze ktoś jednak się namyślił, ale minęły trzy dni i produkt znowu wrócił do sprzedaży. Już sama nie wiem, co o tym myśleć Szanse, że to zbieg okoliczności są praktycznie zerowe. Ktoś sobie jaja robi czy co? Miałyście kiedyś taką sytuację? Bo ja zgłupiałam...
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 19:41   #3914
agnieszkamundra
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkamundra
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 579
GG do agnieszkamundra
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Ja miałam.. napisałam do galerii w tej sprawie i radzili poczekać do końca terminu - 7 dni.. mijał dzień 7 i ok. 17 dostałam wiadomość o wpłacie. Nie wiem tylko czy Klientka pamiętała, czy galeria jej przypomniała

W innej galerii Klientka nie zapłaciła pomimo maili więc jej konto zablokowali

Napisz do Galerii, może są w stanie sprawdzić czy robi sobie jaja nie tylko z Ciebie?

Edytowane przez agnieszkamundra
Czas edycji: 2011-05-17 o 19:43
agnieszkamundra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 20:00   #3915
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Właśnie myślałam, żeby do galerii napisać, ale najpierw chciałam zapytać was o zdanie. Dzięki za pomoc
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 21:19   #3916
sferis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 37
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Miałam kiedyś taką sytuację, że klientka rezerwowała moje kolczyki 4 razy , za czwartym wreszcie je kupiła. Domyślam się że po prostu nie miała kasy a bała się że ktoś jej kupi te kolczyki (inna sprawa że galeria nie zareagowała na ciągłe nie opłacanie przez nią zamówień.
sferis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:00   #3917
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Z czymś takim jeszcze się nie spotkałam Może rzeczywiście to jest odpowiedź, chociaż bransoletka nie jest droga. Tak czy siak, zaraz napisze do galerii, niech się tym zainteresują.
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 07:06   #3918
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Dziewczyny z Ellefanta - czy też macie problem z dodaniem nowych przedmiotów? Ja mam ten problem od samego początku - podczas wypełniania formularza nowego przedmiotu wyskakuje mi ciągle błąd - wg systemu nie dodałam zdjęcia. Udało mi się jak narazie dodać dwie bransoletki. A co ciekawe, zdjecia bransoletek nie odbiegają rozmiarem od tych, które nie chciały" wejść", bo mam wszystkie zdjęcia przycięte tak samo. Poza tym, aby mieć pewność zmniejszyłam dane zdjecia w odpowiednim programie - nadal nic. Pisałam do galerii - obiecali, że się tym zajmą - kilka dni temu wchodzę - to samo. Napisałam do nich ponownie, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Czy tylko ja mam ten problem? Trochę to głupie, bo nie dość, że niedawno się dostałam do galerii to prawie nic nie dodałam do niej - a w regulaminie o ile dobrze pamiętam jest napisane, że jeśli przez 30 dni nic się nie doda - bye bye my love...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 07:10   #3919
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

wilczex - spróbuj lekko pogorszyć jakość zdjęcia przy zapisywaniu; być może foty "ważą" za wiele a jeśli nie wiesz jak to zrobić - wyślij mi ze 2 foty na maila
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 07:14   #3920
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Możesz mi podać maila na priv? Warto spróbowac, chociaż wydaje mi się, że to nie to - sprawdzałam "wagę" zdjecia i jest o wiele niższa niż dopuszczalna
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 11:59   #3921
Ikati
Raczkowanie
 
Avatar Ikati
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 31
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Ja troszeczkę z innej beczki...

Wysłałam ostatnio po raz kolejny zgłoszenie do Pakamery. Wiem, że właściwie nikogo nie przyjmują, że wszystko mają, itp., itd., ale co jakiś czas próbuję, bo prace ładnie mi idą w innych galeriach, więc może w końcu się uda... Za każdym razem otrzymuję odpowiedź, że dzięki, dzięki, ale wszystko mamy, przyjmujemy tylko wyjątkowe rzeczy, bla bla bla...

ALE weszłam sobie dzisiaj, jak to od czasu do czasu mam w zwyczaju, w nowości i nowych Artystów i znalazłam (mam nadzieję, że to nie reklama, ale może nie będę wklejać linku na wszelki wypadek), prace z guzików, pierścionki, kolczyki... i postanowiłam zapytać Pakamerę czemuż to moje nie zostały przyjęte, a teraz przyjęto takie same przygotowane przez kogoś innego? Nie po raz pierwszy zresztą mam taką sytuację, ciekawe kiedy pojawią się ocieplacze na kubki, których także ode mnie nie przyjęli (wiem, wiem, że jad się ze mnie sączy)

Oczywiście dostałam odpowiedź, że jest to subiektywna ocena, i że tego to pełno na rynku, a tamtego to cośtam, a do guzików zero odniesienia... nie wiem, może mam złe nazwisko...

To sobie ulżyłam ale jest mi po ludzku przykro i czuję się robiona w konia po prostu, bo naprawdę długo już próbuję i chciałam normalnie zapytać, o co NAPRAWDĘ im chodzi, bo akurat nie o to, że prace się nie podobają, bo jak widać się podobają, tylko nie ode mnie! Wiem, że pewnie nie tylko ja mam takie odczucia, bo nie raz pisaliście o swoich doświadczeniach z e-mailami, dziękujemy, ale wszystko mamy... ale chciałam się wyzłościć chyba po prostu
Ikati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 12:41   #3922
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Ależ tak, Ikati - tak jest. I to nie tylko w Pakamerze.
"Dzięki, to już mamy / szukamy innych technik" - a za chwilę pojawia się nowa osoba wrappująca, czasem taka która ma nieopanowaną technikę czy to robienia zdjęć czy tym bardziej - wrappowania. No i chu...go. Szlag mnie trafia, rzucam sobie mięskiem w monitor i idę dalej.
A wku*w za przeproszeniem to łapię przez to, że tak lakoniczną odpowiedzią:
a) traktuje się mnie jak idiotkę, która w dodatku ma problem z oczami i nie widzi kogo nowego przyjmują później
b) totalnie stopuje to mój rozwój bo jeśli chcę się do tej konkretnej galerii dostać to muszę wiedzieć co jest nie tak i co mogę zrobić by to zmienić; czy po prostu dać sobie siana i odpuścić w ogóle zamiast jak ta kretynka wysyłać co 2-3 miesiące nowe propozycje

I myślę że coś w tym jest - albo inne nazwisko albo (w przypadku dużych galerii) inna osoba, która w danym dniu przyjmuje zgłoszenia.
To w dodatku tworzy taki paskudnie gruby i jednocześnie dziurawy most między mną a konkretną galerią.
Doszło do tego, że się czasem zastanawiam gdzie komu podpadłam, na jakim forum napyskowałam że się mnie tak po prostu zbywa zamiast walnąć prosto z mostu "Anka, fajne rzeczy robisz ale nie sądzimy żeby się u nas sprzedawały" albo "musisz jeszcze popracować nad techniką, tu i tu widzimy niedoróbki" albo jak się nie chce mnie to kurcze: "przykro nam, nie odpowiadają nam prace tworzone w Twoim stylu" albo "za dużo chcesz na raz, za dużo technik, zbyt wielki bałagan w Twoich pracach". I jest git - atmosfera czysta, wiem na czym stoję, nie czuję się potraktowana szablonowo i nie truję d...y galerii następnymi pracami albo sortuję prace i wysyłam jeden styl - i ten jeden styl u Nich wystawiam. Ehhh.

Ja też se trochę jadu upuściłam, żeby się nie zatruć. Czasem trzeba. A co
A i tak mi się momentami wyć do księżyca chce, bo mam wrażenie, że wychodzę z siebie a i tak stoję w miejscu.
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2011-05-20 o 12:58
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 12:51   #3923
Ikati
Raczkowanie
 
Avatar Ikati
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 31
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Dokładnie o to mi chodzi. Rozumiem, że mnie nie przyjęli, nie jestem bezkrytyczna i wiem, że kupa Osób, chociażby Ty - nagaLy, robi rzeczy w fantastycznych technikach i w porównaniu do tego, moje prace są mało odkrywcze, ale stawiam po prostu na coś innego, na pomysł, na wyszukiwanie materiałów, itd., ale chciałabym wiedzieć dlaczego i nie marnować czasu, skoro najwyraźniej mają ambitny plan nie przyjąć mnie nigdy, BO NIE. Poza tym, skoro to takie nienowatorskie i wszystko mamy i bla bla bla, to czemu trzy dni później jednak pojawia się w galerii???
Ikati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 12:54   #3924
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Miałam niedawno podobna sytuację. Wysłałam zgłoszenie do paki. Tego samego dnia dostałam maila o treści " bardzo ładne prace prosimy przysłac więcej". Wysłałam więcej prac w tej samejtechnice, ale zróżnicowanych - stworzyłam po prostu swojego rodzaju kolekcję. I co? Drugi e-mail był standardowy, taki jak dostają wszyscy i jaki ja dostawałam od nich już niejednokrotnie. Nic na temat tego, że dosłałam prace, dlaczego mnie odrzucili i co konkretnie zadecydowało o tym, że zostałam odrzucona. Najgorszy chyba jednak był ten e-mail wysyłany jak do pierwszej lepszej osoby, tak, jakby nigdy nie przejawili zainteresowania moimi pracami ;(
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 17:29   #3925
verha
Rozeznanie
 
Avatar verha
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 784
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Ja też dziś dostałam kolejną odmowną odpowiedź a że się dopytałam co jest z moimi pracami nie tak, to się dowiedziałam, że są ładne, ale mało odkrywcze, a oni czekają na coś " co powali nas na kolana, zupełnie odwróci dotychczasowe myślenie o danym rodzaju sztuki"...
Mogłam się tak nie dopytywać
__________________
Zaplątana w ogniwka, czyli moja biżu

I książkowa wymianka
verha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 17:37   #3926
FK
przyczajona tygrysica
 
Avatar FK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: z czarnego fotela
Wiadomości: 1 445
GG do FK
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez verha Pokaż wiadomość
Ja też dziś dostałam kolejną odmowną odpowiedź a że się dopytałam co jest z moimi pracami nie tak, to się dowiedziałam, że są ładne, ale mało odkrywcze, a oni czekają na coś " co powali nas na kolana, zupełnie odwróci dotychczasowe myślenie o danym rodzaju sztuki"...
Mogłam się tak nie dopytywać
To szablonowa odpowiedź na pytanie co jest nie tak wysłane do Paki . Także nie przejmuj się
FK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 19:15   #3927
Admira07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 138
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Wysyłają wszyscy, wysłałam do Pakamery i ja
Kilka sutaszowych prac - projekty moim (subiektywnym oczywiście) zdaniem - całkiem oryginalne i udane.
No i ja też najpierw przeczytałam, że "prace bardzo przypadły nam do gustu, a każda praca tworzy spójną całość" a dwa zdania dalej, że prace które przyjmują "muszą nas zaskoczyć pomysłowością i oryginalnością" i żeby zgłosić się z nowymi pomysłami w przyszłości
Chyba bigle umieszczę w kolczykach na dole
Admira07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 19:25   #3928
tolinka83
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Ja po otrzymaniu odpowiedzi o poszukiwaniu czegoś czego jeszcze nie mają, odpisałam że po przejrzeniu iluś tam stron z pracami w galerii nie znalazłam podobnych do moich więc chciałabym się dowiedzieć czego brakuje. Wtedy przyszła odpowiedź że nie będą współpracować z kimś kto podważa ich decyzje
tolinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 19:44   #3929
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez tolinka83 Pokaż wiadomość
Ja po otrzymaniu odpowiedzi o poszukiwaniu czegoś czego jeszcze nie mają, odpisałam że po przejrzeniu iluś tam stron z pracami w galerii nie znalazłam podobnych do moich więc chciałabym się dowiedzieć czego brakuje. Wtedy przyszła odpowiedź że nie będą współpracować z kimś kto podważa ich decyzje
Żartujesz....?
No, to w sumie fartnęło Ci się, że Cię nie przyjęli. Nie lubię ludzi którzy traktują z góry tych, dzięki którym zarabiają.
W sumie się nie dziwię - nie tak dawno afera z Candi przecież była, jak Ją Paka wyrzuciła bez słowa wyjaśnienia i nie umożliwiła ściągnięcia z profilu ani faktur, ani zdjęć ani opisów (a wystarczyłaby dobra wola by wszystko udostępnić... ).
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2011-05-20 o 19:47
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 19:57   #3930
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Morał jest jeden - dajmy sobie wszystkie spokój z paką .
Mnie chcieli, potem się zastanawiali, a potem olali. A na koniec przyjęli kogoś, kto robi filcowe kulki na gołej szpilce. Cóż, bywa i tak.
Myślę, że to u nich norma i nie ma co się wysilać, a potem się niepotrzebnie denerwować
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.