kosmetyczka Gorzów - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-25, 10:36   #121
adriana26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 71
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

czy ktoś został podobnie jak ja oszukany przez Panią Annę Zajdel? Wykupiliśmy voucher na makijaż permanentny brwi u Pani Zajdel. Bon upominkowy wykupilam na warszawiance, jak mama chciala sie umowic na wizyte to okazalo sie ze Pani juz nie prowadzi gabinetu na Warszawiance ale podala nowy adres na Wyscigową (Służewiec). Pojechalam w piatek na 17 tak jak bylysmy umowione pod wskazany adres a tam nikogo nie bylo, p. Ania telefonu nie odbiera, czlowiek na recepcji w budynku powiedzial że nie jestem pierwsza ktora szuka Pani Anny Zajdel. Zamierzam zglosic sprawe na policje - czy ktos jest w podobnej sytaucji?
__________________
Pobieramy się po 12 latach - 26.06.2010

adriana26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 20:36   #122
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Cytat:
Napisane przez adriana26 Pokaż wiadomość
czy ktoś został podobnie jak ja oszukany przez Panią Annę Zajdel? Wykupiliśmy voucher na makijaż permanentny brwi u Pani Zajdel. Bon upominkowy wykupilam na warszawiance, jak mama chciala sie umowic na wizyte to okazalo sie ze Pani juz nie prowadzi gabinetu na Warszawiance ale podala nowy adres na Wyscigową (Służewiec). Pojechalam w piatek na 17 tak jak bylysmy umowione pod wskazany adres a tam nikogo nie bylo, p. Ania telefonu nie odbiera, czlowiek na recepcji w budynku powiedzial że nie jestem pierwsza ktora szuka Pani Anny Zajdel. Zamierzam zglosic sprawe na policje - czy ktos jest w podobnej sytaucji?
Oj to współczuję, moja mama sobie robiła w tym salonie jakieś 4 lata temu i wtedy nie było żadnych problemów. Jakiś czas temu "przerzuciła" się na salon Elite na pereca ze względu na atrakcyjne promocje i doświadczenie
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 20:32   #123
cellophane
Przyczajenie
 
Avatar cellophane
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Depilacja brazylijska w Piotrkowie Tryb.?

Witam,
czy ktoś mógłby powiedzieć mi, czy w Piotrkowie Trybunalskim jest jakiś salon kosmetyczny, który ma w swojej ofercie depilację brazylijską?
Dziękuję z góry!!
cellophane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 11:49   #124
agata_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pedicure w Krakowie

ja polecam shintai spa na dobrego pasterza, niedawno się otworzyli byłam sprawdzić i jestem bardzo zadowolona, polecam
agata_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 21:32   #125
ania_w37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Wink Dot.: Pedicure w Krakowie

Ja chodzę do Femmalium na Poznańską, dlatego że bardzo tam dbają o higienę. to jest dla mnie najwazniejsze bo nie chciałabym si ee czymś zarazić
ania_w37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 19:23   #126
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Pedicure w Krakowie

Ja również polecam Femmalium, robią starannie, używają dobrych kosmetyków no i oczywiście higiena - zachowana na najwyższym poziomie.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 15:24   #127
LUBI WOSK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja brazylijska-Olsztyn!!!

U mnie odbywało się to w ten sam sposób, tylko że zapłaciłam trochę miej , bo 50 za brazilijskie łącznie z pośladkami, a jak poszłabym w poniedziałek albo czwartek to jest -15% . szkoda że wcześniej tego nie sprawdziłam ;/ ale odbiję to sobie za 3-4 tyg, bo Pani powiedziała że tyle czasu będzie trwało odrastanie do odpowiedniej długości
LUBI WOSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 21:13   #128
korkorio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Angry Dot.: citem kupon WARSZAWA kosmetyczka- oszuści!

Ostrzegam wszystkich przed oszustami !!! SPA Atelier Monique Bogdanow. Kupiłam 2 kupony na citem, 2 tygodnie wydzwaniałam żeby się umówić na wizytę, gdy już odebrała jakaś kobieta to była nie miła. Zapisała mnie na sobotę 13 kwietnia 2013 r gdy dotarłam na umówione miejsce to nigdzie nie było informacji o tym gabinecie. TELEFONÓW NIKT NIE ODBIERAŁ!!! więc nie było możliwe go odnaleźć. Zabieg sie nie odbył i całe szczęści bo boję się pomyśleć co mogłoby mi się stać. kasy też nie zamierzają oddać.
Ale najlepszy to był proszę państwa telefon od "pani"-babsztyla ! która zadzwoniła do mnie w poniedziałek rano, żeby mnie obrażać i wyzywać - CHAMSTWO I PROSTACTWO !!!
Szkoda tylko, że wcześniej nie odszukałam że jest tyle negatywnych informacji o tych partaczach !!!!!
korkorio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 19:25   #129
beryl110260
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: citem kupon WARSZAWA kosmetyczka- oszuści!

Od tamtej pory kiedy pisałam, niestety dwie koleżanki nie posłuchały mnie i poszły, tzn miały iśc bo okazało się że brak ( wcześniej umówionych terminów ), natomiast jesli chcesz kupić poza Gruponem nie ma sprawy terminy są. Bez komentarza. dziewczyny jeśli chcecie zaznać trochę " miłych chwil " z daleka omijajcie " salony - kpiny " Pani Moniki Bogdanow.
beryl110260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 18:26   #130
am1110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Question Salon Depilacji Ouch na Belwederskiej

Drogie Kobietki,

czy któraś z Was miała może okazję poddać się depilacji w Salonie "Ouch" na Belwederskiej w Warszawie? Chciałabym się tam wybrać na depilację pach woskiem, a bardzo trudno znaleźć opinie na temat tego salonu. Co do cen, to znajdują się na stronie internetowej, jednak mi chodzi przed wszystkim o atmosferę tam panująca, podejście do klienta i oczywiście czy panie tam pracujące mają wprawę w tym co robią.
am1110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 10:29   #131
malamali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Pedicure w Krakowie

Dziewczyny bardzo wam polecam stronkę dbajosiebie.com tam znajdziecie wszystko co najlepsze : gabinety , masaże , pedicure it.p
malamali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 16:19   #132
paulik88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Witajcie, zanim wykonałam makijaż permanentny brwi bardzo długo szukałam ... na jednym z forum znalazłam opinie o Pani Agacie Świeckiej studio Extravaganza ,opinia przekonała mnie i postanowiłam wykonać makijaż właśnie tam. Niestety jestem rozczarowana....nie jest to co prawda jakaś mega tragedia ale spodziewałam się po Pani Agacie czegoś więcej .
Po pierwsze i najważniejsze brwi zostały wykonane krzywo ...jedna była bardziej prosta od drugiej nie było to bardzo widoczne ale jednak , po poprawce miało się to zmienić niestety nie zmieniło się nic. Od Pani Agaty usłyszałam że mam krzywe czoło i to moja wina, osobiście szczerze w to wątpia nawet jeśli to wydaje mi się ze makijaż permanentny jest właśnie po to żeby wszelkie niedoskonałość ukryć . Druga kwestia , brwi bardzo słabe miały być naturalne ale bez przesady . Ostatnio byłam na rzęsach i dziewczyna która mi je wykonuje powiedziała ze w niektórych miejscach mam po prostu brak barwnika. I jeszcze jedno Pani Agata wykonała mi po wszystkim makijaż taki ze wstydziłam się wyjść ...dobrze ze wracałam taksówką . Mogłaby się jeszcze rozpisać na temat innych błędów tej Pani ale co najważniejsze napisałam . Pozdrawiam
paulik88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 12:18   #133
krupkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

Również odradzam! Koleżanka była na mikrodermabrazji i podczas tego zabiegu wyrwano jej brwi. Kosmetyczka głowicą jezdziła po brwiach.

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Kto jeszcze jest nie zadowolony?
krupkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 21:27   #134
bloom30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Dobry makijaż pemanentny możesz zrobić w Denique na MOkotowie. Moja dobra znajoma też korzystała z ich usług, więc na takiej podstawie o nich piszę.
bloom30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 22:23   #135
judith20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 73
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

Ja byłam dziś na marszałkowskiej i jestem zadowolona. Miałam kawitację + sonoforezę. Dziewczyna miła, nienachalna, zabieg wykonała, masaż twarzy bardzo przyjemny może nie jest to spa godne Ireny Eris, ale trudno uwierzyć, że taką straszną krzywdę robią
judith20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 14:50   #136
motylkowa07
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 51
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Ja teraz zrobiłam aplikacje tuszem peramanentnym prywatnie i wcale nie biegam po tak drogich salonach. Zapłaciłam 110zł i mam spokój podczas urlopu
motylkowa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 15:41   #137
AgnieszkaZ84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 21
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Paulik88 a to bardzo dziwne co piszesz, bo robię makijaż permanentny u Pani Świeckiej juz kilka lat (i moja mama, kilka koleżanek z pracy..) i wcale nie przesadzając zarówno brwi i kreski (oraz usta mojej mamy) są jak z obrazka. Moje brwi nie są swoim odbiciem lustrzanym, bo nie wiem czy wiesz, ale każda połówka twarzy nieco różni się od siebie. Jak patrzę na swoje zdjęcia z przed lat, to widzę jak nowe brwi zmieniły całą moją twarz. Tak jak napisałam, moje obie brwi sa bardzo różne, ale np. dzięki temu mam wrażenie że moja twarz wygląda o wiele bardziej symetrycznie. Nie wiem też jak chciałaś wyglądać 'zaraz po' zabiegu makijazu permanentnego? No chyba nie tak, żeby nie było widać, że coś w ogóle robiłaś? To chyba normalne, że żeby barwnik w skórze pozostał trzeba nałozyć go więcej, bo dużao się wykrusza.. Działa to podobnie jak tatuaż. Jeżeli masz jakieś 'białe placki' to może za dużo barwnika 'wyszło' Ci z brwi, wydaje mi się że powinnaś to skonsultować z p. Świecką, a nie od razu wypisywać na tak profesjonalną osobę takie rzeczy na forum.. Miałam wiele zabiegów kosmetycznych, ale bardzo rzadko spotykałam osoby, które podchodziły do swojego zawodu z pasją. Jeśli są jakieś zastrzeżenia do wykonania zabiegu, konsultujmy je z wykonawcą, a nie trollujmy w internecie od razu.

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka.
AgnieszkaZ84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 10:07   #138
paulik88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Droga AgnieszkaZ84 uważam że moja opinia na temat zabiegu u Pani Agaty jest właściwa . Zwyczajnie w świeci nie jestem zadowolona i mam do tego prawo, wydaje mi się że nie obsmarowałam Pani Agaty i byłam obiektywna tu cytuje "nie jest to co prawda jakaś mega tragedia ale spodziewałam się po Pani Agacie czegoś więcej " gdybym była złośliwa to napisałabym coś o wiele gorszego ale nie zrobiłam tego bo nie miałam do tego podstaw i nie jestem osobą która kłamie. Mam dwie koleżanki które zapłaciły o wiele mniej za zabieg wykonały go w mniej znanych salonach i osobiście zazdroszczę im efektu ,brwi są równe ,wyraźne i nie są poszarzałe jak moje.
Co do białych placków ...miałam poprawiany zabieg i nic...w dalszym ciągu są bardzo mało widoczne muszę je domalowywać. A co do profesjonalizmu Pani Agaty też mam zastrzeżenia ...zaproponowała mi pomalowanie brwi jakimś super tuszem(którego handlem się zajmuje) połowę brwi miałam ciemną a połowę w ogóle tusz nie chwycił ,gdyż miałam za mało włosków, wyglądałam przekomicznie. Jako taka profesjonalistka powinna powiedzieć ,że nie jest to dla mnie i źle to wygląda, a nie tłumaczyć że inaczej się nie da bo mam za mało brwi z przodu i dalej mi ją proponować. Powinna raczej powiedzieć że skoro wygląda to śmiesznie to lepiej nie używać takiego tuszu . Profesjonaliści nie wciska produktu który do kogoś nie pasuje a wręcz ich ośmiesza!!! A co do kontaktu z Panią Agatą i ewentualnej poprawki to już pytałam i musiałabym zapłacić teraz za to 450 zł .

Pozdrawiam
paulik88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 06:04   #139
nina_kola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Zgadzam się w stu procentach z paulik88! Po to jest to forum, żeby wyrażać swoje opinie, które przecież nie koniecznie muszą być pozytywne. Ja też, jak już pisałam, byłam niezadowolona z p. Świeckiej. Poszłam do salonu zrobić usta, przez długi czas namawiała mnie na brwi, zgodziłam się i bardzo żałuję! Wyszły stanowczo za ciemne i to nie po zabiegu (bo wiadomo, że trochę musi minąć żeby kolor się ustabilizował) ale przez kolejne 3 lata kolor był zbyt intensywny do mojej karnacji, kształt też mi się nie podobał, ale to już kwestia gustu. Najgorzej, że one zaczynały się w rożnej odległości od środka twarzy, ale długość miały równą, więc nawet jak bym to poprawiła, czyli przedłużyła jedną brew, wyglądały by dalej źle, gdyż wtedy jedna była by znacznie dłuższa od drugiej. Do tego różna krzywizna łuków...
Nawiązując jeszcze do poprzedniego komentarza, oczywiste jest, że twarz ludzka nie jest symetryczna, ale takie jest założenie wykonywania zabiegów jak właśnie makijaż, żeby poprawić niedoskonałości a nie je eksponować i dobry specjalista powinien wiedzieć jak to zrobić!
nina_kola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 12:06   #140
AgnieszkaZ84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 21
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Nasada każdej z brwi powinna zaczynać się z kącikiem oka. Jak się przypatrzy każda z nas sobie jeden kącik jest w innej odległości od środka nosa niż drugi kącik. Dlatego jedna brew może wydawać się, iż jest za daleko od drugiej.

Zgadzam się, że forum jest do wyrażania opini, ale na trolle mam uczulenie. Szczególnie jeśli znajduje ten sam wpis na zasadzie kopiuj/wklej na kilku różnych forach, pod całkiem różnymi imionami/nickami, to zastanawiam się czy to naprawdę Klientka Pani Agaty (a że ja mam same dobre doświadczenia z nią związane i nie tylko ja, to mam wątpliwości), czy może konkurencja?

Dziwi mnie też, że ktoś wychodzi z zabiegu niezadowolony i nie jest na tyle asertywny by przekonać "wykonawcę" do swych racji, tylko biegnie się wypłakać w internecie. Nie wiem z czego to wynika, ale dla mnie takie sytuacje są po prostu podejrzane i tyle.

Pozdrawiam ciepło!
AgnieszkaZ84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 14:19   #141
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaZ84 Pokaż wiadomość
Nasada każdej z brwi powinna zaczynać się z kącikiem oka. Jak się przypatrzy każda z nas sobie jeden kącik jest w innej odległości od środka nosa niż drugi kącik. Dlatego jedna brew może wydawać się, iż jest za daleko od drugiej.
Zgadzam się, że tak powinny się zaczynać, ale jeśli wychodzi później, że są w znacząco różnej odległości od środka twarzy to trzeba trochę pooszukiwać i namalować gdzieś w pół drogi, gdzieś dodać, gdzieś skrócić i metodą prób i błędów w końcu wyjdzie jak ma być.

Nie zawsze trzeba się trzymać w 100% tych zasad które wyznaczają początek, koniec i uniesienie brwi. Robiłam usta koleżance której 5 lat temu jedna gwiazda makijażystka zrobiła najokropniejsze brwi jakie widziałam. Nie dość, że dalej się trzymają to zrobiły się niebieskie, bez lasera/rejuvi się nie obejdzie. Powiedziałam koleżance, że nie wiem czym kierowała się ta kobieta wykonując jej taki kształt, chciałam jej pokazać jak powinien wyglądać dobry kształt i ku mojemu zaskoczeniu jej rysunek był zrobiony dokładnie według punktów wyznaczających "prawidłowe" brwi. Co z tego, że mają załamanie w połowie, co z tego że koleżanka ma szeroko rozstawione oczy i między brwiami które ma, zmieściła by się trzecia identyczna - punkty się zgadzają to tak ma być!
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 14:58   #142
AgnieszkaZ84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 21
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Jeżeli zrobiły się niebieskie i ma je 5 lat to nie makijaz permanentny tytlko tatuaż a barwnik zamiast w naskórku wtatuowano jej w skórę właściwą. Nie mówię, że trzeba się twardo trzymać tej zasady tylko zwracam uwagę na asymetryczność twarzy i to, że brwi nie są odbiciem lustrzanym a nawet najpiękniejsze naturalne nie są idealnie jednakowe. Wiadomo jeżeli się ktoś zna i ma doświadczenie i przede wszystkim robi to dobrze to wykona zabieg z wyczuciem i smakiem nawet na najtrudniejszym "przypadku"

pozdrawiam!
AgnieszkaZ84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 16:37   #143
AgaK__
Przyczajenie
 
Avatar AgaK__
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 10
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Ja z czystym sumieniem polecam panią Blankę Pawłowska, to jej strona http://www.makijaz-permanentny.eu/
Jestem po makijazu kresek górnych i cieniowaniu dolnych - rewelacja. Przed zabiegiem Pani Blanka dokładnie rysuje kreskę, sprawdziła jak wygląda kiedy siedzę czy leżę. Bolało tylko przy pierwszym nakłuciu, potem juz nic, dolna w ogóle nie bolała. Makijaż był bardzo dobrze zrobiony już za 1 razem, bo po 2 tygodniach nie było ubytków i kreski wyglądały super. Goiło się 3 dni.
AgaK__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 14:04   #144
niceness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 204
PRZEDŁUŻANIE RZĘS- TRÓJMIASTO, kogo polecacie ?

Tak jak w tytule wątku, kogo polecacie a kogo należy się strzec

Zapraszam dziewczyny z Trójmiasta do dzielenia się spostrzeżeniami na temat przedłużania rzęs.
niceness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 15:49   #145
paulik88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Droga AgnieszkaZ84 nie wiem czy na myśli masz mnie ale ja swoją opinie zamieściłam tylko tu i na jeszcze jednym forum ,więc chyba troszkę wyolbrzymiasz i masz manię prześladowczą . Co do tej konkurencji to śmiech na sali. A to co piszesz jest moim zdaniem żywcem wycięte ze zdań Pani Agaty więc nie zdziwię się jeśli to właśnie Pani Agata tu do nas pisze . Pozdrawiam
paulik88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 09:52   #146
AgnieszkaZ84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 21
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Śmieszne jest posądzanie kogoś o manię prześladowczą i pisanie zaraz potem, że jestem Panią Agatą to już nie wiem kto takową manię posiada ) Myślę, że ma ciekawsze rzeczy do roboty bo na wizytę do niej czeka się około miesiąca, niż siedzenie na forum i robienie sobie takiej 'reklamy', której nie potrzebuje, bo jest marką samą w sobie Jak się robi kilka lat makijaż to się wie "z czym to się je", szczególnie jak człowiek czyta i się edukuje, no ale widzę, że teraz strach cokolwiek napisać i kogokolwiek polecić bo zawsze znajdzie się ktoś kto oczerni, zakwestionuje i oskarży o podszywanie się koniec końców

mimo wszystko pozdrawiam również wręcz przeserdecznie!
AgnieszkaZ84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 10:17   #147
paulik88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Hmmm...zastanawia mnie co fakt ,że uważam że to Pani Agata tu pisze ma wspólnego z manią prześladowczą ,ale ok niech będzie. Natomiast ja widzę ,że strach jest kogoś skrytykować bo zaraz atakują i wypisują ,że konkurencja a przecież po to są takie fora- do wyrażania opinii. Poza tym myślę ,że każdemu mogą zdarzyć się wpadki nawet tym posiadającym fachową wiedzę . Na tej wymianie zdań chyba powinnyśmy zakończyć temat, bo myślę, że nie o to na forach chodzi .
Życzę udanych zabiegów kosmetycznych Pozdrawiam
paulik88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 10:23   #148
AgnieszkaZ84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 21
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Ale krytykuj jeśliś nie zadowolona.. ja napisałam co ja myślę tak samo jak Ty! Nie mam interesu w promowaniu kogokolwiek, po prostu korzystam akurat z takich a nie innych usług i jestem osobiście z nich zadowolona, co nie znaczy, że Ty nie możesz być i że każdy jest idealny i codziennie wypuszcza spod rąk cuda natury jak by każdy miał takie samo zdanie świat byłby nudy

również pozdrawiam i samych udanych zabiegów permanentnych i nie tylko, nie ważne kto je będzie wykonywać
AgnieszkaZ84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 20:26   #149
iosa
Przyczajenie
 
Avatar iosa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12
Dot.: PRZEDŁUŻANIE RZĘS- TRÓJMIASTO, kogo polecacie ?

Co prawda ja z trójmiasta nie jestem
ale wiem, że w tamtym regionie pięknie klei
Bożena Golanowska tel. 516 066 244
tu możesz sprawdzić jej prace http://dzikakura.pinger.pl/
iosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 11:29   #150
niceness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 204
Dot.: PRZEDŁUŻANIE RZĘS- TRÓJMIASTO, kogo polecacie ?

Dzięki!

polecacie kogoś jeszcze?
niceness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-09 21:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.