Mamusie Majowe 2015!! cz. 2 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-24, 06:56   #1531
Czarnulka7891
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnulka7891
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 11 118
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cześć

Biednemu zawsze wiatr w oczy znów coś się dzieje
przez te wczorajsze nerwy, dziś z rana na papierze czekoladowe lub brązowe "grudki" w sluzie...dokładnie nie wiem, bo światło w łazience to i kolor mylący.
__________________

Czarnulka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 07:06   #1532
Crumble
Rozeznanie
 
Avatar Crumble
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 936
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
muszę zlikwidować garderobę, którą mam w pokoju (stał pusty) i zrobię bejbowi pokoik

boże zakochałam się w tym zestawie
chcę szarość + kolor
http://allegro.pl/11cz-posciel-dla-d...686285338.html
Rany ale cudne! Uwielbiam szarość.... wprawdzie pokój dziecka wpada bardziej w beż (dokładnie cotton candy Beckersa) ale na pewno coś szarego tam zawita ;p

Cytat:
Napisane przez Czarnulka7891 Pokaż wiadomość
Cześć

Biednemu zawsze wiatr w oczy znów coś się dzieje
przez te wczorajsze nerwy, dziś z rana na papierze czekoladowe lub brązowe "grudki" w sluzie...dokładnie nie wiem, bo światło w łazience to i kolor mylący.
Czarnulka, tylko spokojnie... brązowe nie oznaczają przecież nic złego, prawda?? Może jeszcze resztka krwi została i teraz spływa ?? Nic się nie denerwuj!
__________________
Maleństwo
Crumble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 07:13   #1533
Czarnulka7891
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnulka7891
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 11 118
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Niby nie oznacza, ale już z rana mnie przybiło bo przecież biorę tabletki, leże, oszczędzam się i proszę.... aaa szkoda wgl gadać, spróbuję się jeszcze zdrzemnąć, bo nawet głowa próbuje mi powiedzieć ze dzisiejszy dzień będzie dla mnie "kolorowy"
__________________

Czarnulka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 07:33   #1534
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Czarnulka7891 Pokaż wiadomość
wiec tak,fotelik jest niemieckiej firmy zreszta widać po pisowni
i teraz nie wiem czy dobrze spojrzałam, ale fotelik ma po 2++ i w opisie sehr gut To chyba dobrze, bo z takimi plusikami widziałam tylko chyba jeszcze 2 a reszta gorzej

http://www.adac.de/infotestrat/tests...it+ISOFIX+Base

i jest nowy A kosztuje z przesyłką 18 euro, bo nie jest zapakowany oryginalnie, końcówki seri z hurtowni, coś w ten deseń... Produkt nie jest uszkodzony, a jeśli bedzie cos nie tak to mam 2 tygodnie na zwrot... no i też mam 24 msc gwarancji, wiec wszystko gra i buczy
no tak, ja wiem, że niemiecki, ale w PL też Romery można dostać tyle, że tych 0-13 nie widziałam
Fajnie Wam się trafił
Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
muszę zlikwidować garderobę, którą mam w pokoju (stał pusty) i zrobię bejbowi pokoik

boże zakochałam się w tym zestawie
chcę szarość + kolor
http://allegro.pl/11cz-posciel-dla-d...686285338.html
ładna, kolory boskie ale jakoś mam wątpliwości co do tak grubego ochraniacza my mieliśmy normalny a i tak bok zdjęty był żebyśmy widzieli małego z naszego łóżka

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Witam się po mega ciekawej nocy - o północy wstalalam bo mi się wymiotowac chciało i to chyba nie przez ciążę - miała któraś z Was tak?

U nas w szpitalu sztućce swoje, pampersy, chusteczki, ale ubranka szpitalne, można dać swoje, ale giną :/ więc wolałam nie ryzykować. Podkłady dawali, koszule do porodu też. I nie pamiętam co więcej
Miałam tak w szpitalu jak leżałam z małym ale to ewidentnie wtedy mi gołąbki zaszkodziły :/

Tam gdzie ja rodziłam na szczęście ciuszki nie ginęły, dzieci nie były kąpane na poporodowym, tylko do badań je brali na chwilkę. A jak leżeliśmy na patologii noworodka to brały ode mnie czyste ubranko a po kąpieli przywoziły stare, pilnowały tego Całe szczęście Jakby miały ginąć to też bym nie brała :/
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 07:49   #1535
weron1
Rozeznanie
 
Avatar weron1
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 845
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

aural
Jagodowa pamiętaj, że to jest tylko film wiesz w niektórych serialach 1,5 roczne dzieci wciąż jeżdżą w głębokim wózku
No dobre- się uśmiałam
Czarnulka7891
Biednemu zawsze wiatr w oczy znów coś się dzieje
przez te wczorajsze nerwy, dziś z rana na papierze czekoladowe lub brązowe "grudki" w sluzie...dokładnie nie wiem, bo światło w łazience to i kolor mylący.[/QUOTE]
Nie martw się kochana wiele z nas ma niespodzianki na majtkach, więc nie jesteś sama. A skoro to brązowy lub czekoladowy kolor to może to dobry znak-może to początek końca krwiaka?
weron1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 08:00   #1536
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
no tak, ja wiem, że niemiecki, ale w PL też Romery można dostać tyle, że tych 0-13 nie widziałam
Fajnie Wam się trafił
ładna, kolory boskie ale jakoś mam wątpliwości co do tak grubego ochraniacza my mieliśmy normalny a i tak bok zdjęty był żebyśmy widzieli małego z naszego łóżka

Miałam tak w szpitalu jak leżałam z małym ale to ewidentnie wtedy mi gołąbki zaszkodziły :/

Tam gdzie ja rodziłam na szczęście ciuszki nie ginęły, dzieci nie były kąpane na poporodowym, tylko do badań je brali na chwilkę. A jak leżeliśmy na patologii noworodka to brały ode mnie czyste ubranko a po kąpieli przywoziły stare, pilnowały tego Całe szczęście Jakby miały ginąć to też bym nie brała :/
No to u Was super było mi się wydaje że mi orzechy zaszkodzily bo się najadlam na noc :/ chociaż od rana też mi niedobrze

Zapisalam się na usg w 12 tc i mój gin chyba faktycznie coś pomajtal z tc u mnie, bo kazał między 10 a 18 listopada czyli między 11t4d a 12t4d to skoro różnica jest koło tygodnia u mnie między zarodkiem a om to 10 listopada będzie tak naprawdę 10t4d wg usg a to dużo za wcześnie :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...


Edytowane przez Kinga_20
Czas edycji: 2014-10-24 o 08:02
Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 08:02   #1537
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Pościel cudna!!


Jadę za godzinę na badania prenatalne. Nie chciałam ich w końcu robić, ale mój mąż się uparł. No to jedziemy.

Mamy ostatnio małe awantury z powodu pokoju dla dzieci.
Ja całe życie byłam z siostrą w pokoju i nie uważam, że to takie złe.
Skoro pokój córki jest malutki, a gabinet męża ogromny to dlaczego nie możemy przeprowadzić dwójki dzieci do tego jednego dużego pokoju? Gabinet wtedy przenieślibyśmy do mniejszego.
Ale mój tż stwierdził, ze dzieci muszą mieć osobne pokoje i on zrezygnuje z gabinetu i będzie sobie gdzieś wynajmował biuro (!) No absurd dla mnie.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 08:04   #1538
irenka78
Rozeznanie
 
Avatar irenka78
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 783
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

czarnulka nie martw się, może tam coś się złuszcza po tym krwiaczku, leż dużo i nie szalej.

Niestety nie zadzwonili wczoraj do mnie, ja zadzwoniłam po południu ale powiedziano mi że mam cierpliwie czekać, łatwo się mówi cierpliwie... znowu dzisiaj cały dzień będę jak na szpilkach, stresuję sie i od tego brzuch mnie boli, w nocy to nawet jakieś rewolucje jelitowe mnie dopadły, szkoda gadać. Ich sprawa nie dotyczy to mają to gdzieś...

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

xhankax trzymam kciuki za wizytę, daj znać po
irenka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 08:14   #1539
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Właśnie oglądam sukienki na stronie happy mum.

I kto mi powie, że kobieta w ciąży nie może ślicznie wyglądać
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 08:15   #1540
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
Jadę za godzinę na badania prenatalne. Nie chciałam ich w końcu robić, ale mój mąż się uparł. No to jedziemy.

Mamy ostatnio małe awantury z powodu pokoju dla dzieci.
Ja całe życie byłam z siostrą w pokoju i nie uważam, że to takie złe.
Skoro pokój córki jest malutki, a gabinet męża ogromny to dlaczego nie możemy przeprowadzić dwójki dzieci do tego jednego dużego pokoju? Gabinet wtedy przenieślibyśmy do mniejszego.
Ale mój tż stwierdził, ze dzieci muszą mieć osobne pokoje i on zrezygnuje z gabinetu i będzie sobie gdzieś wynajmował biuro (!) No absurd dla mnie.
Powodzenia!

Co do pokoju to powiem Ci tak - nie było złe bo miałaś pokój z siostrą, ja z braćmi i w końcu było kiepsko Myślę, że nie ma co na dziko już teraz robić dwóch pokoi ale za kilka lat jak najbardziej skoro jest możliwość. No chyba, że mąż będzie bardzo dużo płacił za wynajem biura. Ja z tego powodu, że mamy tylko 2 pokoje wolałabym drugiego syna - dłużej mogą razem pomieszkać w pokoju, lepiej się dogadają w przyszłości (na to liczę) a jak będzie dziewczynka to już gorzej.


Jadę do koleżanki na kawę i ciacho, upiekłam wczoraj pyszną szarlotkę
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 08:25   #1541
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
Powodzenia!

Co do pokoju to powiem Ci tak - nie było złe bo miałaś pokój z siostrą, ja z braćmi i w końcu było kiepsko Myślę, że nie ma co na dziko już teraz robić dwóch pokoi ale za kilka lat jak najbardziej skoro jest możliwość. No chyba, że mąż będzie bardzo dużo płacił za wynajem biura. Ja z tego powodu, że mamy tylko 2 pokoje wolałabym drugiego syna - dłużej mogą razem pomieszkać w pokoju, lepiej się dogadają w przyszłości (na to liczę) a jak będzie dziewczynka to już gorzej.


Jadę do koleżanki na kawę i ciacho, upiekłam wczoraj pyszną szarlotkę
No właśnie, właśnie. Też tak myślę.

mmmmmm, szarlotkę bym zjadła
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 08:56   #1542
LuckyLove
Zadomowienie
 
Avatar LuckyLove
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Bajkolandia :)
Wiadomości: 1 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Czarnulka to Ci dupek z tego lekarza..
(...)Nie martw się to pewnie nic groźnego, odpoczywaj, wszytko będzie dobrze ;*

Jagodowa a Ty nie bierz do serca tak na serio życia serialowych bohaterów, bo to tylko film Tam się mogą przeróżne rzeczy dziać byle by nakręcić widzów, niekoniecznie muszą pokrywać się z rzeczywistością , więc nie zadręczaj się Głuptasie Swoją drogą też oglądałam wczoraj i nie sądziłam że faktycznie poroni no ale cóż to tylko film.

Super ta pościel, dodałam sobie do zakładek
Czarnulka i Twoje zakupki też Spoko

Mój mąż niczym się nie interesuje póki co , powiedział ze zacznie jak już będzie wiadomo kto to i że mamy jeszcze czas na zakupy.

Boże.... U nas dookoła kto w ciąży to dziewczynek się spodziewa, zaczynam zazdrościć .... ;(

A ja mimo że pokoi w w domu pustych stało kilka to i tak miałam z siostrą pokój chyba do 17 r.ż a jest między nami 4l. różnicy - ona młodsza. Tak jakoś nie przeszkadzało nam to :P dopiero od 17stki mam swój pokój na piętrze a i tak większość czasu na dole siedziałam, teraz dzielę się nim z mężem to już inaczej :P
__________________
Synuś Mamusi

Edytowane przez LuckyLove
Czas edycji: 2014-10-24 o 09:00
LuckyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:00   #1543
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

hej!

ja wczoraj też oglądałam Przyjaciółki. Szkoda, że Zuza straci dziecko
ja na szczęście popłaczę sobie przy filmie ale jakoś tak emocjonalnie do tego nie podchodzę...

Czarnulka, no to lipa z tym lekarzem. może jak zrezygnujesz to oddadzą Ci kaskę za te USG.. no w sumie łaski nie robią jak nie będziesz korzystać z usług.. Podpisywałaś coś w związku z tym?
Trzymaj się

My dostaliśmy fotelik razem z wózkami, dokupili oddzielnie do zestawu, bo był 2in1. Ale muszę na spokojnie go teraz zobaczyć i jak coś, to będę szukać.. tylko tak, żeby pasował do stelaża, albo ew. żeby można było dokupić adaptery..
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:08   #1544
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Dzień dobry
Nareszcie piątunio.
Wróci mąż i nie będę tak czuć się samotnie. Lubię z kimś siedzieć w domku a samej to łapie depresję chyba...
Dzisiejsza noc też jakaś niespokojna, śniła mi się Zuza ten wczorajszy odcinek też mi utkwił w głowie...
Dzisiaj głowa boli od rana, wczoraj też prawie cały dzień. Wydaje mi się że to od długiego spania chociaż mój mąż ma teorie że długo siedzę przed kompem...
Drzemek sobie w dzień nie ucinam bo wstaje wypoczęta ale fakt potrafię spać o 12 godzin więc nic dziwnego że w dzień mi się spać nie chce


Dzięki za odpowiedzi w sprawie ubrań ciążowych zaglądnę do tych sklepów. Może w weekend uda mi się wyskoczyć na jakieś zakupy
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:11   #1545
LuckyLove
Zadomowienie
 
Avatar LuckyLove
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Bajkolandia :)
Wiadomości: 1 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

http://allegro.pl/philips-avent-sch5...729598610.html

Ciekawy termometr w smoczku Jeszcze się z takim nie spotkałam.
__________________
Synuś Mamusi
LuckyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:18   #1546
Crumble
Rozeznanie
 
Avatar Crumble
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 936
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez LuckyLove Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/philips-avent-sch5...729598610.html

Ciekawy termometr w smoczku Jeszcze się z takim nie spotkałam.
super pomysł! Ja jednak kupię chyba pistolet, bo sama sobie nie umiem mierzyć temperatury ;p od lat mam 35,6;p

A dziś zaczynam II trymestr
__________________
Maleństwo
Crumble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:21   #1547
irenka78
Rozeznanie
 
Avatar irenka78
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 783
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Dzwonili, wyszło niskie ryzyko, czyli jest ok dzięki za miłe słowa
irenka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:21   #1548
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez jagodowa07 Pokaż wiadomość
ojej, oglądam właśnie nowy odcinek 'przyjaciółek' na ipli, nie wiem czy oglądacie ten serial, ja uwielbiam.
Ale się popłakałam, okazało się że Zuza straciła dziecko Chyba niepotrzebnie oglądałam, w ciąży takie seriale powinny być zabronione
Cytat:
Napisane przez irenka78 Pokaż wiadomość
Dzwonili, wyszło niskie ryzyko, czyli jest ok dzięki za miłe słowa
super!
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:22   #1549
irenka78
Rozeznanie
 
Avatar irenka78
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 783
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

crumble super a ja za 2 dni

Edytowane przez irenka78
Czas edycji: 2014-10-24 o 09:23
irenka78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 09:23   #1550
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Super ta pościel, dodałam sobie do zakładek
Czarnulka i Twoje zakupki też Spoko

Mój mąż niczym się nie interesuje póki co , powiedział ze zacznie jak już będzie wiadomo kto to i że mamy jeszcze czas na zakupy.

Boże.... U nas dookoła kto w ciąży to dziewczynek się spodziewa, zaczynam zazdrościć .... ;(

A ja mimo że pokoi w w domu pustych stało kilka to i tak miałam z siostrą pokój chyba do 17 r.ż a jest między nami 4l. różnicy - ona młodsza. Tak jakoś nie przeszkadzało nam to :P dopiero od 17stki mam swój pokój na piętrze a i tak większość czasu na dole siedziałam, teraz dzielę się nim z mężem to już inaczej :P[/QUOTE]


[/QUOTE]

też od razu do zakładek dodałam po wizycie już z czystym sumieniem będę mogła zakupić

Ja pokój miałam osobno, ale z tego względu, że mam 2 braci :P

Czarnulka! nie martw się, na pewno to sygnalizacja, że krwiak się czyści, będzie dobrze
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:23   #1551
LuckyLove
Zadomowienie
 
Avatar LuckyLove
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Bajkolandia :)
Wiadomości: 1 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez irenka78 Pokaż wiadomość
Dzwonili, wyszło niskie ryzyko, czyli jest ok dzięki za miłe słowa

Jupi tak się cieszę, wiedziałam że nie może być inaczej
__________________
Synuś Mamusi
LuckyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:25   #1552
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Irenka super!

Lucky ale świetny ten smoczek
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:29   #1553
Crumble
Rozeznanie
 
Avatar Crumble
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 936
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez irenka78 Pokaż wiadomość
Dzwonili, wyszło niskie ryzyko, czyli jest ok dzięki za miłe słowa
Nic tylko się cieszyć!!
__________________
Maleństwo
Crumble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:38   #1554
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
ładna, kolory boskie ale jakoś mam wątpliwości co do tak grubego ochraniacza my mieliśmy normalny a i tak bok zdjęty był żebyśmy widzieli małego z naszego łóżka


Tam gdzie ja rodziłam na szczęście ciuszki nie ginęły, dzieci nie były kąpane na poporodowym, tylko do badań je brali na chwilkę. A jak leżeliśmy na patologii noworodka to brały ode mnie czyste ubranko a po kąpieli przywoziły stare, pilnowały tego Całe szczęście Jakby miały ginąć to też bym nie brała :/
Zgadzam się, komplecik pościeli przepiękny, ale chyba mało praktyczny... nie odważyłabym się założyć takiego ochraniacza. U nas było tak samo, jeden bok ochraniacza całkiem zdjęty, żebym mogła widzieć synka A po historii mojej koleżanki całkiem zdjęłam ochraniacz.. Nie będę może opowiadać, żeby nie straszyć, ale na ochraniacze na prawdę trzeba uważać.

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
Pościel cudna!!


Jadę za godzinę na badania prenatalne. Nie chciałam ich w końcu robić, ale mój mąż się uparł. No to jedziemy.

Mamy ostatnio małe awantury z powodu pokoju dla dzieci.
Ja całe życie byłam z siostrą w pokoju i nie uważam, że to takie złe.
Skoro pokój córki jest malutki, a gabinet męża ogromny to dlaczego nie możemy przeprowadzić dwójki dzieci do tego jednego dużego pokoju? Gabinet wtedy przenieślibyśmy do mniejszego.
Ale mój tż stwierdził, ze dzieci muszą mieć osobne pokoje i on zrezygnuje z gabinetu i będzie sobie gdzieś wynajmował biuro (!) No absurd dla mnie.
Też myślę, że na początku maluchy mogą mieć jeden pokój U nas tak będzie.

Cytat:
Napisane przez irenka78 Pokaż wiadomość
Dzwonili, wyszło niskie ryzyko, czyli jest ok dzięki za miłe słowa
Super
scotasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:45   #1555
irenka78
Rozeznanie
 
Avatar irenka78
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 783
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Ja mam zamiar kupić na dniach pozytywkę z muzyczką dla dzidziusia, taką naciąganą aby później mogła wisieć przy łóżeczku, i puszczać już dzidziusiowi. Gabi puszczałam też w ciąży a jak później się urodziła to ta melodia niesamowicie na nią działała, uspokajała itp. zresztą do dzisiaj uwielbia tę piosenkę "z popielnika na Wojtusia"

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

scotasia ma rację, pościel piękna ale te ochraniacze-poduszki nie przemówiły do mnie, trochę niebezpieczne.
irenka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:49   #1556
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

czemu niebezpieczne ..?
poduszki można dać na jeden bok, bardziej mi chodzi żeby to była ozdoba, nie koniecznie na noc, a dla starszego dziecka też się przydadzą
i tak kupię 2,3 różne komplety pościeli
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:58   #1557
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

ja ochraniacz też kupię albo cieńszy - i na jeden bok, albo w ogóle z niego zrezygnuję na początku. Któraś wrzucała te wałeczki - zabezpieczenia do układania dziecka. Nad tym chyba pomyślę

Scotasia, chyba się domyślam o co chodzi..
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 10:02   #1558
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez aural Pokaż wiadomość

Kefii trzymam kciuki za wyniki fajnego masz lekarza, że nie odgrywa najmądrzejszego na świecie, to bardzo dobrze świadczy o nim jako o człowieku
Mó lekarz miał juz ze mna przeboje więc teraz sie chyba mnie boi.
Zarobil też za mnie ochrzan do kwadratu

Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
co to za sklep i gdzie
ja chodzę cały czas w legginsach bo najwygodniej
Ja kupowąłam z Skawinie a kolezanka w krakowie gdzies kolo długiej kupowała mi bluzki. Tego sklepu w Skawinie już nie ma. A w Krakowie to zapytam się koeleżanki.

Cytat:
Napisane przez irenka78 Pokaż wiadomość
Dzwonili, wyszło niskie ryzyko, czyli jest ok dzięki za miłe słowa
super

Mąż ze mna pojedzie na badania co mnie cieszy. Weźmie wolne w pracy i przy okazji coś w domku porobi.
Na weekend mamy dziecko bratowej meża. Juz padam na pysk.
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 10:08   #1559
brownsugar772
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 116
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Czarnulka masakra z tym lekarzem... Teraz odpoczywaj, dzwoniłaś już do lekarza? wiem że go zmieniasz, ale z tego co pisałaś pod wzgledem medycznym jest ok, może warto to skonsultować ?

irenka78 Gratuluje

Spłakałam się wczoraj na "Przyjaciółkach"
Jakbym jeszcze raz przechodziła to samo, u mnie było bardzo podobnie
Aż się wczoraj nie mogłam uspokoić i zasnąć... na serio nie powinno się oglądać takich rzeczy w ciąży
brownsugar772 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 10:08   #1560
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez LuckyLove Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/philips-avent-sch5...729598610.html

Ciekawy termometr w smoczku Jeszcze się z takim nie spotkałam.
Fajny ale niestety nie praktyczny. Musisz mieć pewność, że dziecko chwyci smoczek i że określony czas będzie go trzymał. Każde jedzenie czy picie fałszuje wynik. Jak mogę polecić to tego typu termometry są najlepsze
http://allegro.pl/bezdotykowy-termom...656123230.html a uwieżcie wypróbowałam prawie wszystkie.

Cytat:
Napisane przez Crumble Pokaż wiadomość
super pomysł! Ja jednak kupię chyba pistolet, bo sama sobie nie umiem mierzyć temperatury ;p od lat mam 35,6;p

A dziś zaczynam II trymestr
Masz rację najlepsze są choć kosztują niemało ale posłużą długo.

Cytat:
Napisane przez irenka78 Pokaż wiadomość
Dzwonili, wyszło niskie ryzyko, czyli jest ok dzięki za miłe słowa
gratulacje.

Cytat:
Napisane przez irenka78 Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar kupić na dniach pozytywkę z muzyczką dla dzidziusia, taką naciąganą aby później mogła wisieć przy łóżeczku, i puszczać już dzidziusiowi. Gabi puszczałam też w ciąży a jak później się urodziła to ta melodia niesamowicie na nią działała, uspokajała itp. zresztą do dzisiaj uwielbia tę piosenkę "z popielnika na Wojtusia"

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

scotasia ma rację, pościel piękna ale te ochraniacze-poduszki nie przemówiły do mnie, trochę niebezpieczne.
Słyszałam właśnie o tym choć u córki nie wypróbowałam teraz mam taki zamiar. Co do ochraniacza to zgadzam się puki dziecko się nie przewraca to zbędny gadżet.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-13 10:50:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.