Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-02-12, 19:18   #1021
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Malfoyy Poka¿ wiadomo¶æ
Jutro fryzjer, proszê, trzymajcie kciuki <3


Wys³ano z
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-12, 19:21   #1022
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Witam wszystkie nowo zapuszczalskie

Omlecik, gratulujê 3 miesiêcy

Malfoyy, trzymam kciuki

Scene gratulacje

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Uhu, chyba wszystkie pamiêtamy te pierwsze centymetry odrostu

Ja nie pamietam bo jak zaczê³am zapuszczaæ naturalki to by³ marzec, czyli mia³am ju¿ 3-4 miesiêczny odrost ) tak siê pouk³ada³o wiêc swój najgorszy czas ominê³am , nawet go nie zauwazy³am a zaczynaj±c zapuszczanie mia³am ju¿ oko³o 5cm odrostu
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r

Edytowane przez Eirin
Czas edycji: 2015-02-12 o 19:25
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-12, 19:23   #1023
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Jazgotek Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿na do³±czyæ?

Od 19. grudnia uda³o mi siê (w pocie i ³zach) odhodowaæ jakie¶ 2-2,5 cm w³osów, nie umiem zmierzyæ dok³adnie Wyczyn niesamowity po 5 latach farbowania w³osów miesi±c w miesi±c. Na szczê¶cie stara farba ju¿ siê prawie wyp³uka³a i lada moment nie bêdzie prawie widaæ ró¿nicy miedzy farbowañcami, a naturalsami.

Uffff, ciê¿ko bêdzie, ciê¿ko. Mo¿e za jak±¶ dekadê siê uda :x
Dobra decyzja! Ja jak farbowa³am to raczej taki odrost by³ dla mnie stadardem, bo farbowa³am tak co 2, 3 a czasem i nawet 4 msc A i tak mêczy³o mnie farbowanie, dlatego szczerze podziwiam, ¿e Ci siê chcia³o co miesi±c

Cytat:
Napisane przez omleecik Poka¿ wiadomo¶æ
3 miesi±czki minê³y.


Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie dwa i dziesiêæ dni... ¯yciowy rekord!

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.


Cytat:
Napisane przez Malfoyy Poka¿ wiadomo¶æ
Jutro fryzjer, proszê, trzymajcie kciuki <3
Trzymamy i czekamy na fotoski


Eirin i Swan999 w weekend podliczam wszystkie kosmetyki typu szampony, od¿ywki, balsamy, ¿ele i zaczynam konkretn± akcje denko. Do³anczam do Was Tak bez zaprosznia siê wpraszam Bo to co siê dzieje u mnie w ³azience to istny armagedon - wszystko pootwierane, niepowykañczane.. sobie stoi, a ja tylko donosze
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-12, 19:26   #1024
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
Eirin i Swan999 w weekend podliczam wszystkie kosmetyki typu szampony, od¿ywki, balsamy, ¿ele i zaczynam konkretn± akcje denko. Do³anczam do Was Tak bez zaprosznia siê wpraszam Bo to co siê dzieje u mnie w ³azience to istny armagedon - wszystko pootwierane, niepowykañczane.. sobie stoi, a ja tylko donosze
Ja w swoim denku mam tylko szampony, od¿ywki i maski ;D stylingu nie podliczy³am ani olejków bo jako¶ szczególnie nie obolewam nad ich ilo¶ci± a mam te¿ zapasy które chce by mi wystarczy³y jak najd³u¿ej
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-12, 19:32   #1025
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w swoim denku mam tylko szampony, od¿ywki i maski ;D stylingu nie podliczy³am ani olejków bo jako¶ szczególnie nie obolewam nad ich ilo¶ci± a mam te¿ zapasy które chce by mi wystarczy³y jak najd³u¿ej
Ja chce wrzuciæ wszystko co s³u¿y do mycia, nie tylko w³osów, ale i cia³a i twarzy. Ja mam tak± g³upi± manie, ¿e kiedy np dostanê kilka próbek ¿eli do mycia twarzy to pootwieram wszystkie naraz zamiast wykoñczyæ jeden i siêgaæ po drugi. I tak ze wszystkim. Kupuje te¿ ¿ele do cia³a Dove, bo tylko one nie powoduj± podra¿nieñ na moim ciele, poniewa¿ s± one drogie, kupuje zawsze jak s± na promocji za pó³ ceny i biore np 6 naraz (oczywi¶cie innych) no i tez otwieram wszystkie, bo dzi¶ mam ochotê umyæ siê takim a jutro takim. Wszystko mi to zajmuje kupe miejsca w ³azience. Chce to wszystko zdenkowaæ i dopiero wtedy co¶ kupiæ, ¿eby w koñcu w mojej i tak ju¿ ma³ej ³azience zrobi³o siê wiêcej przestrzeni.
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-12, 19:39   #1026
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chce wrzuciæ wszystko co s³u¿y do mycia, nie tylko w³osów, ale i cia³a i twarzy. Ja mam tak± g³upi± manie, ¿e kiedy np dostanê kilka próbek ¿eli do mycia twarzy to pootwieram wszystkie naraz zamiast wykoñczyæ jeden i siêgaæ po drugi. I tak ze wszystkim. Kupuje te¿ ¿ele do cia³a Dove, bo tylko one nie powoduj± podra¿nieñ na moim ciele, poniewa¿ s± one drogie, kupuje zawsze jak s± na promocji za pó³ ceny i biore np 6 naraz (oczywi¶cie innych) no i tez otwieram wszystkie, bo dzi¶ mam ochotê umyæ siê takim a jutro takim. Wszystko mi to zajmuje kupe miejsca w ³azience. Chce to wszystko zdenkowaæ i dopiero wtedy co¶ kupiæ, ¿eby w koñcu w mojej i tak ju¿ ma³ej ³azience zrobi³o siê wiêcej przestrzeni.

te¿ tak robiê, tylko ja uwielbiam ¿ele adidasa i jak widzê gdzie¶ w promocji to zaraz biorê ze dwa, lubiê te¿ peeling cukrowe i te¿ biorê jak s± w promocji parê ... znam ten ból

Chcia³am którego¶ dnia zrobiæ Wam zdjêcie moich szamponów, od¿ywek i masek ale nie chcê Was za³amywaæ ;D
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-12, 19:40   #1027
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Tez mam pó³ ³azienki w otwartych kosmetykach. Masakra :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 19:52   #1028
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ tak robiê, tylko ja uwielbiam ¿ele adidasa i jak widzê gdzie¶ w promocji to zaraz biorê ze dwa, lubiê te¿ peeling cukrowe i te¿ biorê jak s± w promocji parê ... znam ten ból

Chcia³am którego¶ dnia zrobiæ Wam zdjêcie moich szamponów, od¿ywek i masek ale nie chcê Was za³amywaæ ;D
Rób i wrzucaj

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Tez mam pó³ ³azienki w otwartych kosmetykach. Masakra :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
czasem zastanawiam siê czy to nie jaka¶ choroba
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-12, 19:53   #1029
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Mo¿e po prostu lubimy zmieniaæ kosmetyki. Nie wyobra¿am sobie na przyk³ad u¿ywaæ na raz tylko jednego szamponu czy od¿ywki. :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-12, 20:20   #1030
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e po prostu lubimy zmieniaæ kosmetyki. Nie wyobra¿am sobie na przyk³ad u¿ywaæ na raz tylko jednego szamponu czy od¿ywki. :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Ja równie¿ nie wyobra¿am sobie mieæ jeden ¿el pod prysznic i jeden szampon z jedn± od¿ywk± .... ;] muszê mieæ du¿y wybór ;D
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-12, 20:36   #1031
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
tlubiê te¿ peeling cukrowe
kochaam!!! Ostatnio kupi³am w Biedornce peeling cukrowy wanilia i argan....zapach mnie wrêcz odurza, polecam!!!
Patisha87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 20:50   #1032
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chce wrzuciæ wszystko co s³u¿y do mycia, nie tylko w³osów, ale i cia³a i twarzy. Ja mam tak± g³upi± manie, ¿e kiedy np dostanê kilka próbek ¿eli do mycia twarzy to pootwieram wszystkie naraz zamiast wykoñczyæ jeden i siêgaæ po drugi. I tak ze wszystkim. Kupuje te¿ ¿ele do cia³a Dove, bo tylko one nie powoduj± podra¿nieñ na moim ciele, poniewa¿ s± one drogie, kupuje zawsze jak s± na promocji za pó³ ceny i biore np 6 naraz (oczywi¶cie innych) no i tez otwieram wszystkie, bo dzi¶ mam ochotê umyæ siê takim a jutro takim. Wszystko mi to zajmuje kupe miejsca w ³azience. Chce to wszystko zdenkowaæ i dopiero wtedy co¶ kupiæ, ¿eby w koñcu w mojej i tak ju¿ ma³ej ³azience zrobi³o siê wiêcej przestrzeni.
Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ tak robiê, tylko ja uwielbiam ¿ele adidasa i jak widzê gdzie¶ w promocji to zaraz biorê ze dwa, lubiê te¿ peeling cukrowe i te¿ biorê jak s± w promocji parê ... znam ten ból

Chcia³am którego¶ dnia zrobiæ Wam zdjêcie moich szamponów, od¿ywek i masek ale nie chcê Was za³amywaæ ;D
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Tez mam pó³ ³azienki w otwartych kosmetykach. Masakra :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e po prostu lubimy zmieniaæ kosmetyki. Nie wyobra¿am sobie na przyk³ad u¿ywaæ na raz tylko jednego szamponu czy od¿ywki. :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Ja równie¿ nie wyobra¿am sobie mieæ jeden ¿el pod prysznic i jeden szampon z jedn± od¿ywk± .... ;] muszê mieæ du¿y wybór ;D
Jak kto¶ ma za du¿o pieniêdzy...

















Moim w³osom chyba lepiej jest bez ¿adnego jedwabiu na koñcach, ale czym¶ koñcówki zabezpieczaæ muszê...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-12, 21:08   #1033
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Poka¿ wiadomo¶æ
Jak kto¶ ma za du¿o pieniêdzy...
Chyba raczej na odwrót, moje zapasy nie wynikaj± z rozrzutno¶ci tylko w³a¶nie z oszczêdno¶ci... jak widze pastê colgate moj± ulubion± w promocji za 5.99 to biorê 3 tubki. Nie zmarnuje sie a dlaczego mam kupowaæ po 8z³ kiedy promocji nie ma ?? A jak mi siê skoñczy pasta i nie bedzie mojej ulubionej w promocji ? to albo kupiê syfiast± po której bêdê czu³a ze zêbów nie umy³am i wywalê pó³ albo... nie wiem ;D

To samo tyczy siê ¿eli pod prysznic/szamponów/od¿ywek.

Skoro ¿el kosztuje 13z³, a w promocji te same dwa w biedronce kosztuj± 10z³ , to dlaczego mia³abym nie kupiæ w promocyjnej cenie dwóch i wydaæ zamiast 26z³ tylko 10 ?? Je¶li widze peeling curowy w lidlu XXL po 5,99 a normalnie kosztuje 14.99 no to hello³ ??
kupuje szampon + od¿ywka = 13z³ za sztukê, bez promocji 18 za sztukê. Od razu biorê dwa komplety, ¿eby w przysz³o¶ci nie przep³acaæ.

Papier toaletowy Velvet, w promocji 5,99 kaufland, normalnie 9.99 za worek 8sztuk - biorê dwa worki.


Nie wydaje mi sie, ¿eby to by³ objaw tego, ze kto¶ ma za duzo pieniêdzy a raczej z oszczêdno¶ci której jestem od dawna nauczona bo nigdy mi siê nie przelewa³o a w technikum by³am chyba najgorzej ubran± dziewczyn± w klasie. Mia³am 2 pary d¿insów, mo¿e 3 koszuki i 1 sweter na zimê który po zimie by³ do wywalenia bo by³ juz tak "Zmêczony ¿yciem" ... matkom samotnie wychowuj±cym dziecko nie jest ³atwo w Polsce ale to mnie nauczy³o oszczêdno¶ci ;]


Sorry za offtop ale jak widzê, ¿e kto¶ mi zarzuca rozrzutno¶æ kiedy ja kupuje 95% chemi w domu na promocjach (po 2 -3 sztuki ¿eby w przysz³ym miesi±cu nie przep³aciæ) to mi sie nó¿ w kieszeni otwiera
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r

Edytowane przez Eirin
Czas edycji: 2015-02-12 o 21:10
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-12, 22:52   #1034
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Eirin: tylko, ze to finalnie daje odwrotny efekt, bo kupujac co widzisz na promocji, tworzysz w koncu taki zapas, ze czesc zaczyna sie marnowac (czesto kosmetyki na promocji maja krotsza date) i to 10zl idzie do smieci. Wiem, bo moja matka tak wariuje na widok promocji, co doprowadza wszystkich domownikow do szalu, jak robi z domu skladzik promocji.
A poza offtopem: Moje sobie rosna, Tz juz nawet je widzi (a stale sie mnie pytal gdzie niby mam te naturalki) i mowi ze mi bardzo ladnie w ciemnych.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-12, 22:53   #1035
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Oj no, ¶mia³am siê tylko przecie¿ luz blues, nikomu niczego nie zarzucam
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 01:34   #1036
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Jazgotek Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿na do³±czyæ?

Od 19. grudnia uda³o mi siê (w pocie i ³zach) odhodowaæ jakie¶ 2-2,5 cm w³osów, nie umiem zmierzyæ dok³adnie Wyczyn niesamowity po 5 latach farbowania w³osów miesi±c w miesi±c. Na szczê¶cie stara farba ju¿ siê prawie wyp³uka³a i lada moment nie bêdzie prawie widaæ ró¿nicy miedzy farbowañcami, a naturalsami.

Uffff, ciê¿ko bêdzie, ciê¿ko. Mo¿e za jak±¶ dekadê siê uda :x
Witaj i ¿yczê Tobie du¿o wytrwa³o¶ci


Cytat:
Napisane przez omleecik Poka¿ wiadomo¶æ
3 miesi±czki minê³y.
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie dwa i dziesiêæ dni... ¯yciowy rekord!

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.



Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
rozumiem, te¿ nie lubiê siebie w krótkich. ale wstawisz zdjêcia i znowu mnie bêdzie kusi³o ¿eby siê wybraæ do fryzjera, bo w³osy ju¿ mi siê nie uk³adaj± i Twoje koñce bêd± takie zdrowe..
To mo¿e id¼ wcze¶niej do fryzjera zamiast siê mêczyæ Ja ju¿ nie mam na co czekaæ, bo przez te w³osy co¶ mnie trafi. Nie chcê ju¿ d³u¿ej przeci±gaæ tego ciêcia.

---------- Dopisano o 02:33 ---------- Poprzedni post napisano o 02:22 ----------

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
Eirin i Swan999 w weekend podliczam wszystkie kosmetyki typu szampony, od¿ywki, balsamy, ¿ele i zaczynam konkretn± akcje denko. Do³anczam do Was Tak bez zaprosznia siê wpraszam Bo to co siê dzieje u mnie w ³azience to istny armagedon - wszystko pootwierane, niepowykañczane.. sobie stoi, a ja tylko donosze
Fajnie, ¿e do³±czy³a¶ do naszego wspólnego denkowania


Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba raczej na odwrót, moje zapasy nie wynikaj± z rozrzutno¶ci tylko w³a¶nie z oszczêdno¶ci...
Te¿ tak uwa¿am, i robiê tak jak Ty.
Mam zapas ró¿nych rzeczy. Podoba mi siê to, bo nie muszê co chwilê lataæ po co¶ do sklepu, i nawet nie mam na to czasu. I wolê kupiæ co¶ co chcê i jest akurat na promocji ni¿ potem przep³acaæ. To co jest w zapasie jest schowane i czeka na swoj± kolej. Patrzê na terminy wa¿no¶ci i je¶li wiem, ¿e nie zu¿yjê tego przed jego koñcem to nie biorê i ju¿. A je¶li co¶ ma d³u¿szy termin i nie by³o w ogóle otwierane mo¿e sobie staæ. Mam taki system sprawdza siê u mnie i tego siê trzymam

---------- Dopisano o 02:34 ---------- Poprzedni post napisano o 02:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Malfoyy Poka¿ wiadomo¶æ
Jutro fryzjer, proszê, trzymajcie kciuki <3
Trzymamy! I na fotki po fryzjerze czekamy
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2015-02-13 o 01:24
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 06:12   #1037
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

The unlike, tak jak napisa³a swan, rzeczy z koñcz±ca siê data nie kupuje a jeszcze nie zda¿ylo mi siê wyrzuciæ pasty do zêbów, proszku, p³ynu do p³ukania,domestosa, p³ynu do naczyñ, zelu pod prysznic, papieru toaletowego itd itd itd, nic nie ma odwrotnego skutku je¶li robi siê to z g³ow±. No i faktycznie nie trzeba co chwila lataæ po sklepach bo kolejna rzecz czeka w szafce.
Co innego moje denka które s± wynikiem prezentów, darowizn "na wyprobowanie" przez szkoleniowca Kerastase który przyje¿d¿a do nas do salonu a tak¿e wygranych w konkursach w pracy no i pozosta³o¶ci bo ostrej pielegnacji gdy mia³am spalone w³oski.
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r

Edytowane przez Eirin
Czas edycji: 2015-02-13 o 06:13
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 07:59   #1038
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomo¶ci: 6 508
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki powiedzcie mi jakich przyrz±dów do czesania u¿ywacie i jaka jest wasza opinia?

Osobiscie u¿ywam TT klasycznej i kompaktówki

Szczerze mam ochotê wypróbowaæ szczotkê z w³osia dzika...
Ja od jakiego¶ czasu u¿ywam z dzika w³a¶nie. £adnie wyg³adza w³osy. My¶lê,¿e stan koñcówek po³amanych zawdziêczam TT Czyta³am o tym ,¿e do cienkich w³osów siê nie nadaje i chyba sie to potwierdza w moim przypadku
ewciaa82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 08:18   #1039
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Malfoyy Poka¿ wiadomo¶æ
Jutro fryzjer, proszê, trzymajcie kciuki <3
trzymamy, bêdzie dobrze, wstaw nam zdj±tka koniecznie
Cytat:
Napisane przez Patisha87 Poka¿ wiadomo¶æ
kochaam!!! Ostatnio kupi³am w Biedornce peeling cukrowy wanilia i argan....zapach mnie wrêcz odurza, polecam!!!
ooo wiem który, moja siostra u¿ywa, jest ¶wietny ja u¿ywam piernikowego z faromony i pachnie dok³adnie jak korzenne pierniczki nawek jakby nic nie robi³ to i tak uwa¿a³abym ¿e to najlepszy peeling na ¶wiecie, bo pachnie ob³êdnie
Cytat:
Napisane przez swan999 Poka¿ wiadomo¶æ
To mo¿e id¼ wcze¶niej do fryzjera zamiast siê mêczyæ Ja ju¿ nie mam na co czekaæ, bo przez te w³osy co¶ mnie trafi. Nie chcê ju¿ d³u¿ej przeci±gaæ tego ciêcia.
zapisa³am siê na pocz±tek marca i wytrzymam, pijê teraz skrzypokrzywê, warzywne soczki, wcieram, wziê³am siê te¿ porz±dnie za olej rycynowy i liczê na no, ¿e trochê podrosn± do ciêcia spróbowa³yby nie..
__________________
9.05.2013 - nie farbujê, zapuszczam, pielêgnujê
Dboom_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-13, 11:53   #1040
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
zapisa³am siê na pocz±tek marca i wytrzymam, pijê teraz skrzypokrzywê, warzywne soczki, wcieram, wziê³am siê te¿ porz±dnie za olej rycynowy i liczê na no, ¿e trochê podrosn± do ciêcia spróbowa³yby nie..
A ja ju¿ d³u¿ej w³a¶nie nie wytrzymam To ¿yczê Tobie, ¿eby w³osy uros³y jak najwiêcej do tego marca
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 12:33   #1041
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
rozumiem, te¿ nie lubiê siebie w krótkich. ale wstawisz zdjêcia i znowu mnie bêdzie kusi³o ¿eby siê wybraæ do fryzjera, bo w³osy ju¿ mi siê nie uk³adaj± i Twoje koñce bêd± takie zdrowe..

ja u¿ywam drewnianej szczotki, mam tak± du¿± i jedn± mniejsz± do torebki i to najlepsze szczotki jakie mia³am i u¿ywa³am widzia³am, ¿e bardzo du¿o osób poleca szczotki z w³osia dzika, ja jednak nie by³abym w stanie takich u¿ywaæ ale wypróbuj, je¶li Ciê kusz±

oj taak, ten czas tak wolno wtedy mija³ i w³osy ros³y tak wolno.. i codziennie patrzy³am w lustro sprawdzaj±c, czy co¶ mo¿e wiêcej uros³o..

Jazgotek heej, pewnie ¿e mo¿na do³±czyæ, witaj u nas no niby kontrast jest, ale nie martw siê na razie. skoro farba siê wyp³ukuje, to mo¿e wyp³ucze siê ca³kiem

omleecik zazdroszczê tego braku ró¿nicy.. bezbole¶nie zapu¶cisz naturalki

SceneQueene no i o to chodzi
Brak ró¿nicy? No proszê Ciê.
Dodaje zdjêcie, na ¿ywo ró¿nica bardziej zauwa¿alna. Ciemniejsze koñce to glon. Chcia³am to maskowaæ, farbowaæ, ale.. szkoda mi kasy i w³osów. Czekam a¿ odrosn± troche, fryzjer i pod no¿yczki, wtedy to ró¿nica kolorów faktycznie bêdzie minimalna. Wytrzymaæ tylko pó³ roku jako¶ i z górki.

Dobra, ja pojawiam siê tutaj za kolejne 3miesi±ce. Trafiê po kuracji z siemiem lnianym. Im mniej tutaj siedzê, tym mniej mi odbija.

Trzymam kciuki za Was wszystkie. Za mnie te¿ trzymajcie.

Ps. Je¶li która¶ ma problemy, ¿eby prze³kn±æ tego glutka, zalecam zmieszaæ to ze startym jab³kiem. W sumie wtedy nie czuæ smaku i mo¿na normalnie to je¶æ jako¶.

Powodzenia! I do zobaczenia.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02760.jpg (163,6 KB, 41 za³adowañ)
omleecik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 16:06   #1042
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 6 309
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Hey wszystkim
Jaki¶ miesi±c temu pisa³am tutaj na w±tku, ¿e my¶lê o zaprzestaniu farbowania. No, ale s³aba silna wola, promocja na farby i kupi³am znowu blond farbê. Kocham swój blond (blond ogólnie w sumie) jednak mam br±zowe w³osy wiêc odrosty ju¿ po mc s± spore i widoczne. By mieæ jasny popielaty bl±d potrzebuj± farbê z porz±dnym rozja¶niaczem w ¶rodku. Od jakiego¶ pó³ roku (albo i wiêcej) farbujê z mniejsz± wod± wiêc na czubku g³owy ten blond ju¿ nie jest taki jasny. Jestem ju¿ troszkê zmêczona tymi farbowaniami wiêc my¶lê, ¿e kupie farbê na poziomie 6 albo 5 i ju¿ tak zostawiê. Chyba muszê zafarbowaæ raz jeszcze bo jednak tak ciemne odrosty wygl±daj± paskudnie a tu wiosna idzie. Podoba mi siê mój naturalny kolor, który wy³azi z ka¿dej strony :P
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg unnamed.jpg (81,4 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg unnamed (1).jpg (25,6 KB, 36 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg unnamed (2).jpg (25,7 KB, 25 za³adowañ)
LoveMessages jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 16:30   #1043
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

swan, w³a¶nie zobaczy³am twoj± aktualizacjê, gratulujê
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 16:31   #1044
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
swan, w³a¶nie zobaczy³am twoj± aktualizacjê, gratulujê
A ja dalej zachwycam siê twoimi, animale
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 16:48   #1045
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
A ja dalej zachwycam siê twoimi, animale
a dziêkujê

mia³a¶ racjê, szamponetka siê sp³uka³a po 2 myciach przynajmniej z naturalek, bo na farbowañcach dalej siedzi. dobrze, bo nie mam ju¿ tych wstrêtnych z³otych koñcówek, ju¿ lepsze czerwono-br±zowe
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 19:21   #1046
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
swan, w³a¶nie zobaczy³am twoj± aktualizacjê, gratulujê
Dziêki
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 19:23   #1047
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 459
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Rozchorowa³am siê, powoli wracam do "¿ywych" a tu mam tyle stron do nadrobienia!

Cytat:
Napisane przez kaguya
Z rudo¶ci± bêdzie ³atwo: dajesz na ni± co¶ z niebieskim pigmentem (popiel na przyk³ad) i masz wyrównane.
Do¶æ czêsto nak³adam na w³osy gencjanê i niestety jeszcze nie zauwa¿y³am efektu ;/
A co do szamponetek- myjê w³osy codziennie wiêc po trzech dniach nie bêdzie efektu, wiêc nie chcê ich nak³adaæ.


Cytat:
Napisane przez kaguya
Mam wra¿enie, ¿e moje ciemniej±
jak ja bym chcia³a, ¿eby moje w³osy ciemnia³y! a lato idzie, wiêc pewnie bêdê bardziej sp³owia³e

Cytat:
Napisane przez Swan999
Dziewczyny do mojego albumu (teraz albumy mam dwa) wrzuci³am kilka nowych zdjêæ. Jak chcecie zobaczyæ to zapraszam
Ile bym da³a za t± gêsto¶æ!
Szybko rosn± Ci w³oski, stosujesz jakie¶ przy¶pieszacze? Pewnie gdzie¶ pisa³a¶, ale nie przeczyta³am ca³ego w±tku

Cytat:
Napisane przez nysiak1910
Szczerze mam ochotê wypróbowaæ szczotkê z w³osia dzika...
Dzika mam i ja i te¿ go uwielbiam! Ale TT u¿ywam do wyg³adzenia
Ale marzy mi siê jeszcze drewniany grzebieñ...

Elle88dw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 20:01   #1048
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Elle88dw Poka¿ wiadomo¶æ
Ile bym da³a za t± gêsto¶æ!
Szybko rosn± Ci w³oski, stosujesz jakie¶ przy¶pieszacze? Pewnie gdzie¶ pisa³a¶, ale nie przeczyta³am ca³ego w±tku
Picie dro¿d¿e, pokrzywy, siemienia lnianego, bra³am kapsu³ki Doppelherz na w³osy, Revalid, w skalp olejek Khadi, Jantar. Nie stosowa³am oczywi¶cie wszystkiego naraz, wypisa³am co stosowa³am od pocz±tku zapuszczania do teraz.
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 21:01   #1049
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 459
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Po dro¿d¿ach mi fajnie w³osy uros³y, ale teraz (pewnie przez chorobê) nie jestem w stanie ich prze³kn±æ ;( Skrzypokrzywê pijê ca³y czas, ale chcia³abym rozpocz±æ kuracjê z siemieniem lnianym. W Internecie jest mnóstwo informacji i pogubi³am siê- w jaki sposób je najlepiej piæ?
No i czajê siê jeszcze na Khadi...
Elle88dw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 21:13   #1050
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

chyba mnie przekona³y¶cie... do tego dzika :P ogl±da³am w Rosie i siê zastanawia³am jak tym mo¿na siê czesaæ ... to jest milutkie jak szczotka dla niemowl±t :P
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 14:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.