Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016 cz. 52 - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-18, 09:25   #4711
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Hej
Dziś postaram się spisać część relacji po powrocie z pracy do domu.

Wczoraj odebraliśmy akt małżeństwa.
Powiem Wam, że jest super Mamy do siebie jeszcze więcej ciepłych uczuć niż przed ślubem.

Na ten moment nie żałujemy ani jednej wydanej złotówki na ślub i wesele
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 09:32   #4712
delicja123
Raczkowanie
 
Avatar delicja123
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 420
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

To już za 9 dni ! Przekroczyliśmy dwucyfrową liczbę .. Ja to już się stresuje tż wcale.. Wczoraj byłam na ostatniej przymiarce Będzie pięknie (chyba).
__________________
27.08.2016
delicja123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 09:33   #4713
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość

Nadrobiłam Was trochę, petit, bardzo ładna ta Twoja nowa fryzura :
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość

a ja nie widzialam zdjęć Petit, a chciałabym
Wrzuce potem do klubu

__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 09:34   #4714
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
Hej
Dziś postaram się spisać część relacji po powrocie z pracy do domu.

Wczoraj odebraliśmy akt małżeństwa.
Powiem Wam, że jest super Mamy do siebie jeszcze więcej ciepłych uczuć niż przed ślubem.

Na ten moment nie żałujemy ani jednej wydanej złotówki na ślub i wesele
Cudownie, tak powinno być
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 09:37   #4715
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ja gdybym mogła cofnąć czas to odwolalabym wesele. Ślub był piękny
Zauważyłam że masz sporo żalu o wesele i całą imprezę..aż tak Cię to wszystko wkurzylo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 09:47   #4716
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Zauważyłam że masz sporo żalu o wesele i całą imprezę..aż tak Cię to wszystko wkurzylo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak mi by ktoś burdę na weselu urządził też miałabym żal. Nie po to czlowiek planuje tyle aby było super i wyjatkowo żeby jakiś kretyn to zepsuł bo mu się mordobicia zachciało.
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 10:04   #4717
CrayOn
Wife!
 
Avatar CrayOn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 875
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Heloł heloł

Magdalena jeśli chodzi o ruszające się zęby i plamy na dziąsłach to dentysta nic nie pomoże konieczna wizyta u periodontologa - w sensie tego lekarza od dziąseł


Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Odważnie Ja chyba przed taką zmianą poprosiłabym o założenie peruki (zamówiłabym sobie nawet z neta coś podobnego i poprosiła o ścięcie jej i bym mierzyła):P Niby tylko włosy ale jednak:P


Okulary mam zamówionee ale muszę czekać na odbiór bo nie mają szkieł na miejscu. Dostałam kolejne soczewki na próbę, zobaczę co to będzie. Ale czy to nie dziwne, że w przeciągu dwóch miesięcy miałam dwa badania i mam dwa różne wyniki? Mam zupełnie inne moce. Na dodatek soczewki dostałam o takiej samej mocy jak okulary a podobno powinny być słabsze. Ogólnie sama widzę przy badaniu, że tak naprawdę to są drobne różnice albo własnie żadne przy doborze.
Gorzej niż teraz raczej nie będzie więc idę na żywioł

A dużo różnią się od siebie badania?

Cytat:
Napisane przez klakla91 Pokaż wiadomość

Do mnie!

My to rozwiązaliżmy tak, że zaraz po ślubie pojechaliśmy na weekend w góry a dwa tygodnie później na tydzień za granicę

Odważnie.

Też chcę ściąć bardziej, ale nie mam czasu. Żałuję, że posłuchałam fryzjerki i od razu nie ścięłam tak jak chciałam
oł jeeeee

Odważnie, ale już mam dość tych moich smętnych strąków

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość


Zdania sa podzielone czekam na reakcje W.
Zawsze zdania będą podzielone :P mi się podobasz no i najważniejsze, żebyś to Ty się dobrze czuła

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Też myślę o jakiejś szkole ale nie wiem jaką zrobić żeby miała jakikolwiek sens. W ogóle nie mam pomysłu co by tu dalej robić.

Jakoś nie mogę też stworzyć sensownego cv.
Widzę masowe kryzysy żon ja też nie wiem co ze sobą zrobić

Przyznam szczerze, ze też myślałam o wizażu, ale wydaje mi się, ze zrobiło się to na tyle "popularne" że nie do końca ma sens w moim przypadku. Jeszcze tu na północy miałoby to sens bo jest dramat, ale na południu już kocioł.

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Cray, cudna ta fryzura, co chciałabyś mieć Ja żałuję,że mam okrągłą buzię i nieciekawy profil, bo bardzo mi się takie podobają

Taka szkoła wizażu to fajna sprawa Sama bym chciała chociaż jakiś kurs zrobić.

Skończyłam pierwszy dzień diety, może nie będzie tak tragicznie Motywuje mnie to, że już nie mam wyboru, bo muszę zrobić wyniki równo za 6 tyg, a 6 tyg wypada na koniec września, tuż przed wyjazdem.
Ja mam twarz pociągłą, więc może takie cięcie troche wyrówna proporcje i nie będę szczurkiem

za dietę

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;64281011]

Ostatni dzien do pracy dzis i wolne [/QUOTE]

Ekstra
__________________
Like the moon we borrow our light... I am nothing but the shadow in the night... So if you let me I will catch fire to let Your glory and mercy shine!



CrayOn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-18, 10:20   #4718
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez klakla91 Pokaż wiadomość
Wybieramy zdjęcia do albumu. Z plenerem nawet spoko, tutaj jesteśmy zgodni. Za to z przygotowań na 133 zdjęcia zgadzamy się co do jednego
U nas każde osobno wybiera - ja dla mamy a M. dla swoich rodziców. Zwłaszcza, że i tak albumy będą się różnić - wiadomo

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Zobaczę co nasz powie
Kupiłam takie:
https://m.zalando.pl/comma-sukienka-...1c08u-b11.html
https://m.zalando.pl/paper-dolls-suk...1c03u-a11.html
Z myślą o chrzcinach i względnie poprawinach. Zobaczymy co przyjdzie
Druga jest cudna Ciekawe jak na żywo

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
Sophie, chyba nie wspomniałam, że to ta sama okulistka
tydzień wcześniej jej diagnoza to konieczne okulary i zaćma początkowa, wizyta na nfz na skierowanie z pracy... wszystko ok kazalam wrócić tżetowi do niej żeby dała mu skierowanie na oksy to wtedy z pracy dostanie zwrot za okulary.. a tak to o.. cwaniaki.


ta comma będzie z takiego sztywniejszego materiału. Zamawiałam dwie podobne dla tesciowej i powiedziala,ze są babcine spoko,ze sama kupila sobie sukienkę w sklepie, w którym ubiera się moja 73-letnia babcia.

Wg mnie materiał fajny i porządny. Widać, że są dobrze uszyte.
Nie wiem jak ta druga z kwiatkami.
No to ostro - widać jak to wygląda - na nfz leczą jak chcą a prywatnie to już naciągną na wszystko.

Cytat:
Napisane przez CrayOn Pokaż wiadomość
Heloł heloł

Magdalena jeśli chodzi o ruszające się zęby i plamy na dziąsłach to dentysta nic nie pomoże konieczna wizyta u periodontologa - w sensie tego lekarza od dziąseł




Gorzej niż teraz raczej nie będzie więc idę na żywioł

A dużo różnią się od siebie badania?



oł jeeeee

Odważnie, ale już mam dość tych moich smętnych strąków



Zawsze zdania będą podzielone :P mi się podobasz no i najważniejsze, żebyś to Ty się dobrze czuła



Widzę masowe kryzysy żon ja też nie wiem co ze sobą zrobić

Przyznam szczerze, ze też myślałam o wizażu, ale wydaje mi się, ze zrobiło się to na tyle "popularne" że nie do końca ma sens w moim przypadku. Jeszcze tu na północy miałoby to sens bo jest dramat, ale na południu już kocioł.



Ja mam twarz pociągłą, więc może takie cięcie troche wyrówna proporcje i nie będę szczurkiem

za dietę



Ekstra
Aż taka duża różnica nie jest, dwa miesiące temu miałam L -0,75 i P -0,5 a teraz mam o -0,25 więcej na każde czyli analogicznie -1 i -0,75. Założyłam dziś soczewki o tej mocy i okazują się dobre, widzę naprawdę dobrze. I odpukać - same soczewki są naprawdę fajne.


Co do pracy to właśnie ja wizaży i takich usług nie chce (jednak bardziej widzę się w kosmetologii). Wiem jak to jest świadczyć usługi ludziom i jak trzeba się z nimi użerać. Nie mam zamiaru tego robić. Znaczy w każdej pracy tak jest ale tu mam wrażenie, że przez duży rynek z tymi usługami, trzeba się bardziej płaszczyć przed klientem żeby go zatrzymać a ja się do tego nie nadaje.


Hej
Pogoda znowu z tyłka:/ Mam nadzieję, że Asdii ma lepszą pogodę
Kochana, wszystkiego najlepszego, cudownego dnia, żeby Wam się wszystko udało Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia

Idę klecić do CV, znalazłam wczoraj dwie oferty to wyśle cv, ale dopiero kilka stron na jednym portalu przejrzałam. Dziś dalsze poszukiwania mnie czekają. Już mnie wkurza bezrobocie, najgorsze, że konto puste, własnej kasy brak:P
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 10:22   #4719
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
U nas każde osobno wybiera - ja dla mamy a M. dla swoich rodziców. Zwłaszcza, że i tak albumy będą się różnić - wiadomo


Druga jest cudna Ciekawe jak na żywo


No to ostro - widać jak to wygląda - na nfz leczą jak chcą a prywatnie to już naciągną na wszystko.


Aż taka duża różnica nie jest, dwa miesiące temu miałam L -0,75 i P -0,5 a teraz mam o -0,25 więcej na każde czyli analogicznie -1 i -0,75. Założyłam dziś soczewki o tej mocy i okazują się dobre, widzę naprawdę dobrze. I odpukać - same soczewki są naprawdę fajne.


Co do pracy to właśnie ja wizaży i takich usług nie chce (jednak bardziej widzę się w kosmetologii). Wiem jak to jest świadczyć usługi ludziom i jak trzeba się z nimi użerać. Nie mam zamiaru tego robić. Znaczy w każdej pracy tak jest ale tu mam wrażenie, że przez duży rynek z tymi usługami, trzeba się bardziej płaszczyć przed klientem żeby go zatrzymać a ja się do tego nie nadaje.


Hej
Pogoda znowu z tyłka:/ Mam nadzieję, że Asdii ma lepszą pogodę
Kochana, wszystkiego najlepszego, cudownego dnia, żeby Wam się wszystko udało Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia

Idę klecić do CV, znalazłam wczoraj dwie oferty to wyśle cv, ale dopiero kilka stron na jednym portalu przejrzałam. Dziś dalsze poszukiwania mnie czekają. Już mnie wkurza bezrobocie, najgorsze, że konto puste, własnej kasy brak:P
Na żywo też super! Mega mi się podoba. Tylko wąska w biodrach i muszę wymienić na większą mam nadzieję źe będzie pasować.
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 10:27   #4720
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Dzień dobry właśnie pożarłam kanapki z mozarellą i pomidorem

Drugi już dzień nie mogę wstać rano z łóżka :/ i to nie na zasadzie, bo mi się nie chce, ale jakbym się zebrała to bym wstała tylko autentycznie nie dam rady się podnieść tak mi się chce spać :/ a śpię po 8h, więc nie tu jest problem. Może to kwestia nowych leków na serce, jeżeli tak to już będą trzecie, których skutki uboczne u mnie są nie do przejścia :/
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 10:33   #4721
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Na żywo też super! Mega mi się podoba. Tylko wąska w biodrach i muszę wymienić na większą mam nadzieję źe będzie pasować.
Potem daj nam foty do klubu jak przyjdzie ten dobry rozmiar

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Dzień dobry właśnie pożarłam kanapki z mozarellą i pomidorem

Drugi już dzień nie mogę wstać rano z łóżka :/ i to nie na zasadzie, bo mi się nie chce, ale jakbym się zebrała to bym wstała tylko autentycznie nie dam rady się podnieść tak mi się chce spać :/ a śpię po 8h, więc nie tu jest problem. Może to kwestia nowych leków na serce, jeżeli tak to już będą trzecie, których skutki uboczne u mnie są nie do przejścia :/
Poczytaj ulotkę - może to faktycznie leki a może jeszcze coś innego.
Ja muszę iść zrobić badania ale mam luxmed i muszę zobaczyć co mi się należy z racje niego, zobaczę jak to tam wszystko działa.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-18, 10:40   #4722
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Potem daj nam foty do klubu jak przyjdzie ten dobry rozmiar


Poczytaj ulotkę - może to faktycznie leki a może jeszcze coś innego.
Ja muszę iść zrobić badania ale mam luxmed i muszę zobaczyć co mi się należy z racje niego, zobaczę jak to tam wszystko działa.
nie ogarnęłam klubu poza tym nie mam dostępu do kompa bo tż zabrał do szpitala i korzystam z fona. Najwyżej tu wrzucę i usunę potem
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 10:41   #4723
CrayOn
Wife!
 
Avatar CrayOn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 875
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Sophie ćwiartka to nie jakoś dużo a badanie może się różnić wystarczy, że jesteś niewyspana, po pracy albo coś skoro lepiej widzisz w mocniejszych soczewkach to nie ma sensu się męczyć
__________________
Like the moon we borrow our light... I am nothing but the shadow in the night... So if you let me I will catch fire to let Your glory and mercy shine!



CrayOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 10:54   #4724
Melka92
Wtajemniczenie
 
Avatar Melka92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 154
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Zobaczę co nasz powie
Kupiłam takie:
https://m.zalando.pl/comma-sukienka-...1c08u-b11.html
https://m.zalando.pl/paper-dolls-suk...1c03u-a11.html
Z myślą o chrzcinach i względnie poprawinach. Zobaczymy co przyjdzie
Druga bardzo mi sie podoba. Jak dojdzie zrob fotke i wrzuc do klubu

Asdii Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze zycia

Dzien dobry, ogarniam sie i niedlugo do roboty
__________________
Antoni
Melka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 10:58   #4725
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Arya współczuję

Co do chórób, to byłam dzisiaj u lekarza ortolaryngologa, bo 3 raz w przeciągu 2 miesiecy mam zapalenie gardła i ogólnie non stop to nawraca. Powiedział, że mam przewlekłe zapalenie migdałów i jego jedyna rada to szczepionka, a jak nie podziała to trzeba je będzie usunąć Antybiotyki się tutaj nie zdadzą niestety :/

A z dobrych wieści, kupiliśmy bilety na podróż poślubną Lecimy w marcu na 3 tygodnie

Aaa no i było starcie z teściem wczoraj, tak mnie wkurzył jak podniósł na mnie głos że szok. Ogólnie szkoda gadać....
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 10:59   #4726
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Melka92 Pokaż wiadomość
Druga bardzo mi sie podoba. Jak dojdzie zrob fotke i wrzuc do klubu

Asdii Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze zycia

Dzien dobry, ogarniam sie i niedlugo do roboty
Ok fotkę wrzucę pewnie jutro przyjdzie no albo w poniedziałek. Pierwszą już mam bo zamawiałam oddzielnie je. A druga na żywo wygląda dokladnie tak jak na zdjęciach. Tylko dół jest bez podszewki więc trochę średnio. Ale jest kolorowy więc jest ok bo nic nie prześwituje.
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 11:01   #4727
Melka92
Wtajemniczenie
 
Avatar Melka92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 154
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;64291921]Arya współczuję

Co do chórób, to byłam dzisiaj u lekarza ortolaryngologa, bo 3 raz w przeciągu 2 miesiecy mam zapalenie gardła i ogólnie non stop to nawraca. Powiedział, że mam przewlekłe zapalenie migdałów i jego jedyna rada to szczepionka, a jak nie podziała to trzeba je będzie usunąć Antybiotyki się tutaj nie zdadzą niestety :/

A z dobrych wieści, kupiliśmy bilety na podróż poślubną Lecimy w marcu na 3 tygodnie

Aaa no i było starcie z teściem wczoraj, tak mnie wkurzył jak podniósł na mnie głos że szok. Ogólnie szkoda gadać....[/QUOTE]

zdrowka
gdzie lecicie w koncu?
__________________
Antoni
Melka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 11:10   #4728
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Melka92 Pokaż wiadomość
zdrowka
gdzie lecicie w koncu?
Pierwsze do Malezji do Kuala Lumpur na kilka dni, a później stamtąd na Bali
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 11:11   #4729
kotzdzisiu
Wtajemniczenie
 
Avatar kotzdzisiu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 320
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Hmm na bali to są nietoperze

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
kotzdzisiu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-18, 11:13   #4730
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez CrayOn Pokaż wiadomość
Sophie ćwiartka to nie jakoś dużo a badanie może się różnić wystarczy, że jesteś niewyspana, po pracy albo coś skoro lepiej widzisz w mocniejszych soczewkach to nie ma sensu się męczyć
Zresztą właśnie ćwiartka to taka mała różnica, że przy badaniu momentami żadna. Czasem widziałam, że zmienia te moce ale w widzeniu nie widziałam żadnej.

Zapisałam się do gina, za miesiąc dopiero wizyta. Ale chociaż za darmo:P
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 11:14   #4731
Melka92
Wtajemniczenie
 
Avatar Melka92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 154
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;64292566]Pierwsze do Malezji do Kuala Lumpur na kilka dni, a później stamtąd na Bali [/QUOTE]

Ale Wam fajnie, zazdroszcze
__________________
Antoni
Melka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 11:16   #4732
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Butterfly super z podroza
A my dostalismy dokumenty z Japonii!!! Dzisiaj albo jutro kupujemy bilet i na poniedzialek albo wtorek umawiamy sie do ambasady Az sie poplakalam z ekscytacji
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 11:19   #4733
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;64292566]Pierwsze do Malezji do Kuala Lumpur na kilka dni, a później stamtąd na Bali [/QUOTE]

Ale zazdro
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 11:21   #4734
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;64291921]Arya współczuję

Co do chórób, to byłam dzisiaj u lekarza ortolaryngologa, bo 3 raz w przeciągu 2 miesiecy mam zapalenie gardła i ogólnie non stop to nawraca. Powiedział, że mam przewlekłe zapalenie migdałów i jego jedyna rada to szczepionka, a jak nie podziała to trzeba je będzie usunąć Antybiotyki się tutaj nie zdadzą niestety :/

A z dobrych wieści, kupiliśmy bilety na podróż poślubną Lecimy w marcu na 3 tygodnie

Aaa no i było starcie z teściem wczoraj, tak mnie wkurzył jak podniósł na mnie głos że szok. Ogólnie szkoda gadać....[/QUOTE]

Kiepskie wieści. Ale po usunięciu migdałów faktycznie często wiele chorób przechodzi. Szczepionkę na początek też dobrze sprawdzić.

Super z tą podróżą U nas urlop stoi pod znakiem zapytania bo jak teściowa sprzeda dom to będzie trzeba część poświęcić na pomoc w przeprowadzce i całych formalnościach.

Pewnie wszystko jest wynikiem stresu przed ślubem, potem pewnie będzie lepiej
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 11:22   #4735
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez kotzdzisiu Pokaż wiadomość
Hmm na bali to są nietoperze

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
Na Malediwach miałam do czynienia z takimi 1,5 metrowymi, nie sądzę, żeny na Bali większe latały chociaż kto wie


Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Butterfly super z podroza
A my dostalismy dokumenty z Japonii!!! Dzisiaj albo jutro kupujemy bilet i na poniedzialek albo wtorek umawiamy sie do ambasady Az sie poplakalam z ekscytacji
Super! w końcu może się brać za załatwianie
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 11:23   #4736
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Butterfly super z podroza
A my dostalismy dokumenty z Japonii!!! Dzisiaj albo jutro kupujemy bilet i na poniedzialek albo wtorek umawiamy sie do ambasady Az sie poplakalam z ekscytacji
To też kamień z serca bo można działać no i wszystko jest teraz realne
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 11:23   #4737
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Kiepskie wieści. Ale po usunięciu migdałów faktycznie często wiele chorób przechodzi. Szczepionkę na początek też dobrze sprawdzić.

Super z tą podróżą U nas urlop stoi pod znakiem zapytania bo jak teściowa sprzeda dom to będzie trzeba część poświęcić na pomoc w przeprowadzce i całych formalnościach.

Pewnie wszystko jest wynikiem stresu przed ślubem, potem pewnie będzie lepiej
Boję się nawet myśleć jak taki zabieg ma wyglądać, miała któraś z Was coś takiego?
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 11:26   #4738
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
Ale zazdro
Noooo
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 11:32   #4739
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Butterfly super z podroza
A my dostalismy dokumenty z Japonii!!! Dzisiaj albo jutro kupujemy bilet i na poniedzialek albo wtorek umawiamy sie do ambasady Az sie poplakalam z ekscytacji
Świetnie

Ja właśnie rozważam plusy i minusy zakładania wkładki Gynefix w PL, albo w Czechach. No nie zdzierżę dalszego łykania hormonów :/ różnica w kasie znaczna, bo w Czechach mogę założyć za 4000koron czyli jakieś 650zł plus dojazd do Ostrawy 180km, raczej samochodem. Jedna wizyta, gdzie jest badanie plus założenie. Wkładka na 5lat.

W Polsce chyba najbliżej mi do Wrocławia, też jedna wizyta koszt całkowity za badanie plus założenie 1500zł plus dojazd - mogłabym jechać autobusem, chociaż wolałabym nie, bo nie wiem czy mnie nie będzie skręcać :/ Wkładka też 5letnia.

Jedyny minus zakładania wkładki w Czechach jest taki, że nie znam czeskiego. Niby wymieniłam maile z gabinetem, lekarz nie mówi po polsku, ale całkiem nieźle rozumie. No ale jednak po polsku zawsze się lepiej dogadam. I polski i ten czeski gabinet jest na oficjalnej stronie Gynefix jako przeszkolony do zakładania.

W Krakowie i tak będę miała pewnie problem z badaniami po założeniu, bo będę musiała szukać kogoś, kto chociaż w minimalnym stopniu ogarnia tą wkładkę.

Co prawda na złożenie będę się decydować po powrocie z Ukrainy, no ale coś by trzeba było wybrać.
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 11:38   #4740
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

mam do Was pytanie
otóż, jakie macie listy zadań do wesela?
na wesele?
tak z ciekawości.
bo ja jakoś nie mam żadnej ???


---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

wczoraj mielismy nauke tanca, pierwszy taniec juz tak konkretnie-keidy co i w gole.
moj sie stresuje, ze nie da rady.
ja mysle ze damy, najwyzej cos sie ominie.
czy ktos wie co do kroku i obrotu jak ma byc?
wszystkim sie stresuje, ale co do tanca na luzei-bo czym sie bardziej czlowiek stresuje to gorzej wychodzi....

przyjechalismy do mojej mamy i z moim brachlem i bratowa siedzileismy do po 2w nocy. popilismy. aktualnie jestem w domu rodzinnym i bede robimy menu.
ale jak o 5:30sie obudzu=ilismy t pijanie i po mojego do pracy przyjechal jego brat, dzwonil mi i mowi ze spal na robocie.
haha no dobrze ze jest szefem.
a glowa mnie boli caly czas.
takze ja dopiero po3 moge wsiasc za kolko.
__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?

JaKate jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-20 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.