Plotkowy dla dietetyczek :) III - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-26, 21:20   #3121
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

lolcia ma piekne powieki
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 21:21   #3122
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
lolcia ma piekne powieki
ojej jak miło
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 21:26   #3123
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

uuuhu Lolcia, Twoj TZ to ciacho jest
i uważam, że baaardzo do siebie pasujecie
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 21:32   #3124
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
to co wytłuściłam - to nie jest dobre rozwiązanie, możesz mi wierzyć. Ja wychodząc z anoreksji przyjęłam taką strategię i wpadłam w kompulsy. Nikomu tego nie życzę. Lepiej rozplanuj sobie jedzenie na 5 posiłków, jedz zdrowo i regularnie, nie zapychaj się. Kalorie ukryj w orzechach etc... Rzucenie się na jedzenie to najgorsze co można zrobić. Ważne, że naprawdę chcesz, ale tyć trza z głową. I zdrowo.
Buzi, wierzę, że Ci się uda
Po pierwsze dziekuje a po drugie to Jabłuszko, chodzi o to, ze ja mam ochote na takie rzucenie się na jedzenie, ale NIGDY przez cale odchudzanie tego nie zrobiłam. Nigdy nie miałam żadnego ataku głodu, poprostu jak wiedziałam, ze nie moge to nie. Teraz pisząc, że mam ochote cos tam zjeść, to tylko to pisze, bo i tak nie zjem. Wiem to, wiem jaka jestem. Nie umiem się przzełamać, żeby w dzień podejść do lodówki wyjąć np. głupi jogurt i go poprostu ZJEŚĆ, bez myślenia, ze go zjadłam... to wszystko jest zbyt trudne... Chyba nie umiem do końca opisać o co tak naprawde mi chodzi

Przepraszam, ze poruszyłam ten temat na plotkowym.


Edit ! Lolciu, ale z Ciebie laska ho hooo A Twoj TŻ... normalnie... jak to już było wczesniej napisane: ciacho i pasujecie do siebie
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 21:51   #3125
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Oj dziękuje Wam Kochane
Miło słyszeć,bo moja teściówka nie przepada za mną,bo mam jedyne 160cm wzrostu no i wiecie,małe dzieci i te sprawy
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 22:02   #3126
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Oj dziękuje Wam Kochane
Miło słyszeć,bo moja teściówka nie przepada za mną,bo mam jedyne 160cm wzrostu no i wiecie,małe dzieci i te sprawy
aaajj tam, teściowa nie jest najwazniejsza Moja eks-teściowa tez mnie nie lubiła, bo posłuchała plot na mój temat, nieprawdziwych plot... a potem gdy juz nie bylam z moim eks-TŻ-tem dowiedział sie ze to nie byla prawda i nie miala juz nic przeciwko tego zebym z nim byla, ale bylo juz za pozno... dlatego ja bym na tesiowa nie zwracała uwagi

Btw. szukałam dziś z tatą, jakiegoś fajnego laptopa w necie Może, może, może...
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 22:02   #3127
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Ta modelka jest naprawdę śliczna... Ale ja podzielam i tak zdanie Diamentowej co do pewnej aktorki - prawie ideał (av).

Lolciu, ja co prawda widziałam już Twoje zdjęcia ale nie zaszkodzi jak raz jeszcze napiszę - śliczna z Ciebie dziewczyna i z TŻ'em pasujecie do siebie idealnie. Niezły towar Ci się trafił, to trzeba przyznać. (tak bez owijania, a co tam )


Ech... jestem totalnie rozbita emocjonalnie nie chodzi o dół, a raczej o konieczność wyboru. To jest dla mnie niezwykle ważne gdyż chodzi o osobę, na której zawsze tak bardzo mi zależało.
Przez tyle lat nie upewniłam się w swoich uczuciach, za każdym razem wszystko wraca ze zdwojoną siłą. Może po prostu nie potrafię się przyznać przed samą sobą, na czym stoję... Sama już nie wiem.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 22:10   #3128
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Oj dziękuje Wam Kochane
Miło słyszeć,bo moja teściówka nie przepada za mną,bo mam jedyne 160cm wzrostu no i wiecie,małe dzieci i te sprawy
eeee tam, teściówka się przekona,nie ma wyjścia:P

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Btw. szukałam dziś z tatą, jakiegoś fajnego laptopa w necie Może, może, może...


Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Po pierwsze dziekuje a po drugie to Jabłuszko, chodzi o to, ze ja mam ochote na takie rzucenie się na jedzenie, ale NIGDY przez cale odchudzanie tego nie zrobiłam. Nigdy nie miałam żadnego ataku głodu, poprostu jak wiedziałam, ze nie moge to nie. Teraz pisząc, że mam ochote cos tam zjeść, to tylko to pisze, bo i tak nie zjem. Wiem to, wiem jaka jestem. Nie umiem się przzełamać, żeby w dzień podejść do lodówki wyjąć np. głupi jogurt i go poprostu ZJEŚĆ, bez myślenia, ze go zjadłam... to wszystko jest zbyt trudne... Chyba nie umiem do końca opisać o co tak naprawde mi chodzi
wch rozumiem... u mnie tez tak bylo. Tylko naprawde niewyobrażalnie cienka granica dzieli strach przed zjedzeniem jogurtu od wpierniczenia calej lodowki. Jadłowstręt i samoograniczanie od kompulsow i radosci "bo nie musze sie kontrolowac". Oczywiscie nie u kazdego,ale czesto. Dlatego radze podejsc do sprawy z glowa i zdrowo.
Jestes madra dziewczyna i zawsze mozesz znaleźć wsparcie na wizazu - wierze,ze sobie poradzisz Malymi kroczkami,ale sie uda. Jakbys potrzebowala to zawsze jestem do dyspozycji na PW ;*

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Ech... jestem totalnie rozbita emocjonalnie nie chodzi o dół, a raczej o konieczność wyboru. To jest dla mnie niezwykle ważne gdyż chodzi o osobę, na której zawsze tak bardzo mi zależało.
Przez tyle lat nie upewniłam się w swoich uczuciach, za każdym razem wszystko wraca ze zdwojoną siłą. Może po prostu nie potrafię się przyznać przed samą sobą, na czym stoję... Sama już nie wiem.
cóż, podejmowanie decyzji nigdy nie jest łatwe... Napiszesz cos wiecej?
Trzymaj sie kochana
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 22:39   #3129
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Lolciu, ja co prawda widziałam już Twoje zdjęcia ale nie zaszkodzi jak raz jeszcze napiszę - śliczna z Ciebie dziewczyna i z TŻ'em pasujecie do siebie idealnie. Niezły towar Ci się trafił, to trzeba przyznać. (tak bez owijania, a co tam )
Oj dziękuje w swoim i Tż-eta imieniu\
[Uczę się przyjmować komplementy]


Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Ech... jestem totalnie rozbita emocjonalnie nie chodzi o dół, a raczej o konieczność wyboru. To jest dla mnie niezwykle ważne gdyż chodzi o osobę, na której zawsze tak bardzo mi zależało.
Przez tyle lat nie upewniłam się w swoich uczuciach, za każdym razem wszystko wraca ze zdwojoną siłą. Może po prostu nie potrafię się przyznać przed samą sobą, na czym stoję... Sama już nie wiem.
A może to po prostu taki 'okres' w Twoim życiu,kiedy sama nie wiesz na czym stoisz,a co dopiero myśleć o uczuciach ? tak bywa,nosek w górę

Zbieram się już do wyrka,bo jutro na zakupy,muszę być wypoczęta,a Tż-et mnie strasznie wymęczył
Dobranoc Słoneczka
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 22:49   #3130
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

też się zbieram bom padnięta totalnie...
Buzi, miłych snów
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 07:29   #3131
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Oj dziękuje w swoim i Tż-eta imieniu\
[Uczę się przyjmować komplementy]
i prawidłowo

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
A może to po prostu taki 'okres' w Twoim życiu,kiedy sama nie wiesz na czym stoisz,a co dopiero myśleć o uczuciach ? tak bywa,nosek w górę
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
cóż, podejmowanie decyzji nigdy nie jest łatwe... Napiszesz cos wiecej?
Trzymaj sie kochana
Wszystko byłoby prostsze gdybym wiedziała czym jest miłość dwojga ludzi. Zdałam sobie sprawę, że nawet będąc z kimś 1,5 roku, nie nauczyłam się o niej niczego.

Ale nie będę przedstawiała sytuacji, to nie czas i miejsce na to, muszę sama się z tym uporać

I ohayo Słoneczka!
Święta, święta i po świętach W końcu sklepy otwarte ^^ Dzisiaj chyba pójdę do fryzjera, trzeba coś zrobić z kudłami, jakaś nowa fryzura by się przydała, brakuje mi zmian.

Miłego dnia
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 07:50   #3132
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Dzien dobry!

Ather, ja także będąc przez 15, roku w związku prawie ncizego się nie nauczyłam. Nie wiem, może nie potrafie, może nie chcę. Wiem tylko tyle, że teraz mam taką blokadę przed nowym związkiem, że ohhh.

Śniadanie zjedzone, zaraz wyruszma na maisto do bankomatu i bzzzziiium jutro Warszawa
Dzisiaj całą noc nie spałam, miałam niemiłą sytuację, ale jakoś daję rade . Myslicie, ze dam radę w jakimś lumpeksie opchnąc sukienkę wieczorową? Na gwałt są mi potrzebne pieniądze ;( Yyyh.

Lece poszperać po necie jeszcze i zwijam się Ahh.. juz chcę jutro! To nic, ze czeka mnie pobudka o 4:15.. i tak chce już jutro


Miłego dnia
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:25   #3133
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez enda____ Pokaż wiadomość
hola hola, fajnie by bylo jakby jutro byla sroda a pracuje na poczcie p.s nie krzyczec na mnie, ze paczki niedochodza, ale na poczcie o tej porze roku jest jeden wielki burdel ...a roboty, ze hoho
To ja o czymś nie wiem Dziś nie ma środy Biedaku, ciężka praca na tej poczcie Sama się czasem denerwuje na te panie w okienkach, że tak wolno obslugują i robią sobie przerwy wtedy kiedy ja chce coś załatwić

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Miałam ostatnio kupę problemów ze sobą, wyjątkowo nie związanych z anoreksją itp i zaniedbałam was. Przepraszam... z okazji świąt życzę wam spełnienia wszystkich marzeń, szczęścia zdrówka i jak najwięcej radości w Nowym Roku . Całuję wszystkie razem i każdą z osobna oraz obiecuję poprawę
Emilko Juz zaczęłam powoli się o Ciebie martwić Mam nadzieje, że wszystko będzie OK. Dziękuje za zyczenia i nawzajem

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Proszę mnie porządnie zlać...
Chce iśc dzisiaj biegac, bo mam takie wyrzuty sumienia, że o matko..
i jeszcze piję 3 lampkę wina... a nie powinnam.
Źle źle źle.. Wraca nastrój ze wczoraj ;(
Wino jest zdrowe Po świętach sobie odbijesz jeśli chodzi o to bieganie.

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
chcialabym, ale to niestety nie ja na avie jest lily cole, moja ulubiona modelka. swego czasu chcialam sie przefarbowac na rudo, ale jednak stchorzylam i zostalam przy moich naturalnych ciemnych wlosach. wprawdzie wszyscy mi mowia, ze mam podobna do niej urode (okragla buzia, pyzata, blada skora i rozowe policzki), ale rozni nas pewnie jakies pol metra wzrostu
na solarium zawitalam pare razy, ale skonczylo sie na tym, ze nie dalam rady siedziec.
Oj bardzo ładna Phenomeno mamy podobną urodę Ostanio włosy mi pociemniały I bardzo nie lubie tych swoich pyzatych, różowych policzków Ale na solarkę nigdy bym się nie zdecydowała Boje się o moje naczynka Blade jest piękne

BTW: Może ktoś z Was zamykał laserowo naczynka


Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Codziennie wieczorem boli mnie głowa,przecież nie mogę ciągle łykać etopiryny
Może po całym dniu wrażen ewentualnie stresów Mnie zawsze wieczorem po egzaminach boli na przykład.

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
no i musze sie pochwalic, ze mojtz robi genialne tiramisu jak go nie kochac?
Brawdziwy skarb

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Tak bardzo chciłabym juz przytyć, pokonać siebie, te wszystkie opory, powiem Wam szczerze, że normalnie mam ochote się rzucić teraz na jedzenie, zjeść wszystko na co mam ochote: gołąbka, ciastko, ciasto, czekolade, płatki, jogurt, wiejskiego, mandarynki... popić to dużą ilością jakiegoś dobrego soku i w końcu zacząć jeść to na co mam ochote i kiedy mam ochote... Tak bardzo chciałabym się już przełamać... Może jakbym tak się napchała wszystkim teraz na co mam tą chęć, to bym się wreszcie przełamała ? I mogłabym zacząć jeść wtedy kiedy mam ochote i tyle ile mam ochote ? Sama nie wiem... Przepraszam, dziewczyny, że to pisze, ale jest mi tak strasznie źle i smutno Chce zeby bylo normalnie ! Ja chce nawet o tej porze zjeść coś, cokolwiek jeśli mam ochote, bez żadnych oporów, bez wyrzutów sumienia !!!! Chce przytyć ! Niech ktoś da mi sił, bo nie wiem ile wytrzymam w tym wszystkim...
Tamonitko to świetnie, że bardzo chcesz, bo to już duży krok do przodu. Jeśli nam bardzo na czymś zależy to tylko kwestia czasu a zazwyczaj to osiągamy

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość

Ech... jestem totalnie rozbita emocjonalnie nie chodzi o dół, a raczej o konieczność wyboru. To jest dla mnie niezwykle ważne gdyż chodzi o osobę, na której zawsze tak bardzo mi zależało.
Przez tyle lat nie upewniłam się w swoich uczuciach, za każdym razem wszystko wraca ze zdwojoną siłą. Może po prostu nie potrafię się przyznać przed samą sobą, na czym stoję... Sama już nie wiem.
Może warto poczekać i zobaczyć jak się sprawy same rozwiną i ułożą. Może z czasem nabierzesz pewności co do pewnych rzeczy.

Wczoraj goście zwinęli się koło 1 Potem jeszcze sprzątanko i dziś trochę nieprzytomna jestem
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:29   #3134
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

dzień dobry
zrobiłam sobie rano chwilkę (ponad godzinę ) relaksu w wannie a teraz powoli szykuję sie do wyjścia z domu
miłego dnia dziewczyny

ather - koniecznie pochwal się potem fryzurką
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:36   #3135
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Oj bardzo ładna Phenomeno mamy podobną urodę Ostanio włosy mi pociemniały I bardzo nie lubie tych swoich pyzatych, różowych policzków Ale na solarkę nigdy bym się nie zdecydowała Boje się o moje naczynka Blade jest piękne

BTW: Może ktoś z Was zamykał laserowo naczynka
milko, ja swego czasu mialam ogromne kompleksy co do moich rumiencow, bo kiedy sie zawstydzam, to ... wiadomo ale powoli przywyklam do nich. nawet bylam z tym problemem u dermatologa, ale doktorka tylko sie ze mnie smiala
chociaz podobno jest mi z tym do twarzy. i nie wygladam na swoj wiek, zawsze wszyscy obchodza sie ze mna jak z malym dzieckiem .. :-P
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:41   #3136
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość

ather - koniecznie pochwal się potem fryzurką
zobaczymy

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

Może warto poczekać i zobaczyć jak się sprawy same rozwiną i ułożą. Może z czasem nabierzesz pewności co do pewnych rzeczy.

Wczoraj goście zwinęli się koło 1 Potem jeszcze sprzątanko i dziś trochę nieprzytomna jestem
Chyba nie chcę znów zostawiac wszystkiego samemu sobie, biegowi wydarzeń. Trzeba czasami podejmować decyzje, bo potem jak coś nie wyjdzie, będę mogła mieć pretensje do siebie, tylko i wyłącznie, a nie do całego świata poza tym... w końcu chodzi o moją przyszłość

Co do gości - oj to zasiedzieli się troszeczkę.
To mi przypomniało jak ostatnio znajomi mojej mamy i jej TŻ'a wyszli o 6 nad ranem... ==' a o 4.30 padł tekst - "my Wam nie przeszkadzamy?".
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:43   #3137
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
milko, ja swego czasu mialam ogromne kompleksy co do moich rumiencow, bo kiedy sie zawstydzam, to ... wiadomo ale powoli przywyklam do nich. nawet bylam z tym problemem u dermatologa, ale doktorka tylko sie ze mnie smiala
chociaz podobno jest mi z tym do twarzy. i nie wygladam na swoj wiek, zawsze wszyscy obchodza sie ze mna jak z malym dzieckiem .. :-P
No tak okrąła twarzyczka, delikatne rumieńce - to nic innego jak tylko instynkty opiekuńcze wzbudza U mnie na codzień te rumieńce są takie delikate, ale jak troszkę wypije to mam takie ogniste policzki

A co do dermatologa to też go z tym problemem odwiedziłam

Edit: Ather myślałam, że u Ciebie chodzi o jakieś problemy sercowe i że do końca nie jesteś pewna itd.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:47   #3138
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
No tak okrąła twarzyczka, delikatne rumieńce - to nic innego jak tylko instynkty opiekuńcze wzbudza U mnie na codzień te rumieńce są takie delikate, ale jak troszkę wypije to mam takie ogniste policzki

A co do dermatologa to też go z tym problemem odwiedziłam

Edit: Ather myślałam, że u Ciebie chodzi o jakieś problemy sercowe i że do końca nie jesteś pewna itd.
haha u mnie po alkoholu jest podobnie - pomidor mamy przynamniej jakies granice w piciu
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:47   #3139
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość


Edit: Ather myślałam, że u Ciebie chodzi o jakieś problemy sercowe i że do końca nie jesteś pewna itd.
bo po częsci o to właśnie chodzi sęk w tym, że ma to związek z osobą, z która utrzymuje bliskie kontakty od kilku lat. I nigdy nie patrzyłam na naszą znajomość pod tym kątem, dopiero gdy tej osoby zabrakło, coś się zmieniło. Ale nvm, jakoś to będzie


Zaraz muszę iść do tego fryzjera umówić się na jakąs godzinę
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 08:51   #3140
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
mamy przynamniej jakies granice w piciu
Też zawsze się tym pocieszam

Jak czuje, że moje policzki płoną to znak: koniec picia na dziś Tylko zazwyczaj to się dzieje już po dwoch lampeczkach wina Oszczędna jestem


Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Zaraz muszę iść do tego fryzjera umówić się na jakąs godzinę
Podcięcie końcowek czy może jakiś bardziej finezyjny fryz
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:57   #3141
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Podcięcie końcowek czy może jakiś bardziej finezyjny fryz
coś konkretniejszego raczej wybiorę w katalogu fryzur może... albo któraś z tych z załącznika:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 14325.jpeg (8,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 632919.jpeg (3,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 811844.jpeg (5,8 KB, 18 załadowań)
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 09:00   #3142
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
coś konkretniejszego raczej wybiorę w katalogu fryzur może... albo któraś z tych z załącznika:
Oj ta trzecia jest naprawdę cudna Ta grzywka Pierwsze i drugie zdjęcie - jakie idealnie proste włosy - już nie moge się doczekać kiedy pobawie się moją prostownicą

Ather koniecznie chce zdjątko po
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 09:04   #3143
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

o, mam cos podobnego na glwoie jak na 3 zdjeciu. tyle ze moje wlosy sa pofalowane. przedzialek z drugiej strony, ale grzywka chyba tak samo scieta no i kolor ciemniejszy
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 09:56   #3144
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Oj Ather kusisz tymi grzywkami na bok ^^ znowu po przerwie przez całe święta się nad nią zastanawiałam a dalej się nie zdecydowałam
A z tym kimś .. myślisz że mogłoby coś z tego wyjść ?
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:40   #3145
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Ather, koniecznie zdjęcia po fryzjerze prosimy ^^

Chodziłam po mieście w celu sprzedazy mojej sukienki. Odwiedziłam wszystkie second handy i... nic jestem zdruzgotana, a kasa mi była tak potrzebna ehh.. ;( No nic, obejśc bez tej kasy też się obejde, ale byłoby cudownie gdybym ją miała... Szkoda no..
Teraz uciekam do prania, sprzątania i w ogóle i.. pakowanie Już się doczekac nie mogę
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:49   #3146
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Dzień Dobry
Kochane później nadrobie wszystkie posty, tymczasem jade na obiad do babci.
Wpadłam tylko życzyć Miłego dnia Słonka do później.
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:54   #3147
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Ather:

wszystkie piekne ,ale 3 boska ! Dałabym duzo zeby miec jakas z tych 3 fryzurek, ale niestety z moimi idiotycznymi wlosami to tylko marzenie... Chyba zebym musiala byc aktorka i musialoby pracowac na de mna miion stylistow.



Ja juz bylam w sklepie. Zakupilam wiesniaczki,twarogi,rodzy nki,orzechy,chleb zytni itd. W sumie to ciesze sie ze sa juz normalne dni. I tak cieplutko za oknem xD

Tamonita:

smacznego obiadku i milego dnia nawzajem . Baw sie dobrze.


P.S

wow matko...u mnie jest juz wlasnie obiad...Czy ta babcia oszalała???
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 11:24   #3148
Emocja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 910
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Dzień dobry

Ather, śliczne fryzurki, a trzecia to juz w ogóle: brak słów
ps. czasem lepiej zaryzykować w kwestii uczuć, niż później myśleć "a co by było gdyby" W każdym razie życzę powodzenia w podjęciu właściwej decyzji

Lolcia, ale z Ciebie śliczna dziewczyna Zawsze mi się podobało połączenie blond włosów z ciemną oprawą oczu Z TŻ'em tworzycie bardzo ładną parę

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
P.S
wow matko...u mnie jest juz wlasnie obiad...Czy ta babcia oszalała???
Szybki obiad Ja właśnie się wybieram naszykować sobie II śniadanie
__________________

Emocja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 11:36   #3149
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Emocja Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ather, śliczne fryzurki, a trzecia to juz w ogóle: brak słów
ps. czasem lepiej zaryzykować w kwestii uczuć, niż później myśleć "a co by było gdyby" W każdym razie życzę powodzenia w podjęciu właściwej decyzji

Lolcia, ale z Ciebie śliczna dziewczyna Zawsze mi się podobało połączenie blond włosów z ciemną oprawą oczu Z TŻ'em tworzycie bardzo ładną parę



Szybki obiad Ja właśnie się wybieram naszykować sobie II śniadanie

U mnie tak własnie jest... babcia zawsze gotuje na czas.
Ja juz zrobilam sobie 2 sniadanie i popilam kawa.


Zaraz lece na miasto . Moze wkoncu upoluje spodnice jakas. Tylko zeby znow sie to nie skonczylo kolejnymi spodniami...
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 13:24   #3150
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Witam

Wpadłam do Was na chwilkę,bo niedługo idę się zobaczyć z TŻ-tem .
A przed chwilą wróciłam z miasta,miałam sobie kupić farbę do włosów, ale oczywiście mojego koloru nie było . I szukałam jakiegoś fajnego prezentu dla TŻ-ta (bo niedługo ma urodziny), ale nic konkretnego nie znalazłam niestety .
Za to nie skusiłam się na naleśnika, z czego jestem dumna,bo pysznie wyglądały .

LoLciu - Już to kiedyś mówiłam,ale powtórzę Świetnie pasujecie do siebie z TŻ-tem
Ather - Hmmm, ciężkie jest podejmowanie właściwych decyzji ...
Jak wrócisz od fryzjera to pochwal się fryzurką
Tamonitko - Mam nadzieję,że w końcu się przełamiesz

Ja tam się mogę pochwalić swoim TŻ-tem,która chętna niech wyśle mi na pw adres mailowy,bądź tutaj niech poda adres,to wyślę fotkę,co prawda prawie sprzed 3miesięcy,ale lepsza taka niż żadna .

Życzę wszystkim miłego dnia
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.