Plotkowy dla dietetyczek :) III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-27, 21:40   #31
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

jabłuszko - on taki jakby lekko przypalony wyszedł dlatego z sera zrobiła mi się drożdżówkowa obwódka. schowałam go na balkon bo fajnie by było gdyby doczekał jutrzejszego powrotu mamy
ale napewno go jeszcze raz zrobię i wtedy wkleje zdjecie
kaloryczność całości mi wyszła 755 kcal

ps. własnie sie zorientowałam że tego budyniu to miało być 20g a nie całe opakowanie... ups
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 23:19   #32
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Właśnie oglądam "dziecko Rosmary" jakoś nigdy wcześniej nie miałam okazji



miłych snów Wam życzę w tą dłuższą trochę noc
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 23:26   #33
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Ja też już zmykam spać Dobranoc
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 07:03   #34
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Witam śpiochy

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość

o serniku słów kilka:
piekłam w formie do chleba - to raz. był w za wysokiej temperaturze więc wyszedł brązowy - to dwa. smakuje jak drożdżówka z budyniem waniliowym i bakaliami - to trzy. jest pyszny i zjadłam kawałek - to cztery
za to ciasteczka owsiane wyszły bladziutkie ale dobre... podobno
No! no, wreszcie!
Teraz czekamy, aż będziesz jadła po dwa kawałki i nie myślała o kaloriach

Właśnie, Asiu, jak tam twoje kcal? Ile ich jesz?

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość


ps. własnie sie zorientowałam że tego budyniu to miało być 20g a nie całe opakowanie... ups


Ech... dawno nic nie piekłam. Może dziś zrobię wizażowe pieguski z czekoladą i orzechami, są mniamniuśne
Chociaż... mam jeszcze mamy drożdżowy... Ale drożdżowy to już nie to samo na 2-gi dzień.

I bądź tu czlowieku mądry

---

Życzę wszystkim pięknym paniom miłego dnia
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 07:51   #35
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

dzien dobry dziewczyny.

w sumie to dla mnie niedobry..zwazylam sie i zobaczylam 55kg
Mesiac diety i pocenia na silowni a ja waze 4 kg wiecej!!!!

hormony hormonami,zatrzymanie wody tez ale bez przesady! nie mieszcze sie w zadne spodnie!! nogi mam jakies zbite,jakby napuchniete byly! Odpuszczam sobie na jakis czas cwieczenia, moze i sport to zdrowie ale mam dosc narazie. Cwiecze,malo jem i tyje, rownie dobrze moge siedziec na tylku,jesc i tez bede tyla. Ale przynajmniej sie nie zmecze tyjac.....normalnie sie za-lama-lam.

ide zrobic herbatke a potem dokoncze film.

milego dnia
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 08:30   #36
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Asiek najwazniejsze ze zjadłaś i smakował

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
dzien dobry dziewczyny.

w sumie to dla mnie niedobry..zwazylam sie i zobaczylam 55kg
Mesiac diety i pocenia na silowni a ja waze 4 kg wiecej!!!!

hormony hormonami,zatrzymanie wody tez ale bez przesady! nie mieszcze sie w zadne spodnie!! nogi mam jakies zbite,jakby napuchniete byly! Odpuszczam sobie na jakis czas cwieczenia, moze i sport to zdrowie ale mam dosc narazie. Cwiecze,malo jem i tyje, rownie dobrze moge siedziec na tylku,jesc i tez bede tyla. Ale przynajmniej sie nie zmecze tyjac.....normalnie sie za-lama-lam.

ide zrobic herbatke a potem dokoncze film.

milego dnia
moze to mięśnie? (tylko ze jak sie rozrastają no to rozmiarchyba tez sie powiekszy )
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 08:45   #37
_Ana
Raczkowanie
 
Avatar _Ana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 256
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

dzień dobry

ja już d trzech godzin na nogach, z rana obudził mnie siostrzeniec i koniec a miało być dziś długie spanko.. eh; ale i tak jest słodki..

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
jabłuszko - on taki jakby lekko przypalony wyszedł dlatego z sera zrobiła mi się drożdżówkowa obwódka. schowałam go na balkon bo fajnie by było gdyby doczekał jutrzejszego powrotu mamy
ale napewno go jeszcze raz zrobię i wtedy wkleje zdjecie
kaloryczność całości mi wyszła 755 kcal

ps. własnie sie zorientowałam że tego budyniu to miało być 20g a nie całe opakowanie... ups
Jak robisz ten serniczek? Czy to jest jakiś specjalny "zdrowy przepis" - możesz podesłać na priva/
ja uwielbiam taki serniczek prawdziwy bez bez zbędnych dodatków

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Właśnie oglądam "dziecko Rosmary" jakoś nigdy wcześniej nie miałam okazji

miłych snów Wam życzę w tą dłuższą trochę noc
I jak warto? u mnie też jakoś nie było okazji obejrzeć a lubię czasem dobry horror..


Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
dzien dobry dziewczyny.

w sumie to dla mnie niedobry..zwazylam sie i zobaczylam 55kg
Mesiac diety i pocenia na silowni a ja waze 4 kg wiecej!!!!

hormony hormonami,zatrzymanie wody tez ale bez przesady! nie mieszcze sie w zadne spodnie!! nogi mam jakies zbite,jakby napuchniete byly! Odpuszczam sobie na jakis czas cwieczenia, moze i sport to zdrowie ale mam dosc narazie. Cwiecze,malo jem i tyje, rownie dobrze moge siedziec na tylku,jesc i tez bede tyla. Ale przynajmniej sie nie zmecze tyjac.....normalnie sie za-lama-lam.

ide zrobic herbatke a potem dokoncze film.

milego dnia
pokombinuj z lekarzem niech robi badania, może przepisze ci jakieś inne hormony - po za tym wit B i jód ja byłam moda i głupia ciągle brałam wszystko co mi kazali lekarze i na przez te kilka lat zupełnie hormonach strasznie się roztyłam (z 50 kilo doszlo do 83 w max momencie w ciągu 2,5roku) totalnie wywróciły mi organizm
i teraz sie męczę

Swoja drogą na siłowni nabierasz mięśni więc waga może rosnąc - tylko gorzej jak po ciuchach widzisz ...
__________________
- - - - - - - - - - - - - - -- - - - --
76 - - - - -70 - - - - - - - - - 60 - - - - - 54
---- - ^
_Ana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 09:24   #38
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
No! no, wreszcie!
Teraz czekamy, aż będziesz jadła po dwa kawałki i nie myślała o kaloriach

Właśnie, Asiu, jak tam twoje kcal? Ile ich jesz?
Skusiłam się przed snem na jeszcze jeden mały kawałeczek i dopchałam nim do 1400 kcal wczoraj
Cytat:
Napisane przez _Ana Pokaż wiadomość
dzień dobry
Jak robisz ten serniczek? Czy to jest jakiś specjalny "zdrowy przepis" - możesz podesłać na priva/
ja uwielbiam taki serniczek prawdziwy bez bez zbędnych dodatków
Ather zamieściła przepis w Daniach Dietetycznych Z tym że w moim są kandyzowane anansy, skórka pomarańczy i rodzynki no i całe opakowanie budyniu zamiast 20g
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 09:50   #39
Sydzia
Rozeznanie
 
Avatar Sydzia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 770
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez gujana
czyli najpierw sama zaczelas ciekawe
swoją drogą mam sąsiadke, w wieku moich rodziców i ona twierdzi ze odkad trenuje joge jej cialo zaczelo wygladac lepiej niz kiedykolwiek. powiedziala wrecz, ze jej corka(w moim wieku) zaczyna przy niej miec kompleksy
Taki już ze mnie samouk A co do poprawy wyglądu, to prawda - ja chyba nigdy nie odgadnę ile mój instruktor tak naprawdę ma lat Ja bym mu chyba dała nie więcej niż 25, a wyczytałam na stronie sekcji, że ćwiczy od 1992 r. Coś tu się nie zgadza

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew
zbieram szczękę z ziemi gratuluję, podziwiam i zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez śnieżka
wow Sydzia jestem pod wrażeniem
Dzięki

Cytat:
Napisane przez agatka-a
a co ta joga robi z ciałem?
Uelastycznia, relaksuje, wycisza, odmładza, dobrze wpływa na trawienie, układ krwionośny i oddechowy, ponoć leczy też wiele chorób i dolegliwości.
Wikipedia: "Asany zwiększają siłę i wydajność mięśni, ścięgien, systemu krążenia, systemu nerwowego, mają również korzystny wpływ na umysł i psychikę; wymagają skupienia na oddechu, co wpływa korzystnie na pracę serca, a to pomaga w natlenieniu komórek ciała i przyspiesza procesy metaboliczne."


Miłej niedzieli dziewczyny
__________________
Anioły są naiwne i zawsze myślą, że to całe zło ominie właśnie je...
Sydzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 10:07   #40
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość

Ech... dawno nic nie piekłam. Może dziś zrobię wizażowe pieguski z czekoladą i orzechami, są mniamniuśne
Chociaż... mam jeszcze mamy drożdżowy... Ale drożdżowy to już nie to samo na 2-gi dzień.
ja też już strasznie dawno nie piekłam a to dlatego ze piec mogę tylko jak u rodziców jestem bo mojego piekarnika nie umiem obsługiwać mam taki zwykły, gazowy, który trzeba podpalać zapałką i zawsze mam mega stracha

zawsze możesz trochę drożdżowego skubnąć a później już skupić się na pieguskach

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
dzien dobry dziewczyny.

w sumie to dla mnie niedobry..zwazylam sie i zobaczylam 55kg
Mesiac diety i pocenia na silowni a ja waze 4 kg wiecej!!!!

hormony hormonami,zatrzymanie wody tez ale bez przesady! nie mieszcze sie w zadne spodnie!! nogi mam jakies zbite,jakby napuchniete byly! Odpuszczam sobie na jakis czas cwieczenia, moze i sport to zdrowie ale mam dosc narazie. Cwiecze,malo jem i tyje, rownie dobrze moge siedziec na tylku,jesc i tez bede tyla. Ale przynajmniej sie nie zmecze tyjac.....normalnie sie za-lama-lam.

ide zrobic herbatke a potem dokoncze film.

milego dnia
ni załamuj się wiem zę to się łatwo mówi i właściwie nie wiem co Ci poradzić... chyba to jednak będzie wina tych hormonów, jak ktoś jest wrażliwy na ich działanie to trudno na to zaradzić

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Skusiłam się przed snem na jeszcze jeden mały kawałeczek i dopchałam nim do 1400 kcal wczoraj
mogłaś się na 2 jeszcze skusić

Cytat:
Napisane przez Sydzia Pokaż wiadomość


Uelastycznia, relaksuje, wycisza, odmładza, dobrze wpływa na trawienie, układ krwionośny i oddechowy, ponoć leczy też wiele chorób i dolegliwości.
Wikipedia: "Asany zwiększają siłę i wydajność mięśni, ścięgien, systemu krążenia, systemu nerwowego, mają również korzystny wpływ na umysł i psychikę; wymagają skupienia na oddechu, co wpływa korzystnie na pracę serca, a to pomaga w natlenieniu komórek ciała i przyspiesza procesy metaboliczne."

super jest ta joga szkoda ze ja taka kaleka jestem i nie mogę żadnych wygibasów wykonywać


Ale sie wyspałam właśnie jem śniadanko, piję kawę i zastanawiam się co zrobić z tak mile rozpoczętym dniem
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 10:40   #41
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez _Ana Pokaż wiadomość

pokombinuj z lekarzem niech robi badania, może przepisze ci jakieś inne hormony - po za tym wit B i jód ja byłam moda i głupia ciągle brałam wszystko co mi kazali lekarze i na przez te kilka lat zupełnie hormonach strasznie się roztyłam (z 50 kilo doszlo do 83 w max momencie w ciągu 2,5roku) totalnie wywróciły mi organizm
i teraz sie męczę

Swoja drogą na siłowni nabierasz mięśni więc waga może rosnąc - tylko gorzej jak po ciuchach widzisz ...
te hormony to juz moja ostatnia deska ratunku,zeby miec znowu okres i miec kiedys dzieci. Nie moge zmienic ich na zadne inne bo mam jeszcze inne problemy zdrowotne i zadna zmiana juz nie wchodzi w gre...
Wiem,ze okres wazniejszy niz waga ale jak widze 55 przy ciaglym odmawianiu sobie wszystkiego,cwiczeniach itp to mozna sie poryczec..


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

ni załamuj się wiem zę to się łatwo mówi i właściwie nie wiem co Ci poradzić... chyba to jednak będzie wina tych hormonów, jak ktoś jest wrażliwy na ich działanie to trudno na to zaradzić

Ale sie wyspałam właśnie jem śniadanko, piję kawę i zastanawiam się co zrobić z tak mile rozpoczętym dniem
dzieki Ewusia, w sumie to ciezko cokolwiek doradzic, ja wiem,ze musze je brac i ze nie moge przestac przez 5 mcy jeszcze, ale jak juz mam tyc to nie chce mi sie chodzic na silownie i to tego jeszcze sobie dowalac miesni bo jeszcze gorzej to bedzie wygladalo. Moje jeansy zaraz mi po bokach popekaja takie sa ciasne...Jesli to miesnie to ja podziekuje, wole wygladac szczuplej i miec galaretke niz byc gruba i mowic wszystkim,ze to miesnie...

zbieram sie zaraz z TZ do fryzjera o obrosl w piorka,potem polazimy po sklepach i pojdziemy na lunch do PizzaHut. Ja oczywiscie na salatki....

milego kochane
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 11:01   #42
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość

ps. własnie sie zorientowałam że tego budyniu to miało być 20g a nie całe opakowanie... ups
nowy przepis odkryłaś

Cytat:
Napisane przez Sydzia Pokaż wiadomość
Uelastycznia, relaksuje, wycisza, odmładza, dobrze wpływa na trawienie, układ krwionośny i oddechowy, ponoć leczy też wiele chorób i dolegliwości.
Wikipedia: "Asany zwiększają siłę i wydajność mięśni, ścięgien, systemu krążenia, systemu nerwowego, mają również korzystny wpływ na umysł i psychikę; wymagają skupienia na oddechu, co wpływa korzystnie na pracę serca, a to pomaga w natlenieniu komórek ciała i przyspiesza procesy metaboliczne."
woooow, ostro... Muszę się chyba zainteresować tą jogą...

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ja też już strasznie dawno nie piekłam a to dlatego ze piec mogę tylko jak u rodziców jestem bo mojego piekarnika nie umiem obsługiwać mam taki zwykły, gazowy, który trzeba podpalać zapałką i zawsze mam mega stracha
ojj też mam zawsze stracha gdy trzeba podpalac zapałką :p
i też strasznie dawno nie piekłam... no, ale redukcja rządzi się swoimi prawami - na święta nadrobię piekarnicze zaległości
o, albo upiekę coś dla rodzinki pomyślimy...

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ale sie wyspałam właśnie jem śniadanko, piję kawę i zastanawiam się co zrobić z tak mile rozpoczętym dniem
ech, ja się nie wyspałam - godzina więcej, a i tak za mało Milego dnia

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
te hormony to juz moja ostatnia deska ratunku,zeby miec znowu okres i miec kiedys dzieci. Nie moge zmienic ich na zadne inne bo mam jeszcze inne problemy zdrowotne i zadna zmiana juz nie wchodzi w gre...
Wiem,ze okres wazniejszy niz waga ale jak widze 55 przy ciaglym odmawianiu sobie wszystkiego,cwiczeniach itp to mozna sie poryczec..
no rozumiem, że płakać się chce... Ale zdrowie najważniejsze, przypomnij sobie jak się cieszyłaś gdy w końcu dostałaś okres
Sprobuj dać sobie na luz - może faktycznie mniej ćwiczyć (hmm może te hormony jeszcze przyspieszają rozrost mięśni?) albo zastąpić cwiczenia zwykłą aktywnością typu spacery na świeżym powietrzu jakiś rower czy rolki. I nie odmawiaj sobie tego na co masz ochotę, w granicach zdrowego rozsądku oczywiście. Ciesz się życiem i zdrowiem - nie zamartwiaj tymi 4kg wiem, ze łatwo powiedzieć, ale innej rady nie ma... W koncu dostalas okres, masz kochajacego TZ, odnosisz sukcesy w pracy, niedlugo jedziesz do Polski - zycie jest piekne, z tymi 4kg wiecej również

Jeszcze raz miłego dnia wszystkim Słoneczko świeci więc musi taki być
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 11:10   #43
_Ana
Raczkowanie
 
Avatar _Ana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 256
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Skusiłam się przed snem na jeszcze jeden mały kawałeczek i dopchałam nim do 1400 kcal wczoraj

Ather zamieściła przepis w Daniach Dietetycznych Z tym że w moim są kandyzowane anansy, skórka pomarańczy i rodzynki no i całe opakowanie budyniu zamiast 20g
Dzięki już szukam

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
te hormony to juz moja ostatnia deska ratunku,zeby miec znowu okres i miec kiedys dzieci. Nie moge zmienic ich na zadne inne bo mam jeszcze inne problemy zdrowotne i zadna zmiana juz nie wchodzi w gre...
Wiem,ze okres wazniejszy niz waga ale jak widze 55 przy ciaglym odmawianiu sobie wszystkiego,cwiczeniach itp to mozna sie poryczec..

dzieki Ewusia, w sumie to ciezko cokolwiek doradzic, ja wiem,ze musze je brac i ze nie moge przestac przez 5 mcy jeszcze, ale jak juz mam tyc to nie chce mi sie chodzic na silownie i to tego jeszcze sobie dowalac miesni bo jeszcze gorzej to bedzie wygladalo. Moje jeansy zaraz mi po bokach popekaja takie sa ciasne...Jesli to miesnie to ja podziekuje, wole wygladac szczuplej i miec galaretke niz byc gruba i mowic wszystkim,ze to miesnie...

zbieram sie zaraz z TZ do fryzjera o obrosl w piorka,potem polazimy po sklepach i pojdziemy na lunch do PizzaHut. Ja oczywiscie na salatki....

milego kochane
nie rezygnuj 1) - może zmień siłownie na coś innego basen, aerobik, pilates, joge (po tych zdjęciach Sydzi mam ochotę spróbować ) i wiele innych nie każdy sport trochę inaczej formuje sylwetkę i może siłownia nie jest dla ciebie ..

nie rezygnuj 2) - pomyśl, tabletki brać musisz jeszcze kilka miesięcy jeśli tyjesz przez nie to gdybyś nie ćwiczyła mogło by być dziś np. +7,+10 nie 'tylko' 5 ..
pisze bo sam wpadłam w taką pułapkę - ćwiczyłam taekwon-do, chodziłam na basen stosowałam diety i nic waga dalej stała - trochę rosła, odechciało mi się, odpuściłam... i zaczęłam tyć dużo szybciej
Teraz mam kolejne podejścia do odchudzania i kolejne wersje tabletek, niestety też hormony muszę brać, do tego mam od urodzenia problem z sercem i u mnie wszystkie ćwiczenia zawsze będą tylko 'na pół gwizdka' ale mimo tego już nie będę się poddawać !

I tak jak psiałam przy kuracjach hormonalnych obniża się poziom wit. B, jodu i magnezu - więc należy uzupełniać ja odczulam różnice ;
__________________
- - - - - - - - - - - - - - -- - - - --
76 - - - - -70 - - - - - - - - - 60 - - - - - 54
---- - ^
_Ana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 11:14   #44
Sydzia
Rozeznanie
 
Avatar Sydzia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 770
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
woooow, ostro... Muszę się chyba zainteresować tą jogą...
Cytat:
Napisane przez _Ana
po tych zdjęciach Sydzi mam ochotę spróbować
Czekajcie aż zrobię kurs na instruktora, to będziemy mogły założyć wizażową sekcję jogi
__________________
Anioły są naiwne i zawsze myślą, że to całe zło ominie właśnie je...
Sydzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 11:42   #45
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Gaduły jedne ^^
Witam w nowym, 3 wątku. Hah plotkowy dla dietetyczek - sezon 3 xD


Wczoraj wieczor z ktosiem był po prostu cudowny - nie wiedział, ze on potrafi tak tańczyć :ekk: Jestem pod wielkim wrażeniem ;]

A teraz znowu historia. Dzisiaj jzu tylko czytam , bo na nic więcje nie mam siły

Miłej niedzieli kochane ;*
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 11:44   #46
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
a chandra... cóż, nieunikniona na dłuższą metę... Ale przeeejdzie
Teraz zauważyłam, że chandra napisałam przez samo "h" ehh ja nie mam w zwyczaju robić błędów ortograficznych znaczy jest naprawdę źle

A tak serio to już od tygodnia nawet mi się z łóżka wstawać nie chce

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
dzien dobry dziewczyny.

w sumie to dla mnie niedobry..zwazylam sie i zobaczylam 55kg
Mesiac diety i pocenia na silowni a ja waze 4 kg wiecej!!!!

hormony hormonami,zatrzymanie wody tez ale bez przesady! nie mieszcze sie w zadne spodnie!! nogi mam jakies zbite,jakby napuchniete byly! Odpuszczam sobie na jakis czas cwieczenia, moze i sport to zdrowie ale mam dosc narazie. Cwiecze,malo jem i tyje, rownie dobrze moge siedziec na tylku,jesc i tez bede tyla. Ale przynajmniej sie nie zmecze tyjac.....normalnie sie za-lama-lam.

ide zrobic herbatke a potem dokoncze film.

milego dnia
To na pewno hormony Pamiętasz Agolku jak Ci pisałam o tym, że mi też się przytyło To za pewne było zatrzymanie wody w organiźmie. Też rozpaczałam, bo mi się tyłek powiększył tak, że nie mogłam się w którymś momencie w dawne spodnie wcisnąć Tylko z dużego biustu byłam happy Po zaprzestaniu kuracji zapewne wszystko wróci do normy Jeszcze troszkę się pomęczysz, wyregulujesz to co trzeba (w końcu na pewno chcesz zostać kiedyś mamusią). Jak długo jeszcze masz brać hormony

Naprawdę niesamowicie wyglądają te jogowe figurym, ale szczerze coś takiego wogóle mnie nie kręci i nie chciałoby mi się tym zajmować

Ostatnio myślałam o aerobiku, a dokładnie o BPU + KRĘGOSŁUP albo LATINO DANCE Ktoś może chodził na tego typu zajęcia i może się podzielić wrażeniami
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 12:09   #47
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość


woooow, ostro... Muszę się chyba zainteresować tą jogą...
ciekawe, ale ja jakoś siebie nie widzę :P
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 13:59   #48
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Hejka
A propo jogi to właśnie dzisiaj jak robiłam kwiat lotosu (wiem, wiem że to z prawdziwą jogą nie wiele ma wspólnego... ) to po 30 sekundach padłam na brzuch sapiąc i dysząc

A teraz siedzę przed kompem z farbą na głowie... chciałabym żeby mi wyszedł ładny blondzik ale na razie jest taki... niezidentyfikowany Potem idę do kumpeli na urodziny mam nadzieję że nie będzie jajecznicy na głowie
W razie co, to potem mogę wam pokazać (no chyba że się zgolę na łyso )
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 14:00   #49
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez _Ana Pokaż wiadomość


I jak warto? u mnie też jakoś nie było okazji obejrzeć a lubię czasem dobry horror..
film ogólnie bardzo dobry, ale jeśli masz ochotę się bać to nie za bardzo ja jestem strasznym horrorowym tchórzem, a oglądając ten film w ogóle się nie bałam

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość

Wczoraj wieczor z ktosiem był po prostu cudowny - nie wiedział, ze on potrafi tak tańczyć :ekk: Jestem pod wielkim wrażeniem ;]
no to cudownie

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość


Ostatnio myślałam o aerobiku, a dokładnie o BPU + KRĘGOSŁUP albo LATINO DANCE Ktoś może chodził na tego typu zajęcia i może się podzielić wrażeniami
moja siostra chodziła kiedyś na BPU i bardzo była zadowolona

właśnie zrobiłam porządek bo jutro mają przywieźć moje nowe mebelki i musiałam stare opróżnić później obiadek (jabłka w cieście, inspired by Milka pyszne wyszły, ale trochę przesadziłam z cukrem, miała być odrobina a mi się sypło za dużo ) i czekam na rodziców którzy mają wpaść
oprócz tego muszę się zabrać bo jadę do TŻ-a wieczorkiem

edit: Diamentowa - pochwal się fryzurką

miłego popołudnia i wieczorku kochane
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015





Edytowane przez Ewusia_marchew
Czas edycji: 2007-10-28 o 14:01 Powód: ;]
Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 14:08   #50
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Diamentowa- pochwal się fryzurką ^^


Mozg wyparował - pora iśc się przewietrzyć , bo inaczej nie dam rady ;]
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 14:13   #51
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
edit: Diamentowa - pochwal się fryzurką
Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Diamentowa- pochwal się fryzurką ^^

Mam nadzieję że będzie się czym chwalić a nie czego wstydzić
właśnie zmyłam rozjaśniacz i nałożyłam farbę... mój Boże na razie była jajecznica ale teraz nałożyłam srebro więc... trzymajcie kciuki
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 14:44   #52
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
moja siostra chodziła kiedyś na BPU i bardzo była zadowolona

właśnie zrobiłam porządek bo jutro mają przywieźć moje nowe mebelki i musiałam stare opróżnić później obiadek (jabłka w cieście, inspired by Milka pyszne wyszły, ale trochę przesadziłam z cukrem, miała być odrobina a mi się sypło za dużo ) i czekam na rodziców którzy mają wpaść
oprócz tego muszę się zabrać bo jadę do TŻ-a wieczorkiem

edit: Diamentowa - pochwal się fryzurką

miłego popołudnia i wieczorku kochane
Uwielbiam zapach swieżych mebli

Smacznego Ewuś i miłego wieczorku

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że będzie się czym chwalić a nie czego wstydzić
właśnie zmyłam rozjaśniacz i nałożyłam farbę... mój Boże na razie była jajecznica ale teraz nałożyłam srebro więc... trzymajcie kciuki
Trzymamy kciuki i czekamy na fotki
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 14:44   #53
_Ana
Raczkowanie
 
Avatar _Ana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 256
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Sydzia Pokaż wiadomość
Czekajcie aż zrobię kurs na instruktora, to będziemy mogły założyć wizażową sekcję jogi
pewnie czekamy a póki co skorzystam i zapytam:
pisałaś że zaczynałaś sama, myślisz że mogę sobie po prostu podpatrzeć jakieś asany na necie i próbować wykonać - jakiej rozgrzewki wymagają, tak bardzo ogólnie?

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ostatnio myślałam o aerobiku, a dokładnie o BPU + KRĘGOSŁUP albo LATINO DANCE Ktoś może chodził na tego typu zajęcia i może się podzielić wrażeniami
Chodziłam przez chwilę chwilę salse -podobało mi się bardzo, poruszasz się w rytmie tańca, trochę sie zmęczysz ale nie tak że padasz, nabierasz takiej latino - płynności - kobiecości ruchów nie wiem jak to ładnie nazwać od listopada znowu idę..
Ale cześć dziewczyn które były ze mną przyzwyczajonych do wysiłkowych aerobików, nastawiły więcej potu i były nie zadowolone.


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
film ogólnie bardzo dobry, ale jeśli masz ochotę się bać to nie za bardzo ja jestem strasznym horrorowym tchórzem, a oglądając ten film w ogóle się nie bałam
Przede wszystkim lubię jak film jest dobry, zaskakujący z atmosferą więc chyba sie skusze

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że będzie się czym chwalić a nie czego wstydzić
właśnie zmyłam rozjaśniacz i nałożyłam farbę... mój Boże na razie była jajecznica ale teraz nałożyłam srebro więc... trzymajcie kciuki
To już chyba zmywasz - napisz koniecznie wyszło

Miłego dnia, ja musze skończyć się lenić i zabrać za coś konkretnego zaraz jadę 'obejrzeć' budowy - szukania mieszkania cd.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - -- - - - --
76 - - - - -70 - - - - - - - - - 60 - - - - - 54
---- - ^
_Ana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 15:32   #54
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Gaduły jedne ^^
Witam w nowym, 3 wątku. Hah plotkowy dla dietetyczek - sezon 3 xD


Wczoraj wieczor z ktosiem był po prostu cudowny - nie wiedział, ze on potrafi tak tańczyć :ekk: Jestem pod wielkim wrażeniem ;]

A teraz znowu historia. Dzisiaj jzu tylko czytam , bo na nic więcje nie mam siły

Miłej niedzieli kochane ;*
ah

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
ciekawe, ale ja jakoś siebie nie widzę :P
ja też
Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Hejka
A propo jogi to właśnie dzisiaj jak robiłam kwiat lotosu (wiem, wiem że to z prawdziwą jogą nie wiele ma wspólnego... ) to po 30 sekundach padłam na brzuch sapiąc i dysząc

A teraz siedzę przed kompem z farbą na głowie... chciałabym żeby mi wyszedł ładny blondzik ale na razie jest taki... niezidentyfikowany Potem idę do kumpeli na urodziny mam nadzieję że nie będzie jajecznicy na głowie
W razie co, to potem mogę wam pokazać (no chyba że się zgolę na łyso )
pokaż co tam na tej główce wyszło



a ja ide pod prysznic, potem akcja robienie włosów na papiloty tylko ze do jutra do 19 to wszystko sie rozpadnie ale cóż
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 15:40   #55
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Witam wszystkich w trzeciej części! ale jesteście plotkary - dużo do nadrabiania było. Widzę, że Sydzia na jogę namawia, na pewno fajnie byłoby to ćwiczyć, ale na tej prowincji, gdzie teraz jestem nie mam szans!!
Na weselichu byłam, ale.... nie mogę powiedzieć, że mi się podobało... Para młoda była jakaś niezadowolona, było za dużo ludzi na tak małą salę. Spadła im obrączka przy ołtarzu (ups!), pan młody zgubił kwiat z butonierki - tak dziwnie jakoś. No a poza tym całe wesele się stresowałam, że 150km muszę wracać po nocy. Wyjechaliśmy o 1:00 i warunki były naprawdę kiepskie, mgła w pewnych miejscach była tak gęsta, że ze stresu miałam napięty każdy mięsień ciała i wzrok wysilałam do granic możliwości, poza tym wybiegł mi pies na drogę, myślałam, że zawału dostanę, ale na szczęście w porę zahamowałam... Ufff. I szkoda, że wujek nam wcześniej nie powiedział, że możemy nocleg wykupić na miejscu - przygotowałabym się i z chęcią została, a tak?? - bez szczoteczki do zębów? - bleee!!!
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 16:54   #56
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

no rozumiem, że płakać się chce... Ale zdrowie najważniejsze, przypomnij sobie jak się cieszyłaś gdy w końcu dostałaś okres
Sprobuj dać sobie na luz - może faktycznie mniej ćwiczyć (hmm może te hormony jeszcze przyspieszają rozrost mięśni?) albo zastąpić cwiczenia zwykłą aktywnością typu spacery na świeżym powietrzu jakiś rower czy rolki. I nie odmawiaj sobie tego na co masz ochotę, w granicach zdrowego rozsądku oczywiście. Ciesz się życiem i zdrowiem - nie zamartwiaj tymi 4kg wiem, ze łatwo powiedzieć, ale innej rady nie ma... W koncu dostalas okres, masz kochajacego TZ, odnosisz sukcesy w pracy, niedlugo jedziesz do Polski - zycie jest piekne, z tymi 4kg wiecej również

Jeszcze raz miłego dnia wszystkim Słoneczko świeci więc musi taki być
dzieki, masz racje, sa inne plusy...Za 2 dni pojade do domu,zobacze rodzinke,naladuje pozytywna energia i pewnie bedzie lepiej..Nic nie moge teraz zrobic..

Cytat:
Napisane przez _Ana Pokaż wiadomość
Dzięki już szukam



nie rezygnuj 1) - może zmień siłownie na coś innego basen, aerobik, pilates, joge (po tych zdjęciach Sydzi mam ochotę spróbować ) i wiele innych nie każdy sport trochę inaczej formuje sylwetkę i może siłownia nie jest dla ciebie ..

nie rezygnuj 2) - pomyśl, tabletki brać musisz jeszcze kilka miesięcy jeśli tyjesz przez nie to gdybyś nie ćwiczyła mogło by być dziś np. +7,+10 nie 'tylko' 5 ..
pisze bo sam wpadłam w taką pułapkę - ćwiczyłam taekwon-do, chodziłam na basen stosowałam diety i nic waga dalej stała - trochę rosła, odechciało mi się, odpuściłam... i zaczęłam tyć dużo szybciej
Teraz mam kolejne podejścia do odchudzania i kolejne wersje tabletek, niestety też hormony muszę brać, do tego mam od urodzenia problem z sercem i u mnie wszystkie ćwiczenia zawsze będą tylko 'na pół gwizdka' ale mimo tego już nie będę się poddawać !

I tak jak psiałam przy kuracjach hormonalnych obniża się poziom wit. B, jodu i magnezu - więc należy uzupełniać ja odczulam różnice ;
zaopatrze sie w witB i magnez,dziekuje za rade

kupilam sobie dzis super bluze Animala,taka czarna bardzo gruba,z podszewka z misia,z kapturem na zamek i napisem pomaranczowym Animal z przodu. Taka jakiej szukalam!!piekna,pod razu mi sie humor poprawil. To chyba najdrozszy ciuch jaki mam i szkoda mi bylo wydac tyle kasy ale nie pamietam kiedy ostatnio cos takiego sobie super sprawilam.

wrocilam z miasta i jestem padnieta..pare godzin lazenia,descz i wiatr,bede spala jak aniolek

milego wieczorka dziewczyny
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 17:36   #57
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Witajcie w trzeciej części nasze zdrówko

ależ się wyleniliśmy z TŻtkiem wczoraj był mały pubbing we dwoje , ale jak wyszliśmy koło 22 to o 2 juz byliśmy spowrotem. tak więc wiecej sobie pospacerowalismy od miejsca do miejsca niż faktycznie gdzies siedzielismy a dziś dopiero po południu wylegliśmy na małą przejażdżkę rowerami

kurcze, nie lubię jak tak wcześnie robi się ciemno... ale przynajmniej nie widac tej mgly i szarosci ech. trzeba sie przyzwyczaic do tej "gorszej" pory roku
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 18:13   #58
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Witam wszystkich w trzeciej części! ale jesteście plotkary - dużo do nadrabiania było. Widzę, że Sydzia na jogę namawia, na pewno fajnie byłoby to ćwiczyć, ale na tej prowincji, gdzie teraz jestem nie mam szans!!
Na weselichu byłam, ale.... nie mogę powiedzieć, że mi się podobało... Para młoda była jakaś niezadowolona, było za dużo ludzi na tak małą salę. Spadła im obrączka przy ołtarzu (ups!), pan młody zgubił kwiat z butonierki - tak dziwnie jakoś. No a poza tym całe wesele się stresowałam, że 150km muszę wracać po nocy. Wyjechaliśmy o 1:00 i warunki były naprawdę kiepskie, mgła w pewnych miejscach była tak gęsta, że ze stresu miałam napięty każdy mięsień ciała i wzrok wysilałam do granic możliwości, poza tym wybiegł mi pies na drogę, myślałam, że zawału dostanę, ale na szczęście w porę zahamowałam... Ufff. I szkoda, że wujek nam wcześniej nie powiedział, że możemy nocleg wykupić na miejscu - przygotowałabym się i z chęcią została, a tak?? - bez szczoteczki do zębów? - bleee!!!
uu jakoś tak nieciekawie .. no ale może to nic nie znaczy

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

kupilam sobie dzis super bluze Animala,taka czarna bardzo gruba,z podszewka z misia,z kapturem na zamek i napisem pomaranczowym Animal z przodu. Taka jakiej szukalam!!piekna,pod razu mi sie humor poprawil. To chyba najdrozszy ciuch jaki mam i szkoda mi bylo wydac tyle kasy ale nie pamietam kiedy ostatnio cos takiego sobie super sprawilam.

wrocilam z miasta i jestem padnieta..pare godzin lazenia,descz i wiatr,bede spala jak aniolek

milego wieczorka dziewczyny
no i dobrze, trzeba sobie sprawiać przyjemności

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość

kurcze, nie lubię jak tak wcześnie robi się ciemno... ale przynajmniej nie widac tej mgly i szarosci ech. trzeba sie przyzwyczaic do tej "gorszej" pory roku
no.. jakiś taki długi dzisiejszy dzień .. dopiero 19 a ja już żyje jutrzejszym półmetkiem i nie biore sie nawet za zadna nauke <glupek>
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 18:49   #59
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Śnieżko, fajnie jak ja sobie przypominam moje połowinki z liceum, to o mały włos wogóle bym na nie nie dotarła - spotkalismy sie ze znajomymi z klasy w pubie, zeby chwilke posiedziec i wspolnie pojsc do lokalu, w ktorym byla impreza. w pubie zrobilo sie tak swietnie ze troszke sie zapomnielismy i czas troszke nam umknął a nagle zjawila sie inna kolezanka z klasy, ktora wogole nie miala isc na polowinki i nas wszystkich wygonila i kazala nam isc sie bawic alez to bylo smieszne swoją drogą - kolezanke tez zaciągnelismy
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 19:47   #60
Emocja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 910
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Witajcie Nowy wątek widzę Szybko idzie, oj szybko

Ale sobie poszalałam dzisiaj na łyżwach, aż nóg nie czuję i pomyśleć, że tylko na 1h byłam, bo miałam sporo do zrobienia niestety, a w przyszłym tygodniu już normalnie na 2h zamierzam się wybrać

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Ech... dawno nic nie piekłam. Może dziś zrobię wizażowe pieguski z czekoladą i orzechami, są mniamniuśne
Chociaż... mam jeszcze mamy drożdżowy... Ale drożdżowy to już nie to samo na 2-gi dzień.
Też bym sobie popiekła, ale jeszcze nie teraz, nie na R Na święta upiekę pewnie moje ukochane ciasto orzechowo-miodowe Zdecydowanie do dietetycznych ono nie należy

Miłego wieczoru
__________________

Emocja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.