Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-12, 16:54   #61
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Sorki, jakaś zakręcona jestem. Znowu coś pokręciłam. Zależało mi na koralikach, bo resztę kupuje ze srebra, (od kiedy zostawiłam mój wyrób na tydzień w łazience i znalazłam go potem całego czarnego ).
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 17:43   #62
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Cytat:
Napisane przez eklerka
Sorki, jakaś zakręcona jestem. Znowu coś pokręciłam. Zależało mi na koralikach, bo resztę kupuje ze srebra, (od kiedy zostawiłam mój wyrób na tydzień w łazience i znalazłam go potem całego czarnego ).
jeśli chodzi o koraliki, to znalazłam kiedyś w necie jakąś hurtownię we Wro, mieli głównie koraliki z kamieni szlachetnych, ale nie tylko. i niestety zgubiłam adres a teraz nie mogę nigdzie już jej znaleźć.... a w lexim chyba troszkę olewają klientów, bo chciałam złożyć spore zamówienie wysyłkowe( niestety ja już we Wro na stałe), zapytałam o aktualny cennik i niestety od kilku dni czekam na odpowiedź...
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 20:55   #63
laisve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
GG do laisve
Dot.: Jablonex łdz

Cytat:
Napisane przez giha
to ja jeszcze wróce do Łodzi

W necie odkryłam sklep "Wojtek" na Piłsudskiego. Był tam już kto? Ponoć koraliki, wstążeczki, zapięcia mają... tylko w jakich cenach.
mieszkam niedaleko ,,Wojtka"-wybor cieniutki (troche szklanych wiekszych koralikow, ale zadna rewelka i ciezko dwa takie same dobrac, 1zl za sztuke!...) i troche rayhera. Generalnie nic szczegolnego i dosc wysokie ceny. Natomiast ostatnio zaczeto w empikach wprowadzac dzialy ,,sztuka rodzinna)-nie wiem czy w Lodzi jest(w galerii na pewno nie), i nja tym dzile mozna troche wyjatjkowych koralikow kupic-le tez drogie dosc (rayher). Mam taki pomysl zeby zebrac kaske w pare osob i po prostu ktoregos dnia pojechac do czech.... (moje rodzinne opole ma calkiem niedaleko....
laisve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 09:23   #64
mao_lao
Raczkowanie
 
Avatar mao_lao
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 73
Trochę tego jest też w hurtowni pasmanteryjnej Grażka (róg kilińskiego i ogrodowej).

http://www.grazka.tkaniny.pl/

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2008-07-17 o 20:00 Powód: połączenie sąsiednich postów
mao_lao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 22:37   #65
zuczka
Raczkowanie
 
Avatar zuczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 79
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Dziewczyny,
A Katowice?I ewentualnie okolice - Zabrze,Gliwice?
Znacie jakieś fajne adresy sklepów, gdzie można koraliki albo półfabrykanty kupić?
zuczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 23:31   #66
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

ja podniosę Lublin.... ktoś znalazł coś? ja widzialam tylko paczkowane koraliki w pasmanterii na Krakowskim, w bramie... No i dawno temu bylam w Leclerku na Zana w pasmanterii były jakies koraliki ale specjalnie się tym jeszcze wtedy nie interesowałam. Jak znajde czas to poszukam jakichś hurtowbni, chyba że ktoś już to robil i wie?
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 15:18   #67
gogakrk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

dziewczynki! Jeżeli wiecie gdzie w Krakowie można kupić wszystko co potrzeba do zrobienia kolczyków chodzi mi o bigle it. to napiszci P R O S Z E!!!
gogakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-05, 16:02   #68
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Wink Koraliki w warszawie- podsumowanie

Koraliki w Warszawie wszystko co znalzłam Jescze nie byłam ale zamierzam się wybrać w czasie ferii.

Na Pradze (ul. Mińska ) - hurtownia pasmanteryjna

Arma (i Hopea pod tym samym adresem) - ul. Orla 8

Galplast - ul. Wałbrzyska 3/5

stoisko H4 w KDT na Świętokrzyskiej (Warszawa)- bardzo mały wybór tylko drobne koralikiw kolorze złota i bieli oraz gotowa biżuteria

pasmanteria "BOCIAN" Galeria Mokotów ul. Wołoska

Pasmanteria w Blue City Al. Jerozolomski

hurtownia GoldPol na Al. Krakowskiej 159

Jablonex -ul. Marconich 2 (prawie Wilanów)

Pasmanteria na ul. Sniadeckich wejscie z bramy od Placu Konstytucji - bardzo duży wybór - koraliki , weneckie , perły , drobne, rurki, kryształki i kulki Ceny zaczynają się od 2,50 a kończą na 20

JAblonex na ul Żurawiej- gotowa biżuteria

Pasmanteria między Piotrkowską a Kościuszki

rog ul.Dickensa i ul.Grojeckiej - pasmanteria

Gdyby ktoś znał jeszcze jakieś adresy to proszę napiszczie

Edytowane przez aguca
Czas edycji: 2006-01-24 o 15:54
aguca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 12:27   #69
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Ja dodaje jeszcze w Szczecinie-Zdrojach na ul. Leszczynowej pasmanterie Nowa Tradycja mozna kupic tam koraliki na sztuki.Nawet fajne
Aha i w Bijou Brigite w Carefourze kupilam bigle 0,60 zl za pare i zapiecia po 0,50 zl, wiec calkiem znosnie - no ale to nawet nie posrebrzane. Chociaz jak na razie nie uczulaja
W ogole ktokolwiek jest ze Szczecina czy pisze to tylko dla siebie
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 12:44   #70
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Czy ktoś był już w hurtowni GoldPol w Warszawie? Wybierałam się tam dziś (mam dzień wolny w pracy), ale wczoraj dopadło mnie potworne przeziębienie i teraz siędzę i myślę, czy warto tam pojechać czy lepiej zostać w domu... bo to dla mnie drugi koniec miasta, a chciałam kupić jakieś koraliki z kamieni szlachetnych (nie sieczkę, tylko obrobione kamienie),ew. ze szkła. Na stronie tej hurtowni jest napisane, że mają takie rzeczy, ale na wszelki wypadek chciałam się upewnić. Jeśli więc ktoś już tam był, to dajcie znać, czy warto jechać tam po koraliki z kamieni, czy lepiej zostać w łóżku z paczką husteczek, bo wyprawa i tak byłaby nieudana
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 12:54   #71
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Cytat:
Napisane przez lafigue
Czy ktoś był już w hurtowni GoldPol w Warszawie? Wybierałam się tam dziś (mam dzień wolny w pracy), ale wczoraj dopadło mnie potworne przeziębienie i teraz siędzę i myślę, czy warto tam pojechać czy lepiej zostać w domu... bo to dla mnie drugi koniec miasta, a chciałam kupić jakieś koraliki z kamieni szlachetnych (nie sieczkę, tylko obrobione kamienie),ew. ze szkła. Na stronie tej hurtowni jest napisane, że mają takie rzeczy, ale na wszelki wypadek chciałam się upewnić. Jeśli więc ktoś już tam był, to dajcie znać, czy warto jechać tam po koraliki z kamieni, czy lepiej zostać w łóżku z paczką husteczek, bo wyprawa i tak byłaby nieudana
Byłam tam zeszłej wiosny i wybór korali nie był imponujący (raczej kamienie do użytku "krawieckiego" a nie "biżuteryjnego"; mały wybór i koraliki raczej małe i średnie). Może coś się zmieniło w tej kwestii - poczekaj aż ktoś inny (bardziej kompetentny) Ci odpowie. A może zadzwoń i zapytaj o konkretne kamienie i ich wielkości?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-10, 14:32   #72
ramagotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 94
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

ja jestem ze szczecina, ale studiuje w wawie, w kazdym razie sklepy w szczecinie, czy wymiany koralikow mnie interesuja, bo tam bywam
ramagotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 15:26   #73
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Cytat:
Napisane przez lafigue
Czy ktoś był już w hurtowni GoldPol w Warszawie? Wybierałam się tam dziś (mam dzień wolny w pracy), ale wczoraj dopadło mnie potworne przeziębienie i teraz siędzę i myślę, czy warto tam pojechać czy lepiej zostać w domu... bo to dla mnie drugi koniec miasta, a chciałam kupić jakieś koraliki z kamieni szlachetnych (nie sieczkę, tylko obrobione kamienie),ew. ze szkła. Na stronie tej hurtowni jest napisane, że mają takie rzeczy, ale na wszelki wypadek chciałam się upewnić. Jeśli więc ktoś już tam był, to dajcie znać, czy warto jechać tam po koraliki z kamieni, czy lepiej zostać w łóżku z paczką husteczek, bo wyprawa i tak byłaby nieudana
Ja też jeszcze nie byłam więc nie wiem. To trochę dlaeko odemnie więc też się podczepiam do pytania
aguca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 16:43   #74
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Koraliki w warszawie- podsumowanie

Cytat:
Napisane przez aguca
Koraliki w Warszawie wszystko co znalzłam Jescze nie byłam ale zamierzam się wybrać w czasie ferii.

Na Pradze (ul. Mińska ) - hurtownia pasmanteryjna

Arma (i Hopea pod tym samym adresem) - ul. Orla 8

Galplast - ul. Wałbrzyska 3/5

stoisko H4 w KDT na Świętokrzyskiej (Warszawa)

pasmanteria "BOCIAN" Galeria Mokotów ul. Wołoska

Pasmanteria w Blue City Al. Jerozolomski

hurtownia GoldPol na Al. Krakowskiej 159

Jablonex -ul. Marconich 2 (prawie Wilanów)

Pasmanteria na ul. Sniadeckich wejscie z bramy od Placu Konstytucji

JAblonex na ul Żurawiej

koraliki na wagę - Jaracza,pomiędzy Wschodnią w Kilińskiego

Pasmanteria między Piotrkowską a Kościuszki

Gdyby ktoś znał jeszcze jakieś adresy to proszę napiszczie
Jakiś czas temu przez przypadek przechodziłam obok tego Jablonexu na Żurawiej i z tego co mi się udało rzucić okiem przez szybę to tam jest raczej tylko gotowa biżuteria. Z resztą śmieszne wrażenie sklep na mnie wywarł, bo były tam dwie starsze panie (ekspedientki) zupełnie jak wyjęte z czasów komuny
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 18:02   #75
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Dot.: Koraliki w warszawie- podsumowanie

Bardzo to możliwe (mówie o bizuterii gotowej a nie o ekspedientkach ) bo nie byłam w tych sklepach tylko znalzłam adresy w internecie. Zaraz edytuję
aguca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 18:53   #76
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Oj nie edytuj! Pisałam, że patrzyłam tylko przez szybę, może ktoś kto był w środku by zweryfikował moje informacje? Może tam jednak są jakieś koraliki, pod ladą czy cuś...Strasznie chyba namotałam
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 19:37   #77
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Edytowałam pisząc że jest biżu może ktos pomyśli że może i są koraliki

Może pojadę jutro na orlą, do kdt , na sniadeckich , żurawią i jaracza to zdam realcje ale to zalezy od mojej szkoły

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2008-07-17 o 20:04 Powód: połączenie sąsiednich postów
aguca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 12:55   #78
e-wii
Raczkowanie
 
Avatar e-wii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 32
Bardzo czesto bywam w GoldPolu...moja ulubiona hurtownia z koralikami.Uwazam ze jest lepsza od Pasgali bo mozna kupowac małe paczki a nie od razu wielkie worki
Mieszkam na Ochocie i wiem ze na rogu ul.Dickensa i ul.Grojeckiej są małe pawilony a wśrod nich pasmanteryjka...Pani ma koraliki za 2 zł za paczke i mozna znaleźć cudeńka.Dodam też że nie mam z nią żadnego pokrewieństwa

Chciałam się jeszcze zapytać czy nie wiecie gdzie ci wszyscy sprzedawcy z allegro się zaopatrują...bo niektóre ceny koralików Jablonex wydają mi się bardzo przystępne a przecież wiadomo że sprzedaja z marżą...
Czy kotoś może jeszcze wie czy w Wawie jest jakaś hurtownia z koralikami z masy perłowej (BO JE UWIELBIAM!!!). Na razie zaopatrywałam się na Giełdzie minerałów.Kupowałam korale i rozwalalam je...Ale najtańsze jakie udalo mi się wyszukać to 10 zl za sztuke...

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2008-07-17 o 19:59 Powód: połączenie sąsiadujących postów
e-wii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 16:26   #79
*chocolate*
Raczkowanie
 
Avatar *chocolate*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 182
GG do *chocolate*
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

hey. Chciałabym wiedzieć co jest potrzebne do tworzenia bizuteri z koralików (głownie chodzi mi o kolczyki) jestem osoba nową tkże jeszcze w tym sie nie orientuję. Czy są jakies sklepy internetowe, w których mozna zaopatrzyc sie w takowe koraliki i inne? Prosze o informacje i z góry dziekuje...
__________________
Światem rządzą trzy żywioły: ogień, woda i KOBIETA !

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705


*chocolate* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-17, 16:44   #80
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

*Chocolate*, w wyszukiwarce znajdziesz pełno informacji na ten temat.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 17:51   #81
aska.as
Raczkowanie
 
Avatar aska.as
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 55
GG do aska.as
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

dziewczyny nei wiecie moze gdzie jest jakis sklep z koralikami do kolczyków w rzeszowie ????? czy wogóle jest jakis a druciki gdzie kupujecie rzeszowowiaczki ??????
aska.as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 18:03   #82
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

to jednak wybiorę się do GoldPolu jak tylko mróz zmaleje a tak poza tym, to interesuje mnie też, gdzie sprzedawcy z allegro kupują szkło weneckie? czy ktoś się orientuje może? odbieram zakupy osobiście u pani, która mieszka niedaleko mnie (nie zgadza się na odbiory osobste,ale w drodze wyjątku mnie pozwala ) i ta pani często daje szkło weneckie jako gratis, albo można dokupić u niej na miejscu np za połowę ceny ,więc chyba na allegro narzut ma spory... fajnie byłoby dorwać jej miejsce zaopatrzenia...
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 19:13   #83
e-wii
Raczkowanie
 
Avatar e-wii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 32
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Cytat:
Napisane przez lafigue
to jednak wybiorę się do GoldPolu jak tylko mróz zmaleje a tak poza tym, to interesuje mnie też, gdzie sprzedawcy z allegro kupują szkło weneckie? czy ktoś się orientuje może? odbieram zakupy osobiście u pani, która mieszka niedaleko mnie (nie zgadza się na odbiory osobste,ale w drodze wyjątku mnie pozwala ) i ta pani często daje szkło weneckie jako gratis, albo można dokupić u niej na miejscu np za połowę ceny ,więc chyba na allegro narzut ma spory... fajnie byłoby dorwać jej miejsce zaopatrzenia...
A moglabyś się podzielić namiarami na tą panią?Ona sprzedaje na allegro?
Też bym bardzo chciała wiedzieć gdzie ci sprzedający się zaopatrują...Ja z reguły kupuję własnie w GoldPolu a szkło weneckie w artfanie i na allegro (właśnie kupuję od wszamana )
e-wii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 19:30   #84
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

we Wrocławiu kupiłam dzisiaj takie koraliki, po 3 zł pudełeczko. sprzedają w Hali Targowej na stoisku z włóczkami itp. co prawda mają bardzo mały wybór i dostawę raz w miesiącu, ale czasem coś się upoluje

Edytowane przez 30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Czas edycji: 2006-02-27 o 18:30
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 08:43   #85
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Cytat:
Napisane przez Avariel
we Wrocławiu kupiłam dzisiaj takie koraliki, po 3 zł pudełeczko. sprzedają w Hali Targowej na stoisku z włóczkami itp. co prawda mają bardzo mały wybór i dostawę raz w miesiącu, ale czasem coś się upoluje
Tam jest killka stoisk, ale na jednym bardzo niemiła obsługa. Jak już kiedyś wybrałam sobie 2 paczuszki koralików i usłyszałam: "przebiera pani, przebiera, a i tak nic nie kupi", to odłożyłam spowrotem ze słowami, "ma pani rację - nic nie kupię" i poszłam.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 10:56   #86
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

podbijam KRAKÓW gdzie mozna dostac w Krakowie korali do robienia kolczyków, bigle, kuleczki rurki dystansowe, druty itd ?
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 11:22   #87
mooooonia
Zadomowienie
 
Avatar mooooonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 253
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Cytat:
Napisane przez SuLoVa
podbijam KRAKÓW gdzie mozna dostac w Krakowie korali do robienia kolczyków, bigle, kuleczki rurki dystansowe, druty itd ?
tez sie zastanawiam, bo poki co zakupy robie w empiku w galerii kazimierz - wybor dosc duzy, a ceny dosc wysokie. dzis zostalo zrealizowane moje pierwsze zamowienie na qunszcie, wiec czekam na przesylke jesli jednak ktos by wiedzial o jakis fajnych miejscach w krakowie, to byloby super, bo jednak lepiej jest zobaczyc na zywo to co sie kupuje
aa, koraliki mozna jeszcze kupic na placach targowych np. na placu imbramowskim
mooooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 11:23   #88
e-wii
Raczkowanie
 
Avatar e-wii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 32
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Cytat:
Napisane przez eklerka
Tam jest killka stoisk, ale na jednym bardzo niemiła obsługa. Jak już kiedyś wybrałam sobie 2 paczuszki koralików i usłyszałam: "przebiera pani, przebiera, a i tak nic nie kupi", to odłożyłam spowrotem ze słowami, "ma pani rację - nic nie kupię" i poszłam.
Ja też miałam taką sytuację
Wiadomo że jak się wybiera jakieś koraliki to trzeba w głowie sobie przeanalizować do czego się przydadzą....czy może gdzieś nie dostaniemy taniej...
Chciaż w sklepach internetowych nie można pomacać to przynajmniej można tyle razy ile się chce wyświetlać zdjęcie.
e-wii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 15:57   #89
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Narzie w warszawie zwiedziłąm 3 miejsca( Jaracza, Świętokrzyska i śniadeckich) Bardzo polecam pasmanteririe na śniadeckich oprócz koralików są i połfabrykaty. Zapraszam do mojego postu wyżej aby przeczytać dokładniejsze informacje o sklepach.
aguca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 16:09   #90
mroczna_panna
Zadomowienie
 
Avatar mroczna_panna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wieś Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

A w galerii Moktow dalej jest "bocian"? Bo nie ma go na spisie sklepów...a ja nie moglam tej pasmanterii znaleźć....
mroczna_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-12 15:56:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.