przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-02, 19:56   #4801
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A ja dzisiaj ściągałam moje nieszczęsne włoski na keratynę. Fryzjerka powiedziała że włosy chyba nie były na keratynę tylko jakiś klej bo zgrzew ma inną konsystencję po polaniu neutralizatorem. Eh... Następnym razem jak bd kupować włoski na allegro to bd pytać was 100 tyś razy :P W ogóle to ugadałam się z moją fryzjerką że następnym razem spróbujemy na tulejki (jupi!!!) tylko ja muszę kupić sprzęt, a jeśli fajnie wyjdzie to ona go ode mnie odkupi już się ciesze. Teraz zabieram sie za renowację moich włosków, chociaż mam wrażenie że ich w ogóle nie mam.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 21:06   #4802
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a ja dzis umylam wlosy różowym Elserve (zamiast prostującym Babylissem) i pozniej nalozylam wspomnianą juz odzywke Serical latte z proteianmi kokosową na jakies 5 minut bez czepka pozniej wysuszylam jak troche podeschly, suszarką od góry kierując strumien powietrza i "zamykając" łuski ręką (przesuwając po wlosach od góry do dolu ręką. i wiecie co...szok nigdy nie mialam takich wlosow, sa po prostu super!!! proste, dlugie, nie puszace, wszystkie w jedną strone........jestem happy!! i polecam
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 01:18   #4803
Rubi21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej! Chciałabym przedłużyć sobie włosy metodą Racoon czy ktos moze mi coś opowiedzieć o tej metodzie? Moze macie jakieś doświadczenia?
__________________
Rubi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 07:17   #4804
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: przedłużanie - wasze dacoona

Cytat:
Napisane przez Rubi21 Pokaż wiadomość
Hej! Chciałabym przedłużyć sobie włosy metodą Racoon czy ktos moze mi coś opowiedzieć o tej metodzie? Moze macie jakieś doświadczenia?
Ta metoda była już kilkakrotnie opisywana. Ja mam zrobione włoski tą metodą. Na czym ona dokładnie polega możesz sprawdzić na stronach Racoon. A jako użytkowniczka polecam, bo dobrze trzyma pasemka, jest
właściwie niewidoczny i nie niszczy za bardzo włosów. Nie miałam jednak innych metod, więc nie mam porównania.
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 12:44   #4805
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze dacoona

Pani Reniu jak by co to proszę moje fotki tu wkleić Pozdrawiam :P

Dziś 2 dzień z włoskami. Już mniej bolą, więc mam nadzieję ze to kwestia czasu aż przestaną Narazie ja i i moje otoczeniu musimy się przyzwyczaiść :P Buziakii
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 14:35   #4806
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

co myslicie o takim sposobie zakladania tasmy:
http://www.allegro.pl/item248532863_...a_cenowa_.html

chodzi mi o ostatnie zdjecie.
trzyma sie??
nie bedzie zbytnio obciazac wlosow,gdyz tylko kilka pasemek trzyma cala tasme?
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 18:42   #4807
osa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Nie wiem jak w przypadku wlosow naturalnych europejskich moze i jest to tak naprawde jakis przerobiony totalnie wlos badz cos innego co wyglada jak wlos i zostalo nazwane wlosem naturalnym...co do slowian..hmm zdarzaja sie sie dziwne i byc moze to sa tez niby naturalne a pewnie cos tam przerobione...

Ale co do moich slowian ktore mam na glowie to bez zadnego ale mam na pewno 100% wlosy ludzkie...bo widac i nawet czuc ostatnio niechcacy przpalilam sobie koncowke hehe. Zreszta wlosy wyglądaja jak moje wlasne. Dopoki sie nie przyznam(a robie to rzadko) nikt nie pozna,ze doczepione...
co do tego watku czy prawdziwe czy nie.ja juz na prawde ne wiem.niedawno -kilka mies temu mialam slowianskie drogie od fryzjerki i byly superowe rewelacyjnie sie ukladaly zero platania gladkie delikatne blondy.teraz juz nie jestem taka zadowolona.musze wiecej poswiecic na nich ukladanie itd..dlatego zaciekawilam sie tym czy w rzeczywistosci sa prawdziwe.moze i indyjskie, tak jesli na prawde indyjskie-tez (mialam) bo tam kobiety oddaja wlosy i szybko im rosna.tez podpalalam heheh i palil sie jak wlos jednak podejzanie mi on wyglada jakby 2 cieniutenkie zlaczone ze soba.fakt ze nie mozna poznac ze doczepione ale sa gorsze a niby slowianskie..zadowolona bylam z takich wlosow ze sklepu fryzjerskiego z londynu indyjskie wlasnie i na tasmie kupowane a bardzo dobre jakosciowo
osa19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 21:45   #4808
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam okazje kupic tanie wlosy i mam pytanie, czy lepiej naturalne czy jakies inne? i czy myslicie ze przedluzanie na mikroringi to dobry pomysl? przedluzal ktos tym sposobem sam? i moze wiecie od kogo na allegro/ebay moge kupic potrzebne do tego rzeczy?
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 21:52   #4809
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
No i jestem PO Pani Reniu dziękuję Włoski są cudowne tlyko mam jeden problem... Tak strasznie mnie boli skóra głowy (podejrzewam że to normalne) W związku z tym chciałam zapytać którąś z Was czy są jakieś sposoby na to żeby mnie bolało ??

PS. Pani Reniu jak tak dalej będzie boleć to i 2gą noc będę mieć nieprzespaną :P
wiesz ja mialam ten dyskomfort jakies 4-5 dni, ale teraz juz nic nie czuje i jest super. tylko chora jestem i mialam straszna goraczke i mega koltun mi sie zrobil co mam zrobic? raaattttuuuuunnnkkkuuuuu
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 22:27   #4810
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez faraula Pokaż wiadomość
wiesz ja mialam ten dyskomfort jakies 4-5 dni, ale teraz juz nic nie czuje i jest super. tylko chora jestem i mialam straszna goraczke i mega koltun mi sie zrobil co mam zrobic? raaattttuuuuunnnkkkuuuuu

Serical latte! albo Mr.Potter bursztynowa........
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 00:00   #4811
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez osa19 Pokaż wiadomość
co do tego watku czy prawdziwe czy nie.ja juz na prawde ne wiem.niedawno -kilka mies temu mialam slowianskie drogie od fryzjerki i byly superowe rewelacyjnie sie ukladaly zero platania gladkie delikatne blondy.teraz juz nie jestem taka zadowolona.musze wiecej poswiecic na nich ukladanie itd..dlatego zaciekawilam sie tym czy w rzeczywistosci sa prawdziwe.moze i indyjskie, tak jesli na prawde indyjskie-tez (mialam) bo tam kobiety oddaja wlosy i szybko im rosna.tez podpalalam heheh i palil sie jak wlos jednak podejzanie mi on wyglada jakby 2 cieniutenkie zlaczone ze soba.fakt ze nie mozna poznac ze doczepione ale sa gorsze a niby slowianskie..zadowolona bylam z takich wlosow ze sklepu fryzjerskiego z londynu indyjskie wlasnie i na tasmie kupowane a bardzo dobre jakosciowo
Wiesz Osa- to jest wlos sciety z glowy..nie posiada naturalnego ,,zywiciela,, jakim jest cebulka -wiec wydaje mi sie ze po jakims czasie tak jak piszesz po kilku miesiach wlos staje bardziej kruchy i trzeba o niego jeszcze bardziej dbac... to chyba normalne.
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 08:23   #4812
angela_2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
HEJ
A ja muszę wam powiedzieć,że kupiłam miesiac temu włoski od angela_2013 (z allegro),i włosy sa super!! wybrałam kolory 01-czarny i 60-jasny blondmają aż 70 cm,po myciu sa swietne i sie nie placza.. wiec szczerze polecam.. a co do ceny to za 80 pasemek jakos 430 zł zapłaciłam ale opłacało się za pierwszym razem jak przelduzalam mialam 150-160 pasemek teraz mam 200 i powiem ze widac roznice wiec nie wyobrazam sobie jak narazie miec mniej niz 100 pasemek


ps. pytacie sie czesto od jakiego użytkownika na allegro sa dobre wlosy -JESZCZE RAZ POLECAM WłOSY angela_2013

Dziekujemy za szczera wypowiedz. Wlosy sa dokladnie takie, jak opisuje aukcja - "tangle free" nie placza sie i nie filcuja przez caly okres noszenia.
pozdrawiamy
Firma AASHAIR
angela_2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 09:16   #4813
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej,

około 3 miesiące temu sciełam sobie włosy na fryzurke ala Victoria Beckham,wczesniej miałam włosy za łopatki.Fryzurka niby fajna ale chce mieć jednak długie.Przewertowałam cały te watek i jeszcze bardziej namieszało mi sie w głowie.Chciałam przedłużyc włosy w domu,ponieważ mam kolezanke fryzjerke musze jednak dodać ze nie przedłużała ona nigdy włosów.
Zastanawiam sie nad metodą przedłużania i włosami.Moje sa krotkie jak na foto nizej,cienkie i delikatne.Interesuja mnie metoda jak najmniej inwazyjna no i oczywiście zalezy mi aby to było niewidoczne.Nie wiem czy jest to możliwe w moim przypadku bo mam naturalny kolor i nie chce farbować.
-Czy jest mozliwe dobranie włosow naturalnych bez farbowania tak aby nie odznaczały sie od moich?
-slyszałam ze jest jakas hurtowania włosów we wrocławiu,czy ktoś o niej slyszał?przed zakupem wolalbym obaczy włosy na zywo aby idealnie dopasować.
-chciałam aby włosy były długie,wiec myslalam o 60cm.czy nie beda one obciazały za bardzo moich?
-jaka metodę mi polecacie?
-który rodzaj włosów do polecanej przez was metody bedzie najlepszy?
jeśli metoda na ringi to jaki rozmiar ich powinnam kupić,tak aby były najmniej widoczne,no i zeby kolezanka nie miała duzego problemu z zakladaniem ich?
-zy nie lepiej byłoby brac(jeśli chodzi o metoda na ringi) jak namniejszych ringow i wkładać do nich wiecej włosow swoich niz doczepianych(aby nie obciązać ich za bardzo?
-czy dlugość moich włosów nadaje sie juz do czeczepiania?
boję sie ze moje krotkie beda odstawały i beda tworzyły osobną cześć od tych doczepianych.co o tym myślicie?

przepraszam za ta ilość pytań,ale bede musiała sie jak najszybciej zdecydować,ponieważ jeśli nie podcinam włosów co miesiąc fryzurka ktora teraz mam nie układa sie.

Pani Renato lub inne osoby zajmujace sie doczepianiem,czy bywacie czasem na dolnym śląsku?(lubin,legnica,wro cław ...?)

dziekuje z gory za doradztwo i pomoc

ps.zdjecie poniżej w długich włosach-przed ścieciem na boba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM3705.JPG (18,8 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz%201666.jpg (66,0 KB, 172 załadowań)
__________________



Edytowane przez malwiiina
Czas edycji: 2007-10-04 o 10:01
malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 10:53   #4814
osa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Wiesz Osa- to jest wlos sciety z glowy..nie posiada naturalnego ,,zywiciela,, jakim jest cebulka -wiec wydaje mi sie ze po jakims czasie tak jak piszesz po kilku miesiach wlos staje bardziej kruchy i trzeba o niego jeszcze bardziej dbac... to chyba normalne.
ja mam teraz wogole inne wlosy doczepione i pisalam ze tamte choc slowianskie i te slowianskie to sie roznia ...to musi byc jakas ogolna sciema mysle ze na prawde slowianskie wlosy musza byc cholernie drogie o ile tez nie sa podrobione.skad by wzieli tyle slowianskich prawdziwych wlosow? indyjskie ok moga byc prawdziwe ale nie wierze ze mieli by tak duzo kudlow..
osa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 11:07   #4815
osa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
hej,

około 3 miesiące temu sciełam sobie włosy na fryzurke ala Victoria Beckham,wczesniej miałam włosy za łopatki.Fryzurka niby fajna ale chce mieć jednak długie.Przewertowałam cały te watek i jeszcze bardziej namieszało mi sie w głowie.Chciałam przedłużyc włosy w domu,ponieważ mam kolezanke fryzjerke musze jednak dodać ze nie przedłużała ona nigdy włosów.
Zastanawiam sie nad metodą przedłużania i włosami.Moje sa krotkie jak na foto nizej,cienkie i delikatne.Interesuja mnie metoda jak najmniej inwazyjna no i oczywiście zalezy mi aby to było niewidoczne.Nie wiem czy jest to możliwe w moim przypadku bo mam naturalny kolor i nie chce farbować.
-Czy jest mozliwe dobranie włosow naturalnych bez farbowania tak aby nie odznaczały sie od moich?
-slyszałam ze jest jakas hurtowania włosów we wrocławiu,czy ktoś o niej slyszał?przed zakupem wolalbym obaczy włosy na zywo aby idealnie dopasować.
-chciałam aby włosy były długie,wiec myslalam o 60cm.czy nie beda one obciazały za bardzo moich?
-jaka metodę mi polecacie?
-który rodzaj włosów do polecanej przez was metody bedzie najlepszy?
jeśli metoda na ringi to jaki rozmiar ich powinnam kupić,tak aby były najmniej widoczne,no i zeby kolezanka nie miała duzego problemu z zakladaniem ich?
-zy nie lepiej byłoby brac(jeśli chodzi o metoda na ringi) jak namniejszych ringow i wkładać do nich wiecej włosow swoich niz doczepianych(aby nie obciązać ich za bardzo?
-czy dlugość moich włosów nadaje sie juz do czeczepiania?
boję sie ze moje krotkie beda odstawały i beda tworzyły osobną cześć od tych doczepianych.co o tym myślicie?

przepraszam za ta ilość pytań,ale bede musiała sie jak najszybciej zdecydować,ponieważ jeśli nie podcinam włosów co miesiąc fryzurka ktora teraz mam nie układa sie.

Pani Renato lub inne osoby zajmujace sie doczepianiem,czy bywacie czasem na dolnym śląsku?(lubin,legnica,wro cław ...?)

dziekuje z gory za doradztwo i pomoc

ps.zdjecie poniżej w długich włosach-przed ścieciem na boba
witam napisze ci jak ja mysle bo sama mialam teraz krotkie ...bo zniszczyly sie od przedluzania.ale przedluzaylam znow i czekam az troche odrosna.moim zdaniem najlepsza metoda to keratyna w tym sensie ze wlosy sie nie wylamuja i masz pewnosc ze nic ci nie zjedzie.ale zdejmowac trzeba u fryzjera albo z dobrym plynem bo powyrywasz sobie polowe wlosow-jak ja heh.poza tym musisz miec bardzo duzo pasemek bo masz dosyc geste wlosy i owszem mozna znalezc taki odcien jak sie chce i mozna dofarbowac ale to troche klopot bo moze sie pozniej cos splukiwac i bedzie sie roznic.i nie ma takiej metody co nie obciaza.to logiczne bo masz do kazdego pasemka doczepione inne pasemko.samo z sie.i nie mozesz doczepic mniej wlosow niz swoich do jednego pasma bo to wyszlaby jakas tragikomedia i bedzie widac twoje wlosy.ale mialas na prawde sliczne wlosy...
osa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 11:21   #4816
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez angela_2013 Pokaż wiadomość
Dziekujemy za szczera wypowiedz. Wlosy sa dokladnie takie, jak opisuje aukcja - "tangle free" nie placza sie i nie filcuja przez caly okres noszenia.
pozdrawiamy
Firma AASHAIR
Moja odpowiedz tez byla szczera , choc niezmiernie mi przykro , bo marzylam , ze wlosy zostana takie sliczne jak pierwszego dnia .
Chcialabym sie dowiedziec dlaczego moje wlosy sie filcowaly , koltunily i tak strasznie wyczesywaly ?
Najpierw mylam dokladnie tym szamponem co mi polecilas , chuchalam na nie i dbalam a koltunily sie i... wylazily garsciami ( codzien maly woreczek )
Potem przeszlam na profesjonalna serie , bo to nie bylo moje pierwsze przedluzanie i mam juz doswiadczenie z wlosami i wiem jak o nie dbac.
Czy jest mozliwe , ze trafily sie mi wlosy , ktore sa inne od reszty twoich sprzedawanych wlosow a takie zamowilas niczego nie swiadoma , lub Ci je brzydko mowiac wcisnieto ?
Wierze , ze tak moglo byc , bo rowniez czytalam pozytywne komentarze ludzi kupujacych twoje wlosy.
Tak naprawde nie chce byc nieuprzejma , tylko sprawiedliwa. Moja najwieksza wada ( a moze i zaleta) jest to , ze zawsze mowie szczerze , to co mysle.
Ciekawi mnie to dlaczego mnie wlosy zawiodly a zgrzewy byly tak nietrwale.
Sama rozumiesz zirytowanie osoby , ktora zaczyna miec problemy z wlosami juz kilka dni po zabiegu a otoczenie jej jeszcze to pokazuje palcem.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 11:26   #4817
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez osa19 Pokaż wiadomość
witam napisze ci jak ja mysle bo sama mialam teraz krotkie ...bo zniszczyly sie od przedluzania.ale przedluzaylam znow i czekam az troche odrosna.moim zdaniem najlepsza metoda to keratyna w tym sensie ze wlosy sie nie wylamuja i masz pewnosc ze nic ci nie zjedzie.ale zdejmowac trzeba u fryzjera albo z dobrym plynem bo powyrywasz sobie polowe wlosow-jak ja heh.poza tym musisz miec bardzo duzo pasemek bo masz dosyc geste wlosy i owszem mozna znalezc taki odcien jak sie chce i mozna dofarbowac ale to troche klopot bo moze sie pozniej cos splukiwac i bedzie sie roznic.i nie ma takiej metody co nie obciaza.to logiczne bo masz do kazdego pasemka doczepione inne pasemko.samo z sie.i nie mozesz doczepic mniej wlosow niz swoich do jednego pasma bo to wyszlaby jakas tragikomedia i bedzie widac twoje wlosy.ale mialas na prawde sliczne wlosy...


śliczne włosy miałam....
wiele osob mówi ze ładnie mi w krótkich,ale ja chce jednak długie,codzienie chodze na siłownie i jest mi po prostu niewygodnie,poza tym musze prostować końce w krótkich bo czasem sterczą(w długich nigdy nie musiałam prostować).
Jak juz wspomniałam nei chciałabym farbowac tylko pojechać do tej hurtowni we wrocławiu i dobrać sobie odpowidni kolor do naturalnych.
Rozumiem ze mialaś juz kilka metod przedłużania skoro polecasz keratynę?a racoon miałaś?
jak juz wspomniałam bedzie mi to robiła fryzjerka-koleżanka w domu,ALE ONA NIGDY JESZCZE NIE PRZEDŁUŻAŁA bo u siebie w salonie nie ma jeszcze tej usługi.Dlatego też nie weżmie ode mnie pieniędzy za robotę.

poprosiłabym o linka to opisu metody keratynowej,najlepiej krok po kroku zebym mogła pokazać fryzjerce

czym się sciaga keratyne zeby nie uszkodzic wlosow?
prosiłabym baaardzo o foto jeśli ktoś ma keratynowa metode(widzialam ze sviniecka ma-jesli przekreciłam nick to przepraszam-chodzi mi o foto tych zgrzewów
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 15:27   #4818
osa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
śliczne włosy miałam....
wiele osob mówi ze ładnie mi w krótkich,ale ja chce jednak długie,codzienie chodze na siłownie i jest mi po prostu niewygodnie,poza tym musze prostować końce w krótkich bo czasem sterczą(w długich nigdy nie musiałam prostować).
Jak juz wspomniałam nei chciałabym farbowac tylko pojechać do tej hurtowni we wrocławiu i dobrać sobie odpowidni kolor do naturalnych.
Rozumiem ze mialaś juz kilka metod przedłużania skoro polecasz keratynę?a racoon miałaś?
jak juz wspomniałam bedzie mi to robiła fryzjerka-koleżanka w domu,ALE ONA NIGDY JESZCZE NIE PRZEDŁUŻAŁA bo u siebie w salonie nie ma jeszcze tej usługi.Dlatego też nie weżmie ode mnie pieniędzy za robotę.

poprosiłabym o linka to opisu metody keratynowej,najlepiej krok po kroku zebym mogła pokazać fryzjerce

czym się sciaga keratyne zeby nie uszkodzic wlosow?
prosiłabym baaardzo o foto jeśli ktoś ma keratynowa metode(widzialam ze sviniecka ma-jesli przekreciłam nick to przepraszam-chodzi mi o foto tych zgrzewów
wiesz co wejdz na youtube tam mozesz wyszukac filmiki gdzie pokazane jest jak sie przedluza wlosy zgrzewarka (wpisz hair extensions)i film np great lenghts czy jakos tak ale tez na allegro mozesz wpisac przedluzanie i jest pelno fotek ze zgrzewami keratynowymi.jak ktos sie postara to sa bardzo malo widoczne.moim zdaniem to te ringi czy tulejki sa perfidnie widoczne i takie twarde.dobre wlosy i dobra keratyna musi byc.a sciagasz takim specjalnym plynem tez do kupieniaw sklepach fryzjerskich ale nie sciagaj za szybko lepiej jak ci twoje odrosna tak mysle i mozesz pozniej obciac przed zgrzewami
osa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 16:29   #4819
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam.
Mam takie małe pytanko...
Mam pukiel swoich włosów około 20cm. czy jest na śląsku jakiś zakład który może mi z tego zrobić pasma do przedłużenia ?? A jeśli tak to mniej więcej w jakiej cenie ?? A jeżeli nie na śląsku to czy można taki pukiel wysłać np.pocztą??

Z góry dziękuje za odpowiedz
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 20:44   #4820
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Wink Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Czesc Dziewczyny...

No i stało sie...nie wytrzymałam do konca pazdziernika i umowiłam sie na jutro na przedłuzanie.Metoda i wlosy slowianskie racoon.jutro zamieszcze fotki.swoje teraz mam przed ramiona a przedluzam 45kami
JUz nie moge sie doczekac jutra.Jak chcecie,to jutro po przedłuzeniu zamieszcze fotki.pozdrawiam serdecznie
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 21:33   #4821
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

juz mi sie pomylilo wszytsko
na czym polega wiec metoda racoon?czy mozna ja zrobi ć sobie samemu w domu?jeśli tak to co trzeba mieć
czy jest ona lepsza niz keratyna?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 21:41   #4822
Paris_Paris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 29
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
Mam okazje kupic tanie wlosy i mam pytanie, czy lepiej naturalne czy jakies inne? i czy myslicie ze przedluzanie na mikroringi to dobry pomysl? przedluzal ktos tym sposobem sam? i moze wiecie od kogo na allegro/ebay moge kupic potrzebne do tego rzeczy?


hej, witam serdecznie co metdy na mikro to jezeli masz wloski sliskie to bym nie polecala, mi wypadaja w przeciagu 2tyg obojetnie kto by je zaciskal, co do wloskow to polecam naturalne sama mam przedluzone od kilku lat i przetestowalam chyb juz wszytskie co do rodzaju to wydaje mi sie,ze nie mozna mowic,ze ktore sie lepiej nosza bo to jest typowo indywidualna sprawa, jezeli potrafisz o nie zadbac to nawet zwykl azjatyk bedzie Ci sie dobrze nosil, ja obecnie nosze od kilku tygodni virginy sa super poniewaz sa takie lejace ale tak jak juz pisalam musisz sama sobie przetestowac wloski, wiadomo,ze jezeli masz blond to jest juz wiekszy problem bo to zawsze jest wlos bardziej suchy a czarne praktycznie z zadnymi nie mialam problemow, obecnie nosze blondy 40cm bo moje sie sporo wykruszylu po dekoloryzacji, ale to z wlasnej glupoty radze testuj sama jak poradzisz sobie z tanszymi wloskami to nie bedzie Ci szkoda kasy wydac i zalozyc drozsze , pozdr

ps jak sie wstawia zdjecie przy loginie bo nie moge znalesc opcji
Paris_Paris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 21:42   #4823
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

samemu to tanio i latwo tuejki badz microringi
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 22:18   #4824
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny...

No i stało sie...nie wytrzymałam do konca pazdziernika i umowiłam sie na jutro na przedłuzanie.Metoda i wlosy slowianskie racoon.jutro zamieszcze fotki.swoje teraz mam przed ramiona a przedluzam 45kami
JUz nie moge sie doczekac jutra.Jak chcecie,to jutro po przedłuzeniu zamieszcze fotki.pozdrawiam serdecznie
Zamieść koniecznie, bo uwielbiam patrzeć na długie włosy
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 10:31   #4825
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja wczoraj sama zafarbowalam sobie te jasne pasemka na czarno i teraz mam wszystkie czarnetak sie popackalam ze dzis jeszcze sie domyc nie moge heh ale bylo warto wole miec takie cale czarne.
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 11:57   #4826
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny, czy przedłużane włosy da się związać w kucyk? Chodzi mi o to czy nie bedzie widac microringów?
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 14:23   #4827
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

postanowiłam zamówić kilka pasemek na spróbowanie,do tego kilka microringow z silikonem i tulejki aby sprawdzic jak beda sie trzymac na moich włosach,jak beda wyglądały i ściągały sie.Zakupie chyba u wellnes7 ,numer aukcji numer: 252016647.Sa to włosy naturalne-remy
a moze polecacie jakiegos innego sprzedawcę?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 11:13   #4828
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny co sadzicie o takim czyms:
trwa to okolo 1,5 godziny.
cena podciaganie 50 zł co 3 miesiace
-35 cm-330 zlotych
40 cm-370 złotych
45 cm-420 zlotych
50 cm- 470 zlotych
55 cm- 520 zlotych
60 cm-570 zlotych
metoda micro ring
i ta dziewczyna ma 16lat dopiero co przedłuza.

myslicie czy warto chociaz spróbowac ? czy to nie podpucha
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 12:31   #4829
Paris_Paris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 29
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ceny niskie ale ciekawe jak sama jakosc przedluzania i jakich wlosow uzywa, popros o jakies zdjecia ktore robila bedziesz mogla lepiej ocenic nie warto skreslac jej na starcie bo ma 16lat, przeciez to nie jest skomplikowane i nie trzeba miec wiekszego doswiadczenia
Paris_Paris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 13:53   #4830
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

mam nadzieje ze tym razem ktos mi odpowie

chciałam zapytać o metode na tulejki termokurczliwe.Rozumiem ze trzeba miec do tego zgrzewarke,ale jak sie je sciaga?
czy jest to metoda podobna do keratyny?
która z tych metod jest wg was skuteczniejsza?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.