tabletki dla nastolatki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-17, 22:24   #31
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: tabletki dla nastolatki

nie chcę zakładać nowego wątku, więc zadam to pytanie tutaj. planuję w nieodległej przyszłości rozpocząć współżycie i w zrozumiały sposób pojawia się tu kwestia antykoncepcji. piguły są niewątpliwie najskuteczniejsze, zdaję sobie sprawę, że mogą mieć też skutki uboczne... i właśnie. jak to jest? w mojej rodzinie często pojawiają się udary mózgu - dziadek, babcia, wujek... wszystkich to dopadło. i teraz się zastanawiam, czy jeśli zacznę się faszerować hormonami to jak to wpłynie na przyszłość pod kątem właśnie tej rodzinnej przypadłości? mam 18 lat i nie planuję brać tabletek (o ile się zdecyduję oczywiście) dłużej jak 5czy 6 lat... czy przy odpowiednio dobranych lekach nie powinnam się bać tego złego wpływu?
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 13:35   #32
ola_mała
Raczkowanie
 
Avatar ola_mała
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 191
Dot.: tabletki dla nastolatki

to jeszcze pare pytań, wybieram sie do lekarza prywatnego po recepte na tabletki. Ciekawi mnie czy będę za nią płaciła? bo zdziwilam sie jak bylam po recepte to nic nie placilam, ale tutaj w gre wchodzi juz badanie. Jak to jest??
__________________

ola_mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 10:31   #33
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: tabletki dla nastolatki

Omg, Emi, gdzie znalazlas Yasminelle za 33zl?! Ja kupuję za 40 .
Ola, ja chodzę do gin tylko po recepty, bada mnie może raz na rok...Przychodzę po prostu po recepty, ona mi wypisuje na dwa miesiące i tyle.
Co do prywatnego gina, to nie wiem, czy będziesz musiała płacić za recepty. Moja siostra poprosiła o wypisane kilku recept i Pani wpisała na tych receptach datę nie tą, kiedy siostra u niej była, tylko późniejszą, żeby nie musiała naraz wszystkiego wykupywać. Mam nadzieję, ze dość jasno to napisałam
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 13:18   #34
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: tabletki dla nastolatki

fajnie, że temat podskoczył, ale czy żadna z Was nie ma odpowiedzi na moje wątpliwości? byłabym naprawdę wdzięczna;]
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 13:25   #35
ola_mała
Raczkowanie
 
Avatar ola_mała
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 191
Dot.: tabletki dla nastolatki

czyli jak pojde po tabletki to niekonicznie będę miala badanie? takie opakowanie jest na miesiac tak?
__________________

ola_mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 13:31   #36
PLUSZOWA16KULCIA
Raczkowanie
 
Avatar PLUSZOWA16KULCIA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 159
Dot.: tabletki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez ola_mała Pokaż wiadomość
czyli jak pojde po tabletki to niekonicznie będę miala badanie? takie opakowanie jest na miesiac tak?
jak juz bedzie3sz u gina to lepiej sie tez przebadaj tym bardziej ze wspolzyjesz tym bardziej ze nie taki djabel straszny. co do tabletek to powinien zrobic badania hormonalne
__________________
BO NAJWAZNIEJSZE TO KOCHAC I BYC KOCHANYM



77 - 75 - 73 - 71 - 69 - 67 - 65 - 63 - 61

MUSZE BYC SILNA!! DAM SOBIE Z TYM RADE!!

WYDAJE MI SIE ZE BEDE MIALA 69 PUNKTOW Z EGZAMINU
PLUSZOWA16KULCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 13:40   #37
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: tabletki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez PLUSZOWA16KULCIA Pokaż wiadomość
jak juz bedzie3sz u gina to lepiej sie tez przebadaj tym bardziej ze wspolzyjesz tym bardziej ze nie taki djabel straszny. co do tabletek to powinien zrobic badania hormonalne
ze swieczką szukac takiego, ktory by je zlecił
badania zlecaja tylko w wypadku jakichs komplikacji a to i tak ci rozsadniejsi, a nie ci co sie chca pozbyc
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 13:42   #38
PLUSZOWA16KULCIA
Raczkowanie
 
Avatar PLUSZOWA16KULCIA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 159
Dot.: tabletki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
ze swieczką szukac takiego, ktory by je zlecił
badania zlecaja tylko w wypadku jakichs komplikacji a to i tak ci rozsadniejsi, a nie ci co sie chca pozbyc
moj mi mowil ze mam przyjsc w sprawie tabletek tak w maju i ze wtedy mnie przebada pod tym wzgledem i cos dobierze
__________________
BO NAJWAZNIEJSZE TO KOCHAC I BYC KOCHANYM



77 - 75 - 73 - 71 - 69 - 67 - 65 - 63 - 61

MUSZE BYC SILNA!! DAM SOBIE Z TYM RADE!!

WYDAJE MI SIE ZE BEDE MIALA 69 PUNKTOW Z EGZAMINU
PLUSZOWA16KULCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 13:49   #39
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: tabletki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez postinor84 Pokaż wiadomość
ten temat już jest nudny, śmiem twierdzić, że chodzi Ci tylko o "szpan" przed koleżaneczkami, wątpię w to, że tak często się kochasz, póki co prezerwatywy powinny Cię zadowolić, znam takie agentki, które w 1 dzień poznają chłopaka a w 2 idą po magiczne tabletki, w dzisiejszych czasach (w dobie internetu, głupich gazetek, głupich programów tv) jest trendy brać tabletki?

czy macie podobne zdanie? (tylko szczerze)
A ja uważam podobnie Tabletki są naprawdę dobrym rozwiązaniem dla kogoś kto często uprawia seks, w różnych miejscach i takie tam Nie każdemu też pasują, bo można przytyć , ale mnie to na szczęście nigdy nie spotkało, a biorę już chyba trzeci albo czwarty rodzaj, zawsze jest ok. Nie ma sensu przyjmować hormonów zawartych w tabletkach kiedy uprawia się seks rzadziej niz 2 razy w tygodniu - ja to robie codziennie dlatego nie przejmuje się tym że ładuję w siebie hormony, bo mi się to opłaca - na gumki chyba bym nie zarobiła...
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 14:18   #40
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: tabletki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez anusiaa89 Pokaż wiadomość
to ja magda ale o jakie konsekwencje Ci chodzi? o to ze pozniej po odstawieniu pigul mozna miec problemy z zajsciem w ciaze? wydaje mi sie ze ludzie czesto zwalaja wine na pigulki ze zaszkodzily itp.. ale przed braniem tabletek anty nie porobily badan czy wogole moga miec dzieci i czy nie bedzie problemow z zajsciem w ciaze, no ale fakt faszerowanie sie hormonami ma mnostwo skutkow ubocznych..

z tego co mi wpadło w uszy, tabletki antykoncepcyjne hamuja owulacje, nie wychodzi jajeczko...bioroąc tabletki przez 10 lat jak najbardziej jest problem z zajsciem w ciaze...

Tak jak z autem... nie jezdzisz nim 10 lat i myslisz ze po 10 latach odpali???

Dlugo trzeba czekac az organizm wroci do poprawnej owulacji. czasem sie zdarza tak, ze w rozchwianym przez hormony organizmie wychodza na raz 3 - 4 jajeczka co prowadzi do ciąży mnogiej. Dlatego warto co jakis czas robic sobie kilkumiesieczne przerwy od tabletek...

A jesli chodzi o Twoje pytanie olu. Jesli bedzie to Twoja pierwsza wizyta to normalny lekarz w zyciu nie przepisze Ci na "dzien dobry" tabletek. Musi zobaczyc co tam sie dzieje u Ciebie...
badania hormonalne rzadko ktory robi... z reguły robia jak organizm zle toleruje przepisane tabletki i powtarza sie to przy kolejnym innym opakowaniu, wtedy robia badania... jesli trafisz w pierwsze opakowanie bez zadnych mocnych objawów to dobrze. Mnie sie tak udało, pierwsze opakowanie idealne!

Co do wizyt prywatnych? Za badanie skasuje Cie ok 50 zł. Zalezy jaki lekarz... u mnie tyle kosztuje wizyta z badaniem... Cytologia, usg, kolposkopia kosztuja dodatkowo... A jesli chodzi o samo wypisanie recept to u mnie nic nie kosztuje.

A jesli chodzi o Twoj wiek, to nie przejmuj sie zgryźliwościa... Teraz czasy sie zmienily, mlodziez szybciej dojrzewa. I dobrze ze myslisz o antykoncepcji... ja nie myslalam i w wieku 18 lat zostalam mamą cudnego synka
Tylko pamietaj ze jak zaczniesz brac, to nie bierz ciagiem przez 5 - 10 lat... rob przerwy! Ja sama przymierzam sie do zrobienia przerwy po roku brania tabletek.

Ok rozpisalam sie, ale mam nadzieje, ze choc troche pomogłam!

Pozdrawiam!
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 14:25   #41
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: tabletki dla nastolatki

Aaaaaaaaaa!! Ja jeszcze o czymś zapomniałam! Licz się z tym, że wraz z przyjmowaniem tabletek może spaść Twoje libido, czyli ochota na seks i inne igraszki...
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 20:16   #42
ola_mała
Raczkowanie
 
Avatar ola_mała
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 191
Dot.: tabletki dla nastolatki

mrrLady , zdecydowalam się na tabsy. Raczej nie zrezygnuję po tym jak zawiodla mnie prezerwatywa i szybką akcją biegalam po cholernie drogie dwie tabletki awaryjne. Stres i strach. Nigdy wieeeceeeej.
__________________

ola_mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:13   #43
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: tabletki dla nastolatki

Ola rozumiem Cię w stu procentach, wiem jak to jest No to mam nadzieję, że będą Ci dobrze służyć. A jakie Ci przepisał lekarz??
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 18:38   #44
ola_mała
Raczkowanie
 
Avatar ola_mała
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 191
Dot.: tabletki dla nastolatki

chodzi ci o te do 72h czy antykoncepcyjne? Bo po te drugie dopiero pójdę. a te pierwsze to byl bodajze prostinol, nie znam się, ale najwazniejsze ze zadziałał
__________________

ola_mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 08:58   #45
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: tabletki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez ola_mała Pokaż wiadomość
chodzi ci o te do 72h czy antykoncepcyjne?
Chodziło mi właśnie o antykoncepcyjne Jak już bedziesz wiedziała jakie masz to daj znac, jestem ciekawa, jakie tabletki są teraz najpopularniejsze?
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 09:22   #46
mgielka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: tabletki dla nastolatki

Cześć dziewczyny! Ja przez 4 miesiące zarzywałamyasminelle, przepisała mi go pani ginekolog ze względu na małą ilość hormonów oraz na trądzik. Jednak przy trądziku one nie pomogły, chociaż wspaniale się po nich czułam. Właśnie jestem w połowie 1 opakowania tabletek cilest, czuje się po nich również ok. Z tego co słyszałam to yasminelle są najlepsze dla młodych dziewczyn.
mgielka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 10:52   #47
ola_mała
Raczkowanie
 
Avatar ola_mała
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 191
Dot.: tabletki dla nastolatki

Teraz jedyne co mnie przeraża to koszta, szczerze mowiąc.
__________________

ola_mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 10:58   #48
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: tabletki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez ola_mała Pokaż wiadomość
Teraz jedyne co mnie przeraża to koszta, szczerze mowiąc.
Wcale Ci sie nie dziwię, rozbieżność w cenach jest dość duża, a może się okazać tak, że te najdroższe będą Ci najlepiej służyć no i wtedy nic na to nie poradzisz, w końcu chodzi o Twoje zdrowie. Ale nie ma co się martwić na zapas
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 11:06   #49
mgielka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: tabletki dla nastolatki

Najdroższe tabletki to chyba jasminelle... Ale te koszta można troszke zmniejszyć... Poprostu poszukać najtańszej apteki. ja jak brałam jasminelle to płaciłam za 1 opakowanie 34 zł gdzie inne dziewczyny płaciły nawet 60 zł za opakowanie Teraz biore cilest i płace 15 zł za opakowanie i jestem zadowolona
mgielka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 11:14   #50
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: tabletki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez mgielka1988 Pokaż wiadomość
ja jak brałam jasminelle to płaciłam za 1 opakowanie 34 zł gdzie inne dziewczyny płaciły nawet 60 zł za opakowanie
O ile sie nie myle, to ja za nie placilam 47 zl za opakowanie, kiedy je bralam... Ale jest też dużo tańszych i dobrych tabletek. Ja teraz biorę rigevidon i tez sie po nich dobrze czuje
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:00   #51
ola_mała
Raczkowanie
 
Avatar ola_mała
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 191
Dot.: tabletki dla nastolatki

wlasnie tez zauwazylam ze ceny w roznych aptekach są inne, dlatego zawsze warto przejsc sie po kilku i znalezc najtansza plus badanie u lekarza i to chyba tyle jesli chodzi o koszty. w sumie mogla bym pojsc do publicznej przychodni ale nie mam pewnosci ze jako niepelnoletnia dostane recepte, a lekarz u ktorego bylam sam zaproponowal zebym przyszla. wole nie ryzykowac wstydu heh
__________________

ola_mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 20:09   #52
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: tabletki dla nastolatki

W sumie masz trochę racji.. Ja na pierwszy ogień też poszłam do prywatnego lekarza, a raczej babki i za samą wizytę wykasowała mnie na 100 zl Później zmieniłam lekarza, już nie chodziłam prywatnie i obyło się bez żadnych problemów, a też nie byłam pełnoletnia
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 20:22   #53
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: tabletki dla nastolatki

Ginekolog w mojej przychodni młodym dziewczyną przepisuje Yasminelle. Za 2 tyg idę po tabletki i zastanawiam się czy nie poprosić o jakieś tańsze, bo jak ostatnio koleżanka kupowala je za 48zl to się trochę przeraziłam. Chociaż poszukałam i w aptece internetowej "dbam o zdrowie" znalazłam je za 34,10zl. To chyba nie jest już tak źle..
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 20:24   #54
Nikogo Słoneczko
Raczkowanie
 
Avatar Nikogo Słoneczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: .
Wiadomości: 473
Dot.: tabletki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez ola_mała Pokaż wiadomość
wlasnie tez zauwazylam ze ceny w roznych aptekach są inne, dlatego zawsze warto przejsc sie po kilku i znalezc najtansza plus badanie u lekarza i to chyba tyle jesli chodzi o koszty. w sumie mogla bym pojsc do publicznej przychodni ale nie mam pewnosci ze jako niepelnoletnia dostane recepte, a lekarz u ktorego bylam sam zaproponowal zebym przyszla. wole nie ryzykowac wstydu heh

ja bylam publicznie... To byla moja pierwsza wizyta, (pomine fakt ze rozmowa + badanie trawaly jakies 8min max...) I zanim przeszlam do sedna to pani powiedziala ze nast wizyta w grudniu po rozpoczeciu wspolzycia (w grudniu koncze 18 lat) no coz;/
__________________

emptiness.




"Z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto.."
Nikogo Słoneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 16:44   #55
ola_mała
Raczkowanie
 
Avatar ola_mała
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 191
Dot.: tabletki dla nastolatki

kurcze 100 zl łooooooohoo tyle to nie chce dac, a obawiam sie bo moja przychodnia jest taka kurcze za ładnie wyglądająca, moze byc drogo to jest wlasnie to ze nie wiadomo czego sie spodziewac, kazdy lekarz inaczej do tego podchodzi
__________________

ola_mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:10   #56
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: tabletki dla nastolatki

Właśnie... A cóż.... jeżeli chodzi o wyposażenie gabinetu, to baaaaardzo ubogie... Więc jeśli masz możliwość to sprawdź to wcześniej
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:17   #57
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: tabletki dla nastolatki

a od jakiego wieku można pójść bez opiekuna do ginekologa?

Edytowane przez sidorcia
Czas edycji: 2009-07-04 o 14:45
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 20:24   #58
ola_mała
Raczkowanie
 
Avatar ola_mała
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 191
Dot.: tabletki dla nastolatki

zależy jak trafisz sidorcia, to jest ten ból
__________________

ola_mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 20:27   #59
ola_mała
Raczkowanie
 
Avatar ola_mała
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 191
Dot.: tabletki dla nastolatki

wiecie, w sumie popytała bym kolezanek, ale zadna z bliższych mi nie miala jeszcze okazji byc w takiej sytuacji, a jednak ze zwykla znajomą glupio rozmawiac o tym ze się straciło dziewictwo.
__________________

ola_mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:19   #60
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: tabletki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
a od jakiego wieku można pójść bez opiekuna do ginekologa? bo też planuję wybrać się po jakąś antykoncepcje dobrą. mam niecałe 16 lat


nie wiem co się w ogóle dzieje na tym swiecie.Oh mam 16 lat i chcę pigułki, oh ale boję się iść do gina oh, i kocham mojego TŻ i chcę sie z nim kochać bezpiecznie.

Przed rozpoczęciem współżycia najlepiej iśc do ginekologa.
Nim się zaplanuje tablety anty warto poczytać o wszystkich za i przeciw (a w tak młodym wieku gdy nadal można doświadczać burzy hormonów minusów jest wiele).
Normalny lekarz nie przepisze nieletniej pigułek jak cukierków.
tego typu tematy nie sa tematami, które można rozwiązać na forum.
Może jestem za stara na takie dyskusje.
gdy miałam 16 lat nie miałąm swojej kasy- przeze mnei zarobionej i nie wyobrażam sobie chodzenia do mamy po kasę na piguły antykoncepcyjne.
I uważam,że 16 lat to za wcześnie na seks, ale jak rozumiem wszystkie 16latki w związku są superodpowiedzialne i superzakochane i w ogóle nadludzkie i niezwykłe w porównaniu z przeciętną polska nastolatką.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.