o mikrodermabrazji w nieskonczonosc - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-07, 10:16   #31
KatrinaDuarte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9
Dot.: o mikrodermabrazji w nieskonczonosc

mikrodermabrazja jest wlasnie dobra na zaskorniki
ale tak jak wiele osob pisze-zalezy kto ja wykonuje...
chodzi o sile tarcia,glebokosc i cisnienie

kosmetyczka raczej bedzie ja robic delikatnie,wiec lepiej do dermatologa: >

co do zaskornikow - z doswiadczenia i informacji dematologa wiem,ze najlepsza mikrodermabrazja,peeling pirogronowy, a potem aha
tca w sumie ma na nie maly wplyw

ja na razie mialam dwie mikrodermabrazje w odstepach 2tygodniowych i jestem zadowolona : >
ale trzeba to laczyc z kosmetykami kierunkujacymi terapie,bo o to w tym wszystkim tez chodzi.
KatrinaDuarte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 10:09   #32
Krystyna SLS Katowice
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: o mikrodermabrazji w nieskonczonosc

Nieopłacona reklama.

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2006-04-10 o 10:47
Krystyna SLS Katowice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 18:22   #33
dr Małgorzata Chomicka-Janda
Raczkowanie
 
Avatar dr Małgorzata Chomicka-Janda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 51
Dot.: o mikrodermabrazji w nieskonczonosc

Cytat:
Napisane przez swiat kuchni alfa
witam mam problem z dekoldem robilam sobie trzy razy mikrodermabrazje z koncowka diamentowa aby splycic zmarszczki ale jak narazie bez efektow zastanawiam sie czy mikrodermabrazja wogole pomoze.Poradzcie
Na dekolt proponuję albo złote nitki albo laser. Dzęki temu mozna osiągną bardzo dobre efekty.
dr Małgorzata Chomicka-Janda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 09:53   #34
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: o mikrodermabrazji w nieskonczonosc

A ja też przeszłam zabieg mikrodermabrazji miesiąc temu,do dziś mam strupy i szpecące przebarwienia(a podobno nie ma efektów ubocznych).
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 10:07   #35
dr Małgorzata Chomicka-Janda
Raczkowanie
 
Avatar dr Małgorzata Chomicka-Janda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 51
Dot.: o mikrodermabrazji w nieskonczonosc

Pamiętajcie , że zabiegi medyczne to NIE zakupy w supermarkecie. Zanim się zdecydujecie sprawdźcie jakie doświadczenie ma lekarz , który to wykonuje. Szukacie promocji cenowych , a potem jest płacz i lament , że coś się nie goi albo efekt jest jeszcze gorszy niż przed zabiegiem.
Dbacie o urodę i wizerunek zewnętrzny więc , pamiętajcie , że szukajcie doświadczonych lekarzy a nieskich cen.
dr Małgorzata Chomicka-Janda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 15:10   #36
martitta91
Przyczajenie
 
Avatar martitta91
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
Question Dot.: o mikrodermabrazji w nieskonczonosc

Hej mam 15 lat... no, prawie 16, bo kończę w styczniu i chciałam się zapytać czy osoby w moim wieku mogą przeprowadzić (na sobie) zabieg mikrodermobrazji? Pytam ponieważ słyszałam, że ten zabieg usuwa także blizny, a ja takich troszeczke mam. Ogólnie na twarzy nigdy nie robły mi się jakieś wypryski, itp. miałam tam jakieś malutkie zaskórniki, czasami tzw. "potówki", a pryszcze to może miałam łącznie 4 (przez dotychczasowy "okres dojrzewana") , więc patrząc na całokształt to cerę mam bardzo dobrą... nigdy wcześniej też na właśną rękę nie próbowałam sobie coś wyciskać, bo nie miałam co... Ale jakiś rok temu na czole pod skórą zrobiły mi się jakieś malutkie "gulki" i stwierdziłam, ze to pewnie robi się jakieś "świństwo" i trzeba się go pozbyć, coś mi "odbiło", zaczęłam to wyciskać (a nie powinnam, bo nic tam nie było) i narobiłam sobie ranek, a teraz mam blizny (głównie na czole [tak między brwiami] i troszkę na policzkach), pod makijażem ich nie widać, ale bez niego, to tak już gorzej (patrząc w lustro żałuję, że się "dobierałam" do twarzy i chciałabym cofnąć czas). Chciałabym pozbyć się tych blizn, albo przynajmniej zniwelować je na tyle, żeby były ledwie widoczne. I dlatego tez pytam, czy jest jakiś dobry zabieg "usuwania blizn"?
Bardzo proszę o informację na ten temat... pozrdawiam
martitta91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 12:12   #37
a46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 57
Dot.: Re: o mikrodermabrazji w nieskonczonosc

Systematico jestem po olbrzymim wrażeniem Twojej wiedzy, ja od kilku lat wlaczę z przebarwieniami, przed Świętami mam 9 zabieg laserm usuwania przebarwień,5 zrobiłam na wiosnę i teraz mam mieć 4-ty, jest lepiej ale do ideału jak do Słońca daleko i teraz kosmetyczka zaproponowała mi żeby przed laserem zrobić jeszcze MDB alby efekt był lepszy( ale to daje 700 zł a ja juz nie wyrabiam finansowo, bo za każdy laser płacę 500 zł) i teraz czytając Twoje wpisy tak sobie myślę,że może powinnam obrać inną drogę i najpierwsz przez te 6 m-cy blokować produkcję melaniny w skórze ale proszę napisz mi jak to się robi i błagam poradz mi coś na te przebarwienia, czy dalej chodzić na laser, czy jest sens jeszcze robić przed laserem mikro?Prosze o poradę
a46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 21:32   #38
Dodka021983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 3
Dot.: Re: o mikrodermabrazji w nieskonczonosc

Witam,
Przepraszam, że wtrącam się w rozmowę, ale potrzebuję Waszej rady. Może zacznę od początku.... W piątek czyli 4 dni temu poddałam sie zabiegowi mikrodermabrazji korundowej. Zabieg ten wykonywany był przez lekarza - dermatologa (lekarz medycyny estetycznej). Poinformowano mnie o tym co będzie się działo z moją cerą po tym zabiegu, ale.... przyznam Wam szczerze że jestem załamana Po pierwszym dniu skóra zaczęła się złuszczać w drugim dniu jeszcze bardziej, na to byłam nastawiona, ale wczoraj wieczorem na kości policzkowej pojawiła się czerwona plamka która zaczęła mnie strasznie swędzić (powiększyła się do rozmiaru ok. 2 cm) na tej plamce zaczęły robić się ranki, co bardzo mnie bolało. Czy tak powinno być, zadzwoniłam wystarszona do lekarza który wykonywał mi ten zabieg, zalecił abym kupiła sobie żel na rany Curiosin, aplikuje to od dziś. Prosze pomóżcie i powiedzcie mi kiedy moja twarz wróci do normalności patrząc na efekty moja twarz była o niebo lepsza przed zabiegiem. Moja cera jest mieszana, są miejsca gdzie bardziej się przetłuszcza, pojawiaja się również krostki i zaskórniaki. Ale teraz po zabiegu mam wrażenie że wychodzi mi coraz więcej krostek Helppp
Dodka021983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 20:36   #39
a46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 57
Dot.: Re: o mikrodermabrazji w nieskonczonosc

Ja na Twoim miejsu pobiegłabym do tego lekarza i pokazała mu się od razu.Miałam podoby przypadek tylko po laserze u "światowej sławy lekarza", po zabiegu zrobiły mi się ranki i twarz b.żle wyglądała, ale w rozmowie telefonicznej lekarz mnie uspajał, że to się wygoi, ale zamiast tego w miejsca ran wylały się plamy i taraz od 2 lat z nimi walczę.Może gdybym od razu poszła do niego to dałby mi jakiś antybiotyk i ostrzegł żeby chronić skórę przed przebarwieniem ran, Tobie też radzę uwywaj max.ochrony UV.
a46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.