DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-09, 11:13   #361
a46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 57
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Czy może któraś z Was Dziewczynki miała doczynienia z doktorem Krzysztofem Wiaderkiewiczem? Bardzo poszę o opinie?
a46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 11:15   #362
a46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 57
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Czy może któraś z Was Dziewczynki miała doczynienia z doktorem Krzysztofem Wiaderkiewiczem? Bardzo poszę o opinie?
a46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 11:17   #363
a46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 57
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

a46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 15:02   #364
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Nie. I pewnie nie leczy on w całej Polsce prawda;>?
Napisz coś więcej i dlaczego się o niego pytasz?

Ja znalazłam w sieci konkurs gdzie do wygrania są zabiegi w miniSPA i masaże - nie spamuje więc odsyłam zainteresowane na priv

Ps. z tego co pamiętam konkurs obejmuje Wrocław i Kraków.
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 08:22   #365
Cammile
Raczkowanie
 
Avatar Cammile
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 134
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

W Katowicach poleciłabym
Body secret - podaje bo zawsze rozbraja mnie to hasło: "Wyżyny Czystości - zabieg oczyszczający dla mężczyzn "
Centrum Urody - bardzo fajne zabiegi wellness - relaksujące, ujędrniające
Der-med - tutaj kieruj się przede wszystkim wtedy, kiedy chcesz zrobić sobie jakikolwiek zabieg laserowy
i Evolution - godny polecenia fryzjer i solarium. Byłam tam raz i mi się bardzo podobało.

Rzeczywiście - ja bym była zainteresowana
__________________
Wytrwałość i skupienie określa Twój status społeczny
Cammile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 18:22   #366
kingaaaaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 14
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

witam
ma pytanie, chodzicie do dermatologa prywatnie czy na ubezpieczalnie???
ile kosztuje wizyta prywatna???
mam problem ze skórą i z pieniążkami....
kingaaaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 21:05   #367
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: zna ktoś dobrego dermatologa w gdańsku?

Cytat:
Napisane przez futrzakowa Pokaż wiadomość
Derma-Novum. Szczerkowska-Dobosz Aneta. Z czystym sumieniem mogę ją polecić. Przyjmuje na ul. Legionów. Ilekroć do niej nie pójdę ona zawsze wie co jest grane - wystarczy że spojrzy. W nagłych przypadkach zawsze gdzieś wciśnie w terminarz i co ważne nie przepisuje bez sensu antybiotyków. W sumie ja z dermatologa korzystam w nagłych przypadkach i zawsze wystarczyła 1 wizyta + ew druga kontrolna. Mnie do niej przekonuje również to że pracuje na Akademii Medycznej.
Leczyłam sie u tej kobiety i mimo początkowego zadowolenia, później rozczarowałam się. Leczyłam trądzik. Od razu na wejście zostałam namawiana do kuracji za 1000 zł. Stwierdziłam, że po pierwsze nie mam takiego problemu po drugie no zbyt duże finanse. Dostałam tetracykline i masc. Mowilam Pani doktor, że biore pigulki anty, jakie biore, pytalam czy nie ma to zadnego wplywu. pwoiedziala, że w zadnym wypadku nie ma. Po kilku dniahc patrze na ulotce i jak byk patrze napisane ze tetracyklina obniza dzialanie anty. Na kolejnych wizytach powiedzialam, a ona, ze pierwsze slyszy. Poprawa byla bardzo widoczna a ona znow zaczela o tej terapii za 1000 zł. Jakos mnie zniechecila. Pewnie wielu ludizom pomogła, jest dosc sympatyczna ale zbyt wiele nie tlumaczy.
Teraz szukam dematologa w GDAŃŚKU ale tym razem z uczuleniem na nogach. Zalezy mi zeby szybko przyjął. Moze by sie udalo na NFZ bo placic 80 zl za wypisanie penwie recepty na masc.. to nie bardzo.

EDIT: co do ceny u Pani doktor placilam 80 zl za pierwsza, a kazda nastepna 60.

Edytowane przez Camarilla
Czas edycji: 2009-02-16 o 21:06
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 19:18   #368
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Dziewczyny poszukuję dobrego dermatologa z Warszawy... może znacie kogoś - ale byle był pewny....
Nie musi być na NFZ
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:29   #369
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

W Warszawie polecam dermatologa Ewe Chlebus. Przyjmuje tez w Pruszkowie. Jeste rewelacyjna. Wyprowadzila mnie z AZS mimo ze wczesniej opiekowali sie mna inni lekarze. Nikt nie potrafil mi pomoc przez 2 lata Jej sie udał Polecam z czystym sumieniem. Moje znajome tez do niej chodza. Niestety trzeba chwile poczekac na wizyte. Jest oblegana...
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:40   #370
elfoniusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

W Poznaiu - polecam tylko gabinet Dermatologiczny A.Karpisiewicza na Świętym Marcinie 43. Profesjonalnie podszedł do mojego problemu z cerą i bardzo szybko mnie wyleczył. Jestem mu wdzięczna. Polecam !!!
elfoniusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 17:47   #371
pete86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 69
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

ja w wawie polecam gab. Betiva
pete86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 10:11   #372
Cammile
Raczkowanie
 
Avatar Cammile
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 134
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez kingaaaaa123 Pokaż wiadomość
witam
ma pytanie, chodzicie do dermatologa prywatnie czy na ubezpieczalnie???
ile kosztuje wizyta prywatna???
mam problem ze skórą i z pieniążkami....
W der-medzie (Katowice, Kraków i Wrocław) wizyta u dermatologa to 40zł (ale masz dzięki tej wizycie ustalone wszystko - jak leczyć, jak leczyć to jakie są metody, które dadzą efekt i ile będą kosztować.)

Jest też, tak że przy niektórych zabiegach wizyta u dermatologa jest gratis.
__________________
Wytrwałość i skupienie określa Twój status społeczny
Cammile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 10:33   #373
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

dziewczyny z WROCŁAWIA mam pytanie, kto robi posiew z dermatologów?

Chciałam też powiedzieć, że nie polecam pani dr. Zubik - Pielki babka ma mniejsze pojęcie chyba o trądziku niż ja. Nie jest zbyt miła, nie ma ochoty tłumaczyć, no i też proponuje kosmetyki firm które reklamuje :/

prosze o pomoc Wrocławianki

ew. może znacie takiego dermatologa co zna się też dobrze na trądziku hormonalnym
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 10:38   #374
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez Nika0503 Pokaż wiadomość
dziewczyny z WROCŁAWIA mam pytanie, kto robi posiew z dermatologów?

Chciałam też powiedzieć, że nie polecam pani dr. Zubik - Pielki babka ma mniejsze pojęcie chyba o trądziku niż ja. Nie jest zbyt miła, nie ma ochoty tłumaczyć, no i też proponuje kosmetyki firm które reklamuje :/

prosze o pomoc Wrocławianki

ew. może znacie takiego dermatologa co zna się też dobrze na trądziku hormonalnym

Zubik - Pielka jest tragiczna, byłam u niej dwa razy kiedyś, nie ma pojęcia jak leczyć trądzik, cokolwiek się jej zapytasz odpowiada : "No wie Pani, różnie to bywa ...".

Najlepszym dermatologiem we Wrocławiu jest opiekun tego forum, pani Dr Nowicka, zrobi Ci posiew jeśli jest potrzebny, dobierze Ci odpowiednie leki oraz pielęgnację (ale nie tę reklamowaną tylko skuteczną)
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 19:15   #375
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Zubik - Pielka jest tragiczna, byłam u niej dwa razy kiedyś, nie ma pojęcia jak leczyć trądzik, cokolwiek się jej zapytasz odpowiada : "No wie Pani, różnie to bywa ...".

Najlepszym dermatologiem we Wrocławiu jest opiekun tego forum, pani Dr Nowicka, zrobi Ci posiew jeśli jest potrzebny, dobierze Ci odpowiednie leki oraz pielęgnację (ale nie tę reklamowaną tylko skuteczną)

dziękuję bardzo bo niestety ja już wysiadam z tymi dermatologami cięzko trafić, ale na pewno skorzystam z porady :P
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 01:14   #376
Czarna lisica
Przyczajenie
 
Avatar Czarna lisica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Exclamation Dot.: DOBRY DERMATOLOG - Warszawa

Witam!

Od paru lat mam problem z czerwonymi krostkami na nogach. Prawdopodobnie zaczęły się pojawiać od momentu golenia nóg maszynką elektryczną. Z czasem zaczęły się pojawiać krostki z czarną kropką w środku (obcy? ). Chcąc się tego pozbyć, wyciskałam je (ups ), a wychodziły z nich pojedyncze, krótkie włoski. Włoski czasem zostawały, a czasem wychodziły. Niestety, czasami te krostki, które wycisnęłam, zachodziły ropą (kolejny obcy? ). I znowu - chcąc się ich pozbyć, wyciskałam je, ale one zamiast zniknąć (cholera jasna...), zamieniały się w czerwone, czerwono-czarne blizny albo inne czerwone plamy.

W tej chwili mam mnóstwo czerwonych kropek na nogach, czasem pojawiają się takie z czarną kropką, a czasem takie z ropą. Przerwa w goleniu maszynką elektryczną nie zmienia wiele - krosty nadal się pojawiają. Natomiast przez parę godzin po goleniu sa tak czerwone, jakby je ktoś namalował czerwoną farbą W paru miejscach są widoczne włoski, które "wrosły" pod skórę parę milimetrów. Stosowałam także Peeling firmy Linere - ale krostki nadal trzymały się twardo Skóra na nogach jest chropowata, przypomina tarkę, głównie przez te krostki. Często swędzi. Nigdy tego samego dnia po goleniu nie nakładałam balsamu, najwcześniej następnego dnia.

Przeczytałam na różnych stronach, że może to mieć związek z zapaleniem mieszka włosowego albo rogowaceniem mieszkowym. To możliwe?

Zastanawiam się, do jakiego dermatologa pójść (mieszkam w Warszawie)? Bo wybieranie kogoś z listy lekarzy danej kliniki to przecież to strzelanie w ciemno, a nikt nie ma portfela bez dna Interesują mnie przede wszystkim lekarze prywatni (wiadomo dlaczego ). Chciałabym się pozbyć problemu raz na zawsze i mieć gładkie nogi, jak wcześniej
Dziękuję za porady, wskazówki, kontakty do świetnych dermatologów z Warszawy :}

W tym temacie znalazłam wielu specjalistów, jednak nie wiem, czy pomoże mi któryś z moimi krostkami. Większość z Was pisze z powodu trądziku, a przecież to zupełnie dwie różne rzeczy


Lista dermatologów z Warszawy, która utworzyłam w oparciu o Wasze wpisy:


1. Alicja Kaczmarek – Centrum Medyczne Damiana

2. Dr Saniewska w Falcku

3. Dr Lew Petkow

4. Fieldorfa 5a
03-984 Warszawa (Gocław)
tel. (022) 671-06-06, 671-06-15
http://www.ginekolog.republika.pl/

Koszykowa 82A,. 02–005 Warszawa. Tel.: 022 / 621 02 41

5. Bożena Gajewska
przyjmuje w przychodni prywatnej na ul. Smoluchowskiego 1
tel. 22 543 20 20
wizyta 80 zł


6. Ryszard Pomykała
Przychodnia dermatologiczna, ul. Koszykowa

7. Dr Wasyłyszyn

8. Dr Magdalena Łopuszyńska z gabinetu Bella przy ul. Pięknej 20

9. Dr Katarzyna Generowicz-Kamińska

10. pani Iwona Kąca - klinika Promed przy placu Narutowicza

11. Betiva (www.betiva.com) - Dr Paluchowska ("chce oswiadczyc, ze jest absolutnie rewelacyjna ! pomimo, ze w Radości (Warszawa) to dojazd jest bardzo latwy")

12. Ewa Chlebus


Pozdrawiam gorąco,
Lisica

Edytowane przez Czarna lisica
Czas edycji: 2009-03-01 o 01:36 Powód: dodanie tekstu
Czarna lisica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 08:31   #377
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Wink Dot.: DOBRY DERMATOLOG - Warszawa

kochana mam ten sam problem,potrzebuje dobrego dermatologa na terenie Warszawai tez wiadomo nie mam portfela "bez dna" ;p rowniez bede wdzieczna za jakies info,czytalam wczeniejsze Wasze przypadki i tez nie chce wyladowac a aptece o kupowac jakies robione masci,wolalabym wyleczyc sie np antybiotykiem raz a dobrze......dajcie znac prosze
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 09:30   #378
Marishia92
Raczkowanie
 
Avatar Marishia92
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 64
GG do Marishia92
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - Warszawa

Poszukuje dobrego dermatologa w Lublinie(kontakt, telefon), i proszę o nieodsyłanie do innych wątków, bo tam nic nie ma ;]
Marishia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:55   #379
elfoniusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: DOBRY DERMATOLOG Poznań - kogo polecamy?

Polecam gabinet Aleksandra Karpisiewicza w centrum Poznania. Świetny specjalista, doświadczony (bo trochę starszy ), miły (zrozumie tragedię człowieka z trądzikiem ), pisze tanie i skuteczne leki....
Mi i mojej kolezance pomógł!!
Acha - to adres jego strony: www.dermatolog-poznan.com.pl

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

W poznaniu gdzie mieszkam, posiewy robi ten dermatolog Karpisiewicz o którym już wcześniej wspominałam.
Zrobił posiewy z krostek na moich plecach i wyhodował gronkowca!!!!

Edytowane przez elfoniusz
Czas edycji: 2009-03-02 o 21:57
elfoniusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 07:46   #380
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - Warszawa

Cytat:
Napisane przez malutka1588 Pokaż wiadomość
kochana mam ten sam problem,potrzebuje dobrego dermatologa na terenie Warszawai tez wiadomo nie mam portfela "bez dna" ;p rowniez bede wdzieczna za jakies info,czytalam wczeniejsze Wasze przypadki i tez nie chce wyladowac a aptece o kupowac jakies robione masci,wolalabym wyleczyc sie np antybiotykiem raz a dobrze......dajcie znac prosze
Witaj,
jak juz wczesniej pisałam polecam Ewe Chlebus. Pomogła mi po kilku latach męki. Bylam u wielu innych dermatologów i alergologów i nic. Moj stan sie tylko pogarszał. Pani Chlebus wyleczyła mnie antybiotykiem. Stan byl ciezki i inaczej sie nie dało
Nie jest tania ale bardzi skuteczna.
Polecam.
Natomiast odradzam lekarzy w LIM-ie.
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 10:39   #381
maniutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
dermatolog woj dolnośkąskie DORADCIE!!!

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Poszukuje dobrego dermatologa który przyjmuje prywatnie (takiego co sie zna na rzeczy)najlepiej we Wrocławiu ,Legnica.Mam problem z trądzikiem i potrzebuje dobrego specjaliste.Proszę o pomoc do którego dermatologa mogę się wybrać.Pozdrawiam.
maniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:46   #382
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: dermatolog woj dolnośkąskie DORADCIE!!!

na www.znanylekarz.pl znajdiesz na pewno dobrego dermatologa. wystarczy wpisac miasto i "dermatolog" i wyskoczą ci lekarze i opinie o nich.
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 19:02   #383
KasiaKRK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: DOBRY DERMATOLOG w KRAKOWIE- kogo polecamy?

Cześć Wszystkim!
Mam do Was gorącą prośbę.Bardzo bym była wdzięczna za jakiekolwiek namiary do dobrego dermatologa w Krakowie.Mój problem polega na tym ze już zmagam się z trądzikiem kilka dobrych lat.Trądzik a szczególnie zaskórniki nie ustępują ani na krok.Na dodatek te blizny.......ble przeczytałam wiele opinii na temat dermatologów, ale naprawdę potrzebuje kogoś kompetentnego.A widzę ze zdania w wielu przypadkach są podzielone.Jeśli ktoś miał dokładnie taki sam problem niech pisze.Może macie kogoś sprawdzonego??Bardzo zależy mi na dobrej diagnozie i fachowym podejściu do problemu.W końcu takie wizyty nie są tanie, a naprawdę szkoda wyrzucać pieniądze w błoto tym bardziej jak się zbiera na nie od dłuższego czasu.Pomóżcie, proszę.
Pozdrawiam!
KasiaKRK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 22:45   #384
Dorre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: DOBRY DERMATOLOG w KRAKOWIE- kogo polecamy?

Z czystym sumieniem polecam dr Małgorzatę Lis. Przez kilkanaście miesięcy bezskutecznie leczyłam trądzik u dr Mazura. za namową mojej Mamy zmieniłam lekarza i wyszło mi to na dobre. Buzię miałam w opłakanym stanie, masę blizn, ran, pryszczy, niesamowicie przesuszona stosowaniem zinerytu, zoracu, toników na bazie alkoholu lub antybiotyku i innych wynalazków stosowanych w leczeniu zewnetrzym. Dr Lis od razu przeszła do rzeczy proponując kuracje curacne czyli izotretinoina oraz kurację hormonalna. Po wykonaniu badan ustaliła odpowiednie dawki leków i naświetliła przebieg leczenia. Od razu ostrzegła o kosztach leczeniach bo curacne jest jednym z najdroższych leków przeciwtrądzikowych ale jednoczesnie podała namiary gdzie go mozna najtaniej dostać. W trakcie trwania kuracji zlecala dodatkowe badania żeby mieć pod kontrolą ewentualne skutki uboczne. Po zakonczzeniu leczenia cera na mojej twarzy była niczym pupcia archanioła - ąz nie mogłam sie napatrzeć na gładziutka i nieskazitelną buzię. Niestety na własna ręke odstawiłam tabletki hormonalne bo nie co po nich przytyłam i po jakims czasie znowu problem powrocił ale nie w az tak bardzo nasilonym stopniu. Od razu na wizycie powiedziałam że nie chce brać hormonów i wtedy pani dr zaproponowała stosowanie kwasu glikolowego. Problem zniknął. Znowu ciesze sie zdrową cerą aczkolwiek czasem pojawi się gdzieniegdzie maleńki pryszcz

tu sa namiary na gabinet, niestety nie orientuję się w cenach wizyt bo ja się leczyłam na NFZ w szpitalu, w którym jeszcze do niedawna Pani Lis pracowała
dr Małgorzata Lis


Specjalistyczny Gabinet Dermatologiczny

Kraków
ul. Kielecka 7 / 3A
tel. 601 46 22 27
województwo: małopolskie

przyjmuje:
wtorek 17 - 19
czwartek 17 - 19

Edytowane przez Dorre
Czas edycji: 2009-03-07 o 22:47
Dorre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 13:48   #385
KasiaKRK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cześć Dorre!
Bardzo dziękuję za szczegółowe informacje na ten temat. Juz sobie odpisałam namiary na ta panią doktor i w najbliższych dniach będę starała sie umowic na wizyte.Wlasnie bardzo mi zalezalo zeby to byla sprawdzona osoba, ktora podejdzie fachowo do problemu.Napisalas taka pochlebna opinie, ze juz uwierzylam ze uda mi się wyleczyc ten okropny problem.I głeboko w to teraz wierze i mam nadzieje ze sie uda.Jeszcze raz dzieki!
Serdecznie pozdrawiam
KasiaKRK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 17:41   #386
serenada
Przyczajenie
 
Avatar serenada
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 26
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

A w Olsztynie kogo polecicie?
serenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 11:10   #387
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
help!! dermatolog w KRAKOWIE ktory przyjmie mnie natychmiast, znacie takiego lakarza

Witam
Wiem ze jest watek o dermatologach ale ja szukam konkretnie dermatologa w krakowie, ktory jest wstanie przyjac mnie w ciagu 2, 3 dni, do tej pory obdzwoniłam 4 przychodnie prywatne ( gdzie jest po kilku lekarzy dermatologow)
i kazą czekac od 2 tyg do miesiaca(!) A sprawa jest pilna! Jezeli ktos zna lekarza przyjmujacego w bardzo krotkich terminach bardzo prosze o info bo niedlugo zbankrutuje na telefony...(pomijając co sie stanie z moja twarza
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 14:14   #388
maniutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: dermatolog woj dolnośkąskie DORADCIE!!!

Cytat:
Napisane przez KALLISTE Pokaż wiadomość
na www.znanylekarz.pl znajdiesz na pewno dobrego dermatologa. wystarczy wpisac miasto i "dermatolog" i wyskoczą ci lekarze i opinie o nich.
DZIĘKI ZA POMOC.Szczeze mówiąc lista dermatologów jest dość długa i opinie rózne A JA DALEJ SIĘ ZASTANAWIAM GDZIE.Wybrałam dr. Barbara Pytrus-Sędłag,dr Beata Wśniewska PROSZĘ O POMOC CZY TO DOBRY WYBÓR a co powiecie o dr.D Nowicka opiekun tego forum .(KTO PRZYJMUJE W DER-MEDZIE WROCŁAW)
maniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 16:30   #389
jabeata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: help!! dermatolog w KRAKOWIE ktory przyjmie mnie natychmiast, znacie takiego l

Mogę polecić panią dermatolog, która przyjęła mnie " z dnia na dzień" i co najważniejsze pomogła mi Pztyjmuje w czwartki na garncarskiej, tam jest takie centrum leczenia otyłości. Zofia Teodorowicz 602 531 538. Pani kompetentna, miła, 60 zł za wizytę.powodzenia
jabeata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 11:05   #390
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: help!! dermatolog w KRAKOWIE ktory przyjmie mnie natychmiast, znacie takiego l

dzięki
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 12:02:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.