pomogę znaleźć tanią wycieczkę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-27, 20:53   #1
milciakamilcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: sssss
Wiadomości: 97
Exclamation

pomogę znaleźć tanią wycieczkę


1
__________________
Zakochannnna =)

Edytowane przez milciakamilcia
Czas edycji: 2010-06-28 o 20:08 Powód: nieopłacona reklama
milciakamilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 13:12   #2
a46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 57
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Witam,
ja szukam jakiegoś wyjazdu na święta Bożonarodzeniowe, jais ciepły kraj, ludzie polecaja Tunezje albo Egipt, a Ty co mi polecisz?
a46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 09:16   #3
milciakamilcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: sssss
Wiadomości: 97
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

w zaleznosci od tego na czym Ci zalezy , w Tunezji bedzie zimno ok. 6 stopni wiec tylka nei wygrzejesz , w Egipcie i w Turcji optymalnie jesli zamierzasz nurkowac to bardziej Egipt polecam , ceny sa podobne w Egipcie i Turcji
__________________
Zakochannnna =)
milciakamilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 09:27   #4
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Do Turcji na Boże Narodzenie to się z Polski nie dostaniesz wiec odpada. Chyba, ze masz blisko do Niemiec.
Tunezja jest zimna w grudniu.
Egipt to najlepszy wybór. TEn termin jednak jest dość rozchwytywany wiec musisz sie juz rozgladac bo co lepsze hotele mogą zaraz odpaść.
Polecam np. Sharm Cliff REsort w Sharm.
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 09:56   #5
milciakamilcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: sssss
Wiadomości: 97
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

od kiedy to sie do Turcji nie dostanie?? duzo biur podrozy ma Turcje swojej ofercie , co do Świat to faktycznie radze teraz juz rezerwowac bo zostana marne hotele
__________________
Zakochannnna =)
milciakamilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 10:05   #6
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

i nalezy się liczyć z duzo wyższymi cenami w okresie świąteczno - sylwestrowym niz poza nim
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 10:59   #7
foxxy
Raczkowanie
 
Avatar foxxy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 40
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Witam jestem zainteresowana wycieczką w lutym/marcu, kierunki, ktore mnie interesują to Kuba, Dominikana, Malediwy i Kenia. Mogłabyś co nieco przybliżyć na temat tych wycieczek jakie są hotele, ceny, wyżywienie itp. Dziekuje z góry.
foxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 11:27   #8
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Milciakamilcia w takim razie prosze o ofertę i nazwę biura, do Turcji na święta.
CZekam z niecierpliwością.

Foxxy jeśli masz blisko do Niemiec to samtad znajdziesz bardzo atrakcyjne oferty na te kierunki. SPojrz tutaj na oferty szczecińskiego biura: http://www.el-mundo.pl/
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 14:41   #9
Misiuniuniunia
Raczkowanie
 
Avatar Misiuniuniunia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 162
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Hola!pisałam już gdzieś posta,ale tutaj również nabazgrzę
chciałabym się dowiedzieć,ile trzeba będzie zapłacić za tydzień na Teneryfie w czerwcu lub lipcu?chciałabym również wiedzieć, z jakiego biura podrózypozdrawiam
Misiuniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 09:13   #10
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Cytat:
Napisane przez foxxy Pokaż wiadomość
Witam jestem zainteresowana wycieczką w lutym/marcu, kierunki, ktore mnie interesują to Kuba, Dominikana, Malediwy i Kenia. Mogłabyś co nieco przybliżyć na temat tych wycieczek jakie są hotele, ceny, wyżywienie itp. Dziekuje z góry.
Foxxy, jeśli chodzi o Dominikane to ja leciałam z angielskim biurem podróży. Ceny sa często więcej niż o połowe niższe od cen krajowych i nawet kupując bilety do UK nadal jesteś dużo do przodu!!

Ja osobiście polecam region Punta Cana, który jest droższy ale to tam są właśnie te bajkowe plaże

Pozdrawiam cieplutko i w razie pytań służe radą
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:00   #11
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Zaintrygowała mnie ta Turcja w okresie zimowym i sprawdziłam w wyszukiwarce, gdzie znajdują się oferty ponad 20 biur podrózy - Turcji nie znaleziono. Ja Tunezję poleciłabym w grudniu - ale nie na plażowanie, a zwiedzanie i poprostu na wypoczynek. Jest tania jak barszcz, w wielu hotelach są kryte, podgrzewane baseny, spa - w jednym znanym mi coś w rodzaju gorących źródeł.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 12:41   #12
jomico
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

el-mundo.pl to biuro z Koszalina, a nie Szczecina. Ale to tak tylko dla informacji )) Udanych wczasów
jomico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 08:01   #13
krysiaaa79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

witam
dla mieszkajcych niedaleko granicy rowniez polecam wycieczki z niemiec. Latem z narzeczonym bylismy 2 tygodnie na Kubie za ok 3500 zł. Hotel skromny, ale czysty, zadbany no i w koncu KUBA! wycieczke kupilismy w travelteam.pl

buziaczki
Krycha
krysiaaa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 08:04   #14
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Luizka bo z Polski nie ma lotó do Turcji w okresie listopad-marzec. Zaczynają sie w kwietniu i kończą pod koniec października. Jak juz to loty z Niemiec.

Jomico, cos mi sie pokrecilo. Zawsze byłam przekonana ze jestescie w Szczecinie.
Jak bede w Koszalinie nastepnym razem to wpadne. Podczytuje czasem oferty na wakacje.pl i sa super.

Pozdrawiam
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 10:56   #15
jomico
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Galatasaray - zapraszamy
jomico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 11:11   #16
milciakamilcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: sssss
Wiadomości: 97
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Zaintrygowała mnie ta Turcja w okresie zimowym i sprawdziłam w wyszukiwarce, gdzie znajdują się oferty ponad 20 biur podrózy - Turcji nie znaleziono. Ja Tunezję poleciłabym w grudniu - ale nie na plażowanie, a zwiedzanie i poprostu na wypoczynek. Jest tania jak barszcz, w wielu hotelach są kryte, podgrzewane baseny, spa - w jednym znanym mi coś w rodzaju gorących źródeł.
Turcje cięzko jest znaleźć wogole poza sezonem :/ więc niestety pojawi sie dopiero w maju pewnie
__________________
Zakochannnna =)
milciakamilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 11:15   #17
milciakamilcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: sssss
Wiadomości: 97
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

za Teneryfe trzeba będzie zapłacić niestety już po 29 czerwca ok. 2400zł za osobę z wyżywieniem HB , natomiast od 1 czerwca do 15 zaplacisz ok. 2300zł , 14-21.04 za 1999zł hotel Tenerife Tour sprawdz sobie
__________________
Zakochannnna =)
milciakamilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 11:53   #18
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

A jak przedstawia się cenowo Egipt w listopadzie? I czy pogoda nadaje się do opalania?
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 10:23   #19
milciakamilcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: sssss
Wiadomości: 97
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Cytat:
Napisane przez olenkaa Pokaż wiadomość
A jak przedstawia się cenowo Egipt w listopadzie? I czy pogoda nadaje się do opalania?

w listopadzie jest ok. 27 stopni powietrza w dzien wiec spokojhnie mozna sie opalic
co do ceny zalezy od standartu i wyzywienia ale za 3 * i HB na tydzien ok. 1300 zł
__________________
Zakochannnna =)
milciakamilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 10:28   #20
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

dziękuje ślicznie za informacje
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 21:17   #21
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Cytat:
Napisane przez milciakamilcia Pokaż wiadomość
za Teneryfe trzeba będzie zapłacić niestety już po 29 czerwca ok. 2400zł za osobę z wyżywieniem HB , natomiast od 1 czerwca do 15 zaplacisz ok. 2300zł , 14-21.04 za 1999zł hotel Tenerife Tour sprawdz sobie
MILCIAKAMILCIA a czy Ty bylas w hotelu Tenerife Tour na Teneryfie?
Nie chce byc niegrzeczna ale jest to ostatnie miejsce Las Caletillas jakie polecilabym klientom. To przeciez klienci kwaterowani wlasnie w tym hotelu maja najwiecej skarg!. Tak bylo kilka lat temu i tak jest do dzis.
wybacz ale dlaczego nie polecasz bajkowej bahia del duque?
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 10:13   #22
milciakamilcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: sssss
Wiadomości: 97
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
MILCIAKAMILCIA a czy Ty bylas w hotelu Tenerife Tour na Teneryfie?
Nie chce byc niegrzeczna ale jest to ostatnie miejsce Las Caletillas jakie polecilabym klientom. To przeciez klienci kwaterowani wlasnie w tym hotelu maja najwiecej skarg!. Tak bylo kilka lat temu i tak jest do dzis.
wybacz ale dlaczego nie polecasz bajkowej bahia del duque?

bwiesz zalezy czego sie oczekuje po jakiej cenie , mam klientow ktorzy byli w hotelach 5 * np. Kiroseiz za 1900 zł za dwa tygodnie i narzekali :/ trafili na lasta i kurde wiesz mowili ze za te pieniadze a taki hotel , niestety chyba nie znaja cen :/
Wiec wracajac do tematu Tenerife Tour jest najtansze i wg. mnie warte tych pieniedzy , natomiast bahia del duque jest zdecydowanie drozsze bo ok. 13 tyś za dwa tygodnie w All:/ za te pieniadze to mozna miec kilka wycieczek .
__________________
Zakochannnna =)

Edytowane przez milciakamilcia
Czas edycji: 2009-12-04 o 23:23
milciakamilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 13:16   #23
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Milciakamilcia, jestem zaskoczona prawde powiedziawszy ale coz kazdy ma swoj gust. Ja znam wyspy kanaryjskie dosc dobrze i nie polecilabym tego miejsca, ale to moja akurat opinia.
Co do Bahia del duque mylisz z hotelem o tej samej nazwie, to jest nazwa dzielnicy gdzie znajduja sie przepiekne plaze, promenady, no i oczywiscie wspaniale hotele, nie tylko za 13 tys. i nie tylko 5*. Kwestia znajomosci tematu.
Mysle ze wystarczyloby poszukac w tym rejonie a za niewiele wieksze pieniadze jakies 1000 zl plus klient moze byc np w Riu Arecas/Riu palace obok plazy el duque. pelne 4* w przepieknej,spokojnej okolicy.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 16:23   #24
paula856
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 23
Smile Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Cytat:
Napisane przez milciakamilcia Pokaż wiadomość
witam
pracuje w biurze podrozy , chetnie pomoge Wam znalezc wycieczki oraz je zoorganizowac .
Jesli chodzi o formalnosci mozna je dopelnic albo w biurze w warszawie , albo droga elektroniczna ew. faksem.
pozdrawiam Was
heh i zycze udanych wakacji Kobitki

ps. moj email : SPAM@interia.pl

xxxxx
Mam wielką proźbę do Ciebie abyś poleciła mi tanie i dobre biuro. Dopiero jest grudzien a ja szukam już wycieczki na wrzesień do Egiptu do
Sharm El Sheikh . Warto teraz rezerwować czy może czekac na last minet. Moze będziesz wiedziała ile funt egipski kosztuje bo wszędzie sa rózne ceny na jednej stronie ze jest wart 0,06zł na innej 1,9888zł wiem że euro bądź dolarki wymienia sie na miejscu na ich pieniążki. I jeszcze jedno ale to ostatnie pytanko chodzi mi o wycieczki fakultatywne w różnych biurach różnie kosztują np z alfa do kairu ze shram kosztują około 80 USD natomiast chyba z Reinbow kosztuje 40 euro od czego to jest uzależnione. Jak byś mogła podać biuro podróży w którym są tanie wycieczki oraz tanie wycieczki fakultatywne.

Edytowane przez paula856
Czas edycji: 2008-12-16 o 16:24
paula856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 11:34   #25
milciakamilcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: sssss
Wiadomości: 97
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Cytat:
Napisane przez paula856 Pokaż wiadomość
Mam wielką proźbę do Ciebie abyś poleciła mi tanie i dobre biuro. Dopiero jest grudzien a ja szukam już wycieczki na wrzesień do Egiptu do
Sharm El Sheikh . Warto teraz rezerwować czy może czekac na last minet. Moze będziesz wiedziała ile funt egipski kosztuje bo wszędzie sa rózne ceny na jednej stronie ze jest wart 0,06zł na innej 1,9888zł wiem że euro bądź dolarki wymienia sie na miejscu na ich pieniążki. I jeszcze jedno ale to ostatnie pytanko chodzi mi o wycieczki fakultatywne w różnych biurach różnie kosztują np z alfa do kairu ze shram kosztują około 80 USD natomiast chyba z Reinbow kosztuje 40 euro od czego to jest uzależnione. Jak byś mogła podać biuro podróży w którym są tanie wycieczki oraz tanie wycieczki fakultatywne.


1 funt egipski = 0,523023465 złotego polskiego



najlepeij wziac ze sobą dolary i je wymieniac co do wycieczek do Egiptu to hmm... Itaka ma fajne oferty i w miare tanie , Rainbow jest drozszy , Triade odradzam .... zmieniaja czesto hotele po przyjezdzie na miejsce szczegolnie w lecie...Alfa star tez jest fajna ... czyli podsumowujący najlepsze jest : Itaka, Alfa star, sun& Fun i Rainbow , co do rezerwacji First i last , to powiem tak ze oplaca sie kupowac w opcji first jesli jedzie sie z dzieckiem i musi zaplanowac urlop na teraz , juz natychmiast... masz wtedy gwarancje niezmiennosci ceny i ubezpieczenie od rezygnacji,ceny śa tez nizsze ,ale lesty są bardzo tanie i czesto zdarza sie ze fajne hotele sa juz wykupione , a juz czym blizej wyjazdy tym ceny rosna co bylo widac w tym roku niestety:/ lasty są tanie ale trzeba miec duzo wolnego czasu na wylot , bo czasami fajne lasty np. w tym roku w wakacje 2 dni przed wylotem Egipt Kiroseiz byl za 1540 zł za 2 tygodnie od osoby wiec trzeba wtedy sobie na szybko wolne brac...

co do wycieczek fakultatywnych to Kair racze brac z biurem podróży , ale reszcze np. Luksor ja bralam od Egipcjan ale trzeba znac angielski , ceny ponad polowe nizsze
__________________
Zakochannnna =)

Edytowane przez milciakamilcia
Czas edycji: 2009-12-04 o 23:25
milciakamilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 19:32   #26
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Cytat:
Napisane przez milciakamilcia Pokaż wiadomość
1 funt egipski = 0,523023465 złotego polskiego



najlepeij wziasc ze sobą dolary i je wymieniac co do wycieczek do Egiptu to hmm... Itaka ma fajne oferty i w miare tanie , Rainbow jest drozszy , Triade odradzam .... zmieniaja czesto hotele po przyjezdzie na miejsce szczegolnie w lecie...Alfa star tez jest fajna ... czyli podsumowujący najlepsze jest : Itaka, Alfa star, sun& Fun i Rainbow , co do rezerwacji First i last , to powiem tak ze oplaca sie kupowac w opcji first jesli jedzie sie z dzieckiem i musi zaplanowac urlop na teraz , juz natychmiast... masz wtedy gwarancje niezmiennosci ceny i ubezpieczenie od rezygnacji,ceny śa tez nizsze ,ale lesty są bardzo tanie i czesto zdarza sie ze fajne hotele sa juz wykupione , a juz czym blizej wyjazdy tym ceny rosna co bylo widac w tym roku niestety:/ lasty są tanie ale trzeba miec duzo wolnego czasu na wylot , bo czasami fajne lasty np. w tym roku w wakacje 2 dni przed wylotem Egipt Kiroseiz byl za 1540 zł za 2 tygodnie od osoby wiec trzeba wtedy sobie na szybko wolne brac...

co do wycieczek fakultatywnych to Kair racze brac z biurem podróży , ale reszcze np. Luksor ja bralam od Egipcjan ale trzeba znac angielski , ceny ponad polowe nizsze

Jakie biuro miało taką ofertę za 1540 do Egiptu?
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 09:25   #27
milciakamilcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: sssss
Wiadomości: 97
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Jakie biuro miało taką ofertę za 1540 do Egiptu?
itaka w last minute

na chwile obecną w terminie 20.12.2008 - 28.12.2008 Hotel Brayka Bay Resort (ALL) jest za 1480zł !! z wylotem z wawy ...

albo

19.12.2008 - 26.12.2008 z wylotem z katowic o 21.00 ( ten last jest od 2 dni)
hotel Serenity Makadi Heights jest za 935zł (UALL) z wylotem z katowic

ceny są za osobę dorosłą


biorac pod uwage ze to okres swiateczny to tanio wiec z jednej strony oplaca sie czekac na lasty
__________________
Zakochannnna =)

Edytowane przez milciakamilcia
Czas edycji: 2008-12-19 o 09:30 Powód: dopiska:)
milciakamilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 10:11   #28
kasika84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 769
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Hej, ja bym była zainteresowana jakąś tanią wycieczką do Egiptu na kwiecień- maj. Macie jakieś propozycje?
kasika84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 09:12   #29
paula856
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 23
Dot.: pomogę znaleźć tanią wycieczkę

Dzięki serdeczne za odpowiedź
paula856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.