Wygląd z samego rana-jak to robicie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-29, 14:46   #31
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Zazdroszczę tym dziewczynom (organizacji, samozaparcia), które wstają wcześnie, żeby ładnie wyglądać. Ja jestem raczej z gatunku wypłoszy, które wolą pospać
Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Dokładnie... Ogólnie, dla mnie jest niepojęte po co miałabym wstawać codziennie przed wyjściem tak wcześnie. Ja włosy myję wieczorem, a umycie się zajmuje mi 7-10 minut, plus minuta na jakiś balsam... Makijaż to dla mnie abstrakcja, pełny makijaż nakładam tylko wtedy gdy muszę, na co dzień tylko rzęsy i krem. Nie czuję się przez to ani brzydsza, ani zaniedbana, na atrakcje typu "modelowanie włosów" nie mam na co dzień czasu.

"Wygląd z samego rana jak śmietana"... Tak mi się skojarzyło.
są typy urody, którym taki lekki makijaż wystarcza. z tym nie ma co dyskutować takim też zazdroszczę, bo to wielkie szczęście
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:47   #32
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

podziwiam te które wyrabiają się w 40, 50 minut
ja niby robię to samo a zajmuje mi to nawet półtorej godziny (na swoje usprawiedliwienie mogę dodać że z psem jeszcze wychodzę )

Ale mimo wszystko - mogę mieć super fryzurę i makijaż, a i tak nigdy nie będę się czuła rześko... całą drogę do pracy obiecuję sobie że kolejnego dnia wezmę urlop tylko po to żeby się wyspać
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:55   #33
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Dobry podkład, korektor , tusz do rzęs i kazda kobieta wygląda z rana świeżo wcale nie trzeba poświęcać na to duzo czasu. Mój poranny makijaż zajmuje 10 minut
U mnie to samo

Jak sie spiesze gdzies na wyjscie np
to tak
-10 minut prysznic z myciem głowy
-5 minut ubieranie się
-10-15 minut makijaz - zalezy jaki robię
-wlosy w miedzyczasie schna no chyba ze zima jest to susze suszarka to +10 minut

Czyli w pol godziny jestem gotowa do wyjscia
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 15:22   #34
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

tak jak teraz czytam ,to wątek zszedł z pierwotnego tematu był już podobny
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 15:39   #35
ola_108
Rozeznanie
 
Avatar ola_108
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 660
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

o matko, jestem w szoku, że wstajecie 1,5h wcześniej, żeby się zebrać ... Mi szybkowanie się do pracy zajmuje 20 min, czyli 5 min na ubranie, 5 kanapka, 10 zęby plus makijaż i lecę... dla mnie poranna minuta snu jest 4x ważniejsza niż minuta ogarniania się
ola_108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 15:49   #36
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Cytat:
Napisane przez ola_108 Pokaż wiadomość
o matko, jestem w szoku, że wstajecie 1,5h wcześniej, żeby się zebrać ... Mi szybkowanie się do pracy zajmuje 20 min, czyli 5 min na ubranie, 5 kanapka, 10 zęby plus makijaż i lecę... dla mnie poranna minuta snu jest 4x ważniejsza niż minuta ogarniania się
Wydaje mi się że to wszystko kwestia przyzwyczajenia.

Ja tam nie odbieram tego w ten sposób, że odbieram sobie ileśtam snu - traktuję to bardziej jako naturalną kolej rzeczy. Tak samo jak to, że trzeba wstać wcześniej żeby uwzględnić czas dojazdu do pracy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 15:53   #37
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Ja w zimie nie myje rano wlosow, makijaz zajmuje mi jakies 10 minut - korektor, podklad, tusz i roz.
Latem natomiast, wstaje ok. godziny wczesniej i mam wtedy pelen serwis
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 16:42   #38
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Ja wstaję wcześnie... włosy myję co 2 dzień - i to właśnie rano. suszę je suszarką, więc szybko
makijaż pełny... bo ostatnio kupiłam sobie kosmetyk, który nie dość, że czyni cuda, to jeszcze zachęca do użytkowania (paletka korektorów z KOBO) na to puder, tusz, cienie....no trochę to brzmi landrynkowo, ale niestety - w pracy profesjonalny wygląd to podstawa...a ja nie z tych, co to się budzą i wyglądają jak gwiazda z wybiegu ... więc... thank You God for cosmetics
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 17:08   #39
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

nie wyobrażam sobie nie wyjść z domu bez prysznica, umytych włosów, makijażu
kwestia organizacji
i potrzeb
rzeczywiście wstaję odpowiednio wcześniej
żaden problem
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 17:30   #40
nobodysperfect
Wtajemniczenie
 
Avatar nobodysperfect
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Panowie Niemcowie
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Ja robię rano 10 rzeczy na raz Kwestia dobrej organizacji i w 40 min jestem wstanie wyjsc do ludzi. Otóż tak: wstaję i od razu do kuchni idę gotuję wodę na kawę, ide wziac prysznic i umyc włosy, w międzyczasie zębole myje. Wychodzę zalewam kawę, włosy się suszą w międzyczasie gdy się maluję, pachy również schną od perspirantu żeby nie zabrudził mi koszulki przygotowanej dzień wcześniej, po tym ide się ubrac i wszystko
nobodysperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 17:37   #41
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Nie potrafię rano postawić zrobienia makijażu wyżej, niż wylegiwania się w łóżku Co nie zmienia faktu, że rano wyglądam jak zombie, nawet jeśli się pomaluję. Kurde no, nie wiem dlaczego tak się dzieje. Młoda jestem, w okresie szkolnym staram się chodzić spać dość wcześnie, 8 godzin snu mam zapewnione... A ja się budzę taka wymęczona, jakbym z wojny wróciła. Włosy to tam ujdzie, bo zawsze zdołam ujarzmić. Ale twarz . Dziwna sprawa, bo z każdą godziną po wstaniu zaczynam jakby ładnieć. Wiem, że to może dziwnie brzmi, ale naprawdę Wchodzę do szkoły jako nieżywa(nie tylko odczuwam taki stan ducha, ale mój wygląd też nic ciekawego) a wychodzę z niej jako laska.
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 17:41   #42
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Cytat:
Napisane przez Ekstazaa Pokaż wiadomość
Nie potrafię rano postawić zrobienia makijażu wyżej, niż wylegiwania się w łóżku Co nie zmienia faktu, że rano wyglądam jak zombie, nawet jeśli się pomaluję. Kurde no, nie wiem dlaczego tak się dzieje. Młoda jestem, w okresie szkolnym staram się chodzić spać dość wcześnie, 8 godzin snu mam zapewnione... A ja się budzę taka wymęczona, jakbym z wojny wróciła. Włosy to tam ujdzie, bo zawsze zdołam ujarzmić. Ale twarz . Dziwna sprawa, bo z każdą godziną po wstaniu zaczynam jakby ładnieć. Wiem, że to może dziwnie brzmi, ale naprawdę Wchodzę do szkoły jako nieżywa(nie tylko odczuwam taki stan ducha, ale mój wygląd też nic ciekawego) a wychodzę z niej jako laska.
Mam tak samo! tylko, że jak już zaczynam ładnieć, to mi cały mejkap schodzi
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 17:55   #43
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

O kurcze, widzę że ze mnie jest niezła ekspresówka. Wstaję między 5.45 a 6.00 a wychodzę z domu między 7.00 a 7.15. Między pobudką a sprintem na tramwaj wyrabiam się z: poranną toaletą, makijażem (korektor, podkład, puder tusz), czesaniem (nie myję włosów rano i nie modeluję ich, mam włosy falowane więc wyglądam zazwyczaj jak rażony prądem rabarbar ), ubieraniem, śniadaniem, spacerem z psem, nierzadko z pastowaniem butów i czasami z prasowaniem ubrań. Muszę się jednak przyznać, że nie wyglądam rano modelowo i nie umiem się zmusić aby wstawać wcześniej i mieć czas na przygotowania. W tramwaju sobie jeszcze dosypiam

W sumie to się pochwaliłam, zamiast napisać na temat także przepraszam za off :P
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 18:39   #44
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

ja na co dzień do pracy się nie maluję (bo i nie bardzo powinnam) ale jak mam wypad poza zakład tudzież mamy wizytacje klienta to makijaż od rana zajmuje mi góra 10 minut więc nie jest to wielkie poświęcenie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 20:31   #45
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

rano wyglądam najładniej, ale za to gdy już wracam wieczorem - tragedia jak dwie różne osoby!
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 20:50   #46
evelvas00
Przyczajenie
 
Avatar evelvas00
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Każda minuta snu jest dla mnie ważna, ale równie ważna jest dla mnie godzina do półtorej na ogarnięcie się. A i tak uważam, że to za mało i że powinnam wstawać wcześniej, chociażby po to, żeby spokojnie wypić kawę i zjeść śniadanie, przeglądając internet.
Pół godziny do 45 minut poświęcam na mycie zębów, makijaż i uczesanie się. Przez resztę czasu jem albo biegam po domu.
I wstaję 1,5 godziny wcześniej nie tylko po to, żeby nie wychodzić z domu jak wypłosz (wstać z łóżka i iść-nie wchodzi to u mnie w grę), ale po to, żeby się porządnie dobudzić! Nie znoszę ludzi, którzy dopiero co wstali z łóżka i rozmawiają ze mną tacy zaspani, zapuchnięci... Okropność! U kobiety zwłaszcza...
__________________
Evelvas.blogspot.com zaprasza!
evelvas00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 20:50   #47
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
rano wyglądam najładniej, ale za to gdy już wracam wieczorem - tragedia jak dwie różne osoby!
Mam to samo.

Rano prysznic z myciem włosów i balsamem 10-15 min, ubranie się 5 min, makijaż 7 min, suszenie włosów niecałe 10 min (w zależności od temperatury, zazwyczaj suszę zimnym nawiewem). W godzinie się mieszczę razem z przygotowaniem i zjedzeniem śniadania, które jest u mnie obowiązkowe.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 21:05   #48
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Nooo jak mam na ósmą to wstaję o szóstej no i tak... myję włosy, nakładam odżywkę, w trakcie gdy włosy się kotłują w odżywce szoruję zęby i to zajmuje jakieś 10 minut. Potem robię makijaż 10 minut, suszę i tak już podsuszone włosy 10 minut, zostaje mi czas żeby się ubrać spakować no i wychodzę teraz to nie filozofia, bo mam problemy ze snem ale odkąd stosuje leki nasenne to nie problem zasnąć np o 22 poprzedniego dnia, żeby się spokojnie wyspać
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 21:38   #49
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

teraz jak pracuje od 6 i o 5.15 muszę wyjść z domu to odpuszczam sobie stylingi przed wyjściem
wstaje 4,30 szybki prysznic kawa , make-up(czyli podkład + tusz) i wychodzę

macie jakieś rady na przekrwione oczy po przebudzeniu ? bo ja wyglądam jak upiór do tego rano twarz mnie piecze i skóra jest napięta , nie wiem od czego i jak temu zapobiegać.
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 06:56   #50
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Ja jak rano myje włosy rano to suszę je około 15 min plus prostowanie następne 15 min ;/ na dodatek mam długie włosy i grube to z suszeniem różnie bywa czasami dłużej jak jestem nie wyspana heh , bo moje ruchy są powolneeee
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 07:14   #51
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Ja co prawda nie chodzę do pracy,ale do szkoły wiec jak mam na 8 to wstaje 6:20.
-prysznic,balsamowanie,myc ie zębów(włosy myje poprzedniego dnia wieczorem)-15 min
-Makijaż (cień,kredka,tusz,szminka , róż) - 10 min
-Fryzura i ubieranie się - 10 min.
Więc 6:55 - 7:00 jestem gotowa, wychodzę 20 po 7 wiec albo resztę czasu spędzam przed kompem albo powtarzam materiał do szkoły.
Tylko że chodzę spać o 22.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 07:20   #52
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Cytat:
Napisane przez ola_108 Pokaż wiadomość
o matko, jestem w szoku, że wstajecie 1,5h wcześniej, żeby się zebrać ... Mi szybkowanie się do pracy zajmuje 20 min, czyli 5 min na ubranie, 5 kanapka, 10 zęby plus makijaż i lecę... dla mnie poranna minuta snu jest 4x ważniejsza niż minuta ogarniania się

ja tez jestem w szoku ja do pracy mam na 8 a wstaję czasami 7:10 , do ostatniej chwili wyciskam trochę snu z domu wychodzę o 7:40 po myciu zębów, szybkim makijażu i wciągnięciu na siebie ciuchów kawę piję po drodze w samochodzie i wpadam do pracy kilka minut przed 8 .
Nie wyobrażam sobie brania prysznicu rano toż to bym musiała wstać 30 minut wcześniej
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 07:53   #53
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Ja mam już wszystko tak zorganizowane i obcykane że Jak koleżanka kiedyś to widziała to się śmiała że jak w dobrze zorganizowanym mechanizmie działam. Wstaję, zazwyczaj o 6(jeśli mam na 8) szybko, nie przesuwam budzika na drzemkę itd. Po prostu na raz dwa trzy podnoszę się z łóżka. Nieprzytomna nakładam szlafrok i idę do łazienki jak zombie. Myję siebie i włosy 10 min, wychodzę spod prysznica, robię w 8 min makijaż, wychodzę z łazienki i już rześka idę do kuchni, robię śniadanie w międzyczasie gotuje się woda na herbatę-10 min. Wracam do pokoju i równocześnie jem i suszę włosy 10 min Ubieram się w to co dzień wcześniej przygotowałam 5 min. Zostaje mi jakieś 20 awaryjnych minut(wydrukowanie czegoś, spakowanie jakiejś książki, wypastowanie butów etc) jeśli nie ma nic awaryjnego włączam laptopa i czytam głupoty(tak jak teraz) i wychodzę na autobus. Jestem na uczelni na czas piękna i powabna
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 08:32   #54
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
ja tez jestem w szoku ja do pracy mam na 8 a wstaję czasami 7:10 , do ostatniej chwili wyciskam trochę snu z domu wychodzę o 7:40 po myciu zębów, szybkim makijażu i wciągnięciu na siebie ciuchów kawę piję po drodze w samochodzie i wpadam do pracy kilka minut przed 8 .
Nie wyobrażam sobie brania prysznicu rano toż to bym musiała wstać 30 minut wcześniej
Jak miło bo już się czułam osamotniona :-D
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 09:06   #55
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Cytat:
macie jakieś rady na przekrwione oczy po przebudzeniu ? bo ja wyglądam jak upiór do tego rano twarz mnie piecze i skóra jest napięta , nie wiem od czego i jak temu zapobiegać.
zwykłe krople do oczu wystarczą Poza tym zażywanie witaminy C, uszczelni naczynka
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 09:37   #56
ksenawojowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 207
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Cytat:
Napisane przez Oh Stella_Stellah_huh Pokaż wiadomość
Na worki pod oczami pomaga zdrowa dieta, picie wody i zdrowy sen. Poza tym można robić rano okład z ogórka. Miksuje się ogórek, odciska sok i moczy w tym waciki, wkłada się je odciśnięte do woreczka strunowego i zamraża. Rano wyciągasz po dwa na talerzyk, bierzesz prysznic, po czym rozmrożone już kładziesz na oczy. Korektor i podkład to też dobry pomysł, ale jako dodatek Warto jest pielęgnować i kryć, a nie tylko kryć. Osobiście jestem zwolenniczką mycia włosów przed snem potrzebuję rano ok. 40 minut, więc włosy zdążam tylko uczesać i upiąć :P
No właśnie pielęgnacja a nie tylko krycie.... chyba muszę zacząć stosować zanim zmarchy się pojawią
ksenawojowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 12:58   #57
Raija80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 338
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Mnie szykowanie zajmuje godzinę i 15 minut.
W tym 15 minut na prysznic z myciem włosów i nałożeniem odżywki. Ja uwielbiam poranne prysznice, pachnące żele czy szampony dodatkowo wprowadzają w dobry nastrój i wspaniale mnie dobudzają.

Przez godzinę schną mi włosy bez suszarki. Opracowałam technikę skrócenia czasu suszenia: najpierw macham głową kilka - kilkanaście razy góra - dół, a potem co jakiś czas podczas suszenia delikatnie unoszę palcami włosy do góry - te przy nasadzie, tak, żeby dostało się pomiędzy nie więcej powietrza. W ten sposób skróciłam czas suszenia włosów w sposób naturalny z 2 godzin do godziny i dodatkowo mam uniesione włosy przy nasadzie. Z tym, że ja mam dosyć cienkie włosy.Nie lubię myć włosów wieczorem i nie wiem dlaczego mam wrażenie, że dłużej mi schną. Nie lubię też spać z mokrymi.

W trakcie gdy mi schną włosy, ubieram się, robię delikatny makijaż i jem śniadanie. Śniadanie zajmuje mi najdłużej, ale bez niego nie wyjdę rano.
Raija80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 14:15   #58
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Ja tam nie odbieram tego w ten sposób, że odbieram sobie ileśtam snu - traktuję to bardziej jako naturalną kolej rzeczy. Tak samo jak to, że trzeba wstać wcześniej żeby uwzględnić czas dojazdu do pracy
Otóż to

Ja jestem okropnym śpiochem , mimo to jak jadę na 8 na uczelnie to wstaję o 5.30 ( na autobus muszę wyjść o 7.00-7.10), więc mam 1,5 h na wyszykowanie się. Nie jest to dla mnie kwestia przyzwyczajenia bo dla mnie nie da się przyzwyczaić do wczesnego wstawania Ale mus to mus. Traktuję to jako konieczność. Swoją drogą 30 min w tą czy w tą to żadna różnica- i tak będę przysypiać cały dzień i tak

Rano obowiązkowo: prysznic+makijaż. Włosy ze względu że są bardzo długie i mega gęste to myję wieczorem, bo musiałabym chyba o 3 rano wstawać by je myć Na szczęście dość długo wyglądają na świeżutkie, nie przetłuszczają się wiec jest ok.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 15:57   #59
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
Zazdroszczę tym dziewczynom (organizacji, samozaparcia), które wstają wcześnie, żeby ładnie wyglądać. Ja jestem raczej z gatunku wypłoszy, które wolą pospać

są typy urody, którym taki lekki makijaż wystarcza. z tym nie ma co dyskutować takim też zazdroszczę, bo to wielkie szczęście
ja tak samo u mnie 20 min na umycie sie i makijza, 15 min na ubranie i sniadanko i wio, za nic nie zrezygnuje z 15 min snu, bo potem zasypiam na stojaco o 18
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat





Edytowane przez yoona
Czas edycji: 2012-03-01 o 16:01
yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 16:07   #60
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Wygląd z samego rana-jak to robicie?

Ja zazwyczaj wychodzę z domu ok. 6:50, więc wstaję 1,5h wcześniej.
Niestety przez odkładanie obowiązków na później w dni powszednie często śpię po 3-5h, ale nawet niewyspanie i ogólna niechęć do wstawania rano nie zniechęca mnie wystarczająco

Po prostu nie potrafię zerwać się z łóżka i wybiec z domu. Muszę wziąć szybki prysznic, pomalować się, ubrać, zjeść śniadanie, napić się kawy/herbaty i pomyśleć w przeciwnym razie nie wiedziałabym, co się wokół mnie dzieje, potrzebuję chyba sporo czasu, żeby zacząć funkcjonować.

Wolę jednak pospać 15 min. krócej i przeznaczyć je na podtrzymywanie mego nienagannego wizerunku
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.