Kiedys to starczyło... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 14:52   #1
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812

Kiedys to starczyło...


tylko mydło i woda...I trochę słońca latem...Ah! I podkradane mamine "piątki" Diora.

Z czasem jednak trzeba było bardziej pochylić się nad kondycją doczesnej powłoki...Za sprawą koleżanek trochę, bo "Ej, weź się maluj, bo sobie chłopaka nie znajdziesz"... No i jak tu nie przyznać im racji

Zatem, pomijając oczywistą higienę, pielęgnację- kremy, toniki, żele, hydrolaty, sera z witaminami.... do akcji wkroczyła kolorówka i perfumy.

Ulubiony Max Factor 2000 Calorie. Przygody z innymi tuszami kończyły się źle, i dziecko marnotrawne pokornie wracało do Maxa.

Róż, tu nieśmiertelny Bourjois, w małym okrągłym pudełeczku, z kompletnie nieprzydatnym lusterkiem, pędzelkiem do malowania nie wiadomo czego i tendencją do gubienia wieczka. Jednak pięknie pachnący, w stu kolorach. I w ogóle najwspanialszy.

Podkłady. Tu porażka na całej linii. Przez półkę w łazience przewinęły się całe zastępy, ale żaden nie spełnia żadnej obietnicy producenta. Nie ważne czy to YSL, Shiseido, Kanebo, Chanel, czy Maybelline, Under20 albo Synergen z Rossmana. Jeszcze mi tylko Double Wear EL zostało do przetestowania, ale wynik i tak z góry przesądzony
Najgorsze przeżycia mam związane z podkładem Colour Adapt Shimmering coś tam Maxa Factora. Miałam subtelnie lśnić, a wyglądałam jak by mi ktoś poprzyklejał błyszczące piegi Pana Kleksa.

Ale od czego jest Face Powder & Brush Clinique! Fantastyczny.

Do pomadek nie pałam zapałem, co najwyżej błyszczyk, taki Juicy Tubes Lancome, to jest coś. I z Body Shopu też jest fajny.

Cienie? Kupowane spontanicznie i najczęściej bez sensu. Bo kolor ładny. Ale standard to Ingloty - beż, kawa z mlekiem, czekoladowy brąz, brzoskwinia, albo Clinique Colour Surge w odcieniu Teddy Bear, na dzień do biura. Wieczorem się szaleje z miedzią, śliwką, złotem...

Za jakieś 10 lat pomyślę nad szerzej zakrojoną ofensywą. Póki co, starcza tusz, róż i puder (i odpowiednie oświetlenie)

I Rumeur2Rose Lanvina.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2012-03-22 o 15:00
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 17:52   #2
patrycja166
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 52
Dot.: Kiedys to starczyło...

używałam tych samych kosmetyków . zgadzam się z Tobą w 100% . Pozdrawiam i zapraszam do mnie
patrycja166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:34   #3
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Kiedys to starczyło...

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
"Ej, weź się maluj, bo sobie chłopaka nie znajdziesz"...
umarłam ze śmiechu jakie to życiowe!
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.