Fryzjer - Lublin - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-04, 19:53   #2311
izus3764
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 25
Dot.: Fryzjer - Lublin

A czy może ktoś polecić Akademię Piękna jeśli chodzi o upięcia i makijaż?
izus3764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 13:12   #2312
silver dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 175
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez khem Pokaż wiadomość
Poszukałam Montowni na ul. Puławskiej, szyld jest... i tyle.
Ja, niestety, weszłam do środka (niczego nie podejrzewając) i zapytałam się ile będzie kosztować podcięcie długich włosów - 70-80zł, ale stwierdziłam, że to ta słynna Montownia więc zaryzykuję... po wszystkim usłyszałam od Pani (chyba właścicielki) że te szyldy na zewnątrz to nie ich, i ze jeszcze na swoje czekają...

Jak dla mnie to trochę takie okłamywanie klienta - jeżeli to nie są ich szyldy - powinni je usunąć!!

Co do samego ścięcia - -czegoś innego oczekiwałam... i wg mnie drogo, jak na taki salon. Więc nadal szukam dobrego fryzjera (na miarę mojej Pani Ani Prystupy).

Pozdrawiam,
khem
hmm. trzeba było sie do mnie odezwacw sprawie Montowni, poniewaz jakos niedawno w poszukiwaniu innego fryzjera niz mój ulubiony udałam sie do własnie tam (d0 Montowni -jak jeszcze byli na Puławskiej), skuszona wiekszością pozytwnych opinii od znajomych chciałam spróbować innego stylu cięcia niż dotychczas..no i po rozmowie z fryzjerem, chyba Włodek, okazało sie że cięcie moich włosów za ramiona bedzie kosztowało od 120 zł... przyglądałam sie równiez technice ich strzyżenia u osób, które akurat siedziały na fotelu i jakoś zrezygnowałam... Choć teraz znów kusi mnie wizyta w innym salonie - u Karola Brzyskiego- słyszałam wiele dobrych opinii o nim ale jakos na wizazu mało dziewczyn go poleca:/ pozdrawiam
a swoją drogą czy Któraś z Was korzysta z usług Karola?
__________________
....
silver dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 13:58   #2313
YaggaYo
Raczkowanie
 
Avatar YaggaYo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 298
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez silver dream Pokaż wiadomość
hmm. trzeba było sie do mnie odezwacw sprawie Montowni, poniewaz jakos niedawno w poszukiwaniu innego fryzjera niz mój ulubiony udałam sie do własnie tam (d0 Montowni -jak jeszcze byli na Puławskiej), skuszona wiekszością pozytwnych opinii od znajomych chciałam spróbować innego stylu cięcia niż dotychczas..no i po rozmowie z fryzjerem, chyba Włodek, okazało sie że cięcie moich włosów za ramiona bedzie kosztowało od 120 zł... przyglądałam sie równiez technice ich strzyżenia u osób, które akurat siedziały na fotelu i jakoś zrezygnowałam... Choć teraz znów kusi mnie wizyta w innym salonie - u Karola Brzyskiego- słyszałam wiele dobrych opinii o nim ale jakos na wizazu mało dziewczyn go poleca:/ pozdrawiam
a swoją drogą czy Któraś z Was korzysta z usług Karola?
Ja korzystałam, kilka stron wcześniej pisałam co i jak Jedyny minus, że trzeba długo czekać, zapisywałam się niedawno to na 24 lutego dopiero ;/
YaggaYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 16:38   #2314
stawiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej Dziewczyny!! Mam pytanie, wlasciwie to juz zdecydowalam sie na salon fryzjerski(wybieram sie do HAIR LINE) ale mam pytanie do jego klientek, a mianowicie kogo polecacie do farbowania wlosow z tego salonu? Chodzi mi konkretnie o kolor platynowy blond Z gory dziekuje za wszelkie sugestie.
stawiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 17:36   #2315
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Byłam 3 razy w Pierre, raz jako "modelka" do strzyżenia, dwa pozostałe normalnie. Za każdym razem chciałam mieć włosy do mniej więcej ramion, max. do połowy szyi.. I niestety, za każdym razem wychodziłam załamana. Dwa razy przyczyną była Kamila, raz chyba Iwona. Zawsze kończyłam z włosami mega krótkimi
Dziwne, jak dla mnie Iwona ma centymetr w oczach, uwielbiam do niej chodzić- tnę 0,5cm wyższą warstwę i 1,0cm niższą i zawsze dokładnie tyle obcina
Chociaż nie powiem, moja pierwsza wizyta u Magdy- wyszłam załamana, ścieła mi włosy do ucha, byłam wtedy gruba bardzo i miałam okrągła twarz, a cięcie to podkreślało bardzo.
Hm, jakaś chyba Kasia mi modelowanie raz robiła też nie byłam zadowolona wyglądałam jak w hełmie.

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A próbowała któraś z Was strzyżenia gorącymi nożyczkami (hot scissors, thermo cut)? Ja miałam takie zagranicą i byłam bardzo zadowolona. W necie też są same pozytywne opinie. W Lublinie znalazłam taką ofertę tylko w Incanto, ale jeszcze tam nie byłam. Kosztuje 70zł, zagranicą płaciłam dużo więcej. Ponadto zastanawiam się nad przedłużaniem włosów w tym salonie metodą hair talk, fryzjerka stamtąd powiedziała, że w ogóle nie niszczą włosów.

A poza tym - czy ktoś wie, gdzie najlepiej ścinają na boba? Niby najpopularniejsza fryzura, a byłam już u kilku fryzjerów i nigdy nie byłam w pełni zadowolona. Chodzi mi o coś dokładnie takiego, jak na pierwszym zdjęciu: http://www.skincareblog.net/2011/03/...ham-hairstyle/ Widziałam tak idealne boby tylko w Anglii, wygląda na to, że nasi fryzjerzy tego nie potrafią. A może komuś się jednak udało? Zdjęcia mile widziane.
Ja miałam cięcie gorącymi nożyczkami i zupełnie nie widziałam różnicy między gorącymi i zimnymi

Dokładnie takiego boba mi w Pierre kiedyś zrobili, tyle, że ja w nim tragicznie wyglądałam.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez nimeve Pokaż wiadomość
Robiłam keratynę w pani Anny Wereśniak no i zabieg w porządku, ale:
a. cena za zabieg była ustalona na 500 złotych a zapłaciłam 800 - dość nie w porządku, nie mam włosów do pasa ani szczególnie gęstych
Robiłam dwa razy keratynę, max wyszło ok. 200zł, sama kupiłam zestaw do prostowania i wynajęłam fryzjerkę, która robiła mi prostowanie w moim domu. To żadna sztuka, naprawdę szkoda tyle kasy w salonie
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2012-01-07 o 17:21
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 16:50   #2316
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Fryzjer - Lublin

Chciałam sobie zrobic ombre hair mozecie mi polecic salon dobry i jak wiecie to cene usuługi
pozdrawiam
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 15:25   #2317
justynaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - LUBLIN

jeśli chodzi o salon Anna przy ul.Bursztynowej to odradzam ten salon.niestety miałam przyjemność skorzystania z ich usług.mowie niestety ponieważ pani która się mną zajmowała,a właściwie to jakaś gówniara,zamiast pofarbować mi włosy na brąz tak jak sobie życzyłam,zrobiła po swojemu i pomalowała na czarno.i jeszcze bezczelnie twierdziła że tak mi będzie bardziej do twarzy!co to ma być???!!

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

ten salon to porażka!byłam umówiona na godzinę 15 a zostałam poproszona na fotel o godz.17!już byłam taka zdenerwowana że miałam zamiar zrezygnować.ale się uparłam i pomyślałam że skoro już tyle czekam to zaczekam jeszcze parę minut.w międzyczasie uśmiechnięta pani zaproponowała mi kawkę.wiec poprosiłam.myślałam że zwymiotuje-z kubka wystawał długi włos,a mało tego była na nim szminka!podają każdej klientce w tym samym nie umytym kubku kawę!podziękowałam grzecznie i powiedziałam żeby sobie sama to wypiła.ale to jeszcze nic.była mowa ze chce mieć brązowe włosy,a pomalowano mi na czarny!!oczywiście pani powiedziała ze to nie jej wina tylko źle dobranej farby!co za debile!!oczywiście nie zapłaciłam ani grosza!nie wiem co mnie podkusiło aby wybrać akurat ten salon.

Edytowane przez justynaa2
Czas edycji: 2012-01-14 o 15:04 Powód: błędy w tekście
justynaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 15:34   #2318
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: fryzjer - LUBLIN

A ja idę w wtorek do Monroe, aż się boję, bo już raz zdradziłam Pierra i żałowaam, zobaczymy jak tym razem będzie
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 14:56   #2319
alica84
Raczkowanie
 
Avatar alica84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 196
Dot.: Fryzjer - Lublin

Od razu zaznaczam, że chodzi o Świdnik a nie o Lublin. Macie namiar na jakiegoś fryzjera w Świdniku, który umie robić fajne fryzury ślubne?
__________________
Karma tastes so sweet.
alica84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 20:47   #2320
claaau
Raczkowanie
 
Avatar claaau
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 136
Dot.: Fryzjer - Lublin

A co myślicie o salonie Arte Vivo przy ul Mackiewicza? Korzystał ktoś z ich usług ? Bo mam ochotę zrobić sobie balejaż i myślę czy kliknąć ich kupon i się tam wybrać.
__________________

... im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo


claaau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 12:25   #2321
sylwietkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Lublin

Szukam dobrego fryzjera do włosów długich, kręconych(falowanych). bardzo długo nie byłam u fryzjera(około 3 lata), dlatego też nie chcę znowu się zawieść. Musiałam je zapuszczać tyle czasu, żeby mi odrosły (dziewczyny z kręconymi włosami wiedzą, o czym mówię).
sylwietkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 11:06   #2322
sylwietkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Lublin

pomożecie..............??
sylwietkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 18:46   #2323
kajka270
Raczkowanie
 
Avatar kajka270
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez pchla_szachrajka87 Pokaż wiadomość
NIE, nie warto. Chodziłam tam na balejage. Bez względu do kogo się zapiszesz- przejdziesz przez wszystkich. Gdy zapisalam sie do p.Chołoty, to ona tylko na koniec popatrzyla na głowę i zapytala się czy mi sie podoba?! Poza tym praktykantki/uczennice?! moje włosy zawsze zamiast blond wychodziły w pomarańczy! Te uczennice też się za Ciebie łapią, szarpią głowy niemiłosiernie.
W salonach głośno, przesiadanie sie z miejsca na miejsce, jeśli ktoś chce sie zrelaksować to to nie jest salon dla niego. Ja zmienilam fryzjera i odkrylam że można zdjąć folie, umyć włosy, wysuszyć nie ciągnąć tak za włosy!!!!!!
Jedyny plus to to, że tam chyba zawsze są miejsca.
Ja również nie polecam. Co prawda korzystałam z usług w tym salonie 4 lata temu, kiedy czesalam sie na swój ślub. Miala mnie czesać Pani Chołota, ale niestety jak się okazalo wzięła sobie w tym dniu wolne i czesala mnie uczennica. Jednym slowem porazka. Od tamtej pory omijam ten salon wielkim łukiem.
__________________
szczęśliwa żonka
kajka270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 09:36   #2324
malinka535
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cześć dziewczyny! Powiem Wam o moich doświadczeniach z fryzjerem.. Otóż. Poszłam niedawno do salonu akademii wizerunku, z prośbą o zrobienie delikatnych omre hair.. Wyszłam z BALEJAŻEM :/ Ma-sa-kra. Miałam plamę na grzywcę, złoto-żółtą i kosmos w sumie na głowię.Tu gdzieś pasemko złote, tu jaśniejsze, tu ciemniejsze. Trzy kolory w sumie. Niczym nie przypominało ombre, bo to po prostu były pasemka - "refleksy" Płakałam 3 dni ... Nie mogłam na siebie patrzeć ;( Ja wiem, mogłyśmy się z Panią fryzjerką nie zrozumieć, no ale ... bez przesady. Wyszłam oczywiście i nic nie powiedziałam, że coś mi się nie podoba.
Ale, poszłam w piątek do salonu na Zana, Laurent, z prośbą o powrócenie do swojego koloru(ciemny brąz) i powiem Wam, że uratowali mi życie.. Włosy, wygląd. Teraz wyglądam jak człowiek.

Poszłam do fryzjera na pomalowanie włosów pierwszy raz (a mam 22 lata) i już wiem, że nigdy nie pójdę.

Podsumowując - nie polecam Akademii Wizerunku, polecam salon Laurent, na zana, i pana Mateusza, bo właśnie on zajął się moim "bigosem" na głowie.

Pozdrawiam serdecznie ;-)

A, i żałuję teraz że wybierając się na malowanie nie przeczytałam opinii żadnej z salonu, żadnego salonu, poszłam z polecenia jednego z pracownika (ztegoż salonu). Co było durnotą świata jak teraz patrzę wstecz.
malinka535 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 08:24   #2325
katerinka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny pytałam już kilka razy ale dalej nie wiem gdzie się podziewa Ewelina która pracowała w Trendy... Chciała bym żeby czesała mnie do ślubu Wiecie coś na ten temat?
katerinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 16:39   #2326
Karolina_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez sweet_almond Pokaż wiadomość
MONTOWNIA się przeniosła w tamtym miesiącu i jest teraz na Węglinie w galerii ZONE. Tam mają lepsze miejsce i dojazd. Wiem bo ostatnio się reklamowali w tesco i roznosili ulotki.
A do kogo iść w Montowni? Będę pierwszy raz.
Karolina_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 14:49   #2327
Ola Sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja byłam u Pana Piotra, który pracował kiedyś w akademii piękna.
Jestem zadowolona. Robiłam u niego kolor i strzyżenie. Śmiało możesz do niego iść.
Ola Sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 16:08   #2328
Nowa007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej dziewczynyCzy któraś z was ścinała włosy gorącymi nożyczkami???Co myślicie o takim strzyżeniu???
Nowa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 11:31   #2329
nuovo1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez kajka270 Pokaż wiadomość
ja również nie polecam. Co prawda korzystałam z usług w tym salonie 4 lata temu, kiedy czesalam sie na swój ślub. Miala mnie czesać pani chołota, ale niestety jak się okazalo wzięła sobie w tym dniu wolne i czesala mnie uczennica. Jednym slowem porazka. Od tamtej pory omijam ten salon wielkim łukiem.
ja tam byłam u pani emilki porażka ścinać nie umie a dotego obgaduje pracownice i opowiada o klijętkach okropna baba a włosy mi spoliła bo kolor 3 razy poprawiała a itak niewyszedł
nuovo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 11:48   #2330
nuovo1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez justynaa2 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o salon anna przy ul.bursztynowej to odradzam ten salon.niestety miałam przyjemność skorzystania z ich usług.mowie niestety ponieważ pani która się mną zajmowała,a właściwie to jakaś gówniara,zamiast pofarbować mi włosy na brąz tak jak sobie życzyłam,zrobiła po swojemu i pomalowała na czarno.i jeszcze bezczelnie twierdziła że tak mi będzie bardziej do twarzy!co to ma być???!!

---------- dopisano o 17:25 ---------- poprzedni post napisano o 17:03 ----------

ten salon to porażka!byłam umówiona na godzinę 15 a zostałam poproszona na fotel o godz.17!już byłam taka zdenerwowana że miałam zamiar zrezygnować.ale się uparłam i pomyślałam że skoro już tyle czekam to zaczekam jeszcze parę minut.w międzyczasie uśmiechnięta pani zaproponowała mi kawkę.wiec poprosiłam.myślałam że zwymiotuje-z kubka wystawał długi włos,a mało tego była na nim szminka!podają każdej klientce w tym samym nie umytym kubku kawę!podziękowałam grzecznie i powiedziałam żeby sobie sama to wypiła.ale to jeszcze nic.była mowa ze chce mieć brązowe włosy,a pomalowano mi na czarny!!oczywiście pani powiedziała ze to nie jej wina tylko źle dobranej farby!co za debile!!oczywiście nie zapłaciłam ani grosza!nie wiem co mnie podkusiło aby wybrać akurat ten salon.
jest tam pani emilka porazka zepsuła mi fryzurę i kolor niepolecam

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez justynaa2 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o salon Anna przy ul.Bursztynowej to odradzam ten salon.niestety miałam przyjemność skorzystania z ich usług.mowie niestety ponieważ pani która się mną zajmowała,a właściwie to jakaś gówniara,zamiast pofarbować mi włosy na brąz tak jak sobie życzyłam,zrobiła po swojemu i pomalowała na czarno.i jeszcze bezczelnie twierdziła że tak mi będzie bardziej do twarzy!co to ma być???!!

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

ten salon to porażka!byłam umówiona na godzinę 15 a zostałam poproszona na fotel o godz.17!już byłam taka zdenerwowana że miałam zamiar zrezygnować.ale się uparłam i pomyślałam że skoro już tyle czekam to zaczekam jeszcze parę minut.w międzyczasie uśmiechnięta pani zaproponowała mi kawkę.wiec poprosiłam.myślałam że zwymiotuje-z kubka wystawał długi włos,a mało tego była na nim szminka!podają każdej klientce w tym samym nie umytym kubku kawę!podziękowałam grzecznie i powiedziałam żeby sobie sama to wypiła.ale to jeszcze nic.była mowa ze chce mieć brązowe włosy,a pomalowano mi na czarny!!oczywiście pani powiedziała ze to nie jej wina tylko źle dobranej farby!co za debile!!oczywiście nie zapłaciłam ani grosza!nie wiem co mnie podkusiło aby wybrać akurat ten salon.
TAKA BLONDI EMI CZY JAKOŚ TAK STASZNA KOBIETA OBGADUJE NAWET KLIJĘTKI SWOJE <TA LUBI S.. ATA TO SUKA jak tak mozna i zero kompetencji

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Przykro mi ale ja mialam takie same odczucia, przeszlam przez ręce każdego
ja byłam u pani Emilki wydała sie bardzo fajna ale nietety zero polotu do tego co robi
nuovo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 16:57   #2331
kaysha
Przyczajenie
 
Avatar kaysha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej dziewczyny
Poszukuję nr tel do salonu QUALITY na Romanowskiego. Może któraś z Was dysponuje. Będę wdzięczna Niestety te które znalazłam na www są nieaktualne Wiecie może czy nadal pracuje tam pani Małgosia?
kaysha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 07:33   #2332
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ostatnio widziałam na szyldzie Quality "lokal do wynajęcia" :/ Też szukam Gosi, może ktoś wie , gdzie pracuje?
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 16:01   #2333
kaysha
Przyczajenie
 
Avatar kaysha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja już się dowiedziałam. Pani Małgosia spędza teraz czas z dzidziusiem więc musimy uzbroic się w cierpliwośc
kaysha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 17:18   #2334
Karolina_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez silver dream Pokaż wiadomość
hmm. trzeba było sie do mnie odezwacw sprawie Montowni, poniewaz jakos niedawno w poszukiwaniu innego fryzjera niz mój ulubiony udałam sie do własnie tam (d0 Montowni -jak jeszcze byli na Puławskiej), skuszona wiekszością pozytwnych opinii od znajomych chciałam spróbować innego stylu cięcia niż dotychczas..no i po rozmowie z fryzjerem, chyba Włodek, okazało sie że cięcie moich włosów za ramiona bedzie kosztowało od 120 zł... przyglądałam sie równiez technice ich strzyżenia u osób, które akurat siedziały na fotelu i jakoś zrezygnowałam... Choć teraz znów kusi mnie wizyta w innym salonie - u Karola Brzyskiego- słyszałam wiele dobrych opinii o nim ale jakos na wizazu mało dziewczyn go poleca:/ pozdrawiam
a swoją drogą czy Któraś z Was korzysta z usług Karola?
Dziwne jest to co piszesz bo byłam u nich niedawno i na cenniku jest wyraźnie napisane, że strzyżenie kosztuje max. 100 zł!!! Ja byłam akurat u Tomka ale z tego co wiem to cennik jest dla wszystkich
Karolina_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 19:43   #2335
silver dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 175
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Karolina_80 Pokaż wiadomość
Dziwne jest to co piszesz bo byłam u nich niedawno i na cenniku jest wyraźnie napisane, że strzyżenie kosztuje max. 100 zł!!! Ja byłam akurat u Tomka ale z tego co wiem to cennik jest dla wszystkich
Ja nie czytałam ich cennika, tylko usłyszałam to od fryzjera, który był wtedy na zmianie
__________________
....
silver dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 21:10   #2336
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czesc Dziewczyny - szukam jakiegoś fajnego fryzera na Czechowie...zna ktoś coś? Chcę robić kolor a nie chcę przepłacić...stąd moje pytanie - mieszkam na Czechowie i może ktoś wie coś w tej sprawie? Byłabym wdzięczna za jakieś info I mam jeszcze jedno pytanie - co się teraz mówi na mieście o Berendowicz&Kublin? Dawno u nich nie byłam - kiedyś cieszyli się dobrą sławą, ale ceny w kosmos mieli wywindowane...jak jest teraz?
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 12:54   #2337
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Fryzjer - Lublin

Salon fryzjerski Doroty Walkowiak przy ul. Kiepury.
Mówi to coś komuś?
Szukam jakichś opinii...
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 13:52   #2338
sweet_almond
Raczkowanie
 
Avatar sweet_almond
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Aphrodisyack Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny - szukam jakiegoś fajnego fryzera na Czechowie...zna ktoś coś? Chcę robić kolor a nie chcę przepłacić...stąd moje pytanie - mieszkam na Czechowie i może ktoś wie coś w tej sprawie? Byłabym wdzięczna za jakieś info I mam jeszcze jedno pytanie - co się teraz mówi na mieście o Berendowicz&Kublin? Dawno u nich nie byłam - kiedyś cieszyli się dobrą sławą, ale ceny w kosmos mieli wywindowane...jak jest teraz?
NIE IDŹ DO B&K !!!!!! kiedyś ich lubiłam a teraz szajs za dużą gotówkę. Lepiej tną w osiedlowym zakładzie bo przynajmniej równo. Nie miłe panie, bez polotu pomysłu i nie widzą jakie krzywizny robią.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

powiedzcie mi czy znacie jakiś dobry zakład na ul.zielonej... niejaką panią Król? czy ma jakiś potencjał w sobie? albo zakład Incanto?
__________________
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.
Marilyn Monroe
sweet_almond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 13:56   #2339
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Fryzjer - Lublin

No no no...nie wiedziałam, że aż tak się B&K popsuli - dzięki za ostrzeżenie. Co do salonu przy ul. Zielonej, to nie wiem, ale o Incanto słyszałam same dobre opinie...
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 18:43   #2340
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer - Lublin

byłam ostatnio na Zielonej, zaraz obok Pyzy jak na tak krótką ulice jest tam kilka salonów. lokal moze jakos zachęcająco nie wyglądał, ale potrzebowałam z wejscia zeby ktos mi obciął włosy, u rudowłosej pani byłam, imienia nie znam. obciecie ok, gdzywke musze ciut poprawic ale moja wina, moglam mowic zeby była krotsza. z muciem i czesaniem( takim codziennym, bez super - modelowania) 40 zł.
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.