Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-03, 15:07   #1081
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Powracam do Was Nie miałam 3 tygodnie internetu a tu tyle nowych stron.

Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość
A co do niepasowania włosów do twarzy to wreszcie po roku zastanawiania się zdecydowałam się ściąć na krótko i jak na złość moja fryzjerka ma wolne Mam nadzieję, że mnie nie podkusi znowu później na zapuszczanie, bo ja się nie nadaję do długich włosów
Mi się podobają dziewczyny w krótkich włosach W sensie jak komuś to tak fajnie pasuje

Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość

A z nudą to przybij piątkę, ja co jakiś czas coś muszę wymyślić bo mi się nudzą Tylko potem jest problem jak to, co wymyśliłam, okazuje się trudne w utrzymaniu - mam nadzieję, że teraz mi się uda z tym dojść do ładu, bo mycie najpierw jednej, a potem drugiej połowy głowy, żeby nie zafarbowały od siebie na wzajem to już jest mała katastrofa
Pokaż włosy
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 15:13   #1082
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Ja jeździłam z typem, który zjechał ze skrzyżowania pod prąd.


Ja w krótkich wyglądam koszmarnie, a chcę krótkie.


To tylko pozazdrościć.
na pewno są jakieś krótkie fryzury które będą Ci pasować. polecam konsultację ze stylistą fryzur

no ogólnie praca w modzie jest fajna, chyba zostanę w tej branży na stałe. chociaż pewnie was zdziwię, bo u mnie, w centrali pewnych dość drogich, dobrych marek prawie wszyscy ubierają się... bardzo zwyczajnie i zachowawczo, poza jedną moją szefową, która jest wspaniała - piękna i zawsze ubrana nienagannie, ale z luzem (ale też stać ją na buty za równowartość mojej dwumiesięcznej pensji... ). ja, jako najmłodsza trochę szaleję tylko, ale w granicach zdrowego rozsądku
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 15:24   #1083
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Pokaż włosy
Nie ma co pokazywać, bo teraz mam sprany kolor i straaaszne odrosty - jestem już prawie 1,5 miesiąca od farbowania Mogę się od bidy pochwalić jak się już "zrobię", bo po obcięciu chcę zrobić pigmentację i wyrównać kolor na całości
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 15:28   #1084
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
no ogólnie praca w modzie jest fajna, chyba zostanę w tej branży na stałe. chociaż pewnie was zdziwię, bo u mnie, w centrali pewnych dość drogich, dobrych marek prawie wszyscy ubierają się... bardzo zwyczajnie i zachowawczo, poza jedną moją szefową, która jest wspaniała - piękna i zawsze ubrana nienagannie, ale z luzem (ale też stać ją na buty za równowartość mojej dwumiesięcznej pensji... ). ja, jako najmłodsza trochę szaleję tylko, ale w granicach zdrowego rozsądku
Czyli filmy w stylu 'Diabeł ubiera się u Prady' to kit?
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 15:37   #1085
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość
Nie ma co pokazywać, bo teraz mam sprany kolor i straaaszne odrosty - jestem już prawie 1,5 miesiąca od farbowania Mogę się od bidy pochwalić jak się już "zrobię", bo po obcięciu chcę zrobić pigmentację i wyrównać kolor na całości
Ale jakie masz te 2 kolory na głowie? W sensie mi się skojarzyło, że masz połowę głowy na inny kolor a drugą na inny w sensie.. nie wiem czy mnie rozumiesz
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 15:43   #1086
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Ale film mi się strasznie podobał ))
i Ciuchy
Mnie swojego czasu bardzo zdziwło, że handlowcy (kobiety), czyli osoby, które nie narzekaja raczej na finanse, w firmie u mojego TZta... jeżdżą na zakupy grupowo do takich podmiejskich centrów typu CH Ptak - nie wiem czy to kojarzycie - tam sa stoiska z niemarkowymi ubraniami, chyba to samo co na okolicznych bazarkach można dostać. Ja myslalam, że takie Panie to głównie Deni Cler, Monnari, stonowane garsonki w bardzo dobrej jakości, a on mi mówi, ze potrafią zasuwać w pracy w sztruksowych ogrodniczkach.
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 15:46   #1087
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ale jakie masz te 2 kolory na głowie? W sensie mi się skojarzyło, że masz połowę głowy na inny kolor a drugą na inny w sensie.. nie wiem czy mnie rozumiesz
Po prostu mam włosy na "narzeczoną frankensteina", popularna w pewnych kręgach fryzura, a od jakiegoś czasu nawet to dość często na ulicy widuję :-P

Takie ło, fotka z internetu ale w sumie mam praktycznie identyczne włosy, tylko musisz sobie dorobić w wyobraźni sprany kolor i odrosty :

A pół na pół blond z czernią wzdłuż przedziałka (jeden kolor po lewej, a drugi po prawej) zawsze chciałam mieć, ale zwariowałabym chyba przy utrzymywaniu tego we w miarę przyzwoitym stanie
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 15:51   #1088
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Czy ktos wie kto to jest? https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1351945404
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 15:53   #1089
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
taaak, niech nas będzie więcej krótkowłosych mnie do zmiany z włosów za ramiona na krótką fryzurę namówił fryzjer podczas takiego fajnego spotkania - http://www.akademiawizerunku.com/analiza-kolorystyczna coś takiego, tyle że z konsultacją stylisty i fryzjera. Polecam

teraz postanowiłam zapuścić, bo krótkie mi się znudziły
Mi strasznie podobają się takie krótkie fryzurki, są takie jak ja to mówię "charakterne". Ale za cholerę mi nie pasują Więc zapuszczam te nieszczęsne włosy i zapuszczam...
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 15:54   #1090
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez PaulaMyFashionBlog Pokaż wiadomość
Ale film mi się strasznie podobał ))
i Ciuchy
Mnie swojego czasu bardzo zdziwło, że handlowcy (kobiety), czyli osoby, które nie narzekaja raczej na finanse, w firmie u mojego TZta... jeżdżą na zakupy grupowo do takich podmiejskich centrów typu CH Ptak - nie wiem czy to kojarzycie - tam sa stoiska z niemarkowymi ubraniami, chyba to samo co na okolicznych bazarkach można dostać. Ja myslalam, że takie Panie to głównie Deni Cler, Monnari, stonowane garsonki w bardzo dobrej jakości, a on mi mówi, ze potrafią zasuwać w pracy w sztruksowych ogrodniczkach.
Mieszkam kilka km od tego centrum ...

Trzeba się sporo nachodzić, żeby kupić coś fajnego.
Bo większość z nich, to jakościowo zwykłe szmaty, albo ceny mają z kosmosu.

Widzę że temat prawka ciągle jest na tablicy.
Ja już mam wyznaczony następny egzamin.
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 15:56   #1091
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Michaela Kocianova http://www.swinging-paris.com/2012/0...-fashion-week/
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg

Edytowane przez Ruby Invicta
Czas edycji: 2012-11-03 o 15:58
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 16:50   #1092
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
Mieszkam kilka km od tego centrum ...

Trzeba się sporo nachodzić, żeby kupić coś fajnego.
Bo większość z nich, to jakościowo zwykłe szmaty, albo ceny mają z kosmosu.

Widzę że temat prawka ciągle jest na tablicy.
Ja już mam wyznaczony następny egzamin.
Haha ja sie odbiłam od drzwi WORDu 2.11 ....


Kurcze, to ja myslalam, ze tam sa jakies kokosy, ze dziewuchy sie potrafia tluc tyle km, zamiast isc do najblizszego centrum handlowego po pracy...
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 16:54   #1093
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość
Po prostu mam włosy na "narzeczoną frankensteina", popularna w pewnych kręgach fryzura, a od jakiegoś czasu nawet to dość często na ulicy widuję :-P

Takie ło, fotka z internetu ale w sumie mam praktycznie identyczne włosy, tylko musisz sobie dorobić w wyobraźni sprany kolor i odrosty :

A pół na pół blond z czernią wzdłuż przedziałka (jeden kolor po lewej, a drugi po prawej) zawsze chciałam mieć, ale zwariowałabym chyba przy utrzymywaniu tego we w miarę przyzwoitym stanie
lubię takie fryzury, kojarzą mi się z rockabilly i takimi tam

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Mi strasznie podobają się takie krótkie fryzurki, są takie jak ja to mówię "charakterne". Ale za cholerę mi nie pasują Więc zapuszczam te nieszczęsne włosy i zapuszczam...
to teraz zapuszczamy razem

Cytat:
Czyli filmy w stylu 'Diabeł ubiera się u Prady' to kit?
to zależy, zagraniczna centrala chodzi ubrana dużo bardziej elegancko, chociaż to zależy od marki i od płci pewnie dlatego, że więcej zarabia.

będę w czwartek na takim evencie organizowanym przez peek&cloppenburg (zamknięta impreza + jedzenie + firma pokazana od wewnątrz + targi rekrutacyjne) to zobaczymy, co oni zaprezentują. może ubiorę się jakoś na rockowo? co myślicie? może wtedy od razu zwrócą na mnie uwagę
__________________


Edytowane przez makeupnotwar
Czas edycji: 2012-11-03 o 17:20
makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 21:34   #1094
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
lubię takie fryzury, kojarzą mi się z rockabilly i takimi tam
Chciałam takie wjeżdżające na grzywkę, ale tu jest problem z odrostami już konkretny
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 22:53   #1095
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
będę w czwartek na takim evencie organizowanym przez peek&cloppenburg (zamknięta impreza + jedzenie + firma pokazana od wewnątrz + targi rekrutacyjne) to zobaczymy, co oni zaprezentują. może ubiorę się jakoś na rockowo? co myślicie? może wtedy od razu zwrócą na mnie uwagę
A zawsze w gazetach typu InStyle czy Glamour panie redaktorki/graficzki/czy tam inne pracowniczki pokazują, że chodzą o taaakie odstrojone do pracy - nawet ja bym nie odważyła się założyć niektórych z tych ciuchów

Ubierz się nieco rockowo!
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 07:36   #1096
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość
Chciałam takie wjeżdżające na grzywkę, ale tu jest problem z odrostami już konkretny
ja po długich latach farbowania (prawie 10! zdecydowałam się powalczyć i zapuścić swoje i teraz zamierzam farbować dopiero, jak mi siwe zacznął wychodzić. moje naturalne są idealnie proste i błyszczące, a o ile jest z nimi mniej roboty jak się nie trzeba martwić o odrosty znam ten ból

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A zawsze w gazetach typu InStyle czy Glamour panie redaktorki/graficzki/czy tam inne pracowniczki pokazują, że chodzą o taaakie odstrojone do pracy - nawet ja bym nie odważyła się założyć niektórych z tych ciuchów

Ubierz się nieco rockowo!
z InStylem miałam doczynienia, z elle/glamour też pośrednio... w InStyle pani redaktor była nadęta i tłumaczyła mi, że artykuły mają brzmieć jak porady od przyjaciółki wciskające kobietom drogie ciuchy i że marketing ma być dyskretny i zakamuflowany. W Elle i Glamour z tego co wiem nie płacą za staże i traktują cię jak ścierkę do podłogi, przynieś odnieś pozamiataj, a damy ci dotknąć loboutinów a później i tak nigdy nie zatrudniają po takim stażu, bo mają tabuny chętnych faszonistek gotowych pracować u nich za darmo
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 07:55   #1097
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
z InStylem miałam doczynienia, z elle/glamour też pośrednio... w InStyle pani redaktor była nadęta i tłumaczyła mi, że artykuły mają brzmieć jak porady od przyjaciółki wciskające kobietom drogie ciuchy i że marketing ma być dyskretny i zakamuflowany. W Elle i Glamour z tego co wiem nie płacą za staże i traktują cię jak ścierkę do podłogi, przynieś odnieś pozamiataj, a damy ci dotknąć loboutinów a później i tak nigdy nie zatrudniają po takim stażu, bo mają tabuny chętnych faszonistek gotowych pracować u nich za darmo
masakra
warshaFFka chcialoby sie rzec
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 09:19   #1098
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
na pewno są jakieś krótkie fryzury które będą Ci pasować. polecam konsultację ze stylistą fryzur

no ogólnie praca w modzie jest fajna, chyba zostanę w tej branży na stałe. chociaż pewnie was zdziwię, bo u mnie, w centrali pewnych dość drogich, dobrych marek prawie wszyscy ubierają się... bardzo zwyczajnie i zachowawczo, poza jedną moją szefową, która jest wspaniała - piękna i zawsze ubrana nienagannie, ale z luzem (ale też stać ją na buty za równowartość mojej dwumiesięcznej pensji... ). ja, jako najmłodsza trochę szaleję tylko, ale w granicach zdrowego rozsądku
ale fajnie, zazdroszczę ci trochę takiej branży chociaż w mojej z dresscodem nie powinno być wielkich problemów. Zdradzisz coś więcej co robisz? pozatym miałaś pokazać chyba te swoje szałowe zakupy (chyba że je przegapiłam gdzieś)
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 09:29   #1099
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość

z InStylem miałam doczynienia, z elle/glamour też pośrednio... w InStyle pani redaktor była nadęta i tłumaczyła mi, że artykuły mają brzmieć jak porady od przyjaciółki wciskające kobietom drogie ciuchy i że marketing ma być dyskretny i zakamuflowany. W Elle i Glamour z tego co wiem nie płacą za staże i traktują cię jak ścierkę do podłogi, przynieś odnieś pozamiataj, a damy ci dotknąć loboutinów a później i tak nigdy nie zatrudniają po takim stażu, bo mają tabuny chętnych faszonistek gotowych pracować u nich za darmo
Szkoda, że to zaczyna być przykrym standardem Zaczynam nabierać jeszcze większego szacunku do mojego byłego "stażodawcy"
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 09:39   #1100
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez PaulaMyFashionBlog Pokaż wiadomość
masakra
warshaFFka chcialoby sie rzec
niestety, brak słów

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
ale fajnie, zazdroszczę ci trochę takiej branży chociaż w mojej z dresscodem nie powinno być wielkich problemów. Zdradzisz coś więcej co robisz? pozatym miałaś pokazać chyba te swoje szałowe zakupy (chyba że je przegapiłam gdzieś)
zakupów narobiłam tyle że ho ho... ale to głównie marki, której sklep właśnie zamknięto i będzie niedostępna w polsce stacjonarnie http://www.parttwo.com
no ogólnie siedzę w biurze i zajmuję całym procesem od zamówienia rzeczy do sklepów do dotarcia ich na miejsce, ale ogólnie to pomagam we wszystkim - robię tłumaczenia, cenniki, raporty... sama też decyduję, co zamawiać do pewnych sklepów, ale niestety później mnie rozliczają z wyników. ogólnie to moda to fajna branża, jest dużo rzeczy które trzeba wziąć pod uwagę na przykład planując kolekcję. wiecie, że normą jest, że ciuchy są wyprodukowane i zamówione 1,5 roku do przodu? dla mnie to szok był osobiście

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Szkoda, że to zaczyna być przykrym standardem Zaczynam nabierać jeszcze większego szacunku do mojego byłego "stażodawcy"
niestety, ludzie sami psują rynek, godząc się, jak moja znajoma, na pracowanie rok za darmo w jedym z 'grubasów' kobiecych, żeby, cytuję 'móc się pogapić na fajne drogie ubrania, dotknąć ich'
a stara zasada głosi: if you're good at something, never do it for free...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 09:43   #1101
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
no ogólnie siedzę w biurze i zajmuję całym procesem od zamówienia rzeczy do sklepów do dotarcia ich na miejsce, ale ogólnie to pomagam we wszystkim - robię tłumaczenia, cenniki, raporty... sama też decyduję, co zamawiać do pewnych sklepów, ale niestety później mnie rozliczają z wyników. ogólnie to moda to fajna branża, jest dużo rzeczy które trzeba wziąć pod uwagę na przykład planując kolekcję. wiecie, że normą jest, że ciuchy są wyprodukowane i zamówione 1,5 roku do przodu? dla mnie to szok był osobiście
No to jest normalne.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 10:10   #1102
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
niestety, brak słów


niestety, ludzie sami psują rynek, godząc się, jak moja znajoma, na pracowanie rok za darmo w jedym z 'grubasów' kobiecych, żeby, cytuję 'móc się pogapić na fajne drogie ubrania, dotknąć ich'
a stara zasada głosi: if you're good at something, never do it for free...

ja z takimi baranami mialam do czynienia na codzien i nadal czasem mam :/
graficy, modelki, fotografowie, projektanci - wszyscy psuja rynek łapiąc ochłapy i dumnie sie z nimi obnosząc
spojrzmy chociazby na taka oferie - kto sie sprzeda taniej, licytacja...
a ilu foci za darmo do zagranicznych pism, albo znanych polskich tytułow, zeby moc sie tym przelansowac przed znajomymi
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 10:19   #1103
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
zakupów narobiłam tyle że ho ho... ale to głównie marki, której sklep właśnie zamknięto i będzie niedostępna w polsce stacjonarnie http://www.parttwo.com
no ogólnie siedzę w biurze i zajmuję całym procesem od zamówienia rzeczy do sklepów do dotarcia ich na miejsce, ale ogólnie to pomagam we wszystkim - robię tłumaczenia, cenniki, raporty... sama też decyduję, co zamawiać do pewnych sklepów, ale niestety później mnie rozliczają z wyników. ogólnie to moda to fajna branża, jest dużo rzeczy które trzeba wziąć pod uwagę na przykład planując kolekcję. wiecie, że normą jest, że ciuchy są wyprodukowane i zamówione 1,5 roku do przodu? dla mnie to szok był osobiście


niestety, ludzie sami psują rynek, godząc się, jak moja znajoma, na pracowanie rok za darmo w jedym z 'grubasów' kobiecych, żeby, cytuję 'móc się pogapić na fajne drogie ubrania, dotknąć ich'
a stara zasada głosi: if you're good at something, never do it for free...
kiedyś coś o tym słyszałam i właśnie też o tym że działa to w taki sposób: zasiada loża szyderców i decydują o tym co będzie modne na kilka sezonów na przód. Potem wydają katalog gdzie spisane są trendy, konkretne odcienie kolorów itd itp. Dotyczy do designu ogólnie pojętego, nie tylko mody ale i wzronictwo, grafiki, no wszystko po prostu. Można taki katalog kupić, posiłkują się nim większe firmy i projektanci w produkcji kolekcji sezonowych.

jak będziesz miała chwilę obfoć zakupy
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 10:28   #1104
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

makeupnotwar, dla mnie to nieobcy problem - ile ja się naszukałam staży i praktyk, które nie byłby całkowicie bezpłatne Jakby to nie spojrzeć przeprawa na drugi koniec dużego miasta kosztuje mnie tyle (i pieniędzy i czasu), że praca za darmo jest nieopłacalna. Wraz z koleżanką znalazłam takie oferty (zawsze to kilkaset złotych do kieszeni, a z tego można opłacić chociaż te dojazdy i coś jeszcze zostanie), ale są osoby, które zasuwają przez 3msc czasu dla różnych korporacji za darmo licząc, że może zostaną zatrudnione
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 10:57   #1105
kokojamboho
Raczkowanie
 
Avatar kokojamboho
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 376
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Ajj! Ale super kapelusz sobie kupiłam! Szkoda, że już zima się zaczyna, nie będę miala kiedy go nosic! Taki włóczykijowy, bordowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16916253_l_5945349472917d9fd02da277df7cf549.jpg (36,6 KB, 85 załadowań)
kokojamboho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 10:59   #1106
kokojamboho
Raczkowanie
 
Avatar kokojamboho
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 376
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
kiedyś coś o tym słyszałam i właśnie też o tym że działa to w taki sposób: zasiada loża szyderców i decydują o tym co będzie modne na kilka sezonów na przód. Potem wydają katalog gdzie spisane są trendy, konkretne odcienie kolorów itd itp. Dotyczy do designu ogólnie pojętego, nie tylko mody ale i wzronictwo, grafiki, no wszystko po prostu. Można taki katalog kupić, posiłkują się nim większe firmy i projektanci w produkcji kolekcji sezonowych.

jak będziesz miała chwilę obfoć zakupy
Jeszcze muszą te trendy na tyle często zmieniać, aby można było zarobić na ofiarach mody, ktore noszą tylko trendy ciuszki :P
kokojamboho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:06   #1107
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ja po długich latach farbowania (prawie 10! zdecydowałam się powalczyć i zapuścić swoje i teraz zamierzam farbować dopiero, jak mi siwe zacznął wychodzić. moje naturalne są idealnie proste i błyszczące, a o ile jest z nimi mniej roboty jak się nie trzeba martwić o odrosty znam ten ból
Jak zaczęłam zapuszczać od zera to też przestałam farbować i wróciłam do naturalnych. Ale mój naturalny kolor jest po prostu nudny i potrzebowałam czegoś ciekawszego
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:18   #1108
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9df732b16343206ef72182b97f3b8ac9_large.jpg (63,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12882_454908521243021_1642319550_n_large.jpg (23,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 292799_402422313163177_1605696736_n_large.jpg (21,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1438367_lookbook27.07.11-web.jpg (78,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2614931_uk.jpg (50,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2615038_DSC099211lookb.jpg (47,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2615347_nottfinal.jpg (56,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2615941_blog_178.jpg (60,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2615972_originalbikerjacket.jpg (37,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2616268_open-uri20121031-24312-ef2gjc.jpg (67,2 KB, 39 załadowań)
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:19   #1109
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2616398__MG_0838l_copy_copy_copyq.jpg (68,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2616549_lookbook3.jpg (57,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2617203_Oct31LB2.jpg (60,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2617429_fashionmind_army_blous_biker_boots2.jpg (37,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2618160_tbb2.jpg (52,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2618375_nimetönxd2.jpg (53,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2618915_boy_ootd.jpg (41,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2620797_lookk4.jpg (62,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2621818_lookbookmaroonshorts.jpg (34,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2622007_lookbook8_copy.jpg (74,8 KB, 37 załadowań)
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:20   #1110
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2622136_the-black-feather.jpg (44,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2622247_nunulookguess.jpg (54,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2622252_lookbook153.jpg (53,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2622683_look.jpg (66,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2622688_bloggerbattle1.jpg (50,1 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2622733_army.jpg (69,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2622785_IMG_7866.jpg (47,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1000008000_1_1_6_web_large.jpg (24,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8109867157_38465d931f_b.jpg (117,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8135796034_9ccf14f808_b_large.jpg (45,7 KB, 151 załadowań)
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.