Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-19, 21:46   #361
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Suknia super, zapomniałam, że już wcześniej wklejałaś zdjęcie. Szczerze mówiąc, w życiu bym nie powiedziała, że tam znalazłaś tą suknię Nie widziałam u nich nic podobnego

nefretari87 Witamy nową koleżankę, ja niestety też nic o nim nie słyszałam
__________________
-Nasz Dzień-
25.10.2014
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 20:03   #362
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
Suknia super, zapomniałam, że już wcześniej wklejałaś zdjęcie. Szczerze mówiąc, w życiu bym nie powiedziała, że tam znalazłaś tą suknię Nie widziałam u nich nic podobnego

nefretari87 Witamy nową koleżankę, ja niestety też nic o nim nie słyszałam
dzięki

szczerze powiedziawszy, to Pani obsługująca przyniosła mi tę suknię do przymierzalni sama z siebie , bo stwierdziła, ze chcialaby mnie w niej zobaczyc no i proszę jak trafiła
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 20:09   #363
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam w sobotę na pierwszych poszukiwaniach sukni ślubnych. Jako pierwszy salon odwiedziłam White Roses i... zawiodłam się ogromnie, nic, zupełnie nic mi się nie podobało. Sukienki mięli dość kiepskiej jakości, dla mnie wyglądały tandetnie, a cenowo też szału nie było. Za byle jaką sukienkę z wyprzedaży chcieli 2600 (!) szok! Z daleka wyglądają ładnie, ale przy przyjrzeniu się z bliska niestety tracą urok

Później byłam w Classie i tam już było lepiej - większy wybór, lepsza jakoś tkanin i wykończenia. Miła obsługa, panie pomocne i faktycznie starały się dobrze doradzić. Cenowo podobne jak w WR. Jedna sukienka była ok, ale to takie 7/10. Jeszcze tej jedynej nie znalazłam
dobrze że nie trafiłaś do innych marnych salonów bo tam dopiero byś się zdziwiła jakością sukni i że to coś co ci pani pokazuje (trudno to nazwać suknią ślubną) kosztuje aż tyle
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 21:38   #364
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

@anannke
Dziękuję Ci bardzo za kontakt do Pani Magdy Hałat Pisałam do niej, robi śliczne zdjęcia, ma wolny termin i całkiem przyzwoitą cenę. Chcielibyśmy, żeby na ten dzien była nasza!
Tak, wybraliśmy właśnie poniedziałek. Chcieliśmy tego samego dnia mnieć cywilny i wesele.
W ogóle, dzisiaj przymierzałam suknie ślubne... I taaak mi się podobają :3 Tylko te ceny :/ Ale mamy kontakt do Pani Krawcowej. Oby się udało, oby się udało...

@jennyah - śliczna fryzura! Zazdroszczę takich możliwości "włosowych"
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 21:40   #365
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
@anannke
Dziękuję Ci bardzo za kontakt do Pani Magdy Hałat Pisałam do niej, robi śliczne zdjęcia, ma wolny termin i całkiem przyzwoitą cenę. Chcielibyśmy, żeby na ten dzien była nasza!
Tak, wybraliśmy właśnie poniedziałek. Chcieliśmy tego samego dnia mnieć cywilny i wesele.
W ogóle, dzisiaj przymierzałam suknie ślubne... I taaak mi się podobają :3 Tylko te ceny :/ Ale mamy kontakt do Pani Krawcowej. Oby się udało, oby się udało...

@jennyah - śliczna fryzura! Zazdroszczę takich możliwości "włosowych"
bardzo się cieszę że mogłam pomóc

a co do sukni to pochwal się gdzie byłaś i co ci wpadło w oko
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 22:24   #366
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
bardzo się cieszę że mogłam pomóc

a co do sukni to pochwal się gdzie byłaś i co ci wpadło w oko
Na razie mierzę i podziwiam... Chwilowo przebywam w Sosnowcu (TYM Sosnowcu ;D). Byłam w salonie Glamour i jeszcze jakimś drugim, którego nazwy nie pamiętam... Wiem już, że suknia będzie ecru, że MUSZĘ mieć suknię z jakimś zabudowaniem... I że świetnie jest przymierzać takie śliczne rzeczy. Reszty dowiem się, kiedy przymierzę pozostały milion sukien
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 09:59   #367
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Dziewczyny nawet nie mówcie, że gdzie indziej jest tak źle z sukienkami... To jest jakaś masakra :/ Umówiłam się na piątek do Agnes, zobaczymy tam.
A słyszałyście o czymś takim jak Moda-pol (?) na ul. Kustronia??

Co do fryzury, to oczywiście, że nie mam tak cudownych włosów jak Pani ze zdjęcia Ale są podatne i trzymają fale, więc myślę, że nie będzie problemu, żeby wytrzymały całe wesele
__________________
-Nasz Dzień-
25.10.2014
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 11:46   #368
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

@Jennyah Ja tez mam zamiar się wybrać do Agnes i ModeMa po powrocie do Bielska. Może bardziej wyklaruje mi się wtedy co chcę, skoro mają w miarę duży wybór

Co do włosów, to i tak zazdroszczę. Moje idealnie proste druty, nawet po porządnym zakręceniu i polakierowaniu po godzinie wyglądają na mocno nieświeże, pół-rozprostowane i smutne.
Pochwalisz się później efektem końcowym?
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 20:11   #369
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
@Jennyah Ja tez mam zamiar się wybrać do Agnes i ModeMa po powrocie do Bielska. Może bardziej wyklaruje mi się wtedy co chcę, skoro mają w miarę duży wybór

Co do włosów, to i tak zazdroszczę. Moje idealnie proste druty, nawet po porządnym zakręceniu i polakierowaniu po godzinie wyglądają na mocno nieświeże, pół-rozprostowane i smutne.
Pochwalisz się później efektem końcowym?
Pewnie, że się pochwalę Mam nadzieję, że koncepcja mi się nie zmieni, bo do ślubu jeszcze trochę czasu jest

Ja w piątek poza Agnes będę też w ModeMa, bo mama chce popatrzeć na sukienki dla niej (A odnośnie tego, Wasze mamy gdzie kupują sukienki?)
Także zobaczę na własne oczy co tam mają ciekawego

Kiedy wracasz do BB?? Mam nadzieję, że też opiszesz swoje wrażenia z łowów
__________________
-Nasz Dzień-
25.10.2014
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 20:18   #370
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
Pewnie, że się pochwalę Mam nadzieję, że koncepcja mi się nie zmieni, bo do ślubu jeszcze trochę czasu jest

Ja w piątek poza Agnes będę też w ModeMa, bo mama chce popatrzeć na sukienki dla niej (A odnośnie tego, Wasze mamy gdzie kupują sukienki?)
Także zobaczę na własne oczy co tam mają ciekawego

Kiedy wracasz do BB?? Mam nadzieję, że też opiszesz swoje wrażenia z łowów
Ja kupiłam w Agnes
moja mam szyje sobie sukienki u krawcowej, to jest chyba cygański. z włoskimi materiałami.
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 20:41   #371
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

@jennyah Wiesz, nawet jak zmieni Ci się koncepcja, to i tak liczy się tylko to, żebyś Ty była zadowolona

Powiesz, jakie tam mają ceny, warunki sprzedaży i jak duży wybór? Czy w ogóle jest warto na nich tracić czas...
Moja mama ma się skontaktować z krawcową cioci... Jak cena nie będzie to przekraczać wszelkich możliwych granic to chyba się na nią zdecyduję. No chyba, ze wyjątkowo trafię na coś w salonach

Ja wracam do Bielska w piątek.
W ogóle, z tego co mówili mi w salonach, to nowe fasony sukni przychodzą w lutym, więc na razie jest chyba dobry czas, żeby znaleźć coś ładnego, taniej. Choć... Chyba nie powinnam na to liczyć

A co do łowów, to na pewno napiszę Szczególnie, jak będę miała swojego upolowanego faworyta:p
__________________


Edytowane przez hariett
Czas edycji: 2014-01-21 o 20:46
hariett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 21:33   #372
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
@jennyah Wiesz, nawet jak zmieni Ci się koncepcja, to i tak liczy się tylko to, żebyś Ty była zadowolona

Powiesz, jakie tam mają ceny, warunki sprzedaży i jak duży wybór? Czy w ogóle jest warto na nich tracić czas...
Moja mama ma się skontaktować z krawcową cioci... Jak cena nie będzie to przekraczać wszelkich możliwych granic to chyba się na nią zdecyduję. No chyba, ze wyjątkowo trafię na coś w salonach

Ja wracam do Bielska w piątek.
W ogóle, z tego co mówili mi w salonach, to nowe fasony sukni przychodzą w lutym, więc na razie jest chyba dobry czas, żeby znaleźć coś ładnego, taniej. Choć... Chyba nie powinnam na to liczyć

A co do łowów, to na pewno napiszę Szczególnie, jak będę miała swojego upolowanego faworyta:p
Nie wiem jak tam u ciebie ale w Agnes jest już nowa kolekcja 2014 i nic nowego już nie pojawi się, w White Roses, Classie też kolekcja 2014.
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 23:46   #373
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Sosnowiec - sto lat za Murzynami
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 13:49   #374
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

hariett Jasne, że dam znać, jak to u nich wygląda z obsługą, wyborem, cenami itd. Jak tylko mogę to pomogę, bo sama również korzystam z opinii innych

Do dziewczyn, które już znalazły swoją sukienkę: dużo musiałyście się namierzyć, czy udało się Wam znaleźć tą najwspanialszą po kilku przymiarkach?
__________________
-Nasz Dzień-
25.10.2014
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 20:19   #375
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
hariett Jasne, że dam znać, jak to u nich wygląda z obsługą, wyborem, cenami itd. Jak tylko mogę to pomogę, bo sama również korzystam z opinii innych

Do dziewczyn, które już znalazły swoją sukienkę: dużo musiałyście się namierzyć, czy udało się Wam znaleźć tą najwspanialszą po kilku przymiarkach?
Przymierzyłam 2 w takim jednym salonie w Pietrzykowicach, gdzie Panie szyją wszystko na co się ma ochotę...ale jakoś nic mi się nie podobało, a poza tym mam chyba za mało fantazji żeby sobie wymyślić sukienkę do uszycia
a później w WR przymierzyłam 3 sztuki i ta trzecia okazała się moja
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 22:28   #376
kammmm
Raczkowanie
 
Avatar kammmm
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 97
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Oooo widzę, że nie jestem tu sama z Bielska witajcie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
i can be your tinkerbelland, you can be my peter pan and we can run away together off to never never land..
kammmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 10:12   #377
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Hej dziewczęta! Jestem już po odwiedzinach w salonie Agnes i... mam sukienkę! Tzn nie do końca już mam, na razie jest zamówiona

Może opiszę moje wrażenia z wizyty.
O umówionej godzin ie stawiłam się z mamą w Agnes. Zajęła się nami bardzo miła Pani, zaproponowała coś do picia i zapytała czy mam jakieś preferencje. Pokazałam jej zdjęcia, opowiedziałam czego szukam, a czego nie chcę. Pani poszła szukać sukienek, a nam poleciła, abyśmy się rozejrzały po salonie, a jeśli coś wpadnie nam w oko to ją o tym poinformować. Wybrałyśmy kilka sukienek i udałyśmy się do przymierzali, nawiasem mówiąc sporej, jasnej, z dużymi lustrami. Przed przymierzalnią był stolik i krzesła, więc mam spokojnie mogła wypoczywać

Przymierzyłam chyba z 10 sukienek. Celowałam w rybkę i przymierzyłam ją wreszcie! ( w innych salonach, Panie twierdziły, że nie będzie mi w nich dobrze i nawet ich nie przynosiły) Faktycznie, nie był to do końca mój fason, ale chciałam się sama o tym przekonać, bo inaczej myślałabym cały czas o tym

Co do sukienek, wszystkie były piękne Wybór jest ogromny, były sukienki z wyprzedaży, były rozmiary plus size. Koronki, tafty, satyna, tiule i inne materiały. Co mi się podobało, że sukienki mają wszyte gumy (coś ala szerokie na ok 30 cm zapięcia na fiszbiny jak w biustonoszach) oraz długie zamki, dzięki którym mogłam zobaczyć różne fasony, nie ważne czy był to rozmiar 36 czy 42

Odnośnie obsługi, Pani była rewelacyjna! Bardzo, bardzo miła, pomocna. Po pierwsze wysłuchała mnie i zrozumiała czego szukam, a tego brakowało mi w innych salonach. Nie przynosiła mi bez, nie pakowała mnie na siłę w coś czego nie chciałam. Doradziła mi odnośnie fasonu spódnicy. Odpowiadała na wszystkie moje pytania, a wierzcie mi, że miałam ich bardzo dużo. Praktycznie o każdy szczegół sukienki się wypytywałam. Czułam, że jest tam dla mnie i faktycznie dobrze doradzała.

No i najważniejsze, czyli sukienka Gdy weszłam i zaczęłam się rozglądać od razu wpadła mi w oko i to był strzał w dziesiątkę

Podsumowując, polecam Agnes jak najbardziej!

Cytat:
Napisane przez kammmm Pokaż wiadomość
Oooo widzę, że nie jestem tu sama z Bielska witajcie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Witaj! Opowiedz coś o swoich przygotowaniach
__________________
-Nasz Dzień-
25.10.2014

Edytowane przez jennyah
Czas edycji: 2014-01-27 o 12:46
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 11:16   #378
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Chciałam Wam polecić pewną Panią jeśli chodzi o dobór biustonoszy, szczególnie dla tyc, które mają spore biiusty. Kobieta jest świetna, dlatego polecam, a tym bardziej do sukni trzeba jakoś wyglądać
Handluje w domu, ma dobre marki i ciut tańsze niż normalnie w sklepie i przede wszystkim jest braffiterką! Naprawdę serdecznie polecam, wiem, że wygląda to trochę jak reklama, ale jak u niej byłam opowiadała, że ma mało klientekbo na uboczu i w domu i nie wie już jak się zareklamować, dlatego drogie panny młode umawiać się, mierzyć, będziecie zadowolone http://www.studiostanika.pl/

Ja czekam na marzec i ide szukać sukni <3
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 12:10   #379
kammmm
Raczkowanie
 
Avatar kammmm
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 97
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
Witaj! Opowiedz coś w swoich przygotowaniach
Więc tak...
Ogólnie w maju bierzemy cywilny (poczatkiem lutego idziemy zaklepac konkretna date i godzine). Pózniej obiad dla rodzicow i wieczorkiem impreza dla znajomych.

Kościelny za to 11 lipca 2015

Ogólnie mamy już zaklepaną salę, zespół, wstępnie fotografa.
Obrączki też już kupione.
__________________
i can be your tinkerbelland, you can be my peter pan and we can run away together off to never never land..
kammmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 00:17   #380
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

To może i ja dołączę?
Ślub w Bielsku- Białej 14.06.2014r.
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 07:45   #381
kammmm
Raczkowanie
 
Avatar kammmm
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 97
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

ewaden, witaj



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
i can be your tinkerbelland, you can be my peter pan and we can run away together off to never never land..
kammmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 09:06   #382
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość
To może i ja dołączę?
Ślub w Bielsku- Białej 14.06.2014r.
cześć
opowiadaj coś więcej, gdzie, co i jak
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 10:10   #383
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta! Jestem już po odwiedzinach w salonie Agnes i... mam sukienkę! Tzn nie do końca już mam, na razie jest zamówiona

Może opiszę moje wrażenia z wizyty.
O umówionej godzin ie stawiłam się z mamą w Agnes. Zajęła się nami bardzo miła Pani, zaproponowała coś do picia i zapytała czy mam jakieś preferencje. Pokazałam jej zdjęcia, opowiedziałam czego szukam, a czego nie chcę. Pani poszła szukać sukienek, a nam poleciła, abyśmy się rozejrzały po salonie, a jeśli coś wpadnie nam w oko to ją o tym poinformować. Wybrałyśmy kilka sukienek i udałyśmy się do przymierzali, nawiasem mówiąc sporej, jasnej, z dużymi lustrami. Przed przymierzalnią był stolik i krzesła, więc mam spokojnie mogła wypoczywać

Przymierzyłam chyba z 10 sukienek. Celowałam w rybkę i przymierzyłam ją wreszcie! ( w innych salonach, Panie twierdziły, że nie będzie mi w nich dobrze i nawet ich nie przynosiły) Faktycznie, nie był to do końca mój fason, ale chciałam się sama o tym przekonać, bo inaczej myślałabym cały czas o tym

Co do sukienek, wszystkie były piękne Wybór jest ogromny, były sukienki z wyprzedaży, były rozmiary plus size. Koronki, tafty, satyna, tiule i inne materiały. Co mi się podobało, że sukienki mają wszyte gumy (coś ala szerokie na ok 30 cm zapięcia na fiszbiny jak w biustonoszach) oraz długie zamki, dzięki którym mogłam zobaczyć różne fasony, nie ważne czy był to rozmiar 36 czy 42

Odnośnie obsługi, Pani była rewelacyjna! Bardzo, bardzo miła, pomocna. Po pierwsze wysłuchała mnie i zrozumiała czego szukam, a tego brakowało mi w innych salonach. Nie przynosiła mi bez, nie pakowała mnie na siłę w coś czego nie chciałam. Doradziła mi odnośnie fasonu spódnicy. Odpowiadała na wszystkie moje pytania, a wierzcie mi, że miałam ich bardzo dużo. Praktycznie o każdy szczegół sukienki się wypytywałam. Czułam, że jest tam dla mnie i faktycznie dobrze doradzała.

No i najważniejsze, czyli sukienka Gdy weszłam i zaczęłam się rozglądać od razu wpadła mi w oko i to był strzał w dziesiątkę

Podsumowując, polecam Agnes jak najbardziej!

Witaj! Opowiedz coś o swoich przygotowaniach
ale super! pochwal się jaka to
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 19:47   #384
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Dzięki za przygarnięcie dziewczyny

Ja jestem już po ślubie cywilnym (7 października 2013), czego organizacja nie była wielkim wyczynem a teraz przygotowujemy się do ceremonii kościelnej- i tu boję się żeby nie nawalić

Co mam do tej pory zaklepane:
- kościół; mam też dogadane dekoracje ołtarza z siostrą zakonną
- restauracja- mam już nawet wybrane menu i tort
- florystka- współpracująca z restauracją; dogadane mam już z nią szczegóły dekoracji i bukietów oraz cene
- buty, suknia i welon kupione (za miesiąc I przymiarka!)
- hotel
- DJ- scyzoryk - dojedzie z Kielc
- mam wybrany kwartet do kościoła super muzycy, ale kontakt masakryczny- nie wiem czy ta relacja przetrwa do ślubu, a nikogo w zanadrzu nie mam
- fryzjerka- Ania, z salonu na Paderewskiego (Bielskie Centrum Kosmetologii)- super zajmuje się moimi włosami (farbowania i cięcia) i ufam jej w kwestii fryzury
- fotograf- Michał Szyjka
- sukienki dla druhenek
- ciasteczka na paczki zamówione, pudełeczka ozdobne zakupione
- biżuteria ślubna- jest (kolczyki, bo na szyji nic nie będę miała- sukienka na to nie za bardzo pozwala)
- obrączki w związku z cywilnym mamy z głowy

Czego brak- i tu włącza mi się panika
- zaproszenia niewysłane, i niezamówione (ale wybrane)
- nie mam nauk przedmałżeńskich zrobionych
- nie wybrałam się jeszcze do swego kościoła po zgodę na ślub poza parafią (i tu jest jazda- bo moja parafia jest w USA i te sprawy będą niejako załatwiane na arenie międzynarodowej )
- makijaż- zastanawiam się nad Agnieszką Kużdżeń z BCK (j.w.)- ona mi będzie robić paznkocie i przygotowywać skórę przez 3 m-ce przed ślubem (ona jest super kosmetyczką!), ale nie widziałam jej prac makijażowych, i nie wiem co z tym kąskiem zrobić
- Pan Młody jest póki co goły i wesoły- ale mam już wybrany sklep gdzie go odziejemy- Suit Supply, i wiem nawet w co
- samochód niezorganizowany- chciałam Fiata 124 Spider Bordo z 1974r. z http://www.jarcar.net/ , ale już jest na ten dzień zabukowany może znacie kto ma takie klasyki w ofercie? przeszukałam nie wiem ile stron , ale nic podobnego nie znalazłam (Warszawa ma ich dużo, ale ściągniecie samochodu stamtąd by mnie zrujnowało), a bardzo bym chciała ze wzg. na miłość mojego męża do tego typu samochodów (chciałam mu zrobić niespodziankę)

Przepraszam, że się tak rozpisałam

Edytowane przez ewaden
Czas edycji: 2014-03-24 o 21:49
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 20:45   #385
kammmm
Raczkowanie
 
Avatar kammmm
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 97
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość

Przepraszam, że się tak rozpisałam
wlasnie fajnie ze sie rozpisalas
__________________
i can be your tinkerbelland, you can be my peter pan and we can run away together off to never never land..
kammmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:01   #386
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

super że jest nas coraz więcej! fajnie że napisałaś ewaden pochwal się suknią! dworek wygląda elegancko bardzo na dużo osób macie przyjęcie?
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:23   #387
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
super że jest nas coraz więcej! fajnie że napisałaś ewaden pochwal się suknią! dworek wygląda elegancko bardzo na dużo osób macie przyjęcie?
dworek bardzo mi się podoba (a memu mężowi jak na razie tylko ze zdjęć- konsultacje ślubne odbywaliśmy zdalnie: PL- USA)- szukałam czegoś klasycznego

przyjęcie na ok 80-90 os. (jeszcze niedawno miałam groźbę 120-stu, ale udało mi się tę liczbę zbić w związku z tym że my sami planowaliśmy na początku 50-60- negocjacje zatem zakończyły się sukcesem)
a u Was jak licznie będzie?

Sukienka- jak na zdjęciach. Nadal jestem w niej zakochana (zakupiłam ją 2 m-ce temu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pronovias Laudin 2.jpg (33,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pronovias Laudin 1.jpg (76,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pronovias Laudin 3.jpg (34,5 KB, 12 załadowań)
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:33   #388
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość
dworek bardzo mi się podoba (a memu mężowi jak na razie tylko ze zdjęć- konsultacje ślubne odbywaliśmy zdalnie: PL- USA)- szukałam czegoś klasycznego

przyjęcie na ok 80-90 os. (jeszcze niedawno miałam groźbę 120-stu, ale udało mi się tę liczbę zbić w związku z tym że my sami planowaliśmy na początku 50-60- negocjacje zatem zakończyły się sukcesem)
a u Was jak licznie będzie?

Sukienka- jak na zdjęciach. Nadal jestem w niej zakochana (zakupiłam ją 2 m-ce temu)
suknia niesamowita! z jakiego materiału ta spódnica jest?

my też ok 80-90 osób
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 23:37   #389
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

dziewczyny, ile wcześniej zamierzacie wysyłać/ wysyłałyście zaproszenia? ja planowałam 6 m-cy przed, a jak widać na 5 m-cy przed jestem prawie w lesie
co uważacie za rozsądną cenę za zaproszenie?

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
suknia niesamowita! z jakiego materiału ta spódnica jest?

my też ok 80-90 osób
dziękuję spódnica jest z satyny (spód- tiul, na wierzchu zaś jest aplikacja z koronki, takiej jak na górze sukni)

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

pomyślałam, że dorzucę się ze swoją opinią o salonach w Bielsku- może którejś z dziewczyn to się przyda
Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
Podsumowując, polecam Agnes jak najbardziej!
Ja co prawda sukni w salonie Agnes nie kupiłam, ale również bardzo ten salon polecam! Wrażenia z mojej wizyty były podobne jak u jennyah, z tym że ja byłam nie z mamą, a z przyszłą bratową, która też suknie mierzyła, oraz my weszłyśmy do salonu z marszu, bez umówionej wizyty (nie było to jednak w weekend). Wg mnie to najlepszy salon w Bielsku (biorę tu pod uwagę obsługę, wybór, dostępność cenową, a także możliwości parkingowe )

W White Roses było ok, ale nic mnie na kolana nie powaliło- ani wybór (ale to kwestia gustu) ani obsługa. Podobnie w Classie (tu wybór był nawet mniejszy).

Odradzam za to komis na 3-go Maja- starsza pani obsługująca wpisuje się w kategorię wiedźma. W salonie spędziłyśmy jakieś 3 min, w ciągu których zebrałyśmy obie 2 ochrzany (score!): za dotykanie sukien (pobrudzimy!) i za wyciąganie/ lub wychylanie wieszaków z sukniami z pomiędzy innych sukien (zniszczymy!). Poczułam się tam jak jakiś zasmarkany łobuz a nie przyszła Panna Młoda
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 01:35   #390
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Witam wszystkie" nowe" PM na Bielsko
Jej, dziewczyny, ale Wam zazdroszczę już wybranych sukni... Ja mam to dopiero przed sobą i chyba nie wiem co zrobię, w dodatku mam ograniczony budżet i nie wiem... Taaak się boję. Jak organizacja wszystkiego to dla mnie pestka, to mój własny wizerunek mnie koszmarnie dołuje... eeh.

ewaden - gratuluję pozbierania! Tyyle rzeczy planujesz, i tak ładnie wszystko wybrane... A sukienka mega! Marzy mi się podobna, ale bez trenu, zwykła "A".
Co do zaproszeń - my dajemy 1,70zł/szt, z wydrukiem wszystkiego, ale znajomy kupował jakby same karneciki i dał 2,7zł/szt i osobno musiał drukować wypełnienie, więc różnie bywa... My dajemy dwa i pół miesiąca przed, prosimy o info zwrotne półtorej miesiąca przed datą Ale osób mamy nie wiele, liczba zredukowała się do ok. 24 osób.

jennyah - Dziękuję za świetny opis. Skieruję tam swoje kroki I gratulacje wyboru, że masz to już za sobą
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 07:49:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.