Mdłości i wymioty przeszły po tygodniu??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-29, 07:48   #1
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548

Mdłości i wymioty przeszły po tygodniu???


Witam!
Jestem w ósmym tygodniu ciąży i mam do Was pytanko. W siódmym tygodniu zaczęły sie u mnie wymioty, codziennie dopadały mnie w łóżku zanim jeszcze cokolwiek zdążyłam zjeść. Nie chodziłam do pracy bo mdlilo mnie ciągle, nawet w nocy. W tym tygodniu juz tak nie jest. Budze sie rano, jest mi lekko niedobrze ale wystarczy ze zjem szybko kanapke i po mdłościach. Może to głupie ale sie martwie bo podobno mdłosci w wiekszosci przypadków trwaja do ok 12ego tyg a mi juz po 2óch tyg. przeszło. Oczywiscie ciesze sie bo życ mi sie ostatnio nie chciało bo tydzien miałam wyjęty z życia bo czułam sie jak na kacu troche sie niepokoje ... W poniedziałek byłam na pierwszym USG i wszystko było dobrze, dzis ide na wizyte kontrolna i zapytam Pania doktor ale wzesniej chciałam Was zapytac . Wszystkie pozostałe objawy trwaja nadal( ból i obrzmienie piersi, zmeczenie , otworny LEŃ ... Mam nazieje ze wszystko jest ok, a ja jak zawsze panikuje!
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png

Edytowane przez bandziorka007
Czas edycji: 2009-10-29 o 07:52
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 07:55   #2
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Mdłości i wymioty przeszły po tygodniu???

Chyba za bardzo kombinujesz.

Przecież niektóre kobiety nie wymiotują w ciąży wcale. To o niczym nie świadczy. Ciesz się, że możesz normalnie funkcjonować i nie szukaj problemu.

Ja miałam muły całodniowe od 6 do 8 tyg. I koniec... I bardzo się z tego powodu cieszę, bo były obrzydliwe.

Zdrowia życzę. I mniej dumania. Ciesz się ciążą i rób plany. Miłe plany.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 08:24   #3
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Mdłości i wymioty przeszły po tygodniu???

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
Witam!
Jestem w ósmym tygodniu ciąży i mam do Was pytanko. W siódmym tygodniu zaczęły sie u mnie wymioty, codziennie dopadały mnie w łóżku zanim jeszcze cokolwiek zdążyłam zjeść. Nie chodziłam do pracy bo mdlilo mnie ciągle, nawet w nocy. W tym tygodniu juz tak nie jest. Budze sie rano, jest mi lekko niedobrze ale wystarczy ze zjem szybko kanapke i po mdłościach. Może to głupie ale sie martwie bo podobno mdłosci w wiekszosci przypadków trwaja do ok 12ego tyg a mi juz po 2óch tyg. przeszło. Oczywiscie ciesze sie bo życ mi sie ostatnio nie chciało bo tydzien miałam wyjęty z życia bo czułam sie jak na kacu troche sie niepokoje ... W poniedziałek byłam na pierwszym USG i wszystko było dobrze, dzis ide na wizyte kontrolna i zapytam Pania doktor ale wzesniej chciałam Was zapytac . Wszystkie pozostałe objawy trwaja nadal( ból i obrzmienie piersi, zmeczenie , otworny LEŃ ... Mam nazieje ze wszystko jest ok, a ja jak zawsze panikuje!
bardzo rzadko zdarza sie ze kobieta ma wszytskie ksiazkowe objawy... niektore moga wymiotowac nawet cala ciaze i to tez jest normalne.. ja np. mialam tylko mdlosci i to trwajace do 15 tyg... takze kazdy organizm jest inny kazdy inaczej przechodzi ciaze.. takze nie zamartwiaj sie a ciesz tym ze juz masz spokoj i mozesz normalnie funkcjonowac

pozdrawiam i zycze wspalanialych 8 mieisecy
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 09:43   #4
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mdłości i wymioty przeszły po tygodniu???

A ja wcale nie miałam wymiotów, mdłości bardzo bardzo bardzo sporadycznie. Co ciąża to inna
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 11:37   #5
JamaJeczKa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 105
GG do JamaJeczKa
Dot.: Mdłości i wymioty przeszły po tygodniu???

Ja tez mialam tylko mdlosci...do ok 15tygodnia...nie kazdy wymiotuje
JamaJeczKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 14:36   #6
magrat83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: Mdłości i wymioty przeszły po tygodniu???

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
Witam!
Jestem w ósmym tygodniu ciąży i mam do Was pytanko. W siódmym tygodniu zaczęły sie u mnie wymioty, codziennie dopadały mnie w łóżku zanim jeszcze cokolwiek zdążyłam zjeść. Nie chodziłam do pracy bo mdlilo mnie ciągle, nawet w nocy. W tym tygodniu juz tak nie jest. Budze sie rano, jest mi lekko niedobrze ale wystarczy ze zjem szybko kanapke i po mdłościach. Może to głupie ale sie martwie bo podobno mdłosci w wiekszosci przypadków trwaja do ok 12ego tyg a mi juz po 2óch tyg. przeszło. Oczywiscie ciesze sie bo życ mi sie ostatnio nie chciało bo tydzien miałam wyjęty z życia bo czułam sie jak na kacu troche sie niepokoje ... W poniedziałek byłam na pierwszym USG i wszystko było dobrze, dzis ide na wizyte kontrolna i zapytam Pania doktor ale wzesniej chciałam Was zapytac . Wszystkie pozostałe objawy trwaja nadal( ból i obrzmienie piersi, zmeczenie , otworny LEŃ ... Mam nazieje ze wszystko jest ok, a ja jak zawsze panikuje!
No to gratuluję powinnaś się cieszyć Ja w ciąży ani razu nie wymiotowałam i wszystko było ok. Poprostu masz to szczęście,że przeszło tak szybko Gratuluję fasolki
magrat83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 15:56   #7
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Mdłości i wymioty przeszły po tygodniu???

zgadzam sie! ciesz sie ze ci przeszło.. ja mialam mdlosci do 16-17 tygodnia . później juz było coraz lepiej..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 15:58   #8
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Mdłości i wymioty przeszły po tygodniu???

Kobieto ja Ci zazdroszcze aż Mdłości i wymioty miałam od 9 tygodnia do 17ego. I gratuluję
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 21:28   #9
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Mdłości i wymioty przeszły po tygodniu???

Ja w ogóle nie wymiotowałam tylko miałam mdłości. Na szczęście nie pojawiały się codziennie i przeszły wraz z końcem I trymestru.
Jak widać po postach różnie to wygląda u różnych mamusiek i nie masz się co martwić, że już nie masz wyniotów tylko wprost przeciwnie
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 22:59   #10
Zaslona
Raczkowanie
 
Avatar Zaslona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Mdłości i wymioty przeszły po tygodniu???

ja wymiotowałam przez dwa dni tylko podczas ciąży i byłam nie do życia ale mdłości miałam i przeszły mi gdzieś po 3 miesiącu

A znowu mam koleżankę, która dowiedziała się, że jest w ciąży (8tc) i okropnie przechodzi początki. Jak gotuje zupę to musi mieć koło siebie miskę i jak tylko może to kładzie się na chwilę to jej drugie dziecko ale z pierwszym miała to samiusieńko. współczuję i dziękuję Bogu, że ja tak łagodnie przeszłam początki ciąży
__________________

Amelia


Edytowane przez Zaslona
Czas edycji: 2009-10-29 o 23:01
Zaslona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 10:44   #11
madziq111
Raczkowanie
 
Avatar madziq111
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk => Ireland
Wiadomości: 106
Dot.: Mdłości i wymioty przeszły po tygodniu???

Kochana powinnaś się cieszyc... jak widzisz każda ciąża jest inna.

Ja na szczęście nie wymiotowalam, ale niedobrze mi było i mdliło mnie prawie codziennie rano a także wieczorem - i to trwało od 7 tyg. do 12 tyg. a potem jak ręką odjął

Trzymaj się ciepło i gratuluję!
madziq111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 19:10   #12
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mdłości i wymioty przeszły po tygodniu???

Nie szukaj dziury w całym Ja nie miałam ani razu wymiotów, strasznych mdłości - a jestem w 12 tygodniu. To, że wiele kobiet ma takie objawy nie oznacza, że jest to norma i każda je ma. Na forum wiele jest kobiet, które nie znają tych rozkoszy
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:06   #13
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Mdłości i wymioty przeszły po tygodniu???

Ja jestem w 16tc i również nie miałam wymiotów... znaczy, takich spowodowanych ciążą. Same mdłości tak od 8tc, ustąpiły po 11tc, kiedy to zachorowałam na grypę żołądkową :P Wtedy rzygałam jak kot, nawet po wypiciu wody i dostawałam kroplówki... ale szczęśliwie maluszkowi to W OGÓLE nie zaszkodziło, nawet urósł w tym czasie więcej niż zwykle (*pewnie go przekarmiałam ). Po grypie wszystkie dolegliwości żołądkowo-mulące ustąpiły
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 23:56   #14
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Mdłości i wymioty przeszły po tygodniu???

Jak pisały poprzedniczki - nie martw się. Najważniejsze są wyniki badań, a skoro tu jest dobrze to na tym się skup
Ja miałam mdłości przez całą ciążę, naiwnie licząc, że im dalej tym będą słabły i na każdej, comiesięcznej wizycie dostawałam zapewnienie, że nie ma w tej materii sztywnej reguły.
Zdrowia Wam życzę
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 09:51   #15
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Mdłości i wymioty przeszły po tygodniu???

Kobieto, ciesz się z tego, bo naprawdę to żadne przyjemności. Ja wymiotowałam całą ciążę, często też w nocy - na porodówce ostatni raz. Bywały dni, które spędzałam całe w łazience, bo mi się z niej nie opłacało wychodzić. To był istny koszmar. Ale wyniki miałam super, lekarz mówił, ze wszystko w porządku i zdarzają się też i takie przypadki. I trzeba było wytrzymać...
Jeśli wszystko w porządku, to nie martw się - nie każda musi wymiotować i mieć mdłości - ja pewnie nadrobiłam za kilka przypadków . Ciesz się rosnącym brzuszkiem Zdrówka dla Ciebie i dzidziusia.
__________________
Prawdziwy przyjaciel pozostawi ślady łap na Twoim sercu.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 20:52   #16
Jaatkaa85
Zadomowienie
 
Avatar Jaatkaa85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Prosto z serca;)
Wiadomości: 1 614
Dot.: Mdłości i wymioty przeszły po tygodniu???

Ja miałam tak, ze jakoś w ktorymśtam tygodniu mi przeszły na ok. tydzień, by potem wrocić ze zdwojoną silą, tj. wstawałam puścić pawia o w nocy i nad ranem, więc nie ma sie co cieszyć/martwić. Różnie bywa.
Jaatkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.