Mamusie od dr. Przybycienia - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-16, 07:25   #2941
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez gingerbre Pokaż wiadomość
Mamy leżaczek bujaczek, ale to jest jej największy wróg

Ps. Jakby ktoś chciał, mogę odsprzedać, już nadziej nie mam, że się porozumieja :P
A jaki masz? 😉 Może byłabym zainteresowana 😜 bo przy Zosi trochę brakowało mi takiego sprzętu 😊
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 07:39   #2942
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Leżaczek bujaczek huśtawka bright starts, ma 6 prędkości bujania, automatyczne wyłączanie, 5 melodii, dwa stopnie nachylenia, zdejmowany zagłówek.

Nie wiem co jej tam nie pasuje, ale jak ja wsadzam to wyglada jak by tam siedziała za karę :P
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 07:49   #2943
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez gingerbre Pokaż wiadomość
Leżaczek bujaczek huśtawka bright starts, ma 6 prędkości bujania, automatyczne wyłączanie, 5 melodii, dwa stopnie nachylenia, zdejmowany zagłówek.

Nie wiem co jej tam nie pasuje, ale jak ja wsadzam to wyglada jak by tam siedziała za karę :P
Jak go nie kupi nikt wcześniej to byłaby chętna 😉 ale to nie wcześniej niż styczeń/grudzień, bo przy "gratach" Zosi obecnie nie mialabym gdzie tego trzymać 😜 może się jeszcze przekona i trochę go pouzywacie 😉 Z też miała huśtawke automatyczną, ale to była straszna lipa, niewygodne dla dziecka niesiedzacego, a dla siedzącego juz za mało stabilne. Leży grat w garażu, muszę go opchnac za jakieś grosze lub na śmietnik.
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 07:58   #2944
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Jak go nie kupi nikt wcześniej to byłaby chętna 😉 ale to nie wcześniej niż styczeń/grudzień, bo przy "gratach" Zosi obecnie nie mialabym gdzie tego trzymać 😜 może się jeszcze przekona i trochę go pouzywacie 😉 Z też miała huśtawke automatyczną, ale to była straszna lipa, niewygodne dla dziecka niesiedzacego, a dla siedzącego juz za mało stabilne. Leży grat w garażu, muszę go opchnac za jakieś grosze lub na śmietnik.
Jasne Na początku było ok, nawet w nim zasnęła. Mam z tego okresu zdjęcia Musze jeszcze uwiecznić ta jej skwaszona minę, jak teraz siedzi w tym bujaczku, żeby kiedyś jej pokazać
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 17:00   #2945
patrycja665
Raczkowanie
 
Avatar patrycja665
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 396
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Chal, Malinowa1986, Lalosia88 dziewczyny co u Was słychać, jak się czujecie? Jak tam wasi chłopcy rosną?
patrycja665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 19:14   #2946
chal
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 908
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez patrycja665 Pokaż wiadomość
Chal, Malinowa1986, Lalosia88 dziewczyny co u Was słychać, jak się czujecie? Jak tam wasi chłopcy rosną?
Patrycja dziękuje że pytasz ja w ostatnim czasie czuje się beznadziejnie nie mam na nic siły dostaje zadyszki jak trochę przejdę, bolą mnie plecy i nie mogę spać i spina mi brzuch w poniedziałek mam wizytę u lekarza mam nadzieje że zaradzi coś na mój stan bo to dopiero 25 tydz i do konca jeszcze troche.
też muszę się zabrać za pranie ciuszków i dokupienie brakujących rzeczy tylko póki co sił brakuje aż się boje myśleć co będzie dalej. a jak Twoje samopoczucie ???
chal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 20:56   #2947
nowaaaaa29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 20
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Dziewczynki mam pytanie czy któraś była może z Was z brzeska i wie jakiego ginekologa poleca dr P. do dalszego prowadzenia ciąży? Lub wy doradzcie dzięki z góry
nowaaaaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 06:39   #2948
justyna183
Marzenia się spełniają :)
 
Avatar justyna183
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 008
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Melduję się po wczorajszej wizycie

Profesor oczywiście usg nie zrobił, jedynie badanie ginekologiczne i mówi, że wszystko ok. Mam zwiększyć magnez do 8 tabl. dziennie bo brzuch mi bardzo stwardnieje i spina się.
Powiedział również, że 5 września przyjmie mnie na oddział, bo trzeba już podać sterydy na płucka i raczej mam się nie nastawiać na powrót do domu. Czy zamieszkam tam troszeczkę
__________________
Trojaczki urodzone 24.10.2016
justyna183 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 06:41   #2949
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez justyna183 Pokaż wiadomość
Melduję się po wczorajszej wizycie

Profesor oczywiście usg nie zrobił, jedynie badanie ginekologiczne i mówi, że wszystko ok. Mam zwiększyć magnez do 8 tabl. dziennie bo brzuch mi bardzo stwardnieje i spina się.
Powiedział również, że 5 września przyjmie mnie na oddział, bo trzeba już podać sterydy na płucka i raczej mam się nie nastawiać na powrót do domu. Czy zamieszkam tam troszeczkę
Jej to już niedługo!
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 06:45   #2950
justyna183
Marzenia się spełniają :)
 
Avatar justyna183
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 008
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez gingerbre Pokaż wiadomość
Jej to już niedługo!
Oj tak ale profesor powiedział, że moja ciąża jest już na etapie 34 tygodnia ciąży pojedyńczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Trojaczki urodzone 24.10.2016
justyna183 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 07:16   #2951
asiorekkkk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 761
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Justynko cieszę sie ze z Twoimi z skarbusiami wszystko dobrze a co do pobytu w szpitalu no to cóż, dla zdrowia maluchów trzeba sie poświecić. Jejku nie wierze ze to wszystko tak szybko zleciało . Juz za niedługo będziesz tuliła wszystkie dzieciątka. To bardzo ładnie sie rozwijają jak według usg sa juz na etapie 34 tc, bardzo pięknie. Trzymajcie sie dzielnie .
asiorekkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 07:21   #2952
justyna183
Marzenia się spełniają :)
 
Avatar justyna183
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 008
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez asiorekkkk Pokaż wiadomość
Justynko cieszę sie ze z Twoimi z skarbusiami wszystko dobrze a co do pobytu w szpitalu no to cóż, dla zdrowia maluchów trzeba sie poświecić. Jejku nie wierze ze to wszystko tak szybko zleciało . Juz za niedługo będziesz tuliła wszystkie dzieciątka. To bardzo ładnie sie rozwijają jak według usg sa juz na etapie 34 tc, bardzo pięknie. Trzymajcie sie dzielnie .
asiorekkkk to nie tak do końca, bo dzieci nie są na etapie 34 tc Moja ciąża fizjologicznie dla mnie to 34 tc
A co do szpitala, to dla mnie super, bo ja już dawno zabezpieczyłam się na tę okoliczność także najważniejsze, żeby z dzieciakami było wszytsko ok a ja mogłam iść do szpitala już od początku
__________________
Trojaczki urodzone 24.10.2016
justyna183 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 07:47   #2953
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Hehe, Justynka mi w 34 tc odeszły juz wody a w 35 tc Zosia była z nami 😉
Ale Twoje dzieciaczki to jeszcze maleństwa, niech jak najdłużej siedzą w brzuszku!
A który to już realnie tc u Ciebie?

Eh ten Huras i jego niechęć do usg 😜
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 07:51   #2954
Ecia25
Rozeznanie
 
Avatar Ecia25
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 504
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

kurcze jak ten czas leci ale dla Was mamusie zapakowane to chyba dobrze
Ja Nikolce daję kaszkę po 4 mies. z bobovity ale różne smaki a narazie zjadła waniliową a teraz truskawkową .
__________________
leczenie u dr od luty do czerwca 2015 , Nikola 20.03.2016 ,
2017 3 nieudane IUI
Ecia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 07:52   #2955
justyna183
Marzenia się spełniają :)
 
Avatar justyna183
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 008
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Hehe, Justynka mi w 34 tc odeszły juz wody a w 35 tc Zosia była z nami 😉
Ale Twoje dzieciaczki to jeszcze maleństwa, niech jak najdłużej siedzą w brzuszku!
A który to już realnie tc u Ciebie?

Eh ten Huras i jego niechęć do usg 😜
kana158 teraz to już 24 tc ale faktycznie dzieciaki jeszcze za małe. One muszą tam siedzieć grzecznie jak najdłużej

A co do usg to masakra, bo w pewnym momencie myślałam już nad zmianą lekarza Koszt wizyty też straszny, a w gabinecie jesteś max. 10 min.
__________________
Trojaczki urodzone 24.10.2016
justyna183 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 08:03   #2956
patrycja665
Raczkowanie
 
Avatar patrycja665
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 396
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Chal a jak z tymi bólami brzucha przez które byłaś w szpitalu? Też przez kilka tyg źle się czułam ale teraz jest już lepiej. Najgorszy był ból krocza nie mogłam się przewrócić z boku na bok więc noce były koszmarne. Teraz już się rozciągnęło i jest lepiej. Czasem jeszcze skuszę się na małą wycieczkę rowerem do sklepu lub do mamy
Justynka podziwiam Cię bardzo my tu narzekamy przy ciąży pojedynczej a Ty dzielnie znosisz wszystko razy 3 Cieszę się bardzo że z maluszkami wszystko dobrze Już masz wszystko przygotowane dla dzieciaczków?
patrycja665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 08:09   #2957
asiorekkkk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 761
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Justyna jej to rzeczywiscie niech maluszki siedzą jaaaaak najdłużej. Masz racje, przy ciazy z trojaczkami mogłaś lezec od samego poczatku a tak to jak pójdziesz za niedługo to szybciutko zleci do porodu.

Patrycja masz ochrzan za ten rower na tym etapie ciazy Ty glupolku jeden, lepiej sie przespaceruj a nie rowerek .
asiorekkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 08:56   #2958
patrycja665
Raczkowanie
 
Avatar patrycja665
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 396
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

asiorekkkk pytałam kiedyś o to G. mówił, że mogę jeździć dopóki brzuch mi nie będzie przeszkadzał A wygodniej mi jechać rowerem niż chodzić i dźwigać zakupy a do mamy mam może 1,5 km
patrycja665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 09:29   #2959
asiorekkkk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 761
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

No to jak widac co lekarz to inna opinia, ja słyszałam od paru lekarzy ze nie powinno sie jeździć na rowerze w ciazy . No ale jak nic Cie nie boli bo tej jeździe to najważniejsze.
asiorekkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 09:38   #2960
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez justyna183 Pokaż wiadomość
kana158 teraz to już 24 tc ale faktycznie dzieciaki jeszcze za małe. One muszą tam siedzieć grzecznie jak najdłużej

A co do usg to masakra, bo w pewnym momencie myślałam już nad zmianą lekarza Koszt wizyty też straszny, a w gabinecie jesteś max. 10 min.
Też miałam takie odczucia.. Tylko, że do naszego dr to naprawdę ciężko kogoś porównywać i każdy lekarz przy nim wypada słabo. Ale opieka na oddziale jest naprawdę warta tych pieniędzy za wizyty...
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 09:39   #2961
justyna183
Marzenia się spełniają :)
 
Avatar justyna183
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 008
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Też miałam takie odczucia.. Tylko, że do naszego dr to naprawdę ciężko kogoś porównywać i każdy lekarz przy nim wypada słabo. Ale opieka na oddziale jest naprawdę warta tych pieniędzy za wizyty...
Kana i uwierz mi bo tylko to mnie zatrzymało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Trojaczki urodzone 24.10.2016
justyna183 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 10:10   #2962
malinowa1986
Raczkowanie
 
Avatar malinowa1986
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 330
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez patrycja665 Pokaż wiadomość
Chal, Malinowa1986, Lalosia88 dziewczyny co u Was słychać, jak się czujecie? Jak tam wasi chłopcy rosną?
U Nas cieżko, ale leci...
Mdłości i wymioty minęły dopiero w połowie 5 miesiąca, ale od razu zaczęły się potworne zgagi przez które nie śpię znowu po nocach.
Do tego ból kości: krocze i prawa łopatka doskwiera ogromnie.
Jednak jakoś się toczymy ku końcowi i bardzo się cieszę, że w domu a nie szpitalu.
Jutro mamy wizytę.
No i termin porodu przesunięty już na 25.10. dziecko jest starsze wg USG.



Cytat:
Napisane przez nowaaaaa29 Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam pytanie czy któraś była może z Was z brzeska i wie jakiego ginekologa poleca dr P. do dalszego prowadzenia ciąży? Lub wy doradzcie dzięki z góry
Ja zapytałam dr P o dr Marinkovica i on mi go jak najbardziej polecał i szpital w Bochni również.
__________________
23.10.2013 Aniołek
23.10.2014 Aniołek
17.10.2015 Aniołek

Listopad 2016 Syn <3

Wrzesień 2018 Syn <3


15.08.2019 Aniołek

Edytowane przez malinowa1986
Czas edycji: 2016-08-17 o 10:11
malinowa1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 10:35   #2963
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez justyna183 Pokaż wiadomość
Kana i uwierz mi bo tylko to mnie zatrzymało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zanim trafiłam do H. byłam jeszcze u innych i zwyczajnie nie ma porównania do dr P.
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 12:24   #2964
justyna183
Marzenia się spełniają :)
 
Avatar justyna183
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 008
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez patrycja665 Pokaż wiadomość
Justynka podziwiam Cię bardzo my tu narzekamy przy ciąży pojedynczej a Ty dzielnie znosisz wszystko razy 3 Cieszę się bardzo że z maluszkami wszystko dobrze Już masz wszystko przygotowane dla dzieciaczków?
Patrycja to nie jest tak, że z trójką mam 3 razy cięższą ciążę. Mam na siebie bardziej uważać ale przyznam się, że do tej pory robiłam wszystko, łącznie z delikatnym myciem okien. Teraz dopiero zamierzam przystopować, bo jak usłyszałam, że muszę "wytrzymać jeszcze te 3 tygodnie", to trochę mną wstrząsnęło
A czy mam wszystko przygotowane? He he jedynie pełną szafę ciuszków i tyle Także teraz 3 tygodnie intensywnych przygotowań i weź tu się oszczędzaj ale tak poważnie, to będę jeszcze miała na to czas, bo dzieci zostaną ok miesiąca w szpitalu.
__________________
Trojaczki urodzone 24.10.2016

Edytowane przez justyna183
Czas edycji: 2016-08-17 o 12:25
justyna183 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 12:44   #2965
chal
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 908
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Justynka ciesze sie ze Twoja trojka ma sie dobrze to oszczedzaj sie teraz a do 5.09 faktycznie blisko najwazniejsze ze bedziesz pod fachowa opieka.

Patrycja z tym rowerem kochana to uwazaj mi moj maz chcial sprawic pojazd do poruszania wozek inwalidzki czasami by sie przydal. Co do moich przypadlosci szpitalnych to jest lepiej niz wtedy bo nie mam kolki i brzuch nie boli az tak. Mam nadzieje ze szyjka jest ok. To moze mi tez wroca sily do normalnego fynkcjonowanaia jutro musze zrobic krzywa cukrową oby tylko wyszlo ok
chal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 06:03   #2966
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez justyna183 Pokaż wiadomość
Patrycja to nie jest tak, że z trójką mam 3 razy cięższą ciążę. Mam na siebie bardziej uważać ale przyznam się, że do tej pory robiłam wszystko, łącznie z delikatnym myciem okien. Teraz dopiero zamierzam przystopować, bo jak usłyszałam, że muszę "wytrzymać jeszcze te 3 tygodnie", to trochę mną wstrząsnęło
A czy mam wszystko przygotowane? He he jedynie pełną szafę ciuszków i tyle Także teraz 3 tygodnie intensywnych przygotowań i weź tu się oszczędzaj ale tak poważnie, to będę jeszcze miała na to czas, bo dzieci zostaną ok miesiąca w szpitalu.
To, że będziesz miała czas po porodzie to naprawdę złudne wrażenie. Pewnie będziesz non stop siedzieć przy maluchach, odciagac pokarm co 3h, że nie wspomnę o formalnosciach jakie trzeba załatwić 😉

Wiec naprawdę warto przygotować wszystko teraz, a później mąż juz sam będzie walczył 😉

Mnie poród zaskoczył, nie miałam nawet torby spakowanej 😉 ze nie wspominając o rzeczach dla dziecka...
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 06:41   #2967
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
To, że będziesz miała czas po porodzie to naprawdę złudne wrażenie. Pewnie będziesz non stop siedzieć przy maluchach, odciagac pokarm co 3h, że nie wspomnę o formalnosciach jakie trzeba załatwić 😉

Wiec naprawdę warto przygotować wszystko teraz, a później mąż juz sam będzie walczył 😉

Mnie poród zaskoczył, nie miałam nawet torby spakowanej 😉 ze nie wspominając o rzeczach dla dziecka...
Dokładnie. Przy jednym jest w cholerę obowiązków, a dopiero co przy trzech a po cc to tez człowiek na początku nie wygląda i czuje się kwitnąco, wiec jeśli coś masz zrobić, to nie polecam odkładać na potem
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 08:21   #2968
justyna183
Marzenia się spełniają :)
 
Avatar justyna183
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 008
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Dziewczyny, tylko że mi zostaną już zakupy przez internet a to mogę zrobić nawet za szpitala No nic, jakoś będę musiała dać radę a teraz postaram się przygotować jak najwięcej
__________________
Trojaczki urodzone 24.10.2016
justyna183 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 08:33   #2969
nasiri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 290
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez justyna183 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tylko że mi zostaną już zakupy przez internet a to mogę zrobić nawet za szpitala No nic, jakoś będę musiała dać radę a teraz postaram się przygotować jak najwięcej
Dobra organizacja to podstawa Justynka napewno da rade zresztą dla matek ponoć nie ma rzeczy nie możliwych dla dzieci potrafią zrobić cuda wiadomo ze zmęczenie to wszystko utrudnia ale napewno bliscy tez dużo pomogą powodzenia Justynka!
nasiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 08:42   #2970
patrycja665
Raczkowanie
 
Avatar patrycja665
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 396
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez malinowa1986 Pokaż wiadomość
U Nas cieżko, ale leci...
Mdłości i wymioty minęły dopiero w połowie 5 miesiąca, ale od razu zaczęły się potworne zgagi przez które nie śpię znowu po nocach.
Do tego ból kości: krocze i prawa łopatka doskwiera ogromnie.
Jednak jakoś się toczymy ku końcowi i bardzo się cieszę, że w domu a nie szpitalu.
Jutro mamy wizytę.
No i termin porodu przesunięty już na 25.10. dziecko jest starsze wg USG.

Malinowa kurde ale masz pod górkę od samego początku.. Obyś tylko dotrwała do porodu, a potem będziecie się już cieszyć sobą z maluszkiem
patrycja665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-20 21:05:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.