Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy! - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-19, 09:17   #2011
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

A i muszę zacząć robić zapasy mleka codziennie wieczorem będę ściągała... Na samą myśl już mi się nie chce ale wczoraj poszliśmy do tego kina, zostawiłam rodzicom 150 ml mleka i to nie starczyło a Marysia była u nich 4 godziny (nakarmiłam przed samym wyjściem)
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 09:42   #2012
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

nie pamiętam komu mam podziękować, chyba oli ta terakota lavertu jest super
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 09:43   #2013
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Boze znowu w wiadomosciach bylo ze samochod potracil matke z wozkiem i chyba dwumiesieczne dziecko zmarło. Od razu mi sie chce plakac jak patrze na tego mojego niuniutka ze to tez czyjes takie szczescie malutkie bylo.
I mialam go zabrac na spacer na chodnik mieszkam przy glownej ruchliwej i juz mi sie odechcialo isc.
Zostajemy na podworku hehe
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 09:56   #2014
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Ja już odpuscilam robienie zapasów i w takich sytuacjach mała będzie dostawać mm. Dzisiaj pierwszy raz. Ostatecznie kupiłam bebilon, bo chyba jako jedyny jest sprzedawany w rossmannie również w saszetkach, takich na jedną porcję 200 ml, więc nie będę musiała później wyrzucać połowy opakowania bo nie zdążę zużyć.

Dziewczyny, czy któraś z was stosuje Cornette? Dostałam w końcu od lekarza tabletki, a teraz się zastanawiam czy brać. Na samych gumkach trochę się boje, bo nie chce teraz ryzykować kolejnej ciąży. Ale z drugiej strony kiedyś tabletki totalnie zabiły moje libido...

Zabcia - mi ginekolog powiedział ze 50% kobiet karmiących piersią dostaje okres w ciągu 3 miesięcy po porodzie. Najwyraźniej się zalapalas. Ja na szczęście nie
kaylla jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:01   #2015
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Obalam mit, ze karmienie piersią opóźnia okres. Ja chyba jak to mówi moja lekarka-jestem stworzona do rodzenia dzieci
Nie Ty pierwsza. Ja dostałam 5 tygodni po porodzie...

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Ja już odpuscilam robienie zapasów i w takich sytuacjach mała będzie dostawać mm. Dzisiaj pierwszy raz. Ostatecznie kupiłam bebilon, bo chyba jako jedyny jest sprzedawany w rossmannie również w saszetkach, takich na jedną porcję 200 ml, więc nie będę musiała później wyrzucać połowy opakowania bo nie zdążę zużyć.

Dziewczyny, czy któraś z was stosuje Cornette? Dostałam w końcu od lekarza tabletki, a teraz się zastanawiam czy brać. Na samych gumkach trochę się boje, bo nie chce teraz ryzykować kolejnej ciąży. Ale z drugiej strony kiedyś tabletki totalnie zabiły moje libido...

Zabcia - mi ginekolog powiedział ze 50% kobiet karmiących piersią dostaje okres w ciągu 3 miesięcy po porodzie. Najwyraźniej się zalapalas. Ja na szczęście nie
Ja wczoraj lyknelam pierwsza tabletkę - kupiłam limetic bo był najtańszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:08   #2016
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Dziekujemy. My juz zdrowiejemy.

Dagg, krucafiks z tymi wloskami. Ciekawe co to za pieronstwo.

U nas skok tez sie daje we znaki. Przy piersi mloda tak szaleje, ze jeden sutek mam juz obolaly. Pije felmatiker jak szalona bo mloda ma pacmana. Laktatora na wyjazd nie wzielam niestety, ale w niedziele juz wracamy do wawy to uruchomie power pumping. Powolutku was nadrabiam ale lichy mam zasieg. W zasadzie tylko jak wyjde na zewnatrz. W hotelu tylko na balkonie
To sie nazywa odwyk
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:30   #2017
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Ostatnia miesiaczka była prawie rok temu Chyba 23.
U mnie ostatnia 9 sierpnia, oczywiście nie tego sierpnia. Musze się zmotywować do umówienia się do lekarza w końcu

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak chcecie sprzedawać samochody to teraz chyba najlepszy okres (500+ ) tata wczoraj wystawił wieczorem samochód, dzisiaj rano koleś kliknął "kup teraz" i właśnie jedzie z Warszawy
Ja mam kilka starych telefonów, może też w miarę szybko pójdą w świat

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak chcecie sprzedawać samochody to teraz chyba najlepszy okres (500+ ) tata wczoraj wystawił wieczorem samochód, dzisiaj rano koleś kliknął "kup teraz" i właśnie jedzie z Warszawy
Ja mam kilka starych telefonów, może też w miarę szybko pójdą w świat
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 10:34   #2018
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Ginger co Ty tak szalejesz ? Hehe
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:40   #2019
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Ja już odpuscilam robienie zapasów i w takich sytuacjach mała będzie dostawać mm. Dzisiaj pierwszy raz. Ostatecznie kupiłam bebilon, bo chyba jako jedyny jest sprzedawany w rossmannie również w saszetkach, takich na jedną porcję 200 ml, więc nie będę musiała później wyrzucać połowy opakowania bo nie zdążę zużyć.

Dziewczyny, czy któraś z was stosuje Cornette? Dostałam w końcu od lekarza tabletki, a teraz się zastanawiam czy brać. Na samych gumkach trochę się boje, bo nie chce teraz ryzykować kolejnej ciąży. Ale z drugiej strony kiedyś tabletki totalnie zabiły moje libido...

Zabcia - mi ginekolog powiedział ze 50% kobiet karmiących piersią dostaje okres w ciągu 3 miesięcy po porodzie. Najwyraźniej się zalapalas. Ja na szczęście nie

Ja biore tabletki, to sa te minipigulki?? Koncze trzecie opakowanie i chce zmienic. Albo na normalne albo nie wiem... tez mi sie druga ciaza teraz nie widzi. A te minipigulki jakies swietne nie sa.


Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Obalam mit, ze karmienie piersią opóźnia okres. Ja chyba jak to mówi moja lekarka-jestem stworzona do rodzenia dzieci

To szykuj sie na nastepne!!


Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
No wiesz, babcia jak babcia, spróbuj wytłumaczyć jak mama chodzi a tata nie Ale my zasadniczo nie mamy między sobą konfliktu na tle religijnym, zamierzamy najpierw sprawdzić na jakim poziomie w której parafii są msze dla dzieci i tam chodzić z małym, niech pozna tą "fajną" stronę wiary, taką jak ja praktykuję, a kiedyś sam zdecyduje co dalej. Jeśli uzna, że go ta "obrzędowość" nie kręci to ok, niech się z kościołem nie identyfikuje, ale wtedy ma być uczciwie, tak jak jego tata - żadnego bycia chrzestnym, jak ślub kościelny to jednostronny. Nie zdzierżę w domu obłudy w stylu "wierzący niepraktykujący", mało co mnie tak wnerwia jak ludzie, którzy na kościół jadą, na mszy są jak wypadnie ślub, chrzest lub pogrzeb, ale później do ołtarza ze ślubem albo chrzcić dzieci to pędzą, bo "jak to tak, ślub tylko cywilny a dziecko nie chrzczone".

Zgadzam sie z Toba chyba w 100%. Mam takie samo podejscie do wiary i to samo zamierzam pokazac mojemu dziecku a jak uzna kiedys ze nie to nie. Ja w wieku nastoletnim bardzo sie zbuntowalam na kosciol a jak co do czego przyszlo to sama, bez przymuszania wkrecilam sie jeszcze bardziej.


Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
Dzis sobie maz leżał z Majunia w sypialni i słyszałam jak mowil do niej ze nie wyobrażał sobie, ze tak mocno mozna kochać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

️ jakie to jest slodkie!


Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Internety mowia, ze to moga byc zaburzenia hormonalne i sama tak pomyslalam, zanim maz zaczal czytac na ten temat. Kurcze, myslalam, ze "taka jego uroda", ale teraz mysle, ze cos musi sie dziac, pytanie co i czy lekarz nas dobrze pokieruje.

Sciemnilam w rejestracji, ze mamy skierowanie od lekarza rodzinnego, ale to akurat nie bedzie problem, zeby nam wystawila do tego czasu.

Czasami te hormonalne rzeczy to normalka, zdarzaja sie. Trzymamy z Antkie kciuki, zeby nie bylo to nic powaznego


Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Trzymamy kciuki zeby bylo dobrze

Zo miala mleczko.

Tak my caly czas na wielorazowkach. Polecam grupy na fb mnostwo tam wiadomosci.
Jak najbardziej teraz warto przejsc na wielo bo dorosliscie juz do One Size, ktory jest regulńany i starcza do konca píeluchowania.



Tak btw. Mam nowa chuste

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Ja wciaz nic nie rozumie z tymi pieluchami :p za tydzien mamy baby market i beda dziewczyny z wielo to pojde i zagadam. Chusty to byla latwizna. Jaka masz nowa??? Mi sie marzy cos w bieli/bezu.
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:41   #2020
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Ginger co Ty tak szalejesz ? Hehe
Chodzi o zdublowanie posta, brak okresu czy stare telefony?
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:43   #2021
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez gingerbre Pokaż wiadomość
Chodzi o zdublowanie posta, brak okresu czy stare telefony?
Haha o wszystko

A serio to zdublowanie
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 10:56   #2022
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Nuuuudy mam. Łaze pcham ten wozek w te i we w te a on sie patrzy ziewa i patrzy. Chyba juz by sie przydalo zasnac od godz ósmej ale walczy dzielnie nie poddaje sie.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 11:08   #2023
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Haha o wszystko

A serio to zdublowanie
Telefon mi się starzeje :P

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Nuuuudy mam. Łaze pcham ten wozek w te i we w te a on sie patrzy ziewa i patrzy. Chyba juz by sie przydalo zasnac od godz ósmej ale walczy dzielnie nie poddaje sie.
Ja wyszłam na spacer kilka minut po 9 i dopiero wrócilyśmy mała spala z przerwą na krótkie i głośne okrzyki. Ale też się wynudzilam, już niedługo każdy kamień w tym parku będę znała
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 11:10   #2024
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

S
Cytat:
Napisane przez gingerbre Pokaż wiadomość
Telefon mi się starzeje :P

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------



Ja wyszłam na spacer kilka minut po 9 i dopiero wrócilyśmy mała spala z przerwą na krótkie i głośne okrzyki. Ale też się wynudzilam, już niedługo każdy kamień w tym parku będę znała
Trzeba sprzedać!

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Gabrysia polubiła bujaczek!!! Ołl jeee
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 11:23   #2025
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
nie pamiętam komu mam podziękować, chyba oli ta terakota lavertu jest super

Cieszę się, ze sie przydałam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Nie Ty pierwsza. Ja dostałam 5 tygodni po porodzie...



Ja wczoraj lyknelam pierwsza tabletkę - kupiłam limetic bo był najtańszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też mi gin przepisał limetic ale zastanawiam sie czy brać bo właśnie przy tabletkach moje libido jest równe -100 więc bezsensu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Dziewczyny miały wasze dziciątka obrzęki po szczepieniu ? Maja ma zaczerwienione te miejsce i taką twardą kulkę i nie wiem czy czymś to posmarować?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 11:27   #2026
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
Cieszę się, ze sie przydałam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------




Też mi gin przepisał limetic ale zastanawiam sie czy brać bo właśnie przy tabletkach moje libido jest równe -100 więc bezsensu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Dziewczyny miały wasze dziciątka obrzęki po szczepieniu ? Maja ma zaczerwienione te miejsce i taką twardą kulkę i nie wiem czy czymś to posmarować?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nina miała takie obrzmienie jak po ukaszeniu komara, po pierwszym szczepieniu z 3 tygodnie jej się utrzymywalo, po drugim tydzień max i nie było śladu. Niczym nie smarowalam. Starałam się uważać tylko bo Nie wiedziałam czy to ją może zabolec czy cuś
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 11:43   #2027
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Nam pielegniarka sugerowala smarowac Altacetem w zelu dla dzieci, ale ledwo widac bylo miejsce wklucia i sobie darowalam.

Mlody spi,a po drugiej steonie drogi ktos jakims zdezelowanym traktorem kosi lake. Nie chce mi sie okna zamykac, ale taki halas, ze trudno wytrzymac. I tak czekam, czy wreszcie skonczy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 11:56   #2028
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Nam pielegniarka sugerowala smarowac Altacetem w zelu dla dzieci, ale ledwo widac bylo miejsce wklucia i sobie darowalam.

Mlody spi,a po drugiej steonie drogi ktos jakims zdezelowanym traktorem kosi lake. Nie chce mi sie okna zamykac, ale taki halas, ze trudno wytrzymac. I tak czekam, czy wreszcie skonczy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

I niuniutek padł w koncu od osmej. Wymeczylam go, doprowadzilam do glosnego smiechu zjadł i odpłynął.
U rodzicow po drugiej str ulicy jest sklad materialow sypkich i od rana tiry zaladowuja rozladowuja żużel piachy i te sprawy. Tez wesoło.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 12:09   #2029
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

My tak rozmawiamy i rozmawiamy i chyba będziemy musieli dać Nineczkę do żłobka od przyszłego roku ;( pierwszy raz się z tego powodu popłakałam już, a ona ma dopiero 3 miesiące! No ale jeśli chcemy ubiegać się o kolejny kredyt to muszę mieć konkretne wpływy na konto wiec będę zmuszona do powrotu do pracy jednak po macierzyńskim serce mi już pęka
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 12:12   #2030
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Iiii juz nie spi
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 12:27   #2031
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
Dziewczyny miały wasze dziciątka obrzęki po szczepieniu ? Maja ma zaczerwienione te miejsce i taką twardą kulkę i nie wiem czy czymś to posmarować?
Można roztworem wody z sodą

Mona
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 12:59   #2032
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
My tak rozmawiamy i rozmawiamy i chyba będziemy musieli dać Nineczkę do żłobka od przyszłego roku ;( pierwszy raz się z tego powodu popłakałam już, a ona ma dopiero 3 miesiące! No ale jeśli chcemy ubiegać się o kolejny kredyt to muszę mieć konkretne wpływy na konto wiec będę zmuszona do powrotu do pracy jednak po macierzyńskim serce mi już pęka
Ja dzisiaj dzwoniłam do 4 prywatnych i w trzech najbliższych miejsca nie ma, jestem na liście rezerwowej Mam już miejsce w tym czwartym, tylko on jest trochę dalej i trzeba pokonać dosyć ruchliwa drogę, co nie bardzo mi pasuje.

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Iiii juz nie spi
My na drugim spacerze i znowu śpi!

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
S

Trzeba sprzedać!

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Gabrysia polubiła bujaczek!!! Ołl jeee
Hehe, powoli dojrzewam do tego!

A ja chyba sprzedam ten bujaczek
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 13:06   #2033
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Ginger ja juz na n-tym spacerze a jednak cos mu nie daje spac. Ani w domu ani tu a ewidentnie zmeczony i kreci sie na spanie i nic.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 13:18   #2034
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Tymek śpi ululany przez babcie na rękach. Kocham instytucje babci i dziadka kiedy muszę tylko karmić )))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 13:34   #2035
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Głupia autokorekta. Dostałam receptę na cerazette i właśnie się zastanawiam czemu nie na ten limetic - on chyba nowszy jest, a cerazette to jakiś staroc. Tak, to jest minipigulka.
kaylla jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 14:04   #2036
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Okresu poddczas karmienia piersią można bardzo łatwo dostać. Wystarczy, że przerwa pomiędzy karmieniami będzie (nawet raz) dłuższa niż 4 godziny i gospodarka hormonalna rusza z kopyta. A że różnie u każdej z mam z poziomem hormonów, to jedne dostają szybciej okresu, inne później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 14:13   #2037
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez AnneMariie Pokaż wiadomość
Ja biore tabletki, to sa te minipigulki?? Koncze trzecie opakowanie i chce zmienic. Albo na normalne albo nie wiem... tez mi sie druga ciaza teraz nie widzi. A te minipigulki jakies swietne nie sa.





To szykuj sie na nastepne!!





Zgadzam sie z Toba chyba w 100%. Mam takie samo podejscie do wiary i to samo zamierzam pokazac mojemu dziecku a jak uzna kiedys ze nie to nie. Ja w wieku nastoletnim bardzo sie zbuntowalam na kosciol a jak co do czego przyszlo to sama, bez przymuszania wkrecilam sie jeszcze bardziej.





️ jakie to jest slodkie!





Czasami te hormonalne rzeczy to normalka, zdarzaja sie. Trzymamy z Antkie kciuki, zeby nie bylo to nic powaznego





Ja wciaz nic nie rozumie z tymi pieluchami za tydzien mamy baby market i beda dziewczyny z wielo to pojde i zagadam. Chusty to byla latwizna. Jaka masz nowa??? Mi sie marzy cos w bieli/bezu.
Na zachodzie jest ogromny wybor pieluch! A nie jest to takie straszne jak sie wydaje w dobie nowoczesnych pralek.

Kupilam linuschke i przepadlam

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
My tak rozmawiamy i rozmawiamy i chyba będziemy musieli dać Nineczkę do żłobka od przyszłego roku ;( pierwszy raz się z tego powodu popłakałam już, a ona ma dopiero 3 miesiące! No ale jeśli chcemy ubiegać się o kolejny kredyt to muszę mieć konkretne wpływy na konto wiec będę zmuszona do powrotu do pracy jednak po macierzyńskim serce mi już pęka
Wiem co czujesz, na sama mysl mi zle. Odsuwam to jak najdalej od siebie...
Cytat:
Napisane przez gingerbre Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj dzwoniłam do 4 prywatnych i w trzech najbliższych miejsca nie ma, jestem na liście rezerwowej Mam już miejsce w tym czwartym, tylko on jest trochę dalej i trzeba pokonać dosyć ruchliwa drogę, co nie bardzo mi pasuje.

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------



My na drugim spacerze i znowu śpi!

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------



Hehe, powoli dojrzewam do tego!

A ja chyba sprzedam ten bujaczek
Ja chyba tez swoj bujak puszcze. Zagraca mi miejsce, a Zo siedziala w nim tylko raz i to w wielkim placzu
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 14:17   #2038
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Manu, piękna chusta

Cieszę się, że ja nie będę na razie oddawała Marysi do żłobka ale w fajnym żłobku dzieci się super rozwijają, mają fajne zajęcia, wcześniej uczą się bawić z rówieśnikami
Myślałyście, żeby przejść na pół etatu? Wiem, że teraz jest jakaś opcja, ale to chyba pół roku macierzyńskiego, a potem rok na pół etatu i za drugie pół dopłaca ZUS?
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 14:29   #2039
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Manu, piękna chusta

Cieszę się, że ja nie będę na razie oddawała Marysi do żłobka ale w fajnym żłobku dzieci się super rozwijają, mają fajne zajęcia, wcześniej uczą się bawić z rówieśnikami
Myślałyście, żeby przejść na pół etatu? Wiem, że teraz jest jakaś opcja, ale to chyba pół roku macierzyńskiego, a potem rok na pół etatu i za drugie pół dopłaca ZUS?
Ja jesli bede musiala wrocic to napewno nie na caly etat. Ewentualnie jesli mi sie uda to zaczne prace na swoj rachunek, kilka dni w tygodniu. To niestety w przypadku jak maz bedzie mial duzo zlecen. Jak nie to wole nie myslec co bedzie.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 14:34   #2040
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Manu, piękna chusta

Cieszę się, że ja nie będę na razie oddawała Marysi do żłobka ale w fajnym żłobku dzieci się super rozwijają, mają fajne zajęcia, wcześniej uczą się bawić z rówieśnikami
Myślałyście, żeby przejść na pół etatu? Wiem, że teraz jest jakaś opcja, ale to chyba pół roku macierzyńskiego, a potem rok na pół etatu i za drugie pół dopłaca ZUS?
Dokładnie, plusem jest, że mają czas fajnie zorganizowany, różne ciekawe zabawy, kontakt z rówieśnikami (chociaż nie wiem, czy taki maluch ma już jakąś duża potrzebę kontaktu z innymi dziećmi (?)). Minus taki, że choroby, a im później dziecko zachoruje tym lepiej, a zachoruje na pewno, podobno to standard na początku przygody ze żłobkiem/przedszkolem :/
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."

Edytowane przez gingerbre
Czas edycji: 2016-08-19 o 14:36
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-21 22:54:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.