Mamusie od dr. Przybycienia - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-18, 08:50   #2971
justyna183
Marzenia się spełniają :)
 
Avatar justyna183
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 008
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez nasiri Pokaż wiadomość
Dobra organizacja to podstawa Justynka napewno da rade zresztą dla matek ponoć nie ma rzeczy nie możliwych dla dzieci potrafią zrobić cuda wiadomo ze zmęczenie to wszystko utrudnia ale napewno bliscy tez dużo pomogą powodzenia Justynka!
nasiri cuda cudami i dziękuję za wiarę we mnie ale na pewno nie raz będę się tutaj żaliła
__________________
Trojaczki urodzone 24.10.2016
justyna183 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 10:04   #2972
lalosia88
Raczkowanie
 
Avatar lalosia88
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 238
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez patrycja665 Pokaż wiadomość
Chal, Malinowa1986, Lalosia88 dziewczyny co u Was słychać, jak się czujecie? Jak tam wasi chłopcy rosną?
Kochana dziękuje za pamięć chyba mnie myślami ściągłaś na forum bo wieki tu nie byłam powiem wam, że czuje sie świetnie uwielbiam mój brzuszek i te kopniaki ale poprawką bo mamy dziewczynkę obecnie nie mam żadnych dolegliwości i tak mi jakoś błogo ze aż sie boje co będzie potem Partycja, BeataAmelka, assiorek a co u Was?
__________________
"Nie chce się skarżyć na swój los
Nie proszę więcej, niż dać możesz
I ciągle mam nadzieję, że ...
Że chyba wiesz, co robisz Boże..."

Starania od 2012r. brak jajnika, laparoskopia - endometrioza I st, hsg - niedrożny. u dr P. od paź. 2015

lalosia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 13:12   #2973
asiorekkkk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 761
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

lalosia88 super ze sie dobrze czujesz u mnie to juz rożnie bywa, kazdy dzień inny raz jest lepiej a raz gorzej, ogólnie to juz coraz ciężej no ale nie ma na co narzekać, dla tego maleństwa wszystko sie przetrwa. Rośnijcie w sile
asiorekkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 08:14   #2974
Magdzinska85
Rozeznanie
 
Avatar Magdzinska85
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 998
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cześć Dziewczyny widzę że brzuszki rosną... i niedługo kolejne dzieciaczki powiększą grono forumowych bobasów

Justynka trzymam mocno kciuki... teraz już odpoczywaj... zbieraj siły...

U nas dzisiaj wybiło 7 miesięcy Jak ten czas szybko leci...

Kana pisałam do Ciebie kiedyś wiadomość na prv, nie wiem czy doszła do Ciebie?
Magdzinska85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 08:49   #2975
AsMaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 189
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Witajcie dziewczyny trzymam mocno kciuki za wszystkie nie wiem czy czy ten temat był już poruszany ale proszę doradźcie jakie wózki polecacie??jestem na etapie szukania i już mam mętlik w głowie...czy ma któraś z was x landera x pulse???lub może wózek mutsy igo??proszę o pomoc...pozdrawiam
AsMaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 12:30   #2976
angel_a_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 108
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez AsMaria Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny trzymam mocno kciuki za wszystkie nie wiem czy czy ten temat był już poruszany ale proszę doradźcie jakie wózki polecacie??jestem na etapie szukania i już mam mętlik w głowie...czy ma któraś z was x landera x pulse???lub może wózek mutsy igo??proszę o pomoc...pozdrawiam
Ja jestem posiadaczka mutsy igo ogolnie jestem zadowolona. Jest dość zgrabny łatwo sie go składa i rozkłada. Gondola jest bardzo leciutka i łatwo sie go prowadzi. Jest twardym wózkiem na drogach takich polnych ale prostych daje radę natomiast po dziurach strasznie trzepie
angel_a_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 12:54   #2977
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Mam x lander x run. Ogólnie ok, ale ciężko mi było przyzwyczaić się do tego nieskretnego koła z przodu Nie mam też porównania z innymi wózkami, ale dobrze daje sobie radę i z zakupami i spacerami po lesie.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdzinska85 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny widzę że brzuszki rosną... i niedługo kolejne dzieciaczki powiększą grono forumowych bobasów

Justynka trzymam mocno kciuki... teraz już odpoczywaj... zbieraj siły...

U nas dzisiaj wybiło 7 miesięcy Jak ten czas szybko leci...

Kana pisałam do Ciebie kiedyś wiadomość na prv, nie wiem czy doszła do Ciebie?
Oj tak, dzień za dniem, miesiąc za miesiącem, starzejemy się bardzo szybko :P
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 15:05   #2978
malinowa1986
Raczkowanie
 
Avatar malinowa1986
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 330
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

A jak jesteśmy przy zakupach, to gdzie w Krakowie kupię wyprawkę dla dziecka: najlepiej wszystko w jednym miejscu
Chodzi o artykuły higieniczne i inne akcesoria.
Polecacie sieciówki jak np, Smyk czy Entliczek?

I gdzie się wybrać aby oglądnąć wózki na żywo, gdzie będzie duży wybór dobrych wózków?

Tak ostatnio pisałyście o tym kiedy kompletowałyście wasze wyprawki i się zorientowałam, ze zostało mi 10 tyg a ja mam tylko łóżeczko zapakowane w pudle na korytarzu :P
Muszę się wziąć w garść!
__________________
23.10.2013 Aniołek
23.10.2014 Aniołek
17.10.2015 Aniołek

Listopad 2016 Syn <3

Wrzesień 2018 Syn <3


15.08.2019 Aniołek

Edytowane przez malinowa1986
Czas edycji: 2016-08-19 o 15:07
malinowa1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 20:16   #2979
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Magdzinska85 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny widzę że brzuszki rosną... i niedługo kolejne dzieciaczki powiększą grono forumowych bobasów

Justynka trzymam mocno kciuki... teraz już odpoczywaj... zbieraj siły...

U nas dzisiaj wybiło 7 miesięcy Jak ten czas szybko leci...

Kana pisałam do Ciebie kiedyś wiadomość na prv, nie wiem czy doszła do Ciebie?
Hej Madzia! Dopiero teraz odczytałam priv 😉 jak tylko wejdę na komputer to Ci odp 😊

Gratuluję 7 miesiecy! 😊
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 20:24   #2980
AsMaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 189
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez angel_a_89 Pokaż wiadomość
Ja jestem posiadaczka mutsy igo ogolnie jestem zadowolona. Jest dość zgrabny łatwo sie go składa i rozkłada. Gondola jest bardzo leciutka i łatwo sie go prowadzi. Jest twardym wózkiem na drogach takich polnych ale prostych daje radę natomiast po dziurach strasznie trzepie
a powiedz mi proszę Ty masz ten model z 2016 roku?? są amortyzatory z przodu?? bo właśnie podoba mi się on najbardziej chociaż cena mnie trochę przeraża
AsMaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 20:57   #2981
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
A jaki masz? 😉 Może byłabym zainteresowana 😜 bo przy Zosi trochę brakowało mi takiego sprzętu 😊
Cytat:
Napisane przez justyna183 Pokaż wiadomość
Oj tak ale profesor powiedział, że moja ciąża jest już na etapie 34 tygodnia ciąży pojedyńczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejku ale to zlecialo. Cos niesamowitego!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez AsMaria Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny trzymam mocno kciuki za wszystkie nie wiem czy czy ten temat był już poruszany ale proszę doradźcie jakie wózki polecacie??jestem na etapie szukania i już mam mętlik w głowie...czy ma któraś z was x landera x pulse???lub może wózek mutsy igo??proszę o pomoc...pozdrawiam
Ja mam xlandeta x -move jestem bardzo zadowolona i do tego fitelik cybex atom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Dziewczynki ale rosniecie szybko a raczej Wasze dzieciaczki i brzuszki och... kiedy to bylo u mnie juz 4 miesiące za nami...
Trzymam mocno kciuki za dotrzymanie terminow porodow.
Odnosnie z a kupow na h&m sa super wyprzedaze uwazam ze gatunkowo swietne rzeczy i polecam f&f z tesco tez fajnie noszą sie rzeczy to dla dziewczyn co kupuja tylko nowe ja jestem weteranka SH ach musze wreszcie sie wybrac bo juz zapasy ktore zrobilam w ciazy sie koncza. Tak Tak takie duze zapasy zrobilam i jestem z siebie dumna bo naprawde nie mam sie jak wybrac teraz a malej nie chce ciagnac w ten kurz i smrodki z SH przez te 4m to kupilam tylko nowe 2 czapki 3 bodziaki i 3 pary skarpetek reszte wszystko mialam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 20:59   #2982
AsMaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 189
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

dzięki za informacje!! x-landery też mi sie podobają ale ten x-move to dosyć duży i ciężki wózek a ja potrzebuję jakiegoś małego lekkiego, który bez problemu zmieści się do mojego małego samochodu. Powiem wam, że nie myślałam, że wybór wózka będzie takim problemem....
AsMaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 21:57   #2983
nasiri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 290
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Hej dziewczyny ja właśnie wróciłam z wizyty u dr P trochę mnie zmartwił bo u jednego z dzieciaczków wykrył wadę zwężenia dwunastnicy ale uspokajał mnie ze to nic poważnego tylko dziecko będzie musiało mieć operacje zaraz po urodzeniu. Drugi dzidziuś jest zdrowy jak ryba. Wysłał mnie dr na badanie usg genetyczne i mam się zgłosić do dr Hurasa żeby poprowadził mi ciążę ponieważ poród w krakowie to bezpieczniejsza opcja niż rodzenie w tarnowie a później przewożenie dziecka na operację. Czy miał ktoś doczynienia z taką wadą? Dr też mówił ze przez to ze dziecko nie połyka wód płodowych jestem narażona na przedwczesny poród.

Mam jeszcze pytanie dotyczące usg genetycznego mam skierowanie na Kopernika i dr mowil żebym pojechała w poniedziałek wcześnie rano to powinni mi zrobić odrazu. Tylko o której godzinie najlepiej tam być?
nasiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 03:09   #2984
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez malinowa1986 Pokaż wiadomość
A jak jesteśmy przy zakupach, to gdzie w Krakowie kupię wyprawkę dla dziecka: najlepiej wszystko w jednym miejscu
Chodzi o artykuły higieniczne i inne akcesoria.
Polecacie sieciówki jak np, Smyk czy Entliczek?

I gdzie się wybrać aby oglądnąć wózki na żywo, gdzie będzie duży wybór dobrych wózków?

Tak ostatnio pisałyście o tym kiedy kompletowałyście wasze wyprawki i się zorientowałam, ze zostało mi 10 tyg a ja mam tylko łóżeczko zapakowane w pudle na korytarzu :P
Muszę się wziąć w garść!
Ja większość rzeczy jednak kupowałam przez internet

Jest też fajny salon pod Krakowem -> http://www.krak-wit.pl/.

W Smyku opłaca się zamówić przez internet i odebrać w sklepie. Prosty przykład http://www.smyk.com/catalog/product/...g&gclsrc=aw.ds, jak będziesz kupować w sklepie to zapłacić o te 12 zł więcej.

Do Entliczka nie dotarłam

I w Smyku i w KrakWit są wózki. Czy duży wybór, ciężko mi ocenić, bo ja jednak wybrałam i zamówiłam przez internet trochę w ciemno i nie zwracałam uwagi na te, które są w sklepie.

http://forkids-krakow.pl/ - czasami przechodzę obok, na dosyć duży salon wygląda.
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."

Edytowane przez gingerbre
Czas edycji: 2016-08-20 o 03:12
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 07:21   #2985
angel_a_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 108
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez AsMaria Pokaż wiadomość
a powiedz mi proszę Ty masz ten model z 2016 roku?? są amortyzatory z przodu?? bo właśnie podoba mi się on najbardziej chociaż cena mnie trochę przeraża
Tak dokładnie ten z 2016 no cena zwala z nóg ja kupowałam juz razem ze spacerowka. Ma amortyzatory z przodu ale do jazdy po górach to sie nie nadaje :p
angel_a_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 07:43   #2986
madlene7
Raczkowanie
 
Avatar madlene7
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

AsMaria my mamy X landera x pulse. Wózek jest lekki, zgrabny, zwrotny, dobrze się prowadzi, łatwo się składa. Jego minusem na pewno jest słaba amortyzacja, jest dosyć twardy i trochę słabo sobie radzi na nierównym terenie, przednie kółka się blokują.
__________________
...w stronę naszego Słońca... [*] 5tc.[*] 6/7tc
u dr od 08.2014, luty 2016 SYNUŚ
madlene7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 07:49   #2987
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Wlasnie madlene7 dlatego wynralam x,move bo moze i masywny ale nie mam problemu z nierownosciami. Ale jak ktos ma male auto i dźwiga na 4 pietro to fakt nie polece ....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 08:39   #2988
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez nasiri Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja właśnie wróciłam z wizyty u dr P trochę mnie zmartwił bo u jednego z dzieciaczków wykrył wadę zwężenia dwunastnicy ale uspokajał mnie ze to nic poważnego tylko dziecko będzie musiało mieć operacje zaraz po urodzeniu. Drugi dzidziuś jest zdrowy jak ryba. Wysłał mnie dr na badanie usg genetyczne i mam się zgłosić do dr Hurasa żeby poprowadził mi ciążę ponieważ poród w krakowie to bezpieczniejsza opcja niż rodzenie w tarnowie a później przewożenie dziecka na operację. Czy miał ktoś doczynienia z taką wadą? Dr też mówił ze przez to ze dziecko nie połyka wód płodowych jestem narażona na przedwczesny poród.

Mam jeszcze pytanie dotyczące usg genetycznego mam skierowanie na Kopernika i dr mowil żebym pojechała w poniedziałek wcześnie rano to powinni mi zrobić odrazu. Tylko o której godzinie najlepiej tam być?
Ja jak miałam być przyjęta na oddział byłam kolo 8. W poniedziałek zazwyczaj są tam tłumy.

Trzymam kciuki za maleństwa!
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 08:54   #2989
chal
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 908
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

BeataAmelka jak sie macie ?
chal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 09:12   #2990
angel_a_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 108
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez malinowa1986 Pokaż wiadomość
A jak jesteśmy przy zakupach, to gdzie w Krakowie kupię wyprawkę dla dziecka: najlepiej wszystko w jednym miejscu
Chodzi o artykuły higieniczne i inne akcesoria.
Polecacie sieciówki jak np, Smyk czy Entliczek?

I gdzie się wybrać aby oglądnąć wózki na żywo, gdzie będzie duży wybór dobrych wózków?

Tak ostatnio pisałyście o tym kiedy kompletowałyście wasze wyprawki i się zorientowałam, ze zostało mi 10 tyg a ja mam tylko łóżeczko zapakowane w pudle na korytarzu :P
Muszę się wziąć w garść!
Ubranka kupowałam w smyku i na stronie www.carters.com maja rewelacyjne ubranka i świetne gatunkowo sa poprostu niezniszczalne. Akcesoria takie jak butelki smoczki itp kupowałam w entliczku bo jest tańszy od smyka i ma większy wybór. Natomiast kosmetyki kupowałam w aptece internetowej gemini - maja niskie ceny i witaminy tez tam kupowałam. Opłaca sie zrobic większe zamowienie bo przesyłka jest płatna i jedna czy dwie rzeczy sie nie opłaca.
angel_a_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 10:02   #2991
nasiri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 290
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Gingerbe dziękuję za odp. nie wiem czy jest szansa ze mnie przyjmą bez wczesniejszej rejestracji (ponoć panie na rejestracji nie zbyt pomocne ehh...) choć dr P twierdzi żebym jechała ze powinni mi zrobić. No zobaczymy 😐
nasiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 10:11   #2992
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez nasiri Pokaż wiadomość
Gingerbe dziękuję za odp. nie wiem czy jest szansa ze mnie przyjmą bez wczesniejszej rejestracji (ponoć panie na rejestracji nie zbyt pomocne ehh...) choć dr P twierdzi żebym jechała ze powinni mi zrobić. No zobaczymy 😐
Jak przyjmują na oddział tez trzeba się wcześniej zarejestrować. Są w sumie dwa okienka, jak ja bylam to była jedna, długa kolejka, ale w miarę szybko to idzie.
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 10:21   #2993
justyna183
Marzenia się spełniają :)
 
Avatar justyna183
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 008
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez gingerbre Pokaż wiadomość
Jak przyjmują na oddział tez trzeba się wcześniej zarejestrować. Są w sumie dwa okienka, jak ja bylam to była jedna, długa kolejka, ale w miarę szybko to idzie.
gingerbre to Ty dzwoniłaś się rejestrować? Huras nic takiego mi nie mówił, tylko zapisał na swojej kartce moje nazwisko) byłam już druga wpisana). Chyba zadzwonię tam i dopytam....
__________________
Trojaczki urodzone 24.10.2016
justyna183 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 10:21   #2994
nasiri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 290
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez gingerbre Pokaż wiadomość
Jak przyjmują na oddział tez trzeba się wcześniej zarejestrować. Są w sumie dwa okienka, jak ja bylam to była jedna, długa kolejka, ale w miarę szybko to idzie.
Czyli myślisz ze jest szansa ze jednak uda mi się zrobić to badanie w poniedziałek? A orientuje się ktoś kiedy są do odbioru wyniki i opis badania?
nasiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 10:40   #2995
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez justyna183 Pokaż wiadomość
gingerbre to Ty dzwoniłaś się rejestrować? Huras nic takiego mi nie mówił, tylko zapisał na swojej kartce moje nazwisko) byłam już druga wpisana). Chyba zadzwonię tam i dopytam....
Nie, nie dzwoniłam. Ale z ta karteczka musisz stać w tej chwili kolejce i zgłosić, że jesteś Dajesz w okienku wszystkie swoje badania i czekasz aż Cie wezwa do pokoju badań. Z tego pokoju to już ubrana odpowiednio, trafiasz na oddział. Jeśli będziesz w ambulatorium po godzinie 10:30 chyba (nie pamiętam dokładnie, czy to była 10:30), to już Cię nie przyjmą tego dnia.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez nasiri Pokaż wiadomość
Czyli myślisz ze jest szansa ze jednak uda mi się zrobić to badanie w poniedziałek? A orientuje się ktoś kiedy są do odbioru wyniki i opis badania?
Ja niestety nie robiłam takich badań, wiec nie mam pojęcia, ale jak tam stałam w kolejce, to były kobiety, które zgłaszaly się na jakieś badania. Nie wiem niestety, czy wcześniej miały zaklepany termin. Może spróbuj tam zadzwonić.
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."

Edytowane przez gingerbre
Czas edycji: 2016-08-20 o 10:37
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 10:44   #2996
nasiri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 290
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Gingerbe wlansie chciałam zadzwonić ale na stronie jest napisane że rejestracja i wszelkie informacje są udzielane od pon do pt.
nasiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 10:52   #2997
justyna183
Marzenia się spełniają :)
 
Avatar justyna183
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 008
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez nasiri Pokaż wiadomość
Gingerbe wlansie chciałam zadzwonić ale na stronie jest napisane że rejestracja i wszelkie informacje są udzielane od pon do pt.
nasiri dodzwonisz się tam tylko w godzinach podanych na stronie internetowej, także jedź i spróbuj w poniedziałek
Jeśli chodzi o wyniki, to raport z usg otrzymasz zaraz po badaniu, natomiast wyniki z krwi są do odebrania po tygodniu.

Gingerbre czyli trzeba być wcześnie rano, żeby się wyrobić do tej godziny A muszę być na czczo?
__________________
Trojaczki urodzone 24.10.2016
justyna183 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 10:57   #2998
nasiri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 290
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Justynka dziękuję ;*
nasiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 11:08   #2999
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez justyna183 Pokaż wiadomość
nasiri dodzwonisz się tam tylko w godzinach podanych na stronie internetowej, także jedź i spróbuj w poniedziałek
Jeśli chodzi o wyniki, to raport z usg otrzymasz zaraz po badaniu, natomiast wyniki z krwi są do odebrania po tygodniu.

Gingerbre czyli trzeba być wcześnie rano, żeby się wyrobić do tej godziny A muszę być na czczo?
Ja jadłam dosyć wcześniej śniadanie, możesz dosyć długo czekać na przyjęcie na oddział, wiec lepiej coś zjeść.
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 15:56   #3000
AsMaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 189
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Jeszcze raz dzięki za informacje!!właśnie najczęściej negatywmych komantarzy czytałam ma temat amortyzacji!!ja po górach pewnie chodzić nie będę ale na leśna ścieżkę, łąkę to pewnie tak i martwię się czy dobie te wózki poradzą!!no trudno dalej będę szukać i patrzyć!!😀
AsMaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-20 21:05:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.