Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy! - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-20, 14:44   #2131
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Mnie zatoki wykoncza. Boli mnie głowa i mam katar. A przez karmienie nic nie mogę brać... Mam dość, ten tydzień mnie wykończył - najpierw zapalenie piersi, teraz zatoki...
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 15:01   #2132
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Mnie dziś zaczęło nosić żeby gdzieś iść, coś porobić, no zaczęłam się w domu dusić. Serio muszę jakoś opanować to ściąganie w terenie, bo ile można siedzieć w czterech ścianach, gości przyjmować tylko u siebie i wychodzić tylko na krótkie spacery albo do rodziców?
Poza tym księciunio w ogóle mało spacerowy jest - zaraz się złości, że za ciepło, że słońce świeci, że podłoże nierówne, w chuście kryzys, bo podczas motania tak się odpycha, że nie mogę go porządnie dociągnąć. Macie na to jakieś patenty? Jak chcę dociskać na siłę to jest dziki płacz i jeszcze większe rzucanie się...
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 15:40   #2133
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Mona dzięki

Ja Jeśli wiem, że to jej pora snu todaję smoka i odkładam dołóżeczka i Miśkazasypia sama
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 15:43   #2134
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Iwonia, mój w dzień opróżnia tylko jedna (daje na zmianę). Przed snem nocnym jedynie opróżnia dwie.
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 16:18   #2135
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Kurcze a czy to normalne ze Igoras je tylko z jednej piersi?
Niektore z Was pisza ze dzieci zjadają i z dwoch.
Jest ktos jeszcze komu wystarcza jedna czy tylko ten moj wielkolud? A ja sie ostatnio dziwiłam czemu tak malo przybrał

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Panikuje no nie?
Ja zawsze daje tylko 1 piers. Ewentualnie na wieczor, gdy wydaja mi sie pustawe daje obydwie.
Za to u nas karmienie co 2h w dzien, praktycznie z zegarkiem w reku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 16:58   #2136
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Ja zawsze daje tylko 1 piers. Ewentualnie na wieczor, gdy wydaja mi sie pustawe daje obydwie.
Za to u nas karmienie co 2h w dzien, praktycznie z zegarkiem w reku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas day&night wychodzi na to ze co 2h
Ja tam nie wiem kiedy piers jest oprozniona. Zawsze jak "scisne cyca" a piers jest mieciutka to cos wypływa.

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Mona dzięki

Ja Jeśli wiem, że to jej pora snu todaję smoka i odkładam dołóżeczka i Miśkazasypia sama

Zazdro... Ja jakbym odlozyla go do lozeczka nie spiacego to by byla dzika histeria.
Ba, nawet gdyby byl juz w 90% w objeciach morfeusza to przy odkladaniu by sie obudzil.
Musze czekac az w miare twardo zasnie. Im dluzej spi na rekach tym wieksza szansa ze sie nie obudzi.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 17:09   #2137
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Zazdro... Ja jakbym odlozyla go do lozeczka nie spiacego to by byla dzika histeria.
Ba, nawet gdyby byl juz w 90% w objeciach morfeusza to przy odkladaniu by sie obudzil.
Musze czekac az w miare twardo zasnie. Im dluzej spi na rekach tym wieksza szansa ze sie nie obudzi.
U nas identyko

Piersi chyba nie da się tak zupełnie opróżnić? To mleko chyba produkuje się na bieżąco? Ale to rozumiem, że właśnie do momentu, kiedy pierś staje się taka miękka

Dzisiaj zaliczyłyśmy 3 godzinny spacer, Mary prawie cały przespała wróciłyśmy do domu i nawet dałam radę ugotować i zjeść obiad w spokoju (co prawda był to tylko makaron z gotowym pesto )

Teraz mąż przejął Marysię to ja się za jakiś porządek biorę...
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 17:42   #2138
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
U nas identyko

Teraz mąż przejął Marysię to ja się za jakiś porządek biorę...
Zazdro. Uwielbiam zajmować się Gabrysią, ale jak przychodzi weekend to chciałabym mieć choć minimalnie czasu dla siebie. A wiem, ze niedlugo mi takich zostało, bo nauka, bo sesja, bo kolosy no i zjazdy całe weekendy. Dlatego ten weekend jest średniawy. Ale nic. Przelozymy pore spania i lecimy na spacer coby nie gnić. Wyciaglam ten drugi wózek, naszą gondole mozemy sobie wsadzić. Gabrysia jest tak ciekawska, ze gondola ja nudzi. Zobaczymy czy ten sie jej spodoba
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2016-08-20 o 17:43
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 18:14   #2139
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Zazdro. Uwielbiam zajmować się Gabrysią, ale jak przychodzi weekend to chciałabym mieć choć minimalnie czasu dla siebie. A wiem, ze niedlugo mi takich zostało, bo nauka, bo sesja, bo kolosy no i zjazdy całe weekendy. Dlatego ten weekend jest średniawy. Ale nic. Przelozymy pore spania i lecimy na spacer coby nie gnić. Wyciaglam ten drugi wózek, naszą gondole mozemy sobie wsadzić. Gabrysia jest tak ciekawska, ze gondola ja nudzi. Zobaczymy czy ten sie jej spodoba
Wrzucasz Gabi do spacerowki?
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 18:36   #2140
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Zazdro. Uwielbiam zajmować się Gabrysią, ale jak przychodzi weekend to chciałabym mieć choć minimalnie czasu dla siebie. A wiem, ze niedlugo mi takich zostało, bo nauka, bo sesja, bo kolosy no i zjazdy całe weekendy. Dlatego ten weekend jest średniawy. Ale nic. Przelozymy pore spania i lecimy na spacer coby nie gnić. Wyciaglam ten drugi wózek, naszą gondole mozemy sobie wsadzić. Gabrysia jest tak ciekawska, ze gondola ja nudzi. Zobaczymy czy ten sie jej spodoba
Ale że co, do spacerówki ją? Dla takiego małego dziecka chyba nawet rozkładana nie jest specjalnie dobra? Nie lepiej odchylić budę i niech drzewa ogląda albo coś jej powiesić, żeby się majtało i przyciągało wzrok?
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 18:44   #2141
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Ten wozek jest przeznaczony dla dzieci od noworodka. Ale ja nie byłam do niego przekonana. Jest praktycznie rozkladany na płasko. Fajnie sie prowadzi i Gabrysia zadowolona, a w gondoli ostatnio nerw. Nie da sie odchylic budki, bo slonce razi. Wszystkie zawieszki dzialały, ale już nie
Szkoda tylko,ze nie ma przekladanej rączki.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2016-08-20 o 19:24
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 19:15   #2142
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Aggasek, iwonia, mamy te same dzieci jeśli chodzi o usypianie tylko niestety to kiedyś źle się skończy. Dzieciaki będą coraz cięższe i będą chciały być usypianie na rękach.

Ale mnie teściowa wkurzyła.. Zajmowała się małym żebym ja odpoczeła( tj.szykowała coś dla gości) i postanowiła go uśpić w wózku. Ten się wściekł, nie można go było uspokoić. Ja wiem, że tak by było lepiej, ale kurcze, babcia weźmie go raz w tygodniu do siebie i będzie mi dziecko po swojemu wychowywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 19:33   #2143
gosiaczekbtm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 533
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Hej dziewczyny poratujcie radą... Mały za niedługo kończy rehabilitację (słabe napięcie mięśniowe) i chciałbym jakoś podziękować naszej rehabilitantce. Tak się zastanawiam czy kupić kwiaty czy kawę i czekoladki, albo ciacho upiec? Myślicie, że taki gest nie będzie źle odebrany przez inne osoby ,które są na sali?

Zdrówka dla wszystkich chorych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiaczekbtm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 19:43   #2144
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Gosiaczek, w przypadku czekoladek lub ciasta rehabilitantka zawsze może poczęstować współpracowników. Jeśli to coś drobnego to myślę, że nie powinno zostać źle odebrane.
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 19:46   #2145
fruzjape
Zadomowienie
 
Avatar fruzjape
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Mnie zatoki wykoncza. Boli mnie głowa i mam katar. A przez karmienie nic nie mogę brać... Mam dość, ten tydzień mnie wykończył - najpierw zapalenie piersi, teraz zatoki...

Możesz brać bardzo duzo
Ja po pierwszej ciazy miałam mega problemy z zatokami. Nie mozna nic z pseudoefedryna, ale poza tym prawie hulaj dusza. Pogadaj z lekarzem
fruzjape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 19:46   #2146
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Aggasek, iwonia, mamy te same dzieci jeśli chodzi o usypianie tylko niestety to kiedyś źle się skończy. Dzieciaki będą coraz cięższe i będą chciały być usypianie na rękach.

Ale mnie teściowa wkurzyła.. Zajmowała się małym żebym ja odpoczeła( tj.szykowała coś dla gości) i postanowiła go uśpić w wózku. Ten się wściekł, nie można go było uspokoić. Ja wiem, że tak by było lepiej, ale kurcze, babcia weźmie go raz w tygodniu do siebie i będzie mi dziecko po swojemu wychowywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Sie nam dzieciaki zmowiły. Tyle ze ja jak go usypiam to tylko i wylacznie siedze a on jest na moich kolanach. Gkowke ma tylko na moim przedramieniu. Od poczatku tak bylo. Maz czasem jak sobie nie mogl poradzic wstawal i go na rekach bujal ale mu to wypersfadowalam. Ostatnio tez z nim wstal ale moj wzrok sprowadzil go na ziemie i siadł.
Moja tesciowa go probowala na chrzcinach uspic. Jak zobaczylam co z nim wyprawia jak nim mocno telepie na stojaco to doskoczylam do niej w sekunde no i tak go rozwscieczyla ze tez nie moglam go uspokoic i dzieki jej "pomocy" musialam isc z dzieckiem do domu.
Ale...ja to o tesciowej to moge wiersze pisac to rozumiem Ciebie hehe
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 19:46   #2147
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Aggasek, iwonia, mamy te same dzieci jeśli chodzi o usypianie tylko niestety to kiedyś źle się skończy. Dzieciaki będą coraz cięższe i będą chciały być usypianie na rękach.
Ja mojej nie noszę, zasypia na rękach przy piersi... pewnie to też będzie problem, jak będę chciała odstawić, ale na razie nie myślę o tym... Sama zasypia tylko na spacerze w wózku

Cytat:
Napisane przez gosiaczekbtm Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny poratujcie radą... Mały za niedługo kończy rehabilitację (słabe napięcie mięśniowe) i chciałbym jakoś podziękować naszej rehabilitantce. Tak się zastanawiam czy kupić kwiaty czy kawę i czekoladki, albo ciacho upiec? Myślicie, że taki gest nie będzie źle odebrany przez inne osoby ,które są na sali?
Wydaje mi się, że to dobry pomysł nie wiem jakie tam są warunki, ale może ciastem albo czekoladkami będzie mogła się podzielić z innymi, jeżeli będzie miała ochotę?

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Zazdro. Uwielbiam zajmować się Gabrysią, ale jak przychodzi weekend to chciałabym mieć choć minimalnie czasu dla siebie. A wiem, ze niedlugo mi takich zostało, bo nauka, bo sesja, bo kolosy no i zjazdy całe weekendy. Dlatego ten weekend jest średniawy. Ale nic. Przelozymy pore spania i lecimy na spacer coby nie gnić. Wyciaglam ten drugi wózek, naszą gondole mozemy sobie wsadzić. Gabrysia jest tak ciekawska, ze gondola ja nudzi. Zobaczymy czy ten sie jej spodoba
My teraz zaliczyliśmy jeszcze drugi, półtoragodzinny spacer teraz ja karmię, a mąż sprząta...
Współczuję Ci tych studiów męża w weekendy, mój ma jakiś kurs teraz i też dzisiaj go nie było pół dnia, jutro to samo... Ale nie zjazdy pewnie co drugi weekend?
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 19:55   #2148
fruzjape
Zadomowienie
 
Avatar fruzjape
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Trochę nagrobilam przylecieliśmy wczoraj do mojej mamy i ostatnie 2 dni byłam totalnie pozawizazowa

W Warszawie rekrutacja do żłobków trwa cały rok. Ale wiadomo, najwiecej miejsc zwalnia sie we wrzesniu. Ula jest zapisana, nawet troche sie martwię czy nie przedobrzyliśmy, bo w dwóch złobkach jest na 26/27 miejscu, czyli realnie pewnie na 13/14, bo w dzielnicy sa 2 żłobki, a składa sie do 3. A miałam nadzieje, ze dostanie sie za rok. No ale zobaczymy, najwyżej bedziemy jakos kombinować, zeby nie stracić miejsca.

Ule usypiam leżąc koło niej i głaszcząc ja. Zasypia koło 19-20, budzi sie w nocy raz i potem koło 6h.

Dagmara oby emdokrynolog powiedział, ze to nic!

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

A, wielorazowek używamy, ale mało konserwatywnie, bo nocy i na dłuższe wyjścia ma pampersy. Na wyjazdy oczywiscie tez.
fruzjape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 19:58   #2149
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Ehh mój jeśli nie usypia przy piersi to często go noszę i automatycznie bujam. Muszę nad tym popracować, żeby chociaż siedzieć z nim tak jak Wy. Nigdy o tym wcześniej nie myślałam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 20:09   #2150
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Ja mojej nie noszę, zasypia na rękach przy piersi... pewnie to też będzie problem, jak będę chciała odstawić, ale na razie nie myślę o tym... Sama zasypia tylko na spacerze w wózku

My teraz zaliczyliśmy jeszcze drugi, półtoragodzinny spacer teraz ja karmię, a mąż sprząta...
Współczuję Ci tych studiów męża w weekendy, mój ma jakiś kurs teraz i też dzisiaj go nie było pół dnia, jutro to samo... Ale nie zjazdy pewnie co drugi weekend?
Tak, przewaznie co drugi, ale 'w sezonie' nauki mnóstwo plus dużo projektów do zrobienia. Więc czasu mało. Wiem,ze robi to dla nas, dla naszej przyszlości, więc jakoś przetrzymamy. A ten czas razem bardziej docenimy. Choć wiadomo,że szkoda.

Karm na leząco, jak zasnie to i Ty mozesz sie wyspac

Zastanawiam się czy przenosić się jutro do sypialni.. minus najwiekszy to daleko do kuchni i tu śpimy na materacu na podlodze, na lozku moze byc cieżko bo maz spi w roznych pozycjach, a ja na brzegu. Gabi znaczną część zajmuje i na wysokim łóżku może być problem.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2016-08-20 o 20:15
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 20:11   #2151
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Ehh mój jeśli nie usypia przy piersi to często go noszę i automatycznie bujam. Muszę nad tym popracować, żeby chociaż siedzieć z nim tak jak Wy. Nigdy o tym wcześniej nie myślałam..
Marysia chyba jeszcze nie zasnęła noszona, tylko w chuście

Fruzja, Ula tak od początku czy ćwiczyłyście takie zasypianie? Zazdro że tak ładnie noc przesypia

Zabcia, w nocy i nad ranem karmię na leżąco, po południu też. W dzień i wieczorem najczęściej w pokoju na sofie
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata


Edytowane przez agassek
Czas edycji: 2016-08-20 o 20:14
agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 04:44   #2152
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Dżizassss kolejny dzień od 1.30 pobudki co 2h...niby to dobrze na moją laktację, bo razu ściągam, ale już padam na pysk, mąż też. Błagam, niech ktoś wymyśli butelkę do karmienia na leżąco i laktator, który na leżąco ściągnie...
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 05:28   #2153
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

U nas w sumie była tylko jedna pobudka dzisiaj o 2 i teraz druga ale widzę że czas na zabawę a nie spanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 06:23   #2154
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Dżizassss kolejny dzień od 1.30 pobudki co 2h...niby to dobrze na moją laktację, bo razu ściągam, ale już padam na pysk, mąż też. Błagam, niech ktoś wymyśli butelkę do karmienia na leżąco i laktator, który na leżąco ściągnie...
U nas panna płakała ponad godzinę po karmieniu kolo 24, ale jak już padła, to pierwsze marudzenie o 4:20. Wyjęłam z łóżka, położyłam na tapczan, dałam smoka i biorę się za robienie mleka. Mleko gotowe, a mała śpi I tak do 6:20 sobie pospala, bo oczywiście wolałam wylać mleko niż ja budzić
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."

Edytowane przez gingerbre
Czas edycji: 2016-08-21 o 06:24
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 07:44   #2155
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

U nas od 21.30 przesłane ciągiem do 6.15 i kolejna pobudka po 8. pPewnie chwilę pogadamy i liczę że jeszcze pospi chwilkę.
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 08:01   #2156
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Dobijajcie dalej

Kupujemy rolety - od 5 spanie tylko w wózku i tylko na korytarzu, bo w pokoju za jasno, zasłony za mało zaciemniają. W tygodniu niech tam, i tak już się nie kładę, bo tylko wtedy mogę coś zrobić, ale w weekend to byśmy kurka wodna sobie też pospali a tak kicha...
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 08:13   #2157
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Dzień dobry Wstajemy i zaczynamy piękny dzień.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Jedyne zmartwienie to uczucie pieczenia co jakis czas w tym sutku z kropką.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 08:17   #2158
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
U nas od 21.30 przesłane ciągiem do 6.15 i kolejna pobudka po 8. pPewnie chwilę pogadamy i liczę że jeszcze pospi chwilkę.
O matko! Zazdraszczam!

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Dobijajcie dalej

Kupujemy rolety - od 5 spanie tylko w wózku i tylko na korytarzu, bo w pokoju za jasno, zasłony za mało zaciemniają. W tygodniu niech tam, i tak już się nie kładę, bo tylko wtedy mogę coś zrobić, ale w weekend to byśmy kurka wodna sobie też pospali a tak kicha...
Kocie, a nie boisz się, że w przyszłości kociak nie zaśnie Wam przy dziennym świetle?
Olgierd właśnie śpi w najlepsze w najjaśniejszym pokoju w domu, połowa łóżka skąpana w słońcu. Osłaniam okna tylko o tyle, żeby mu po oczach nie świeciło, gdy śpi czy się bawi.

U nas tylko problem z porannymi pobudkami, wstaje 5:30-6:30, marzę, żeby się wyspać porządnie, do 8 powiedzmy
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 08:30   #2159
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Oooo Igoras dzis pospał.
1.30, 5, 6 z przerwami do 8.
Tak wiem co niektore sie moze zasmieją ale dla nas to wow

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Jeszcze gdybym nie zostala zbudzona po 12 odwiezc szwagra do domu to by bylo super... A tak kogo obchodzi ze dla mnie kazda godz snu jest ostatnio na wage złota...
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 08:40   #2160
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

My dzis się wyspaliśmy Mama zaprosiła nas dzisiaj na obiad, a tam jest przeziębiona moja siostra. Nie wiem czy jechać czy nie:/ boję sie, że mały może się zarazić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-21 22:54:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.