Majówki 2016 - część czwarta - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-19, 03:47   #391
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Z nawilżaczem i spaniem pod kątem młode przez sen nie kaszle, uff! A ja odkąd odpuściłam ściąganie o 1 jestem zdecydowanie bardziej wyspana i mleka też jakby więcej.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 05:54   #392
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ja też zawsze żałuję takich dzieciaczkow, jestem na jej każdy płacz a znajomi widzę że zaczynają komentować że mała mnie wychowała i wymusza. W ogóle nie mogę czytać o tych biednych maluchach z domu dziecka a już w ogóle o tych maltretowanych.
Mąż ostatnio skomentował że przecież nie będziemy sobie siedzieć na kanapie i pić kawki jak dziecko placze w odpowiedzi na to rzekome wymuszenie. Nie będę każdemu tłumaczyć, oni mi też nie muszą się tłumaczyć z tego jak postępują ze swoimi dziećmi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------


Rozumiem cie ja też nie lubię robić na raty, robię jak jest mąż w domu a tak to tylko szybko ogarniam i jakiś obiad. w sumie na początku też robiłam dużo rzeczy w nocy. Lenka zasypiala około 21 i miała pierwsza pobudke o 2, teraz budzi się po 40 minutach i już muszę iść spać z nią bo będzie się budzic. Także siedzimy sobie razem i nic nie robimy😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Ja mam widok z kuchni na pokój ale mała musi być tam gdzie ja- najlepiej pod moimi nogami albo pod krzeslem na którym siedzę. Boję się że ja oparze albo coś bo jak gotuje to może mi wykipic albo tłuszcz pryska a jak ja odsuwam albo wkładam do kojca to dla niej koniec świata. Ja mam 1 garnek i miskę a ona dostaje cała resztę albo grzebie wtedy przy otwartych drzwiach od zmywarki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Myjecie dzieciom ząbki raz czy 2 razy dziennie? I używacie pasty? Mi cały czas tu cisna o tą pastę a ja myje tylko woda bo jak to małej wypłukać. No i czasami zdarza nam się nie umyć i myjemy przeważnie przy kąpieli i rano po kaszce ale jak nie ma kaszki to przeważnie nie ma mycia. Jakoś nie mogę w to mycie ząbków wskoczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie myjemy ząbków jeszcze i nie widzę ciśnienia. A już na pewno z pasta nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 05:59 ----------

Melduje że położenie dziecka później spać nie skutkuje późniejszym wstaniem rano poszedł spać na noc ok 21 wstał 5.40

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 06:45   #393
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Nie myjemy ząbków jeszcze i nie widzę ciśnienia. A już na pewno z pasta nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 05:59 ----------

Melduje że położenie dziecka później spać nie skutkuje późniejszym wstaniem rano poszedł spać na noc ok 21 wstał 5.40

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez juz kiedys doszlam do takich wnioskow. Czy idzie spac 18:30 czy 21 i tak wstaje o podobnej godzinie.


Dzien dobry!
Jakis mam dzis lepszy humor, chyba za sprawa mniejszej ilości nocnych pobudek niz w ostatnim czasie. Nawet mimo tego, ze krew mnie doslownie zalewa @
Olo grzecznie sie bawi w lozeczku, daj mi sie umyc i zaprzyc herbate, moze i on ma dzis lepszy humor.
Tylko corka wstala lewą nogą, ale i na nia sa sposoby
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 06:59   #394
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Odkurzone, kibelek umyty, wykąpana, śniadanie zjedzone, tatuś do pracy odprawiony, pranie zebrane, zmywarka nastawiona, zakupy w rossmanie pyknięte..dzień dobry!

i kurze zmyte!
__________________
Nina 02.05.2016

Edytowane przez Monanka83
Czas edycji: 2016-12-19 o 07:06
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 07:07   #395
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Odkurzone, kibelek umyty, wykąpana, śniadanie zjedzone, tatuś do pracy odprawiony, pranie zebrane, zmywarka nastawiona, zakupy w rossmanie pyknięte..dzień dobry!

i kurze zmyte!
Szalona kobieta. Ja zrobiłam ciut mniej. Oproznilam zmywarkę, zrobiłam śniadanie dzieciom. Sama zjadłam, pranie wstawilam, czekam aż skończy się bajka i lecimy do przedszkola

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 07:08   #396
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Odkurzone, kibelek umyty, wykąpana, śniadanie zjedzone, tatuś do pracy odprawiony, pranie zebrane, zmywarka nastawiona, zakupy w rossmanie pyknięte..dzień dobry!

i kurze zmyte!
Czyli mój dzień raz lub dwa razy w tygodniu Może oprócz rosmanna, bo bliżej mam do natury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 07:33   #397
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Odkurzone, kibelek umyty, wykąpana, śniadanie zjedzone, tatuś do pracy odprawiony, pranie zebrane, zmywarka nastawiona, zakupy w rossmanie pyknięte..dzień dobry!

i kurze zmyte!
Nudzilo ci sie w nocy?

U nas impreza skonczyla sie po 1. Myslalam ze pospi do jakiej 9 ale gucio. Przed 8 pobudka. Niedlugo bede parzyc kawe chyba w Wisle

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Daga, rzucisz mi linkiem do swojego obiektywu?

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-12-19 o 07:32
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 08:10   #398
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Wczoraj Milena, moja duża dziewczyna, zasnęła o 18.30. Późno, co?😜 ja się tak przyzwyczaiłam że zasypia od razu po kąpieli i mleku około 17.30 a najpóźniej 18 że już mnie brały nerwy 😰 no ale pofikala w łóżeczku trochę, ja zjadłam kolację i dopiero się wzięłam za ponowne kolysanie.

Wczoraj zasnąć nie mogłam, całe szczęście Mała wstała dopiero 7.30, inaczej byłabym nie do życia.

Kiepska jestem matka. Czasem moje negatywne emocje kieruję na to malenstwo... Problemem jest wciąż to samo. ON. Miał się ogarnąć ale nie zrobił nic w tym kierunku. Dodatkowo jak się napije to następnego dnia udaje że nic w ogóle się nie stało, nic złego nie zrobił. Śmieje się z tego! I mi już też jakoś zbyt łatwo jest przejść nad tym do porządku dziennego. 😰


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Z nawilżaczem i spaniem pod kątem młode przez sen nie kaszle, uff! A ja odkąd odpuściłam ściąganie o 1 jestem zdecydowanie bardziej wyspana i mleka też jakby więcej.
To ile godzin masz przerwy w nocy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 08:11   #399
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Asta, powiem krotko - ogarnij sie! Wiecej do tematu nie bede wracac, bo to nie na moje nerwy.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 08:41   #400
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Roses proszę:
http://m.ceneo.pl/13454766?se=9jCyx9...Fde6Gwod6jgJZw
Uwielbiam go za ostrzenie z bardzo niewielkiej odlegosci (bodajze 15 cm). Widzę, ze przez ostatni rok dość podrożał...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 08:42   #401
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez asta9126 Pokaż wiadomość
Wczoraj Milena, moja duża dziewczyna, zasnęła o 18.30. Późno, co?😜 ja się tak przyzwyczaiłam że zasypia od razu po kąpieli i mleku około 17.30 a najpóźniej 18 że już mnie brały nerwy 😰 no ale pofikala w łóżeczku trochę, ja zjadłam kolację i dopiero się wzięłam za ponowne kolysanie.

Wczoraj zasnąć nie mogłam, całe szczęście Mała wstała dopiero 7.30, inaczej byłabym nie do życia.

Kiepska jestem matka. Czasem moje negatywne emocje kieruję na to malenstwo... Problemem jest wciąż to samo. ON. Miał się ogarnąć ale nie zrobił nic w tym kierunku. Dodatkowo jak się napije to następnego dnia udaje że nic w ogóle się nie stało, nic złego nie zrobił. Śmieje się z tego! I mi już też jakoś zbyt łatwo jest przejść nad tym do porządku dziennego. 😰


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------


To ile godzin masz przerwy w nocy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też już postanowiłam że nie widzę JEGO tematu bo nie ukrywam że nadszedł moment kiedy wg mnie to Ty robisz dziecku większą krzywdę. Koniec z mojej strony.
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 08:44   #402
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Szalona kobieta. Ja zrobiłam ciut mniej. Oproznilam zmywarkę, zrobiłam śniadanie dzieciom. Sama zjadłam, pranie wstawilam, czekam aż skończy się bajka i lecimy do przedszkola

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zrobiłam jeszcze mniej, właśnie wstaliśmy wszyscy w trójkę.ale nam się pospało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 08:53   #403
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Roses proszę:
http://m.ceneo.pl/13454766?se=9jCyx9...Fde6Gwod6jgJZw
Uwielbiam go za ostrzenie z bardzo niewielkiej odlegosci (bodajze 15 cm). Widzę, ze przez ostatni rok dość podrożał...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dolar drogi wiec wszystko drozeje. Pamietam ze on chyba 900cos kosztowal, tak?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 08:54   #404
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Ja zrobilam dzieciom jeść i dwa razy bralam już prysznic. Mlody od pół godziny swiruje, bo wciąż odmawia współpracy przy zasypianiu. Szkoda, ten stały punkt dnia zawsze podnosił mi poziom endorfin, gdy zapisał z buzia wtulona we mnie. Widać już mnie nie kocha 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 08:55   #405
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dolar drogi wiec wszystko drozeje. Pamietam ze on chyba 900cos kosztowal, tak?
Tak, coś koło tego.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 08:55   #406
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Czy ktoś ma jakiś bon rabatowy do hm?
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 09:01   #407
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam jeszcze mniej, właśnie wstaliśmy wszyscy w trójkę.ale nam się pospało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kogoś mi tu brakuje
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 09:06   #408
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam jeszcze mniej, właśnie wstaliśmy wszyscy w trójkę.ale nam się pospało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brzusio rosnie?

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Tak, coś koło tego.
Niezla przebitka
Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma jakiś bon rabatowy do hm?
Czekam na poswiateczne wyprzedaze. Dziecko mi z nienacka uroslo :noniwiem:
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 09:14   #409
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Brzusio rosnie?

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------


Niezla przebitka

Czekam na poswiateczne wyprzedaze. Dziecko mi z nienacka uroslo :noniwiem:
ja właśnie też kliknęłam jej bodziaki większe ale z basiców więc tu nie liczę na promki, to jest raczej zawsze w regularnej cenie. Na święta, pod sukieneczkę potrzebuję białego basica jeszcze nie odbarwionego od buraka czy innej dyni

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Dagg, trzymaj się, jakieś kanuuuuu miej na podorędziu w razie powodzi u mnie właśnie koniec yaaaay!

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Bona! a tak z ciekawości, miałaś w ogóle @?
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 09:18   #410
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Jak byłam w Polsce to w careffour był 7 pak body za 38 złotych. Wzięłam większy ale wypadają bardzo małe i już musiałam wyprac. Nic się z tym nie dzieje. No ale jakość z hm jest moim zdaniem i tak trochę lepsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Jest tu ktoś kto jeszcze w ogóle nie miał @? Nie wiem czy się martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 09:21   #411
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Basic jest stacjonarnie w promce 2+1 przez caly rok chyba
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 09:25   #412
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Asta - to co ja mam powiedzieć, jak moje dziecko, które zawsze chodziło spać koło 19, max. 20 nagle mi nie chce iść spać i zasypia koło 21-22? To dopiero jest zmiana. A już taka przyzwyczajona byłam, że choćby nie wiadomo jaki hardcore był w ciągu dnia, to wieczorem sobie odpocznę. Jedyny plus, że młoda albo wariuje wieczorem u siebie w łóżeczku albo na macie i rozdaje uśmiechy.

Wczoraj też znowu wariowała do 22, ale za to pospałyśmy prawie do 9. Co prawda w zasadzie od 3 do 4 rano kiepsko spałam, bo młodej coś przeszkadzało i się wybudzała i musiałam smoczka podawać, ale jedzonko było chwilę po 6 i na szczęście tym razem zasnęła.
kaylla jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 09:25   #413
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Witamy się po 20 minutowej drzemce. I noc też była całkiem nie-ciekawa...

Wczoraj wieszałam firanki. Super. Chyba mi tego brakowało w ciąży ale mycia okien to już nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 09:40   #414
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
ja właśnie też kliknęłam jej bodziaki większe ale z basiców więc tu nie liczę na promki, to jest raczej zawsze w regularnej cenie. Na święta, pod sukieneczkę potrzebuję białego basica jeszcze nie odbarwionego od buraka czy innej dyni

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Dagg, trzymaj się, jakieś kanuuuuu miej na podorędziu w razie powodzi u mnie właśnie koniec yaaaay!

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Bona! a tak z ciekawości, miałaś w ogóle @?
Tooooneeee 😂
A tak serio to miesiąc temu dostałam okres akurat podczas chrzcin, potem się okazało, że dużo szumu o nic i wszystko sprowadziło się do kilkudniowego plamienia. Wkrecilam sobie, że może jestem w ciąży, bo tak miałam w terminie pierwszego okresu z Hania i nawet robiłam test, choć się tu do tego nie przyznałam 😉 i chyba mój organizm postanowił nadrobić.

Godzinę usypiania na drzemkę. Bez sensu. Chcę moje słodkie dziecko z powrotem!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 09:40   #415
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Jak byłam w Polsce to w careffour był 7 pak body za 38 złotych. Wzięłam większy ale wypadają bardzo małe i już musiałam wyprac. Nic się z tym nie dzieje. No ale jakość z hm jest moim zdaniem i tak trochę lepsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Jest tu ktoś kto jeszcze w ogóle nie miał @? Nie wiem czy się martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba nie mialam? Chyba bo w lipcu po probie cytologii mialam plamienie. Polozna mowila ze to okres, ale trwalo chyba jeden dzien i takie dziwne byko. Wiecej sie nie pojawilo
Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma jakiś bon rabatowy do hm?
Ja zamowilam rekawiczki i ocieplane butki na wyprzy. Tez szykuje sie na okoloswiateczne zakupy bo odlozylam kolejna torbe za malych

Ktos wie kiedy ruszaja wyprzedaze wieksze?
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 09:45   #416
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Brzusio rosnie?

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------


Niezla przebitka

Czekam na poswiateczne wyprzedaze. Dziecko mi z nienacka uroslo :noniwiem:
Mi też ale starsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 09:49   #417
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Żabcia, nie wiem czy to wchodzi w grę, ale ja bym po prostu kupiła to, co się da. Tylko u mnie wszyscy wyluzowani pod tym względem, nie pamiętam z dzieciństwa tygodnia w kuchni przed świętami ani wielkich porządków... lepiej zrobić mniej i posiedzieć w miłej atmosferze, niż się zajechać.

Mona, fajny artykuł. Czytałam już kilka na ten temat i zawsze mam dreszcze jak czytam o płaczących przed zaśnięciem dzieciach pozostawionych samych w łóżeczkach

Ja muszę upiec pierniczki, też nie wiem kiedy, bo ciągle coś... a ja od godziny próbuję się zebrać w sobie, żeby pranie wstawić, ale mi się tak nie chce


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My w tym roku jedziemy do teściów. I niestety podejrzewam, że będzie to wyglądało jak zwykle, tj. wymyślanie sobie różnych rzeczy aby jak najwięcej się urobić i jeszcze pretensje, że nikt się nie domyśli, żeby pomóc Pomijam, że wcześniej się mówi o tym, aby teściowa odpuściła sobie z niektórymi rzeczami.
Nie lubię takiej atmosfery.

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
To już wczoraj jakieś mądre musiało to hasło zapodać, a ten podłapał od razu. Dżizas, no, jak nakręcony, jak go położę, to od razu się wyrywa obkręcać na brzuch, na czworaki i buja się w przód i w tył z takim impetem, jakby miał w kosmos wystrzelić. Nie wiem, o co kaman. W łóżeczku zresztą to samo wyczyniał, ale jakoś tam go zmusiłam do spania. Gorzej po południu, bo już z rykiem wielkim i moim nerwem wielkim.
Heh.... jakbym o moim czytała

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
BTW, lubicie kompot z suszu? Ja uwielbiam ale są tacy co mają odruch wymiotny
Nie cierpię kompotu z suszu Nie lubię także karpia. W obu kwestiach doskonale zgraliśmy się z mężem.

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ja też zawsze żałuję takich dzieciaczkow, jestem na jej każdy płacz a znajomi widzę że zaczynają komentować że mała mnie wychowała i wymusza. W ogóle nie mogę czytać o tych biednych maluchach z domu dziecka a już w ogóle o tych maltretowanych.
Mąż ostatnio skomentował że przecież nie będziemy sobie siedzieć na kanapie i pić kawki jak dziecko placze w odpowiedzi na to rzekome wymuszenie. Nie będę każdemu tłumaczyć, oni mi też nie muszą się tłumaczyć z tego jak postępują ze swoimi dziećmi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------


Rozumiem cie ja też nie lubię robić na raty, robię jak jest mąż w domu a tak to tylko szybko ogarniam i jakiś obiad. w sumie na początku też robiłam dużo rzeczy w nocy. Lenka zasypiala około 21 i miała pierwsza pobudke o 2, teraz budzi się po 40 minutach i już muszę iść spać z nią bo będzie się budzic. Także siedzimy sobie razem i nic nie robimy😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Ja mam widok z kuchni na pokój ale mała musi być tam gdzie ja- najlepiej pod moimi nogami albo pod krzeslem na którym siedzę. Boję się że ja oparze albo coś bo jak gotuje to może mi wykipic albo tłuszcz pryska a jak ja odsuwam albo wkładam do kojca to dla niej koniec świata. Ja mam 1 garnek i miskę a ona dostaje cała resztę albo grzebie wtedy przy otwartych drzwiach od zmywarki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Myjecie dzieciom ząbki raz czy 2 razy dziennie? I używacie pasty? Mi cały czas tu cisna o tą pastę a ja myje tylko woda bo jak to małej wypłukać. No i czasami zdarza nam się nie umyć i myjemy przeważnie przy kąpieli i rano po kaszce ale jak nie ma kaszki to przeważnie nie ma mycia. Jakoś nie mogę w to mycie ząbków wskoczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz rozumiem jak ktoś z takim tekstem wypali o dwulatku, bo ten to już potrafi doskonale pewne rzeczy wymuszać płaczem. Ale półroczne dziecko...

U nas w kojcu jest w stanie wytrzymać w ciągu dnia, natomiast popołudniami, czy wieczorem bardzo chce być przy nas, więc albo my siedzimy u niego w kojcu, albo bierzemy z nami do pokoju, czy do kuchni. W kuchni puszczam tylko w momencie jak jem, a bujaczek zaczyna parzyć w tyłek

Co do ząbków - myjemy raz dziennie na wieczór, taką szczoteczką na palec zamoczoną we wodzie. Jak przybędzie ząbków i będą większe, a Młody bardziej ogarnięty to wdrożę pastę tą bez fluoru,

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Odkurzone, kibelek umyty, wykąpana, śniadanie zjedzone, tatuś do pracy odprawiony, pranie zebrane, zmywarka nastawiona, zakupy w rossmanie pyknięte..dzień dobry!

i kurze zmyte!
Wow, nie szkoda Ci nocy?

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Jak byłam w Polsce to w careffour był 7 pak body za 38 złotych. Wzięłam większy ale wypadają bardzo małe i już musiałam wyprac. Nic się z tym nie dzieje. No ale jakość z hm jest moim zdaniem i tak trochę lepsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Jest tu ktoś kto jeszcze w ogóle nie miał @? Nie wiem czy się martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też jeszcze nie dostałam - podobno średnia to pół roku. Ktoś musi więc zawyżać, jesli część dostaje wcześniej

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Co do wyprzedaży to było coś ostatnio w 5-10-15 i chyba w smyku jest nadal.
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 09:53   #418
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Tooooneeee 😂
A tak serio to miesiąc temu dostałam okres akurat podczas chrzcin, potem się okazało, że dużo szumu o nic i wszystko sprowadziło się do kilkudniowego plamienia. Wkrecilam sobie, że może jestem w ciąży, bo tak miałam w terminie pierwszego okresu z Hania i nawet robiłam test, choć się tu do tego nie przyznałam 😉 i chyba mój organizm postanowił nadrobić.

Godzinę usypiania na drzemkę. Bez sensu. Chcę moje słodkie dziecko z powrotem!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja teraz miałam trzeci raz, pierwsze dwa to były takie właśnie po psim, ale teraz myślałam że się znowu na przetaczanie załapie

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
My w tym roku jedziemy do teściów. I niestety podejrzewam, że będzie to wyglądało jak zwykle, tj. wymyślanie sobie różnych rzeczy aby jak najwięcej się urobić i jeszcze pretensje, że nikt się nie domyśli, żeby pomóc Pomijam, że wcześniej się mówi o tym, aby teściowa odpuściła sobie z niektórymi rzeczami.
Nie lubię takiej atmosfery.



Heh.... jakbym o moim czytała



Nie cierpię kompotu z suszu Nie lubię także karpia. W obu kwestiach doskonale zgraliśmy się z mężem.



Wiesz rozumiem jak ktoś z takim tekstem wypali o dwulatku, bo ten to już potrafi doskonale pewne rzeczy wymuszać płaczem. Ale półroczne dziecko...

U nas w kojcu jest w stanie wytrzymać w ciągu dnia, natomiast popołudniami, czy wieczorem bardzo chce być przy nas, więc albo my siedzimy u niego w kojcu, albo bierzemy z nami do pokoju, czy do kuchni. W kuchni puszczam tylko w momencie jak jem, a bujaczek zaczyna parzyć w tyłek

Co do ząbków - myjemy raz dziennie na wieczór, taką szczoteczką na palec zamoczoną we wodzie. Jak przybędzie ząbków i będą większe, a Młody bardziej ogarnięty to wdrożę pastę tą bez fluoru,



Wow, nie szkoda Ci nocy?



Ja też jeszcze nie dostałam - podobno średnia to pół roku. Ktoś musi więc zawyżać, jesli część dostaje wcześniej

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Co do wyprzedaży to było coś ostatnio w 5-10-15 i chyba w smyku jest nadal.
nie cierpię karpiaaaaaaa!!!!
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 09:55   #419
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Brzusio rosnie?

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------


Niezla przebitka

Czekam na poswiateczne wyprzedaze. Dziecko mi z nienacka uroslo :noniwiem:
Rośnie, no i rozpoczęłam drugi trymestr teraz oczekiwanie na pierwsze ruchy, myślę że za jakieś 3, 4 tygodnie.
Mona @ miałam, pierwszą dostałam w czerwcu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 10:09   #420
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Asta - to co ja mam powiedzieć, jak moje dziecko, które zawsze chodziło spać koło 19, max. 20 nagle mi nie chce iść spać i zasypia koło 21-22? To dopiero jest zmiana. A już taka przyzwyczajona byłam, że choćby nie wiadomo jaki hardcore był w ciągu dnia, to wieczorem sobie odpocznę. Jedyny plus, że młoda albo wariuje wieczorem u siebie w łóżeczku albo na macie i rozdaje uśmiechy.

Wczoraj też znowu wariowała do 22, ale za to pospałyśmy prawie do 9. Co prawda w zasadzie od 3 do 4 rano kiepsko spałam, bo młodej coś przeszkadzało i się wybudzała i musiałam smoczka podawać, ale jedzonko było chwilę po 6 i na szczęście tym razem zasnęła.
Moze byc gorzej
Moja pol zycia chodzila spac o 19 a teraz ok 23. Wczoraj o 1. I przygotowuje sie psychicznie na wszystko 😂

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Witamy się po 20 minutowej drzemce. I noc też była całkiem nie-ciekawa...

Wczoraj wieszałam firanki. Super. Chyba mi tego brakowało w ciąży ale mycia okien to już nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz ty fetysze
Ja okien nie tykam do wiosny. Jezusek wybaczy.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Ubralam choinke. W tym rou bez bombek, same drewniane, filcowe i piernikopodobne ozdoby. Moze uda sie swieta przezyc bez mopsu
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-20 11:21:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.