pocenie się - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-20, 20:35   #1
Yvonna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 2
GG do Yvonna

pocenie!!


A wiecie może co można zastosować na pocące się plecy i brzuch?? Uzywam Etiaxilu pod pachy, ale nie mam sumienia potraktować tym zabójcą plecków chociaż , jesli będę zdesperowana, to róznie może być... Proszę o odpowiedź jesli tylko któs ma z tym jakieś doświadczenia!!!!
Yvonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-27, 20:25   #2
Yvonna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 2
GG do Yvonna
Re: pocenie!!

Naprawdę nikt nie może nic mi poradzić????? Jeśli tylko macie jakis pomysł to prosze o rade, bo mam dość tułania sie po lekarzach....
Yvonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-27, 20:53   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: pocenie!!

a testowałaś już Dermedic antipersp c? oprócz tego być może pomógłby talk do ciała. możesz pić szałwię, byle nie za dużo. i jszcze jedno: mogłabyś się wybrać do lekarza zrobić podstawowe badania, zeby wykluczyc chorobowe tło towich dolegliwości.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 13:38   #4
Fryndzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1
pocenie się

Cześć. mam 28 lat, od dwóch tygodni zauważyłam że bardzo się pocę. Jest to pot o okropnym zapachu, zwłaszcza pod pachami! Wykluczm problemy żołądkowe, chudnięcie lub tycie... Proszę o rady i pomoc!
Z góry dziękuje!!!!
Fryndzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 14:30   #5
Ania_
Raczkowanie
 
Avatar Ania_
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 350
Re: pocenie się

Albo brak witamin, albo zaczełaś pić albo jeść coś co oczyszcza organizm - toksyny przeważnie "wychodzą" przez skórę z potem, albo zaczynają syfki wyskakiwać.
Ania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 11:03   #6
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
pocenie się

Właśnie znowu wrzuciłam do pralki posciel zmienianą dwa dni temu, mój Tom strasznie sie w nocy poci, śpimy pod lekkim kocem, zazwyczaj przy otwartym oknie więc w pokoju nie jest za ciepło a rano pościel można wyżymać z potu, poza tym ma taki nieprzyjemny kwaśny zapach. Już zupełnie nie wiem co z tym zrobić, dodam że w ciągu dnia on nie poci się prawie wcale, używa zwykłego antyperspirantu AA i koszulki ma zawsze suche. Za to w nocy to już się robi koszmar, nawet się przytulić nie mogę. Zimą to sie zdarza tylko czasami za to latem noc w noc. Ja nie chcę codziennie zmieniać pościeli!!!!Poradźcie co z tym zrobic, jak na razie o lekarzu Tom nie chce słyszeć bo twierdzi że taka jego uroda a jak mi przeszkadza to on może sam prać. aha i żeby nikt nie pomyślał że z niego jakas fleja, kąpie się rano i wieczorem . proszę o radę
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 16:12   #7
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: pocenie się

Radzę poczytać dokładniej o działaniu SZAŁWI, pite herbatki w rozsądnych dawkach zmniejszają pocenie się . Dostępne w sklepach zielarskich , aptekach. Pozdrawiam
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-15, 17:07   #8
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: pocenie się

Haha ale będzie miał minę jak mu ziółka będę parzyć Lecę do apteki. Dzięki, może coś pomoże.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 17:11   #9
kathy7
Raczkowanie
 
Avatar kathy7
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: okolice olsztyna
Wiadomości: 106
GG do kathy7
Dot.: pocenie się

moim zdaniem najlepszy jest ETIAXIL można go kupic w aptece ale kosztuje az 50 zł ale naprade jest rewelacyjny działa w 100% naprawde warto ja sama troszke żydziłam na niego ale jak go kupiłam to naprawde jestem zadowolona i juz nie mam problemów z poceniem sie a kiedys to miałam istna niagare pod pachami etiaxil jest naprawde super
kathy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 17:16   #10
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: pocenie się

Tyle że problem nie dotyczy pach a całego ciała. ten Etiaxil to taki w kulce, prawda? Nie chciałabym biedaka smarować na noc całego antyperspirantem w kremie.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 17:22   #11
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: pocenie się

Sonju leć do Pateki po ANTIDRAL za 14 zł w kulce...jest niezawodny...może troszke szczypać na początku ale efekty bedą sie urzymywały po 3 dni od pierwszego smarowania polecam!!!
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.