Uniwersytet Ekonomiczny Kraków - ZBIORCZY - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-20, 18:43   #391
sylwiusia89
Raczkowanie
 
Avatar sylwiusia89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 463
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Dziewczyny mam pytanie - otóż dostałam się na GP na UP jednak ze wg na mała liczbę chętnych kierunek może nie zostac otwarty - dowiemy się tego dopiero we wrześniu. Mimo to dokonałam wpisu na studia lecz na wszelki wypadek chciałabym się zapisac na inną uczelnie - na UE - i czy w razie jak dostanę się na UE, dokonam wpisu na studia a we wrześniu okaże się że GP jest jednak otwarty to będę mogła ot tak zrezygnowac z UE bez żadnych konsekwencji ? Tam coś pisało że po ogłoszeniu wyników do 26 sierpnia należy przesłac jakieś oświadczenie o rezygnacji ze studiów....jednak to jest za wcześnie bo nie będę jeszcze wiedziec co z GP....
sylwiusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 12:33   #392
tinulinka
Raczkowanie
 
Avatar tinulinka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 292
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez Olenka232 Pokaż wiadomość
Dostałam wyniki na II stopień nie dostałam się ani na główny ani na alternatywny kierunek. Czy są jakieś nabory dodatkowe ? Czy mam jeszcze szanse studiować na tej uczelni w trybie stacjonarnym ?
Z tego co wiem Olenka232 to nie ma żadnych dodatkowych rekrutacji na studia stacjonarne... nie ma listy rezerwowej - przyjęli więcej ludzi w pierwszej turze bo pewnie niektórzy jeszcze zrezygnują... Jedyne co możesz zrobić to napisać odwołanie... ale to tylko w przypadkach gdy np. egzamin wstępny był źle przeprowadzony np. na sali było głośno i nie mogłaś się skupić. A dużo punktów ci zabrakło? Możesz to sprawdzić w statystyce rekrutacji na stronie ueku. Jeśli to kwestia 1 czy ewentualnie 2 punktów to możesz chyba napisać jakąś prośbę do rektora... ale ja się w tym nie orientuje co to się piszę;p
tinulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 16:40   #393
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez sylwiusia89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie - otóż dostałam się na GP na UP jednak ze wg na mała liczbę chętnych kierunek może nie zostac otwarty - dowiemy się tego dopiero we wrześniu. Mimo to dokonałam wpisu na studia lecz na wszelki wypadek chciałabym się zapisac na inną uczelnie - na UE - i czy w razie jak dostanę się na UE, dokonam wpisu na studia a we wrześniu okaże się że GP jest jednak otwarty to będę mogła ot tak zrezygnowac z UE bez żadnych konsekwencji ? Tam coś pisało że po ogłoszeniu wyników do 26 sierpnia należy przesłac jakieś oświadczenie o rezygnacji ze studiów....jednak to jest za wcześnie bo nie będę jeszcze wiedziec co z GP....
Hmm nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że można zrezygnować w każdej chwili bez ponoszenia konsekwencji. Jak jest inaczej, to niech ktoś mnie poprawi Jednak zastanów się czy UP jest rzeczywiście lepsze od UE. Moim skromnym zdaniem i na podstawie opinii wielu ludzi jest to uczelnia idealna tylko jeśli chodzi o kształcenie przyszłych nauczycieli danych przedmiotów czy po prostu wychowawców. Powodzenia
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 22:11   #394
sylwiusia89
Raczkowanie
 
Avatar sylwiusia89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 463
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

wiem że UE jest lepsze i rzeczywiście wolałabym tą uczelnie...w tym jednak rzecz że GP na UP jest na inżynierskich studiach i to mnie tak skusiło.
sylwiusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 22:12   #395
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Studia GP na UEK też są inżynierskie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 22:18   #396
sylwiusia89
Raczkowanie
 
Avatar sylwiusia89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 463
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

ale właśnie tylko stacjonarne
sylwiusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 23:20   #397
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez sylwiusia89 Pokaż wiadomość
ale właśnie tylko stacjonarne
Nie zauważyłam żebyś napisała, że interesują Cię zaoczne No to na uek nie masz szans się dostać na dzienne, na zaoczne nie mam pojęcia, ale skoro to są studia płatne to tym bardziej nie powinno być problemu ze zrezygnowaniem z nich
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 10:15   #398
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Właśnie odwrotnie, to ze zrezygnowaniem z płatnych studiów może być problem. Przeczytaj regulamin.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 13:52   #399
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Właśnie odwrotnie, to ze zrezygnowaniem z płatnych studiów może być problem. Przeczytaj regulamin.
Hmm możliwe nie orientuję się dokładnie, bo nigdy nie brałam pod uwagę studiów zaocznych No ale skoro ktoś bierze je pod uwagę to rzeczywiście polecam regulamin
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 14:00   #400
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

dziewczyny - nie dostalam sie na gospodarke przestrzenna inż. [wiec zostaje na gp lic.]

mam takie pytanie do studentek - na 1 i 2 semestrze przedmioty na lic. i inż. sa identyczne [dodatkowo tylko na lic. sa zajecia terenowe] - jakie mam szanse zeby przeniesc sie na studia inzynierskie po 1 lub 2 semestrze? nie chodzi mi o regulamin tylko jak w praktyce wladze uek'u podchodza do tego. domyslam sie, ze powinnam miec dobra srednia
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 14:25   #401
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
dziewczyny - nie dostalam sie na gospodarke przestrzenna inż. [wiec zostaje na gp lic.]

mam takie pytanie do studentek - na 1 i 2 semestrze przedmioty na lic. i inż. sa identyczne [dodatkowo tylko na lic. sa zajecia terenowe] - jakie mam szanse zeby przeniesc sie na studia inzynierskie po 1 lub 2 semestrze? nie chodzi mi o regulamin tylko jak w praktyce wladze uek'u podchodza do tego. domyslam sie, ze powinnam miec dobra srednia
Wysoka średnia to podstawa. Czytałam, że potrzeba 4.5. Czy są jeszcze jakieś dodatkowe warunki - nie wiem.
Poza tym, może GP lic spodoba Ci się i na niej już zostaniesz ?

Swoją drogą, powiedzcie mi jak to możliwe żeby UEK mógł nadawać tytuł inżyniera
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 14:37   #402
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
Wysoka średnia to podstawa. Czytałam, że potrzeba 4.5. Czy są jeszcze jakieś dodatkowe warunki - nie wiem.
Poza tym, może GP lic spodoba Ci się i na niej już zostaniesz ?

Swoją drogą, powiedzcie mi jak to możliwe żeby UEK mógł nadawać tytuł inżyniera
tez zawsze myslalam, ze tytul inzyniera ma sie po polibudzie a inzynierem mozna nawet zostac po uniwerku pedagogicznym [w krk]
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 15:12   #403
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Tytuł inżyniera nie zależy od uczelni tylko od charakterystyki kierunku. Na UEK są trzy takie kierunki: towaroznawstwo, zarządzanie i inżynieria produkcji, no i najnowszy - gospodarka przestrzenna. Tak samo na politechnikach niektóre kierunki kończy się z tytułem licencjata.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 15:29   #404
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

dziewczyny sorry, ze tak truje ale juz sama nie wiem.

progi z 2 tury pojawily sie jakas godzine przed wynikami w systemie erk. wynikalo z nich, ze na gospodarke przestrzenna inzynierska trzeba miec 138pkt [ja mam 130pkt] wiec wywnioskowalam z tego, ze sie nie dostalam.

potem weszlam na erk UEK, a tam:
1 tura: Została Pani zakwalifikowana do przyjęcia na studia - kierunek Gospodarka Przestrzenna (lic.), Kraków

2 tura [dzis]: Została Pani przyjęta na studia z listy rezerwowej - kierunek Gospodarka Przestrzenna, Kraków

czy to mozliwe zebym sie dostala majac 8pkt mniej niz prog? chcialam zadzwonic i sie upewnic, ale moge dopiero w poniedzialek.
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 15:50   #405
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Z tego co widzę na forum, więcej osób ma taki problem jak Ty. Myślę, że to błąd i jednak się nie dostaliście. Ale z upewnieniem się chyba trzeba będzie poczekać do poniedziałku.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 18:32   #406
Fantastyczna11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Hej Nie dostałam się na UE z listy rezerwowej. Składanie papierów jest do 26 lipca. Jak myślicie, czy mogę iść na uczelnię 27 lipca i po prostu zapytać, czy nie zostały wolne miejsca? Bo zawsze jest tak, że nie wszyscy ludzie składają papiery i coś wolnego zostaje Czy ktoś już tak próbował?
Fantastyczna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 21:06   #407
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez tinulinka Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że możesz jak najbardziej W końcu to ma być potwierdzenie - nie ma określone formy.
A nie wiesz czasem czy żeby składać na studia zaoczne II stopnia to trzeba mieć obronioną pracę licencjacką? Bo teoretycznie pisze że trzeba przynieść dokumenty do 29 lipca, a w nich jest dyplom, jednak wydaje mi się to dziwne bo na dziennych dokumenty można donieść do końca września...
Nie wiem jak jest na 100%, ja jestem po obronie, wiec mialam komplet dokumentow. Mysle, ze warto zadzwonic na uczelnie i sie zapytac, bo moze faktycznie pozwola doniesc we wrzesniu.
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 10:51   #408
elizabeth_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 43
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Niestety z listy rezerwowej zabrakło mi jednego punkta na FiC. Zostałam na analityce finansowej, jednak w tym wypadku chyba zrezygnuję i wybiorę FiR w Katowicach. W związku z tym mam pytanie. Do kiedy trzeba odebrać dokumenty? I czy będzie jeszcze jakaś następna tura? W końcu pewnie więcej osób, tak jak ja, będzie rezygnowało z kierunków alternaywnych...
elizabeth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 14:11   #409
insomnia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Jest ktoś jeszcze z administracji?
insomnia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-23, 15:40   #410
falkiraki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez chenelle Pokaż wiadomość
a jest ktos tutaj kto sie dostal ma MSG ?
ja bardzo intensywnie myślę nad tym czy przenieść się na ten kierunek, gdyż dostałam się na niego z listy rezerwowych, ale przeraża mnie trochę matma, gdyż na maturze zdawałam podstawy..
falkiraki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 00:32   #411
kinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 29
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

cześć, czy któraś z Was szuka może mieszkania/współlokatorki ?

http://krakow.gumtree.pl/c-Nieruchom...AdIdZ300270970
kinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 12:54   #412
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

studentki moglybyscie napisac jeszcze jak wygladaja zaliczenia/egzaminy i inne sprawdzanie wiedzy z jezykow obcych?
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 12:58   #413
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Wszystko jest na punkty z których na koniec semstru wychodzi Ci ocena.
Pisze się jeden test na 60p lub dwa po 35p w semestrze plus jakieś lekturki, wypracowania, dialogi, prezentacje.
A na koniec jest egzamin z języków.
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 13:04   #414
magdzialena
Raczkowanie
 
Avatar magdzialena
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 153
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez insomnia_ Pokaż wiadomość
Jest ktoś jeszcze z administracji?
ja
magdzialena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 13:08   #415
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Wszystko jest na punkty z których na koniec semstru wychodzi Ci ocena.
Pisze się jeden test na 60p lub dwa po 35p w semestrze plus jakieś lekturki, wypracowania, dialogi, prezentacje.
A na koniec jest egzamin z języków.
ten egzamin jest po 5 semestrach?
i jak wygladaja egz ustne? i ile ich jest?
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 13:13   #416
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Chyba tylko na tych końcowych są ustne (chyba że chodzi Ci ogólnie o ustne na wszystkich przedmiotach)

A tak w ciągu semestrów ustnie zalicza się jedynie dialogi (które ja np. miałam tylko na jezyku od A1) czyli idziesz na konsultacje i coś tam opowiadasz babce o swojej rodzinie/co lubisz robić czy idziesz z koleżanką i macie coś tam ustalić wspólnie- gdzie idziecie w weekend etc. lub daje tematy i potem jest rozmowa z nią na dany temat. Przynajmniej mam tak u mojej babki

Edytowane przez Charmain
Czas edycji: 2011-07-24 o 13:17
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 13:17   #417
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

O, i ja mam pytanie. Przeglądałam listę przedmiotów mojego kierunku, i wychodzi, że na pierwszym semestrze (i później też) mam przedmioty łącznie za 33-34 ECTS-y. Jak to możliwe? Do tej pory każdy mój semestr był liczony za 30 ECTS, a tutaj jest inaczej.
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 13:20   #418
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Chyba tylko na tych końcowych są ustne (chyba że chodzi Ci ogólnie o ustne na wszystkich przedmiotach)

A tak w ciągu semestrów ustnie zalicza się jedynie dialogi (które ja np. miałam tylko na jezyku od A1) czyli idziesz na konsultacje i coś tam opowiadasz babce o swojej rodzinie/co lubisz robić czy idziesz z koleżanką i macie coś tam ustalić wspólnie- gdzie idziecie w weekend etc. lub daje tematy i potem jest rozmowa z nią na dany temat. Przynajmniej mam tak u mojej babki
dziekuje za odpowiedz
jeszcze mam takie jedno pytanie - co bys mogla ogolnie powiedziec o planach zajec na uczelni? sa jakos sensownie poukladane? czy sa jakies 4h okienka, albo 2h rano, 3h popoludniu a srodek dnia wolny
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 13:23   #419
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz
jeszcze mam takie jedno pytanie - co bys mogla ogolnie powiedziec o planach zajec na uczelni? sa jakos sensownie poukladane? czy sa jakies 4h okienka, albo 2h rano, 3h popoludniu a srodek dnia wolny
Nigdy nie widziałam sensownie poukładanego planu
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 13:24   #420
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Zależy.
W tamtym roku miałam raczej mało zajęć więć chodziłam głównie na 7.50 bez okienek jednak nie mogłam jakoś wpasować wfu więc chodziłam na niego podczas wykładu
Teraz w letnim miałam milion zajęć i właśnie były od rana- zajęcia, okienko, zajęcia, 2 okienka, jeszcze coś, miałam mieć zajęcia do 19.45 bodajże, ale udało nam się dogadać z wykładowcami i powstawialiśmy sobie wieczorne zajęcia na okiena w ciągu dnia, ale równie dobrze ćwiczeniowcom może nie pasować i nici z tego.
Także zależy
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-10 15:49:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.