Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:( - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-12, 13:46   #3331
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

To juz jutro, ale jakoś mam przeczucie że i tak nie zdam. Dzisiaj miałam 2 godziny jazdy i szło mi nie najlepiej. W ogóle czuje się zdezorientowana jeśli chodzi o łuk. Miałam jazdy z 3 instruktorami i każdy uczy trochę inaczej. Co będzie jak na egzaminie już całkiem zgłupieje i w ogóle mi nie wyjdzie?? Tego się trochę boję. Chciałabym w końcu zdać i mieć już spokój. Mam nadzieję, że jutro może będzie tak jak ostatnim razem, że noga mi się już nie będzie trzęsła. Chyba wreszcie znalazłam na nią sposób.
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 14:06   #3332
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
W ogóle czuje się zdezorientowana jeśli chodzi o łuk. Miałam jazdy z 3 instruktorami i każdy uczy trochę inaczej. Co będzie jak na egzaminie już całkiem zgłupieje i w ogóle mi nie wyjdzie??
W jakim sensie trochę inaczej? Możesz opisać?

Ja to w ogóle nie rozumiem jak intruktorzy potrafią skomplikować kwestię tak prostej rzeczy jak łuk, masakra
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 14:13   #3333
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
W jakim sensie trochę inaczej? Możesz opisać?

Ja to w ogóle nie rozumiem jak intruktorzy potrafią skomplikować kwestię tak prostej rzeczy jak łuk, masakra
Oczywiście wszyscy uczą metody na pachołki i tak też na placu jeżdżę. Chodzi o to, że poprzedni instruktor mówił, że kiedy chcę jechać po łuku do tyłu to mam najpierw przekręcić trochę kierownicę w prawo, wtedy ruszyć i przy drugim pachołku (tzn nie tym, który kończy kopertę tylko następnym) pełny obrót kierownicy, a potem to już kontrolować w lusterku. Natomiast ten instruktor, z którym miałam dzisiaj powiedział, żebym kierownicę ustawiła prosto, czyli tak, żeby koła były prosto, i potem przy pierwszym pachołku (kończącym kopertę) obrót kierownicy w prawo i potem patrzeć w lusterko. Teraz to już nie wiem jak mam zrobic na egzaminie, bo boję się, że znowu z placu nie wyjadę...
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 15:18   #3334
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Oczywiście wszyscy uczą metody na pachołki i tak też na placu jeżdżę. Chodzi o to, że poprzedni instruktor mówił, że kiedy chcę jechać po łuku do tyłu to mam najpierw przekręcić trochę kierownicę w prawo, wtedy ruszyć i przy drugim pachołku (tzn nie tym, który kończy kopertę tylko następnym) pełny obrót kierownicy, a potem to już kontrolować w lusterku. Natomiast ten instruktor, z którym miałam dzisiaj powiedział, żebym kierownicę ustawiła prosto, czyli tak, żeby koła były prosto, i potem przy pierwszym pachołku (kończącym kopertę) obrót kierownicy w prawo i potem patrzeć w lusterko. Teraz to już nie wiem jak mam zrobic na egzaminie, bo boję się, że znowu z placu nie wyjadę...
No to już rozumiem - metoda na pachołki. "Metoda" od siedmiu boleści. Poproś któregoś z instruktorów żeby nauczył Cię metody na prawe lusterko i tylną szybę - złapiesz po pierwszym razie, gwarantuję, do tego nie ma opcji żeby coś nie wyszło w czasie egzaminu - chyba że czasowo stracisz wzrok
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 15:38   #3335
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Jutro mam egzamin więc teraz to już nie zdążę bo jutro jazd nie planuję, ale jak mi się znowu nie uda to rezygnuję z metody na pachołki i uczę się inaczej, bo już nie wiem jak mam na tym egzaminie ten łuk robić. Boję się jutra.
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 17:05   #3336
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Hm..dziewczyny ja juz tez nie mam sily dzisiaj kolezanka zdala za 8 razem egzamin O.o przez to sie tak zdolowalam ze ja juz nigdy nie zdam....masakra...a za chwile sie zmieniaja testy i to dopiero bedzie masakra...juz sie boje...
myslicie ze wejda one w zycie w tym roku?
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 21:10   #3337
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

uczycie się jeździć na łuku węższym czy o rozmiarach egzaminacyjnych?

co do metody na pachołki - trochę lipnie, bo jeśli stoisz bliżej pachołków po prawej stronie, to wtedy trzeba zacząć trochę później kręcić, niż gdybyś stała centralnie na środku koperty :p
poza tym wystarczy w prawym lusterku widzieć linię i względem niej kręcić tak, żeby koło ładnie nam po łuczku jechało
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 21:54   #3338
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 290
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
To juz jutro, ale jakoś mam przeczucie że i tak nie zdam. Dzisiaj miałam 2 godziny jazdy i szło mi nie najlepiej. W ogóle czuje się zdezorientowana jeśli chodzi o łuk. Miałam jazdy z 3 instruktorami i każdy uczy trochę inaczej. Co będzie jak na egzaminie już całkiem zgłupieje i w ogóle mi nie wyjdzie?? Tego się trochę boję. Chciałabym w końcu zdać i mieć już spokój. Mam nadzieję, że jutro może będzie tak jak ostatnim razem, że noga mi się już nie będzie trzęsła. Chyba wreszcie znalazłam na nią sposób.
Ja mogę Cię pocieszyć że jak ogólnie na elce dobrze mi szło a egzaminy oblewałam to przed 4 egzaminem na elce wogóle mi nie szło przez co byłam przekonana że nie zdam i wtedy właśnie zdałam chyba dlatego że już tak się nie przejmowałam i nikt nie wiedział że zdaje
Kasiasta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 09:22   #3339
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Dziewczyny zdałam! Tak się cieszę, że wreszcie mam to za sobą. Teraz tylko czekam dwa tygodnie na odbiór prawka i mogę śmigać
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 10:30   #3340
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdałam! Tak się cieszę, że wreszcie mam to za sobą. Teraz tylko czekam dwa tygodnie na odbiór prawka i mogę śmigać
gratuluje! opowiadaj jak było
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 10:44   #3341
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Dziękuję Ogólnie nie było źle. Miałam normalnego egzaminatora. To znaczy oczywiście nie był nie wiadomo jak miły, ale przynajmniej jak mu powiedziałam dzień dobry to się do mnie uśmiechnął i jakoś od razu przestałam się denerwować i przestałam się go bać. Bałam sie tego placu ale na szczęście wszystko poszło bez problemu. W mieście też nie było źle, bo jeździłam od 8 rano więc nie było ruchu, no i co najważniejsze jeździłam po głównych drogach a nie po jakichś bocznych. Trasa od początku wydawała mi się łatwa, więc pomyślałam, że muszę to wykorzystać. Skupiłam się maksymalnie no i zdałam. Jakieś drobne błędy pewnie popełniłam ale egzaminator powiedział, że nie ma większych zastrzeżeń co do mojej jazdy
Przepraszam, że się tak rozpisałam.
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 11:45   #3342
dobra_wróżka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 744
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Ja dopiero za 10 razem zdałam po zmianie WORD-u, choć czasem też chciałam się poddać nie ustąpiłam, także nie ma co się poddawać
dobra_wróżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 12:42   #3343
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
dziękuję ogólnie nie było źle. Miałam normalnego egzaminatora. To znaczy oczywiście nie był nie wiadomo jak miły, ale przynajmniej jak mu powiedziałam dzień dobry to się do mnie uśmiechnął i jakoś od razu przestałam się denerwować i przestałam się go bać. Bałam sie tego placu ale na szczęście wszystko poszło bez problemu. W mieście też nie było źle, bo jeździłam od 8 rano więc nie było ruchu, no i co najważniejsze jeździłam po głównych drogach a nie po jakichś bocznych. Trasa od początku wydawała mi się łatwa, więc pomyślałam, że muszę to wykorzystać. Skupiłam się maksymalnie no i zdałam. :d jakieś drobne błędy pewnie popełniłam ale egzaminator powiedział, że nie ma większych zastrzeżeń co do mojej jazdy
przepraszam, że się tak rozpisałam. :d

gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 12:43   #3344
Maarta94
Raczkowanie
 
Avatar Maarta94
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 298
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ogólnie nie było źle. Miałam normalnego egzaminatora. To znaczy oczywiście nie był nie wiadomo jak miły, ale przynajmniej jak mu powiedziałam dzień dobry to się do mnie uśmiechnął i jakoś od razu przestałam się denerwować i przestałam się go bać. Bałam sie tego placu ale na szczęście wszystko poszło bez problemu. W mieście też nie było źle, bo jeździłam od 8 rano więc nie było ruchu, no i co najważniejsze jeździłam po głównych drogach a nie po jakichś bocznych. Trasa od początku wydawała mi się łatwa, więc pomyślałam, że muszę to wykorzystać. Skupiłam się maksymalnie no i zdałam. Jakieś drobne błędy pewnie popełniłam ale egzaminator powiedział, że nie ma większych zastrzeżeń co do mojej jazdy
Przepraszam, że się tak rozpisałam.
Gratulacje a za ktorym razem?
__________________
"Ile razy będę musiała przejść obok Ciebie z rozdartym sercem, aby przestać kochać"
"Trudniej żyć po stracie kogoś, kiedy jest się starym. Mam za dużo czasu na smutek"
Maarta94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 13:21   #3345
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Maarta94 Pokaż wiadomość
Gratulacje a za ktorym razem?
Dziękuję Za 5 Ale nieważne za którym, ważne, że jest
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 15:07   #3346
Karolina :-)
Zadomowienie
 
Avatar Karolina :-)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 851
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ogólnie nie było źle. Miałam normalnego egzaminatora. To znaczy oczywiście nie był nie wiadomo jak miły, ale przynajmniej jak mu powiedziałam dzień dobry to się do mnie uśmiechnął i jakoś od razu przestałam się denerwować i przestałam się go bać. Bałam sie tego placu ale na szczęście wszystko poszło bez problemu. W mieście też nie było źle, bo jeździłam od 8 rano więc nie było ruchu, no i co najważniejsze jeździłam po głównych drogach a nie po jakichś bocznych. Trasa od początku wydawała mi się łatwa, więc pomyślałam, że muszę to wykorzystać. Skupiłam się maksymalnie no i zdałam. Jakieś drobne błędy pewnie popełniłam ale egzaminator powiedział, że nie ma większych zastrzeżeń co do mojej jazdy
Przepraszam, że się tak rozpisałam.
Moje gratulacje

Mam nadzieję, że jutro podzielę Twój los
Karolina :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 15:27   #3347
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez Karolina :-) Pokaż wiadomość
Moje gratulacje

Mam nadzieję, że jutro podzielę Twój los
Trzymam kciuki, żeby tak się stało o której masz egzamin?
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 15:36   #3348
Karolina :-)
Zadomowienie
 
Avatar Karolina :-)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 851
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, żeby tak się stało o której masz egzamin?
o godzinie 12 aby łuk pokonać, bo ostatnio "pięknie" pojechałam po linii
Karolina :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:19   #3349
Maarta94
Raczkowanie
 
Avatar Maarta94
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 298
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez Karolina :-) Pokaż wiadomość
o godzinie 12 aby łuk pokonać, bo ostatnio "pięknie" pojechałam po linii
Trzymamy kciuki Ja się mecze w piatek, ostatnio tez pojechalam po linii
__________________
"Ile razy będę musiała przejść obok Ciebie z rozdartym sercem, aby przestać kochać"
"Trudniej żyć po stracie kogoś, kiedy jest się starym. Mam za dużo czasu na smutek"
Maarta94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 18:36   #3350
wszystkienazwysazajete
Raczkowanie
 
Avatar wszystkienazwysazajete
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 158
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Dariah jak ja Ci zazdroszcze! Gratuluje!!! Tez chcialabym miec to za soba... Egzamin mam w piatek, a na sama mysl juz sie trzese..

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
To juz jutro, ale jakoś mam przeczucie że i tak nie zdam. Dzisiaj miałam 2 godziny jazdy i szło mi nie najlepiej. W ogóle czuje się zdezorientowana jeśli chodzi o łuk. Miałam jazdy z 3 instruktorami i każdy uczy trochę inaczej. Co będzie jak na egzaminie już całkiem zgłupieje i w ogóle mi nie wyjdzie?? Tego się trochę boję. Chciałabym w końcu zdać i mieć już spokój. Mam nadzieję, że jutro może będzie tak jak ostatnim razem, że noga mi się już nie będzie trzęsła. Chyba wreszcie znalazłam na nią sposób.
Kochana o jaki sposob chodzi ? Podziel sie ze mna pomyslem.. Bo ja juz jestem bezsilna...
__________________
Start: 86,5 kg
Jest: 65 kg
Było: 63,8
wszystkienazwysazajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 20:08   #3351
sylwiusia89
Raczkowanie
 
Avatar sylwiusia89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 463
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

dariah4 Gratuluję!! I jednocześnie zazdroszczę
sylwiusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 20:48   #3352
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Hej!
Mimo, że egzamin na prawo jazdy mam juz za sobą to ostatnio często czytuje takie tematy, sama nie wiem dlaczego Może dlatego, że sama się tak męczyłam? Zdałam swój egzamin za.. 7 razem, łącznie robiłam całe prawko ze 3 lata, zdałam 3 razy po czym miałam już tego dość, było mi szkoda kasy i w ogóle i rzuciłam tym, po roku znowu zaczęłam, nie wychodziło, znowu olałam, po kolejnym roku instruktor się o mnie upomniał dzwoniąc i mówiąc, że zmieniają się przepisy od marca i mam się wziać i w końcu to zdać (było to rok temu) chcąc się zapisać okazało się, że guzik, zmiana dopiero od 2013 więc znowu mi się nie spieszyło :P ale w końcu wzięłam się za siebie, poszłam po dłuuugiej przerwie, wykupiłam łącznie 10 h, jeździłam jakbym w ogóle nie miała przerwy, poszłam na egzamin tak zestresowana jak nigdy i... zdałam na trzęsącą nogę znalazłam patent - solidnie oparłam ją na pięcie, poprawnie łuczek, górka i na miasto, wtedy się rozluźniłam i poszło, bez najmniejszego błędu także da się, Wam też się uda! w dzień przed egzaminem z I byłam pod WORDem, chciałam nawet przełożyć egzamin ale nie pozwolił mi wysiąść z auta :P i dobrze!
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 21:07   #3353
ajsola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 91
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Hej, ja mam egzamin w piątek znowu zrobiłam sobie przerwę pół roku.. dzisiaj po raz pierwszy miałam jazdy doszkalające przed tym egzaminem, bo tak zatłoczone są szkoły jazdy. Początek tragiczny Zero skupienia, gasnący samochód, ciężka noga, za szybko odpuszczałam sprzęgło, za dużo gazu, ogólnie błędy jakbym nigdy nie jeździła
Jutro mam kolejne 2 godziny i w piątek rano także.. mam nadzieje, że jakoś to ogarnę to już 5. próba. A naukę jazdy wstyd się przyznać zaczęłam w grudniu 2009.. systematyczność przede wszystkim..
ajsola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 22:40   #3354
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdałam! Tak się cieszę, że wreszcie mam to za sobą. Teraz tylko czekam dwa tygodnie na odbiór prawka i mogę śmigać
Gratuluję, zresztą wiedziałam, że zdasz, w końcu 13 jest szczęśliwy.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 10:45   #3355
Heterrra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdałam! Tak się cieszę, że wreszcie mam to za sobą. Teraz tylko czekam dwa tygodnie na odbiór prawka i mogę śmigać
Gratulacje!!!!! A mówiłam, że 13 jest szczęśliwa?
Heterrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 14:31   #3356
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

hey. a co z sytuacji jak juz osoba zaczela prawko a w bedzie zmiana przepisow dot. szkolenia praktycznego? xD musi od poczatku caly kurs O.o
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 15:40   #3357
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
hey. a co z sytuacji jak juz osoba zaczela prawko a w bedzie zmiana przepisow dot. szkolenia praktycznego? xD musi od poczatku caly kurs O.o
To praktyka się zmienia?

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
No to już rozumiem - metoda na pachołki. "Metoda" od siedmiu boleści. Poproś któregoś z instruktorów żeby nauczył Cię metody na prawe lusterko i tylną szybę - złapiesz po pierwszym razie, gwarantuję, do tego nie ma opcji żeby coś nie wyszło w czasie egzaminu - chyba że czasowo stracisz wzrok
ja poprosiłam i dostałam odp - wszyscy sie uczą na pachołki
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 15:48   #3358
Karolina :-)
Zadomowienie
 
Avatar Karolina :-)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 851
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Oblałam dzisiaj po raz czwarty, za wymuszenie pierwszeństwa przy zmianie pasa, ale ogólnie bardzo miło wspominam egzamin
Karolina :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 16:06   #3359
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez wszystkienazwysazajete Pokaż wiadomość
Dariah jak ja Ci zazdroszcze! Gratuluje!!! Tez chcialabym miec to za soba... Egzamin mam w piatek, a na sama mysl juz sie trzese.. [COLOR="Silver"]
Kochana o jaki sposob chodzi ? Podziel sie ze mna pomyslem.. Bo ja juz jestem bezsilna...
Dzięki za gratulacje Tobie też się uda, zobaczysz. Ja też nie wierzyłam w to, że zdam a jednak się udało. A jeżeli chodzi o sposób na tą trzęsącą się nogę to nie wiem czy rzeczywiście to co myślę mi pomogło, ale oczywiście mogę napisać o co chodzi. Więc ten egzamin, który wczoraj zdawałam był moim piątym egzaminem i praktycznie wcale się nie stresowałam, tak samo jak na czwartym. Na pierwszych trzech egzaminach byłam strasznie zdenerwowana i ogólnie trzęsłam się jak galareta,a moja noga to już w ogóle. I wczoraj po egzaminie myślałam, dlaczego wcześniej ta noga mi latała i wydaje mi się, że przede wszystkim pomogło mi to, że po pierwsze bardzo porządnie się wyspałam bo przed ostatnim egzaminem spałam prawie 11 godzin. Poza tym, kupiłam sobie inne tabletki ziołowe na uspokojenie niż brałam wcześniej (moja mama słyszała, że potrafią uspokoić, ale jak to się mówi nie otumaniają) i nie brałam tylko jednej w dzień egzaminu, ale tak z tydzień przed egzaminem po jednej dziennie. A no i jeszcze jedno. Rano chociaż nie ciężko mi było cokolwiek przełknąć to przymusiłam się, żeby coś zjeść i wypić ciepłą herbatę. I jak siedziałam w WORDzie i czekałam aż mnie wywołają to jadłam czekoladę, tak na poprawę humoru. I na egzaminie starałam się nie męczyć nogi i jak na przykład stałam na światłach to przerzucałam na luz i zdejmowałam nogę ze sprzęgła. Nie wiem czy to Ci pomoże, ale mi chyba naprawdę to coś pomogło, bo wcześniej strasznie się denerwowałam, a ostatnio noga wcale mi się nie trzęsła.

Cytat:
Napisane przez sylwiusia89 Pokaż wiadomość
dariah4 Gratuluję!! I jednocześnie zazdroszczę
Dziękuję Mam nadzieję, że niedługo też dołączysz do grona kierowców

Cytat:
Napisane przez ajsola Pokaż wiadomość
Hej, ja mam egzamin w piątek znowu zrobiłam sobie przerwę pół roku.. dzisiaj po raz pierwszy miałam jazdy doszkalające przed tym egzaminem, bo tak zatłoczone są szkoły jazdy. Początek tragiczny Zero skupienia, gasnący samochód, ciężka noga, za szybko odpuszczałam sprzęgło, za dużo gazu, ogólnie błędy jakbym nigdy nie jeździła
Jutro mam kolejne 2 godziny i w piątek rano także.. mam nadzieje, że jakoś to ogarnę to już 5. próba. A naukę jazdy wstyd się przyznać zaczęłam w grudniu 2009.. systematyczność przede wszystkim..
Ja dzień przed egzaminem miałam 2 godz jazdy i wydawało mi się, że jadę okropnie, a następnego dnia zdałam, właśnie za piątym razem.

Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Gratuluję, zresztą wiedziałam, że zdasz, w końcu 13 jest szczęśliwy.
Dziękuję Rzeczywiście 13 jest szczęśliwa

Cytat:
Napisane przez Heterrra Pokaż wiadomość
Gratulacje!!!!! A mówiłam, że 13 jest szczęśliwa?
Dziękuję Jest szczęśliwa i to chyba teraz będzie moja ulubiona liczba

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
To praktyka się zmienia?

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------


ja poprosiłam i dostałam odp - wszyscy sie uczą na pachołki
Właściwie zmienia się teoria, ale słyszałam gdzieś, że na egzaminie praktycznym na jakieś rzeczy mają jeszcze bardziej egzaminatorzy zwracać uwagę.

Cytat:
Napisane przez Karolina :-) Pokaż wiadomość
Oblałam dzisiaj po raz czwarty, za wymuszenie pierwszeństwa przy zmianie pasa, ale ogólnie bardzo miło wspominam egzamin
Szkoda, że się nie udało. Rozumiem, że egzaminator Ci się trafił fajny?
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 16:12   #3360
Karolina :-)
Zadomowienie
 
Avatar Karolina :-)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 851
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Szkoda, że się nie udało. Rozumiem, że egzaminator Ci się trafił fajny?
Tak, był super
Zdam tak, jak Ty za 5 razem
Karolina :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-02 12:51:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.