Czarna lista - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-22, 20:49   #991
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
Przekupka: 3 pkt / 80% pozyt.
GG do ameska
Dot.: Czarna lista

moja mama powtarza zawsze, ze "zlo wyrzadzone zawsze do nas wraca".. ale roznica polega na tym, ze ja swoja pomylke naprawilam i nie wypieralam sie swojego bledu..wrecz wynagrodzilam z nawiazka..na poczatku bylam wyrozumiala w stosunku do asipelasi i probowalam sie z nia dogadac..bo wiem, ze gdy wysyla sie kilka paczek na raz moze sie cos pomylic..dlatego myslalam, ze z chwila gdy w koncu odbiore paczke z poczty sprawa mimo wielu nerwow sie zakonczy a okazalo sie, ze wrecz przeciwnie..:/ napisalam jej wiec o pomylce i zaproponowalam jej, zeby odeslala mi moje rzeczy lub przyslala wlasciwe buty, wtedy odesle jej te..za godzine powinnam dostac aparat wiec zrobie zdjecia tych niewlasciwych butow..
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 22:01   #992
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

ja też czekam na paczkę od asipelasi, podobno 5 lutego już była dawno po wysłaniu tylko jakoś moja poczta nie zanotowała przesyłki do mnie...
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 22:19   #993
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
Przekupka: 3 pkt / 80% pozyt.
GG do ameska
Dot.: Czarna lista

oto buty, ktore dostalam od asipelasi:
zdjecia chyba nie wymagaja komentarza

OSTATNIE ZDJECIE: buty z watku, ktore mialam dostac, roznica jak widac kolosalna
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCN6420.JPG
Wyświetleń: 63
Rozmiar:  90,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCN6421.JPG
Wyświetleń: 71
Rozmiar:  112,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCN6423.JPG
Wyświetleń: 100
Rozmiar:  102,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCN6424.JPG
Wyświetleń: 52
Rozmiar:  92,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  bucik.JPG
Wyświetleń: 96
Rozmiar:  8,3 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 22:29   #994
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Przekupka: 15 pkt / 94% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
oto buty, ktore dostalam od asipelasi:
zdjecia chyba nie wymagaja komentarza

OSTATNIE ZDJECIE: buty z watku, ktore mialam dostac, roznica jak widac kolosalna



tak, różnica kolosalna...chociażby w tym że buty na koturnach to już dawno są niemodne i w życiu bym w takim czymś nie wyszła



te błotko na butkach jest niezłe
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 22:36   #995
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
Przekupka: 3 pkt / 80% pozyt.
GG do ameska
Dot.: Czarna lista

no wlasnie.. gdyby to jeszcze byly buty z ktorymi moglabym cos zrobic to moze przebolalabym cala sytuacje..ale to po prostu jest "przegiecie"..wyglada ja jak buty wyjete po kilku latach z szafy i to jeszcze z malowniczo zaschnietym blotkiem..:/ asiapelasia pisala mi, ze dala paczke do wyslania kolezance z bloku i mozliwe jest, ze to ona podmienila buty, rozmawialam z nia na gg, czekam teraz na to az zobaczy zdjecia i co zaproponuje..
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 09:25   #996
rudzik6
Raczkowanie
 
Avatar rudzik6
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 118
Przekupka: 3 pkt / 100% pozyt.
GG do rudzik6
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
ja wprawdzie nie powinnam się wtrącać bo nic mi do tego, ale z ciekawości popatrzyłam za co ty masz nega i widzę że za to że WYSłAłAś KOMUś NIE Tą RZECZ NA JAKą SIę UMAWIAłyśCIE... dziwna rzecz mi przeszła przez myśl
Ameska ode mnie dostała negatywną ocenę. Faktycznie wysłała mi nie tą rzecz na którą się umawialiśmy, potem kilka dni nie mogłam się z nią skontaktować więc wystawiłam negatywa, jak się okazało za bardzo się pospieszyłam. Ameska wysłała mi moje rzeczy i oddała koszty przesyłki, oceny już niestety nie mogłam zmienić.
To tak dla obrony
__________________
Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni
rudzik6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 10:57   #997
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
Przekupka: 3 pkt / 80% pozyt.
GG do ameska
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez rudzik6 Pokaż wiadomość
Ameska ode mnie dostała negatywną ocenę. Faktycznie wysłała mi nie tą rzecz na którą się umawialiśmy, potem kilka dni nie mogłam się z nią skontaktować więc wystawiłam negatywa, jak się okazało za bardzo się pospieszyłam. Ameska wysłała mi moje rzeczy i oddała koszty przesyłki, oceny już niestety nie mogłam zmienić.
To tak dla obrony
dziekuje za sprostowanie szkoda, ze tej przekupki nie da sie zmienic, choc i tak raczej zrezygnuje z wymianek-za duzo stresu..
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 11:16   #998
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Przekupka: 53 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

OMG . co to za naciągaczka ???

Tak czytam i czytam co piszecie o tej dziewczynie i aż oczom nie chce wierzyć , chociaż właściewie nie raz na targowisku przerabiałyśmy podobne sytuacje.

Kobitka ewidentnie oszukuje, całym tym zachowaniem i krętactewm przypomina mi Gabi "coś tam".

Czy można napisać jasno i wyrażnie nick, imię , misto i numer IP oszustów, w celu ochrony innych przed nimi?
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 13:18   #999
fruga
Rozeznanie
 
Avatar fruga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 962
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

dziś dostałam przesyłke od asipelasi.

w sumie wszystko ok (tylko jedna bluzka nie taka jak miala byc). mniejsza z tym... trudno sie mowi. odechce mi sie chyba wymian na jakis czas.
fruga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 13:20   #1000
fruga
Rozeznanie
 
Avatar fruga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 962
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

i jeszcze jedno... wyslane zwyklym piorytetem.
fruga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 13:27   #1001
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
Przekupka: 3 pkt / 80% pozyt.
GG do ameska
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez ameska
asiapelasia pisala mi, ze dala paczke do wyslania kolezance z bloku i mozliwe jest, ze to ona podmienila buty, rozmawialam z nia na gg, czekam teraz na to az zobaczy zdjecia i co zaproponuje..
asiapelasia widziala zdjecia, napisala, ze to sa buty jej kolezanki, ktora miala wyslac paczka i widocznie je podmienila-teraz poszla do niej wyjasnic cala sytuacje..jezeli odzyska swoje buty to ma mi je wyslac juz dzisiaj-czekam na to az sie odezwie na gg..no i na paczke..
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 15:19   #1002
LolITKa6969
Raczkowanie
 
Avatar LolITKa6969
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 51
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

co wy na to aby zebrac sie wszystkie i zlozyc jej wizyte???? zalatwilbysmy sprawe raz a pozadnie
__________________
wątek z ciuszkami --->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=167718
LolITKa6969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 15:21   #1003
asiapelasia
Przyczajenie
 
Avatar asiapelasia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 5
Przekupka: 0 pkt / 50% pozyt.
GG do asiapelasia
Dot.: Czarna lista

zapraszam ja sobie z kazdym sprawe zalatwilam, a to ze ty chcesz ode mnie wyludzic cos to sory ... napisalam ci nawet ze powiedzmy ze ci wierze i wysle jeszcze raz cos ale tobie to nie odpowiada to sory
nie chcesz sie dogadac i tylko mnie niby straszysz swoim przyjazdem? okej przyjezdzaj tylko watpie zebys wrocila do domu zadowolona :P
__________________
wszelkie sprawy do mnie kierowac na pw
asiapelasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 15:25   #1004
LolITKa6969
Raczkowanie
 
Avatar LolITKa6969
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 51
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

a i jeszcze jedno chcialam dodac poszlam dzis na poczte i zadnej paczki do mnie od nie j nie ma i nie bylo (ona twierdzi ze wyslala ) a przeciez gdyby paczka jej do mnie nie doszla to wrocila by do niej spowrotem i jeszcze jedno pani z poczty zadzwonila na poczte do niej z zapytaniem czy doszla na ten adres jakas paczka ze swidnika i owszem okazalo sie ze doszla! jednak asiapelasia stwierdzila ze ja chce naciagnac i wykozystac sytulacje i ze zadnej paczki nie dostala:/ wrrr zaraz czegos dostane z ta guwniara mam takiego nerwa ze jak tam pojade (a pojade na pewno ) to nagadam jej tak ze wszystkie paczki odesle jeszcze tego samego dniawwrrrrr
__________________
wątek z ciuszkami --->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=167718
LolITKa6969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 15:28   #1005
asiapelasia
Przyczajenie
 
Avatar asiapelasia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 5
Przekupka: 0 pkt / 50% pozyt.
GG do asiapelasia
Dot.: Czarna lista

no dla mnie oczywiste jest naciagniecie bo jak powiedzialam ci ze paczka nie doszla i zebys zlozyla reklamacje na poczcie to zaczynasz mnie atakowac i oczywiscie nie chcesz tego zrobic bo wiesz dobrze ze paczki nie wyslalas... zalosne takie zerowanie na tragedi kogos i zero checi dogadania sie polubownie wiec coz... uwazaj zebym ja tez ci czegos nie nagadala
dziewczyno wez ty sie uspokoj i nie groz mi, aha i nie zamierzam z toba rozmawiac mam ojca prawnika i on ci dokladnie wytlumaczy co i jak.
__________________
wszelkie sprawy do mnie kierowac na pw
asiapelasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 15:32   #1006
LolITKa6969
Raczkowanie
 
Avatar LolITKa6969
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 51
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

nie no dziewczyno ty to masz tupet!!! teraz zaslaniasz sie swoim tatusiem??? jak chcesz wiedziec to kobieta powiedziala abym napisala podane o wydanie zaswiadczenia o dojsciu paczki i tak tez zrobie a w tedy nie bedziesz mogla tak latwo sie wyprzec!!!
__________________
wątek z ciuszkami --->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=167718
LolITKa6969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 15:37   #1007
asiapelasia
Przyczajenie
 
Avatar asiapelasia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 5
Przekupka: 0 pkt / 50% pozyt.
GG do asiapelasia
Dot.: Czarna lista

no zrob tak, tak mowilam ci od poczatku.
musi tam byc napisane kiedy zostala odebrana paczka i podpis osoby ktora ja odebrala.
ja cie niczym nie strasze to ty sie wygrazasz zamiast zalatwic sprawe kulturalnie. zalosne zachowanie. a jeszcze smieszniejsze jest to ze chociaz nie dostalam paczki to chcialam wyslac ci ten depilator bedac na tym stratna... ale ty stwierdzilas ze nie chcesz? wiec nie rozumiem teraz o co ci wlasciwie chodzi. Nudzi ci sie dziewczyno rozrywek ci brakuje i dlatego atakujesz ludzi? Soryy, co innego gdybym umywala rece, chcialam ci to jakos zrekompensowac(chociaz nie wierze ze wyslalas ta paczke), ale ty i tak nie chcesz wiec jesli brakuje ci adrenaliny to nie wiem sie zapisz na jakies sztuki walki czy cos? Bo to co robisz jest zenujace.
__________________
wszelkie sprawy do mnie kierowac na pw
asiapelasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 15:41   #1008
LolITKa6969
Raczkowanie
 
Avatar LolITKa6969
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 51
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

nie chcialam tego depilatora bo oczekiwalas ze ci cos jeszcze wysle!! chyba sobie kpisz czlowieku to ty jestes zalosna myslisz ze ubierzesz sie na wizazu za darmo?? ze dziewczyny ci beda wysylaly rzeczy za nic??? hehe wiesz co to ty smieszna jestes i te twoje wyssane z palca problemy strajki na poczcie, szpital, podmiana butow przez koloezane, zaginiecie paczki i nie wiem co jeszcze wez ty sie zastanow nad soba co ty wogole robisz!!!
__________________
wątek z ciuszkami --->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=167718
LolITKa6969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 15:42   #1009
asiapelasia
Przyczajenie
 
Avatar asiapelasia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 5
Przekupka: 0 pkt / 50% pozyt.
GG do asiapelasia
Dot.: Czarna lista

nie oczekiwalam ze cos mi wyslesz. napisalam,ze wydaje mi sie to sprawiedliwe bo ja nic od ciebie nie dostalam i zebys po otrzymaniu mojej paczki wyslala jakis drobiazg i od tego momentu ty zaczelas mnie straszyc. pisalam tez o zlozeniu przez ciebie reklamacji na poczcie to tez zaczelas mnie atakowac, chociaz wczesniej rozmawialysmy "na poziomie".
wyslalam ci pw. czekam na odpowiedz, osoba ktora nie chce rozwiazania tej sprawy jestes niestety ty, a nie ja...
__________________
wszelkie sprawy do mnie kierowac na pw
asiapelasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 19:59   #1010
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista


Asiupelasiu, mam serdecznie dość tej całej sytuacji.
Dlaczego TYLE osób jest niezadowolonych z wymian z Tobą???
Dlaczego dostają inne ubrania niż zadeklarowałaś???
Twojego Tatę prawnika zapraszam na PW w celu wyjaśnienia sobie nawzajem kwestii paragrafów dot. wyłudzeń w internecie-jest to karalne, o czym on zapewne wie. Zapewniam Cię że twoje zachowanie nie zostanie zostawione bez odzewu. Nasz admin chętnie udostępni na odpowiedni wniosek dane Twojego kompa gdzie potrzeba. Prt screeny stron oraz zapisy rozmów na gg moga być dowodami w sprawach o oszustwa.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 21:08   #1011
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
Przekupka: 3 pkt / 80% pozyt.
GG do ameska
Dot.: Czarna lista

ja nadal czekam na wynik rozmowy z kolezanka asipelasi-zlodziejka paczek/butow w nich zawartych..

EDIT: kolezanka sie przyznala, asia buty odzyskala, jutro wysyla paczke, powinna byc na wtorek,srode wiec zobaczymy czy moja sprawa sie zakonczy..
__________________

Edytowane przez ameska
Czas edycji: 2007-02-23 o 21:57
ameska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 08:36   #1012
Sprite001
Raczkowanie
 
Avatar Sprite001
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 42
Przekupka: 3 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Właśnie przyszła do mnie paczka od ASIPELASI i jestem WŚCIEKŁA ! nie doształam NICZEGO co miałam dostac, ale szmatki, których NIKT by chyba nie założył !!! Zaraz będę rozmawiałam z Asią ! Pomijając to, że czekałam na tą paczkę ponad miesiąc !
__________________

Sprite001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 08:41   #1013
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez Sprite001 Pokaż wiadomość
Właśnie przyszła do mnie paczka od ASIPELASI i jestem WŚCIEKŁA ! nie doształam NICZEGO co miałam dostac, ale szmatki, których NIKT by chyba nie założył !!! Zaraz będę rozmawiałam z Asią ! Pomijając to, że czekałam na tą paczkę ponad miesiąc !
Czy możesz dla jasności wkleic fotki tego co dostałaś, a obok tego fotki, co miałaś dostać?
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 08:41   #1014
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
Przekupka: 3 pkt / 80% pozyt.
GG do ameska
Dot.: Czarna lista

czyli sytuacja dokladnie taka jak i u mnie.. moze twoje rzeczy tez podmienila zazdrosna kolezanka asi? <confused>
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 08:53   #1015
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.
GG do suzana
Dot.: Czarna lista



dziewczyny zbierzcie się wszystkie, ustalcie jakie macie dowody i idzcie na POLICJĘ - ja bym nie odpuściła, a Policja na pewno sprawą się zjamie
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 09:29   #1016
LolITKa6969
Raczkowanie
 
Avatar LolITKa6969
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 51
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

asiapelasia napisala mi w czoraj ze paczke wysle dzis. no zobaczymy poczekam jeszcze troche...
__________________
wątek z ciuszkami --->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=167718
LolITKa6969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 11:20   #1017
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Przekupka: 211 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Ja też miałam wymieniać się z asiapelasią, ale na szczescie poprosilam zeby wyslala mi pierwsza Napisała mi nawet, że wysłała, a pozniej jeszcze na gg pytała czy dostałam już paczkę, bo się nie odzywam...
Zbytnio tym brakiem paczki sie nie zmartwilam, bo nic nie staraciłam ( a poza tym już na oszutwach pojawiały się posty na temat Asi). Żal mi tylko mojego małego brata, któremu obiecałam książkę Harry Potter (miała byc miedzy innymi wyslana przez Asię), biedny się dopytywał kiedy będzie...ale się nie doczekał

No cóż, żal mi tylko wszystkich dziewczyn uczestniczących w tej sprawie, bo wiem jakie to stresujące - sama miałam podobną sytuację (zreszta jak i wiele innych wizazanek) z Sysunią.

Pozdrawiam
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 11:35   #1018
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Przekupka: 291 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

ja też miałam wymieniać się z asiąpelasia, ale kontakt z nia pozostawiał wiele do zyczenia..dogadywałysmy sie odnosnie wymianki-ja poprosiłam ją o wymiarki bluzki, ona odpowiedziała mi ze ona jutro juz wysyła ta rzecz do mnie. Napisałam jej zeby nie wysyłała tylko najpierw podała wymiarki. Od tego czasu asiapelasia zamilkła mimo iz pytałam sie jej na pw co zrobiła. nic nie straciłam, ona pewnie tez tej paczki do mnie nie wysłała, ale uwazam mimo wszystko ze jej podejscie było niepowazne i nieodpowiedzialne...dziew czyny zbierzcie sie i pojedzcie do niej albo złóżcie sprawe na policjii. nie sadze ( po jej niemiłych wypowiedziach w tym watku) aby nagle tknęło ją sumienie i odkręciła to wszystko...takie jest moje zdanie
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 11:52   #1019
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Ja też miałam wymieniać się z asiapelasią, ale na szczescie poprosilam zeby wyslala mi pierwsza Napisała mi nawet, że wysłała, a pozniej jeszcze na gg pytała czy dostałam już paczkę, bo się nie odzywam...

to tak samo jak ja hahaha ale ta laska ma nerwy
Ja bym calymi nocami nie spala i paczki pakowala zeby zdazyc zanim "goscie" zapukaja do moich drzwi...
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 12:12   #1020
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Przekupka: 291 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
Ja też miałam wymieniać się z asiapelasią, ale na szczescie poprosilam zeby wyslala mi pierwsza Napisała mi nawet, że wysłała, a pozniej jeszcze na gg pytała czy dostałam już paczkę

to tak samo jak ja hahaha ale ta laska ma nerwy
Ja bym calymi nocami nie spala i paczki pakowala zeby zdazyc zanim "goscie" zapukaja do moich drzwi...
dokładnie-a ona zamiast odkręcić cała sprawe wymyśla jakies niestworzone historie i jest opryskliwa! ma tupet dziewczyna
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.